Új igazolások!

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
boggabor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2004.10.13. 13:12:00
Tartózkodási hely: Rev-Komarom

2004.12.01. 07:48:37

Nem ertelek tikteket minek igazolnank a kozep palyara mert Marquez nagyon megfelel mint DMC sokkal jobban jatszik ott mint amikor vedo volt vedot kell igazolni Oleger helyere es valamilyen csatart nem kellet volna elengedni Kluivert en imadom Saviola jatekat es mar kerheto neki spanyol utlevel is, de o egy csataros jatekra alkalmatlan es az argentinokat ne is akarjatok eddig mindenki megbukott sajnos meg Maradona is es van olyan erzesem Riquelmet el fogjak adni sajnos de Rochenback maradthatna o brazil en nem igazolnak max vedot van egy B keret is fiatalokal realnak be szokot jonni, hogy onet keres vedot ja es meg volt Gerardrol szo ot nem fogjuk eladni mert 22M$-ba kerult es most meg szerintem6-se er vagy serult vagy pocsekul jaszik bar tavaly voltak jo mecsei is
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2004.11.30. 21:44:11

Enrique írta:
Charlie írta:
Taibi írta:Igazoljuk le az arsenaltól Fabregast. Szerintem a fiatal spanyol srác megoldaná a problémákat addig, amíg a többiek fel nem épülnek. Utána meg kölcsön lehetne adni öt 1-2 évre és nagyon jó játékos válhatna belöle.
Egyáltalán minek adtuk el? :D Nem is adtuk el bakker,ingyen távozott Gio-ért.
C.
Hát igen.... Jó nagy baromság volt... :roll:
Remélem több ilyen tehetséget nem fogunk csak ugy elherdálni.

Milyen jól jönne most a középpályán :roll:
C.
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2004.11.30. 21:38:36

Charlie írta:
Taibi írta:Igazoljuk le az arsenaltól Fabregast. Szerintem a fiatal spanyol srác megoldaná a problémákat addig, amíg a többiek fel nem épülnek. Utána meg kölcsön lehetne adni öt 1-2 évre és nagyon jó játékos válhatna belöle.
Egyáltalán minek adtuk el? :D Nem is adtuk el bakker,ingyen távozott Gio-ért.
C.
Hát igen.... Jó nagy baromság volt... :roll:
Remélem több ilyen tehetséget nem fogunk csak ugy elherdálni.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2004.11.30. 21:27:28

Taibi írta:Igazoljuk le az arsenaltól Fabregast. Szerintem a fiatal spanyol srác megoldaná a problémákat addig, amíg a többiek fel nem épülnek. Utána meg kölcsön lehetne adni öt 1-2 évre és nagyon jó játékos válhatna belöle.
Egyáltalán minek adtuk el? :D Nem is adtuk el bakker,ingyen távozott Gio-ért.
C.
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2004.11.30. 21:25:05

Igazoljuk le az arsenaltól Fabregast. Szerintem a fiatal spanyol srác megoldaná a problémákat addig, amíg a többiek fel nem épülnek. Utána meg kölcsön lehetne adni öt 1-2 évre és nagyon jó játékos válhatna belöle.
Kép
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2004.11.30. 20:51:07

Charlie írta:
Cooltiszo írta:
Charlie írta:Na akkor télen szükségünk van( :) ),Saviolára,Mascheranora vagy Van Bommelre,a holland se rossz,olcsóbb mulatség lenne mint az argentín srác.Várom már hogy ki(ke)t igazolunk télen.
C.
Inkább Mascherano, megéri azt a kb.20 millát, mert egy 6-8 évre a vkp poszt meg lenne oldva, és lehet hogy nomsoká a világ legjobb vkpje lesz, bár ez attúl is függ hogy mit tud majd nyújtani egy európai élcsapatban. Nyulacska jöhetne, bár sztem inkább egy olyan playa kellene aki játszhat a blben is.
20milla az sok píz nagyon :roll: Rendben van hogy nagy tehetség meg jó vkp-s ,de nekünk arra a posztra van Edmilsonunk,Mottánk,Gerardunk,Marquezünk,ha felépülnek majd a sérültek akkor Edmilson vagy Marquez úgyis visszamegy középsővédőnek,de akkor is van 3ember oda,akkor vkitől (Gerard) meg kell szabadulni.Van Bommel se gyenge és ha jól tudom 4-5millióért megszerezhető.
C.
4-5 milláért mindenképpen megérné. Mondjuk én Gerard eladsát nem sajnálnám, Marquez és Edmilson meg harcoljan a Puyol melletti helyért. :)
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2004.11.30. 20:50:51

Én is Masheranora voksolnék,egy két év és szerintem a világ egyik legjobb vkp-je lesz.
Én még Robinhon gondokozom,hogy a nyáron le kéne szerződtetni.Nem szereteném ha a Real szerezné meg,mert ő egy nagyon tehetséges játékos,olyan áttörés lehetne ő a Realnal,mint nálunk Ronnie.egyszerűbb lenne,ha nálunk játszana,Ronnival ketten miket csinálnának pár év mulva???:D
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2004.11.30. 20:50:41

Vkp.-t csak kölcsönbe szabad venni, mert amire felépülnek a többiek, akkor meg az lesz a baj, h sokan vannak... :roll:
Aztán ha nem jó nem is kell megvenni, ha meg nagyon jól tolja majd az illető, akkor gondolom az opcios jog révén meg lehet venni. Mint Gio-t tavaly. :D
De csatár mindnenképp kell.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2004.11.30. 20:39:14

Cooltiszo írta:
Charlie írta:Na akkor télen szükségünk van( :) ),Saviolára,Mascheranora vagy Van Bommelre,a holland se rossz,olcsóbb mulatség lenne mint az argentín srác.Várom már hogy ki(ke)t igazolunk télen.
C.
Inkább Mascherano, megéri azt a kb.20 millát, mert egy 6-8 évre a vkp poszt meg lenne oldva, és lehet hogy nomsoká a világ legjobb vkpje lesz, bár ez attúl is függ hogy mit tud majd nyújtani egy európai élcsapatban. Nyulacska jöhetne, bár sztem inkább egy olyan playa kellene aki játszhat a blben is.
20milla az sok píz nagyon :roll: Rendben van hogy nagy tehetség meg jó vkp-s ,de nekünk arra a posztra van Edmilsonunk,Mottánk,Gerardunk,Marquezünk,ha felépülnek majd a sérültek akkor Edmilson vagy Marquez úgyis visszamegy középsővédőnek,de akkor is van 3ember oda,akkor vkitől (Gerard) meg kell szabadulni.Van Bommel se gyenge és ha jól tudom 4-5millióért megszerezhető.
C.
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2004.11.30. 20:34:41

Charlie írta:Na akkor télen szükségünk van( :) ),Saviolára,Mascheranora vagy Van Bommelre,a holland se rossz,olcsóbb mulatség lenne mint az argentín srác.Várom már hogy ki(ke)t igazolunk télen.
C.
Inkább Mascherano, megéri azt a kb.20 millát, mert egy 6-8 évre a vkp poszt meg lenne oldva, és lehet hogy nomsoká a világ legjobb vkpje lesz, bár ez attúl is függ hogy mit tud majd nyújtani egy európai élcsapatban. Nyulacska jöhetne, bár sztem inkább egy olyan playa kellene aki játszhat a blben is.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2004.11.30. 20:29:29

Na akkor télen szükségünk van( :) ),Saviolára,Mascheranora vagy Van Bommelre,a holland se rossz,olcsóbb mulatség lenne mint az argentín srác.Várom már hogy ki(ke)t igazolunk télen.
C.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2004.11.30. 19:22:45

BOZSINOVOT A BARCÁBA!!!



ezt kéne írni a jókívánságok mellé a kari-lapra!
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Rapika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2040
Csatlakozott: 2004.10.08. 15:10:25
Tartózkodási hely: Vác

2004.11.30. 19:11:05

Sztem is Bojinov kell,nekem is kedvencem volt Saviola,de valahogy nagyon emlékeztet a gyenge Barcára... :(
Kép
Kép
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2004.11.30. 18:54:33

Riquelme nem kell, csak cserepadra, mert Xavi Deco és Ronnie mellé nem fér be, ők mind jobbak. És Ha visszajönne, akkor meg csak Iniesta esélyei romlanának. Szal ne jöjjön. ROCHEMBACK viszont jöjjön vissza! Én nagyon bírom a srácot, úgy hallottam, hogy sokat fejlődött és agyilag is felnőtt már ahoz hogy újból nálunk szerepeljen! Csatárnak nyáron Bojinov kellene, addig meg kölcsönbe kellene vki. Bojinov egy kincs, és tökéletesen kiegészítenék egymást Eto'oval. Saviolát nagyon szeretem, de nem hiszem hogy esetleg beférne Eto'o helyére, vagy ha jön Bojinov( Laportának a terveiben szerepel, nagyon jóban vannak Hristoval:) ), akkor esélye se lenne. Vkpnak meg ha nem jön Roch. akkor Mascherano kellene, akit remélem nem vesz meg a real, mert nagyon jó kis playa!:)
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2004.11.30. 18:39:48

Fernando Torres kellene! Dehát öt kivásárolni az atleticoból lehetetlen. Pedig jó srác.
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2004.11.30. 18:35:48

Pedig jó lett volna a Cassano szerintem!
azért őt is eléggé el bírnám viselni a csapatban, ha idejönne, akkor viszont az olasz (egyik) kedvencem lenne kakiban. de nem jön. ha emberileg rendbejönne nagyobb király lenne mint a Tóti Feri.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Ronaldinho22
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 340
Csatlakozott: 2004.11.07. 14:29:41
Tartózkodási hely: Dédestapolcsányi víztározó

2004.11.30. 18:27:37

ÁÁÁ! Pedig jó lett volna a Cassano szerintem! A Bojinov az tényleg király, de úgy veszem észre, hogy a Barcát nem nagyon érdekli! Néha amúgy olyan vakok, hogy na! A srác 19 évesen vert már vagy 10 gólt az idén! Remélem felébrednek és kiveszik a srácot!
KépKép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2004.11.30. 18:17:57

a cassano fix, h nem jön ide és máshova sem. kibékült a delnerivel, aki a hétvégén majdnem ölben vitte le a pályáról a négy gólpassza után. szal inkább a tomasson v a nonda, de vki említette az anelkát is, aki azért lenne jó, mert a blben is nyomhatná. de a legjobban annak örülnék, ha kivennénk a leccéből a bozsinovot, akinek úgyis a kedvenc csapata a Barca és csak azért nem ment a margitba a szezon elején, mert a sztojcskov, aki "apja helyett is az apja", annak idején a Barcában volt király.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Eszter21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 964
Csatlakozott: 2004.10.24. 19:30:08
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

2004.11.30. 18:02:22

Ronaldinho22 írta:Sztem Tomassob, vagy Nonda a legjobb a felsoroltak közül! A többi elég gyík! Mondjuk akit el lehet képzelni még szerintem az Cassano! Elméletileg nem jön ki a Romával és lehet, hogy eladják! Sztem nem rossz, de a magatartása az elég gyér!
Ha egy olyan csapathoz kerülne, ahol sikerek is vannak valószínű, h javulna a magatartása.
Avatar
Ronaldinho22
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 340
Csatlakozott: 2004.11.07. 14:29:41
Tartózkodási hely: Dédestapolcsányi víztározó

2004.11.30. 17:51:34

Sztem Tomassob, vagy Nonda a legjobb a felsoroltak közül! A többi elég gyík! Mondjuk akit el lehet képzelni még szerintem az Cassano! Elméletileg nem jön ki a Romával és lehet, hogy eladják! Sztem nem rossz, de a magatartása az elég gyér!
KépKép
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2004.11.30. 17:45:40

redlions írta:Az itt felsoroltak nem kellenek, kivéve Saviola! 8)
Én is ezt mondom. Nem kell ide Riquelme!!!
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2004.11.30. 17:19:08

Az itt felsoroltak nem kellenek, kivéve Saviola! 8)
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2004.11.30. 15:29:01

Hát srácok?!... Neuville, Donovan, Anelka...... ezek a nevek, amelyek itt röpködnek mind-mind csak vicc!!! Remélem! NEM gondoljátok, hogy ezek a labdarúgok méltóak a Barcelona mezére?!... UGYE NEM?!... MERT NEM!!! Nem méltóak rá, ezek mind egytől-egyig átlagos focisták, akik semmire sem jók, nekünk pedig kivételes tehetségek, egyéniségek kellenek, MINT SAVIOLA, vagy RIQUELME, aki bár tudom megosztja itt a véleményeket, de én őt akkor is nagy játékosnak tartom, csak amikor nálunk játszott, akkor még nem jött ki neki a lépés, azóta meg nincs akivel egyenrangú partner lehetne saját csapatában! Ha olyan sztárokkal játszhatna, mint Ronaldinho, Xavi, Deco, Eto'o.... akkor kijönne belőle az, amiért Spanyolországba hozták őt!!!...

Szóval az ő visszatérésük, és még mondjuk Tacchinardi érkezése óriásit dobna a csapaton télen!!!! MÁS NEM KELL!!!!!....
"Més Cuen un Club"
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2004.11.30. 14:08:09

Landon Donovan jó játékos! Vele az lenne a baj, hogy nem EU-s.
Olisadebe és Neuville csak vicc, ugye? Nehogy vmi hozzájuk hasonló szerencsétlent vegyünk, mert tökön szúrom magam!
Nagyon örülnék, ha Saviola a télen visszajönne, de nem ringatom ebbe a hitbe magam, szerintem nincs sok esély arra, hogy ez összejöjjön. Akkor lehetne, ha Moro visszamenne Monacoba (aminek örülnék, mert egy ilyen szimpatikus és rendkívül jó játékos nem a gyökér Madridba kellene). Viszont ha a Nyúl vissza is jönne, a BL-ben akkor sem játszhatna, ami elég nagy hátrány...
Mindegy, remélem, nyáron Riquelmével együtt visszajönnek, akkor 2 remek játékossal gyarapodna a keret. Remélem, nézitek a Villarreal meccseinek összefoglalóit, és rájöttetek már, hogy Riquelme egy zseni! Aki meg nem látja, az vak...
boggabor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2004.10.13. 13:12:00
Tartózkodási hely: Rev-Komarom

2004.11.29. 18:02:12

Anelka mar megvaltozott, de pl a Realban jatszot es hogyan ment el ugy, hogy visszaakrt vonulni olyan lenne mint Figo es o csak akkor jo ha a legnagyobb csillag a csapatban es nallunk nem lenne az Neuvill csak vicc szerencsere ot csak ti akarjatok Olisadebe lenygyel igy Eus utlevele van, de o sem kell Saviola a KIRALY es mar 18 evesen del-amerika legjobbja volt es Riquelme is visszajone igaz csak nyaron, de en Rochenbackot akkarom latni es Van der Vaart, de kerdes kit veszunk meg mert iden mar elkoltottuk a igazolasokra a penszt es meg mindig nem vagyunk benne a vilag 10 leggazdagabb csapati kozott igaz legalabb mar nem termelunk veszteseget
Lezárt