Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2012.03.11. 16:00:02

adam_1519 írta:Srácok, valami pozitív gondolatokat mondhatnátok az Így jártam anyátokról, mert most azon gondolkozom, hogy elkezdjem nézni vagy ne. Igazából sokan mondták, hogy igen jó, most meg is szereztem az első évadot, de még nem is néztem belőle semmit se, valahogy azért nem mert sosem jöttek be az amerikai sorozatok, szóval egykét jó gondolat után, már jobban elgondolkodnék rajta, hogy nézzem-e :)
Mindenképp! :D Én is sok jót hallottam róla anno, de nem érintett meg. Ki az a Barney, öltözzki, tesókódex....de ez alap mű lett :D 8) AJÁNLOM, mind az 5 fő karaktert nagyon megkedveltem :)
adam_1519
Jugador del Barça
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2008.12.07. 18:56:20
Tartózkodási hely: Győr

2012.03.11. 15:58:11

Srácok, valami pozitív gondolatokat mondhatnátok az Így jártam anyátokról, mert most azon gondolkozom, hogy elkezdjem nézni vagy ne. Igazából sokan mondták, hogy igen jó, most meg is szereztem az első évadot, de még nem is néztem belőle semmit se, valahogy azért nem mert sosem jöttek be az amerikai sorozatok, szóval egykét jó gondolat után, már jobban elgondolkodnék rajta, hogy nézzem-e :)
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.03.11. 15:49:42

Spartacus

Nekem is tetszett ez a rész.Ezek a cselszövő szálak nagyon komolyak,minenki meg akar vezetni mindenkit,de aztán maga esik bele :D Gaius rendesen kinövi magát,komolyan bedurvult,átbillent már nála vmi pár rész óta.Cs hát ugye a nők keverik (meg alkalmanként ki...:P ) neki rendesen,de hát őket meg ezért szeretjük :D Látszik,h lesznek itt még gondok a germán-gall ellentét kapcsán,Agron ha saját akarata szerint akar menni,összeakasztják még a bajszot.Márpedig minél fontosabbá akarja tenni magát,ez érződik.Hű Spartacushoz,de fognak még ütközni egymással,ahogy Crixus-sal is. Gannicusról meg kíváncsian vártam a fejleményeket,mert gondoltam,h nem fog eltűnni a színről azzal,h otthagyta őket.Hát alaposan visszanézett :) De h mik is a tervei,céljai....Jövő héten meglátjuk.Már várom :)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.03.11. 14:32:03

Spartacus

Elég gyenge rész volt, ment végig a tökölődés, a végén aztán volt egy kis akció de azzal annyi.
Spartacust tényleg megáldották az istenek, hatszor nagyobb a tag nála és ő csak egyszerűen lecsapja a fejét. :lol: A vége az jó volt, kíváncsi vagyok, h Ganicus most mit, h és merre.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.03.11. 10:50:14

kudu írta:Kaszáltam az Alcatrazt a 6. rész után. Előzőleg nagy reményeket fűztem a sorozathoz, az ötlet tetszett is, de a megvalósítás valami borzalmas. De azért próbálhattok meggyőzni, hogy folytassam :D
Én megnéztem az összes részt eddig, asszem 10 van kint. Egyetlen résznél ment fel kicsit a pulzusom a 8.-nál, ott azt hittem, hogy na végre beindul rendesen a buli,de aztán semmi.

Én azért az 1.évadot végignézem,aztán kaszálom :-D
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2012.03.11. 10:47:38

Kaszáltam az Alcatrazt a 6. rész után. Előzőleg nagy reményeket fűztem a sorozathoz, az ötlet tetszett is, de a megvalósítás valami borzalmas. De azért próbálhattok meggyőzni, hogy folytassam :D
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2012.03.10. 15:03:15

miihii írta:
soadroli írta:
sjd írta:Walking Dead
Amúgy egy karmolástól miért lesz valaki zombi???? Ezt soha nem értettem. Mert hogy megharapja az oké. Ha nem lenne ez a "szabály", meg lehetett volna műteni, bár az is elég necces lett volna
Kire gondolsz a karmolásban? Mert nem rémlik,h vmelyik is úgy vált volna zombivá.Ha meg Dale-re gondolsz,akkor sztem nem azért lőtték le,mert átváltozott volna,hanem mert szétszaggatta a beleit a jómadár és menthetetlen volt,ráadásul szenvedett. Aztán nem tuti ;) Mondjuk én azt hittem,h amikor a "túszt" ki akarták tenni a bázison,ott lesz a fordulat.Mert nézegették az őröket,h nem volt rajtuk külsérelmi nyom. (Bár lehet,h ennél a résznél pengették,h karmolás van rajtuk és erre gondolsz?) Azt vártam,h kiderül,h ott kezdődött minden és vmi nagy titokra jönnek/találnak rá...Még két rész és vége,kíváncsian várom merre halad majd a dolog...
Ha karmolással is terjed, akkor Carl nem lehet járkáló? Elég nagy marha volt, hogy szórakozott a pisztollyal annál a beszorult "jómadárnál" :D, mikor fegyverekből sincsenek eleresztve :D
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.03.10. 14:49:02

palesz77 írta:Spartacus 7. rész:
Végre volt történés is.. Ez a rész nekem tetszett.
Glaber a példaképem, megvolt neki Seppia.. :lol:
Ashur meg bekattant esküszöm, ez amit lerendez Domina asszonysággal.. Nem mintha nem érdemelné meg a nő, de az évad elején erre egyáltalán nem számítottam..
Agronba meg nem csalódtam, maradt ugyan olyan hűséges még ha apróbb megingás nyomait is fel lehetett fedezni a rész közben. Viszont Crixussal szerintem mostantól jobba lesznek, a Naeviás dolog miatt a végén.. Amúgy amikor láttam hogy Crixus nézi hogy püfölik Agront már vártam hogy megjelenjen Naevia, és Crixusnak leessen a tantusz, szeretem ha bekattan. :D
Sparti meg jól arcon vágta - szó szerint :D - azt a nagydarab német hapsit.. Meg Mirán röhögtem még, milyet verekedtek!! :D
Gannicus meg hát pusztított a végén.. Kíváncsi leszek mit csinál Ilythiával, odaviszi Spartacusnak szemet-szemért alapon vagy mi? Viszont sajnáltam a kiscsajt akivel "összejártak", olyan kis szimpi volt, kár hogy meghalasztották.. De a vége is tetszett még, ahogy a rudus ott a kopasz tetkós nyakában.. Nagyon stílusosan üzent Glaberéknek..
8)

Szóval ez a rész tetszett, előzőnél mindenképp jobb, kezd beindulni a cucc, remélem az utolsó 3 rész hasonlóan jó, vagy még jobb lesz, és akkor nem lehet okunk panaszra.. És mint mindig ilyenkor, most is várom már a jövő hetet! :twisted:
Seppia megvolt neki? :D Szóltak hogy menni kell, még befejezték?! :twisted:
Amúgy nem volt rossz rész, bár most akkor ha jól értem Lucretia lőtt egy nagy öngólt ugye.
A buzulás nagyon idegesít Nasir meg Agron között.
Amúgy örülök,hogy nem halt meg Glaber, végre kezd bedurvulni :)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2012.03.10. 09:05:26

Spartacus 7. rész:
Végre volt történés is.. Ez a rész nekem tetszett.
Glaber a példaképem, megvolt neki Seppia.. :lol:
Ashur meg bekattant esküszöm, ez amit lerendez Domina asszonysággal.. Nem mintha nem érdemelné meg a nő, de az évad elején erre egyáltalán nem számítottam..
Agronba meg nem csalódtam, maradt ugyan olyan hűséges még ha apróbb megingás nyomait is fel lehetett fedezni a rész közben. Viszont Crixussal szerintem mostantól jobba lesznek, a Naeviás dolog miatt a végén.. Amúgy amikor láttam hogy Crixus nézi hogy püfölik Agront már vártam hogy megjelenjen Naevia, és Crixusnak leessen a tantusz, szeretem ha bekattan. :D
Sparti meg jól arcon vágta - szó szerint :D - azt a nagydarab német hapsit.. Meg Mirán röhögtem még, milyet verekedtek!! :D
Gannicus meg hát pusztított a végén.. Kíváncsi leszek mit csinál Ilythiával, odaviszi Spartacusnak szemet-szemért alapon vagy mi? Viszont sajnáltam a kiscsajt akivel "összejártak", olyan kis szimpi volt, kár hogy meghalasztották.. De a vége is tetszett még, ahogy a rudus ott a kopasz tetkós nyakában.. Nagyon stílusosan üzent Glaberéknek..
8)

Szóval ez a rész tetszett, előzőnél mindenképp jobb, kezd beindulni a cucc, remélem az utolsó 3 rész hasonlóan jó, vagy még jobb lesz, és akkor nem lehet okunk panaszra.. És mint mindig ilyenkor, most is várom már a jövő hetet! :twisted:
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.03.08. 20:34:52

miihii írta:
Kire gondolsz a karmolásban? Mert nem rémlik,h vmelyik is úgy vált volna zombivá.Ha meg Dale-re gondolsz,akkor sztem nem azért lőtték le,mert átváltozott volna,hanem mert szétszaggatta a beleit a jómadár és menthetetlen volt,ráadásul szenvedett. Aztán nem tuti ;) Mondjuk én azt hittem,h amikor a "túszt" ki akarták tenni a bázison,ott lesz a fordulat.Mert nézegették az őröket,h nem volt rajtuk külsérelmi nyom. (Bár lehet,h ennél a résznél pengették,h karmolás van rajtuk és erre gondolsz?) Azt vártam,h kiderül,h ott kezdődött minden és vmi nagy titokra jönnek/találnak rá...Még két rész és vége,kíváncsian várom merre halad majd a dolog...
Dale-lel kapcsolatban én is így vettem le. Viszont az a két rendőr még bennem is motoszkál, csak véletlenül került szóba, hogy harapás nélkül fertőződtek meg. Mondjuk amennyit ezek a szereplők gázoltak a zombivérben (arról ne is beszéljünk, amikor Rick a verekedés után a saját vérző fejére loccsantja ki a zombi agyát), immunisaknak kell lenniük gyakorlatilag minden ilyenre
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.03.08. 20:18:25

soadroli írta:
sjd írta:Walking Dead
Amúgy egy karmolástól miért lesz valaki zombi???? Ezt soha nem értettem. Mert hogy megharapja az oké. Ha nem lenne ez a "szabály", meg lehetett volna műteni, bár az is elég necces lett volna
Kire gondolsz a karmolásban? Mert nem rémlik,h vmelyik is úgy vált volna zombivá.Ha meg Dale-re gondolsz,akkor sztem nem azért lőtték le,mert átváltozott volna,hanem mert szétszaggatta a beleit a jómadár és menthetetlen volt,ráadásul szenvedett. Aztán nem tuti ;) Mondjuk én azt hittem,h amikor a "túszt" ki akarták tenni a bázison,ott lesz a fordulat.Mert nézegették az őröket,h nem volt rajtuk külsérelmi nyom. (Bár lehet,h ennél a résznél pengették,h karmolás van rajtuk és erre gondolsz?) Azt vártam,h kiderül,h ott kezdődött minden és vmi nagy titokra jönnek/találnak rá...Még két rész és vége,kíváncsian várom merre halad majd a dolog...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5177
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.03.08. 20:09:09

sjd írta:Walking Dead
Amúgy egy karmolástól miért lesz valaki zombi???? Ezt soha nem értettem. Mert hogy megharapja az oké. Ha nem lenne ez a "szabály", meg lehetett volna műteni, bár az is elég necces lett volna
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.03.08. 19:45:44

KingSimon írta:Mi a véleményetek HERoes sorozatról?Most kezdem tölteni.
Első két évad még jó, de aztán elég nagy minőségi esés következik be, én vhol a 3. szezon közepén kaszáltam

Walking Dead: Csak én éreztem pár logikai bukfencet ebben a részben? Eleve ott kezdődik az egész, hogy Rick még rohadtul emberbaráti volt, amikor hazavitte magával a srácot, aztán hirtelen rájött, h veszélyes is lehet, hát nem csillogtatja a vezetői képességeit. Meg előző részben is pont azért vitték másodszor vissza, mert rájöttek, h a srác tudja hol van a farm, ezek után meg megint 5 percet agyaltak azon, h mi lenne ha megint kiraknák. (És végül azért nem tették, mert féltek a zombiktól). Az meg már a teteje az egésznek, hogy 8 éves gyereket alapból nem hagynék felügyelet nélkül, nem hogy zombiapokalipszis idején (bár talán kicsit megbocsáthatóbb lett volna, ha nem ilyen gyökér módon használják fel)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.03.08. 06:45:52

Be van szerezve pár sorozat:
Odaát :arrow: első évad
Spartacus - Az aréna istenei
Maffiózók :arrow: első évad

Még talán leszedem az X-men sorozatot és a Vándorcirkusz-t.
"And my heart will leave you never."
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.03.06. 19:51:12

Már feliratozva van a 6. rész, de nem találtam normálisat. Egyik nem indul, másik duplán van feliratozva ami rohadt zavaró....
Tudna valaki linkelni egy normálisat?

Egyébként nézte valaki már az Erő krónikája c. filmet? Én tegnap néztem és hatalmasat csalódtam. Olyan film volt az előzetes miatt amit muszáj volt megnéznem, és voltak dolgok amik tetszettek, meg egyedi is volt nagyjából, de sokkal többet ki lehetett, ki kellett volna hozni ebből az egészből.
Nem vagyok nagy filmszakértő, de ez nálam 10/5 max nagyon jóindulattal 6.
KingSimon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2011.01.24. 17:52:10
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.06. 16:11:10

Mi a véleményetek HERoes sorozatról?Most kezdem tölteni.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.03.06. 00:28:57

ozsimiki írta:
gergo9 írta:Vannak amik nem változnak. Több hónap kihagyás után belenéztem a BK-ba mit kaptam el nováklaci mattrészegen beszélget egy plüss macival. Kegyetlen =D> Legjobb futó vígjátéksorozat még mindig.
én betegebb voltam :D

úgy alakult,hogy egész januárban,és februárban nem néztem tvben a BK-t,mert pont jobb dolgom volt, de mára bepótoltam a kihagyott részeket :lol: :lol: :lol: Novák for president, bár most talán azért annyira nem vicces,mert Csaba halála miatt lett ilyen gáz. Az azért vicces,hogy alapból is ilyen szokott lenni.
kösz hogy spoilereztél... :cry: :cry: :cry: :D :D :twisted:
Most már nincs értelme megnéznem a februári pakkot. :D

:D ha már lement magyar tévében, már rég nem spoiler,de tudod te azt :), azért érdemes így is megnézni, én se teljesen infok nélkül vágtam bele a maratonba sajna...Ozsi
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.03.06. 00:05:28

gergo9 írta:Vannak amik nem változnak. Több hónap kihagyás után belenéztem a BK-ba mit kaptam el nováklaci mattrészegen beszélget egy plüss macival. Kegyetlen =D> Legjobb futó vígjátéksorozat még mindig.
én betegebb voltam :D

úgy alakult,hogy egész januárban,és februárban nem néztem tvben a BK-t,mert pont jobb dolgom volt, de mára bepótoltam a kihagyott részeket :lol: :lol: :lol: Novák for president, bár most talán azért annyira nem vicces,mert Csaba halála miatt lett ilyen gáz. Az azért vicces,hogy alapból is ilyen szokott lenni.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2012.03.05. 23:39:11

gergo9 írta:Vannak amik nem változnak. Több hónap kihagyás után belenéztem a BK-ba mit kaptam el nováklaci mattrészegen beszélget egy plüss macival. Kegyetlen =D> Legjobb futó vígjátéksorozat még mindig.
Egy életre leírtad magad előttem. A Juli vitte el a Mátét és ő adta neki!
Ma este party, de kottán meg fogom nézni az biztos, ennél jobb vígjáték tényleg nem létezik :mrgreen:

Holnap részletes beszámolót kérek geri :D

Sétáló halottak: :lol: Nem hinném hogy van egy zombienak memóriája, de a kiscsávó tényleg megérdemelne egy fülest. Gondoljatok csak bele. Szülők vagytok egy kiszabott zombie apokalipszis idején, nincs semmi. Tényleg. Nem a gyerekre kéne figyelni, v vmi? :D Mekkora hogy vitáznak a nyomoronc gyerek életén de Dale megkapja a gólyót egyből :D Sajna egy izgi szál maradt, ha jön a leszámolás, ezért maradt életben a prisoner.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.03.05. 23:30:46

The walking dead 2x11:

Áhh, hihetetlen, hogy az egyik legjobb szereplőt kell kiírni. Ilyen T-Dogok, meg a rövidhajú néni, akinek nem jut eszembe a neve, meg még mindig élnek. :D Sebaj, csak megnyiffannak az évad végére ők is. Meg a kis srác is remélem meghalja magát, mert idegesítőek a hülyeségei. Nem is értem, hogy a szülei, hogy nem tanították meg neki, hogy nem hergeljük a zombikat, nem játszunk a zombikkal, mert rosszul sülhet el. :lol:

szerk.:
Most olvastam a lentebbi hozzászólásokat a részhez, gyakorlatilag akár azokat is bemásolhattam volna, mert ugyanezeket írtátok. :D
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.03.05. 21:34:23

Vannak amik nem változnak. Több hónap kihagyás után belenéztem a BK-ba mit kaptam el nováklaci mattrészegen beszélget egy plüss macival. Kegyetlen =D> Legjobb futó vígjátéksorozat még mindig.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.03.05. 20:58:48

The Walking Dead 2x11


én is most daráltam le. Hát az a kis taknyos át fog állni a sötét oldalra az biztos :lol: idegesítő tud lenni de nagyon. Dale -t meg sajnálom nagyon, nem kellett volna kinyíratni...

amúgy ez a rész is béna volt, mindössze egy zombi volt, oszt kész. a többi meg "megöljük vagy ne?" rizsa volt végig....
KépKép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2012.03.05. 20:58:24

csababarca írta:Én már végignéztem kétszer is.
A főszereplőt itt Ari Gold és Johnny Drama is eléggé háttérbe szorítja,messze ők viszik a sorozatot.
Én is pont 2x néztem végig. Annyit hozzátennék hogy nekem Dráma és Teknőc párban dukál. Ari egyértelműen number1. Vincent és Erik idegesítőek, de kellenek a sorozatba. (Amúgy férfi szemmel Vince nem az a kifejezetten jóképű csávó pedig ez a szerepe.)
elég jó betekintést enged Hollywoodba,én kb így képzelem el az ottani dolgokat,nagyvonalakban.
Abszolút ez ragadott meg és ezt érzem a sorozat lényegének hogy kicsit belelássunk abba hogy nem fenékig tejfel azért a hoolywoodi élet.
,és még tetszett,hogy rengeteg sztár adta az arcát,és a nevét is a sorozat egyes részeihez,szóval magukat alakították benne. Ez nagyon jó dolog szerintem.
Kedvenc amikor Teknőc be akar szólni Tom Bradynek. 8)
Meg Matt Damon amikor fenyegeti Vincentet, hogy jótékonykodjon!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5177
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.03.05. 20:42:07

The Walking Dead 2x11
MOST KOMOLYAAN? Az egyik legjobb szereplőt(és legjobb színészt) ki kellett írni? ÍGY? Annak a kis hülyegyereknek is menni kell az erdőbe zombival játszani :evil: Én nagyon sajnálom Dale-t, főleg most, miután lenyomott egy faja kis beszédet ott mindenkinek. Kíváncsi vagyok a túszkölyöknek lesz-e még valami komolyabb szerepe...
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.03.05. 20:40:23

visca el barca írta:walking dead 2x11

ekkor hulyeseget....


a zombi ott áll a patak partján belesüllyedve az iszapban ki tudja miota, az az idetlen kisgyerek meg persze h odamegy hozzá és pont akkor szabadul ki. :lol: sajnálom h az öreget irták ki, ráadásul ennyire gyengén...
Én is épp most végeztem vele.Hát valóban fájt az a jelenet,annyira tudtam,h odamerészkedik,aztán gond lesz belőle... Az öreg Dale látta kárát,,akinek a helyére fel lehet venni a csapatba az új fiút.Fiatalítunk,mint az Arsenal :lol: Drámaiak ezek a szituk meg minden,de annyira sziruposak a folyamatos nyűglődések már,pár mp-nyi akció mellett... Minden történést napokig kell csámcsogni,unalomba fulladó beszélgetések,stb... Megöljük?Ne öljük?Öljük!De hát.... Akkor ne öljük!De hát... Akkor mégis.Aztán mégse.Folyamatosan hiányérzetem marad minden rész után szinte,vhogy kevésnek érzem ezt az évadot. Főleg,h valszeg hamarosan a kisgyerekkel is kell majd foglalkozni,mert vmi kialakulóban/változóban van nála a sugallás szerint.Áhh,meglátjuk...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Válasz küldése