Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015

2014.10.12. 20:29:56

hajnesz írta:Knick-9.rész
Egyre jobb!
Sajnos már csak a finálé maradt, de úgy érzem nem birom ki jövő hétig!

Thackery nőjéből r*banc lesz,ez várható volt. :evil: Szegény,ragyogóan játsza el azt,hogy fogalma sincs az életről. Kb egy naiv kislány. Van egy olyan sanda gyanúm,hogy Bertie lassan takarodik a Knickből, a nő miatt. Edwardsot meg sajnálom, de végülis ezekkel a fordulatokkal lesz igazán izgalmas a finálé :roll: Klubtagok,várom az értékeléseteket :mrgreen:
Na meglestem én is, nem volt rossz rész. 8)

Újat mondani nemigen tudok, mert leírtál szinte mindent.. :mrgreen:
Szegény nővért sajnálom, Thack jól magával rántotta, ha Bertievel jön össze, még akár szép élete is lehetett volna, így meg marad a kurválkodás meg a lopás.. :D Bertiet amúgy én komálom valamiért, szimpatikus csávó, lehetne több szerepe a sorozatban.
Az Edwardsos szál meg adta magát, gondolom majd az apáca megoldja a problémákat.. De nem tudom mit várt szerencsétlen csávó, hogy majd megtartja a csaj a babát, amikor épp eljegyezték? :roll: Meg amúgy is ugye a bőrszín..
Everettet meg sajnálom nagyon, de örülök, hogy diliházba küldte az asszonyt. Csak szegény kislány.. :cry: Annak is örülnék amúgy, ha az ő karaktere elkezdene végre jellemfejlődni, és nem maradna meg ezen az "irigy vagyok a néger doktorra" szinten, kaphatna ő is nagyobb figyelmet.
Az évadzáróra nagyon kíváncsi leszek, van egy olyan érzésem, hogy úgy fogják lezárni, hogy tűkön fogok ülni 1 éven keresztül, hogy jöjjön már a következő évad.. :D
messideco
Presidente del Barça

2014.10.12. 17:09:56

hajnesz írta:Knick-9.rész
Egyre jobb!

Thackery nőjéből r*banc lesz,ez várható volt. :evil: Szegény,ragyogóan játsza el azt,hogy fogalma sincs az életről. Kb egy naiv kislány. Van egy olyan sanda gyanúm,hogy Bertie lassan takarodik a Knickből, a nő miatt. Edwardsot meg sajnálom, de végülis ezekkel a fordulatokkal lesz igazán izgalmas a finálé :roll: Klubtagok,várom az értékeléseteket :mrgreen:
Majd talán holnap. Hétvégén nem vagyok beszámítható :lol:
Kép
Rinku
Entrenador del Barça

2014.10.12. 16:46:52

visca el barca írta:soa

egyre inkább éledezik ez az egész, jó lesz ez.

arra vagyok kiváncsi, hogy mikor derül ki, h az a retkes curva folyamatosan hazudozik. remélem sutternek lesz vér a pucájában és kiírja a nejét a sorozatból :lol: nekem csak ez az egy kívánságom van :D vhogy ugy kellene intézni az egészet, h a nő saját maga vallja be jaxnek..

Gemmára én is kíváncsi vagyok, de Juice-ra még jobban. Gyakorlatilag teljesen magára maradt, Unsert is elvesztette, hogy a srácot a motelban megölte. Chibbs nem segít neki, nincs már vele senki. Totál egyedül van, úgy, hogy közben a teljes rendőrség keresi. Vagy húz Sutter vele valami egészen nagyot, vagy öngyilkos lesz.

Ez a rész már inkább hasonlított egy évadzáróra, amit jól tovább lehet vinni, de persze ez még kevés, nagyon kevés, de mindenképpen ígéretes, várom a szerdát, hogy lehessen tölteni. :)
Football, bloody hell. /SAF/
hajnesz
Entrenador del Barça

2014.10.12. 15:32:01

Knick-9.rész
Egyre jobb!

MQuCsabi
Llegenda del Barça

2014.10.12. 15:06:05

Supnat

Valóben elég kerek kis szezonkezdet volt. Nem tudom, ki lehet ez a csóka, aki Deannek "lóg" , de cslaádos, biztos valami komoly sztori. Castiel szerintem Hanah erejét veszi majd el, mikor rájön, hogy Hannah eléggé véresszájú... Varom a folytatást. Sok mindenbe belekezdtek, most jöhet a kicsomagolásuk.
Kép
Leon
Entrenador del Barça

2014.10.11. 22:20:15

Holnap érkezik a Walking Dead legújabb évada! 8)
Ter Stegen-Alba-Sergi Roberto-Busi-Rakitic-Messi-Suarez-Griezmann
Tito per sempre etern.

Infinite Iniesta

Messi -Liga- 400
- BL - 106
Grácies Xavi!
visca el barca
Presidente del Barça

2014.10.11. 15:01:31

soa

egyre inkább éledezik ez az egész, jó lesz ez.

arra vagyok kiváncsi, hogy mikor derül ki, h az a retkes curva folyamatosan hazudozik. remélem sutternek lesz vér a pucájában és kiírja a nejét a sorozatból :lol: nekem csak ez az egy kívánságom van :D vhogy ugy kellene intézni az egészet, h a nő saját maga vallja be jaxnek..
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
danianevem
Entrenador del Barça

2014.10.10. 10:00:50

American Horror Story évadnyitó

Piszkosul hangulatosra sikeredett, újfent sikerült már az évadnyitóban megteremteniük a kissé nyomasztó, szürreális, de mégis kézzel fogható atmoszférát. A cirkusz, mint helyszín tökéletes választás, az egész évad pedig vélhetően a Szörnyszülöttek című alkotás előtt fog tisztelegni. Talán be is kellene pótolnom? :-k

A történetet nem kezdték el igazán kibontani, évadnyitóhoz mérten a karakterek és a környezet bemutatása volt a központi szerepben, valamint a közelgő konfliktusokra is születtek egyértelmű és burkoltabb utalások. Szóval a hangulatra, potenciálra: 8/10

A bohóc zseniálisra sikeredett, valamint a visszafogottabb utalások a kirekesztés problematikájára is ültek, de ez így még nagyon kevésnek tűnik egy egész évadra...
palesz77

2014.10.10. 09:31:14

Supernatural

Felvezetésnek nem volt rossz, nekem bejött a rész. Hiányoztak a srácok már, jó volt látni őket.. :mrgreen: Ami kifejezetten tetszett,

az az volt, hogy a rész végén Dean nem loholt lóhalálában megmenteni Samet. Végre valami újdonság.. :D Nagyon kíváncsi leszek, hogy így mit csinál vele a srác - na meg arra is, hogy ő kicsoda -, nem lepődnék meg, ha ketten próbálnák meg felkutatni Deant végül.
Crowley megint jó volt, igen bírom azt a formát.. :D Arra is nagyon kíváncsi vagoyk, hogy mit tervez Deannel, mert tuti valami nagy dologra készül, ami majd egyszer csak robbanni fog.
Castielt meg már sajnálom csak, így "kiherélve" annyira nem a kedvencem, remélem hamar visszaszerzi az erejét valahogy..
Mindenesetre szezonkezdetnek szerintem jó volt, várom a folytatást! 8)
Kash
Entrenador del Barça

2014.10.07. 22:34:53

Kukucska kalandjai

Szép, kedves, aranyos kis mese, tökéletes program este a családnak egy kis kikapcsolódásra.
Eddig 2 részt néztem meg belőle, de annyira megfogott, hogy azthiszem legközelebb letöltöm HD-ben is. 8)
Kép
hajnesz
Entrenador del Barça

2014.10.07. 22:21:39

palesz77 írta:
The Knick s01e08

Na hát erről hogy hogy nem írt még senki?

Ez a rész nagyon Thackery körül forgott, kíváncsi vagyok mi lesz vele.. Hanem jön hamar kokó, akkor nagy gáz lehet belőle.
Edwards viszonyára is kíváncsi leszek, hogy mikor derül ki, meg mekkorát fog robbanni. Mondjuk elég nagyot az biztos.. :D
Még a végén mindketten repülnek a kórházból az évad végére, ki-ki egyéb ok miatt.. :lol:
Még hány rész lesz amúgy? Lusta vagyok megnézni.. :D
Igazából azért nem írtam róla,mert nekem kicsit csalódás volt ez a rész. Nekem kicsit az előző rész folytatásának hatott az egész, ami nem feltétlen rossz,de én egy kicsit többet vártam (lehet,hogy túl sokat várok el a sorozattól,nem tudom :lol: )

10részes az első évad egyébként,de már berendelték a másodikat 8) =D> =D>
Amúgy szerintem majd Edwards szerez valami jó anyagot Thacknak, vagy pedig benne lesz a stábban,akik meggyógyitják.Véleményem szerint legkésőbb a második évadra nagy spanok lesznek ők ketten. Igazából az nem tetszett ebben a részben,hogy ez a drog téma nagyon vontatottá tette a számomra az egészet. Elvileg lassan durrannia kellene a rasszizmusnak(mégnagyobbat),de szerintem várnak vele a fináléig. Szvsz akkor fog kiderülni Edward "fajtalankodása" :lol:
palesz77

2014.10.07. 21:38:51

PCsabi írta:Banshee-vel végeztem, engem rögtön az elején megfogott, onnantól meg nem volt megállás, bár az évad lezárások nekem nem tetszettek annyira.
Én is 2 nap alatt daráltam be a 2 évadot, elkapott a hangulata.. :D Pedig amúgy nem egy nagy sorozat, de valamiért mégis jó. Kíváncsi vagyok az új évadban mi lesz.
Ez a zene meg.. 8)

The Knick s01e08

Na hát erről hogy hogy nem írt még senki?

Ez a rész nagyon Thackery körül forgott, kíváncsi vagyok mi lesz vele.. Hanem jön hamar kokó, akkor nagy gáz lehet belőle.
Edwards viszonyára is kíváncsi leszek, hogy mikor derül ki, meg mekkorát fog robbanni. Mondjuk elég nagyot az biztos.. :D
Még a végén mindketten repülnek a kórházból az évad végére, ki-ki egyéb ok miatt.. :lol:
Még hány rész lesz amúgy? Lusta vagyok megnézni.. :D
PCsabi
aka Game90

2014.10.06. 23:06:46

messideco írta:Csabi:

folytasd a Knick-et, atomjó az utolsó pár rész. =D>
Szerintem most már csak egyben fogom ledarálni az 1. évadot :)

Banshee-vel végeztem, engem rögtön az elején megfogott, onnantól meg nem volt megállás, bár az évad lezárások nekem nem tetszettek annyira.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!

Kép
MQuCsabi
Llegenda del Barça

2014.10.06. 14:37:08

Pont ők a lényegek!
Magam is így vélem. De azért az Arrow-t is várom, szívemhez nőtt. Meghát csak képregény adaptáció, ami meg a szerelmem :D
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça

2014.10.06. 14:32:54

palesz77 írta: De Supernatural már tényleg lesz a héten! 8) Valaki várja rajtam kívül? Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz ebben az évadban, az előzőt eléggé várósan hagyták abba..
Már tűkön ülök! 8) Amúgy szokásuk odaát (haha) ilyen várósan befejezni az évadokat a sorozatban.
MQuC írta:Palesz én nagy Supnat fan vagyok, kb minden napomat kitölti, hogy várom, mikor kezdik végre :mrgreen: Kicsit megint sok sorozat gyűlt össze, nem is lesz időm mindre, néhányat talonba teszek megint, és a SOA, SUPNAT duo mellett próbálom a többit pörgetni, amiket nézek (ezek többnyire régebbi évadok, amikről lemaradtam anno.)
Pont ők a lényegek! :wink:
palesz77

2014.10.06. 13:04:31

Na akkor majd kitárgyaljuk az új részt meg a jóslatokat miután kijött! :mrgreen:

Más:
http://whatnext.eu/
Nem tudom, hogy ismeritek-e ezt az oldalt, de ha nem, akkor csak ajánlani tudom, így kicsit könnyebb követni, hogy mikor mi jön ki épp és hol tart.. :D
MQuCsabi
Llegenda del Barça

2014.10.06. 12:12:19

Palesz én nagy Supnat fan vagyok, kb minden napomat kitölti, hogy várom, mikor kezdik végre :mrgreen: Kicsit megint sok sorozat gyűlt össze, nem is lesz időm mindre, néhányat talonba teszek megint, és a SOA, SUPNAT duo mellett próbálom a többit pörgetni, amiket nézek (ezek többnyire régebbi évadok, amikről lemaradtam anno.)
Kép
palesz77

2014.10.06. 10:24:13

soadroli írta:Várjál még azzal, majd 12-én lesz az (Amerikában) :D
hajnesz írta: Amúgy már nem kell,hogy tovább várj a 8. részre :D
Hát ennél nagyobb fail hsz-t még sosem írtam szerintem.. :lol:

De Supernatural már tényleg lesz a héten! 8) Valaki várja rajtam kívül? Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz ebben az évadban, az előzőt eléggé várósan hagyták abba..
hajnesz
Entrenador del Barça

2014.10.05. 22:25:46

palesz77 írta:
messideco írta:Üdv a klánban! :) Jól fogsz szórakozni!
Na, hát tegnap éjjel klántag lettem, amíg asszony aludt bedaráltam a maradék 5 részt.. :mrgreen:

Marha jó kis sorozat, köszi Hajnesz az ajánlást, eléggé megfogott a hangulata meg a világa. Már várom a 8. részt! 8)

Kedden meg Walking Dead, kezd beindulni végre a sorozatmaraton.. :D
Örülök,hogy tetszik 8) Tényleg a hangulata nagyon kiváló! Amúgy már nem kell,hogy tovább várj a 8. részre :D
soadroli
Director del Fútbol

2014.10.05. 21:49:30

palesz77 írta: Kedden meg Walking Dead, kezd beindulni végre a sorozatmaraton.. :D
Várjál még azzal, majd 12-én lesz az (Amerikában) :D
Kép
Kép
Kép
palesz77

2014.10.05. 21:33:08

messideco írta:Üdv a klánban! :) Jól fogsz szórakozni!
Na, hát tegnap éjjel klántag lettem, amíg asszony aludt bedaráltam a maradék 5 részt.. :mrgreen:

Marha jó kis sorozat, köszi Hajnesz az ajánlást, eléggé megfogott a hangulata meg a világa. Már várom a 8. részt! 8)

Kedden meg Walking Dead, kezd beindulni végre a sorozatmaraton.. :D
Rohamcsiga
Barça B

2014.10.05. 19:47:09

barcadams írta:Sziasztok! Valaki nem tud ajánlani olyan oldalt ahol spektrum/national geographic filmeket lehet letölteni /megnézni?

(ncore-t már néztem)

Előre is köszönöm!
http://tvstore.me" target="_blank
barcadams
Barça C

2014.10.05. 18:51:36

Sziasztok! Valaki nem tud ajánlani olyan oldalt ahol spektrum/national geographic filmeket lehet letölteni /megnézni?

(ncore-t már néztem)

Előre is köszönöm!
soadroli
Director del Fútbol

2014.10.05. 12:32:24

S.Agüero írta:Tudnátok ajánlani jó sorozatokat?

Ezekhez hasonló stílusút: HIMYM, TBBT, BMS, Dokik, FG.
Jóbarátok, Amerikai fater, Kaliforgia
Kép
Kép
Kép
MatyiG
Adminisztrátor

2014.10.05. 12:20:26

Tudnátok ajánlani jó sorozatokat?

Ezekhez hasonló stílusút: HIMYM, TBBT, BMS, Dokik, FG.

Köszi! :)
Válasz küldése