Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.01.11. 04:14:11

Ez a True Detective világbajnok!! Még csak a 3. résznél tartok, de teljesen megvett magának. Rust zseniális!
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.01.08. 12:17:30

lui1698 írta:Viszont rajta kívül nem igazán akadt olyan karakter, aki úgy igazán megfogott volna. Talán Hank és Soul plusz Gus, de én úgy éreztem, hogy az ő karakterükből nem tudták kihozni a maximumot. Dzsesszit sikerült úgy belőniük, hogy az elejétől azt vártam, hogy mikor üti el egy MIG, a többiek meg csak szimplán súlytalanok voltak szerintem.
És így szinte egy fő karakternek kellett volna elvinni a sorozatot a hátán, amire volt is már példa a történelemben, hogy nagyon is tud működni (House), de itt ez inkább csak többé-kevésbé jött össze.
Ezzel nem értek egyet.

Hank/Saul/Gus hármas kapcsán nem volt hiányérzetem, szerintem kihozták belőlük a maxot. Pinkman-féle karakter meg kellett ebbe a sorozatba (én kedveltem is), bár nem mondom, 1-2 alkalommal azért én is vártam, hogy

mikor lövi már fejbe magát.
Súlytalannak én csak Marie-t és Walt Breakfast Jr-t éreztem, a többiek jól ki voltak dolgozva.
lui1698 írta:Most pedig kérnék 1-2 már befejezett! sorozatot, amit ajánlanátok megtekintésre, mert jelenleg nem igazán van mit nézni, és olyanba ami fut már nem akarok belekezdeni, egyelőre abból elég a TWD.
True Detective.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.01.08. 11:30:10

lui1698 írta:Most pedig kérnék 1-2 már befejezett! sorozatot, amit ajánlanátok megtekintésre
kés/alatt, sírhant művek... hát hányszor mondjam még el nektek?

ha csíped a gengszteres vonalat, próbáld be a gengszterkorzót, nekem annyira nem jött be, de hátha.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.01.08. 11:17:55

Lui: Nip/tuck: veb és Slither is istenítette a sorozatot, nekem is határozott kedvencem lett.
Ha könnyebbet akarsz Californication. A Six feet undert ahogy emlékszem kaszáltad, a Twin peaks-t érdemes megnézni.
"And my heart will leave you never."
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2015.01.08. 10:54:16

hank1ee írta:Nálam is a GoT volt egy az egybe ugyanez, közel sem érzem annyira jónak, és hidd el, ez a ...ott nagy hype miatt van, itt is folyton írogattuk, mekkora ász a szívás (nekem mondjuk nagyon bejött), alapból így ültél le elé. Ugyanez a GoT-tal, valószínű jobb lett volna leülni elé úgy, hogy egy szót nem hallok felőle. Egyébként amikor elkezdtem a BrBa-et, közel nem hallottam róla annyit, mint a GoT-ról. Nekem a Szökés az etalon, fogták és leadták tv-be, nekem meg leesett az állam...
Ez lehetséges, így belegondolva a nagy kedvencekről közel nem jött ennyi istenítés. Esetleg pár ajánlás, de egyiknél sem volt az, hogy mindenki azt mondja, hogy ha ezt nem láttam még akkor mekkora ökör vagyok.
Amúgy érdekes, hogy első nekifutásra a Drótot is kaszáltam, csak aztán másodjára már elkapott, de nagyon. :)

Most pedig kérnék 1-2 már befejezett! sorozatot, amit ajánlanátok megtekintésre, mert jelenleg nem igazán van mit nézni, és olyanba ami fut már nem akarok belekezdeni, egyelőre abból elég a TWD.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.01.08. 02:30:07

lui1698 írta:...
Nálam is a GoT volt egy az egybe ugyanez, közel sem érzem annyira jónak, és hidd el, ez a ...ott nagy hype miatt van, itt is folyton írogattuk, mekkora ász a szívás (nekem mondjuk nagyon bejött), alapból így ültél le elé. Ugyanez a GoT-tal, valószínű jobb lett volna leülni elé úgy, hogy egy szót nem hallok felőle. Egyébként amikor elkezdtem a BrBa-et, közel nem hallottam róla annyit, mint a GoT-ról. Nekem a Szökés az etalon, fogták és leadták tv-be, nekem meg leesett az állam...
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.01.05. 12:09:42

Breaking Bad
lui1698 írta:Kövezzetek meg, nyomjátok ki a szemem vagy bármi, de iszonyatosan túlzónak érzem az a 9,5-ös átlagot amit az imdb-n kapott a sorozat.
Én anno a 3. évad környékén kezdtem el, akkora már nem bírtam tovább az ismerősök áradozását. Szintén egy erős 8-asnak érzem, de ebben már lehet szerepet játszik az az igen durva hype, ami körülveszi. Talán a Trónok Harcát sem csípném annyira, ha nem kezdem el egyből. Illetve helyenként már a GoT-nál is elmélkedem a kaszánál, mivel egyre inkább háttérbe szorul a címben jelölt konfliktus... De ez egy másik történet. :mrgreen:
lui1698 írta:Ja, és a Fly című epizód szerintem a sorozat történelem legrosszabbja volt. :D
Ezzel nem értek egyet. Ha gondolod, linkelek neked a Doctor Who-ból olyan rész(eke)t, amit elfogultabb fanboyként is elképesztően rühellek. :lol:
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2015.01.05. 11:47:40

Breaking Bad

Kövezzetek meg, nyomjátok ki a szemem vagy bármi, de iszonyatosan túlzónak érzem az a 9,5-ös átlagot amit az imdb-n kapott a sorozat.
Voltak neki nagyon jó pillanatai, jól fel is volt építve - hiszen tényleg végig emelték a színvonalat - de nekem az egész nem üti meg mondjuk (ha már ezzel lett egy lapon említve) a Wire szintjét, közelről sem.
Walt karaktere baromi jól fel lett építve. Az általam látott sorozatok közül talán az ő személyisége megy át a legnagyobb változásokon a végére. Az utolsó részbeli flashback-nél mikor

áll a kifosztott házában és beadják azt, mikor Hank az első évadban cseszteti, hogy menjen velük bevetésre legalább lesz valami izgalom az életében
, na ott konkrétan libabőrös lettem.
Viszont rajta kívül nem igazán akadt olyan karakter, aki úgy igazán megfogott volna. Talán Hank és Soul plusz Gus, de én úgy éreztem, hogy az ő karakterükből nem tudták kihozni a maximumot. Dzsesszit sikerült úgy belőniük, hogy az elejétől azt vártam, hogy mikor üti el egy MIG, a többiek meg csak szimplán súlytalanok voltak szerintem.
És így szinte egy fő karakternek kellett volna elvinni a sorozatot a hátán, amire volt is már példa a történelemben, hogy nagyon is tud működni (House), de itt ez inkább csak többé-kevésbé jött össze.
A sztori jól összerakott volt, mint már írtam, de ez volt az a hú de nagy valami, egyszer sem akartam sikítani, mint pl. anno a Dexter 4. évad zárásánál.
Szóval korrekt sorozat, amit tudok is ajánlani mindenkinek, aki szereti a műfajt, de azt javasolnám, hogy némileg kisebb elvárásokkal fogjon neki, mint én és úgy talán nem lesz a végén keserű a szája íze.

8/10

Ja, és a Fly című epizód szerintem a sorozat történelem legrosszabbja volt. :D
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.12.31. 14:43:43

Ezeket a sorozatokat lehetett nézni 2014-ben:
KATT

Broadchurch felkeltette az érdeklődésemet. Nézi/nézte innen valaki?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.12.29. 11:09:06

american horror story s02

tetszett is meg nem is. tetszett, mert nagyon bejött ez a full beteges bolondok háza, meg jók voltak a karakterek is, ami viszont nem tetszett, hogy túl sok mindent akartak belezsúfolni. ufók, náci orvos, vérpofa stb stb. ufókat ki lehetett volna szedni és akkor mondjuk több idő jutott volna a nácis vonalra, mert nagyon ott sem derült ki, hogy mi van. oké, egyszer egy mondatban elmondta a fickó h min kísérletezik, de ebben a szálban sokkal több volt. két résszel a vége előtt már mindenki meghalt, kíváncsi voltam mivel megy el az utolsó két rész, de akárcsak az első évadnál, itt is jól megoldották, tetszett a vége. jessica lange óriási színésznő, most fedeztem fel magamnak. :D a főszereplő kisgyerek, aki játszik az első, meg a többi évadban is, viszont nagyon béna, ő lehúzza az egészet...

tegnap elkezdtem a 3. évadot, ha nem nagyon nyomatják majd ezt a tini mutáns rómeó+júlia vonalat jó lesz ez, csípem a boszorkányos sztorikat (jó persze nem ilyen bűbájos boszik, meg sabrina szinten :lol:)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2014.12.29. 09:57:20

PCsabi írta:
lui1698 írta:Előbb daráltad le a TWD-t, mint a Breaking Bad-et #-o :mrgreen: Egyébként ne lepődj majd meg, ha az elején párszor meg fog fordulni a fejedben, hogy kaszáld a BrBa-t.
Legjobbak is hibázhatnak néha. :D
Elkezdtem egyszer anno már BB-t, de akkor 4-5 rész után nem folytattam. Nem kaszáltam, csak akkor volt más is amit néztem inkább.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.12.29. 07:34:33

Van egy Selfie nevű sorozat, első évad megy. Ez valami nagyon jó vígjáték, vagy tucat? Nincs nagy reményem, hogy tömegek nézik innen. :oops: :mrgreen:
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.12.26. 20:16:36

visca el barca írta:éééééééééééés ez a pillanat is eljött

feb 8-án indul a better call saul :D reméljük hozza a brakeing bad-es formáját, imádtam, óriási pali :D

https://www.youtube.com/watch?v=lK_70f7PamE" target="_blank
Ez a sorozat Belize-be visz minket. :D :D
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.12.26. 17:19:28

visca el barca írta:éééééééééééés ez a pillanat is eljött

feb 8-án indul a better call saul :D reméljük hozza a brakeing bad-es formáját, imádtam, óriási pali :D

https://www.youtube.com/watch?v=lK_70f7PamE" target="_blank
Én is nagyon várom, kíváncsi vagyok, hogy mit tudnak még kihozni a karakterből, ezenfelül remélem a sorozat be fog mutatni rengeteg háttérsztorit, hogy mitől ilyen tapasztalt a pénzmosásban.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.12.26. 17:00:29

éééééééééééés ez a pillanat is eljött

feb 8-án indul a better call saul :D reméljük hozza a brakeing bad-es formáját, imádtam, óriási pali :D

https://www.youtube.com/watch?v=lK_70f7PamE" target="_blank
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.12.26. 00:35:09

Befejeztem a GoT-ot. Tehát nem megnéztem az eddigieket, hanem abbahagytam. :D Kb. a 3. évad felénél elvesztettem az érdeklődésemet, bár az 1. után még kicsit hamisan lelkesítettem magam, hátha kijöhet még valami ebből az egészből. Nem jött be. :roll:
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2014.12.24. 19:57:31

lui1698 írta:Most kezdem a Breaking Bad-et. Ilyen osztályzatokkal, meg egybehangzó istenítéssel ajánlom neki, hogy brutálisan jó legyen.
http://youtu.be/zIom3LSbB0I" target="_blank :D
Lassan indul be, de szépen kiépíti magát. :) Tényleg olyan, mint egy autó sebességváltója, minden egyes évad az aktuális fokozatot jelöli, a 4. évad nagyon jó, az 5. meg leviszi a hajad! :wink:

https://www.youtube.com/watch?v=wZ5R1TZwKK0" target="_blank
:mrgreen: :mrgreen:
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.12.24. 15:50:11

lui1698 írta:Most kezdem a Breaking Bad-et. Ilyen osztályzatokkal, meg egybehangzó istenítéssel ajánlom neki, hogy brutálisan jó legyen.
Szerintem veszettül jó, pedig én nem is vagyok valami nagy sorozatos.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.12.24. 15:08:17

lui1698 írta:Most kezdem a Breaking Bad-et. Ilyen osztályzatokkal, meg egybehangzó istenítéssel ajánlom neki, hogy brutálisan jó legyen.
http://youtu.be/zIom3LSbB0I" target="_blank :D
Előbb daráltad le a TWD-t, mint a Breaking Bad-et #-o :mrgreen: Egyébként ne lepődj majd meg, ha az elején párszor meg fog fordulni a fejedben, hogy kaszáld a BrBa-t.


Entourage - Official Teaser Trailer:
http://youtu.be/Vz2HyCgUWh4" target="_blank
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.12.24. 12:58:21

visca el barca írta:befejeztem az american horror story első évadját jó volt, a vége is jó lett. két dolgot azért nem értek

ha a szellemek csak a házban tudtak nyomulni akkor a tate gyerek hogy tudott az utcán rohangálni, meg a tengerparton heverészni? bárki más aki a házon kívülre került, egyből visszatért a házba... lásd a kiscsajt a végén, mindig kirohant az ajtón aztán vhogy visszatért a házba. kocsival se tudták elvinni, mert egyszerűen eltűnt belőle. a másik a házvezető öregasszony. az, hogy a rákba öregedett meg? ugye a szellemek nem öregednek, mindenki annyi éves lesz az idők végeztéig a túlvilágon, mint mikor meghalt. ő meg hol 30, hol 60 éves volt... :roll:
Örülök, hogy tetszett. A karakterek meg a hangulat a többi évadban is teljesen rendben van, azzal nem lesz gond. Na meg ha az első tetszett, akkor a második... 8)

1. évados spoiler:

A bejárónős részt én úgy értelmeztem, hogy a "valódi eltorzult arcát" láthatja a többség, bár már régen volt, ha jól emlékszem csak Ben látta vonzó 30 évesnek. Mivel anno a ház urával kefélt egy jót, gondolom ez is a büntetése része.
A Tate dolgot már nem tudom, nem is emlékszem, hogy ezen gondolkoztam volna, lehet hogy fel sem tűnt. :lol:
Nekem a 4. évadból van betárazva az elmaradt 3-4 rész, de majd a két ünnep között pótlom ezt is meg a Constantinet. Amit meg én néztem legutóbb:

Marco Polo s01

A hangulat és a látvány elvitte a hátán, helyenként kifejezetten grandiózus volt az egész, már-már film kategória, de volt hiányérzetem bőven. Egyrészt nem igazán tudták mihez kezdjenek a címszereplővel, valamint maga a sorozat hangvétele is elég hullámzó volt. Bele-bele kóstoltak a Spartacus-vonulatba, meg a hatalmi játszmákba is, de egyiknél sem tették le a voksukat. Kicsit olyan kihagyott ziccernek tűnt, de egyáltalán nem bántam meg, hogy végignéztem. Ha lesz második évad egy normális showrunnerrel, akkor simán jó lehet. Így olyan: 7,5/10

Fogalmam sincs mi értelme volt kiírni az évad legjobb karakterét, Sidaot. Főleg ilyen B-kategóriás kung fu film módjára...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.12.24. 11:20:40

befejeztem az american horror story első évadját jó volt, a vége is jó lett. két dolgot azért nem értek

ha a szellemek csak a házban tudtak nyomulni akkor a tate gyerek hogy tudott az utcán rohangálni, meg a tengerparton heverészni? bárki más aki a házon kívülre került, egyből visszatért a házba... lásd a kiscsajt a végén, mindig kirohant az ajtón aztán vhogy visszatért a házba. kocsival se tudták elvinni, mert egyszerűen eltűnt belőle. a másik a házvezető öregasszony. az, hogy a rákba öregedett meg? ugye a szellemek nem öregednek, mindenki annyi éves lesz az idők végeztéig a túlvilágon, mint mikor meghalt. ő meg hol 30, hol 60 éves volt... :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.12.23. 14:03:03

lui1698 írta:Most kezdem a Breaking Bad-et. Ilyen osztályzatokkal, meg egybehangzó istenítéssel ajánlom neki, hogy brutálisan jó legyen.
http://youtu.be/zIom3LSbB0I" target="_blank :D
Azért mégsem, legalábbis számomra :?
"And my heart will leave you never."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.12.23. 12:58:38

danianevem írta:
visca el barca írta:american horror stroyt nézi valaki itt? jó?
Igen és igen. Nem Vámpírnaplók/True Blood meg hasonlók vonal, hanem "normális" horror sorozat kellő abszurditással meg elég nyomasztó hangulattal.

Mindegyik évad egy-egy különálló egész történet, átmenet nem igazán van az évadok között. Az első és a harmadik egy kicsit tinédzseresebb, a második viszont az egyik legjobb évad valaha láttam a összes sorozatot figyelembe véve.

Egy próbát simán megér. Neked inkább a másodiktól ajánlom.
közben nekiálltam, van még az első évadból 3 rész, egyelőre nincs hűha, de azért eléggé bejön, nem is tudtam h a nagy kedvencen ryan murphy az alkotó... így azért már más szemmel nézem a dolgokat. amugy féltem, hogy ilyen gagyi ijesztgetős, ajtónyikorgatós horror lesz, de szerencsére nem :D a karakterek többsége tipikus ryan murphys beteg állat, jó a történet is, a kivitelezés is, bár elég sok hihetetlen dolog van benne :D

fullextrás pszichiáter, és nem jön rá hogy egy olyan gyereket kezel, aki 10 éve halott? :D meg ugy egyáltalán el kellett telnie az évad 3/4-ének, hogy nagyjából rájöjjenek, hogy holtakkal cseverésznek? :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2014.12.23. 12:17:36

Ledaráltam a Walking Dead eddigi részeit.
Elég vegyesek az érzéseim. Egyrészt a második évad környékén majdnem ráhagytam az egészet, annyira idegesítettek a szereplők meg az egész sztori.
De aztán csak beindult, plusz történt 1-2 dolog ami igazán tetszett.

Pl. Riki fiú elmeroggyanása az nagyon kemény szerintem. Ahhoz képest, hogy az elején még azért is nyivákolt, a egy mókus bokája kificamodott, mostanra akárkit hedsátol, elég annyi ha madridista vagy ilyesmi. :D
Meg aztán Misón karaktere valami űberkirály, folyamat azon vagyok, hogy nehogy kinyírják.
Viszont Beth-t sajnáltam, durva volt, hogy így lerendezték, sikerült meglepniük ezzel.
Eddig egy 7,5 a sorozat nálam.

Most kezdem a Breaking Bad-et. Ilyen osztályzatokkal, meg egybehangzó istenítéssel ajánlom neki, hogy brutálisan jó legyen.
http://youtu.be/zIom3LSbB0I" target="_blank :D
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.12.20. 18:05:36

végeztem a gengszterkorzóval

utolsó évad gyors volt, felét áttekergettem, a multbéli történések hidegen hagytak. kicsit sajnálom h eli kivételével lényegében mindenkit kinyírtak... azt is jó lett volna tudni pl caponeval mi lesz. chalkyt sajnáltam legjobban, reménykedtem benne h vhogy visszaveszik nuki'val a placcot.
túrom az amerikai horror sztorit, reméljük jobb lesz.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése