Észrevételek, kérdések a honlappal és a fórummal kapcsolatban

Kérdések, észrevételek, hibák és javaslatok az Eurobarca.hu oldallal és a fórummal kapcsolatban.

Legyen-e egy új téma(topik/topic) a fórumon a sérülteknek dedikálva: "Gyengélkedő"?

Igen, szuper ötlet!
15
48%
Igen, de legyen más a neve!
3
10%
Fölöslegesnek tűnik..
13
42%
Nem kell, legyünk optimisták!
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 31
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.10.15. 16:25:49

Andris írta:
2023.10.14. 21:40:37

Ami a fordítógépes és AI cikkeket illeti, szerintem figyelmen kívül hagyod, hogy nem csak olyan olvasók vannak, mint mi. Van aki azt se tudja, mi fán terem a google fordító. Nekik bármilyen magyar Barcás tartalom nagy plusz, legalábbis szerintem. Máshol és máshogy ugyanis nem jutnak hozzá.
Sőt, lehetséges, hogy a stilisztikai, és helyesírási hibák az olvasók nagy többségének fel se tűnnek. Tudtommal pedagógus vagy, gondolom tudod, hogy egy homogén mintavétel a magyar polgárokból mennyire bántó arányban tartalmaz funkcionális analfabétákat, és ez még csak a legdurvább szélsőség.

Azért nem hiszem, hogy a látogatók többsége funkcionális analfabéta, nem tudok ilyet feltételezni.
Másrészt akkor sem szabadna az oldalnak hozzájuk igazítania a minőséget.
De azt természetesen elfogadom, hogy nem mindenki figyel ezekre, és nem is érdekli őket.

Most itt nem feltétlen a helyesírási hibák a fontosak, hiába vagyok pedagógus, én is szoktam véteni, ez benne van.
Engem a magyartalan megfogalmazások zavarnak a leginkább.

De mindegy, igazából nem én vagyok a közönség, meg minimális hírre kattintok itt, mert nagyjából tudom, hogy mikről fognak szólni, és nem érdekel egyszerűen.
Az értékelőkbe is néha belenézek, de ott is aztán nyugtázom, hogy mi sem változott:D
Én 95%-ban a fórum miatt jövök ide fel, a többi nem érdekel.

Summa summarum, szerintem egy ekkora oldalnak bizony ilyen dolgokra figyelnie kellene, mert ez nem egy gportalos tákolmány honlap, és viszonylag magas a látogatottság is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.10.14. 21:40:37

csababarca írta:
2023.10.14. 21:17:14
Értékelőt szívesen átveszem.

Egyébként ha valaki cikket tesz közzé, alapvető elvárás még egy diákújságban is, hogy ellenőrizzük stilisztikailag, helyesírásilag, magyartalanságokat, stb.
Azért azt ne magyarázzuk időhiánnyal, hogy rendszeresen google fordítózva vannak cikkek. Akkor ne tegyenek ki.

EGyébként amit pl kértünk, hogy legyen a fórum ajánló pingelve fentre a következő mérkőzések alá, az kb egy háromkattintásos művelet, basic programozási ismeretekkel. (de még az se kell hozzá)
De egyszerűbb azt mondani, hogy erre nincs kapacitás.
Azért szerintem ez nem ennyire válogatósdi, de lehet hogy meg tudjátok beszélni, hogy pl felváltva csináljátok.
eurobarca@eurobarca.hu-n és/vagy a facebookon üzenetben fognak az aktuális szerkesztők remélhetőleg reagálni! :)

Ami a fordítógépes és AI cikkeket illeti, szerintem figyelmen kívül hagyod, hogy nem csak olyan olvasók vannak, mint mi. Van aki azt se tudja, mi fán terem a google fordító. Nekik bármilyen magyar Barcás tartalom nagy plusz, legalábbis szerintem. Máshol és máshogy ugyanis nem jutnak hozzá.
Sőt, lehetséges, hogy a stilisztikai, és helyesírási hibák az olvasók nagy többségének fel se tűnnek. Tudtommal pedagógus vagy, gondolom tudod, hogy egy homogén mintavétel a magyar polgárokból mennyire bántó arányban tartalmaz funkcionális analfabétákat, és ez még csak a legdurvább szélsőség.

Webfejlesztője pedig lehet, hogy nicns is jelenleg az oldalnak. Ha egyszer nincs, aki megcsinálja, akkor nem lesz megcsinálva, hiába öt perces meló.
De az is lehet, hogy nem látják a kérést, már ott megbukik a dolog. Meg lehet még ezer féle magyarázat. Szerintem nem szép azt feltételezni, hogy biztosítanak nektek ingyen egy ilyen oldalt évtizedeken keresztül, de ha van egy kérésetek, ami öt perc melót igényelne, azt csak azért sem, ráadásul még ócska kifogással is, hogy bosszankodhassatok... :roll:
Szerk: Közben elgondolkodtam a konkrét kérésen. Ha nem válaszoltak erre a felvetésre soha, akkor az a valószínűbb, hogy nem vették észre. DE, végiggondolva, ha én döntenék, valószínűleg nem csinálnám meg, és egyszerű oka van. A fórum lapokon most is ott a fórumajánló közvetlen a kövi mérkőzések box alatt. És csak utána a rövidhírek feed.
A főoldalon viszont a newsfeednek van elsőbbsége. Havi 10ezer (hasraütésre) olvasó preferenciája vs. ~30 fő aktív fórumozó. Egyáltalán nem tűnik változtatásra érdemesnek. Mindezt mondom úgy, hogy nekem is könnyebb lenne, hiszen én is fórumozok mostanság.

De végső soron mindegy, jelenleg sajnos az van, ami van. Meg kell próbálni elérni őket, bejelentkezni, hogy javítanátok így és így az oldalon, megadják-e a lehetőséget..
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.10.14. 21:17:14

Andris írta:
2023.10.12. 22:33:21
Annyit hozzá tudok még tenni ehhez, hogy akik szerint lehetne növelni a színvonalon, azok nyugodtan jelentkezzenek! :) Legjobb tudomásom szerint erőteljes kapacitáshiány van mostanság szerkesztői oldalon, bár teljesen friss infoim nincsenek. Szerintem hozzánk hasonló mezei szurkolók írják a cikkek nagyrészét, szóval bármelyikőtök nyugodtan lépjen előre! :)
Halál komolyan mondom, ez nem csak ilyen ócska elütése a konstruktív kritikának, hogy "akkor csinálj jobbat"... bátran áldozzatok szabadidőt rá, ha van, és mindannyian nagyon hálásak leszünk!
Értékelőt szívesen átveszem.

Egyébként ha valaki cikket tesz közzé, alapvető elvárás még egy diákújságban is, hogy ellenőrizzük stilisztikailag, helyesírásilag, magyartalanságokat, stb.
Azért azt ne magyarázzuk időhiánnyal, hogy rendszeresen google fordítózva vannak cikkek. Akkor ne tegyenek ki.

EGyébként amit pl kértünk, hogy legyen a fórum ajánló pingelve fentre a következő mérkőzések alá, az kb egy háromkattintásos művelet, basic programozási ismeretekkel. (de még az se kell hozzá)
De egyszerűbb azt mondani, hogy erre nincs kapacitás.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.10.14. 11:25:04

https://www.transfermarkt.com/fc-barcel ... 131/plus/1
Aki nem ismernè, sèrültek, eltiltották listája, várható felèpülèssel.

Manapság már a hivatalos honlapon is a "felèpülèsènek ideje határozza meg, mikor lèphet pályára" vagy valami hasonló szöveg szerepel.

Kivève persze ha az edzői stáb máshogy gondolja :)
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.10.14. 10:48:40

Eltűnt az ajánlóból a topic, úgyhogy ezt csak bedobom, hogy visszakerüljön. Ilyenkor bezzeg pörög a többi téma is :D

Kint egy szavazás, megköszönjük, ha minél többen részt vesztek benne!
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.10.12. 22:33:21

Annyit hozzá tudok még tenni ehhez, hogy akik szerint lehetne növelni a színvonalon, azok nyugodtan jelentkezzenek! :) Legjobb tudomásom szerint erőteljes kapacitáshiány van mostanság szerkesztői oldalon, bár teljesen friss infoim nincsenek. Szerintem hozzánk hasonló mezei szurkolók írják a cikkek nagyrészét, szóval bármelyikőtök nyugodtan lépjen előre! :)
Halál komolyan mondom, ez nem csak ilyen ócska elütése a konstruktív kritikának, hogy "akkor csinálj jobbat"... bátran áldozzatok szabadidőt rá, ha van, és mindannyian nagyon hálásak leszünk!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.10.12. 22:22:40

Ja, azt én se úgy gondoltam, hogy van egy lista és akkor napra pontosan leírva, ki mikor tér vissza. De a prognózisok megközelítőleg jól be szoktak jönni az esetek 90 százalékában, plusz tényleg akkor képben lehet mindenki, hogy az adott kezdő mennyire "korrekt" a saját szemszögéből a hiányzókkal együtt. Nekem szimpatikus ez a többi focis weboldalon.

A másik témával sajnos egyet kell, hogy értsek, sajtótájékoztatókat, interjúkat nem is olvasok itt az oldalon, sokszor csak pontatlanok, sokszor meg teljesen mást mondott Xavi/az adott játékos, és kifejezett vérengzések szoktak lenni néha a fórumon, hogy xy milyen hülyeséget mondott, amikor szerencsétlen nem is mondott ilyet, csak félre van fordítva. :( A többivel annyira nincs bajom, sokszor jön ki minőségi cikk, amiken látszik is, hogy van benne meló, figyelem. De nyilván ha nincs rá idő, akkor ez van, valahol megértem.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.10.12. 21:49:54

brazilfan írta:
2023.10.12. 21:02:46
Szerintem fölösleges. Egyébként sem érdemes azon agyalni vagy arra tippelgetni, hogy ki, mikor térhet vissza. Volt már olyan játékos, aki sokkal hamarabb meggyógyult, mint amennyit jósoltak neki, és sajnos olyanok is, akik az előzetes jóslatoknak a dupláját vagy háromszorosát is távol töltötték.
Az adott játékos topikjába minden, a sérüléssel kapcsolatos infót le lehet írni.
Az új topik létrehozására szánt időt talán a cikkek és fordítások színvonalának emelésére is lehetne fordítani (bocs).
Nincs semmi baj, de remelem tudod, hogy a forum fenntartoinak semmi kozuk nincs jelenleg az oldal szerkesztoihez.. nulla az atfedes. :P az utolso mondatod igy sajnos nem ertelmezheto jelenleg.
Az egyetlen kozos pont, h mindenki mindent a szabadidejeben, ingyen es bermentve csinal.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.10.12. 21:02:46

Szerintem fölösleges. Egyébként sem érdemes azon agyalni vagy arra tippelgetni, hogy ki, mikor térhet vissza. Volt már olyan játékos, aki sokkal hamarabb meggyógyult, mint amennyit jósoltak neki, és sajnos olyanok is, akik az előzetes jóslatoknak a dupláját vagy háromszorosát is távol töltötték.
Az adott játékos topikjába minden, a sérüléssel kapcsolatos infót le lehet írni.
Az új topik létrehozására szánt időt talán a cikkek és fordítások színvonalának emelésére is lehetne fordítani (bocs).
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.10.12. 20:11:11

Bocs a dupláért.
Egyébként a játékosok topikjába is be lehetne rögzíteni a sérülést, okát, visszatérést, és akkor nem kell külön topik ennek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.10.12. 19:41:46

Akkor lenne értelme, ha felülre a leendő topikban rögzítve lenne a sérült játékos, sérülés típusa, várható visszatérési időpont.

Mint ahogy a távkapcsoló a kézben topikban is rögzítve vannak linkek.
Ha megoldható persze.
Máshogy nincs értelme szerintem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.10.12. 18:54:01

Sziasztok!
A véleményeteket kérjük szavazás formájában: Legyen-e egy topik, amit kifejezetten a sérülteknek dedikálunk?
Ha van frappáns topik-név ötlet, az is jöhet! (Dembeléről nem ér elnevezni)


Személy szerint jó ötletnek gondolom, mert sokat beszélünk (bár remélhetőleg csak időszakosan) ezekről.
Jelenleg a fórumon a legkevésbé azok az információk találhatóak meg koncentráltan, hogy kinek, mikor, milyen baja volt, és mikor tért/térhet vissza.
A topik létrejötte nem jelentené, hogy nem lehet írni egy hozzászólást a sérüléssel kapcsolatban a játékos saját topikjába, vagy bárhová ahova tartozik, de aki továbbgörgetné az adott diskurzust, annak már ide kéne átemelni a témát.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.10.12. 10:13:31

Andris írta:
2023.10.11. 11:11:39
Én legalábbis nem elégszem meg azzal, ha valaki leírja, hogy 17 nap. Jobb szeretem, ha tudom hogy éppen milyen edzésmunkát végez, mi a pontos sérülés, stb..
Igen ilyesmi jó lenne, meg ha össze lenne szedve egy helyen az összes ilyen jellegű infó. Manapság ez is olyan, mint az átigazolási letykák, gyakorlatilag naponta új infók jelennek meg, de sokaknak nincs ideje mindenhol körbenézni kb melyik játékosok mikor lesznek bevetetőek, mi lehet a Classicon a felállás ennek függvényében, stb.
Ha gondoljátok egyenlőre teszt jelleggel nyissátok meg a témakört és gondolom pár hónap után max törlitek, ha nincs relevanciája.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.10.11. 11:11:39

Nem tudok nyilatkozni, mert talán max 1 embert ismerek a jelenlegi aktív szerkesztőségből. :/
Egyébként ez a box azt hiszem, hogy nem sokat adna, mert folyamatosan változnak a felépülési idők.. sokkal jobb ezekről részleteiben beszélni, szerintem, ha aktuális a téma. Én legalábbis nem elégszem meg azzal, ha valaki leírja, hogy 17 nap. Jobb szeretem, ha tudom hogy éppen milyen edzésmunkát végez, mi a pontos sérülés, stb..

Sajnos nekem nincs semmi kapacitásom foglalkozni az oldallal. :( Pedig régen sok cikket írtam, meg fordítottam, és bár kicsit komolyabb dolgokkal foglalkozok egyébként, de a webfejlesztés része se okozna gondot.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.10.11. 00:11:38

Andris írta:
2023.10.11. 00:03:41
Troym írta:
2023.10.10. 23:50:41
Indítani kéne egy sérülések topicot, lassan a leginkább releváns témakör a csapat körül.
Tudod mit? Lehet, hogy ezt megvitatjuk a kollégákkal, és nyitunk egyet. :D
Én erre rákontráznék egy olyan ötlettel, amit több általam ismert focis oldal csinál, és nekem szimpi. Valahol a következő mérkőzések box alatt-felett lehetne egy sérültek részleg, esetleg egy prognosztizált tippel, hogy mikor térhetnek vissza.

Pedri - október vége
DJ - november
Raphinha - november

Valami ilyesmi. :) Bár tény, hogy ha a sima interjúk is leginkább google fordítóval mennek, akkor gondolom erre senkinek nincs ideje/kapacitása.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.09.20. 01:12:08

"előbb Raphinha beadását Félix váltotta gólra fejjel, a végeredmény pedig végül Gavi találatával alakult ki, aki az első gólját jegyezte a Bajnokok Ligájában."

Ugyan nincs nagy jelentősége, de ez fordított sorrendben történt, a 4. gól volt Gavié.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2023.09.15. 16:33:16

Engem igazabol ebbol a mi hol legyen szepen elhelyezve a honlapon tarsalgasbol csak egy valami hivta fel a figyelmemet.
Marpedig, hogy itt virit ez a Paulaner logo non-stop legalabb 10 eve
a milyen meccs kovetkezik szekcioban.

Ennek vajon,
maradt barmilyen letjogosultsaga vagy valodi funkcioja igy 2023-ban?

Meg tudja ezt valaki valaszolni nekem? :?:
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.09.14. 12:01:11

bence0330 írta:
2023.09.14. 09:34:18


Á, értem, pardon, én ezt sosem használtam, mert végül is a fórum főoldalán ugyanúgy a tetejére kerül, ami épp megy. :)
Nekem a fórum főoldalán egyáltalán nem látszik ilyen, nem kerül a tetejére, csak ha belekattintok egy főtopikba, ott már látom az aktívakat.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 914
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2023.09.14. 11:56:25

Sziasztok!

Ki kezeli az eurobarca facebook oldalt, egy óvodás?
Olyan szintű a minőségromlás az elmúlt időben, amely nem méltó a Barcelona szurkolótáborához. Egy ilyen oldal, hogyan járathat le egy teljes közösséget más csapatok pocskondiázásával?

Én nem ezeket a posztokat jöttem olvasni és semmi keresnivalója a viccoldalakról kiollózott szennynek az eurobarca bármely felületén.

Nagyon gyorsan térjenek vissza az objektív tájékoztatáshoz és a megszokott színvonalhoz!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.09.14. 09:34:18

csababarca írta:
2023.09.14. 09:08:18
bence0330 írta:
2023.09.13. 20:26:12
Ja, jogos. :) Bár gondolom a cél végül is ugyanaz lehet, a főoldalról minél gyorsabban a fórumra jutni, ha nem ez volt a cél, akkor nyilván lényegtelen a hozzászólásom. Bár talán még akkor is van értelme fordítva haladni, ahogy én csinálom.
Nekem a célom és szerintem vebnek is, hogy az éppen pörgő topikokat egyből lássuk, erre a fórumajánló van kitalálva.
Ezt kellene fel rakni az oldal tetejére, látható helyre, szerintem.
Kényelmesebb lenne.
Á, értem, pardon, én ezt sosem használtam, mert végül is a fórum főoldalán ugyanúgy a tetejére kerül, ami épp megy. :)
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2023.09.14. 09:32:37

A Romeu-s cikkből.
"A futball jobban folyt, mikor nem volt a pályán."

Azért ez elég nagy hülyeség, nagyon felszínes és inkább tűnik véleménynek, mint megalapozottnak.
Kockáztattunk, bedobtunk 78 csatárt s bejött. Ez nem azt jelenti, hogy Romeu miatt nem volt gól addig.
Nem kéne ilyesmiket írni.
més que un club
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.09.14. 09:08:18

bence0330 írta:
2023.09.13. 20:26:12
Ja, jogos. :) Bár gondolom a cél végül is ugyanaz lehet, a főoldalról minél gyorsabban a fórumra jutni, ha nem ez volt a cél, akkor nyilván lényegtelen a hozzászólásom. Bár talán még akkor is van értelme fordítva haladni, ahogy én csinálom.
Nekem a célom és szerintem vebnek is, hogy az éppen pörgő topikokat egyből lássuk, erre a fórumajánló van kitalálva.
Ezt kellene fel rakni az oldal tetejére, látható helyre, szerintem.
Kényelmesebb lenne.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2023.09.14. 08:13:11

A madridom forum/honlap szinvonalat
(minden szempontbol
kiveve a cenzurat) (!!)
ez a weblap ugy erzem mar sosem fogja utolerni. :((

Mar ha erre celzott itt eggyel lejjebb a kollega.
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2023.09.13. 21:30:28

visca el barca írta:
2023.09.13. 17:40:14
nem lehetne megoldani h a fooldalon a forumajanlo a főhirek alatt legyen? eurobarca shop, sok, szamomra (es sokak szamara) erdektelen podcast meg la masias cikk... fél óra mire lepörgetek a forumig.

koszi
+1

Egyébként legfelülre is lehetne rakni, pl a másik oldalon kiszabott jól van megoldva.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.09.13. 20:26:12

Ja, jogos. :) Bár gondolom a cél végül is ugyanaz lehet, a főoldalról minél gyorsabban a fórumra jutni, ha nem ez volt a cél, akkor nyilván lényegtelen a hozzászólásom. Bár talán még akkor is van értelme fordítva haladni, ahogy én csinálom.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Válasz küldése