Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.24. 18:39:40

SoA s06e07

Mekkora egy gyökér (és akkor most enyhén fejeztem ki magam) ez a Tara.
Amúgy akkor soha nem is vt terhes?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.10.23. 14:53:33

Így jártam anyátokkal
S09E06

Végre egy jó rész!
Ez most nagyon tetszett, remélem így folytatják, lehet még ebből egy jó évad. :)
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.10.23. 12:06:16

sjd írta:

Jogos, bele sem gondoltam, de tök egyértelmű, hogy nekiállnak etetni Nick-et mondjuk, elég sok utalás is volt rá. Viszont róluk aligha tudom elképzelni, hogy két felnőtt embert leütnek, kivonszolnak hátra, és felgyújtanak, szóval az még mindig másvalaki lesz. Mondjuk ez után a rész után Carolból pl. simán kinézem ezt, kezd agyára menni a zombiapokalipszis.
Spartacus: amúgy az uncut nem mindig jelenti azt, hogy cenzúrázatlan (bár az ilyen korhatáros cuccoknál azt szokta jelenteni), lehet, hogy csak simán vágatlan, azaz benne van mondjuk részenként kőkemény másfél percnyi kimaradt jelenet. :D

Hoppsz, ez igaz. Az utolsó jelenetet kifelejtettem az elméletből. Azt már tényleg nem valószínű, h ők csinálták volna, uh megdőlt :D

Igen, vágatlant fog jelenteni, remélem azért vmi hasznos dolgokat is belepréselnek majd.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.10.23. 01:18:05

miihii írta:

Am ezt a részt látva még azt sem tartanám kizártnak, h a két kiscsaj keze lenne benne. Ők szoktak ott álldogálni és bámulni a jónépet és a kisebbik nekem valahogy olyan fura. A nagyobbik meg majdnem leszúrta a daddy-t, uh van baja annak is :D

Jogos, bele sem gondoltam, de tök egyértelmű, hogy nekiállnak etetni Nick-et mondjuk, elég sok utalás is volt rá. Viszont róluk aligha tudom elképzelni, hogy két felnőtt embert leütnek, kivonszolnak hátra, és felgyújtanak, szóval az még mindig másvalaki lesz. Mondjuk ez után a rész után Carolból pl. simán kinézem ezt, kezd agyára menni a zombiapokalipszis.
Spartacus: amúgy az uncut nem mindig jelenti azt, hogy cenzúrázatlan (bár az ilyen korhatáros cuccoknál azt szokta jelenteni), lehet, hogy csak simán vágatlan, azaz benne van mondjuk részenként kőkemény másfél percnyi kimaradt jelenet. :D
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.10.23. 00:54:23

sjd írta:
miihii írta:TWD-ről sehol senki? :D
Én is most néztem meg, tényleg elég jó volt, de sok mindent nem tudok mondani róla.

Emlékszem, tavaly is volt egy elég hosszú vita egy hasonló cliffhanger kapcsán, hogy akkor most feka vagy fehér a kéz, már nem emlékszem, abból végül mi lett. :D
Mondjuk annak sok értelmét nem látom, hogy valaki a kormányzó csapatából szisztematikusan bomlasztaná a társaságot, értelmes motivációt nem tudok adni arra, hogy valaki ennyire lojális legyen abból a csapatból. Szvsz egyszerűen csak bekattant valaki. Ha egyáltalán egy db emberről beszélünk, mert az is furcsa, hogy valaki egyszerre etetné a zombikat, egyben pedig mészárolná le azokat, akik egy kicsit is köhögnek.

Igen, rémlik a másik kezes téma, akkor egy feka srác volt asszem :D
Most megnéztem még egyszer, sztem az illető vagy fehér vagy fehér gumikesztyűben van :D
Am ezt a részt látva még azt sem tartanám kizártnak, h a két kiscsaj keze lenne benne. Ők szoktak ott álldogálni és bámulni a jónépet és a kisebbik nekem valahogy olyan fura. A nagyobbik meg majdnem leszúrta a daddy-t, uh van baja annak is :D

Na kíváncsi leszek...
sjd írta:
miihii írta:Spartacus ügyben meg olvastam egy olyat, h 4 nap múlva elkezdik vetíteni a Spartacus Saga:Uncut verziót a Starz-on.
Ez nemtom mennyiben lesz másabb, mint az alapsorozat, mennyit tesz majd hozzá vágatlanul. Meglessük azért ;)
Ebből végre nem fogják kivágni a csöcsöket és a vért.. oh, wait... :mrgreen:
Hát ez az, mondom bakker, mi csak a cenzúrázott verziót láttuk :shock: Akkor ebben mik lehetnek majd... :-({|=
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.10.23. 00:14:19

miihii írta:TWD-ről sehol senki? :D
Én is most néztem meg, tényleg elég jó volt, de sok mindent nem tudok mondani róla.

Emlékszem, tavaly is volt egy elég hosszú vita egy hasonló cliffhanger kapcsán, hogy akkor most feka vagy fehér a kéz, már nem emlékszem, abból végül mi lett. :D
Mondjuk annak sok értelmét nem látom, hogy valaki a kormányzó csapatából szisztematikusan bomlasztaná a társaságot, értelmes motivációt nem tudok adni arra, hogy valaki ennyire lojális legyen abból a csapatból. Szvsz egyszerűen csak bekattant valaki. Ha egyáltalán egy db emberről beszélünk, mert az is furcsa, hogy valaki egyszerre etetné a zombikat, egyben pedig mészárolná le azokat, akik egy kicsit is köhögnek.
miihii írta:Spartacus ügyben meg olvastam egy olyat, h 4 nap múlva elkezdik vetíteni a Spartacus Saga:Uncut verziót a Starz-on.
Ez nemtom mennyiben lesz másabb, mint az alapsorozat, mennyit tesz majd hozzá vágatlanul. Meglessük azért ;)
Ebből végre nem fogják kivágni a csöcsöket és a vért.. oh, wait... :mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.10.23. 00:04:19

twd

nekem eszembe se jutott, de igen valszeg a governor keze van benne a dologban :D sztem nem sokáig fogják a börtönben huzni a dolgokat és van egy olyan sejtésem, hogy az eredeti kis csapat kiválik a játékból és ujra csak ők lesznek a színen...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.10.22. 23:18:37

TWD-ről sehol senki? :D

Pedig sztem kifejezetten jó kis rész volt.

Ez a zombietető ember jó szálnak tűnik, kíváncsi leszek mi lesz belőle. Az tuti, h fehér ember, a keze azért látszott a fényben. A Governor lenne az? Vagy vmelyik embere szivárgott be a tömeggel korábban?

Akárhogy is, komoly volt ahogy rányomultak a kerítésre, majdnem bejött a dolog. És azért látható volt,h továbbra is ott vannak, uh az állatáldozatok csak ideig-óráig tartják távol őket.

Szerencsétlen cocáknak meg veszni kellett, így odalett Rick reménye is, h majd ő nyugisan eléldegél, aztán csoki. Hát majd rájössz, apám, nem vagy te kisgazda :D

Az külön tetszett, ahogy felvezették a romantikus témát a feka srác meg a fehér csaj között utalva rá, h a kiscsajnak tuti kampó, el is kíséri a zombi pajtás, de mégsem őt zabálja meg.
Spartacus ügyben meg olvastam egy olyat, h 4 nap múlva elkezdik vetíteni a Spartacus Saga:Uncut verziót a Starz-on.
Ez nemtom mennyiben lesz másabb, mint az alapsorozat, mennyit tesz majd hozzá vágatlanul. Meglessük azért ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.10.20. 18:07:13

bence-barca írta:SoA s06e06

Csak annyit, h ez a kerületi ügyész"nő" valami borzasztó. Komolyan, h a fenébe néz ki, egyáltalán nő? Mikor bement a rész végén a mosdóba és nekikezdett a parkónának azt hittem kiderül tényleg egy ffi és csak ő is női testbe búj inkább.
Csak engem irritál ennyire a kinézete? :lol:
hát nem egy szépségkirálynő, de sztem jol játssza a dolgokat, én a kemény zsarukban is szerettem :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.10.20. 18:04:00

Közben itt meg eszembe jut, hogy én még nem is nyilatkoztam az új SoA-ról, pedig igencsak jó rész lett. :)

Nagyon, de nagyon hiányoltam már egy ilyen részt. Ezt én csak "club healing"-nek hívok, mert itt egyértelműen azon volt a hangsúly, hogy mindezek után össze kell tartani és fogni a klubot, a chaptereket, keményebben kell rendezni mindent, mint korábban. Juice és a rendőrök, meg a Bobby-val való beszélgetés, a vidéki faház és az asztalcsapkodás, áh, nagoyn kellettek már. :) Ahogy meg a végén bocsánatot kéretett a rendőrökkel Jax és amit Tig lemvűlt, az k.rva jó volt! :lol: Félig elfordított arc, nemtörődömséggel az "Aha, aha...", hát kolosszális volt. :D Ez a rész is nagyon kellett, mert itt is lesznek még epic dolgok. :wink: Csak így tovább, Sutter, nagyon odaraktad az utóbbi 3 részt, aye! :wink:
Football, bloody hell. /SAF/
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.20. 17:53:55

SoA s06e06

Csak annyit, h ez a kerületi ügyész"nő" valami borzasztó. Komolyan, h a fenébe néz ki, egyáltalán nő? Mikor bement a rész végén a mosdóba és nekikezdett a parkónának azt hittem kiderül tényleg egy ffi és csak ő is női testbe búj inkább.
Csak engem irritál ennyire a kinézete? :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.10.19. 17:31:41

soa0606

- csendes kis epizód volt így az epic boom után, viszont örülök h egy kis humort beletettek a dolgokba
- ira-t sejtettem h elvarrják, azért lehetett érezni h 5 emberrel meg 3-4 charterrel nem fognak nekik menni. azon viszont meglepődtem, h a többi charterrell milyen békésen elrendezték a dolgokat, talán itt lehetett volna egy kis feszkót hozni a jövőre nézni. már csak azért is, mert a lényegi szálak nagyjából el vannak varrva és egy kis akció mindig kell.
-toric örülök h megbukott
- tara nyaka körül viszont szorul a hurok elég erőteljesen, főleg h a kerületi ügyész még a parókáját is levette :? :lol: :lol: mondjuk érdekes h tara mennyire állítja, hogy szereti jaxet, e mondjuk ennek 2 évad óta nyomát sem látni, alig vannak együtt...
walton goggins meg mint travi, óriási :lol: örülök h visszahozták, ha csak egy rövid időre is.

- a folytatást illetően lövésem sincs, remélem nem ilyen bírósági hercehurca lesz az egészből. clay papában bízok h még kicsit felkavarja az állóvizet 8)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.10.18. 20:21:06

Keresek egy animációs sorozatot:

Régen a Duna TV-n adták.

A történet körülbelül arról szól, hogy van egy afrikai fiú,kinek neve Samba (talán), egy beszélő nyúl és egy lány aki reggel antilop, este lány. Nekik így hárman össze kell gyűjteniük talizmánokat, és ezért mindenféle kalandokba keverednek.
Van egy ellenséges istenség is, aki mindig keresztbe tesz nekik, és van egy majma. Ez a majom ha megharapott egy embert, akkor az ember szeme pirosan izzik majd.
A végén mindig eljutnak a célhoz a folyó szellemeihez.
Sajnos többre nem nagyon emlékszem.

Remélem valakinek beugrik majd, a 2000-es évek közepe táján adta a televízió, lehet francia sorozat, de nem teljesen biztos.
"And my heart will leave you never."
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.16. 22:35:26

Menjen a francba SoA facebook oldala, spoilereznek itt. Nem gondolnak azokra, akik csak ismétlésben (vagy kalózként :mrgreen: ) tudják megnézni az új részt? :evil:

Remélem nem gond a dupla, még tegnap írtam ez előzőt.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.15. 20:46:49

HIMYM

5. résznél tartunk, eddig elég gyenge, visszatértek a 6-7. évadhoz. Pedig a 8.ban felcsillant a remény.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.10.15. 19:04:48

Csak én érzem úgy, hogy a Homeland kezd egy kicsit céltalan lenni?
Úgy értem

ok, hogy a legutóbbi rész pl. foglalkozott Brodyval meg Carrievel, de igazából ennek semmi értelme azon kívül, hogy beszámoljon a karakterek életéről. Nem tart sehova az egész, csak lóg a levegőben a sztori. Az első két évadban rendre megvolt az a koncepció, ami mentén körvonalazódott a történet, most meg semmi, jön egyik nap a másik után, mintha valahogy el kéne varrni a szálakat. Biztos vagyok benne, hogy legkésőbb az évad végéig el fogják fogatni Brodyt, és onnantól kezdve valahogy megpróbálják visszarázni a sorozatot a normális mederbe.
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.10.14. 21:56:23

TWD

Tuti mutálódik a vírus, vagy vízben, ételben lehetett valami szennyezett cucc.
Láttátok a zombit, akit Rick nagyon néz, kb a "szemébe" nézett, nem volt szeme ! Mintha kisült volna, és mi volt a végén a sorozatnak ? A srác szeme is ilyen volt, szóval mutálódhatott valamit
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.10.14. 21:10:12

soadroli írta:JárkálóHalál

hát ez elég gyenge volt. egyedül a vége érdekes, szerintem a vírus egyre erősebb, vagy a gyereknek egyszerűen nem bírta a teste...egyéb ötlet?

ööööö...sertésinfluenza? Nem véletlenül a disznó dobta fel először a pacskert.
Nekem kifejezetten tetszett mindkét szál, persze hosszú távon ez egyáltalán nem biztosíték arra, hogy lesz is valami elképzelés az évadban.
CGI-nál meg nemtom mit akartok, teljesen egyértelmű, hogy itt egy blockbusterhez képest tizedannyi pénzből kell egy egész évadot leforgatni, természetes, hogy ez meg is látszik. De ez mindig is így volt, hogy a filmekhez képest 5-10 évvel le vannak maradva a sorozatok ilyen téren.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.10.14. 19:47:36

TWD

Ez így visszaszoktatásnak egész jó lett így első körre.

Az levágós volt, h a csávó nem jön vissza, miután nem köszönt el a csaj tőle. Viszont a halála nagy jelenet volt 8) Mármint nem ahogy meghalt, hanem amilyen körülmények közt :D Nagyon tetszett, ahogy hullott le a jónép 8)
Mondjuk azt leszámítva, h pl a kopter lezuhanása elég gyatra lett, ahogy Roli is írja a CGI-t...

Sanszos, h mutálódik a vírus, szokása a rohadéknak :D A kocka csávó meg elég tápos volt, h ő legyen az első, aki benyeli konfrontálódás nélkül is. Azért ez jó lesz ébresztőnek majd az éjszaka közepén, amikor felveri a is családot :D
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.10.14. 19:46:56

azért két hét alatt ledarálta az öreg a 60+ részt :D

elképzelem ahogy ül otthon, cola, chips, napi 5-6 rész, aztán közben csörög a telefon

- hey anthony, itt scorsese
- igen martin mit szeretnél?
- lenne egy szuperprodukció, főszereppel, 20 millás sztárgázsival, de 7végén kezdeni kellene
- hülye vagy? walt most kezd durvulni szted itt hagyom francos 20 milláért? :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.10.14. 19:29:47

("I downloaded the last season on AMAZON") .... aha
a magra gondolt, csak... :D :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.10.14. 19:17:58

Poszi írta:Breaking Bad:

Anthony Hopkins két hét alatt ledarálta a Breaking Bad-et, majd ezt a rajongói levelet írta Bryan Cranstonnak
azért elég komoly érzés lehet mikor az ember kap egy ilyen levelet AH-tól 8)

("I downloaded the last season on AMAZON") .... aha :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.10.14. 19:13:30

TWD

örülök neki h nem huzzák halasztják ezt a börtönös dolgot, gondolom elszabadul a pokol és menniuk kell onnan.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2013.10.14. 18:44:16

Breaking Bad:

Anthony Hopkins két hét alatt ledarálta a Breaking Bad-et, majd ezt a rajongói levelet írta Bryan Cranstonnak.

Azért ez nem kis elismerés! :)

http://www.uproxx.com/tv/2013/10/anthon ... -watching/" target="_blank
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.10.14. 18:15:39

miihii írta:TWD 4×01 felirat :wink:

Ezer köszönet 8)


Nah, pár új arc bukkan fel a TWD -ben. Kíváncsi leszek egy-két arcra.
A kölyök meg elég sokat nőtt :o Nos úgy tűnik, hogy mutálódik a vírus, vagy nem tudom. Érdekes lesz.
KépKép
Válasz küldése