Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.01.15. 15:12:59

fcbarca0827 írta: Más: Tegnap NFL meccs közben volt egy új sorozatnak a bemutatója, Alcatraz címmel. Jól láttam, hogy a LOST-os Hurley is játszik benne? :D Mert akkor nézni fogom. :D

szerk.: Igen, jól láttam:
http://www.imdb.com/media/rm1704112128/tt1728102
Bizony, ráadásul elég sok Lost-os arc is közreműködött a létrehozásában, szóval könnyen lehet, hogy egy hasonlóan jó sorozat kerekedik belőle.
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2012.01.15. 15:00:42

ha már sorozatok, akkor a BBC féle Sherlock sorozat elég jóra sikerült szvsz. hozza a jól megszokott angol minőséget :!:
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.01.15. 14:45:29

fcbarca0827 írta:]A fórumon én ajánlottam neked, szóval köszi, hogy emlékszel. :P :D Persze lehet, hogy nem az én hatásomra kezdted el, de akkor is. :mrgreen:
igen, emléxem h te ajanlottad, de már csak kínbol kezdtem el nézni, mert nem volt más :D

de hatalmas :D

teddy bácsi for president! :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.01.15. 14:43:09

visca el barca írta:nézi vki a ments meg c sorozatot? óriási :D

az elején azt hittem, hogy ilyen b kategorias tuzoltos, műdrámás sorozat, de inkább egy hatalmas vigjatek az egesz, iszonyat jo karakterekkel :D

most tartok a 4. évad végén, de már kész vagyok a sok hulyétől! :D
A fórumon én ajánlottam neked, szóval köszi, hogy emlékszel. :P :D Persze lehet, hogy nem az én hatásomra kezdted el, de akkor is. :mrgreen:

Más: Tegnap NFL meccs közben volt egy új sorozatnak a bemutatója, Alcatraz címmel. Jól láttam, hogy a LOST-os Hurley is játszik benne? :D Mert akkor nézni fogom. :D

szerk.: Igen, jól láttam:
http://www.imdb.com/media/rm1704112128/tt1728102
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2012.01.15. 14:46:47-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.01.15. 14:42:09

Sanama írta: Egy jó kis sorozat, viszont nagyon sok kiszámítható dolog van benne, és nekem még most sem akkora hűűű, mint egy Lost/Prison Break, nem vágok meg közben WTF-eket, de azért elég jóra sikerült kis sorozat
Ezzel abszolút egyetértek (bár az általam nézett 4. évadra most ez pont nem jellemző), viszont rengeteg más dolog van, amiben kiemelkedő. Én pl. kifejezetten bírom Michael C. Hall játékát, Dexter ironikus gondolatkommentjeit stb.
Ami nekem egyre inkább érződik, hogy a mellékszereplők elég sokszor csak a műsoridő kitöltésére vannak, van olyan, hogy egy évadig nem foglalkozik velük a sorozat, aztán hirtelen a magánéletük egy-egy rész központi kérdése lesz. Ráadásul a fő történetszál mellett meglehetősen izzadtságszagúnak tűnnek az ő problémáik.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.01.15. 14:31:26

nézi vki a ments meg c sorozatot? óriási :D

az elején azt hittem, hogy ilyen b kategorias tuzoltos, műdrámás sorozat, de inkább egy hatalmas vigjatek az egesz, iszonyat jo karakterekkel :D

most tartok a 4. évad végén, de már kész vagyok a sok hulyétől! :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sziryboy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.04.13. 17:29:17

2012.01.13. 00:23:52

Sanama írta:De hogy azért írjak az egészről. Eléggé kételkedve fogadtam ugye a sorozatot. Na hát annál nagyobb élményt adott, mint amennyire számítottam. Egy jó kis sorozat, viszont nagyon sok kiszámítható dolog van benne, és nekem még most sem akkora hűűű, mint egy Lost/Prison Break, nem vágok meg közben WTF-eket, de azért elég jóra sikerült kis sorozat
Olyat szeretnél, amit nem tudsz előre megjósolni, akkor nézd meg a Sherlock 2.évad 1.részét. Piszok jó.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.01.13. 00:18:46

De hogy azért írjak az egészről. Eléggé kételkedve fogadtam ugye a sorozatot. Na hát annál nagyobb élményt adott, mint amennyire számítottam. Egy jó kis sorozat, viszont nagyon sok kiszámítható dolog van benne, és nekem még most sem akkora hűűű, mint egy Lost/Prison Break, nem vágok meg közben WTF-eket, de azért elég jóra sikerült kis sorozat
Avatar
sziryboy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.04.13. 17:29:17

2012.01.13. 00:16:41

Sanama írta:
sziryboy írta:
Sanama írta:Na befejeztem a Dexter 6.évadát.

Hát eddig talán a 2,3al együtt ez tetszett a legjobban.

A Debra-Dex szerelmi szál viszont egyértelmű volt az évad felétől nekem leglaábbis, kicsit vontatott számomra.
A másik,hogy a felhőkarcolók tetejére 1embert raknak? Jajj már, óvodában nem ilyen hülyék a gyerekek.... :)

A vége durva volt,de ki fogja magyarázni Dexter egyértelműen, a szerelmes hugica meg elhisz neki szépen mindent. End of story :D

10/8
Kimagyarázza? Debra szeme láttára szúrta le a mukit. Akkor mégis hogyan?
A szeme láttára igen, épp ezért kell kimagyarázni. Ha nem látta volna miért kéne magyarázni? :D

Azt, hogy hogyan ne tőlem kérdezd, de erre merek következtetni, egy szerelmes nő sok mindent elhisz :D


Ebből amúgy mikor jönnek az évadok? mármint mikor fejezték be ezt USa-ban?

Látom, ősszel
Sajna azt nem tudom, de annyit olvastam valahol, hogy a 7. évad szeptember végétől v. október elejétől indul. Várom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sziryboy 2012.01.13. 00:19:04-kor.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.01.13. 00:08:14

sziryboy írta:
Sanama írta:Na befejeztem a Dexter 6.évadát.

Hát eddig talán a 2,3al együtt ez tetszett a legjobban.

A Debra-Dex szerelmi szál viszont egyértelmű volt az évad felétől nekem leglaábbis, kicsit vontatott számomra.
A másik,hogy a felhőkarcolók tetejére 1embert raknak? Jajj már, óvodában nem ilyen hülyék a gyerekek.... :)

A vége durva volt,de ki fogja magyarázni Dexter egyértelműen, a szerelmes hugica meg elhisz neki szépen mindent. End of story :D

10/8
Kimagyarázza? Debra szeme láttára szúrta le a mukit. Akkor mégis hogyan?
A szeme láttára igen, épp ezért kell kimagyarázni. Ha nem látta volna miért kéne magyarázni? :D

Azt, hogy hogyan ne tőlem kérdezd, de erre merek következtetni, egy szerelmes nő sok mindent elhisz :D


Ebből amúgy mikor jönnek az évadok? mármint mikor fejezték be ezt USa-ban?

Látom, ősszel
Avatar
sziryboy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.04.13. 17:29:17

2012.01.13. 00:00:18

Sanama írta:Na befejeztem a Dexter 6.évadát.

Hát eddig talán a 2,3al együtt ez tetszett a legjobban.

A Debra-Dex szerelmi szál viszont egyértelmű volt az évad felétől nekem leglaábbis, kicsit vontatott számomra.
A másik,hogy a felhőkarcolók tetejére 1embert raknak? Jajj már, óvodában nem ilyen hülyék a gyerekek.... :)

A vége durva volt,de ki fogja magyarázni Dexter egyértelműen, a szerelmes hugica meg elhisz neki szépen mindent. End of story :D

10/8
Kimagyarázza? Debra szeme láttára szúrta le a mukit. Akkor mégis hogyan?
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.01.12. 23:41:21

Na befejeztem a Dexter 6.évadát.

Hát eddig talán a 2,3al együtt ez tetszett a legjobban.

A Debra-Dex szerelmi szál viszont egyértelmű volt az évad felétől nekem leglaábbis, kicsit vontatott számomra.
A másik,hogy a felhőkarcolók tetejére 1embert raknak? Jajj már, óvodában nem ilyen hülyék a gyerekek.... :)

A vége durva volt,de ki fogja magyarázni Dexter egyértelműen, a szerelmes hugica meg elhisz neki szépen mindent. End of story :D

10/8
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2012.01.10. 23:02:17

albicelesteX írta:Sziasztok!Az X-aktáknak melyik része az amikor farkasember van benne? :D
1 évad 19. rész - Alakok / eredeti cím: shapes / ha jól emlékszem :roll:
Kép
Avatar
sziryboy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.04.13. 17:29:17

2012.01.10. 22:55:11

chonggy írta:House-epizód miért nem jött ki november óta? :)
Én is várom az új részeket, legutóbbi a 8. Évad - 08. rész.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.01.10. 22:52:15

Új Spartacus:Vengeance trailer
Két hét múlva pénteken kezdődik.
chonggy írta:House-epizód miért nem jött ki november óta? :)
Biztos lebetegedett és táppénzen van a doki :mrgreen:

Szerk.:
Január 23-tól folytatják a House-t.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2012.01.10. 22:57:35-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2012.01.10. 22:26:39

House-epizód miért nem jött ki november óta? :)
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2012.01.10. 22:18:46

Sziasztok!Az X-aktáknak melyik része az amikor farkasember van benne? :D
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.01.09. 15:01:39

Leomessi14 írta:
Alexander Mahone írta:Nálam a Szökés minden idők legnagyobb sorozata! Amerikába nagy sikert aratott? Nem tartozik a népszerű sorozatok közé?
Hát a neved alapján nem is csodálkozom... :D Amúgy nekem is nagyon tetszett,főleg az,hogy nem lett annyira elnyújtva,mint mostanaban a jobb sorozatok nagy része.

Az imdb-n a 8,6 magáért beszél. :)
Egyike volt azoknak a sorozatoknak amikkel kezdtem. Azóta sem láttam még olyan jót... ezt komolyan mondom.
Nálam ott az 1. évad valami zseniális volt, aztán a 2.annyira nem tetszett,majd a 3.ik megint nagyot ütött,a 4. meg szintén remek volt.
T-bag,Scofield,Mahone,Kellerman.... Áh :)

Talán a Lost okozott akkora élményt még nekem,mint a Prison Break, nálam a mintasorozatot testesíti meg ebben a témában.
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.01.09. 14:24:00

SHERLOCK 2 évad 2 rész

az első rész annyira ütött , hogy ez "csak szimplán 10/10" :D

hihetetlenül szórakoztató lett ez is , és ebben is van rengeteg hatlamas beszólás...

annyi kiemelkedő jelenet van egy 90 perces részben mint egy minőségi sorozat 22 részében...
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.01.09. 10:08:08

Forcabarca8 írta:folytatnám hosszú-hosszú kihagyás után a kaliforgiát,de már nem emlékszek, hogy melyik is volt az utolsó évad amit láttam.de az utolsó rész végére emlékszek,esetleg nem tudjátok,hogy melyik ez az évad:
Mia miatt rendőrségi ügye lesz Hanknek.Mert még annó lefeküdt vele,amikor még fiatalkorú volt. na,esetleg vki? :wink:
Ez a harmadik évad volt. Első évadban volt az, hogy Karen hozzámegy Billhez, Mia faterjához, de végül beugrik Hankhez a kocsiba, másodikban van Lew Ashby a rock producer, aki az évad végén túladagolásban meghal, a harmadikban pedig Hank tanár lesz, végigdöngeti a campust, és az uccsó, szívbemarkoló jelenettel zárul, amikor elmondja Karennek, hogy lefeküdt Miaval, és elviszik a zsaruk.
Tegnap este volt az 5. évad első része amúgy, szóval nem vagy nagy lemaradásban, simán ledarálod hamar a negyediket, mert jó :D
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2012.01.09. 10:03:16

folytatnám hosszú-hosszú kihagyás után a kaliforgiát,de már nem emlékszek, hogy melyik is volt az utolsó évad amit láttam.de az utolsó rész végére emlékszek,esetleg nem tudjátok,hogy melyik ez az évad:
Mia miatt rendőrségi ügye lesz Hanknek.Mert még annó lefeküdt vele,amikor még fiatalkorú volt. na,esetleg vki? :wink:
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.01.06. 15:40:42

Cumbee írta: Nem lett rosszabb, csak más típusú és az eredeti célközönség egy része nem értékeli ezt a fajta stílust. Annyi történt a sorozattal, hogy egy erős karakterfejlődést vittek bele az írók. A szereplők az évek haladtával természet szerűen komolyodnak, ami átjön a sorozat hangulatán is. Nem lett rosszabb a story, csak a könnyedebb, csajozós, bulizós részek helyett, mostanában komolyabb, elgondolkodtatóbb hangulatú részek jöttek ki. Nem rossz, csak más.
Szerintem minimális karakterfejlődés van, pl. ami Barney esetében volt, de az a sorozatnak pont nem vált az előnyére, hiszen pont azt tüntették el belőle, ami humoros volt. A többi szereplő egyszerűen már csak idegesítően hiteltelen, arról nem is beszélve, hogy részről-részre dobnak be olyan dolgokat a szereplőkről, ami nem is jellemző rájuk.
Például volt az a rész, amikor mindenki úgy viselkedett, mint a partnere szülei, na ott az összes ilyen jellemvonás nagyon erőltetett volt .
Nekem semmi bajom nincs, ha egy kicsit komolyabb, a legutóbbi rész, ami Robinról szólt, még tetszett is, de szinte már minden rész története arra megy ki, hogy valami szánalmas mondanivalót beleerőltessenek, ráadásul ez a humor rovására megy.
A Jóbarátokban tudtak úgy humoros karaktereket írni, hogy egyszerre voltak valósak is, sztem mindenki látta magát egy kicsit Joey-ban, Chandler-ben. Itt viszont egy csomó elnagyolt és eltúlzott jellemvonás van, amin állandóan lovagolnak.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.01.06. 15:31:03

Cumbee írta:
Eazzy írta:Az első 3-4 évad nagyon jó
Jah, kb én voltam itt a legnagyobb fanja a sorozatnak, de valamikor az 5. évad közepén elegem lett belőle olyan fos volt. Barney karakterét is túlzásba vitték, modoros, rossz viccekkel operáltak, stb, stb.
Azóta ledaráltam a 7. évadig a dolgot, mert csak érdekel már az anyuka kiléte, de hát hogy ez mindenről szól, csak arról nem ami a címe az is biztos...húzzák le róla a bőrt, mert van benne lóvé, de közben a minőség egyenlő a nullával már. Ha 6 évad alatt letolják szépen, befejezik, akkor tuti jó emlékekkel fejezem be. Így...
Nem lett rosszabb, csak más típusú és az eredeti célközönség egy része nem értékeli ezt a fajta stílust. Annyi történt a sorozattal, hogy egy erős karakterfejlődést vittek bele az írók. A szereplők az évek haladtával természet szerűen komolyodnak, ami átjön a sorozat hangulatán is. Nem lett rosszabb a story, csak a könnyedebb, csajozós, bulizós részek helyett, mostanában komolyabb, elgondolkodtatóbb hangulatú részek jöttek ki. Nem rossz, csak más.
Én ezt megértem egyébként, mert egyértelműen nem lehet véletlen az, hogy sokaknak most is tetszik, sőt van akinek jobban mint régen. Én az én véleményemet írtam, hogy szerintem egy nagy nulla. Ettől még másnak tetszhet a dolog természetesen.
Karakterfejlődés...hát kicsit erős kifejezés. Nézz meg egy Treme, Wire féle karakterfelépítést, na az valami. Nálam a Himym-ben eltúlzottak a karakterek, és már valahol pl Marshall agymenései nekem inkább idegesítőek, korábban ezt normálisan kordában tartva adta elő, most meg már csak szimplán gyökér. Robin is zavaró, hogy mennyit szenved már, meg folyton vinnyog. Ted a legunalmasabb sorozat főszereplő akit valaha láttam. Tán még Lily a legnormálisabb. Barney-ból azt nem látjuk igazán, amitől nagyon jó volt. Szóval számomra ezért nézhetetlen, de kibírom azt a heti 20 percet, mert az első három évad megérdemli, hogy megtudjam ki az anyuka :D
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.01.06. 15:00:45

Eazzy írta:Az első 3-4 évad nagyon jó
Jah, kb én voltam itt a legnagyobb fanja a sorozatnak, de valamikor az 5. évad közepén elegem lett belőle olyan fos volt. Barney karakterét is túlzásba vitték, modoros, rossz viccekkel operáltak, stb, stb.
Azóta ledaráltam a 7. évadig a dolgot, mert csak érdekel már az anyuka kiléte, de hát hogy ez mindenről szól, csak arról nem ami a címe az is biztos...húzzák le róla a bőrt, mert van benne lóvé, de közben a minőség egyenlő a nullával már. Ha 6 évad alatt letolják szépen, befejezik, akkor tuti jó emlékekkel fejezem be. Így...
Nem lett rosszabb, csak más típusú és az eredeti célközönség egy része nem értékeli ezt a fajta stílust. Annyi történt a sorozattal, hogy egy erős karakterfejlődést vittek bele az írók. A szereplők az évek haladtával természet szerűen komolyodnak, ami átjön a sorozat hangulatán is. Nem lett rosszabb a story, csak a könnyedebb, csajozós, bulizós részek helyett, mostanában komolyabb, elgondolkodtatóbb hangulatú részek jöttek ki. Nem rossz, csak más.
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2012.01.06. 14:39:30

Alexander Mahone írta:Nálam a Szökés minden idők legnagyobb sorozata! Amerikába nagy sikert aratott? Nem tartozik a népszerű sorozatok közé?
Hát a neved alapján nem is csodálkozom... :D Amúgy nekem is nagyon tetszett,főleg az,hogy nem lett annyira elnyújtva,mint mostanaban a jobb sorozatok nagy része.

Az imdb-n a 8,6 magáért beszél. :)
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Válasz küldése