Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Rohamcsiga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2010.04.28. 23:11:52
Tartózkodási hely: Percenként változó

2012.11.12. 21:40:38

The Walking Dead s03e05 (hdtv-mgd, hdtv-2hd, 720p-evolve) felirat elkészült.

http://hosszupuskasub.com/
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2012.11.12. 21:14:05

Deus írta:
btw, Hannah hogy ölte meg Price -t? Nem volt benne méreg a szervezetében...
Aszonta, hogy a tollát rágcsálta, arra nyomott vmi "kimutathatatlant"
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.11.12. 20:33:20

Deus írta: Én nem a feliratot nézem meg, hanem az IMDB -t, mert ott van kiírva a hivatalos időpont. Ha egy epizód korábban kerül fel a torrentre, mint IMDB időpontja, akkor az tuti hogy kamu.
Imdb-t nagyon sokszor láttam már tévedni (a hivatalos premiert egy héttel későbbre datálták, kavartak, hogy melyik héten nem lesz epizód), szóval nem életbiztosítás az sem

Dexter

Na, ez már hiányzott egy kicsit, ennél jobban nem is alakíthatták volna a szálakat, Dexter éppen készül elmenni teljesen negatív irányba.
Bár őszintén szólva nekem már a tököm tele van azzal, hogy minden évadban talál egy embert, aki "végre tökéletesen megérti", aztán az illető természetesen az asztalán végzi (kivéve Lumen). 20 perccel azután, hogy megjósoltam, ki is mondta az ominózus mondatot.
Arra meg kíváncsi vagyok, hogy Batistának leesett-e, hogy gyakorlatilag a maffia pénzét mossa az étteremvásárlással.
:D
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.11.12. 19:25:28

Dex

Tetszett ez a rész. Sokat láthattunk Hannah-ból (mindenféle értelemben : P ), tovább kuszálódott a különös kapcsolatuk, Isaak szabadlábon, a verbális összecsapás már meg is volt, és a végén Deb kérése elég jól időzített volt, tekintve Dex aktuális gondolatait. Szóval ez elég erős volt sztem 8) Quinn meg egyre tutibb, h rá fog faragni, bár nem tudom h lehet ilyen naív, h majd simán megkapja a csajt. Egyre inkább az az érzésem, h a LaGuerta dolog lesz az évad zárómomentuma. Szépen apránként lépeget előre és tuti az lesz a kövi évadra szóló kedvcsináló, h betalálja Dex-et. De addig még komoly dolgok lesznek itt. Dexnek döntenie kell a két csaj között, a "szerelem" vagy a hugi, aztán Isaak sem fog sokáig a seggén ücsörögni.


Most meg már csak a TWD-hez kéne írás.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.11.12. 19:19:34

sjd írta: Ilyenkor érdemes előtte csekkolni valamelyik feliratos oldalon, hogy van-e már angol felirat hozzá. (Általában elég gyorsan felkerülnek) Ha nincs, akkor fake.

Egyébként meg gyakorlatilag soha nem szivárog ki előbb egy rész, az új sorozatokból/évadnyitókból szokott felkerülni egy webrip a vártnál korábban.
Én nem a feliratot nézem meg, hanem az IMDB -t, mert ott van kiírva a hivatalos időpont. Ha egy epizód korábban kerül fel a torrentre, mint IMDB időpontja, akkor az tuti hogy kamu.

Dexter

na tudtam hogy előbb utóbb ez lesz: Deb "felbérli" Dextert egy kis gyilokra... Isaak szál meg para, nem tudom hogy-hogy ilyen nyugodt Dexter... o.O

btw, Hannah hogy ölte meg Price -t? Nem volt benne méreg a szervezetében...


Walking Dead felirat, senki? Mert én még nem találtam meg.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Deus 2012.11.12. 19:25:46-kor.
KépKép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.11.12. 19:02:57

messideco írta:Nyugi, nem csak te jársz így... Sajnos mindig vannak ilyen tréfás kedvű egyének.
Ilyenkor érdemes előtte csekkolni valamelyik feliratos oldalon, hogy van-e már angol felirat hozzá. (Általában elég gyorsan felkerülnek) Ha nincs, akkor fake.

Egyébként meg gyakorlatilag soha nem szivárog ki előbb egy rész, az új sorozatokból/évadnyitókból szokott felkerülni egy webrip a vártnál korábban.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.11.12. 18:58:25

Nyugi, nem csak te jársz így... Sajnos mindig vannak ilyen tréfás kedvű egyének.

off: a fórumozást teljesen abbahagytad? :(
"And my heart will leave you never."
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2012.11.12. 18:55:22

messideco írta:Igen :) Ez a legújabb rész.
Valóban? Tényleg, bakker, akkor valami kamu 8. részt töltöttem le. :lol:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.11.12. 18:53:33

Igen :) Ez a legújabb rész.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2012.11.12. 18:43:25

Deus írta:
Fernando írta:Dexterhez van már felirat valahol?
http://www.opensubtitles.org/hu/subtitl ... emistry-hu
Köszi, de ez a 7. részhez felirat.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.11.12. 17:28:46

Fernando írta:Dexterhez van már felirat valahol?
http://www.opensubtitles.org/hu/subtitl ... emistry-hu
KépKép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.11.12. 16:57:41

Fernando írta:Dexterhez van már felirat valahol?
Nincs, és a WD-hez se. Majd este :?
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2012.11.12. 16:52:40

Dexterhez van már felirat valahol?
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.11.12. 14:17:36

Walking Dead S03E05

Teljesen egyetértettem a fekete csajszival, már az elején gondoltam, hogy így fog cselekedni és ez lesz a véleménye. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a folytatás, már várom, hogy a csini városkán belül mikor szabadul el a pokol, Andrea milyen csodával határos módon fog megmenekülni és milyen még csodásabb módon fognak újra találkozni a katanás hölggyel - sosem tudom megjegyezni a nevét.

Amúgy még annyit, hogy meghalt a nőci, akinek Sofia volt a kislánya? :o (az ő nevét sem bírom/bírtam megjegyezni) Mondták ezt valamikor az előző részben? Nekem nem esett le valami, vagy elfelejtettem volna valamit? Mert én azt hittem, hogy megmenekült, T-Dog megmentette... De most látom, hogy sírt is ástak neki. Most akkor meghalt ténylegesen? De gáz ez így. Mármint nem erre számítottam, bár sosem kedveltem, nem érzékeny veszteség számomra. Valahogy a családanyák és a családok sosem voltak kedvelt momentumok az ilyen típusú filmekben.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.11.11. 23:10:39

Last Resort s01e06

Erre vártam egészen idáig, valahogy így képzeltem volna el a sorozatot.
A szituáció talán egy kicsit erőltetett volt, de mindenképpen jó sült ki belőle. Ezek a flashelések meg már abszolút a Lostot idézték, csak hogy még egy párhuzam legyen a szigeten kívül.
A balhéban meg tuti benne van a Seal-es srác is, majd pont ő talált volna epinefrint, miközben nem volt az egész szigeten, és aztán meg 3 órán keresztül ült a fenekén? Meg az arab srác is egy kicsit gyanús nekem, mint Julian segítője.(btw, én az XO helyében ott helyben tarkón lőttem volna ezek után, ennyire állandó fenyegetést nem lehet hagyni a hátunk mögött, kivéve persze a forgatókönyvíróknak, akik ki akarják tölteni a további epizódokat)
De akkor még mindig van egy ember, aki a tengeralattjárón kavart, erre pedig Cortez esélyes.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.11.10. 18:29:49

Ne már, hogy megint a Jóbarátokból nyúlnak a Himym-ben...egyre szánalmasabb ez a sorozat. De még ráasásul rosszul is nyúlnak...
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.11.10. 17:00:17

Nah, lepörgettem a Szökés 1. évadát.

Hát nem rossz cuccos, az tuti. Közben végig azon járt az agyam, h milyen rossz lehetett ezt élőben nézni, amikor minden résznek úgy lett vége, h már nézné is tovább az ember. Uh ez fájhatott anno :D

Tetszik a sorozat, jól megkavarták a dolgokat, h minden lépésnél vmi gubanc legyen és azért csak sikerüljön kivágniuk magukat a kilátástalanságból 8)
Néhány kisebb dolog miatt azért húztam a szám, de ettől még bejött a dolog. Hogy mik ezek? Pl a két ügyvédet ugye egyszer fel akarták robbantani, aztán leléptek ugye. De amikor be kellett vinni a csávót a kórházba, onnét újra színen voltak és mégsem hajtották őket már. Pedig nyilván ha a kis vörös ügynök odament a szobájukhoz, akkor tudtak róluk. Aztán ugye pont a kórházas résznél be kellett jelenteniük a lövés miatt az esetet. Aztán ennek annyi a következménye, h egy picivel később máris kint flangálhatnak? Ráadásul a csávó előtte mozdulni sem tudott, utána meg semmi jele nem volt, h annyira roncsolódott a lapockájánál a mittudoménmi, h a karját sem bírta felemelni előtte... Aztán bent a kaptárban az öreg ugye nem akart ráállni a szökésre, de éppen akkor éppen neki lesz rákos a lánya, h ki kelljen mennie :roll: Így ezek voltak, amiket annyira nem értettem, vagy húztam a számat, de mondom, azért nem nagy ügy.

És az jelzi, h mennyire jó volt, h ugye a végén amikor másznak, úgy szurkoltam, h csak úgy járt a lábam, mintha én is ott kepesztetnék a dróton, pedig ugye nyilvánvaló volt, h kijutnak :D

Aztán még annyit erről, h ugye Sara a végén nem éppen jó állapotban végezte az első évad végén. Úgy kellet röhögnöm, mert ugye még a TWD kapcsán mondtam, h remélem ebben is gyorsan kinyírják :P Na mondom a végén még bejön , "Lori" másodszor is elhalálozik egy héten belül :mrgreen:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.11.10. 12:54:28

Mivel netem még most sem nagyon van, így letölteni nem tudok, de tegnap haverom letöltötte minden sorozat elmaradásomat és rátette a külső vinyómra.
Most néztem meg, így szombat délelőtti felütésként a TWD 3. évadának 3. és 4. részét. :D

Először is: brutálisan jó az évad. 8)
Kormányzóék komoly kis várost alakítottak ki maguknak, még én is eléldegélnék ott. A 3. részről elég is ennyi. :mrgreen:
De ez a 4. rész ez valami kegyetlen jó volt.
Már az elején mondom, na szegény tékutya a megszokottnál jóval többet beszélsz... ráadásul nem értesz egyet a többiekkel? Neked, még ma annyi lesz. :D És így is lett, de legalább hősként halt meg.
Lori halálára számítottam, de valamikor az évad vége felé, nem így a 4. rész végén. :shock: Valami olyat vártam, hogy nagyon elhúzzák a terhességet, aztán egy zombibébi kieszi magát, vagy valami. :mrgreen: Persze ez nem vicces.
Mindenesetre sokkolt a dolog rendesen.


Szerintem, még a mai nap folyamán meglesem a Homeland és Dexter két legújabb részét.
Aztán, még hátravan a Dr. House legeslegutolsó 3 része magyarul, meg a Modern family 4. évadának 4. és 5. része. Aminek hihetetlen, hogy még most sem akar csökkenni a színvonala, minden rész ugyanolyan jó. Legjobb szitkom.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.11.09. 23:02:55

Zaen írta:Ezt a House felhajtást sose értettem. :)

Tehát van benne egy igazán jó, néhány viszonylag jó karakter, és a maradék töltelék, a részek alapvetően sablonosak (amit én láttam a sorozatból ezt vontam le, és ezt többen is megerősítették már), a háttér szál pedig kb. annyiban merül ki, hogy szedi-e a Vicodint vagy sem, illetve, hogy együtt van-e azzal a főorvos csajjal vagy sem (jó persze durván lesarkítva). Ráadásul a sorozat színvonala a végefelé le is esett...

Lehet nincs igazam, meg persze ízlések és pofonok, de több ismerősön is dícsérte, és ezért néhanapján megnéztem belőle pár részt a TV-ben, és ezt sikerült levonnom belőlük.
Nagyon sarkítva így is lehet értelmezni, viszont a lényeg sikkad így el a sorok között. Mégpedig az, h az alapvetően sablon részek csak egy váz. Mivel kb epizódonként egy komoly beteg (+család), néhány gyorsan letudott páciens és némi "csapatépítő tréning" House módra. Nagyjából ez a felállás. Viszont amitől mégis érdekes tud lenni és fenntartja az érdeklődést, azt maga a cselekmény eközben. Mivel két egyforma eset nincs és igen komolyakat vajúdnak a megoldásokon, ráadásiul ez alaposan nyakon van öntve az egyedi Ház style-lal és öntörvényű kivitelezéseivel. Vmint ahogy manipulálja az embereket és egyáltalán, ahogy bánik mindenkivel és ezáltal amilyen hatással van a többiekre. Plusz azért a többi szereplő sem csak azért van, h kilegyen a létszám, nekik is megvannak a maguk érdekességei, eseményei. Uh lényegében igen, a részek kb 75%-ának ugyanaz a váza, de mégsem unalmas, mert amivel kitöltik, az önmagáért beszél. És tényleg, a doki karaktere piszokul el van találva és igazán egyedi.

Am még a saját példámat hozzáfűzöm. Én kb a Vészhelyzet közepén egyszerűen megcsömörlöttem a kórházas sorozatoktól (ahogy még anno a Benji miatt a kutyásoktól :D ) és azért sem érdekelt a House, mondván ez is csak ilyen orvosos cucc. Aztán elkaptam egy-két részt és elröhögcséltem rajta. Aztán most, h minden második adón vmelyik évad megy éppen, többször belenézegettem és azon kaptam magam, h keresem a lehetőséget, h nézzem. Aztán annyira megtetszett, h elkezdtem elölről és abszolút nem bántam meg, sőt! Pedig nagyon szkeptikus voltam vele, de borzasztóan kellemes csalódás volt. És bátran ajánlom mindenkinek, mert van benne sok humor, meg dráma, meg humor, meg tényleg érdekes, ahogy dolgoznak és ahogy zajlik az élet a Házban :D
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Zaen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.12.24. 13:38:27

2012.11.09. 20:29:48

soadroli írta:
Zaen írta: Szerk.: Miért van már fennt a kalózöbölön a hétvégi Dexter, Boardwalk Empire, Sons of Anarchy, TWD stb.?
Fake, ott írják kommentben. Pedig már kezdtem örülni :D
Basszus, én meg letöltöttem mindet. :D
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.11.09. 15:43:19

Zaen írta: Szerk.: Miért van már fennt a kalózöbölön a hétvégi Dexter, Boardwalk Empire, Sons of Anarchy, TWD stb.?
Fake, ott írják kommentben. Pedig már kezdtem örülni :D
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.11.09. 15:22:48

sjd írta:
Zaen írta:
Én eleve utálom az epizodikus sorozatokat, egyszerűen bármennyire is ajánlják a CSI-t...
Egyszer belenéztem az egyik ilyen helyszínelős sorozatba kíváncsi voltam rá.
Azt hittem jó sorozat lehet tele érdekes dolgokkal, hogyan találnak bizonyítékokat, milyen logikus dolgokat kapcsolnak össze hogy megtalálják a gyilkosokat.
Aztán abba a részbe volt egy kislány aki az utcán járkált véresen. Nem akarom sokáig húzni a történetet. Úgy találtak vissza a házba ahol a gyilkosság történt és ahonnan a kislány is jött, hogy az arca egyik fele jobban le volt sülve mint a másik így elindulva vissza fele megtalálták a házat :-s Na mondom ez nekem bőven elég volt. Ilyen eget verő baromságot sem hallottam még. Mert a kislány egyenes vonalban haladt egy városban órákon át amíg leéget az egyik oldala. =D>
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Zaen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.12.24. 13:38:27

2012.11.09. 14:46:22

sjd írta:
Zaen írta:
Én eleve utálom az epizodikus sorozatokat, egyszerűen bármennyire is ajánlják a CSI-t, Criminal Minds-ot stb., engem lehetetlen rávenni, hogy megnézzek bármit is, amiben részről-részre ugyanazt csinálják gyakorlatilag. Ráadásul ilyenkor a legrosszabb, amikor hasraütésszerűen valami random átívelő szálat beleerőltetnek. (btw, Dexter nem egyszer akart elmenni ebbe az irányba)
Kész csoda ez alapján, hogy a PoI-t nézem, de abban is inkább a high concept részét szeretem.

House-ból egy részt láttam még iszonyat régen, de annak alapján csodálkozom, hogy oldalakat lehet sárgázni róla.
100%-ban adom, nekem a Supernatural ami kivétel ez alól (mert azért ott is van egy séma). Egyébként ezért lehet páran megköveznek, de nekem ami az epizodikus sorozatoknak a "legalja", azok a szitkomok. Szinte minimál történet, semmi érdekes fordulat, csak a számomra erőltetett és sokszor kínosan gyenge poénok az idegesítő, előre felvett nevetéssel. Amire nem is tudom miért van szükség, mert ha valaki viccesnek gondolja az adott poént, akkor nevet, nem kell rávezetni, hogy na most ez itt egy vicc volt..

Szerk.: Miért van már fennt a kalózöbölön a hétvégi Dexter, Boardwalk Empire, Sons of Anarchy, TWD stb.?
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.11.09. 14:16:29

sjd írta: House-ból egy részt láttam még iszonyat régen, de annak alapján csodálkozom, hogy oldalakat lehet sárgázni róla.
persze, az sem egy nagy sorozat. lényegében minden rész totál sablonos. jön egy beteg, senki nem tudja mi baja, mindent megcsinának rajta, aztán jön az agy és mindent megold.
viszont azt a karaktert rettentesen eltalálták, annyira egyedi h hihetetlen. és hugh laurie szenzációsan lehozza. én aztán már minden értelmes létező sorozatot végignéztem, de ilyen jol megcsinált karaktert sehol nem láttam még.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.11.09. 14:03:24

[quote="Zaen"][/quote]

Én eleve utálom az epizodikus sorozatokat, egyszerűen bármennyire is ajánlják a CSI-t, Criminal Minds-ot stb., engem lehetetlen rávenni, hogy megnézzek bármit is, amiben részről-részre ugyanazt csinálják gyakorlatilag. Ráadásul ilyenkor a legrosszabb, amikor hasraütésszerűen valami random átívelő szálat beleerőltetnek. (btw, Dexter nem egyszer akart elmenni ebbe az irányba)
Kész csoda ez alapján, hogy a PoI-t nézem, de abban is inkább a high concept részét szeretem.

House-ból egy részt láttam még iszonyat régen, de annak alapján csodálkozom, hogy oldalakat lehet sárgázni róla.
Válasz küldése