Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.12.21. 21:20:06

visca el barca írta:
szerintem iszonyat gáz maga a színésznő is, meg a karakter is. ez az állandó káromkodás meg már rettenetesen idegesít, annyira erőltetett... nem mondom h tehetségtelen színész, mert máshol nem láttam játszani, de vhogy nem is vágyom rá...

ha vmi szép nő lenne, nem bánnám, de még annak se mondanám szegényt :?
Én leragadtam Dexterrel az 5. évad felénél, de ehhez hozzászólok.
Bírom a karaktert, humoros, szint visz az amúgy sem unalmas történetbe. A valóéletben nem nagyon tudnék magam mellett elképzelni egy hasonló habitusú nőt, de így a képernyőn jól szórakozok rajta.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2011.12.21. 21:00:14

ozsimiki írta: Amúgy tudtátok,h a való életben ő Dexter csaja? :D kaphatna jobbat is.
De már elválltak :)

jobb is. Ozsi
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.12.21. 20:58:23

Deb-et én se igen bírom, bár így a 6.évadra már fogalmazzunk úgy,h teljesen megszoktam :D De elég sokáig nagyon zavart szintén, ez van. Amúgy tudtátok,h a való életben ő Dexter csaja? :D kaphatna jobbat is.

Albiceleste! Okés, elküldöm püben nemsokára,h szntem mivel zárják le majd az egész sorozatot. Persze addig még sok minden történhet.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.12.21. 20:34:19

albicelesteX írta:...
igy, hogy már nem vagyok egyedül a véleményemmel, én is le merem írni :D

szerintem iszonyat gáz maga a színésznő is, meg a karakter is. ez az állandó káromkodás meg már rettenetesen idegesít, annyira erőltetett... nem mondom h tehetségtelen színész, mert máshol nem láttam játszani, de vhogy nem is vágyom rá...

ha vmi szép nő lenne, nem bánnám, de még annak se mondanám szegényt :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.12.21. 19:42:39

Most fejeztem be a Dexter season 6. utolsó epizódját.

Meg akartam kérdezni lesz e 7,de szerintem lesz :D Van ami nem változott az első évad óta,az pedig az hogy Debra az agyamra megy nagyon utálom a karakterét, meg maga a színész is nekem nagyon ellenszenves. Mindenesetre érdekes évadzáró volt, rendhagyó,mert eddig minden évad végén lezárult a dolog,most meg kíváncsiskodást hagy maga után.Érdekese lesz várom már a 7.-et.

Szerk.:Ozsi kíváncsi vagyok az End Theory-d-ra. :D
Kép
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.12.21. 10:11:14

Eazzy írta:Entourage végzett a 8. évaddal sajnos, nem lesz több, a mozit valóban tervezték, nem tudom, hogy abból mi lesz, rengeteg sorozatnál bebuktak már ezek.
De ha vége akkor miért úgy kellett lezárniuk,h Ari kapja azt a hívást,h felajánlják neki a WB vezérigazgatói székét :x Ha mozi lesz belőle az már nem hiszem h visszaadja a sorozat feelingjét,pedig nagyon jó volt és mehetett volna még.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.12.21. 07:57:32

Eazzy írta:Kiszivárgott a Californication S05E01! :D

Óriási, már nagyon vártam, imádtam a részt.
RZA meg az elszállt nagymenő rappert nagyon figurázza :D Állat.

"This man’s a monster, he likes to fuck women in the ass and then tell them he just wants to keep it casual!"
Sokkal nagyobb az, amikor először találkozik Karennal, és feleleveníti az utolsó actiont :mrgreen:

Amúgy Dexter: Engem nem ezek idegesítenek, hanem amit korábban leírtam, Dexternél senki sem tud jobban nyomozni, és közvetve megöleti a családját.

Travis meg kilépett a nyalóka szerepkörből, a kérdés az az lesz, Debnek mit ad be Dexter, ez az első kill, vagy az X.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.12.21. 01:43:31

Még egy dolog eszembe jutott, bár ez nem annyira ordas hiba, de akkor is:

Kb vagy 10 toronyház jelentkezett be ha jól emlékszem, talán még kevesebb is. Na most amin konkrétan Travis volt, azon volt összesen egy balhere rendőr...hát ez mi már? Alap, hogy párba rakom be őket, hogy a pszihopata, és amúgy is elég profi sorozatgyilkosnak nem legyen már ennyire egyszerű dolga....most komolyan ehhez kellett annyira a man power, amit Laguerta oly kegyesen megadott? Ez elég szánalmas volt...

Más:
Entourage végzett a 8. évaddal sajnos, nem lesz több, a mozit valóban tervezték, nem tudom, hogy abból mi lesz, rengeteg sorozatnál bebuktak már ezek.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.12.20. 21:10:47

Dexter

Szerintem ez az évad azért is sikerült gyengébbre mert: itt konkrétan csak Deb magánéletére fókuszáltak (ami abban jó, h én sose szerettem pl a Laguerta-Batista szálakat), Dexternek meg nem is volt. Itt nem kellett 2 oldalról is titkolóznia, csak a rendőrségnek - kevesebbb izgalom/ feszültség. Eddig ugye ott volt Rita, majd Lumen (akinél egy idő után már nem kellett titkolóznia...). Szóval szerintem ez volt egy nagy seb ebben az évadban, h konkrétan most csak egy szálon futott a történet. Nem volt annyi mellékszál. Most konkrétan nekem csak a Deb és az infos srác mellékszála ugrik be. Talán még a Batista-Quinn viszony. Travisen kívül például hány embert ölt meg?


Remélem érthetően fogalmaztam :)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.12.20. 20:01:35

gordi. írta:Dexter

mindenki a Dexter arcképét ábrázoló festménnyen van kiakadva úgy látom. de mi a helyzet a nyugtatóval amit magának adott be, hogy megmentse a fia életét?
most komolyan nem adta be, vagy ő immunis rál?
:lol:
10/8.5
amiket megemlítettem, megemlítettünk, az mind valós hiba,és kimagyarázhatatlan kb.

a nyugtatós cucc nem hiba, egyrészről tudta,h nála van a gyerek,és hogy Travis ezzel zsarolhatja, lehetett ott egy üres cucc is, másrészről csak belebökte, és úgy tartotta a kezét,h Travis ne lássa,h nem nyomta be.

(ahhoz,h bekerüljön a szer, bele is kell nyomni,fecskendezni, nem csak a tűt benyomni bárhova)

szóval no para, no hiba.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
gordi.
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2011.07.28. 13:38:52
Tartózkodási hely: Csongrád,Szeged

2011.12.20. 19:54:37

Dexter

mindenki a Dexter arcképét ábrázoló festménnyen van kiakadva úgy látom. de mi a helyzet a nyugtatóval amit magának adott be, hogy megmentse a fia életét?
most komolyan nem adta be, vagy ő immunis rál?
:lol:
10/8.5
"...a madridi Marca egyik újságírója kérdésére a tréner ironikusan azt válaszolta: "Lehet, hogy tényleg parfümöt pisilek"." (Pep Guardiola)
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.12.20. 19:45:36

davi10 írta:
kem se,Ne de csak nem véletlenül szarakodtak ennyit vele.



Ami a falas cuccot illeti, én is hülyeségnek tartottam, meg néztem, hogy miért nincsenek bent / miért nem mennek be vele, de nem kell ennyire nagy ügyet csinálni belőle :D
Főleg úgy, h eddig sosem csinálták ezt, hanem mindig bementek előtte...
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.12.20. 19:43:33

Na akkor Dexter 1. évad:

Nekem még mindig gyenge. Lassú, vontatott volt az egész történés, 12 részben annyi felesleges cuccot beleraktak, hogy hihetetlen.

Az egyetlen szitu amelynél kicsit elkapott az izgalom az az volt, amikor a kissrác meglátta a roncstelepen.De a többi annyira várható volt, hogy az fáj.

10/7
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.12.20. 19:17:53

bowlinggolyo írta:Sziasztok!

Nem tudjátok a Törtetőknek (Entourage) lesz 9. évadja? Mert ahogy véget ért az azt vetíti előre,de eddig semmit sem találtam arról, h lenne folytatása :?
lesz belőle mozifilm állítólag. legalábbis ezt rebesgetik.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.12.20. 19:13:10

Sziasztok!

Nem tudjátok a Törtetőknek (Entourage) lesz 9. évadja? Mert ahogy véget ért az azt vetíti előre,de eddig semmit sem találtam arról, h lenne folytatása :?
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2011.12.20. 18:33:37

kudu írta:
Ennek a kéznek milyen szerepe lesz vajon? Ez számomra nem világos még...
kem se,Ne de csak nem véletlenül szarakodtak ennyit vele.



Ami a falas cuccot illeti, én is hülyeségnek tartottam, meg néztem, hogy miért nincsenek bent / miért nem mennek be vele, de nem kell ennyire nagy ügyet csinálni belőle :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.12.20. 17:05:45

Dexter

Azta***************életbe :shock: :shock: :shock:
Maga az évad nekem annyira nem jött be, ezt már máskor is kifejtettem, de a legvége... Azt hittem ez sosem fog kiderülni Deb szemszögéből. Hát tévedtem.
A Dexteres kép a falon tényleg nagy kamu volt... :?
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.12.20. 12:25:44

Dexter

Csatlakozom a hibaüzenetekhez :) Nagyon rossz volt az a jelenet,amikor a festményt eltorzította Dex.Bár nem vagyok zsaru,így nem ismerem az eljárást,de elég valószínűtlen,h senki az égvilágon nem néz körül odabent.Meglátják a 2 hullát és tovább már nem is néznek a kéróban,h esetleg van e más is,vagy esetleg nem e bújt el vhol a tettes v akármi...Ez egy ordas hiba volt,azzal fűszerezve,h szintén senki nem hallotta meg amikor Dex az arcképén munkálkodott. Bár ha ekkora lúzer zsaruk ezek,akkor ezért is lehet,h az "amatőr" Dex mindig okosabb náluk és egy-két lépéssel előttük jár :D A másik a végkifejlet.Amikor Deb és Dex beszélték a templomos dolgot,annyira üvöltötte a párbeszéd,h miért is akarja odacsalni Deb a tesót (szerelmet vallani) és h a bratyó pedig miért is akar odamenni,h a legnagyobb fordulatot le is lőtték előre,várható volt az inflagranti.Bejött.Mindenesetre az alaphangot megadja a kövi évadhoz,de valóban elég gyermeteg hibák ezek,kiegészítve,h azért menet közben is voltak furcsaságok... Tényleg jó lenne,ha ezekre odafigyelnének és alaposabban kidolgoznák a jelenteket,mert azért keserű szájízt ad vhol,h az ilyen kulcsjelenetek ilyen formában vannak tálalva.Mindent összevetve jó kis évad volt ez is és kár, h máris vége lett.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.12.20. 09:49:33

Robcsyy írta:dexter

aztán ez a louis gyerek nehogy brian féltestvére legyen... :roll:

lehetséges, nekem is megfordult a fejemben, nah akkor Debnek már csak belé kell szeretni, és megvolt mind a 3 pszichó tesó/féltesó iránti vágy :lol: már-már szinte mindennapi :lol:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.12.20. 09:34:38

dexter

aztán ez a louis gyerek nehogy brian féltestvére legyen... :roll:
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.12.20. 09:13:50

Eazzy írta:Ozsi!
Dexter true [auto_cenzúra]ágokhoz az uccsó részből egyet még kihagytál:

A Dexről festett kép a falon. Mikor megtalálják a hullákat, senki, de tényleg senki nem megy be a házba totálisan? Ez valami protokoll, hogy még lábujjhegyen se megy be senki, amíg a vérnyomelemző meg nem jön? Mert ha igen, akkor nem annyira gáz, de szerintem ez nem így van. Sőt, ha így is lenne, oké megvárják, de [auto_cenzúra] senki nem megy be vele? Tehát megvárják míg totál végez, sehol senki? Simán van ideje beverni a falat, amit senki nem hall meg. Ez nagyon zavaró volt. És mi van, hogy ha a büntény nem rég volt, és még van esély megmenteni az egyik áldozatot? Okés most nem ez van, de a rendőrség ezt nem tudhatta, be kellett mindenképp mennie valakinek. Okés, tegyük fel csak a hullákig ment...na de ez is hülyeség, hát ilyenkor alap, hogy a házban totál körbenézek, ha nem is nyúlok semmihez, hogy aztán a vérnyomelemző élvezhessen, de akkor is körbenézek. Tehát mi ez, hogy már fél Miami a helyszínen, de még bevárják Dexet, sőt, nem is mennek be vele, csak amíg van elég ideje eltorzítani a képet....totál csőd szerintem a jelenet.
Igen, ezt kifelejtettem,pedig legalább ennyire le akartam írni,és zavart is.

Szóval sajnos nagyon gyengén oldották meg, és sajnos nem hagyatkozhatnak arra sem,h mindig így van (mindig megvárják Dextert),hiszen számtalan epizódban volt,h amikor Dex megérkezett, már mindenki helyszínelt bent, főleg az őrmesterek, egyéb szakértők. Általában Dextert kellett felvilágosítani,h mi, hogy történt, stb,stb,stb. Meg persze amikor megérkezik Deb,még épp beszélni kell vmit kint a ház előtt :)

Szóval ez is egy fájóan gyenge pontja volt az évadzárónak. Ezektől függetlenül az egyik kedvencem marad,és fog is maradni a Dexter,csak remélem,h a 7.évadban az ilyen apróságokra (bár vmelyik nem az) jobban figyelnek, és máshogy csempésznek izgalmakat, nem ilyen buta mód :)

Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
cinkoxid
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2011.08.10. 12:11:38

2011.12.20. 03:10:50

Ilúvatar írta:Egy új sorozat amit nézek most: Nikita

Nézi rajtam kívül még valaki?
2. évad 8. részénél járok. Első évad jobb volt szerintem.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.12.20. 02:51:26

Dexter
Nah nekem a 2. legrosszabb évad, teljesen összecsapott volt. A kevesebb néha több. Trinity,Rudy,Deb szerelmes a tesóba, Masuka gyakornoka, Dex bukása milliónyi szál nem Dexter szinten kidolgozva , csattanók sajnos túl nyilvánvalóak, kevés WTF érzés , gyenge hatásvadász évad. Röviden :)
Hajszállal azért a 3. előtt van.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.12.20. 02:11:14

Ozsi!
Dexter true [auto_cenzúra] az uccsó részből egyet még kihagytál:

A Dexről festett kép a falon. Mikor megtalálják a hullákat, senki, de tényleg senki nem megy be a házba totálisan? Ez valami protokoll, hogy még lábujjhegyen se megy be senki, amíg a vérnyomelemző meg nem jön? Mert ha igen, akkor nem annyira gáz, de szerintem ez nem így van. Sőt, ha így is lenne, oké megvárják, de baszod senki nem megy be vele? Tehát megvárják míg totál végez, sehol senki? Simán van ideje beverni a falat, amit senki nem hall meg. Ez nagyon zavaró volt. És mi van, hogy ha a büntény nem rég volt, és még van esély megmenteni az egyik áldozatot? Okés most nem ez van, de a rendőrség ezt nem tudhatta, be kellett mindenképp mennie valakinek. Okés, tegyük fel csak a hullákig ment...na de ez is hülyeség, hát ilyenkor alap, hogy a házban totál körbenézek, ha nem is nyúlok semmihez, hogy aztán a vérnyomelemző élvezhessen, de akkor is körbenézek. Tehát mi ez, hogy már fél Miami a helyszínen, de még bevárják Dexet, sőt, nem is mennek be vele, csak amíg van elég ideje eltorzítani a képet....totál csőd szerintem a jelenet.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.12.20. 01:31:11

Egy új sorozat amit nézek most: Nikita

Nézi rajtam kívül még valaki?
KépKép
Válasz küldése