Új igazolások!

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2004.12.02. 17:45:34

Chris írta:Lecce: hosszabbított a bolgár tinisztár
NSO, 2004-12-02 16:17

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő, jelenleg a tabellán a nyolcadik helyen álló Lecce együttese szerződést hosszabbított a csapat tizennyolc éves ígéretével, a bolgár Valerij Bozsinovval. Az új szerződés 2009-ig köti a klubhoz a Seria A-ban már két évvel ezelőtt bemutatkozott, az idei szezonban nyolc gólt jegyző, több neves által is körüludvarolt támadót.



Na róla már lemaradtunk, vagy legalábbi sok pénzbe fog kerülni. :(

bakker. hogy finoman fogalmazzak.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Chris
Capitá del Barça
Hozzászólások: 774
Csatlakozott: 2004.10.08. 16:07:34
Tartózkodási hely: Gyor

2004.12.02. 17:40:47

Lecce: hosszabbított a bolgár tinisztár
NSO, 2004-12-02 16:17

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő, jelenleg a tabellán a nyolcadik helyen álló Lecce együttese szerződést hosszabbított a csapat tizennyolc éves ígéretével, a bolgár Valerij Bozsinovval. Az új szerződés 2009-ig köti a klubhoz a Seria A-ban már két évvel ezelőtt bemutatkozott, az idei szezonban nyolc gólt jegyző, több neves által is körüludvarolt támadót.



Na róla már lemaradtunk, vagy legalábbi sok pénzbe fog kerülni. :(
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2004.12.02. 16:49:57

Majd Rijkaard dönt a sorsáról.
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2004.12.02. 16:38:44

Taibi írta:Tényleg nem láttátok még Ljuboját játszani? Pedig az Eurosporton az összefoglalókban szokott szerepelni. Nem nagy szám a srác, mindent elmond róla, hogy a PSGben sem kezdö...
Akkor sztem el is lehet felejteni... :roll:
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2004.12.02. 16:20:02

Tényleg nem láttátok még Ljuboját játszani? Pedig az Eurosporton az összefoglalókban szokott szerepelni. Nem nagy szám a srác, mindent elmond róla, hogy a PSGben sem kezdö...
Kép
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2004.12.02. 16:18:00

Még egyszer mondom. Ha Rijkaardnak megfelel, akkor felőlem jöhet. Ha meg nem, akkor úgysem igazoljuk le.
boggabor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2004.10.13. 13:12:00
Tartózkodási hely: Rev-Komarom

2004.12.02. 16:03:37

En ismerem Strasbourban jatszot az elott Canal + elleg sokszor lattam jatszani es a haj viselete a indianokehoz hasonlit, de nem barca szintu ot jobban utalnam mint Sylvinhot, de az a baj nincs penz nagyon szegenyek vagyunk meg mindig a tobbi nagy csapathoz kepest mind1 olcso es olcso es Laportanak az szamit, hogy olcso legyen meg a PSG-ben sem kezdo
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2004.12.02. 16:02:29

Recoba jó kis focista, de se EU-s útlevele nincs, se nem csatár. Továbbra is Tomassonban látok fantázát, a szerb srácról én sem tudok semmit, de ha olcsó és Rijkaardnak kell, akkor miért ne?
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2004.12.02. 15:58:25

Jó viccc ez a szerb játékos is... Nemááá, jó lenne vki komolyabb után érdeklődni.
Meg az az igazság, h még SOHA nem hallottam róla... :roll:
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2004.12.01. 21:23:42

Bodi írta:Majd Laportaék eldöntik hogy ki a jó megoldás,de Recobáék szerintem sose fognak nálunk játszani.Akkor már inkább Adriano vagy Martins.:D
Én Tomassont támogatnám.
És sztem meg Recoba 1 nagyon jó kis játékos! Kicsit bolond feje van, de a lába a lényeg! Igaz, h nem csatár, de a baloldalra jó lenne, talán... :wink:
De nekünk csatár kell, uh mégse... Cruzt meg se említem... :D
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2004.12.01. 20:59:21

Majd Laportaék eldöntik hogy ki a jó megoldás,de Recobáék szerintem sose fognak nálunk játszani.Akkor már inkább Adriano vagy Martins.:D
Én Tomassont támogatnám.
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2004.12.01. 20:04:27

Zsolti írta:Szerintem jöhetne Tomasson kölcsönbe,vagy esetleg az interből Recoba vagy Cruz.Őket úgyis kölcsön akarják adni.És simán megütik a Barca szintjét!!Vagy a nyúl is visszajöhetne,de ennek nem sok az esélye!
Recoba vagy Cruz? Szerintem egyiksem üti meg a Barca szintjét. A Barca szintje "egy kicsit" magasabban van, mint az inter cserepad szintje. Szóval öket nem tudom elképzelni a Barcában.
Kép
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6153
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2004.12.01. 19:49:37

Szerintem jöhetne Tomasson kölcsönbe,vagy esetleg az interből Recoba vagy Cruz.Őket úgyis kölcsön akarják adni.És simán megütik a Barca szintjét!!Vagy a nyúl is visszajöhetne,de ennek nem sok az esélye!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2004.12.01. 18:34:42

lehet, h a Henke már nem húszéves, de benne van, h minden meccsen beköszön. nagyon nagy zsugás. nem akarok "szentségtörő" lenni, de sztem még a Savi sincs akkora, h a Kluivertről ne is beszéljek. viszont most, h véginéztem a liga csapatainak keretét, a miénk elég karcsú (csatárlétszámra!!!), úgyh mindenképpen kellene hozni embereket, még ha mindenki tök egészzséges lenne, akkor is. ott a gyökér margit, én röhögtem rajtuk a legjobban, amikor 20asával hozták a csatárokat, nem is akármilyeneket. nem fogom most itt ünnepelni őket, de mi pl. most pont azért vagyunk kakiban, mert van a Henke(out), az Eto'o és itt vége is a dalnak.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2004.12.01. 18:09:17

Még jó, hogy Rijkaard az edző és nem ti! :roll:
Larson kiváló játékos! Barca szintű!!! Rengeteg gólt lött, lő és lőni fog! :twisted:
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2004.12.01. 17:41:08

Érdekeseket mondanak itt 1esek... :roll:
Méghogy Larsson öreg és lassú.... :shock: Jó viccc... Nehogymá ilyeneket irjatok! Lehet h nincs benne a 10ben, de akkor is nagyon sikeres, és még mindig nagyszerű játékos!!
Meg h ilyen rochemback meg riquelme embereket hozzanak vissza a vezetők?! Nem hiszem el... Minek?? Egyszer már lejáratták magukat itt, minek mégegyszer?? :roll:
Meg nem azért, de hogggy a fenébe lenne jobb Riq. mint Deco??? Mikor lesz Riquelméből 1általán aranylabdajelölt?? Vagy csak a 20ban??? Áh.... Soha...
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2004.12.01. 16:33:51

boggabor írta:Szerintem is Eto`o isten, de meg nem volt nehez idoszaka nezd meg Kluivert o sokal jobb mint Eto`o, de ahogy problema volt vele mar nem is jatszot jol es ugye Eto`onak eddig minden bejott es Larson meg a 20-ban sincs benne
Eredményeségét nézd meg,ne csak a klubcsapatban,hanem a válogatottat is nézd meg,sztem benne van a 10ben.
C.
boggabor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2004.10.13. 13:12:00
Tartózkodási hely: Rev-Komarom

2004.12.01. 16:00:30

Szerintem is Eto`o isten, de meg nem volt nehez idoszaka nezd meg Kluivert o sokal jobb mint Eto`o, de ahogy problema volt vele mar nem is jatszot jol es ugye Eto`onak eddig minden bejott es Larson meg a 20-ban sincs benne
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2004.12.01. 15:49:35

boggabor írta:Ezen folosleges vitatkozni ki jojon mert azert Larson se egy barca szintu jatekos igaz nallunk jatszik, de mar oreg es lassu es Sylvinho is nagyon gyenge, de ide hosztuk oket mert nincs penzunk jobakra, de szerencsere vanak szuper jatekosaink Deco, Ronald.,Xavi es Puyol . Eto`onak meg nem volt nehez pillanata majd akkor kiderul milyen jatekos es Riquelme igenis nagy jatekos es szuksegunk van ra az AS szerint legjobb Villareal jatekos es meg Rochenbackot is akkarom mert szerintem o a uj Davids igaz nem bisztos, hogy en is beallitanam, de a cserenek ideallis

Larsson iylen idősen is Európa 10legjobb castárjában benne van.Sylvinho-val mi a gondod?Én bírom,sztem nem rossz játékos,Rochemback szintet megüti,még ha nem is ugyanaz a poszt,szval ideállis csere :D .Eto'o meg félisten. :)
C.
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2004.12.01. 15:28:42

boggabor írta:Ezen folosleges vitatkozni ki jojon mert azert Larson se egy barca szintu jatekos igaz nallunk jatszik, de mar oreg es lassu es Sylvinho is nagyon gyenge, de ide hosztuk oket mert nincs penzunk jobakra, de szerencsere vanak szuper jatekosaink Deco, Ronald.,Xavi es Puyol . Eto`onak meg nem volt nehez pillanata majd akkor kiderul milyen jatekos es Riquelme igenis nagy jatekos es szuksegunk van ra az AS szerint legjobb Villareal jatekos es meg Rochenbackot is akkarom mert szerintem o a uj Davids igaz nem bisztos, hogy en is beallitanam, de a cserenek ideallis
Larsson nem Barca szintű játékos?:O Hát sztem még mindig fantasztikus játékos. És majd ha felépül megmutatja ezt neked is. Sylvinho valóban elég gyenge. Eto'ot meg ha rendszeresen látod játszani, akkor láthatod, hogy 23 évesen a világ egyik legjobb csatára (lesz), hihetetlen milyen gyors, és hogy cselez. Lenyűgöző az egész játékos sztem.
boggabor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2004.10.13. 13:12:00
Tartózkodási hely: Rev-Komarom

2004.12.01. 15:13:17

Ezen folosleges vitatkozni ki jojon mert azert Larson se egy barca szintu jatekos igaz nallunk jatszik, de mar oreg es lassu es Sylvinho is nagyon gyenge, de ide hosztuk oket mert nincs penzunk jobakra, de szerencsere vanak szuper jatekosaink Deco, Ronald.,Xavi es Puyol . Eto`onak meg nem volt nehez pillanata majd akkor kiderul milyen jatekos es Riquelme igenis nagy jatekos es szuksegunk van ra az AS szerint legjobb Villareal jatekos es meg Rochenbackot is akkarom mert szerintem o a uj Davids igaz nem bisztos, hogy en is beallitanam, de a cserenek ideallis
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2004.12.01. 14:43:55

antiimperialista írta:
Cooltiszo írta:Riquelme nem kell, csak cserepadra, mert Xavi Deco és Ronnie mellé nem fér be, ők mind jobbak. És Ha visszajönne, akkor meg csak Iniesta esélyei romlanának. Szal ne jöjjön. ROCHEMBACK viszont jöjjön vissza!
Na ne mondd! Rochembackot vissza? Remélem, az a hülyegyerek nem húzza magára még egyszer a Barca mezét. Riquelmével meg nem is lehet egy napon emlegetni. Mondd, láttad valaha Riquelmét játszani? Nem a Barcában, hanem oyan csapatban (Boca Juniors), ahol nem az a paraszt van gaal volt az edzője, és hagyták játszani. Vagy az összefoglalókból is rájöhetsz, igen jól játszik a Villarrealban, kezd régi önmagára hasonlítani. Az általad felsoroltak közül (bár nem igazán egy poszton játszanak) Decónál egyértelműen jobb, és Xavinál sem gyengébb. Habár nincs akkora zseni, mint Ronaldinho, azért nem sokkal gyengébb... Szóval szükség lenne rá, bár szerintem is csak cserepados lenne.
Őt is és Saviolát is vissza kell hozni!!!
Nem emlegettem egy lapon őket, mert nem is egy poszton játszanak. Rochembackot én szeretem de ez szubjektív. Riquelme nem jobb Xavi Mesternél semmiképp sem, mert Xavinak átlagban 2-3 rossz passza van meccsenként, és hihetetlen a [auto_cenzúra].
Láttam Riquelmét játszani a Bocában is( nem sokszor), de egy csapatba nem kell Ronaldinho, Deco, Xavi, és Riquelme. És inkább játszon akkor már Iniesta, akié a jövő. Egyébként Deco folyamatosan bizonyít nálunk is, hogy nagyszerű játékos, míg Riq. Antic idején sem volt stabil kezdő, pedig akkor igazán mutathatott volna vmit. Inkább hozzuk vissza Quaresmát, mint Riq.et sztem.
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2004.12.01. 14:04:06

boggabor írta:Nem ertelek tikteket minek igazolnank a kozep palyara mert Marquez nagyon megfelel mint DMC sokkal jobban jatszik ott mint amikor vedo volt vedot kell igazolni Oleger helyere es valamilyen csatart nem kellet volna elengedni Kluivert en imadom Saviola jatekat es mar kerheto neki spanyol utlevel is, de o egy csataros jatekra alkalmatlan es az argentinokat ne is akarjatok eddig mindenki megbukott sajnos meg Maradona is es van olyan erzesem Riquelmet el fogjak adni sajnos de Rochenback maradthatna o brazil en nem igazolnak max vedot van egy B keret is fiatalokal realnak be szokot jonni, hogy onet keres vedot ja es meg volt Gerardrol szo ot nem fogjuk eladni mert 22M$-ba kerult es most meg szerintem6-se er vagy serult vagy pocsekul jaszik bar tavaly voltak jo mecsei is
Ennyi erövel azt is írhattad volna, hogy felesleges csatárt is igazolni, mert ha felépül Larsson és visszajön Saviola akkor már lesz elég csatárunk, és felesleges védöt is igazolni, mert ha felépül Edmilson, akkor lesz az is elég.

Szerintem bátran lehet igazolni bármelyik posztra, mert a keretünk elég szükös minden poszton.
Kép
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2004.12.01. 13:11:29

Hopp, az előzőbe került 1-2 szóismétlés... Bocs!
Fabregas elengedése meg szerintem is kapitális hiba volt! Ennyire nem lenne ehhez szeme a vezetőségnek?
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2004.12.01. 13:06:01

Cooltiszo írta:Riquelme nem kell, csak cserepadra, mert Xavi Deco és Ronnie mellé nem fér be, ők mind jobbak. És Ha visszajönne, akkor meg csak Iniesta esélyei romlanának. Szal ne jöjjön. ROCHEMBACK viszont jöjjön vissza!
Na ne mondd! Rochembackot vissza? Remélem, az a hülyegyerek nem húzza magára még egyszer a Barca mezét. Riquelmével meg nem is lehet egy napon emlegetni. Mondd, láttad valaha Riquelmét játszani? Nem a Barcában, hanem oyan csapatban (Boca Juniors), ahol nem az a paraszt van gaal volt az edzője, és hagyták játszani. Vagy az összefoglalókból is rájöhetsz, igen jól játszik a Villarrealban, kezd régi önmagára hasonlítani. Az általad felsoroltak közül (bár nem igazán egy poszton játszanak) Decónál egyértelműen jobb, és Xavinál sem gyengébb. Habár nincs akkora zseni, mint Ronaldinho, azért nem sokkal gyengébb... Szóval szükség lenne rá, bár szerintem is csak cserepados lenne.
Őt is és Saviolát is vissza kell hozni!!!
Lezárt