Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.01.21. 23:47:35

Igen,az első két rész abszolút sablon,remélem a többi nem arról fog szólni,hogy egyesével elkapják a rabokat,kicsit hosszúra nyúlna a sorozat.
Mindenesetre még nézem tovább,mert érdekel a titok,meg hogy hogy történt az egész. csak jó lenne ha tényleg erre a szálra állnának rá,mert így túl bűnügyi jellegű a sorozat.

Ha meg kiderül,hogy valami idegenek ezek,akkor meg abszolút az Event továbbgondolása lenne,de nem hiszem hogy ez a magyarázat.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.01.21. 23:36:06

kudu írta:
sjd írta: 1. részen vagyok túl. Hát az alapötlet kétségkívül nagyon jó és érdekes, de valami hihetetlenül gyökér módon van megírva az egész. Kb. az összes lehetséges klisét felvonultatták, 1 értelmes párbeszéd nem volt az egészben, minden egyes mondat hihetetlenül elcsépeltnek hangzott. Remélem Jorge Garcia-nak legalább írnak valami normális karaktert, mert bírom a srácot és tuti el tudná játszani.
Esélyt még adok a sorozatnak, de ha a 2-3. rész is így fog kinézni, akkor nálam kasza.
Összehasonlításképp meg lehet nézni a Person of Interest-et, ami talán sok lehetőséget nem hordoz magában, de messze intelligensebben van megírva.
Ugyan ez a véleményem teljesen. Nagyon vártam ezt a sorozatot, az alaptörténet tetszik is, de valami nekem hiányzik belőle. Megnéztem már a második részt is, de nekem kicsit sablonos a sorozat...Érezhető, hogy kit-mikor kapnak el, meg olyan furcsa, hogy mindenkit egyből megtalálnak mindenhol.
Szerintem is. Meg így túl ilyen "helszínelők" jellegű lett a sorozat. Történik valami,rendőrök kimennek, problem solved.

Azt hittem kicsit másképp fogja megközelíteni az alapsztorit.
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2012.01.21. 23:34:12

sjd írta: 1. részen vagyok túl. Hát az alapötlet kétségkívül nagyon jó és érdekes, de valami hihetetlenül gyökér módon van megírva az egész. Kb. az összes lehetséges klisét felvonultatták, 1 értelmes párbeszéd nem volt az egészben, minden egyes mondat hihetetlenül elcsépeltnek hangzott. Remélem Jorge Garcia-nak legalább írnak valami normális karaktert, mert bírom a srácot és tuti el tudná játszani.
Esélyt még adok a sorozatnak, de ha a 2-3. rész is így fog kinézni, akkor nálam kasza.
Összehasonlításképp meg lehet nézni a Person of Interest-et, ami talán sok lehetőséget nem hordoz magában, de messze intelligensebben van megírva.
Ugyan ez a véleményem teljesen. Nagyon vártam ezt a sorozatot, az alaptörténet tetszik is, de valami nekem hiányzik belőle. Megnéztem már a második részt is, de nekem kicsit sablonos a sorozat...Érezhető, hogy kit-mikor kapnak el, meg olyan furcsa, hogy mindenkit egyből megtalálnak mindenhol.
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.01.21. 23:19:57

miihii írta:Mindjárt kezdődik a tv2-n a Nem labradornak való vidék,Gulyás Mátyás szerepében Javier Bardem :D
Ritka vontatott és lassú egy film, bár kétszer láttam már,de... :D
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.01.21. 23:18:11

Mindjárt kezdődik a tv2-n a Nem labradornak való vidék,Gulyás Mátyás szerepében Javier Bardem :D
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.01.21. 22:37:26

Chuck
miaszösz? Sarah az új intersect :shock:
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.01.21. 22:29:11

Én egyszerűen nem nézem a Spartacus sorozatot Andy tiszteletére. Nálam az ő halálával együtt halt meg Spartacus is. Csak az első évadot néztem meg.
KépKép
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.01.21. 18:07:10

meg voltam győződve én is , hogy szellemet látunk
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.01.21. 17:57:13

barcalaci84 írta:tényleg jó rész volt , de úgy érzem inkább csak azért mert már nagyon hiányzott a sorozat hangulata , képivilága stb

sajnos Andy azért nagyon hiányzik , bár az új Spartacuson is látszik ,hogy jó színész

de a legjobban nekem Batiatus hiányzik (és nem látom még , hogy ki lesz hasonlóan jó karkter)...

UI: egyébként angol felirat már van
Mondjuk Batiatus csaja,hogy élte túl :D
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.01.21. 17:48:03

tényleg jó rész volt , de úgy érzem inkább csak azért mert már nagyon hiányzott a sorozat hangulata , képivilága stb

sajnos Andy azért nagyon hiányzik , bár az új Spartacuson is látszik ,hogy jó színész

de a legjobban nekem Batiatus hiányzik (és nem látom még , hogy ki lesz hasonlóan jó karkter)...

UI: egyébként angol felirat már van
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.01.21. 13:15:43

miihii írta:
Sanama írta: Az még arrébb lesz szerintem :/
Igen,olvastam a kommenteknél,h egyelőre még angolra is várni kell,de mczolly folytatja a magyart,uh el fog készülni.Ennyi várakozás után az a pár nap meg sem kottyan már :D A lényeg,h újra megy a mészárlás végre :P
Én nem bírom ki :D Úgyhogy nézem felirat nélkül... :twisted: :twisted:

Megnéztem, nagyon jó rész volt, csak hát felirattal meg fogom tekinteni mégegyszer, mert a felét nem érteni :D
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.01.21. 13:14:08

Sanama írta: Az még arrébb lesz szerintem :/
Igen,olvastam a kommenteknél,h egyelőre még angolra is várni kell,de mczolly folytatja a magyart,uh el fog készülni.Ennyi várakozás után az a pár nap meg sem kottyan már :D A lényeg,h újra megy a mészárlás végre :P
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.01.21. 13:08:53

miihii írta:
barcalaci84 írta:a SPARTACUS új évadának első része már tölthető :!: :!: :!: :!: :!: :P
Igen,most néztem én is,h előre kijött webrip-en az amcsiknak.Tehát lényegében mindenkinek :P
Feliratra várva...
Az még arrébb lesz szerintem :/
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.01.21. 13:07:23

barcalaci84 írta:a SPARTACUS új évadának első része már tölthető :!: :!: :!: :!: :!: :P
Igen,most néztem én is,h előre kijött webrip-en az amcsiknak.Tehát lényegében mindenkinek :P
Feliratra várva...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.01.21. 13:02:53

barcalaci84 írta:a SPARTACUS új évadának első része már tölthető :!: :!: :!: :!: :!: :P
nem jövö héten indul??

Enkóron valóban fent van, elvileg tegnap USA-ban neten lehetett nézni... :)
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.01.21. 12:59:18

a SPARTACUS új évadának első része már tölthető :!: :!: :!: :!: :!: :P
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.01.21. 12:52:16

sjd írta:
Talma írta:Alcatraz cím? sorozatot nagyon-nagyon ajánlom. Dupla epizóddal kezdtek, nekem nagyon bejön. Aki csipázta a PB-t és Lostot, annak kötelez?!!! Egyel?re kevesen töltötték le az epizódokat hazai berkekben (torrent), de szerintem folyamatos fejl?dést fog mutatni a letöltések száma néhány hét múlva.
1. részen vagyok túl. Hát az alapötlet kétségkívül nagyon jó és érdekes, de valami hihetetlenül gyökér módon van megírva az egész. Kb. az összes lehetséges klisét felvonultatták, 1 értelmes párbeszéd nem volt az egészben, minden egyes mondat hihetetlenül elcsépeltnek hangzott. Remélem Jorge Garcia-nak legalább írnak valami normális karaktert, mert bírom a srácot és tuti el tudná játszani.
Esélyt még adok a sorozatnak, de ha a 2-3. rész is így fog kinézni, akkor nálam kasza.
Összehasonlításképp meg lehet nézni a Person of Interest-et, ami talán sok lehetőséget nem hordoz magában, de messze intelligensebben van megírva.
Kicsit nekem is ez az érzésem, bár elég fáradtan néztem, szóval annyira nem zavart. Az alapsztori tényleg nagyon jó,de valami hiányzik eddig nekem.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.01.21. 12:20:50

LM10 írta:Álomháború ( Sucker Punch)

Láttam már az előzetesét már akkor is érdekes volt. De nagyon jó film, elég elvont, aki szereti az ilyen filmeket, és pár számítógépes effektet, annak ajánlom nagyon! Mellesleg a zenék is ütnek!
És a lányok is :D Keress neten rá a főszereplőre, én fel se ismertem, annyira el van változtatva a külseje.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2012.01.21. 12:16:24

Álomháború ( Sucker Punch)

Láttam már az előzetesét már akkor is érdekes volt. De nagyon jó film, elég elvont, aki szereti az ilyen filmeket, és pár számítógépes effektet, annak ajánlom nagyon! Mellesleg a zenék is ütnek!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.01.21. 00:35:18

ferninho írta: hello, azt szeretném kérdezni, hogy szinkronosan nézted? :)
mert érdekelne mennyire sikerült jól.

mert amúgy én is inkább felirat párti vagyok, de ha jól sikerültt még meggondolnám, mert elkezdett érdekelni :)
azért arra a 9.4-es imdb értékelésre felkaptam a fejem :D

amúgy még be van tervezve a Spartacus (az első meg ugye a 0. évad), meg a Sherlock is elkezdett érdekelni :)
Ezt szinkronosan néztem és sztem rendben van. Bár nincs összehasonlítási alapom az eredetivel,de passzolnak a karakterekhez a hangok és el van találva az egész.

Am nagyon tudom ajánlani,mert a hangulata magával ragadó sztem.Nagyon várom már a folytatást, Tim felcsigázása után pláne.

Ahogy a Spartacust is,amit szintén láttam.Az is jó kis cuccos.

A Sherlock meg ugye betervezve nekem is.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.01.20. 23:27:55

ferninho írta: hello, azt szeretném kérdezni, hogy szinkronosan nézted? :)
mert érdekelne mennyire sikerült jól.

mert amúgy én is inkább felirat párti vagyok, de ha jól sikerültt még meggondolnám, mert elkezdett érdekelni :)
Ha feliratosan szereted nézni a sorozatokat, akkor inkább nézd azzal, a szinkron sosem jobb, mint az eredeti színész játéka. (Mondom ezt úgy, hogy feliratosan néztem, ugyanakkor van, amikor jól eltalálják, viszont ez sosem igaz a szereplőgárda egészére)
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.01.20. 21:24:13

ferninho írta:
Rinku írta:Game of Thrones - Violin Cover

Gyönyör?en játszik a srác, az állam valahova begurult a fotel mögé, elképeszt?... :shock: :wink: Alig várom, hogy jöjjön a második évad! :)
hello, azt szeretném kérdezni, hogy szinkronosan nézted? :)
mert érdekelne mennyire sikerült jól.

mert amúgy én is inkább felirat párti vagyok, de ha jól sikerültt még meggondolnám, mert elkezdett érdekelni :)
azért arra a 9.4-es imdb értékelésre felkaptam a fejem :D

amúgy még be van tervezve a Spartacus (az első meg ugye a 0. évad), meg a Sherlock is elkezdett érdekelni :)
jo a szinkronja sztem
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.01.20. 21:10:44

Rinku írta:Game of Thrones - Violin Cover

Gyönyör?en játszik a srác, az állam valahova begurult a fotel mögé, elképeszt?... :shock: :wink: Alig várom, hogy jöjjön a második évad! :)
hello, azt szeretném kérdezni, hogy szinkronosan nézted? :)
mert érdekelne mennyire sikerült jól.

mert amúgy én is inkább felirat párti vagyok, de ha jól sikerültt még meggondolnám, mert elkezdett érdekelni :)
azért arra a 9.4-es imdb értékelésre felkaptam a fejem :D

amúgy még be van tervezve a Spartacus (az első meg ugye a 0. évad), meg a Sherlock is elkezdett érdekelni :)
madridista
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.01.20. 20:55:23

sjd írta:
1. részen vagyok túl. Hát az alapötlet kétségkívül nagyon jó és érdekes, de valami hihetetlenül gyökér módon van megírva az egész. Kb. az összes lehetséges klisét felvonultatták, 1 értelmes párbeszéd nem volt az egészben, minden egyes mondat hihetetlenül elcsépeltnek hangzott. Remélem Jorge Garcia-nak legalább írnak valami normális karaktert, mert bírom a srácot és tuti el tudná játszani.
Esélyt még adok a sorozatnak, de ha a 2-3. rész is így fog kinézni, akkor nálam kasza.
Összehasonlításképp meg lehet nézni a Person of Interest-et, ami talán sok lehetőséget nem hordoz magában, de messze intelligensebben van megírva.
Én is még csak az első részt néztem meg. Kb. az a véleményem, mint Neked. Bár én nem mondom rá, h kuka, valószínűleg legalabb az első évadot megnézem.
Tipikusan amerikai alkotás. A zsarunak meghal a társa, "véletlen" belecsöppen egy különösen titkos állami akcióba, majd a saját szakállára kezd el nyomozni. Persze kell az ilyen is, de ez túl sok volt egy részbe. Amúgy meg a sztori érdekel és van is fantázia benne.
Hány részes lesz az évad?

Lassan kezdődik Spartacus is. Adok neki egy esélyt. az első évad nagyon bejött, de aztán az a beillesztett nulladik csonka évad már jóval gyengébb volt.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.01.20. 14:48:57

Talma írta:Alcatraz cím? sorozatot nagyon-nagyon ajánlom. Dupla epizóddal kezdtek, nekem nagyon bejön. Aki csipázta a PB-t és Lostot, annak kötelez?!!! Egyel?re kevesen töltötték le az epizódokat hazai berkekben (torrent), de szerintem folyamatos fejl?dést fog mutatni a letöltések száma néhány hét múlva.
1. részen vagyok túl. Hát az alapötlet kétségkívül nagyon jó és érdekes, de valami hihetetlenül gyökér módon van megírva az egész. Kb. az összes lehetséges klisét felvonultatták, 1 értelmes párbeszéd nem volt az egészben, minden egyes mondat hihetetlenül elcsépeltnek hangzott. Remélem Jorge Garcia-nak legalább írnak valami normális karaktert, mert bírom a srácot és tuti el tudná játszani.
Esélyt még adok a sorozatnak, de ha a 2-3. rész is így fog kinézni, akkor nálam kasza.
Összehasonlításképp meg lehet nézni a Person of Interest-et, ami talán sok lehetőséget nem hordoz magában, de messze intelligensebben van megírva.
Válasz küldése