Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.02.28. 22:03:31

Sanama írta:Amúgy nem értem mi bajotok az új Spartival, hogy nincs kigyúrva :D
Keveset evett, nem volt fehérjeturmix, rizs-csirke... :twisted: :twisted: ( mármint az ókorban.)
Sanama, ne már... :lol: Tudom, hogy vicc, de földig ér a szakálla! :D Elég rágondolni azokra a gerendákat, amiket körbe-körbe hordozgattak az udvarban és mindjárt jön tőle az izom. :wink: Plusz a kétkezi munka sokat nyom a latba, a falusiak is nem véletlenül olyan tagba.szakadtak, ha nagyapámnak olyat mondtam volna, hogy "fehérjepor", a kis hokedlivel nyomott volna hókon! :lol:
Football, bloody hell. /SAF/
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.02.28. 21:40:13

Amúgy nem értem mi bajotok az új Spartival, hogy nincs kigyúrva :D
Keveset evett, nem volt fehérjeturmix, rizs-csirke... :twisted: :twisted: ( mármint az ókorban.)
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.02.28. 21:27:08

Spartacus 5. részét már feliratozták? Mert ahol én nézem ott csak a 4. részig van feliratozva. Egyébként én idióta beleolvastam a spoileres részbe, de csak annyit tudtam meg hogy kimentik Crixusékat az erénából és ott lesz Gannicus is.
Mire leírom és megint megnézem hogy fenn van-e már fent van. De most nem nézem meg majd holnap :D

Egyébként engem is kicsit irritál hogy nagyon nem hasonlít az új spartacus a régihez, de nagy bajom nincs vele. A történet is tetszik, viszont valóban vannak elképesztően unalmas részek és teljesen érdektelen jelenetek. Inkább legyen egy rész 30-40 perces és akkor nem lenne ennyi unalmas rész benne.
Bár már az utolsó évad, szóval hátha nem lesz majd ennyi unalmas rész.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.02.28. 21:03:44

kanty írta:
sjd írta: (értem én h büdzsé meg minden, de 2012ben vagyunk, tessék már összehasonlítani egy Trónok harcával)

.
Pont a pénz. :wink: Trónok harcát is megnézem, amikor kezd fogyni a pénz, amúgy ígéretes sorozat.
(Trónok harcában a büdzsé már kiírt egy komplett csatajelenetet a sorozatból, szóval azért ott sincs minden aranyból, de mégis koppant az állam, amikor megláttam, hogy egy angol kőbányából hogyan csinálták meg a Falat)

Spartacusnál eleve ott bukik az egész, hogy a CGI-t nem az állandó háttérre kéne akkor költeni, hanem néha kimenni a stúdióból szabad levegőt szívni, és lehet h így futná az igazán komoly jelenetekre.
Mindenesetre nekem égne a pofám, ha ilyen munkát kellene kiadnom a kezem közül, miközben megfelelő forrásokkal meg lehetne csinálni igényesen is
Hozzáteszem, a sóher producerek már annyi sorozatot nyírtak ki, hogy örülök, ha csak az effektekre nem jut pénz. Rossz belegondolni abba, ha nem láthattam volna mondjuk azokat a filmeket, amelyek nem hozták vissza a gyártási költségüket...
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.02.28. 20:52:11

sjd írta: (értem én h büdzsé meg minden, de 2012ben vagyunk, tessék már összehasonlítani egy Trónok harcával)

.
Pont a pénz. :wink: Trónok harcát is megnézem, amikor kezd fogyni a pénz, amúgy ígéretes sorozat.

Spartacusszal kapcsolatban tartom, h az első nagyon jó volt, a nulladik már nem hozta azt a színvonalat, a második évad pedig eddig a leggyengébb. Persze, azért nem hagyom abba.

Spanok ezentúl csak ezt használom, mert ahogy látom vicces.
:P
El fanatico!

Pont 20 vagyok, úgy, h határeset. :)

Szerk: köszi a véleményeket.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2012.02.28. 20:50:14

kanty írta:Véleményeket várok :) :
- Dr. Csont
-Spanok ( állítólag jó, de félek, h túl tini:P )
-Az egység
-Mentalista
-Életfogytig zsaru
-The Pacific

Mindegyiknek utána olvastam, de az itteniek véleményére többet adok. :)
Dr. Csont: nekem abszolút bejön. A címszereplő karaktere érdekes, nagyon kevés gyengébb epizód van. Még a páromnak is bejön ez a sorozat, pedig a Helyszínelők és társai untatják.

Skins / Spanok / : Számomra túl tini - ahogy te fogalmaztál. Tényleg életszagú a sztori, nem a szokásos újgazdag-kaliforniai feeling lengi be, 20 éves életkor fölött talán nem annyira érdekes egy rakás gimis, akik azzal kínlódnak, hogy kivel lehetne szexuális kapcsolatot létesíteni, hogy szalonképesen fogalmazzak...

A többiről nem tudok nyilatkozni. A Mentalista pár epizódjába belenéztem, de nem kötött le, számomra túlságosan bájgúnár a főszereplő karaktere, valami mást vártam volna, ez nagyon - hogy úgy mondjam: nőknek szánt sorozat lett így.
Kép
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2012.02.28. 20:47:20

kanty írta:Spanok ( állítólag jó, de félek, h túl tini:P )
Ezen sírok :lol:

Shit happens, ez a sorozat a megmondója. Ultrakeményviccesdrogos nekem nagyon bejött. Ajánlós :wink:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2012.02.28. 20:22:48

kanty írta:Spanok ( állítólag jó, de félek, h túl tini:P )
Ez a Skins :D ! Magyarul ultragázul hangzik.
Na szóval szerintem jó sorozat hamar lepörgethető mert egy évad 7 db 40 perces epizódból áll: a társaság minden tagjáról egy + egy közös rész. Ami nekem fura volt hogy két évadonként cserélik a szereplőgárdát. Amúgy meg nem tinisorozat jellegű. Legalábbis elég távol áll a Narancsvidékes "rohadt gazdagok vagyunk de annyi problémánk van mert apu nem vett új hammert fílingtől". Ez a sorozat dráma, életszerű problémákkal, és nem tökéletesen kinéző 20 évesek játszák a tiniket, hanem zsíroshajú pattanásos valódi fiatalok.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.02.28. 20:21:48

Spartacus 5. rész végre nagyon jó volt, annak ellenére, hogy a vizuális effekteket kb. egy betanított majom is meg tudta volna csinálni, annyira gyengék voltak (értem én h büdzsé meg minden, de 2012ben vagyunk, tessék már összehasonlítani egy Trónok harcával)

Gannicus bevonulása meg messze a rész legkirályabb pillanata volt. Annak is külön örültem, hogy Glaber karaktere is kapott végre egy szálat, ha kicsit többet nyomatják, talán tudja pótolni Batiatust.
Ja meg persze kellett megint egy b.zi pár, már alig vártam....:roll:


Egyébként nem értem mit van mindenki úgy oda, az előző két évadban is voltak bőven gyengébb részek (eleve a pilot volt az egész sorozat mélypontja), szóval ehhez képest én nem látok minőségbeli esést.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sjd 2012.02.28. 20:26:41-kor.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.02.28. 20:07:37

Nagy türelmed van a sorozatokhoz, annyi szent. Nekem nagyon kell tetsszen egy sorozat, hogy folytassam. Remélem találsz neked tetszőt :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.02.28. 19:54:24

Véleményeket várok :) :
- Dr. Csont
-Spanok ( állítólag jó, de félek, h túl tini:P )
-Az egység
-Mentalista
-Életfogytig zsaru
-The Pacific

Mindegyiknek utána olvastam, de az itteniek véleményére többet adok. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2012.02.28. 19:50:35

kanty írta:
Viszont ezzel az új Spartacusszal sehogy sem tudok megbékélni. Ez nem egy gladiátor, hanem egy gyenge filozófus, mind kinézetileg, mind pedig a szöveget illetően.
Az utolsó fél percet játszó nemtudomki is izmosabb, mint a film főszereplője, ez számomra nagyon zavaró. Az egész sokat veszít a hitelességéből. Még egy kicsit gyúrhatott volna. Nem igazán tudom elhinni ettől a színésztől az egész legyőzhetetlen mítoszt. Egy olyan filmnél, ahol a látvány rendkívül fontos, szerintem ez nem kis hiba.

Azért van különbség:

http://img217.imageshack.us/img217/5803 ... emake1.jpg
http://img685.imageshack.us/img685/1258 ... nceepi.jpg
Hát ez engem is eléggé zavar. Elég gáz néha ez az izomtalansága, nem is értem hogy hogy kaphatta meg ő ilyen fizikummal, vagy hogy miért nem gyúrták ki.. De hát már nincs mit tenni sajna.. Hiányzik nagyon innen Andy.. :cry:

Viszont most hogy összeállt a DreamTeam - Oenomaus, Crixus, Gannicus(Hallalujah!!!!), Spartacus - most egy kis "butulást" várok a sorozattól, a hosszú előzetes alapján már jön pár nagyobb kaszabolás, de a sztoriba is jöhetne valami jó szál..

Mindenesetre annyira nem rossz számomra, hogy abbahagyjam, de az első két évadnál kicsit gyengébb - eddig a 3. és az 5. rész volt ami tényleg tetszett, míg a régieknél kb az összes..
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.02.28. 08:25:27

Sanama írta:Én azt érzem,hogy nagyon sok az időhúzó rész, részenként minimum 10-15p ahol szinte semmi nem történik, és mire újra visszaérnek az izgalmas/fő részekhez, addigra már lecsillapszik a néző.
Vagy maga a rész véget ér 5 percen belül. Nagyon gyenge lett, a Blood and Sand nagyon szép munka volt, a Gods of Arena is ide sorolható még, de ez az új... Nagyon gyalázat eddig, de remélem rám fognak cáfolni és direkt készítették ilyen gyenguszra az évad elejét, hogy jó kis vége legyen majd! :wink: Van egy olyan feelingem, mint a Dexter 3. évadjánál. :)
Football, bloody hell. /SAF/
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.02.27. 23:51:37

miihii írta:Én is ugyanígy vagyok vele.Egyszerűen nem passzol ez a tápos kiscsávó Capua bajnokához,Theoklész legyőzőjéhez :D Amikor szutykos,néhány képsoron egészen hasonlít az arcuk,de aztán ki is fújt.Néhány kiló izmot pakolhattak volna rá,mert így elég nyápic a nagy hero :D

A színvonal terén meg nem is tudom... Nem rossz ez a széria sem,de vhogy többször ül le talán a cselekmény v nem is tudom h fogalmazzak.Vmi hiányérzetem van az egésszel kapcsolatban a korábbiak után.

Mondjuk első körben mindjárt az,h az 5. részt nem is láttam,uh ezt a hiányt gyorsan pótolom is ;)
Én azt érzem,hogy nagyon sok az időhúzó rész, részenként minimum 10-15p ahol szinte semmi nem történik, és mire újra visszaérnek az izgalmas/fő részekhez, addigra már lecsillapszik a néző.

5.részben gondolok itt az arénás jelenetekre, amikor 2 ismeretlen harcát mutogatták, meg leadták 2x ugyanazt.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.02.27. 23:32:15

Én is ugyanígy vagyok vele.Egyszerűen nem passzol ez a tápos kiscsávó Capua bajnokához,Theoklész legyőzőjéhez :D Amikor szutykos,néhány képsoron egészen hasonlít az arcuk,de aztán ki is fújt.Néhány kiló izmot pakolhattak volna rá,mert így elég nyápic a nagy hero :D

A színvonal terén meg nem is tudom... Nem rossz ez a széria sem,de vhogy többször ül le talán a cselekmény v nem is tudom h fogalmazzak.Vmi hiányérzetem van az egésszel kapcsolatban a korábbiak után.

Mondjuk első körben mindjárt az,h az 5. részt nem is láttam,uh ezt a hiányt gyorsan pótolom is ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.02.27. 20:11:40

Akárki is játssza az új Spartacust, nagyon kölyökképű és baromi élvezhetetlen számomra így már az egész... És jóval gyengébb is, mint amire számítottam. Eleve a Naevias szarakodásnál gyengült sokat. Ekkora hülyeséget, mint ezt beleírni... Kicsit nézem még, de ha ilyen színvonaltalan nulla lesz, akkor ott hagyom az egészet, nagyon nem hozza a kívánt szintet eddig...
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.02.27. 20:00:20

Pótoltam a lemaradásomat a Spartacusszal.
Eddig számomra kicsit csalódás, az első évad színvonalát nem közelítették meg még igazán, de az utolsó rész már biztató volt.

Az mekkora volt, amikor egyetlen oszlopot kidöntöttek és az egész aréna összedőlt :lol:.
Ashur visszatérések örülök, kell egy igazán karakteres fő gonosz, kár volt Batiatust kinyíratni.
Most nagyon összeálltak, még csak Chuck Norris hiányzik. :P Kíváncsi vagyok, h még meddig húzzák ezt az üldözősdit.


Viszont ezzel az új Spartacusszal sehogy sem tudok megbékélni. Ez nem egy gladiátor, hanem egy gyenge filozófus, mind kinézetileg, mind pedig a szöveget illetően.
Az utolsó fél percet játszó nemtudomki is izmosabb, mint a film főszereplője, ez számomra nagyon zavaró. Az egész sokat veszít a hitelességéből. Még egy kicsit gyúrhatott volna. Nem igazán tudom elhinni ettől a színésztől az egész legyőzhetetlen mítoszt. Egy olyan filmnél, ahol a látvány rendkívül fontos, szerintem ez nem kis hiba.

Azért van különbség:

Kép
Kép
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.02.26. 19:15:23

Most tartok ott a 4. részben hogy él. Jeah :lol:
De akkor se hozzák rám többet a szívbajt. Majd csak a végén :)
Egyébként hány részes lesz az évad? Mert túl sokáig nem lehet ezt húzni. Legalábbis 20 résznél tovább tuti nem. Sőt... 10 is elég szerintem de az túl kevés.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2012.02.26. 19:01:39

MessiFan írta:Neee, neeee, könyörgöm ne! Miért? Ilyen nincs :( :cry:
Miért kellett megölni Crixust? Miért pont akkor amikor Naevia megmenekül? Miért pont Ashur? Óóó remélem felnégyelik azt a patkányt...
Most fogom megnézni a 4. részt és remélem sok jó lesz benne mert ezt soha nem fogom megbocsátani a történetíróknak. Kedvenc karakterem az egész sorozatból erre rögtön az évad elején..
Nézd meg azt újra, csak leüti nem megöli.. :wink:
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.02.26. 18:57:18

Neee, neeee, könyörgöm ne! Miért? Ilyen nincs :( :cry:
Miért kellett megölni Crixust? Miért pont akkor amikor Naevia megmenekül? Miért pont Ashur? Óóó remélem felnégyelik azt a patkányt...
Most fogom megnézni a 4. részt és remélem sok jó lesz benne mert ezt soha nem fogom megbocsátani a történetíróknak. Kedvenc karakterem az egész sorozatból erre rögtön az évad elején..

Szerk: KÖSZÖNÖM! ÉÉÉÉL!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiFan 2012.02.26. 19:14:04-kor.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.02.25. 15:23:14

MessiFan írta:Miii?! Már van új spartacus?!
Most rögtön el kezdem nézni :D Erre várok már mióta.
Ébresztő koma, már lassan egy hónapja megy :lol:
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.02.25. 15:03:49

Miii?! Már van új spartacus?!
Most rögtön el kezdem nézni :D Erre várok már mióta.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2012.02.25. 14:51:38

LM10 írta:Van már felirat a Spartacus 5. részéhez?
Csak angol. Ha az is jó akkor itt megtalálod: http://www.feliratok.info/
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2012.02.25. 14:46:34

Van már felirat a Spartacus 5. részéhez?
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2012.02.25. 14:34:10

Sanama írta: Amúgy ami nem tetszett,hogy az aréna harcokkal elment vagy 10perc,mikor noname1 püfölte noname2-t... :D
Meg amiket még észrevettem...
-Gaius megérkezett az arénába és ivott bort, Lucretia nagyon nézte a poharat,és mutatták... Csak nem megmérgezték?
-Doctore meg Gannicus... Rájuk esett valami égő ponyva,de semmi bajuk :D
Doctore hogy fog víz alatt úszni mire kijutnak az arénából?
-Illetve Gannicus otthagyta a fakardot--»szívás :D
Innentől kezdve szerintem Gaius be fog durvulni :twisted:

Mondjuk elég érdekes az egész. Crixust megcsapták rendesen... Már eleve annak el kéne fertőződni,aztán még elkezdenek úszni a szennyvízben, ahol belek,stb vannak...
A másik amin beflasheltem, Nasir... 2nap alatt lábraállt :D



Szóval azért vannak hihetetlen dolgok szerintem

Gannicus csatlakozik Spartacusékhoz gondolom, úgyhogy már fölösleges neki az a kis fakard.. :D
A felépülés meg a Spartacusban sosem volt egy nagy cucc.. Én simán azt hittem, hogy Rhaskos is túléli.. :D Crixust Theokoles ellen pl nyílt sebekkel és lógó belekkel húzták végig a homokon, attól se lett baja.. :D Oenomaus sebeiről meg ne is beszéljünk. Ők herok, mindent túlélnek.. :D Amúgy ezen szoktam röhögni én is, néha a mellékszereplők kevesebbe belehalnak mint amiket eddig Crixus kapott.. Nembaj, attól még szeressük a sorozatot. :twisted:
Gaiust szerintem azért nézte Lucretia annyira, mert sejtette, hogy rájött a tervükre.. De most tőle én is valami hatalmas durvulást várok, van a karakterébe még potenciál, remélem ki is hozzák belőle..
Válasz küldése