Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.04.22. 20:26:15

Én kérek elnézést, valóban a harmadik részben volt! :wink: Én is nagyon bírom Varyus hangját, egyaránt megnyugtató és ravasz. A hanglejtése is egyértelműen egy olyan emberről árulkodik, akit legkevésbé sem szabad félvállról venni! :wink: Nagyon fontos és elgondolkodtató egy jelenet, többször újranéztem jómagam is. :)
Football, bloody hell. /SAF/
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.22. 20:19:29

Amennyiben tudsz angolul, kiemelnék egy részt Neked - bár igazából mindenkinek - a 4. részből. Nem lesz spoiler, de mindenképpen egy kulcsfontosságú beszélgetésnek egy darabja. Varys beszélget Tyrionnal:

"Three great men, a king, a priest, and a rich man. Between them stands a common sellsword. Each great man bids the sellsword kill the other two. Who lives, who dies? Power resides where men believe it resides. It's a trick, a shadow on the wall and a very small man can cast a very large shadow..."

Igény szerint szívesen lefordítom, de úgy vélem, így angolul üt igazán. Remegő kézzel és kiszáradt szájjal várom a jövőheti, új részt, engem teljesen meghódított. Már csak abból a szempontból is, hogy én szeretem a szerepjátékokat és imádom az ilyen sorozatokat. Szerintem folytasd tovább, nem hiszem, hogy meg fogod bánni.
Ez nem a harmadik részben volt?
http://www.youtube.com/watch?v=ZXw4_bG3ovQ
ez nem a részből video,csak egy trailer,de a szöveg a lényeg.

Eddig a legnagyobb monológ volt ez a rész. Rázott tőle a hideg, imádom Varys hangját!

Itt meg a 3.rész egy részlete,amiben szintén benne van a monológ, SPOILER.
http://www.youtube.com/watch?v=QlztK6yrDUg
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.04.22. 20:13:12

visca el barca írta:
ozsimiki írta:voltam jó pár sorozattal úgy,h csak akkor kezdtem el,amikor már szinte vége is az egésznek, hát most nagyon örülök,h elkezdtem úgy 1,5 hónapja az elejéről a Született Feleségeket...

hát valami eszméletlenül zseniális :D azért nem néztem eddig,mert azt hittem, vmi gagyi csajos cucc, ilyen délutáni sorozat tévés szappanopera szint,de koránt sem.

Humor, a legváratlanabb pillanatokban még is Drámai, fantasztikusan megírt,és megrendezett cucc az egész. Nem csoda,hogy már az 5.évad felénél tartok, aki eddig nem látta,nézte, kezdje el az első évadtól. Magon fent van természetesen. Elvileg idén lett vége az egésznek, 8 évados, magyar tévében még nem volt azt hiszem a sorozat záró rész, 8.évad közepénél tarthatnak. Amire odaérek, már vége lesz :) /jah mert szinkronosan nézem, de szerintem nagyon jó itt is a szinkron/
én is nézem :D azt hiszem h ez az egyetlen olyan sorozat amit nem az elejétől nézek, hanem vhol a 4-5 évadnál kezdtem el, de tényleg jó. teljesen kikapcsol, nem kell rajta semmit agyalni. :D

kár h ennek is, meg a housenak is vége lesz, mert ez a két sorozat volt amit tévében néztem...
hú ilyet ne írj, ez dühít a legjobban :D már úgy értem, ha valaki csak úgy bekapcsolódik a közepétől valamibe, és nem veszi a fáradtságot,hogy elkezdje előröl nézni :) én megőrülnék,hogy miket hagytam ki,stb.

a kedvemért nem akarod elkezdeni előröl? :D:D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.04.22. 20:05:50

Nos kudu, lehet hogy kicsit langyos volt, de minden egyes lassú jelenet is egy darabja a kirakónak. Ha nem lennének ilyen átvezetők, a történetek semmit sem érnének. Bizonyára magad is megtapasztaltad már, hogy egy jó sztorinál milyen fontos a felvezetés. Ahol felcsigázzák az érdeklődést és keretet adnak az egésznek mielőtt beüt a nagy csattanó. A történetek már csak ilyenek, így megy ez. Kellenek ezek is és én bevallom, egy cseppet sem bánok semmit, már most életem egyik legjobb sorozata. Egy kiváló alkotás eddig is, tökéletesen ráismerhetünk a politika csúf mivoltára középkori háttérrel is, nem kell bekapcsolni a televíziót és ránézni a sok öltönyös kufárra...

Minden várakozásomat felülmúlta eddig. Nem olvastam a könyvet, de így olvasatlanban is azt tudom csak mondani, hogy egy remek sorozat és még akkor el sem kezdődött igazán a tánc.

Amennyiben tudsz angolul, kiemelnék egy részt Neked - bár igazából mindenkinek - a 4. részből. Nem lesz spoiler, de mindenképpen egy kulcsfontosságú beszélgetésnek egy darabja. Varys beszélget Tyrionnal:

"Three great men, a king, a priest, and a rich man. Between them stands a common sellsword. Each great man bids the sellsword kill the other two. Who lives, who dies? Power resides where men believe it resides. It's a trick, a shadow on the wall and a very small man can cast a very large shadow..."

Igény szerint szívesen lefordítom, de úgy vélem, így angolul üt igazán. Remegő kézzel és kiszáradt szájjal várom a jövőheti, új részt, engem teljesen meghódított. Már csak abból a szempontból is, hogy én szeretem a szerepjátékokat és imádom az ilyen sorozatokat. Szerintem folytasd tovább, nem hiszem, hogy meg fogod bánni. :wink:
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.22. 20:01:45

ozsimiki írta:voltam jó pár sorozattal úgy,h csak akkor kezdtem el,amikor már szinte vége is az egésznek, hát most nagyon örülök,h elkezdtem úgy 1,5 hónapja az elejéről a Született Feleségeket...

hát valami eszméletlenül zseniális :D azért nem néztem eddig,mert azt hittem, vmi gagyi csajos cucc, ilyen délutáni sorozat tévés szappanopera szint,de koránt sem.

Humor, a legváratlanabb pillanatokban még is Drámai, fantasztikusan megírt,és megrendezett cucc az egész. Nem csoda,hogy már az 5.évad felénél tartok, aki eddig nem látta,nézte, kezdje el az első évadtól. Magon fent van természetesen. Elvileg idén lett vége az egésznek, 8 évados, magyar tévében még nem volt azt hiszem a sorozat záró rész, 8.évad közepénél tarthatnak. Amire odaérek, már vége lesz :) /jah mert szinkronosan nézem, de szerintem nagyon jó itt is a szinkron/
én is nézem :D azt hiszem h ez az egyetlen olyan sorozat amit nem az elejétől nézek, hanem vhol a 4-5 évadnál kezdtem el, de tényleg jó. teljesen kikapcsol, nem kell rajta semmit agyalni. :D

kár h ennek is, meg a housenak is vége lesz, mert ez a két sorozat volt amit tévében néztem...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.22. 19:03:04

Én most a héten a Mad Men-t kezdtem el. Valaki nézi innen? Gondolom igen mondjuk... :D
Most tartok első évad felénél kb, eddig bejön, sztem folytatni fogom a 2.kal! :)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.04.22. 18:55:22

Roast-ra visszatérve, igazat adok azoknak is,akiknek mesterkélt volt. A felolvasós rész szerintem is szánalmas, amikor a hszemet írtam, akkor a jobb rész ment, azaz a klubbosok szóltak be hatalmasakat. De Feró,meg Ganxta, sőt megdöbbenésemre még Sipos Peti is tényleg gáz volt,h felét legalább felolvassa....

Más téma:

voltam jó pár sorozattal úgy,h csak akkor kezdtem el,amikor már szinte vége is az egésznek, hát most nagyon örülök,h elkezdtem úgy 1,5 hónapja az elejéről a Született Feleségeket...

hát valami eszméletlenül zseniális :D azért nem néztem eddig,mert azt hittem, vmi gagyi csajos cucc, ilyen délutáni sorozat tévés szappanopera szint,de koránt sem.

Humor, a legváratlanabb pillanatokban még is Drámai, fantasztikusan megírt,és megrendezett cucc az egész. Nem csoda,hogy már az 5.évad felénél tartok, aki eddig nem látta,nézte, kezdje el az első évadtól. Magon fent van természetesen. Elvileg idén lett vége az egésznek, 8 évados, magyar tévében még nem volt azt hiszem a sorozat záró rész, 8.évad közepénél tarthatnak. Amire odaérek, már vége lesz :) /jah mert szinkronosan nézem, de szerintem nagyon jó itt is a szinkron/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ozsimiki 2012.04.22. 19:06:16-kor.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.22. 18:39:52

sjd írta:
Sanama írta: Trónok harca meg még tényleg kicsit langyi
főleg a legutóbbi rész volt langyi :wink: :wink:
Jajj ne :D :D Én nem bírok ki még egyszer egy olyat :D
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.04.22. 18:37:46

Sanama írta: Trónok harca meg még tényleg kicsit langyi
főleg a legutóbbi rész volt langyi :wink: :wink:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.22. 18:32:15

kudu írta:Alcatraznak vége van már? Úgy a hatodik rész körül abbahagytam.

Jelenleg a Trónok harca 2. évad is pihen, az első rész valahogy lecsökkentette a lelkesedésemet, de lehet, hogy ezzel csak én vagyok így :roll:
Alcatraznak vége, szerintem örökre :)

Trónok harca meg még tényleg kicsit langyi, de ettől függetlenül kötelező!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.04.22. 18:20:22

Nem emlékszem, hogy volt-e róla szó, de aki jó sorozatot akar, az próbálja meg a Sons of Anarchy-t. Biztos én vagyok lemaradva, mert már negyedik évad is van, de hátha nem én vagyok az egyetlen, akinek új. :D Kicsit Maffiózók stílus motoros bandával, de így az első évad után szerintem zseniális.
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2012.04.22. 17:26:25

Alcatraznak vége van már? Úgy a hatodik rész körül abbahagytam.

Jelenleg a Trónok harca 2. évad is pihen, az első rész valahogy lecsökkentette a lelkesedésemet, de lehet, hogy ezzel csak én vagyok így :roll:
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.04.20. 16:34:58

Na megnéztem én is az új Trónok harca részt, eszméletlen jó volt! 8) Tyrion Lannistert királynak! Ez az ember valami óriásit alakít a sorozatban, a kedvenc karakterem! :wink: Utána szorosan Brann és Arya! :)

Izgatottan várom a folytatást, leginkább azt, hogy a "winter comeoljon" végre és csetepatézzanak Északon! :lol: :P Már most elvonási tüneteim vannak a sorozattól, annyira jó! :P
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5166
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.04.19. 21:37:23

miihii írta:A sport1-en 21-től BARCA-reál:klasszikus párharcok 8)
Leadnak egy meccset, szuperlassítva, jííhá :lol:
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.04.19. 20:56:12

A sport1-en 21-től BARCA-reál:klasszikus párharcok 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2012.04.17. 23:56:55

A célszemély (Person of interest)

Mindenkinek ajánlom, remek sorozat. Itthon jellemzően a Vaiasat3 adja (esküszöm a legjobb magyar csatorna!), érdemes nézni, a Passióból ismert Jim Cavieziel játszik benne.

Most, hogy vége a Spartacusnak, ideális elkezdeni. 8) Nem fogtok csalódni, minőségi sorozat.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.04.17. 20:50:32

visca el barca írta: de hogy ott van egymás hegyén-hátán 10 humorista, meg "vicces" közéleti személyiség, és mind egytől-egyig egy betanult szöveget mond, sztem ultragáz..

jó a showder klub is ilyen, de vhogy mégis kevésbé mesterkéltnek tűnik :wink:
Részben engem is zavart.Mondjuk a sóderes srácoknál annyira nem volt gáz sztem,de pölö Ganxstán nagyon érezhető volt,h szinte full felolvassa az egészet.A korona az egészen az ünnepelt volt.Ferónál ütötte a fülemet rendesen a szövege,mintha akkor olvasta volna először,ráadásul igen gyengén adta elő... Az a Tyereskova meg,ááá.... Fájdalom az ilyen feltűnési viszketeg emberke,az erőltetett (és szintén mesterkélt) káromkodásaival :roll:

Összességében nagyon tetszettek az oltások,de Magyar Attila annyira nem jött be (nem szokott...),a nőneműek meg abszolút nem.A többi még okés is volt.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.17. 20:35:20

kanty írta:
visca el barca írta:megnéztem én is ezt a roastot délután, de rém gyenge... mesterkélt semmi az egész... sztem egy spontán mondat nem hangzott el benne...
DE ez hol van megírva, h spontán legyen? Nem olyan egyszerű az.
Mondjuk a lapok nem kellettek volna.
nézd, sehol nincs megirva h spontán legyen. az, hogy tul mesterkelt az egesz, azon is tul lépek.

de hogy ott van egymás hegyén-hátán 10 humorista, meg "vicces" közéleti személyiség, és mind egytől-egyig egy betanult szöveget mond, sztem ultragáz..

jó a showder klub is ilyen, de vhogy mégis kevésbé mesterkéltnek tűnik :wink:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 914
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2012.04.17. 20:23:43

lui1698 írta:Fúú emberek olyat láttam...
Jóban rosszban.

26 méter magas kosárlabdázó szerecsen legény éppen mássza megfele a tűről pattant menyecskét. Félig kigombolt ing, csaj mellei ringanak, mint a Fekete Gyöngy és erre megszólal a nő:

- Várj! Mondanom kell valami!

Májküldzsorden persze folytatja a megkezdett folyamatot erre anyuka kiböki, hogy:

- kardiovaszkuláris palinómám van....

Shiiiieeettt. Ilyen szépen még soha nem mondák senkinek a filmes történelemben, hogy most nincs kedvem dugni. :lol:

Lehet, hogy ebből is megérne pár részre befizetni nem csak a BK-ra? :lol:
Ezt pont láttam. A meccs miatt kapcsoltam ide, de már megy az agyrohasztás.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.04.17. 20:18:15

Fúú emberek olyat láttam...
Jóban rosszban.

26 méter magas kosárlabdázó szerecsen legény éppen mássza megfele a tűről pattant menyecskét. Félig kigombolt ing, csaj mellei ringanak, mint a Fekete Gyöngy és erre megszólal a nő:

- Várj! Mondanom kell valami!

Májküldzsorden persze folytatja a megkezdett folyamatot erre anyuka kiböki, hogy:

- kardiovaszkuláris palinómám van....

Shiiiieeettt. Ilyen szépen még soha nem mondák senkinek a filmes történelemben, hogy most nincs kedvem dugni. :lol:

Lehet, hogy ebből is megérne pár részre befizetni nem csak a BK-ra? :lol:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.04.17. 17:33:15

visca el barca írta:megnéztem én is ezt a roastot délután, de rém gyenge... mesterkélt semmi az egész... sztem egy spontán mondat nem hangzott el benne...
DE ez hol van megírva, h spontán legyen? Nem olyan egyszerű az.
Mondjuk a lapok nem kellettek volna.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.17. 17:27:14

megnéztem én is ezt a roastot délután, de rém gyenge... mesterkélt semmi az egész... sztem egy spontán mondat nem hangzott el benne...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.17. 17:13:09

Trónok Harca s2e3

Tyrion for president, nem tudok mit mondani :D
Arya szál is lassan de biztosan halad :)
2kedvenc karakterem.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.04.17. 17:10:05

Jó volt, helyenként azért erőltetett.
KAP volt szerintem messze a legviccesebb. Én előtte azt gondoltam, h a kiválasztott személyt fogják csak szívatni, de Feró sem kapott többet, mint mások.
Kíváncsi vagyok, h következőkör ki lesz. Ilyen Kiszel Tündékkel kár előállni, olyan poénok lehetetlen írni, amiket ő megért.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.04.17. 15:43:44

Game90 írta: Nem volt rossz, de remélem lesz még jobb is, kíváncsi vagyok, hogy legközelebb kit fognak savazni, Kiszel Tüncinek (vagy egy hasonlóan idegesítő személynek) például örülnék, kár, hogy ő úgysem vállalná be.
Hát,olyan embert kell kiválasztani,aki azért érti a poént.
Kiszel gyökér Tüncike annyira buta,hogy nem is értené a dolgokat,és megsértődne. Ő nem venné a lapot.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése