Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.02.25. 12:51:23

palesz77 írta:Hát ez az új Spartacus! :shock: :shock: :shock: Sanama nézd meg minél hamarabb!!!

Gannicus túlélte! El se hiszem komolyan.. :D Rhaskost sajnálom, már kezdtem megkedvelni pedig az utóbbi 2 részben - eddig nagyon nem bírtam -, erre tessék.. Bár várható volt hogy nem élik túl mindhárman. Az aréna leégetése elég gagyi lett amúgy, de a harcok jók voltak legalább, történt is valami most a sztoriban, nem úgy mint az előző epizódban.. Jó kis rész volt, már várom a folytatást!!
Jó rész volt tényleg.

Amúgy ami nem tetszett,hogy az aréna harcokkal elment vagy 10perc,mikor noname1 püfölte noname2-t... :D
Meg amiket még észrevettem...
-Gaius megérkezett az arénába és ivott bort, Lucretia nagyon nézte a poharat,és mutatták... Csak nem megmérgezték?
-Doctore meg Gannicus... Rájuk esett valami égő ponyva,de semmi bajuk :D
Doctore hogy fog víz alatt úszni mire kijutnak az arénából?
-Illetve Gannicus otthagyta a fakardot--»szívás :D
Innentől kezdve szerintem Gaius be fog durvulni :twisted:

Mondjuk elég érdekes az egész. Crixust megcsapták rendesen... Már eleve annak el kéne fertőződni,aztán még elkezdenek úszni a szennyvízben, ahol belek,stb vannak...
A másik amin beflasheltem, Nasir... 2nap alatt lábraállt :D


Szóval azért vannak hihetetlen dolgok szerintem
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2012.02.25. 10:49:13

Hát ez az új Spartacus! :shock: :shock: :shock: Sanama nézd meg minél hamarabb!!!

Gannicus túlélte! El se hiszem komolyan.. :D Rhaskost sajnálom, már kezdtem megkedvelni pedig az utóbbi 2 részben - eddig nagyon nem bírtam -, erre tessék.. Bár várható volt hogy nem élik túl mindhárman. Az aréna leégetése elég gagyi lett amúgy, de a harcok jók voltak legalább, történt is valami most a sztoriban, nem úgy mint az előző epizódban.. Jó kis rész volt, már várom a folytatást!!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.02.23. 19:50:08

soadroli írta:A Róma c. sorozat van olyan jó mint a Spartacus?
Azt hallottam róla, hogy nagyon jó. Történelmi tudás ahhoz viszont elvileg kicsit több kell
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5174
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.02.23. 19:48:08

A Róma c. sorozat van olyan jó mint a Spartacus?
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2012.02.23. 19:46:43

Spartacus új részének az előzetese. Annyira érzem hogy meghal Gannicus.. Kb sírni fogok, mert a kedvenc karakterem, de sajnos teljesen úgy érzem, hogy Oenomaus beteljesíti a bosszúját.. Hogy fogom kibírni még 2 napig??? :twisted:
visca el barca írta:walking dead 2x09

végre volt egy kis mozgolodás, most talán beindulhat a cselekmény. valoszinuleg megkattannak és egymásnak esnek majd...
Kíváncsi leszek én is mi lesz Rick-Shane között, az előzetesben verekedni kezdtek.. Amúgy 1,5 hete kezdtem el nézni én is, hát 4 nap kellett, hogy utolérjem a sorozatot.. Nagyon bejön, köszi az ajánlásokat, miattatok kezdtem el nézni.. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2012.02.23. 19:49:08-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.02.23. 17:07:26

walking dead 2x09

végre volt egy kis mozgolodás, most talán beindulhat a cselekmény. valoszinuleg megkattannak és egymásnak esnek majd...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.02.23. 16:29:44

kösz mindkettőtöknek.
a private practice ugye egy ideig itthon is ment, de én teljesen abban a tudatban voltam, hogy nem csak itthon, de külföldön is elkaszálták a sorozatot. aztán csak most látom h 5. évad már kinn van :shock:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2012.02.23. 16:07:27

visca el barca írta:tud vki nekem a született feleségekhez, grace klinikához hasonlo limonádé sorozatot ajánlani?
Talán nézd meg a private practice-t a grace klinikából vált ki.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.02.23. 16:07:12

visca el barca írta:tud vki nekem a született feleségekhez, grace klinikához hasonlo limonádé sorozatot ajánlani?
hart of dixie. ismerős csajnál pont elkaptam a nyitó epizód második felét, hát nah női sorozat ez is(mintahogy a sz.f és a grace k. is az) de a jobbik fajtából.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.02.23. 16:02:43

Alcatraz uj resz.

Inkabb mar nem is ertekelem,csak majd az evad vegen :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.02.23. 11:49:04

tud vki nekem a született feleségekhez, grace klinikához hasonlo limonádé sorozatot ajánlani?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.02.18. 20:41:46

palesz77 írta:Spartacus fanok - elsősorban Sanama, ő szokott róla írni rajtam kívül -, jó hír!!

Új kép a következő epizódból - minimális spoiler talán, mivel egy szereplő.. Végre megérkezik Gannicus! Viszont tartok tőle, hogy tényleg megöli Oenomaus. Itt legalábbis szerintem egymással harcolnak.. Kár lenne..

Ezt meg most találtam: Hosszabb trailer, egy csomó olyan jelenettel, amik még nem voltak.. Nagyon brutál lesz úgy érzem, van egy tippem, hogy Spartacusék egyenesen az Arénából fogják kiszabadítani Crixusékat.. Talán már a jövő héten. Fú de várom már!!! :twisted:
Következő részek akkor nem lesznek langyosak úgy érzem :twisted:

Am Spartacus csaja tényleg roahdt jól néz ki,de néha valóban idegesitő :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2012.02.18. 20:14:40

Spartacus fanok - elsősorban Sanama, ő szokott róla írni rajtam kívül -, jó hír!!

Új kép a következő epizódból - minimális spoiler talán, mivel egy szereplő.. Végre megérkezik Gannicus! Viszont tartok tőle, hogy tényleg megöli Oenomaus. Itt legalábbis szerintem egymással harcolnak.. Kár lenne..

Ezt meg most találtam: Hosszabb trailer, egy csomó olyan jelenettel, amik még nem voltak.. Nagyon brutál lesz úgy érzem, van egy tippem, hogy Spartacusék egyenesen az Arénából fogják kiszabadítani Crixusékat.. Talán már a jövő héten. Fú de várom már!!! :twisted:
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.02.18. 16:12:59

The River 1x03
Szerintem elég jó rész volt, bár ez most kevésbé sikeredett hátborzongatóra.
AJ-szál kifejezetten erős lett. Azt meg nem értem, miért erőltetik ezt a kézikamerás dolgot, ha nem tudják hitelesre megcsinálni (elvisznek 1 kamerát és 3 szögből van minden felvéve)
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.02.18. 16:00:51

geridoss írta:
geridoss írta:Elkezdem nézni az Alcatraz című sorozatot, nézi innen valaki?
Anya megnézett két részt belőle, és azt mondta, nagyon jó, kicsit hasonlít a Harper-szigethez.
Kíváncsian várom ;)
Nos, mivel nem érkezett válasz, ezt úgy veszem, senki sem nézi a sorozatot. Ez egy új, 2012-es sorozat, eddig hat részt forgattak/adtak le az amcsik, felirattal lehet nézni, és egyszerűen magával ragad. Témáját tekintve nem tudom kategorizálni. Még nem láttam hasonló sorozatot, de nekem nagyon bejön, érdemes elkezdeni!
Hat rész nem olyan sok, az első után voltak fenntartásaim, nem igazán értettem az egészet, de utána teljesen összeállt a kép, és nem is tudom abbahagyni. :)

Az ötödik részt kezdem most. Remélem valakinek azért felkeltette az érdeklődését ;)
DE, többen is nézzük. Amikor olvastam a történetről, akkor azt gondoltam, h egy magas színvonalú sorozat lesz, de ezt nem támasztja alá az első négy rész. Kicsit meseszerű, h egy csajszi a világ legveszedelmesebb bűnözőit ilyen egyszerűen kapja el. Plusz még van benne egy rakás "amerikaiság" is.
Ennek ellenére úgy döntöttem, h legalább az első évadot megnézem, igaz, h most le vagyok maradva 1-2 résszel, de hamarosan pótlom.
Összességében eddig nekem csalódás.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2012.02.18. 14:41:43

geridoss írta:Elkezdem nézni az Alcatraz című sorozatot, nézi innen valaki?
Anya megnézett két részt belőle, és azt mondta, nagyon jó, kicsit hasonlít a Harper-szigethez.
Kíváncsian várom ;)
Nos, mivel nem érkezett válasz, ezt úgy veszem, senki sem nézi a sorozatot. Ez egy új, 2012-es sorozat, eddig hat részt forgattak/adtak le az amcsik, felirattal lehet nézni, és egyszerűen magával ragad. Témáját tekintve nem tudom kategorizálni. Még nem láttam hasonló sorozatot, de nekem nagyon bejön, érdemes elkezdeni!
Hat rész nem olyan sok, az első után voltak fenntartásaim, nem igazán értettem az egészet, de utána teljesen összeállt a kép, és nem is tudom abbahagyni. :)

Az ötödik részt kezdem most. Remélem valakinek azért felkeltette az érdeklődését ;)
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2012.02.18. 14:04:30

Sanama írta:Spartacus 4.rész

Megint elég langyos volt...

Nem szeretem az ilyen részeket, ami arról szól,hogy ki kivel fekszik össze a politika miatt... Spartacusékkal meg alig történik valami. Doctore és Crixus is serepelt 3percet, a Gannicus szál meg megint nem haladt semmit sem.
Tökéletesen összefoglaltad a véleményem a részről. Még a Spartacus szál se tetszett most, annyi volt kb, hogyha őket mutatták valaki mindig meghalt a csapatból.. Gannicus meg még mindig sehol.. :?

Viszont azon gondolkoztam, hogyha most Oenomaus meglátná Gannicust kb le is gyilkolná nem? Legalábbis az alapján amit mondott ott Crixusnak eléggé csalódott - finoman fogalmazva. Szóval remélem nem ennyi lesz a szerepe, hogy Doctore bosszút áll és kész..

A másik meg, hogy Spartacus nője csak engem irritál? Maga a színész.. Eszméletlenül jól néz ki, de ahogy játszik attól agybajt kapok néha..


De azért már nagyon várom a jövő hetet. :twisted:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.02.18. 13:02:24

Spartacus 4.rész

Megint elég langyos volt...

Nem szeretem az ilyen részeket, ami arról szól,hogy ki kivel fekszik össze a politika miatt... Spartacusékkal meg alig történik valami. Doctore és Crixus is serepelt 3percet, a Gannicus szál meg megint nem haladt semmit sem.
Avatar
Zaen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.12.24. 13:38:27

2012.02.17. 13:09:48

soadroli írta:
Deus írta:Na majdnem ledaráltam a Supernatural első évadját. Pár epizód van még hátra.
Én nyáron elkezdtem, meg néztem vagy 5-6 részt, de nem igazán fogott meg. Egyszer még talán kap egy esélyt :D
Az első pár rész még tényleg nem olyan nagy szám, látszódik még a kisebb költségvetés is, de mindenképp érdemes folytatni. :wink:

Akik már a sokadik (5+) évadnál tartanak:
Csak én emlékszem úgy, hogy az első évadokban még tök sokat szenvedtek azon Deanék, hogy egy adott emberből "kiszedjék" pl. a démont úgy, hogy az adott személy véletlenül se haljon meg? És ha esetleg meghalt, akkor hatalmas dráma volt belőle? :D Csak mert a későbbi évadokban ez már nem igazán okoz nekik gondot. :twisted: De lehet rosszul emlékszem, nem ma volt amikor az első évadokat néztem. :)
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5174
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.02.17. 12:43:42

Deus írta:Na majdnem ledaráltam a Supernatural első évadját. Pár epizód van még hátra.
Én nyáron elkezdtem, meg néztem vagy 5-6 részt, de nem igazán fogott meg. Egyszer még talán kap egy esélyt :D
Kép
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2012.02.17. 11:48:48

Elkezdem nézni az Alcatraz című sorozatot, nézi innen valaki?
Anya megnézett két részt belőle, és azt mondta, nagyon jó, kicsit hasonlít a Harper-szigethez.
Kíváncsian várom ;)
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Zaen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.12.24. 13:38:27

2012.02.17. 11:06:55

PriNcE27 írta:
Deus írta:Na majdnem ledaráltam a Supernatural első évadját. Pár epizód van még hátra.

Nem olyan rossz sorozat ez, X-Akták fílingje van, egész jó. Volt jó pár epizód ami baromi jók, viszont volt egy-két amely elég gyengusz volt.

Összességében sztem nézhető sorozat. Jön is lefele a második évad.
Évadról évadra jobb lesz! :wink: Kedvenc sorozat! :D
Igen, az 5. évadig tényleg egyre csak jobb lesz.

Az 5. évad utolsó része szvsz. a sorozat zárása is lehetett volna (legjobb tudomásom szerint a rendező, Kripke ekkor lépett ki a stábból), viszont folytatták egy új rendezővel, és a 6. illetve 7. évadban már mind a sztori, mind a poénok (amiket igazából felváltott a folyamatos "emozás") egyre gyengébbek, erőltetebbek lettek. De persze még mindig nézhető kategória, de én már a sorozat érdekében elgondolkodnék a helyükben a befejezésen.

Csak olyan olvassa el aki már a 7. évad legújabb részeit nézi!
A legnagyobb probléma szerintem, hogy már nincs benne egy igazán jó karakter sem. Dean karaktere szvsz. eléggé visszaesett, Sam-et én sose tartottam olyan érdekesnek (bár Dean mellé kiegészítésnek tökéletes), és rajtuk kívül lényegében mindenki meghalt (Castiel, Bobby, Ellen stb.). Szóval nem tudom, hogy most akarnak-e behozni valami új karaktert, vagy pedig valamelyik halottat "fogják visszahozni" (pl. Bobby-t, mert az ő halála szerintem nem volt hozzá méltó), de így, hogy már lényegében csak ketten vannak, eléggé unalmas...
Kép
Avatar
PriNcE27
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2011.11.24. 10:21:05
Tartózkodási hely: Bukarest

2012.02.17. 08:59:42

Deus írta:Na majdnem ledaráltam a Supernatural első évadját. Pár epizód van még hátra.

Nem olyan rossz sorozat ez, X-Akták fílingje van, egész jó. Volt jó pár epizód ami baromi jók, viszont volt egy-két amely elég gyengusz volt.

Összességében sztem nézhető sorozat. Jön is lefele a második évad.
Évadról évadra jobb lesz! :wink: Kedvenc sorozat! :D
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.02.17. 00:50:58

Na majdnem ledaráltam a Supernatural első évadját. Pár epizód van még hátra.

Nem olyan rossz sorozat ez, X-Akták fílingje van, egész jó. Volt jó pár epizód ami baromi jók, viszont volt egy-két amely elég gyengusz volt.

Összességében sztem nézhető sorozat. Jön is lefele a második évad.
KépKép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.02.17. 00:18:20

Bennem a gyanú leghalványabb jele sem merült fel, hogy Gellar csak Sötét Utas :oops: :oops: :oops: :oops: Na mindegy, most nem ez a lényeg, hanem hogy hogy fogják elkapni Dextert :D :D De vasárnapig várok vele, mert a Dexter rajongó haverom, aki bevezetett engem ebbe az egész Dexter fanatizmusba, akkor fog csak odáig jutni, és együtt nézzük az utolsó részt. Mivel totál egyformák vagyunk, így majd a reakciójából kiderül számomra hogy mit reagáltam volna :D
Válasz küldése