Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.06.01. 15:22:10

Xanthor írta: Erre gondoltam igen, nekem is ez van. Ahhoz megvannak a feliratok angolul, szóval ha angol felirattal nézed akkor fel tudom tölteni őket valahova.
Áhh... magyar felirattal nézem.
Ritkán nézek ngol felirattal filmet/ sorozatot. Mivel itt jobb, ha mindent érte magyar felirattal nézem, sajnos még olyan szinten nem állok, h lazán tudjam nézni a filmeket/ sorozatokat angolul v angol felirattal. Egynlőre csak ritkán nézem így őket.
De azért köszi! :)
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2012.06.01. 15:12:16

bence-barca írta:
Xanthor írta:
Én most kezdtem el, az 1. évad vége felé tartok, megmondhatnád te vagy valaki aki szintén nézi, hogy lesz-e valami központi szál benne valamikor? Mert nem rossz sorozat, de egyenlőre kb. a hétköznapi életükön és a szerelmi szálakon kívül nem sok minden történik.
Milyen releaseben van neked a sorozat, hogy [auto_cenzúra] a felirat hozzá?
Nemtudom azt másolom e be neked, amit kértél, ha nem akkor nézd el nekem, nemtudom pontosan mire gondolsz, nem vagyok ezekben a kifejezésekben jók :oops:
720p.BluRay.nHD.x264-NhaNc3
Amúgy azért szokott sokszor csúszni, mert a felirat elkezdi kiíírni,h az előző rész tartalmából és ott van valsz egy bevágás. Míg nálam egyből introval kezd, majd jön is az új rész.
Erre gondoltam igen, nekem is ez van. Ahhoz megvannak a feliratok angolul, szóval ha angol felirattal nézed akkor fel tudom tölteni őket valahova.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.06.01. 14:38:16

Xanthor írta:
Én most kezdtem el, az 1. évad vége felé tartok, megmondhatnád te vagy valaki aki szintén nézi, hogy lesz-e valami központi szál benne valamikor? Mert nem rossz sorozat, de egyenlőre kb. a hétköznapi életükön és a szerelmi szálakon kívül nem sok minden történik.
Milyen releaseben van neked a sorozat, hogy [auto_cenzúra] a felirat hozzá?
Nemtudom azt másolom e be neked, amit kértél, ha nem akkor nézd el nekem, nemtudom pontosan mire gondolsz, nem vagyok ezekben a kifejezésekben jók :oops:
720p.BluRay.nHD.x264-NhaNc3
Amúgy azért szokott sokszor csúszni, mert a felirat elkezdi kiíírni,h az előző rész tartalmából és ott van valsz egy bevágás. Míg nálam egyből introval kezd, majd jön is az új rész.
Második évadnak lesz egy konkrétabb szál Donnál, ami majd évad második felében meghatározóbb lesz az ő szempontjából, de azt sem mondanám a sorozat fő szálának. (meg az is szerelmi szál része lesz) Ott is mindenki ellesz a saját életével. De mindenki élete érdekes és mindenkinél van valami, ami megfog. Talán pont ezért is tetszik.
Harmadikat meg csak épp, hogy elkezdtem, eddig egy részen vagyok túl.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.06.01. 14:15:40

Na Walking Dead s2

Tényleg vártam mrá,hogy Dale meghaljon... Az a sírás amit folyamatosan levágott már unalmas volt.
Shane-t bírtam amúgy, igazi kemény legény, Rick meg egy kis anyámasszony katonája,de most hogy mondta,hogy nincs többé demokrácia remélem be fog durvulni.
Carl is egy idegesítő kis hülye :D

A legjobb arc szerintem Daryl.

Amúgy ami a legnevetségesebb,hogy pár nap alatt mindenki osztja a headshotokat több tíz méterről :D

De ez hogy mindenki fertőzött elég érdekes,ergo meghalsz, zombi leszel...
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2012.05.30. 19:05:54

bence-barca írta: Én befejeztem Mad Men második évadát a hétvégén. Illetve tegnap elkezdtem a harmadikat Elég jó sorozat, innen nézi valaki?
(ami rossz, h a feliratok egyik részhez se jók, mindig rajta kell lenni a a kezemnek a bill en, h tudjam közbe csúsztatni. :?
Én most kezdtem el, az 1. évad vége felé tartok, megmondhatnád te vagy valaki aki szintén nézi, hogy lesz-e valami központi szál benne valamikor? Mert nem rossz sorozat, de egyenlőre kb. a hétköznapi életükön és a szerelmi szálakon kívül nem sok minden történik.
Milyen releaseben van neked a sorozat, hogy [auto_cenzúra] a felirat hozzá?
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.05.29. 23:15:57

GoT

Ez tényleg parádés rész volt 8) Nagy zsivány a kisember,bár majdnem befürdött a Futótűzzel,mégha piszkosul látványos is volt a show :D Fura volt valóban,h a Véreb így lefagyott a harcban,de gondoltam,h a tüzes téma fogta így meg. Sanszos,h vonzódik Sansához,vmi van az tuti. Hmmm,Tim nemrég kérdezte,h vajon szerintünk ki veszi majd el a leányzót... Gondolom elég megdöbbentő a válasz,márpedig a véreb az lenne :D Stannisnak most miért nem segített vajon vhogy az Árnyék?Az csak akkor működik,ha ott van a kis vörös boszi? :-k A legnagyobb duma a királynőé volt Sansához: a férfiak kint véreznek a csatában,te meg itt bent :lol:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
CartmanBarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2010.03.05. 20:47:38
Tartózkodási hely: Lélekben a Nou Camp

2012.05.29. 22:08:14

Sanama írta:Na 1.évadot befejeztem.


Annak örültem hogy az idős csávó nem halt meg , meg ugye a szöszi sem.
Hidd el a második évad vége felé azért fogsz drukkolni, hogy minél előbb elpatkoljon.
Én már csak azért nézem a sorozatot, mert egyszerűen látnom kell, ahogy egy zombi cafatokra tépi Carl-t meg az anyját.
Ja meg T-Dog eszméletlen színészi játéka fogott még meg...

A kedvencem, amikor Lori a tök üres úton összetöri a kocsit.
http://9gag.com/gag/2684245.
:lol: :lol: :lol:
Kép

"No kérem szépen, ha most ez cirkusz lenne, akkor lenne egy csomó bohócunk."

-Hajdu B. a Barcelona-Arsenal (4-1) meccsen Messi 4. gólja után.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.29. 22:01:28

soadroli írta:
bence-barca írta: 4. t várhatod... szerintem 99% azt mondja, h az a legjobb! :)
Nekem a 6. évad legalább annyira tetszett :D
Uhh... nekem az nem nagyon jött be... :? :)
Még a második vt ami különösen tetszett!
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5165
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.05.29. 22:00:26

bence-barca írta: 4. t várhatod... szerintem 99% azt mondja, h az a legjobb! :)
Nekem a 6. évad legalább annyira tetszett :D
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.29. 21:40:58

barcafan0911 írta:Annyi év után úgy döntöttem megnézem a dextert! 1 hét alatt bedaráltam az első 3 évadot! :D Még vár rám további 3! *.* Az 1. volt a legjobb! ;) Utána évadonként esett a színvonal. :/ Remélem a többi évad ütős lesz. :)
4. t várhatod... szerintem 99% azt mondja, h az a legjobb! :)

Én befejeztem Mad Men második évadát a hétvégén. Illetve tegnap elkezdtem a harmadikat Elég jó sorozat, innen nézi valaki?
(ami rossz, h a feliratok egyik részhez se jók, mindig rajta kell lenni a a kezemnek a bill en, h tudjam közbe csúsztatni. :?
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.05.29. 21:19:19

Rinku írta:Sanama, szerintem merész próbálkozás volt elkezdeni, nem tudom hogy Te mennyire élvezed, de szerintem egy hihetetlenül unalmas és gyenge sorozat a Walking Dead. Mindenféle kreativitást nélkülöz, ami izgi van benne, az kb. 10 percig tart, ami meg dögunalom, az kihúzódik részekig. Pl. én nagyívben leszrom Carl neveltetését vagy majd ahogy meglátod, a második évadban a kiscsaj körüli mizériát. Szerintem senkit nem érdekel, hogy egy gyereket hogy kell nevelni egy poszt-apokaliptikus környezetben. Vagy legalábbis én nem ezért ültem le, hogy hallgassam, hogy "Carl, maradj a házban", "Carl, ne menj az erdőbe", "Carl, kuss van"

Gyengék a színészek, komolytalan az egész ahogy túl akarják élni, úgy érzem, hogy jó pár órát elvesztegettem az életemből. Spoilerezni nem akarok többet, de a második évad végén szerintem a hajad fogod tépni a hülyeségtől... Sok sikert és kitartást a további nézéshez.

Walking Dead nálam: 10/5
Na igen, ezek nagyon felszabnak. Senkit nem érdekel,hogy Carl-al mi van meg Sophiaval :D Zombis világban biztos az a legfontosabb,hogy kit hogy nevelnek. Ez a szarvasos cucc meg atya ég... Ez nekem sok. Valószínű hogy egy ilyen helyzetbe csak úgy odaengedik a gyereket, meg eleve mit akart az a szarvassal?! :D :D

Shane legalább kezd durvulni
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2012.05.29. 11:40:11

Annyi év után úgy döntöttem megnézem a dextert! 1 hét alatt bedaráltam az első 3 évadot! :D Még vár rám további 3! *.* Az 1. volt a legjobb! ;) Utána évadonként esett a színvonal. :/ Remélem a többi évad ütős lesz. :)
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2012.05.28. 23:43:12

sjd írta:
Amit nem értek, hogy a Vérebet ilyen mélyen érintette az a nekirontó égő ember? Vagy most mitől lett hirtelen ilyen hippi?
A bátyja gyerekkorában szépen belelógatta az égő tűzbe, ld. égési sérülések Véreb arcán. Erre a részre nem találok szavakat.. epikus volt rendkívül, nah meg sajnáltam a Hagymalovagot, remélem túlélik Stannis-szel együtt.. Mellesleg a Véreb tuti szerelmes Sansa-ba.Jahj, csak jönne már a hétfő. Trónok harcáról van szó, aki látta a 9. részt, akár ki is jelölheti. :wink:
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.05.28. 23:28:41

Game of Thrones 2x09
Így nézek most ki:
Kép

Elég szépen összehozták ezt Lannisterék, bár először azt hittem, Tyrionnak kicsit ütősebb kártyái vannak, mert azért ez a fater nélkül nem jött volna össze nagyon. El lett találva Tyrellék bosszúja is
Amit nem értek, hogy a Vérebet ilyen mélyen érintette az a nekirontó égő ember? Vagy most mitől lett hirtelen ilyen hippi?
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.05.28. 14:29:26

GoT: Na erre a részre vártam az egész szezonban. Tyrion ismét megmutatta, hogy ki a BOSS. Half man, half amazing. 8)
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.05.28. 14:01:48

Rinku írta:Sanama, szerintem merész próbálkozás volt elkezdeni, nem tudom hogy Te mennyire élvezed, de szerintem egy hihetetlenül unalmas és gyenge sorozat a Walking Dead.
A második évadot nézve ezt aláírom, bár ott is hozzátenném, hogy a sok filler epizódot leszámítva a fontosabb 4-5 rész nagyon is jó volt. Az első évad szintén, az aztán végképp nem volt unalmas. Kicsit fantáziátlanok az írók, ahol a képregény történései közé próbálnak bepréselni valamit, ennyi az egész. (Mondjuk nekem alapvetően zsánerem a posztapokaliptikus téma, úgyhogy ez lehet, hogy kicsit dob az értékelésemen)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2012.05.28. 13:53:07

Sanama írta:

Én még azt nem érettem,hogy Tywin hogy került oda azzal a buza sráccal :D

ez a zene meg bejövős
http://www.youtube.com/watch?v=kOfTvtWYBek
Ó én azt vágom. Előző részben még beszélték, hogy megindulnak a sereggel éjszaka, hogy Robb ne vegye észre hogy már mozgásban vannak, csak reggel. Gondolom te is úgy gondoltad hogy Robbék ellen vonulnak majd, hát mint most kiderült délre jöttek hogy megvédjék a várat.. A buza srácot meg felvették útközben.. :D
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.05.28. 13:45:34

Sanama, szerintem merész próbálkozás volt elkezdeni, nem tudom hogy Te mennyire élvezed, de szerintem egy hihetetlenül unalmas és gyenge sorozat a Walking Dead. Mindenféle kreativitást nélkülöz, ami izgi van benne, az kb. 10 percig tart, ami meg dögunalom, az kihúzódik részekig. Pl. én nagyívben leszrom Carl neveltetését vagy majd ahogy meglátod, a második évadban a kiscsaj körüli mizériát. Szerintem senkit nem érdekel, hogy egy gyereket hogy kell nevelni egy poszt-apokaliptikus környezetben. Vagy legalábbis én nem ezért ültem le, hogy hallgassam, hogy "Carl, maradj a házban", "Carl, ne menj az erdőbe", "Carl, kuss van"

Gyengék a színészek, komolytalan az egész ahogy túl akarják élni, úgy érzem, hogy jó pár órát elvesztegettem az életemből. Spoilerezni nem akarok többet, de a második évad végén szerintem a hajad fogod tépni a hülyeségtől... Sok sikert és kitartást a további nézéshez.

Walking Dead nálam: 10/5
Football, bloody hell. /SAF/
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.05.28. 13:33:50

palesz77 írta:
Sanama írta:Game of Thrones 2x09

OMG! Ennyi :D Nézzétek meg :D

A Houndot nem értem hogy most miért is vinné haza Sansat... Szerelmes belé,vagy mi a fene? Vagy csak jól meg akarja?! :D
Hát ez.. :shock: Nem volt gyenge rész maradjunk annyiban.. :D

Szerintem szerelmes belé amúgy - na meg jól meg is... :D Folyton segíti meg kedves vele, meg is mentette már..

De Tyrion nehogy meghaljon nekem!! Legjobb karakter volt eddig. Nagyon remélem hogy életben maradt..
Én még azt nem érettem,hogy Tywin hogy került oda azzal a buza sráccal :D

ez a zene meg bejövős
http://www.youtube.com/watch?v=kOfTvtWYBek
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2012.05.28. 13:27:30

Sanama írta:Game of Thrones 2x09

OMG! Ennyi :D Nézzétek meg :D

A Houndot nem értem hogy most miért is vinné haza Sansat... Szerelmes belé,vagy mi a fene? Vagy csak jól meg akarja?! :D
Hát ez.. :shock: Nem volt gyenge rész maradjunk annyiban.. :D

Szerintem szerelmes belé amúgy - na meg jól meg is... :D Folyton segíti meg kedves vele, meg is mentette már..

De Tyrion nehogy meghaljon nekem!! Legjobb karakter volt eddig. Nagyon remélem hogy életben maradt..
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.05.28. 12:51:41

Game of Thrones 2x09

OMG! Ennyi :D Nézzétek meg :D

A Houndot nem értem hogy most miért is vinné haza Sansat... Szerelmes belé,vagy mi a fene? Vagy csak jól meg akarja?! :D
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.05.27. 02:04:24

Na 1.évadot befejeztem.

Ennél azért kicsit durvább évadzárásra számítottam, kicsit időhúzónak érzetem ezt a laboros cuccot.

Sarah :D A szökésből meg még most is idegesítően játszik szerintem.
Annak örültem hogy az idős csávó nem halt meg , meg ugye a szöszi sem.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.05.26. 21:17:36

Sanama írta:Walking Dead-et most kezdtem nézni, mindjárt nyomom az 5.részt,de egyet mondjatok már el.

Ki fog derülni, hogy hogyan jöttek a zombik,vagy hogy miért? Mert ugye azzal kezdődött az egész, hogy autós üldözés, lelövik a hősünket, korház. KÖvetkező jelentben már jönnek a zombik.
Vírus volt :D

De most tényleg, ennyire komplex egy zombiapokalipszis sztori? Van egy vírus, csomóan megfertőződnek, kivéve néhány embert, akik meg elkezdik ölni a zombikat. Persze még egy-két érdekes dolog ki fog derülni a második évad vége felé :wink:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.05.26. 21:13:23

Walking Dead-et most kezdtem nézni, mindjárt nyomom az 5.részt,de egyet mondjatok már el.

Ki fog derülni, hogy hogyan jöttek a zombik,vagy hogy miért? Mert ugye azzal kezdődött az egész, hogy autós üldözés, lelövik a hősünket, korház. KÖvetkező jelentben már jönnek a zombik.
Válasz küldése