Luis Enrique

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Kit választanál LE utódjának?

Sampaoli
53
56%
Unzue
5
5%
Koeman
10
11%
Blanc
0
0 szavazat
Allegri
9
9%
Tuchel
2
2%
Sarri
1
1%
Eusebio
0
0 szavazat
Óscar Garcia
1
1%
Más
14
15%
 
Szavazatok száma: 95
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2016.04.05. 20:34:26

Tromort77 írta:
Chino írta:. Ez az Arda-csere pedig elég utólagos okoskodás. Ha Sr megy be és gyengén játszik (még ha nem kevésbé is) mindenki azt nyomná, hogy miért nem Arda ment. Tapasztaltabb, jobb fizikumú stb. Nem jött be Turan, de ezt előre nem láthatta senki. Más opció pedig nem nagyon volt. Munirt pedig behozni.... El tudom képzelni milyen lincshangulat lenne itt.
Akkor én vagyok látnok, de amikor melegített Arda én már akkor fogtam a fejem és nem értettem egy ilyen meccsen, hogy cserélheti be. Ha eddig kiderült valami Arda-ról az az, hogy jó fizikuma van, remekül fedezi a labdát és tarja meg kis helyen és baromira nem tudja milyen pozícióban is kellene játszania és hajlamos összevissza futkározni. De nem akarok ezen rágódni, könnyelmű csere volt, tovább kell lépni.
Dettó.
Ahogy megláttam Ardát felállni a padról és elkezdeni melegíteni, már tudtam, hogy Rakitic le és bajok lesznek, még mondtam is a mellettem ülő Realos haveromnak.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.05. 19:49:09

LG írta:
Bob_Marley írta:Szerintem sokkal jobb ha a sajtó előtt mindig megvédi bármelyik játékosát, mert alapból ez is lenne a feladata hiszen ő a "családapa". Aztán meg négyszemközt átbeszélhetik mi történt, min kell javítani. És szigorúan négyszemközt vagy az öltözői falain belül kell ez maradjon.
Ebben maximálisan igazat adok, megértem, hogy védte őt a sajtóban. De azért ezzel át esett a ló túloldalára. Ha cikiznek egy nagyon csúnya nőt, hogy csúnya, csak nem azzal fogod megvédeni, hogy ő egy nagyon gyönyörű nő, nem igaz? :)
Nem tökmindegy hogy gyönyörű vagy ronda? Az összes egy ...kivéve anya. :lol:

Ma szerintem nem fognak ilyenek előkerülni, nyerünk 1:0-ra aztán jóccakát. :D Klasszikus mondás ha nyersz a játékosok Istenek meg ez jól játszott az jól játszott, ha veszítesz az edző a hülye.
Kép
Kép
Kép
Tromort77

2016.04.05. 19:33:13

Chino írta:. Ez az Arda-csere pedig elég utólagos okoskodás. Ha Sr megy be és gyengén játszik (még ha nem kevésbé is) mindenki azt nyomná, hogy miért nem Arda ment. Tapasztaltabb, jobb fizikumú stb. Nem jött be Turan, de ezt előre nem láthatta senki. Más opció pedig nem nagyon volt. Munirt pedig behozni.... El tudom képzelni milyen lincshangulat lenne itt.
Akkor én vagyok látnok, de amikor melegített Arda én már akkor fogtam a fejem és nem értettem egy ilyen meccsen, hogy cserélheti be. Ha eddig kiderült valami Arda-ról az az, hogy jó fizikuma van, remekül fedezi a labdát és tarja meg kis helyen és baromira nem tudja milyen pozícióban is kellene játszania és hajlamos összevissza futkározni. De nem akarok ezen rágódni, könnyelmű csere volt, tovább kell lépni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.04.05. 19:23:07

Korábban Piquét is ugyanígy megvédte, Alvest is, egyszerűen olyan ember, aki a sajtóban jobban szereti a sablont nyilatkozni. Azt, hogy személyesen/öltöző falai között mit mond neki az más kérdés. Nem fogja a sajtó és az egész világ orrára kötni. Ellenben Cholo is hasonlóan nyilatkozik a játékosairól. Nem kell ezt túlgondolni. Ez az Arda-csere pedig elég utólagos okoskodás. Ha Sr megy be és gyengén játszik (még ha nem kevésbé is) mindenki azt nyomná, hogy miért nem Arda ment. Tapasztaltabb, jobb fizikumú stb. Nem jött be Turan, de ezt előre nem láthatta senki. Más opció pedig nem nagyon volt. Munirt pedig behozni.... El tudom képzelni milyen lincshangulat lenne itt.
Forca Barca!!!!
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2016.04.05. 18:18:12

Írtam, hogy ne alázza szét a sajtó előtt Turant, védje meg, de 50 millió szurkolót ennyire hülyének nézni sem szép dolog. :D

Hopp, közben LG is hasonlót írt, bocs, nem vettem észre. :)
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.05. 18:04:28

Bob_Marley írta:Szerintem sokkal jobb ha a sajtó előtt mindig megvédi bármelyik játékosát, mert alapból ez is lenne a feladata hiszen ő a "családapa". Aztán meg négyszemközt átbeszélhetik mi történt, min kell javítani. És szigorúan négyszemközt vagy az öltözői falain belül kell ez maradjon.
Ebben maximálisan igazat adok, megértem, hogy védte őt a sajtóban. De azért ezzel át esett a ló túloldalára. Ha cikiznek egy nagyon csúnya nőt, hogy csúnya, csak nem azzal fogod megvédeni, hogy ő egy nagyon gyönyörű nő, nem igaz? :)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.05. 17:08:47

majd ma meglátjuk. rakitic fog kezdeni és a 60. percben úgyis lehozza, mert ez a mániája :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.05. 16:56:08

Szerintem sokkal jobb ha a sajtó előtt mindig megvédi bármelyik játékosát, mert alapból ez is lenne a feladata hiszen ő a "családapa". Aztán meg négyszemközt átbeszélhetik mi történt, min kell javítani. És szigorúan négyszemközt vagy az öltözői falain belül kell ez maradjon.
Az a baj, hogy ha végig veszem higgadtan akkor Rafinha-Arda-SR-Munir volt bevethető támadó vagy legalábbis játékszervező szempontból. Rafinha nem játszott ezer éve, Munirt nem teszi be, mert bízik az elől lévő hármasban, ami oké, csak én szerintem háromból ha egyet lehoz még mindig ott van kettő, aki "megvillanhat" és egy helyett lehetne Munir. Viszont az is érthető ha azt mondja ez magas szint a kicsinek, Pedro nagyon hiányzik, de ez más tészta. De engem kicsit bánt, hogy elől nem cserél. Marad SR vagy Arda. Az egyik sokkal inkább szervező és a védekezésben is jobb, egyértelműen felé hajlik inkább a mérleg nyelve, de a török viszont gólerősebb talán. Szerintem ebben bízott, hogy 1:1, emberelőnyben valahogy még bepattan. Hát bepattant csak rossz helyre.....:D Tehát arra karok kilyukadni, hogy nagyon sok cserelehetősége sem volt. De attól még a legutó0bbi két meccsben benne volt LE is szerintem, kifejtettem miért.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.05. 15:20:22

én ezt az nso-n olvastam
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2016.04.05. 15:15:02

nem könnyű "okosnak" lenni az újságírók előtt, az a legbiztosabb, ha a sablonokat mondják. ha valakit betámadnak tuti, hogy megvédi! ebből csak az nem jön ki, hogy mit gondol valójában. mellesleg ha Ardát védi (most!) akkor magát(is) védi mert az a csere ugye...?!
Sajnos azt le kell szögeznem, hogy nem egy "átütő" média szereplő..(nekem úgy tűnik)
Tromort77

2016.04.05. 14:47:32

Én sosem kritizáltam még őt se meg a csapatot sem szokásom. Inkább valahol örülök annak, hogy ott tart a Barca, hogy az egész világ felhökken ha kikapunk a legnagyobb riválisunktól(főleg ekkora veretlenségi széria után). Pontosan jól mondta Pique, ez Cruyff öröksége, hogy előtte az volt a teljesítmény, ha a csapat legyőzte a Real-t, azóta pedig ez elvárás. Fura módon ez a vereség jól igazolja ezt a teóriát.

De Arda behozatala teljesen érthetetlen volt és nem az alapján történt, hogy eddig, hogy teljesített. Sokkal inkább rosszabbul nézett volna ki, hogy itt a 40 millás új igazolás és nem bízunk benne hanem inkább egy Sergi Roberto jön be. Rossz a játékos felé is, de ezt nem lett volna szabad figyelembe venni. Persze esélyes, hogy Sergi Roberto-val is ugyanez lett volna, de Arda szerkezeten kívül lévősége egyértelmű. Song néha otthonosabban mozgott nála a csapatban.

Mathieu kiesése pedig pont ezért kár, mert ilyen helyzetben nincs ember aki miatt nyugodt szívvel előrébb lehet tenni Mascherano-t. Pedig egy hasznos fegyvere volt eddig.

Ugyanakkor meg elismerés azért, hogy az ilyen meccsekre külön szabadrúgás illetve szöglet variációkkal készülnek. Nem tudom ez mennyire az Ő érdeme, de ez is hatalmas fegyverünk lett az ilyen meccsekre. Már amikor szögletnél láttam Pique embert elhagyo mozgását én már üvöltöttem, annyira jól ki volt dolgozva, ahogy Busi beijesztett majd elvitte az embereket a rövidre.
A pontrúgás védekezésünkről meg nem is beszélve.
kfranky
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2006.09.23. 08:21:54

2016.04.05. 14:19:04

mahitoo írta:LE: "Elégedett vagyok Ardával. Vele vagyok, mert tudom, hogy sokat ad nekünk."

Na, megint. Ő embere, sok pénzért vettük, marad és játszik. Nem azt mondom, hogy alázza szét a sajtóban, de ez nevetséges. Mondhatná, hogy "kicsit több kell tőle", "még nem mutatta meg, mire képes", vagy valami. Ha az edzéseken meg a meccsek után is ezt mondja neki, akkor értem, hogy a török miért sétálgat meg mosolyog. Tényleg vannak olyan játékosok, akik egy sima szurkolónak nullának tűnnek, miközben területeket nyitnak, zárnak, stb., de Arda az ég adta világon semmi pluszt nem ad, sőt. És továbbra sem konkrétan a teljesítménye a baj, hanem az akarás, a futómennyiség. Egy dolog lenne, ha nem értené még a játékunkat, de az hogy nem ér vissza, ha meg igen, akkor sárgát érően felrúg valakit.

Tudom off volt, bocs, de ezzel LE rohadtul felhúzott.
Szerintem mindenki játszott már valamilyen menedzseres játékkal, ahol lehetett nyilatkozatokat adni. Ott is pluszként jelentkezett, ha fényeztél egy játékost, nyilván ez jobban hat Ardára, mintha az egész sajtó előtt ekézte volna.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2016.04.05. 14:18:45

Nero. írta:
Cseri írta:Igen,furcsa,bár ugye a fordítás nem mindig pontos és szöveghű. :) Lehet,hogy magát győzködi :D
Meg is néztem az angol fordítását és ott semmi ilyesmi nem hangzott, sőt inkabb az Atleticot és Simeonét magasztalta. EBs cikkírók szeretik átkölteni néha a nyilatkozatokat.
Ami az átköltést illeti, attól, hogy az angol fordítást megnézed, még elhangozhatott volna a mondat, sőt, bizonyos szinten még a helyszínen levő spanyol újságírók tudósításai is eltérnek egymástól néhány szó szintjén.

Egyébként a kiragadott idézetet a Ligával kapcsolatban mondta, hogy "eddig mi vagyunk a bajnokság legjobb csapata", amivel igen nehéz vitatkozni.

Végigolvastam az Eurobarçás anyagokat a nyilatkozatáról, nem találtam benne a fenti mondatot, szóval feltételezem, hogy máshonnan származik.
.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.04.05. 13:47:08

Cseri írta:
visca el barca írta:mondjuk ha már a reálosokat oltottuk, hogy mekkora az arcuk, akkor megjegyzem, h LE-től se szoktuk meg ezeket a nyilatkozatokat:
"Jelen pillanatban mi vagyunk a sorozat legerősebb csapata."
Igen,furcsa,bár ugye a fordítás nem mindig pontos és szöveghű. :) Lehet,hogy magát győzködi :D
Meg is néztem az angol fordítását és ott semmi ilyesmi nem hangzott, sőt inkabb az Atleticot és Simeonét magasztalta. EBs cikkírók szeretik átkölteni néha a nyilatkozatokat.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2016.04.05. 13:44:38

visca el barca írta:mondjuk ha már a reálosokat oltottuk, hogy mekkora az arcuk, akkor megjegyzem, h LE-től se szoktuk meg ezeket a nyilatkozatokat:
"Jelen pillanatban mi vagyunk a sorozat legerősebb csapata."
Igen,furcsa,bár ugye a fordítás nem mindig pontos és szöveghű. :) Lehet,hogy magát győzködi :D
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.05. 13:34:13

mondjuk ha már a reálosokat oltottuk, hogy mekkora az arcuk, akkor megjegyzem, h LE-től se szoktuk meg ezeket a nyilatkozatokat:
"Jelen pillanatban mi vagyunk a sorozat legerősebb csapata."
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.04.05. 12:58:31

Ilyen egy jó edző, mindenáron megvédi a saját fiait. Nyilván ő is látja, hogy nagy baj van a törökkel, de ezt maximum négyszemközt beszéli meg vele. Guardiolánál, Titonál es most Luchonál is jellemző, hogy a gyengébb formában lévő játékosokról próbáltak/próbálnak pozitívan nyilatkozni. Nagyon vigyázni kell ezeknek a srácoknak az onbizalmára.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2016.04.05. 08:19:51

LE: "Elégedett vagyok Ardával. Vele vagyok, mert tudom, hogy sokat ad nekünk."

Na, megint. Ő embere, sok pénzért vettük, marad és játszik. Nem azt mondom, hogy alázza szét a sajtóban, de ez nevetséges. Mondhatná, hogy "kicsit több kell tőle", "még nem mutatta meg, mire képes", vagy valami. Ha az edzéseken meg a meccsek után is ezt mondja neki, akkor értem, hogy a török miért sétálgat meg mosolyog. Tényleg vannak olyan játékosok, akik egy sima szurkolónak nullának tűnnek, miközben területeket nyitnak, zárnak, stb., de Arda az ég adta világon semmi pluszt nem ad, sőt. És továbbra sem konkrétan a teljesítménye a baj, hanem az akarás, a futómennyiség. Egy dolog lenne, ha nem értené még a játékunkat, de az hogy nem ér vissza, ha meg igen, akkor sárgát érően felrúg valakit.

Tudom off volt, bocs, de ezzel LE rohadtul felhúzott.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.04. 18:01:03

visca el barca írta:
Alcantara írta:Gondolod, hogy az volt az oka, amiért LE nem cserélte be, mert ő még ennyire sem ért hozzá, mint ti páran a fórumon? :lol: ..akár ez is benne van.
lehet :mrgreen:

viccet félretéve, továbbra sincs semmi értelmes magyarázatom arra, hogy miért a teljesen homály-alibi törököt tette be. talán reménykedett benne,hogy a támadásokat jobban tudja segíteni?
Szerintem egyértelműen ez lehetett benne. Arda jobban odatud érni a kapu elég, gólerősebb játékos. 1-1 volt, úgy érezte van annyi hogy behúzzuk. De hát van az a mondás, hogy a kevesebb néha több. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.04.04. 17:37:33

Normandia írta: Nekem mikor leigazoltuk már nem tetszett amit nyilatkozott a török, hogy "nem akarok már csak védekezni, támadó focit szeretnék játszani" , mert hogy cholo ezt követelte meg tőle. Nos ez látszik is rajta, állandóan elölragad.
Alves is elölragad folyton, mert segíti a támadásokat, mégis sprintel vissza ahogy tud. Rakitic is melózik ezerrel, mindenhol ott van.

A töröknél azt érzem, hogy meg sem próbál védekezni, futás is nehéz neki. Szerintem ő azt gondolja, hogy a Barcelonaban elég 1-2 körömpassz és a többit majd Messiek megoldjak. Hát nagyon nem.
Én azthittem, hogy idejön felszántja a pályát, erre meg csak azt látom, hogy vigyorog és sétálgat.

Lucho "kölyke" neki kellene helyreraknia.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.04.04. 17:13:05

Balinho írta: Egyszóval egy raklap jogos kritikát lehet vele felhozni, de tavaly egy rakat jogos kritikát lehetett Ancelottival szemben is előhozni, aztán láttuk, hogy a hiba az edzőknél és a játékosoknál egyaránt benne van a játékban.

Kicsit olyan érzésem van, hogy néhány ember készen vásárolt, instant sikerélményt követel a csapattól, ami után büszkén szólhat be, vághat fel másnap a suliban/munkahelyen, és amikor nem ez történik, akkor úgy mintha neki ez alapból járt volna, és mintha szégyen lenne kikapni egy Clasicon, egy bármikor a világ legszűkebb elitjéhez tartozó Madrid ellen. Pedig annyi történt, hogy mi kifogtunk egy pocsék napot, az ellen remekül fojtotta meg a játékunkat, miközben még sikerült is alaposan belealtatnunk magunkat a meccsbe. Van ilyen, örülni nem kell neki, de el kell fogadni, hogy megtörténhet az ilyen.
Maximálisan egyetértek veled a fentiekben. Alveses hozzászólásoddal vitáznék annyiban, hogy rendre jól hatástalanította a zselést, csak egy hibája volt, ha az a repülés a semmiben az volt. Igaz, az az egy gólt ért a madridnak. Én úgy látom mind két gólt a balunkon végzet töketlenség okán kaptuk.
LE cserélte Rakétát, mert volt egy sárgája és nem akarta elveszteni a következő mecsre. Eddig is Arda volt az alternatívája, most mért tett volna másképpen. Azt viszont láthatta, hogy Arda meg sem közelíti a horvát munkabírását és taktikai fegyelmezettségét.
Nekem mikor leigazoltuk már nem tetszett amit nyilatkozott a török, hogy "nem akarok már csak védekezni, támadó focit szeretnék játszani" , mert hogy cholo ezt követelte meg tőle. Nos ez látszik is rajta, állandóan elölragad.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2016.04.04. 13:35:01

geridoss írta:Áldom az eget, hogy ő az edzőnk, jelenleg nem is járhatnánk jobban mással, de nem hibátlan, ahogy senki sem az, és igenis lehessen felé is negatív kritikát megfogalmazni.
Persze ezt adom, meg amit írtál azt is, és én is az elégedetlenek táborát gyarapítom, itt nem is arról való szó, hogy valaki normális hangon ne kritizálhatna, szerintem - ha jól értem - azzal volt itt többeknek problémájuk, hogy egyesek tényleg olyan stílusban írtak, mintha alanyi jogon járna, hogy minden Clasicon hengerelünk és vérlázító lenne, ha kikapunk, volt aki már-már a bajnokságot is temette a vereség után...

Persze én is fel voltam húzva azon, hogy a támadóhármasunk mennyire alacsony intenzitással játszott, ahogy az ordas nagy egyéni hibák is falszabtak. Alves évek óta időzített bomba, bármelyik meccsen bennevan sorsfordító hiba, konkrétan ezzel buktuk a derbit is, ha egy olyan ártatlan szituációban ugrik, akkor egyszerűen el kell érnie a labdát, nem hibázhat. Lehet kritizálni LE-t, hogy Vidal nem tudta kiszorítani (vagy hogy eleve nem is jhv), lehet kritizálni, hogy miért nem forgatja a támadótriót, miért nem meri őket lehozni stabil vezetésnél (persze erre is lehet mondani, hogy lehet keménytökű edzőt hozni, láttuk hogy például van Gaal milyen rezzenéstelenül üldözött el mindenkit, akinek úgy gondolta, hogy nagy az egója (Rivaldo, Riquelme, Di Maria stb...), csak a csapatai nem jártak éppen jól ezzel hosszú távon), lehet kritizálni, hogy Rakitic kiválásával miért pukkad ki a középpályás lufi, hogy Ardában, mint középső középpályásban mit látott stb...

Egyszóval egy raklap jogos kritikát lehet vele felhozni, de tavaly egy rakat jogos kritikát lehetett Ancelottival szemben is előhozni, aztán láttuk, hogy a hiba az edzőknél és a játékosoknál egyaránt benne van a játékban.

Kicsit olyan érzésem van, hogy néhány ember készen vásárolt, instant sikerélményt követel a csapattól, ami után büszkén szólhat be, vághat fel másnap a suliban/munkahelyen, és amikor nem ez történik, akkor úgy mintha neki ez alapból járt volna, és mintha szégyen lenne kikapni egy Clasicon, egy bármikor a világ legszűkebb elitjéhez tartozó Madrid ellen. Pedig annyi történt, hogy mi kifogtunk egy pocsék napot, az ellen remekül fojtotta meg a játékunkat, miközben még sikerült is alaposan belealtatnunk magunkat a meccsbe. Van ilyen, örülni nem kell neki, de el kell fogadni, hogy megtörténhet az ilyen.
Avatar
Nigel
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2015.02.22. 11:10:57

2016.04.04. 13:05:27

Akkor lesz a baj, hogyha LE is már csak beszélni fog a problémákról de tenni már semmit sem fog tudni. :? Ezek után kezdek félni a messi féle sétálgatásoktól. :x
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.04. 12:44:48

Alcantara írta: Gondolod, hogy az volt az oka, amiért LE nem cserélte be, mert ő még ennyire sem ért hozzá, mint ti páran a fórumon? :lol: ..akár ez is benne van.
Nem gondolom, hogy hozzáértés kérdése lenne. LE bízik a törökben, ő nyilván tudja, hogy miért. Most egy elég fontos szituációban cserélte be, de nagyon rossz döntésnek bizonyult, tehát hibázott, ezen nincs mit nagyon magyarázni, hiába volt Ramos kiállitása, mert mi is kb. emberhátrányban játszottunk a csere után. Ha hozzávesszük azt, hogy a támadóink sem voltak hajlandóak visszajönni védekezni, nincs is nagyon mit csodálkozni a történteken.

Arda esetében elfogadható lenne, hogy nincs formában, de az, hogy az akarás szikrája sem látszik rajta, az nem! A fáradtság aligha lehet mentség nála, elméletileg neki kéne lennie a legfrisebb játékosunknak. Ugye linkelve volt a statisztika a késésekről, abban is ott volt a dobogón, új, a Bárcában még semmit nem bizonyitó játékos létére. Nem is értem, mit akar itt ilyen hozzáállással.
Vele külön elkéne beszélgetnie Luis Enriquenek, egy kiadós fejmosás ráfér, az biztos.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.04. 12:35:33

Alcantara írta:Gondolod, hogy az volt az oka, amiért LE nem cserélte be, mert ő még ennyire sem ért hozzá, mint ti páran a fórumon? :lol: ..akár ez is benne van.
lehet :mrgreen:

viccet félretéve, továbbra sincs semmi értelmes magyarázatom arra, hogy miért a teljesen homály-alibi törököt tette be. talán reménykedett benne,hogy a támadásokat jobban tudja segíteni?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Lezárt