Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.03.13. 21:48:28

palesz77 írta: Pluszba lehet hogy tényleg ezt súgta neki az első évad végén a hapsi, ebbe bele se gondoltam, pedig van benne valami..

valszeg ez volt az oka hogy hagyta elégettetni magát az épülettel együtt, hiszem már fertőzött volt, mint mindenki...
KépKép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2012.03.13. 21:31:40

visca el barca írta:
amugy sztem sántit ez az elmélet. bár nem emlékszem vissza, de tuti h meghalt egy pár ember ugy, hogy nem fejbelőtték és mégsem támadtak fel. ld. a két csávót, akiket rick meglőtt a kocsmában. shane is felkelt kb fél perc alatt, nekiik is fel kellett volna. de mondom, biztos volt még más példa is, csak nem emléxem..
A kocsmába az első gyereket fejbe lőtte, a másodikat mellbe/hasba majd fejbe.. :wink: "Természetes" halállal - nincs köze zombikhoz - meg senki más nem halt még meg ha jól emlékszem. Szóval szerintem is ez a helytálló elmélet. Pluszba lehet hogy tényleg ezt súgta neki az első évad végén a hapsi, ebbe bele se gondoltam, pedig van benne valami..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.03.13. 21:23:56

Deus írta:
Pavel írta:Úgy, hogy mindenki fertőzött.
Ha valaki meghal az feltámad.
Szerintem pontosan ezt súgta a doki is az első évad végén a Ricknek, miután elhagyták a létesítményt robbanás előtt.
pavel! ez nem a spoiler topic!

amugy sztem sántit ez az elmélet. bár nem emlékszem vissza, de tuti h meghalt egy pár ember ugy, hogy nem fejbelőtték és mégsem támadtak fel. ld. a két csávót, akiket rick meglőtt a kocsmában. shane is felkelt kb fél perc alatt, nekiik is fel kellett volna. de mondom, biztos volt még más példa is, csak nem emléxem..
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.03.13. 21:11:15

Pavel írta:Úgy, hogy mindenki fertőzött.
Ha valaki meghal az feltámad.
Szerintem pontosan ezt súgta a doki is az első évad végén a Ricknek, miután elhagyták a létesítményt robbanás előtt.
KépKép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.03.13. 16:04:28

Hunter91 írta: Ha elmennek a farmról akkor a 8 mérföldnyire lévő csoportba valószínűleg biztosan belebotlanak majd :twisted:
Ráadásul a srác szerint az autópálya mentén táboroznak, nyilvánvaló, h arra fognak továbbmenni
Egyébként az csak 8 kilométer (feliratozó figyelmesen átváltotta metrikusba), tehát még csak annyira messze sincsenek.


Pavel: sztem sárgáznod kéne, mivel ez nem volt egyértelmű eddig a részig

Spartacus:
Egyszerűen fájdalmasan béna, amit a rabszolgák szálán nyomatnak, a római szálon több történés volt ebben a részben, mint a másikon az egész évadban. Nincsenek karakterek, konfliktusok, már sokadszorra húzzák le a bőrt erről az Agron-Crixus ellentétről, valamint az is borzasztó unalmas, hogy mindig csak ülnek a fenekükön, kéne egy pár olyan összejövetelt tartaniuk, mint ami az arénában is volt. A Gannicus-Ashur párbeszédnek kb. fél perc kellett ahhoz, hogy felülmúlja az egész gall-germán konfliktust. Egyébként meg Gannicus FTW, Ashur mellett a másik legjobb karakter
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.13. 15:56:54

soadroli írta:Amúgy valaki magyarázza már meg, hogy hogy lett Shane-ből, meg a túszkölökből zombi? Mikor Shane kipurcant, akkor utána még bevillant neki pár zombi ahogy eszi az embert...és ettől? Mert nyilván a halál után még bevillannak dolgok :lol: Mondjuk lehet, nem próbáltam még.
A menekülésre is kíváncsi leszek, hogy oldják meg.
Úgy, hogy mindenki fertőzött.
Ha valaki meghal az feltámad.
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2012.03.13. 15:42:24

Walking Dead

Húú, ezt nem vártam volna. Jól meg lett csavarva a történet. Ami még hátravan, te jó ég :D Most nem is tudom hogyan fogom kibírni a következő részig. Ha elmennek a farmról akkor a 8 mérföldnyire lévő csoportba valószínűleg biztosan belebotlanak majd :twisted:
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.03.13. 14:23:04

Amúgy valaki magyarázza már meg, hogy hogy lett Shane-ből, meg a túszkölökből zombi? Mikor Shane kipurcant, akkor utána még bevillant neki pár zombi ahogy eszi az embert...és ettől? Mert nyilván a halál után még bevillannak dolgok :lol: Mondjuk lehet, nem próbáltam még.
A menekülésre is kíváncsi leszek, hogy oldják meg.
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.13. 14:19:49

Összességében nekem is csalódás volt a műsor. Farkas Norbi egy két érdekesebb élményén kívül (pl. a Messis interjú) elég unalmasra sikerült az egész. :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
socio66

2012.03.13. 14:15:16

Sanama írta:Sport1-en nézte valaki a Fieszta c. műsort?!
Megmondom őszintén, én azért színvonalasabb dologra számítottam.
engem sem nyűgözött le,a stúdióbeszélgetések unalmasak,akárkit hívnak meg,a hétvégi meccsek ismétlése nem érdekel, egyedül a spanyolországi riportok lehetnek érdekesek,ha nem olyan semmitmondó témákkal foglalkoznak majd,mint például hogy ki ronaldo fodrásza..
a lőtéri kutyát nem érdekli szerintem. :)
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.03.13. 12:22:58

Sport1-en nézte valaki a Fieszta c. műsort?!
Megmondom őszintén, én azért színvonalasabb dologra számítottam.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.03.13. 01:39:08

miihii:

:D tényleg én is azon gondolkodtam fél percig h ki volt az a ficko aki kopácsolt ott, meg ki ment el mellette :D azért legalabb két modtatot adhattak volna nekik :D ki tudja ki lakik még ott :D

fcb0827:

basszus az tényleg a damien volt a ments megből :D istennek nem esett le h honnan ismerős :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.03.13. 00:58:25

fcbarca0827 írta:Aztabüdösrohadteget. :shock: Na, ez oda volt téve rendesen. 8)

Nem értettem, hogy a fenébe járkálhat zombiként a Ments meg!-es srác ( én csak így hívom, ha már játszott a 2. kedvenc sorozatomban. :mrgreen:), ha egyszer nem ízlelték még a járkálók. Nagyon komolyan oda volt téve. Most, már értjük a kettővel ezelőtti részben miért volt olyan fontos a két rendőr, akiken szintén nem találtak harapásnyomot.

Shanet én is sajnálom, nekem is Daryl mellett ő volt a kedvencem. Most, már itt az ideje, hogy az utolsó részben meghalja magát T-Dog és rövidhajú néni is, mert olyanok, mintha nem lennének. :D T-Dog kábé ma többet játszott, mint az elmúlt 11 részben. :lol:


Várós a jövő hét. 8)

Szerk.: Azt mondjuk nem vágom, hogy mi volt az, az aprítás az elején az Andrea, Daryl, Shane, T-Dog négyestől. Vagy azt csak úgy, miért ne alapon tették bele? :D
Az elején az aprítás egy kis temetés utáni feszültséglevezető csapatösszetartó tréning volt :D Gondolták beleraknak egy ilyent,ha már az érdemi akciórészig várni kell a végéig,kapjunk hentelést :P
Szépen elvarrtuk a mellékszálakat,amik eddig a fő szálakat tették ki (sajnos):kislány - pipa,túsz - pipa,ki lesz a gyerek apja - pipa :D Megvoltak a vezéráldozatok is emellett,Dale nekem annyira nem hiányzik,Shane-nek meg ez a szétesése már nem tetszett am sem...

Most megpörgettük egy picit a cselekményt is végre és rátérhetünk erre a hirtelen zombulásra :O Érdekesnek tűnik,h így kapásból átváltoznak,kíváncsian várom ezt hogy magyarázzák meg.Bár gondolom az évadzárón még rátesznek két lapáttal,aztán a következő évadban meg majd ez lesz a téma :) Ha cs "poénból" nem az lesz a váratlan fordulat,h
megesznek mindenkit és kész :lol:

Akiket felsoroltál,mellettük még rámehet az a pár a ház eredeti lakói közül,akikre mindig rácsodálkozom,h ezek meg kik :D (Most is annyi jelenetük volt,h kopácsolta a srác a deszkát,a csaj meg elment mellette :D ) Nélkülük legalább kényelmesen elférnek a házban :P Már ha megmarad a ház,látva a csekély számú zombi populáció közeledtét... :D
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.03.13. 00:03:10

The Walking Dead

oh my god :!:

mostanában nagyon hullanak a szereplők :oops: Dale most meg Shane... Shane -t nem kedveltem, de akkor is fura hogy most meghalt... Bár lehetett érezni hogy egyre jobban bekattan, veszélyessé vált. Asszem a Lorival való beszélgetése miatt kattant be végleg, és döntött úgy hogy kinyírja Ricket.

Már csak két kedvenc karakterem maradt: Daryl és Glenn. Összes többi ratyi.


Ja igen, agyam eldobtam mikor Shane vissza akarta adni a kisgyereknek a strukit... bármikor elsülhet a pisztoly a gyerek kezében... Azt végkép ledöbbentem mikor az apja (!) adja vissza a fiának a stukkert... NEM GYEREKEKNEK VALÓ A FEGYVER! De mégis... Lehet hogy azért mert tele van a zombi a környéken... Valahol megértem.


Az az utolsó pár képkocka... O.O Aztajószagú... AKAROM MOST A KÖVETKEZŐ RÉSZT!
KépKép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.03.12. 23:16:29

Aztabüdösrohadteget. :shock: Na, ez oda volt téve rendesen. 8)

Nem értettem, hogy a fenébe járkálhat zombiként a Ments meg!-es srác ( én csak így hívom, ha már játszott a 2. kedvenc sorozatomban. :mrgreen:), ha egyszer nem ízlelték még a járkálók. Nagyon komolyan oda volt téve. Most, már értjük a kettővel ezelőtti részben miért volt olyan fontos a két rendőr, akiken szintén nem találtak harapásnyomot.

Shanet én is sajnálom, nekem is Daryl mellett ő volt a kedvencem. Most, már itt az ideje, hogy az utolsó részben meghalja magát T-Dog és rövidhajú néni is, mert olyanok, mintha nem lennének. :D T-Dog kábé ma többet játszott, mint az elmúlt 11 részben. :lol:


Várós a jövő hét. 8)

Szerk.: Azt mondjuk nem vágom, hogy mi volt az, az aprítás az elején az Andrea, Daryl, Shane, T-Dog négyestől. Vagy azt csak úgy, miért ne alapon tették bele? :D
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.03.12. 22:44:51

sjd írta:Valamint nekem hiányoznak a változatos helyszínek, illetve a vendégszereplők még mindig, kicsit egysíkú lett a hangulat
ilyen ez a zombi világ :lol: a helyszín szerintem is tul unalmas, hogy mindig ott játszdi, semmi mozgás, csak beszélgetnek ott állandoan egy helyen.

de nem baj, az évadzáró jó lesz, a következő évadban meg beindul a henger :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2012.03.12. 22:41:20

sjd írta:
Halkan jegyzem meg, hogy aa konzekvensek lettek volna a sorozat készítői, akkor már a bárban a nyakukba ugrik az a két csávó, akit Rick lelőtt.
Őket fejbe lőtte, úgyhogy nem kellett volna zombivá változniuk. Viszont érdekel ez az átváltozósdi.. Kíváncsi leszek mit hoznak ki belőle.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.03.12. 22:38:50

visca el barca írta: az milyen durva h a halottakbol automatikusan zombik lesznek :shock: shanet nem birtam, de kár h kiszállt, mert azért erős karakter volt
Halkan jegyzem meg, hogy aa konzekvensek lettek volna a sorozat készítői, akkor már a bárban a nyakukba ugrik az a két csávó, akit Rick lelőtt.
Befejezés rendesen oda lett téve, nekem is az az érzésem, hogy kár volt a 13 részes évadért, jó lett volna ez 6 epizódban is, mint az első szezonnál, semmiről nem maradtunk volna le. Valamint nekem hiányoznak a változatos helyszínek, illetve a vendégszereplők még mindig, kicsit egysíkú lett a hangulat
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.03.12. 22:27:21

amugy meg rettentoen mérges vagyok a készitokre h 12 részt lényegében elpocsékoltak a semmire :twisted: nem tudom h a basic comic is ennyire lassu folyasú e... :roll:
ezt a tingli-tangli farmos részt max 3-4 részben össze kellett volna sűríteni, de sebaj kibirtuk most jön a java :twisted:

az milyen durva h a halottakbol automatikusan zombik lesznek :shock: shanet nem birtam, de kár h kiszállt, mert azért erős karakter volt
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.03.12. 22:25:08

visca el barca írta:fél10 körül mér fenn volt, feliratok.info
Köszi szépen, már le is kaptam!:) Hosszúpuskáról szoktam, de ott nincs fent, meg nem is nagyon működik az oldal, meg a gugli segítségével sem sikerült rábukkannom. :D

Na nézem is megfele.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.03.12. 22:21:42

fcbarca0827 írta:
soadroli írta:Walking Dead
Aztabüdöshétszentségit :shock: Mi lesz itt?!
Ugye Te/Ti nem felirattal néztétek? Mert én keresem, kutatom, de nem találom. :lol:
fél10 körül már fenn volt, a feliratok.info-n
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2012.03.12. 22:26:32-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.03.12. 22:20:40

soadroli írta:Walking Dead
Aztabüdöshétszentségit :shock: Mi lesz itt?!
Ugye Te/Ti nem felirattal néztétek? Mert én keresem, kutatom, de nem találom. :lol:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.03.12. 22:19:52

Walking Dead
Aztabüdöshétszentségit :shock: Mi lesz itt?!
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2012.03.12. 14:59:35

Walking Dead:

Hogy az a mocskos büdös rossebes.. :evil: Miért pont Shanet???? Ha Daryl is meghal komolyan mondom elkezdek a zombiknak drukkolni.. Nagyon pipa vagyok most, francért kell kinyírni a 2. kedvenc karakterem. Ha Darylt is kiírják lehet abba is hagyom, a többiek idegesítenek - jó, Glenn pl nem, de ilyen Carl meg Rick neje.. ÁÁÁ, hihetetlen!! :evil:
Amúgy kíváncsi leszek Daryl mikor jön össze Sophia anyjával, a temetésen is úgy figyelte a beszéd alatt, és nem ez olt az első ilyen apróbb jel..
adam_1519
Jugador del Barça
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2008.12.07. 18:56:20
Tartózkodási hely: Győr

2012.03.11. 16:03:57

LM10 írta:
Mindenképp! :D Én is sok jót hallottam róla anno, de nem érintett meg. Ki az a Barney, öltözzki, tesókódex....de ez alap mű lett :D 8) AJÁNLOM, mind az 5 fő karaktert nagyon megkedveltem :)
Köszi szépen :)
Neked is úgy van meg az első évad, hogy a magyar szöveg alatt megy az angol? mert ez eléggé zavar... :roll:
Válasz küldése