Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2011.12.24. 14:42:57

Ilúvatar írta:
soadroli írta: A kocka gyerek honnan ismerte Doakest?

Gondolom a vér szerinti testvére ;D :D
Hogyne :lol: Amúgy kíváncsi vagyok Deb reakciójára, mit mond majd Dexternek, meg hogy Dex elmondja-e hogy megölt vagy száz embert xd
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.12.24. 14:40:38

soadroli írta: A kocka gyerek honnan ismerte Doakest?

Gondolom a vér szerinti testvére ;D :D
KépKép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2011.12.24. 14:34:08

Ilúvatar írta: azt meg hogy lehet :shock:

Tökre megsült, darabokban vették ki a vízből... lehet h vmi "sötét útitársként" tér vissza, pl. annak a kocka srácnak vagy nem tom...
Lehet csak azért "Doakes" , mert valaki megint nyomoz majd Dex után, vagy fingom sincs. Amit te mondasz sztem elég baromság, mert sztem sötét útitárs csak olyan lehet, akit ismert az illető. A kocka gyerek honnan ismerte Doakest? Bár lehet megoldják valahogy. Na mind1, várjuk a szeptembert :D
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.12.24. 14:13:14

soadroli írta:Amúgy tudjátok, hogy ez lesz a címe a következő évad 1. részének?
Doakes Returns
Kíváncsi vagyok, mit takar :D 8)

azt meg hogy lehet :shock:

Tökre megsült, darabokban vették ki a vízből... lehet h vmi "sötét útitársként" tér vissza, pl. annak a kocka srácnak vagy nem tom...
KépKép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.12.24. 13:58:55

Most végeztem a Sons of Anarchy harmadik évadjával.
Eddig ez volt a legjobb. A záró epizód pedig fergetegesre sikeredett, pár perccel a vége előtt már "feladtam", de aztán jött egy hatalmas csavar. :)

Jöhet a 4. évad.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2011.12.24. 13:11:33

Amúgy tudjátok, hogy ez lesz a címe a következő évad 1. részének?
Doakes Returns
Kíváncsi vagyok, mit takar :D 8)
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.12.24. 13:09:09

Mihu írta:Jelentem: Dexter fan lettem :D :D :D
Üdv a klubban! :D

A harmadik évad a leggyengébb évad szvsz, csak szóltam, h ne menjen el a kedved tőle :)
KépKép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.12.24. 12:33:26

Mihu írta:
Sanama írta:Letekertem a Dexter 2. évadot.

Jobb volt, mint az első, bár azért itt sem történt számomra akkor húde nagy meglepetés.
Egyértelmű volt,hogy James meg fog halni.
Azt nem értem,hogyha kap egy súrolt lövést a lábba, és beugrik egy mocsárba, hogy hogy nem fertőződik el a seb, meg utána semmi baja nincs már 1 nap múlva :P

Nézegetem a 3-at, de úgy látom az az egyik leggyengébb.

10/7,5
Nyíregyháza Dexter lázban ég úgylátom :D Én most végeztem a 2. évad utolsó részével. Tegnap este elkezdtem, néztem néztem, eljött az éjjel 1 óra, kezdtem álmos lenni, de Doakes ellopta a trófeákat. Na mondom itt nem lehet abbahagyni. Mégegy óra...egyre álmosabb vagyok, de megint brutál a befejezés, meg kell nézni a következőt. 3 óra van, rohadt álmos vagyok, reggel kelni kell fát díszíteni, de bánja a kánya :D Meg kell nézni a következő részt :D 4 óra, már alig bírok fent lenni, de Dexter rájött hogy miatta halt meg az apja...nincs mese, meg kell nézni az utolsó előtti részt :D :D :D 5-re végeztem vele, hála Istennek nem volt olyan atombrutál a befejezése, hogy még fent maradjak megnézni az utolsó részt, így elaludtam. Most fejeztem be az uccsó epizódot, a végén mondtam is hogy még Isteni szerencse, hogy nem néztem meg este...nem érte volna meg fentmaradni...elég langyira sikerült a befejező epizód. Kicsit nem vágom hogy hogy jött rá, hogy Párizsban van Laila...Nekem ez a 2. évad olyan 8-as, az első meg 7.8.

Ma nemtudom meddig bírok fent maradni, de tuti hogy megpróbálok minél hamarabb eljutni a 3. évadban.
Én még azt nem értettem, hogy mikor Dexer felültette Pault, akkor ugye vér cseppent a padlóra. Deter fogta zoknival feltörölte, de úgy, mintha valami rongy+tisztítószer kombinációt használt volna, kicsit érdekes volt, semmi nem maradt a padlón. :)
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.12.24. 12:01:18

Ó, de jó nektek, hogy még előttetek áll a 4. évad. :( :D

Tegnap néztem meg a 6. évad záróepizódját. A vége nekem sem ütött akkorát, szerintem eléggé lehetett rá számítani a történések alapján, de amúgy maga az évad nagyon bejött.

Változott a sorrendem. :D

4, 6, 2, 1, 5, 3
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.12.24. 11:56:52

Sanama írta:Letekertem a Dexter 2. évadot.

Jobb volt, mint az első, bár azért itt sem történt számomra akkor húde nagy meglepetés.
Egyértelmű volt,hogy James meg fog halni.
Azt nem értem,hogyha kap egy súrolt lövést a lábba, és beugrik egy mocsárba, hogy hogy nem fertőződik el a seb, meg utána semmi baja nincs már 1 nap múlva :P

Nézegetem a 3-at, de úgy látom az az egyik leggyengébb.

10/7,5
Nyíregyháza Dexter lázban ég úgylátom :D Én most végeztem a 2. évad utolsó részével. Tegnap este elkezdtem, néztem néztem, eljött az éjjel 1 óra, kezdtem álmos lenni, de Doakes ellopta a trófeákat. Na mondom itt nem lehet abbahagyni. Mégegy óra...egyre álmosabb vagyok, de megint brutál a befejezés, meg kell nézni a következőt. 3 óra van, rohadt álmos vagyok, reggel kelni kell fát díszíteni, de bánja a kánya :D Meg kell nézni a következő részt :D 4 óra, már alig bírok fent lenni, de Dexter rájött hogy miatta halt meg az apja...nincs mese, meg kell nézni az utolsó előtti részt :D :D :D 5-re végeztem vele, hála Istennek nem volt olyan atombrutál a befejezése, hogy még fent maradjak megnézni az utolsó részt, így elaludtam. Most fejeztem be az uccsó epizódot, a végén mondtam is hogy még Isteni szerencse, hogy nem néztem meg este...nem érte volna meg fentmaradni...elég langyira sikerült a befejező epizód. Kicsit nem vágom hogy hogy jött rá, hogy Párizsban van Laila...Nekem ez a 2. évad olyan 8-as, az első meg 7.8.

Ma nemtudom meddig bírok fent maradni, de tuti hogy megpróbálok minél hamarabb eljutni a 3. évadban.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.12.23. 20:27:50

Igen mert 5rész után kommentáltam, és le lettem bszva, hogy hogy lehetek ekkora szemétláda a sorozattal szemben,hogy 5rész után véleményt formálok.
Bocs.

ui: és nem azt mondtam,hogy nem jó, hanem nem értem mi az akkora húúúú benne, mint egy Lost-ban, vagy Prison Breakben, ami miatt nálam megérdemlné a 8,5 feletti értékelést.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.12.23. 20:21:07

Sanama írta:Letekertem a Dexter 2. évadot.

Jobb volt, mint az első, bár azért itt sem történt számomra akkor húde nagy meglepetés.
Egyértelmű volt,hogy James meg fog halni.
Azt nem értem,hogyha kap egy súrolt lövést a lábba, és beugrik egy mocsárba, hogy hogy nem fertőződik el a seb, meg utána semmi baja nincs már 1 nap múlva :P

Nézegetem a 3-at, de úgy látom az az egyik leggyengébb.

10/7,5
ahhoz képest mennyiszer leirod, hogy nem jó, már a 3. évadot darálod és 7,5 pontot adsz neki :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2011.12.23. 19:57:29

Sanama írta:
Nézegetem a 3-at, de úgy látom az az egyik leggyengébb.
Szvsz nem az egyik, hanem A leggyengébb. Viszont a 4. megint jól sikerült, szóval a 3-mal gyorsan végezz :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.12.23. 19:35:24

Letekertem a Dexter 2. évadot.

Jobb volt, mint az első, bár azért itt sem történt számomra akkor húde nagy meglepetés.
Egyértelmű volt,hogy James meg fog halni.
Azt nem értem,hogyha kap egy súrolt lövést a lábba, és beugrik egy mocsárba, hogy hogy nem fertőződik el a seb, meg utána semmi baja nincs már 1 nap múlva :P

Nézegetem a 3-at, de úgy látom az az egyik leggyengébb.

10/7,5
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2011.12.22. 10:06:32

albicelesteX írta:Egyébként ha már az évadoknál tartunk,nekem ez az utolsó nem veri pl. a 4-et vagy az 5-öt,talán még az 1-et sem sőt...nekem...
Az 5. szerintem a 3. után a leggyengébb, ha lehet ilyet mondani :D
Az utolsó nálam van olyan jó mint a 4.
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.12.22. 09:44:44

Egyébként ha már az évadoknál tartunk,nekem ez az utolsó nem veri pl. a 4-et vagy az 5-öt,talán még az 1-et sem sőt...nekem...
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2011.12.22. 09:23:32

Mihu írta:Jelentem: Dexter fan lettem :D :D :D Tegnap este 9kor kezdtem el, és most végeztem az első évaddal. Holnap letudom a matek pótzh-t, utána lehet nyomni tovább a 2. és 3. évadot :D
Grat 8) :lol:
A 3. szvsz gyengébb egy kicsit, de 4. majd kárpótol. :)
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.12.22. 00:55:59

Jelentem: Dexter fan lettem :D :D :D Tegnap este 9kor kezdtem el, és most végeztem az első évaddal. Holnap letudom a matek pótzh-t, utána lehet nyomni tovább a 2. és 3. évadot :D
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.12.21. 23:33:34

visca el barca írta:
albicelesteX írta:...
igy, hogy már nem vagyok egyedül a véleményemmel, én is le merem írni :D

szerintem iszonyat gáz maga a színésznő is, meg a karakter is. ez az állandó káromkodás meg már rettenetesen idegesít, annyira erőltetett... nem mondom h tehetségtelen színész, mert máshol nem láttam játszani, de vhogy nem is vágyom rá...

ha vmi szép nő lenne, nem bánnám, de még annak se mondanám szegényt :?
Jaja,engem a káromkodás zavar nagyon,nem vagyok álszent,én is beszélek néha csúnyán,sőt,volt bizonyos időszak amikor olyan közegben dolgoztam,hogy rám ragadt,de megpróbálok odafigyelni,hogy ne így beszéljek.Tudom,hogy ez csak egy film és valószínű a való életben nem így tesz,de engem nagyon zavar,hogy ahogy olvasom csak a mocsok folyik meg az eredeti nyelven a folytonos fuck megy.Ráadásul tényleg,egy elég csúnya nő.Mifelénk azt mondják az ilyen hölgyekre hogy EMBERASSZONY!!!! :lol:
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.12.21. 22:50:28

bowlinggolyo írta:
Eazzy írta:Entourage végzett a 8. évaddal sajnos, nem lesz több, a mozit valóban tervezték, nem tudom, hogy abból mi lesz, rengeteg sorozatnál bebuktak már ezek.
De ha vége akkor miért úgy kellett lezárniuk,h Ari kapja azt a hívást,h felajánlják neki a WB vezérigazgatói székét :x Ha mozi lesz belőle az már nem hiszem h visszaadja a sorozat feelingjét,pedig nagyon jó volt és mehetett volna még.
Nekem mondod, hogy mehetett volna még...imádtam a sorozatot, nagyon sajnálom, hogy vége lett. Ari akkora arc, meg úgy mindenki :D

socio!
A Califonication az feelgood sorozat, olyantól ne várj komoly sztorit, mert nem ez a lényege, nem az, hogy mi történik, hanem ami történik, az hogyan történik. Közvetít egy életérzést. A párbeszédeken, illetve a szituációkon, és azokban történő viselkedésen alapul. Én imádom pl, nem tudom megmondani, hogy miért, egyszerűen amikor ezt nézem, akkor olyan feelinget ad, amit semmi más sorozat. Ha nem érzed, akkor ne nézd. Bár mivel egy évad elég rövid, szerintem pörgesd le az első évadot, és azután dönts. De mondom, ne várj itt Wire vagy hasonló szintű történetvezetést.

Na meg a karakterek óriásiak benne, van ugye a fucked up Hank, meg a legjobb barátja Runkle, aki a beta masturbeta' :D A kis aranyos, de egyben elég perverz Marcy, Karent mondjuk annyira én nem bírom, illetve mindig akadnak brutál mellékszereplők, mint a második évadban Lew Ashby, vagy Sue Collini, akiken szakadsz :D
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.12.21. 22:38:07

Slither írta:
socio66 írta:californication-fanoktól kérdezném,hogy mikor indul be ez a sorozat?
négy részt néztem eddig,nem mondom hogy rossz,de olyan lightos az egész,semmi extra.
csak amiatt nézem tovább mert itt ajánlották páran,és mert néhány jó nő azért minden részben feltűnik. :)
Én asszem 2. évad végéig jutottam el. Hát nem egy eseménydús sorozat az már biztos. És a jó nők is egyre ritkábbak lesznek benne. :D
Mert csak a 2. évad végéig jutottál el :mrgreen:

Hát figy socio.. Adva van egy womanizer író, aki hol elveszíti a családját, hol visszaszerzi, közben végigkeféli L.A-t. Van hogy le van égve, van hogy 100k üti a markát, és akkor keres, mikor van ihlet. Emellett nagon vicces sorozat.

Azt mondom hogy ez vonz maga után egy feelinget. Ha 1-2 season után nem érzed, akkor nem is fogod, bár utólag sajnálnám személy szerint, ha ezt nem néztem volna.

De nekem az első perctől fogva tetszik. Emiatt akarok egy Porschét venni, és egyből kiütni az egyik első lámpát :mrgreen:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2011.12.21. 22:07:57

socio66 írta:californication-fanoktól kérdezném,hogy mikor indul be ez a sorozat?
négy részt néztem eddig,nem mondom hogy rossz,de olyan lightos az egész,semmi extra.
csak amiatt nézem tovább mert itt ajánlották páran,és mert néhány jó nő azért minden részben feltűnik. :)
Én asszem 2. évad végéig jutottam el. Hát nem egy eseménydús sorozat az már biztos. És a jó nők is egyre ritkábbak lesznek benne. :D
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2011.12.21. 21:53:30

sjd írta:....
Én is most tervezem elkezdeni a hétvégén, kíváncsi leszek :wink:

Ozsimiki! Nekem is elküldhetnéd, hogy szerinted mivel végződik a sorozat :wink:
Ja, amúgy Debra játszott a Feketék Fehérben, a Dexter után nézve az a gáz :D
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.12.21. 21:40:37

Végeztem a Homeland első évadjával, egyértelműen a legjobb újoncról van szó. Messze a legjobb színészi alakításokkal, hangulattal, forgatókönyvvel. Számomra kicsit a cliffhangerek hiányoztak, pl. számomra a Lost érzését mindig az adta meg, hogy a végefőcím után még másodpercekig wtf-fejjel ülök a képernyő előtt.
Aki a 24et vagy a Dextert szereti, annak kötelező darab
socio66

2011.12.21. 21:25:08

californication-fanoktól kérdezném,hogy mikor indul be ez a sorozat?
négy részt néztem eddig,nem mondom hogy rossz,de olyan lightos az egész,semmi extra.
csak amiatt nézem tovább mert itt ajánlották páran,és mert néhány jó nő azért minden részben feltűnik. :)
Válasz küldése