Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.06.02. 18:06:14

messideco írta:Tét a teme, ata tupateme, látato, shalalalalalala 8)
Kép
Lordi te vagy az? :D
https://www.youtube.com/watch?v=KeOMA7lANmg 2:50től :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.06.02. 17:49:21

Tét a teme, ata tupateme, látato, shalalalalalala 8)
Kép
"And my heart will leave you never."
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2015.06.02. 17:41:11

visca el barca írta:kicsit szakadjunk el a trónok harcától

keresek vmi lájtos vígjátéksorozatot. legyen már befejezett, kevésbé ismert, családiasabb, nem az az ordenáré káromkodós/szexelős/alkoholista/tini féleség. tehát nem kalifogria, hmiym, tbbt és egyéb dolgok.

amit mostanában ilyesmi témakörben néztem és nagyon bejött: modern család, nevelésből elégséges. próbáltam tastekiddel a dolgokat, de nagyon jött össze semmi

kösz, ha valaki kisegít vmi jó ötlettel.

Nekem bejött a Chuck is ;)
Keress rá, ha nem ismered, nekem nagyon tetszett.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.02. 17:37:32

nzxtpo írta:Nekem örök kedvenc a Jóbarátok, bár biztos láttad, vagy nem jött be.
az kevésbé ismert lenne? családias? :-k :-D

bence

kösz, de nem olvasós verziót szeretnék találni, azt kihagytam :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2015.06.02. 18:09:50-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.06.02. 17:09:17

visca el barca írta:kicsit szakadjunk el a trónok harcától

keresek vmi lájtos vígjátéksorozatot. legyen már befejezett, kevésbé ismert, családiasabb, nem az az ordenáré káromkodós/szexelős/alkoholista/tini féleség. tehát nem kalifogria, hmiym, tbbt és egyéb dolgok.

amit mostanában ilyesmi témakörben néztem és nagyon bejött: modern család, nevelésből elégséges. próbáltam tastekiddel a dolgokat, de nagyon jött össze semmi

kösz, ha valaki kisegít vmi jó ötlettel.
Nekem örök kedvenc a Jóbarátok, bár biztos láttad, vagy nem jött be.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.02. 16:50:18

visca el barca írta:
keresek vmi lájtos vígjátéksorozatot. legyen már befejezett, kevésbé ismert, családiasabb, nem az az ordenáré káromkodós/szexelős/alkoholista/tini féleség. tehát nem kalifogria, hmiym, tbbt és egyéb dolgok.

amit mostanában ilyesmi témakörben néztem és nagyon bejött: modern család, nevelésből elégséges. próbáltam tastekiddel a dolgokat, de nagyon jött össze semmi

kösz, ha valaki kisegít vmi jó ötlettel.
Nos, bár nem talán nem az a klasszikus vígjáték, inkább fekete humorral operál, de mindenképp tudom ajánlani az A Young Doctor's Notebook c. sorozatot. Igazából ha nem tetszik sem veszítesz vele sokat, mert 2 évad mindössze 4db 20perces epizóddal. De a szereplőgárda egy ilyen kis sorozathoz meglepően minőségi, Daniel Radcliffe (őt tán nem kell bemutatni :D ) és Jon Hamm a Mad Menből. No nem csak vígjáték, drámai szál is van benne, de szerintem mindenképp megéri azt a kis időt, míg végigpörgeted. :)
Nálam alsó hangon egy 8, de lehet jobb is.

Egy pici írás is róla: http://www.sorozatjunkie.hu/2014/01/11/ ... -notebook/" target="_blank
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.06.02. 16:44:17

MQuCsabi írta:Én visszanyúlnék kicsit a FoT-hoz azért: Habár nem olvastam a könyvet, nem tudom ott mennyire vontatott, de nekem nem volt vészes a sorozat. Az első három részt pörgettem ma le, szépen bontakoznak ki a tervek. Nyilván lesz ez még jobb is, de elfogadható volt azért.
1. Ne kötődj senkihez sem,mert nem éri meg! :lol:
2. Kövesd az első pontot. 8)
Ha ezt a két szabályt betartod, akkor az egyik kedvenc sorozatod lesz.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.02. 16:40:35

Én visszanyúlnék kicsit a FoT-hoz azért: Habár nem olvastam a könyvet, nem tudom ott mennyire vontatott, de nekem nem volt vészes a sorozat. Az első három részt pörgettem ma le, szépen bontakoznak ki a tervek. Nyilván lesz ez még jobb is, de elfogadható volt azért.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.02. 16:31:59

kicsit szakadjunk el a trónok harcától

keresek vmi lájtos vígjátéksorozatot. legyen már befejezett, kevésbé ismert, családiasabb, nem az az ordenáré káromkodós/szexelős/alkoholista/tini féleség. tehát nem kalifogria, hmiym, tbbt és egyéb dolgok.

amit mostanában ilyesmi témakörben néztem és nagyon bejött: modern család, nevelésből elégséges. próbáltam tastekiddel a dolgokat, de nagyon jött össze semmi

kösz, ha valaki kisegít vmi jó ötlettel.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.06.02. 16:01:27

Trónok harca:

Nem tűnnek veszélyesnek a Mások 2:13:

https://www.youtube.com/watch?v=dyMR2dYgmSQ
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.06.01. 17:25:00

Ronaldinho&Barca írta:

Arya és John szál a legjobb

A John része nekem is kiemelkedik a sorozatból - bár nekem a Tyrion-szállal együtt -, de Arya számomra teljesen érdektelen lett, nem látom a szerepét a sorozat jövőjében. Egyszerűen amiatt, hogy "sokarcú" lesz/lett számomra elveszíti a karakter a formáját, az egyéniségét, gyakorlatilag bárkiről szólhatna az a rész a "sokarcúak" közül. Ezenfelül így, hogy megtalálta a helyét számomra elég meddő az a szál. Persze még beindulhat, de nem érzem azt, hogy Aryának nagyobb szerepe lenne a jövőben. Remélem, hogy rám cáfol, mert nagyon összetett (gyerek(?))karakter.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4508
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2015.06.01. 17:16:08

GoT

Azt hiszem az eddigi évad, de megkockáztatom a sorozat legkerekebb része volt ez. Valami brutális befejezéssel, rohadt kíváncsi vagyok mit fognak a másokkal csinálni, mert ez így első szuszra elég brutális volt. Poén hogy róluk nem is nagyon tudunk semmit, csak hogy kb. annyian vannak mint a veszedelem és legyőzhetetlenek kb. Na finom utolsó két rész lesz a folytatás. :D Ez hiányzott már nagyon. Arya és John szál a legjobb, szerintem messze ez a két legérdekesebb és misztikusabb a sorozatban.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.06.01. 16:06:53

davi10 írta:Ha van olyan, ami végig pörgős meg izgalmas ajánlhattok, mert igaz, hogy nem vagyok oda az animékért, de ha izgalmasabb, mint amit egy normál sorozatból ki lehet hozni, állok elébe.
Milyen kategóriát szeretnél? Vígjáték, akció, horror(ebből ijesztő vagy gore), pszihothriller, fantasy, stb. ?

Amúgy látatlanban a Full Metal Alchemist Brotherhood-ot tudom ajánlani. Talán az az anime a legelfogadhatóbb mindenki számára, hiszen a sztori rendkívül összetett, a szereplők szimpatikusak, az akció látványos, a pszihológiai rész is összetett( van egy két rész, ami úgy képenvág, hogy egy hétig fáj a helye). Nem véletlen, hogy a legtöbb toplistán TOP10-es, hiszen minden kategória kedvelője szereti.

Amúgy meg ajánlom ezt az oldalt:

http://www.anime-planet.com/" target="_blank

Talán itt vannak a legjobb leírások/ajánlások (köztük az enyémek is).

És akkor, mivel eléggé problémás ide oldalakat írni mindenről, itt egy link az adatlapomról angol ajánlásaimmal a legtöbb animéhez, amit láttam.

http://www.anime-planet.com/users/nonam ... iews/anime" target="_blank
A Fifa egy szégyen
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.01. 13:52:59

zola8787 írta: Death note
Én is ajánlásra kezdtem el, mert nagyon dícsérték és nem nagyon nézek animét, gondoltam adok neki egy esélyt.
Onnantól, hogy

lemond a csávó a könyvről
hihetetlenül unalmas lett.

És miután az első nyomozó csávó meghalt be kellett volna fejezni, mert onnantól még fölösleges is volt.
Ha van olyan, ami végig pörgős meg izgalmas ajánlhattok, mert igaz, hogy nem vagyok oda az animékért, de ha izgalmasabb, mint amit egy normál sorozatból ki lehet hozni, állok elébe.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.06.01. 13:33:55

zola8787 írta:GoT s05e08:

Következő részben lesz egy jégkorszak, a Mások befagynak és a 10dik rész pár 100 év múlva folytatódik a Walking dead első részével, amiben az Antarktisz jege megfagy és kijönnek a Mások, azaz a zombik :lol:
Ezt most muszáj volt? Azt hittem a résszel kapcsolatos, erre egy ekkora könyves bojlert nyomsz ide! :? [-X :lol: :lol:
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.06.01. 13:20:00

GoT s05e08:

Következő részben lesz egy jégkorszak, a Mások befagynak és a 10dik rész pár 100 év múlva folytatódik a Walking dead első részével, amiben az Antarktisz jege megfagy és kijönnek a Mások, azaz a zombik :lol:
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.06.01. 13:10:12

GoT s05e08

Na ez most nagyon rendben volt. A történet is végre beindult, a szálakat is rendesen elindították, meg jó kis akciózásra is jutott idő.
Avatar
whitecule
Barça B
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2015.01.05. 22:17:49
Kapcsolat:

2015.06.01. 11:43:24

Lefostam a bokám az új GoT láttán, pedig nagy kritikusa voltam az idei szezonnak. Gyakorlatilag semmi érdemes nem történt, pont az hiányzott, ami miatt olyan különleges a sorozat. Az utóbbi két rész erős mentőöv volt, végre éreztem, hogy a Trónok Harcát nézem, nem valami másodvonalas sorit. Sőt! Az e08 a sorozat egyik legerősebb része volt, az utolsó 20 percet a székem szélén ücsörögve izgultam végig, alig bírtam :D .

Megváltoztatja az egész sorozatról alkotott képet... eddig ott voltak azok a szereplők akiket bírok, és akiket nem, most már egy kutya az egész, csak a White Walkerektől mentsen meg az ég! A korábbi évadok háborúzgatása már nem is tűnik olyan nagy dolognak, ha az ember látja ennek a résznek a zárójelenetét... :D
Csak abban reménykedem, hogy nem az lesz, mint a második évadban a Blackwateri csata után: kifújt a költségvetés, és eldurrant az összes patron.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.06.01. 11:25:09

Húú ez a GoT, emésztenem kell, gyanús hogy a sorozat legjobb része volt, de hogy a legintenzívebb, azt ki is merem jelenteni.

magamhoz se térek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.06.01. 09:32:52

Trónok Harca S5E08

Az évad eddigi legjobb része, ha nem az egész sorozaté.

Végre beindultak a dolgok, kíváncsi vagyok, hogy a szabad embereket hogyan fogják fogadni a varjak. Ezenfelül érdekes lesz az is, hogy Tyrionra, mint tanácsadóra mennyire fog hallgatni Daenerys és mennyire gondolta komolyan a ,,kerék" szétzúzását, gyanús, hogy teljesen.. A westerosiak készülhetnek a kétfrontos háborúra, van egy olyan érzésem, hogy a kérdés nem a király kiléte, vagy a mások elleni háború, hanem az, hogy életben marad e egyáltalán valaki (a mondás szerint nem :D ). A szálak lassan összefutnak, érdekes lesz, az biztos..
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.05.29. 09:45:16

noname írta:
zola8787 írta: Death note
Igény szerint tudok ajánlani számos kategóriából animét, mert az anime-planet.com szerint eddig 1 hónap, 3 hét, 5 nap és 22 órát töltöttem anime nézéssel. :D
Köszi az ajánlásokat, majd belekukkantok 1-2be :)

Amúgy tudtam, hogy fogsz válaszolni Ryuk :twisted:
Jössz egy naplóval, jól bánnék vele :D

Kihagytam a földkerekség legjobb animéjét a felsorolásomból: Ezüstnyíl !!!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.05.29. 09:38:05

zola8787 írta: Death note:

Gyerekek ez az anima te atyaúristen!!! A filmeket láttam már régebben azok is nagyon bejöttek. Alapból nem áll tőlem távol az anime, Dragon ball, Pokémon, Yu-yu hakusho, Inuyasha, Slayers, Neon genesis evangelion, Full metal panic egytől egyik nagy kedvencek.
2 napja megnyitottam egy oldalt, ahol leírta egy valaki a top 15 sorozatát, benne volt a Death note is, na mondom egye fene, régen láttam már mesét, meg nem is olyan hosszú.
Már a felét megnéztem :lol: Ajánlom mindenkinek, baromira tetszik benne, hogy nagyon részletesen körbejárnak mindenen.
Akkor ajánlok neked pár animét, ami a Death Note rajongóknak tetszhet:
Code Geass - a sztori Death Note szintű, kissé túlnyújtott helyenként,de a vége fantasztikus. Dn rajongók rendszerint szeretik, én is
Mirai Nikki - itt az egyik főszereplő nagyon balfék, ami ront az összképen, de azért lehet bejön majd.
Zankyou no Terror - ez egy új darab, de nem véletlenül vitt egy egy szekér díjat
Full Metal Alchemist Brotherhood - nem pont az a stílus, mint az előzőek, de a sztori alighanem a legösszetettebb az anime történelmében

UI: majdnem kihagytam a horrorok közül az egyik kedvencemet: Ghost Hunt.

Ezt főleg annak ajánlom, aki a DN kategória mellett a Studio Ghibli stílusát is szereti.
Igény szerint tudok ajánlani számos kategóriából animét, mert az anime-planet.com szerint eddig 1 hónap, 3 hét, 5 nap és 22 órát töltöttem anime nézéssel. :D
A Fifa egy szégyen
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.05.29. 08:21:04

zola8787 írta:Trónok harca:

danianevem-nek:

Szerintem 1 percig sem kellett eddig sem izgulni miattuk, mert őket vélem tényleges főszereplőknek, tuti hogyha meghalnak az majd teljesen a végén lesz.

Azzal nincs is bajom, csak mint írtam: körülöttük nincs olyan karakter, akiért izgulnék.
csababarca írta:Most Zola és danianevem beszélgetését leachiváltam a GoT témáról, finálé után érkezem hozzászólni. :-#
Én annak csak örülök, ha esetleg jó irányba terelődik a történet a szezon végére, de ettől még az évadról alkotott képem nem lesz másabb.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.28. 23:06:41

zola8787 írta:Dragon ball,
Fú, ne is mondd, kegyetlenül rá vagyok most kattanva. :D Januárban újrakezdtem, mert irtó rég láttam, a simát már bedaráltam, most a Z megy amikor van szabadidőm. Épp most lett vége - asszem - a freeza sagának, nem volt rövid.. :D Eszméletlenül jó még mindig, most jobban is élvezem mint anno, mert jobban értem a poénokat - Roshit főleg :lol: -, meg úgy összességében jobban is tetszik. Szülinapomra kaptam is egy ilyen pólót. :mrgreen:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.05.28. 22:50:51

Most Zola és danianevem beszélgetését leachiváltam a GoT témáról, finálé után érkezem hozzászólni. :-#
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése