Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.03.20. 23:29:34

kanty írta:Spartacus

Elképesztő, h milyen egy töketlen ez a Spartacus, még Berényi Andrásnak is több vér van a pucájában.


Glaber nőjét már az elején meg kellett volna ölje, ehelyett megint kezd filozófálni. :lol: A csaj sokkal tökösebb nála, szempillantás alatt kinyírta volna.
A végén érdekes volt, h a kiscsaj megtudta, h mégis Glaber ölte meg a testvérét, biztos jön ismét valami női fondorlat. Esküszöm tiszta Született feleségek.
Ismét Gannicus volt a legtökösebb, ő legalább leszedett párat Glaber emberei közül, Crixos is ritka gyenge, először a csaja veri agyon, a végén pedig ha nincs az öreg, akkor odalett volna.
Igazából én már semmin se lepődök meg. Ha a végén leül Glaber és Spartacus, szépen megbeszélik a dolgokat, majd egy sakkpartin eldöntik, h ki a nyertes, akkor sem ugrik nagyot a pulzusom.


A nulladik évadnál még nem igazán jött be Gannicus, de el kell ismerni, h jelenleg messze ő a legizgalmasabb szereplő.
Sajna azt be kell látni, hogy ha minden adandó alkalommal megölnék a karaktereket, akkor a 3. évad végén már a statiszták is előlépnének főszereplőnek. Ugyanakkor ez az első évadban még jól elő is volt adva, meg sokkal jobb érzés is volt így elhúzva, mire kinyírták Batiatusékat. De az ilyen gyökérségekkel, mint h Lucretiát feltámasztják, meg a mostani rész, csak elrontották a dolgokat.
Viszont ha már tökösség: Crixus megtette azt anno, amit Spartacus nem mert: kinyírta a saját gyerekét. Azért akárhogy is próbálták elfedni, elsősorban ez volt az, ami megmentette Ilythiát.
Egyébként meg ritka gyenge rész volt, minden fordulatot előre meg tudtam mondani
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.03.20. 18:01:44

Ez az Alcatraz tuti, hogy kasza lesz... :D De már befejezem ha 11 részt megnéztem.
Viszont írták azt is, hogy nem fognak kapni 2.évadot, szóval annyi lesz neki. Mondjuk, nem csodálom
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.03.20. 16:57:49

kanty írta:
miihii írta:Ez a Showder Klub évadnyitó hatalmas jó volt,szakadtam jó párszor :lol:
A legutóbbi borzasztó gyenge volt,ezt most nagyon összerakták.Pedig a legnagyobb favoritok még nem is voltak :P
Aranyosi szerintem elég gyenge volt és a végén a tag sem igazán jött be.
Szomszédnéni hozta a szintjét Bődöcs mellett nekem ők a favoritok.
Felmérit nem igazán kedvelem, zavar, h annyira lassú, de tegnap egész jó volt.
Kezdésnek jó volt, ennél rosszabb ne legyen és akkor rendbe lesz. :)
Az igaz,h Aranyosinak jobb produkciói voltak már,a végén Bruti nekem sem jött át (főleg a legelején,amikor megtalálta a nézőt...).A szomszédnéniken sírtam,főleg az a sétálós sztori ütött,mint a Koko :D Felmérit is nagyon bírom,most is király volt. (Noé-incidens : Isten gondolta egy özönvízzel nyaakon b*szom őket,aztán nincsen semmi gond. ....nem ezekkel a szavakkal :lol: )
Nekem nagyon tetszett,főleg miután tegnap tudtam meg,h egyáltalán lesz és rögtön dörzsöltem a tenyerem és már lázban is égtem :D
Soha rosszabbat...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.03.20. 14:49:41

sjd írta:Bocs, de kihagyhatatlan :D :twisted:
Hát ez abszolút igaz... még csodálom hogy életben van még Rick.... :lol:
KépKép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.03.20. 14:26:23

Bocs, de kihagyhatatlan :D :twisted:

Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.03.20. 13:40:11

miihii írta:Ez a Showder Klub évadnyitó hatalmas jó volt,szakadtam jó párszor :lol:
A legutóbbi borzasztó gyenge volt,ezt most nagyon összerakták.Pedig a legnagyobb favoritok még nem is voltak :P
Aranyosi szerintem elég gyenge volt és a végén a tag sem igazán jött be.
Szomszédnéni hozta a szintjét Bődöcs mellett nekem ők a favoritok.
Felmérit nem igazán kedvelem, zavar, h annyira lassú, de tegnap egész jó volt.
Kezdésnek jó volt, ennél rosszabb ne legyen és akkor rendbe lesz. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.03.19. 23:52:23

Na én most fejeztem be a Walking Dead-et. Adta. :D

Laza első 17 perc volt. 8) Még az se zavart, hogy ilyen Andreák autókból lazán nyomják a headshotokat. :lol: Ahogy miihii is írta várható volt, hogy a szövegnélküliottlakók meghalnak, viszont, hihetetlen, hogy a majdnemszövegnélkül T-Kutya, még mindig él. Legalább lőtt volna le egy járkálót, de neeem, ő csak autót vezet. :mrgreen: Rövidhajú néni is túlélte, pedig ő sem hiányzott volna. :D

Járkálókat járkáltató belépője eléggé hatásosra sikerült Rambó Andrea megmentésével. :D

Rick a végén jól megmondta a tutit, így kell ezt. Kicsit Shane-s volt. :D Sőt volt olyan pillanat, amikor azt hittem átváltozik. :lol:


Várós a következő évad.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.03.19. 23:42:29

Ez a Showder Klub évadnyitó hatalmas jó volt,szakadtam jó párszor :lol:
A legutóbbi borzasztó gyenge volt,ezt most nagyon összerakták.Pedig a legnagyobb favoritok még nem is voltak :P
Eazzy írta:
miihii írta: Ez a csuklyás koma korrekt volt az idomított zombi jobbkezeivel,akiknek nem volt jobb kezük (se) :D
Brutális volt, de én ahogy néztem, tökre csajnak tűnt nekem...vajon télleg lány? Egyébként gondolom a két láncos kummája az azért van, hogy nyugodtan mászkálhasson kint, mert ugye azok jó büdösek, így senki nem veszi észre.
Kicsit az a beállás a samurai karddal engem Pengére emlékeztetett :D Hájj de megnézném Wesley Snipes-ot ebben a filmben :D
Szerintem is jánygyerek,cicik felfedezhetőek voltak :D És ha jól látom,a szája alapján feka a leányzó :P Ugggyanez,nekem is az ugrott be,h illatmintaként funkcionál a két láncravert.
Kíváncsi leszek,h ki ez a társulat,gondolom ezek mentek helikopterrel is.Mondjuk én arra számítottam,h az előző részek túszának a sleppjével találkoznak ott az autópályánál.Aztán lehet,h azok is ezek!? :-k Meghozták a kedvet a folytatáshoz,az ziher.Remélem pörgősebb lesz megint.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.03.19. 22:39:55

miihii írta: Ez a csuklyás koma korrekt volt az idomított zombi jobbkezeivel,akiknek nem volt jobb kezük (se) :D
Brutális volt, de én ahogy néztem, tökre csajnak tűnt nekem...vajon télleg lány? Egyébként gondolom a két láncos kummája az azért van, hogy nyugodtan mászkálhasson kint, mert ugye azok jó büdösek, így senki nem veszi észre.
Kicsit az a beállás a samurai karddal engem Pengére emlékeztetett :D Hájj de megnézném Wesley Snipes-ot ebben a filmben :D
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.03.19. 22:25:25

Spartacus

Elképesztő, h milyen egy töketlen ez a Spartacus, még Berényi Andrásnak is több vér van a pucájában.


Glaber nőjét már az elején meg kellett volna ölje, ehelyett megint kezd filozófálni. :lol: A csaj sokkal tökösebb nála, szempillantás alatt kinyírta volna.
A végén érdekes volt, h a kiscsaj megtudta, h mégis Glaber ölte meg a testvérét, biztos jön ismét valami női fondorlat. Esküszöm tiszta Született feleségek.
Ismét Gannicus volt a legtökösebb, ő legalább leszedett párat Glaber emberei közül, Crixos is ritka gyenge, először a csaja veri agyon, a végén pedig ha nincs az öreg, akkor odalett volna.
Igazából én már semmin se lepődök meg. Ha a végén leül Glaber és Spartacus, szépen megbeszélik a dolgokat, majd egy sakkpartin eldöntik, h ki a nyertes, akkor sem ugrik nagyot a pulzusom.


A nulladik évadnál még nem igazán jött be Gannicus, de el kell ismerni, h jelenleg messze ő a legizgalmasabb szereplő.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.03.19. 19:51:03

Walking Dead

Nos,az én tippem is bejött,h az a szöveg nélküli páros kimúlik az invázió során,akik eredetileg is a farmon laktak,de össz-vissz volt másfél percük 3-4 részben :D
Bizony elég vontatott volt ez az évad,fele ennyi idő alatt is elrendezhették volna az egészet.Remélem a 3. kicsit kevesebb picsogás és több érdemi történést tartogat majd. Ez a csuklyás koma korrekt volt az idomított zombi jobbkezeivel,akiknek nem volt jobb kezük (se) :D


Arra kérnélek titeket,h ha szó lesz még a 3. évadról így előre,akkor ahogy tettétek páran,ezt külön írjátok egy spoiler jelzéssel.Mert múltkor is le lett lőve előre,h mindenki fertőzött,most meg,h a képregény alapján a böriben fog játszódni.Én meg úgy vagyok vele,h előre semmit nem szeretek tudni,nem is olvasgatok bele már most,meg éppen ezért a képregényt sem követem.De akik előre vagytok,vagy akartok lenni,elkülönítve a többitől beszéljétek meg.Köszi szépen ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.03.19. 19:43:53

visca el barca írta:
sjd írta:egyébként ha már 3. évad spoiler:
Merle vissza fog térni (mondjuk én Lennie James karakterét jobban vártam/várom, remélem még ő is benne lesz)
a merle az a darylnek az idegbeteg tesoja, akit még az első részek vmelyikében t-dog láncolt oda a tetőn egy csőhöz, aztán levágta a saját kezét?
Bizony :D
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5176
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.03.19. 19:39:06

Kösz mindenkinek. :)

Így készült a WD finálé.
Színész akarok lenni 8) :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára soadroli 2012.03.19. 19:50:04-kor.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2012.03.19. 19:31:09

Spartacus új részének előzetese. Hát ez alapján lesz benne akció dögivel.. 8)
soadroli írta:Hey emberek! Ti a Spartacust felirattal nézitek? mczolly még nem csinálta meg, csak azért kérdem. Na mindegy, szerintem én megvárom őt.
Ez is jó és magyar, legalábbis azt mondják, mindjárt tesztelem.. Amúgy én angollal néztem.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.03.19. 19:28:24

soadroli írta:Hey emberek! Ti a Spartacust felirattal nézitek? mczolly még nem csinálta meg, csak azért kérdem. Na mindegy, szerintem én megvárom őt.
angol felirattal nézem, az van mindig már szombat délre
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2012.03.19. 19:28:19

soadroli írta:Hey emberek! Ti a Spartacust felirattal nézitek? mczolly még nem csinálta meg, csak azért kérdem. Na mindegy, szerintem én megvárom őt.
PÜ! 8)
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5176
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.03.19. 19:24:52

Hey emberek! Ti a Spartacust felirattal nézitek? mczolly még nem csinálta meg, csak azért kérdem. Na mindegy, szerintem én megvárom őt.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.03.19. 19:15:58

sjd írta:egyébként ha már 3. évad spoiler:
Merle vissza fog térni (mondjuk én Lennie James karakterét jobban vártam/várom, remélem még ő is benne lesz)
a merle az a darylnek az idegbeteg tesoja, akit még az első részek vmelyikében t-dog láncolt oda a tetőn egy csőhöz, aztán levágta a saját kezét?


amugy a 3. évad biztos jo lesz, remélem lesz sok, uj szereplo, mert kicsit kezdek unalmassá válni ezek a mostani karakterek
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.03.19. 18:46:01

Először is nem elfelejteni: 22:20tól újra SHOWDER KLUB az RTL-en,jeeee!! 8)
palesz77 írta:Spartacus:
Hááát. Folytatódott a már 3 rész óta tartó forgatókönyv, intrikák és árulás, tervezgetés 40 percig, az utolsó 10-ben meg akció.. Kiderült hogy Gannicus a legjobb, ő a végén tudott gyilkolni is Ashur embereiből - vagy legalábbis kárt tenni bennük.. :lol: De viccet félre téve azt hittem a végén amikor odament kinyitni a kocsit Agron, hogy megöli az egyiptomi, szerencsére nem tette. De ő tuti egy főbb karaktert meg fog ölni, tartom magam az Agronos tippemhez..
A buzulás rész meg kezd idegesíteni.. Kb 1 percig oda se mertem nézni..
Gannicus meg szerintem hamarosan összefekszik Sexával vagy kivel. Ő az ókori róma Barney Stinsonja.. :lol:


Összességében nem volt rossz, de semmivel sem volt jobb mint az előző kettő rész.. Ugyan úgy stagnált a színvonal..
Nah,pótoltam én is a lemaradást. Igazad van,ebben az évadban -mivel kiszabadultak a vadonba- már jóval kevesebb az akció,inkább a cselszövések,gellerek jutnak sorra.Nem unalmas sztem,bár ugye megszokott volt,h percenként levágnak vkit :) Most annyira nem,a végére általában azért felpörögnek az események. Az Agron-os gondolatodat is adom,bár sztem inkább Ashur öli meg.Pikáns lenne,h bosszút esküdjön,álljon érte a szír szerelme a szír gyökér ellen :D A homokozós rész meg hát nem új ebben a szériában,az első évadban bőven több volt,szerencsére már finomabban foglalkoznak a témával.Bár az én gyomromnak is több,mint elég ez is :D Az a csávó,akiből az öreg tűpárnát csinált,eszelős egy figura,bírom a csávót.Nem fog rajta a nyíl,ő a helyi terminátor :D Még két rész és finito,kíváncsian várom még mit tartogat a dolog...

Most pedig jöhetnek a sétáló hullák 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5176
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.03.19. 18:29:25

Deus írta:A tévékritikusok téli sajtókörútján este elhangzott, hogy a harmadik évad most már 16 epizódot számlál, természetesen a mi legnagyobb örömünkre. Egyébként a harmadik szezont még októberben rendelték be az AMC csatorna vezetői, de hála az égnek kiegészítették még három plusz résszel.
Akkor 16 részig nézhetjük, ahogy a börtönben szerencsétlenkednek :mrgreen:
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.03.19. 18:29:02

Deus írta: Olvasgattam a 3. évadról, s ezeket találtam:

A tévékritikusok téli sajtókörútján este elhangzott, hogy a harmadik évad most már 16 epizódot számlál, természetesen a mi legnagyobb örömünkre. Egyébként a harmadik szezont még októberben rendelték be az AMC csatorna vezetői, de hála az égnek kiegészítették még három plusz résszel.
Ha a második évadból indulok ki, akkor nem az én legnagyobb örömömre 16 részes és nagyon nem hála az égnek az a +3 rész, erre a szezonra is kár volt 6 résznél többet áldozni

egyébként ha már 3. évad spoiler:
Merle vissza fog térni (mondjuk én Lennie James karakterét jobban vártam/várom, remélem még ő is benne lesz)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sjd 2012.03.19. 18:30:27-kor.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.03.19. 18:04:51

soadroli írta:Walking Dead
Jó volt ez, Rick megmondta nekik a tutit :) Amúgy mi a bánat volt az a zombikat sétáltató hóhér ombre? :o

Biztos hogy az egyik felderítő/vadász abból az épületből. Kijárt felderíteni a terepet vagy vadászni...

Be fogja vinni Andreát abba az épületbe. Aztán később a többiek is beköltöznek az erődbe.


Olvasgattam a 3. évadról, s ezeket találtam:

A tévékritikusok téli sajtókörútján este elhangzott, hogy a harmadik évad most már 16 epizódot számlál, természetesen a mi legnagyobb örömünkre. Egyébként a harmadik szezont még októberben rendelték be az AMC csatorna vezetői, de hála az égnek kiegészítették még három plusz résszel.


továbbá, akit érdekel, hogy ki az a rejtélyes ember, aki megmentette Andrea -t:


spoileres kép, ne kattintsatok rá!

http://s12.postimage.org/hdltj0ual/1332128158830.png
azaz:
http://www.liveforfilms.com/wp-content/ ... ad-AMC.jpg
http://2.bp.blogspot.com/_MsAlYewfMUI/T ... /ch019.jpg

Michonne
KépKép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5176
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.03.19. 18:00:09

Walking Dead
Jó volt ez, Rick megmondta nekik a tutit :) Amúgy mi a bánat volt az a zombikat sétáltató hóhér ombre? :o
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.03.19. 17:59:08

Walking Dead

MEGMONDTAM 8) Mondtam, hogy az első évad végénél az a doki megsúgta Ricknek ezt az egész fertőzős dolgot.

az a lol, hogy Rick lassan kezd hasonlítani Shane -ra. Az viszont tetszett, hogy a végén megmondta a tutit, hogy mi a szitu.

A Lori meg tiszta gyökér, úgy rühelem. Pár napja még rinnyált Shane miatt, erre most meg kiakadt Rick -re. Jobb lett volna neki ha Rick hal meg? no comment. Tiszta hülye. Nem bánnám ha Zombi-kajává lesz.

Az a kaszálós csukás ember a két zombi kedvencével, aki megmentette Andrea -t... Aztarohadt... :shock: de beteg.

várós a 3. évad.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Deus 2012.03.19. 18:01:04-kor.
KépKép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.03.19. 17:10:12

Az a baj a jó sorozatokkal, hogy függőséget okoznak és nem bír az ember leállni velük! :D Ha meg rákényszerül, akkor meg másra sem bír gondolni... :lol: Tiszta addikciót lehet kapni némely remek szerzeménytől. :)

A Weeds-et nézi itt valaki? :) Ha igen, mi a véleménye róla? :) Érdemes lenne neki kezdenem? :wink:
Football, bloody hell. /SAF/
Válasz küldése