Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.21. 23:38:55

Egy kérdésem lenne,elkezdtem a Dexter c. sorozatot,az első két részt néztem meg,de valahogy nem fogott meg egyelőre,ha eddig nem tette akkor már nem is fog,és ne szenvedjek vele,vagy van rá esély,hogy beindul egy kicsit ??

A tisztánlátás kedvéért azt még leírnám,hogy pl. a Gyilkos Elmék első 7évadát már kétszer is lepörgettem,a mentalista,vagy a hazudj ha tudsz-ot szintén, csakúgy mint a Dr.House-t,vagy éppen a nagy kedvencemet a Szökést! Szóval a lényeg,nekem ezek a sorozatok jelentik a mércét,és ezek a műfajok jönnek be elsősorban.Szerintetek hagyjam a fenébe,vagy van még remény? :D Túl sok jót hallottam róla,hogy könnyű szívvel elkaszáljam,de az első két rész mint említettem is abszolút nem fogott meg
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.04.21. 23:18:12

Tarsi88 írta:
sjd írta: House of Cards s01e09 magyar felirat elkészült, gondolom rajtam kívül még volt egy pár ember, aki ezt várta
Én már le is pörgettem, nem volt az igazi a rész, valószínűleg innentől gyorsulnak fel az események. Többet vártam a sorozattól remélem az utolsó pár rész jobb lesz.
Nekem ez most tetszett, végre egyre inkább kezd kirajzolódni, amit már sejtettem egy ideje, azaz ahogy a Zoe-Claire-Russo 3-as egyre inkább a fejére nő. Claire-től ugye most megkapta a magáét, de Zoe sem fogja ezt szó nélkül hagyni (főleg h most akaratlanul jól ki is szúrt vele Frank), Russo meg ahogy egyre magabiztosabb lesz, a végén garantáltan a kezébe fogja venni az irányítást.
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.04.21. 22:37:34

sjd írta: House of Cards s01e09 magyar felirat elkészült, gondolom rajtam kívül még volt egy pár ember, aki ezt várta
Én már le is pörgettem, nem volt az igazi a rész, valószínűleg innentől gyorsulnak fel az események. Többet vártam a sorozattól remélem az utolsó pár rész jobb lesz.
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.04.21. 21:42:07

miihii írta:Nem tudom hallottatok e róla, de sorozatot csináltak a Zombieland-ből, ugyanezzel a címmel. Már lenyomták a pilotot, uh bele lehet lesni ;)

Kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle.
Amúgy az a poén, h ha jól tudom, egy behalt sorozattervből született a film, és most így csinálnak belőle újra sorozatot. :D

szerk.: House of Cards s01e09 magyar felirat elkészült, gondolom rajtam kívül még volt egy pár ember, aki ezt várta
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.04.21. 13:21:20

Hannibal S1E3

Na, ez már azért jobb volt, mint az előző, Hannibal is nagyobb részt kapott, a sztori is jobban haladt, és a vége is jól sikerült.

Ezt az újságíró csaj részét gagyinak tartom, hogy majd ő így kavar, meg úgy kavar a boromkodásával.
A kis szövetség meg érdekes lehet a doki és a kis csaj között.


Remélem most már azért elindul ezzel rendesen a buli.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.04.21. 09:32:19

Stalkyard írta:
miihii írta:Nem tudom hallottatok e róla, de sorozatot csináltak a Zombieland-ből, ugyanezzel a címmel. Már lenyomták a pilotot, uh bele lehet lesni ;)

Kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle.
Ahogy olvasgattam a véleményeket nem sok kiemelkedően jót. Biztos nézhető, de így is rengeteg a jó sorozat, a világ ideje is kevés, szal az ilyen próbálkozások nálam sajna alapból kuka. Pedig a filmet imádom.
Én is így vagyok vele, a film rohadt nagy kedvenc (épp mostanában került szóba a filmes topicban), de ez valahogy nem hoz lázba.
Többek között, mert nem hinném, hogy Woody-n kívül bárki is tudna ekkora király lenni. :)
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.04.20. 21:18:12

miihii írta:Nem tudom hallottatok e róla, de sorozatot csináltak a Zombieland-ből, ugyanezzel a címmel. Már lenyomták a pilotot, uh bele lehet lesni ;)

Kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle.
Ahogy olvasgattam a véleményeket nem sok kiemelkedően jót. Biztos nézhető, de így is rengeteg a jó sorozat, a világ ideje is kevés, szal az ilyen próbálkozások nálam sajna alapból kuka. Pedig a filmet imádom.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.04.20. 21:08:41

Nem tudom hallottatok e róla, de sorozatot csináltak a Zombieland-ből, ugyanezzel a címmel. Már lenyomták a pilotot, uh bele lehet lesni ;)

Kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5167
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2013.04.19. 16:03:05

visca el barca írta:
látom van itt egy ilyen h amerikai fater. full family guynak tunik. jol sejtem h érdemes belevágni? (ebben ugy tunik legalabb nincs olyan idegesito karater, mint az FG-ben Brian..)
Legnagyobb 8) Nem mondom hogy van olyan jó, mint a FG, de én nagyon bírom. Szerintem kezdd el :D
Kép
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2013.04.19. 15:45:17

visca el barca írta:
geridoss írta:Én néztem az Amerikai fatert. Igazából az is jó, de nálam Family Guy szintjét nem érte el. De próbáld meg, az első pár rész után már érezni fogod, hogy neked bejön-e. :D

South Parkot nem tudom ismered-e, én azt is nagyon szeretem.
Ami még animációs sorozat, az a Clone Wars, én néztem azt is, az egyik kedvencem (ha a Star Wars filmek/könyvek bejöttek, ez is tetszeni fog).
SP-t termeszetesn láttam, azért irtam h valami uj kellene. clone warsnak nem fekudtem még neki, mostanában csak a komolytalan dolgok érdekelnek :lol:

ajonlom futuramat es a firka villat az utobbi kisse beteges! :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.04.19. 15:37:16

geridoss írta:Én néztem az Amerikai fatert. Igazából az is jó, de nálam Family Guy szintjét nem érte el. De próbáld meg, az első pár rész után már érezni fogod, hogy neked bejön-e. :D

South Parkot nem tudom ismered-e, én azt is nagyon szeretem.
Ami még animációs sorozat, az a Clone Wars, én néztem azt is, az egyik kedvencem (ha a Star Wars filmek/könyvek bejöttek, ez is tetszeni fog).
SP-t termeszetesn láttam, azért irtam h valami uj kellene. clone warsnak nem fekudtem még neki, mostanában csak a komolytalan dolgok érdekelnek :lol:

azért kösz, első évadot meglesem aztán maj' meglátjuk hogyan tovabb :wink:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.19. 15:36:38

visca el barca írta:lassan végzek a family guy-jal és kellene valami uj rajzfilm amit eddig még nem láttam

látom van itt egy ilyen h amerikai fater. full family guynak tunik. jol sejtem h érdemes belevágni? (ebben ugy tunik legalabb nincs olyan idegesito karater, mint az FG-ben Brian..)

cleveland showt beprobaltam de ritka rossz.
South Park (ezzel elleszel egy ideig)
Firka Villa (ebből a végére sztem esik a színvonal, de az 1. évad hatalmas lett.
Meg még talán a Kertvárosi Gettó, nem mondom, hogy isteni sorozat, de netezés mellett elmegy.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2013.04.19. 15:30:08

visca el barca írta:lassan végzek a family guy-jal és kellene valami uj rajzfilm amit eddig még nem láttam

látom van itt egy ilyen h amerikai fater. full family guynak tunik. jol sejtem h érdemes belevágni? (ebben ugy tunik legalabb nincs olyan idegesito karater, mint az FG-ben Brian..)

cleveland showt beprobaltam de ritka rossz.
Én néztem az Amerikai fatert. Igazából az is jó, de nálam Family Guy szintjét nem érte el. De próbáld meg, az első pár rész után már érezni fogod, hogy neked bejön-e. :D

South Parkot nem tudom ismered-e, én azt is nagyon szeretem.
Ami még animációs sorozat, az a Clone Wars, én néztem azt is, az egyik kedvencem (ha a Star Wars filmek/könyvek bejöttek, ez is tetszeni fog).
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.04.19. 15:14:32

lassan végzek a family guy-jal és kellene valami uj rajzfilm amit eddig még nem láttam

látom van itt egy ilyen h amerikai fater. full family guynak tunik. jol sejtem h érdemes belevágni? (ebben ugy tunik legalabb nincs olyan idegesito karater, mint az FG-ben Brian..)

cleveland showt beprobaltam de ritka rossz.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.04.19. 10:07:38

StickyFingaz írta:Dexter - a 8. évad lesz az utolsó
Helyes, jó döntés volt. Azt hiszem egy újabb jó pont a kábeles adóknak, ők nem húzzák a végtelenségig a sorozatokat, csak azért, mert pénz még lenne bennük. Nagyon erőltetett lett volna már itt egy 9. évad.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.04.19. 09:54:26

Dexter - a 8. évad lesz az utolsó

"A Showtime úgy döntött, itt az ideje véget vetni napjaink egyik legnépszerűbb sorozatgyilkosos sorozatának, így a nyáron debütáló nyolcadik évad elvarr minden szálat."

http://www.gamestar.hu/dexter-sorozat-l ... wtime.html

Én elkezdtem nézni a sorozatot,de nem jött be.Amúgy sem vagyok sorozat mániákus.Délután megnézem a reteklubbon a Riválisokat azt annyi elég is egy napra. :mrgreen:
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.04.17. 22:27:06

fcbarca0827 írta:
Deus írta:hol találhatom meg a GoT feliratot a 4. epizódhoz? :?
Leginkább sehol, mert még nincs 4. rész. (Már, ha a 3. évadról van szó.)

wtf? azt hittem h már leadták TVben :evil:


sebaj, akkor Following!
KépKép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2013.04.17. 22:23:53

Deus írta:hol találhatom meg a GoT feliratot a 4. epizódhoz? :?
Leginkább sehol, mert még nincs 4. rész. (Már, ha a 3. évadról van szó.)
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.04.17. 22:15:41

hol találhatom meg a GoT feliratot a 4. epizódhoz? :?
KépKép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.04.17. 22:08:44

davi10 írta:Ha már Breaking Bad. Én a téliszünetbe daráltam le, azóta is várom a folytatást.


A 3. (4.?) évadban, amikor úgy kezdődik, hogy a 2 gyilkos-ikertesó meg az egész falu kúszik, beérnek egy sátprba, és ott van Heisenbergről egy rajz az mi? :D
Azóta nem jöttem rá, hogy kéne értelmezni, mert azt a jelenetet nem láttuk újra.
A 3. évad eleje, és én úgy vettem le, hogy valamiféle szertartás lehetett ott a dél-amerikaiak között, és így fogadták meg, hogy megölik Heisenberget. De ez csak tipp.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.17. 21:39:18

Ha már Breaking Bad. Én a téliszünetbe daráltam le, azóta is várom a folytatást.

Stalkyard!
Igen, ez a jelenet az 5.évadban van.

Jópofák ezek az évad eleji bejátszások, amik a jövőre utalnak. Amikor épp néztem akkor is kérdeztem, de nem kaptam rá választ:

A 3. (4.?) évadban, amikor úgy kezdődik, hogy a 2 gyilkos-ikertesó meg az egész falu kúszik, beérnek egy sátprba, és ott van Heisenbergről egy rajz az mi? :D
Azóta nem jöttem rá, hogy kéne értelmezni, mert azt a jelenetet nem láttuk újra.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.04.17. 21:01:08

Rinku írta:
+1: véletlenül se felejtsétek majd el, hogy az 5. hogy kezdődik, a kávézóban, haj és szakáll... :) Sok mindent megmagyaráz a számításainkkal kapcsolatban.
Mit magyaráz meg? Vagy ez spoiler az ötödik évadból? Mert eléggé meglepődtem rajta, de nem igazán tudom semmilyen spekulációba beleilleszteni. :D
ozsimiki írta:Stalkyard is milyen kis toborzóvá vált,nembaj, hajrá!
Muszáj, terjeszteni kell az igét! :lol:

Roli, te meg tényleg nem sz@rral gurigázol, hogy már az ötödik évad fele is lement. :lol: Btw, üdv a klubban. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5167
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2013.04.17. 15:35:17

Breaking Bad S05 part1
Haaaaajajajj 8) Ez nagyon ott volt. Mikeot sajnáltam h meghalt, top3-as karakter volt a sorozatban.
A utolsó rész nekem nagyon "vihar előtti csendnek" tűnt...Hanknek pedig a legjobbkor kell piszkítanija. Hűha mik lesznek még itt

Névnapomra kapom is következő részt 8)
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.04.17. 00:53:57

GOT303

Na ez a rész tetszett, elég jó volt a Jaime-s rész a végén... Talán a könyvben is ez volt az egyik legnagyobb wtf, mármint ha igazán belegondolok, hogy az a kéz mit is jelentett neki...

Dany szála elég lassan megy előre, Arya nem kevésbé, drága Joffreyt meg miért nem láttuk?? :P
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.04.16. 23:12:48

Charlie írta:
soadroli írta:Breaking Bad 4. évad
Hát ez.. ez... 8) Egy kritikából idéznék: "Félreértés ne essék: a Breaking Bad a jelenleg futó amerikai sorozatok legjobbja. Nem az egyik legjobbja, hanem a legjobbja. Mindenféle Trónok harca, Sons of Anarchy és Boardwalk Empire csak másodhegedűs lehet mellette." :D

Most akkor Walt koma miért is mérgezte meg a gyerkőcöt?Gus halála meg nagyon laza volt, illet hozzá, ahogy kisétál, megigazítja a ruháját, és félig le van robbanva a buksija :lol:

Nézném az új GoT-ot, de először le kell daráljam az 5. évad felét :D Az élet nem kívánságműsor.
Ráakarta terelni a mérgezést Gus-ra(? rég láttam a sorozatot), hogy vissza szerezze Jesset maga mellé, hogy újra együtt dolgozzanak.
C.
Nah örömmel látom,h rákaptak még páran a sorozatra:D brutál nagy.
Amúgy nem 6.évadot várjuk,csak az 5.folytatását :)

Stalkyard is milyen kis toborzóvá vált,nembaj, hajrá!

Hogy válaszoljak is a kérdésre:

ahogy Charlie írta, kiegészítve,h segítsen neki kinyírni Gust. Nem bántásból,de ez hogy-hogy nem esik le nézés után? :) Zseniális karakterek,és színészek, jellemváltozás tényleg brutális,főleg így,h egybe néztem meg az 5évadot :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Válasz küldése