Luis Enrique

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Kit választanál LE utódjának?

Sampaoli
53
56%
Unzue
5
5%
Koeman
10
11%
Blanc
0
0 szavazat
Allegri
9
9%
Tuchel
2
2%
Sarri
1
1%
Eusebio
0
0 szavazat
Óscar Garcia
1
1%
Más
14
15%
 
Szavazatok száma: 95
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.18. 12:12:13

Egy biztos... igazán most kezdi érteni az ember, miért is lépett le Gardiola!
Igen, sokan azt gondolják, milyen jó lehet Barca edzőnek lenni, ilyen erős kerettel dolgozni. Csak épp akkorák az elvárások, és a nyomás, amit hosszútávon senki sem fog kibírni.

Guardiola topicját is meglehetni nézni, hogy néhány szurkoló mennyire hálás neki, és mennyire tiszteli azért, amit elért. Semennyire. Ha esetleg sikerülne idén BL-t nyernie a Bayern-nal, az is meglenne magyarázva, hogy ezzel a csapattal könnyű. :lol:

De a Bayern, meg a Real is hasonló... nem számit, egy edző vagy játékos mennyit tesz a klubért, egy rossz szezon után a pokolba van küldve. Csak nálunk ez még jobban igaz, mert mi még sikeresebbek voltunk, és még telhetetlenebbek lettünk. És főleg az edzőn van elverve a por mindenért. Hozzáteszem, szerintem sok dologban hibázott LE a szezonban, de egyrészt túlzottnak tartom a kritikákat felé, valamint a szurkolók és a média nyomása is benne van a hibáiban: meg akart mindenkinek felelni, minden meccset meg akart nyerni, egész szezonban csúcsformában játszani.
Az a baj, hogy nem is tud kit becserélni.
Munirtól se várjunk már csodákat, Sandro még annyit se játszik. Elvileg meg lehet a bajnokság, most végre rá tudunk pihenni rendesen egy mérkőzésre.
De egyszerűen nincs cserénk. Minőségi. aki színt vinne a játékunkba.
A cserék helyzetét Bob foglalta jól össze. Ha szezon közben (jóval) többet lettek volna játszatva, akkor talán lehetne velük számolni. Mert most az van, hogy a szezonban pár meccsen be vannak dobva hideg lábbal a mély vízbe, aztán miután (egyébként teljesen érthetően) nem váltják meg a világot, meg van állapítva róluk, hogy használhatatlanok. #-o

Hiába lennének papíron jobb emberek a padon, ennyi játékperccel tőlük se várhatnánk sokkal többet. Divat lett Pedrot visszasírni, pedig amikor itt volt, vele sem voltunk beljebb, meg ő sem volt elégedett a helyzetével, ezért is távozott.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2180
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.04.18. 12:05:39

Az a baj, hogy nem is tud kit becserélni.
Munirtól se várjunk már csodákat, Sandro még annyit se játszik. Elvileg meg lehet a bajnokság, most végre rá tudunk pihenni rendesen egy mérkőzésre.
De egyszerűen nincs cserénk. Minőségi. aki színt vinne a játékunkba.

LE meg nem lesz elküldve, mert tavaly fantasztikus munkát végzett, és idén is eddig remek munkát, kivéve az utóbbi egy hónapot. De abban is igaza volt, hogy nem a rekordok számítanak, hanem az idén vége.

Szóval jól dolgozik, hullámvölgyben van a csapat, és belső információink nincsenek arra, hogy mi a probléma.
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2016.04.18. 11:52:36

Tegnap pont az jutott eszembe, hogy, hogy Wéber GYuri már stroke-ot kapott volna rég.]
Kemény fazon, én kifejezetten bírom az "üzletpolitikáját" :) , de tedd a szívedre a kezed: egy Barca típusú csapatban a sztárok, kb 3 perc alatt megbuktatnák...

Itt aki nem alkalmazkodik a "nagy arcokhoz", annak vége semmi másodperc alatt!
Én azt gondolom: Anno felrázta ezt a csapatot, megnyert majdnem mindent amit lehetett, most rosszul megy, hát ez van, nem kell bántani, sok mindent nem tudunk mi átérezni, nem tudjuk mi is van a színfalak mögött.

Egy biztos... igazán most kezdi érteni az ember, miért is lépett le Gardiola!

Az meg külön élmény: amikor megy a csapatnak, bizony hónapokon keresztül ment... akkor "imádom LE" aztán eljött a feketeleves" a fél fórum menesztené, kirúgná, felakasztaná, száműzné Afrikába, giotin stb stb.. Ezen meg tényleg csak nevetni lehet :) az ilyen minek néz meccset?

Hát ma kis hazánkban annyi szép és jó tv adó, műsor van...szabad Országban élünk vagy mi van :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára hedora 2016.04.18. 12:11:17-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.18. 11:48:22

a liverpool B csapatos meccsét ne keverjük már ide. egy angol középcsapat, tök mind1 volt nekik, hogy kikapnak vagy nyernek. most őszintén, nem mind1, hogy a 7. vagy a 9. helyen végeznek?

a játékosuralomhoz, meg bőven elég ha megnézed a totti-spaletti duót, ők ketten tökéletesen leszimulálják az egész rendszert :D

továbbra is tartom, amit napokkal ezelőtt írtam, hogy ha LE marad (maradni fog akkor is ha semmit nem nyerünk), jövőre sem fogja rotálni az msn-t
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.18. 11:42:19

Ha azt nyilatkozza: "Ki van a Tö...m Messi nem hajlandó futni, nem védekezik, Ney... olyan mint egy gyermek, Suarez...gurul a gyógyszer, akkor mindhárom belesz....na és még ennyi sem lenne mint most...
Egyszerűen nem mondhatja el az "igazat, amit érez-gondol" mert mindenképpen Ő húzná a rövidebbet
Tegnap pont az jutott eszembe, hogy, hogy Wéber GYuri már stroke-ot kapott volna rég.
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2016.04.18. 11:40:17

LG írta: Van Gaal. Neki örülnél Hajnesz? :mrgreen:
Az a baj, az olyan sztárokkal, mint Neymar, de főleg Messi, nem nagyon lehet keménykedni. Gondolj bele, kineveznének téged a Barca edzőjének, úgy mennél oda, hogy te majd megneveled őket. Ha nem menne szép szóval, padoztatnád, szivatnád edzéseken őket. Aztán Messi bejelentené, hogy neki ebből elege van, távozik a klubtól. Ezzel máris te húztad a rövidebbet, mert a szurkolók megköveznének, és lehet nemcsak képletesen.

Az ilyen kaliberű játékosokkal muszáj kompromisszimut találni vmilyen szinten. Első szezonban sikerült is Enrique-nek, most nem annyira, de még esélyt minimum érdemel!

Egyébként meg oszton azok véleményét, akik megvédik akkor i LE-t és a csapatot, ha nem nyerünk semmit szezon végén. A szezon előtt én nem is hittem benne, hogy akár BL-ben, akár a Bajnokságban cimet védhetünk, annyi körülmény játszott ellenük (ezeket ne kelljen felsorolnom, már Bobék megtették). Inkább az a bravúr, hogy igy is itt vagyunk a tűz közelében.
Tegye fel a kezét, aki szezon előtt nem irta volna alá, hogy április 18-án 1 ponttal vezetjük a ligát! Tudom, tudom... le adtunk egy tetemes előnyt. De azt az előnyt előtte fel is kellett épiteni, nem a hagyánk hordták össze, erre is gondoljatok!

Én amúgy nagy bajt nem látok sem Luis Enrique-vel, sem a csapattal. Sok minden hátráltatott minket, és rosszul osztottuk be az erőinket, tavaly is volt hullámvölgy, csak korábban, most meg a legrosszabkor, kb. mint tavaly a Realnál.
De a következő szezonban igazolhatunk, nem kell Klub VB-re menni, tanulhatunk az idei hibákból, szóval minden adott lehet a sikerhez.
Nem akarok nevekkel dobálózni, de szerintem Klopp is azért nem ment nagy csapathoz, mert ott nagyobb szavuk van a játékosoknak,mint neki. (nagy csapat alatt Real-Barca párosra gondolok)
Ez teljesen nem normális, akármennyire is be akarják itt egyesek állítani, még mindig nem a játékosnak kell diktálnia,hanem az edzőnek. Tudom, nem egy kaliber, de egy Liverpool ki mert állni B csapattal a bajnokságban, a Dortmund meccs után, mert felérte az edző ésszel, hogy akik ott játszottak, azok kihajtották a belüket.
Egy kezdő edző Zidene le meri cserélni a Benzema-Bale párost, mert megértette velük, hogy fontos a frissesség(tudom, a múlt miatt nagy respectje van,de akkor is)
Kicsit lehiggadva a tegnapi után, Enrique-nek kell átgondolnia szezon végén ,hogy megéri-e maradnia, tud-e még hatni a játékosaira.
Lehet furán hangzik, de tavaly jobban szerethető volt az a csapat, amelyik az első 22 meccsen 22 különböző kezdővel állt fel. Igazi csapat voltunk, az edző becsülte az összes játékosát. Igaz akkor még nem jöttek annyira az eredmények, de már akkor látszott, hogy ebből valami jó dolog fog kisülni.
Valaki bedobta a facebook csoportba, hogy 2016-ban átlagosan 3nap 18óránként játszunk meccset. Én idén minden meccsünket láttam, de ennél sokkal nagyobb rotálás kellett volna, látszott, hogy el fog fogyni a szusz. LE ezt azzal akarta kompenzálni, hogy 15perc 2-0 után visszaálltunk és lepörgettük a meccset, pedig nem ez a jó út.
Amin változtatnék,ha LE marad:
Akármilyen parádés teljesítményt nyújtott is Alves,mikor kellett, én elküldeném, akárcsak a többi magas fizetésű "kiegészítő játékost". Kezdőbe nem kell igazolni, a padra annál inkább. Olyan játékosokat, akik akármikor megállják a helyüket, nem ifiket, s nem kivénhedt 35éves cserecsatárokat. 3ilyen játékos fizetését fedné kb. Alvesé.
Még mindig azt gondolom, hogy Halilovicot vissza kell hozni. Amennyit kell, lenne lehetősége játszani, mert kivételes tehetség, megállná a helyét.
+ 3 hónapos edzőtáborba vinni Vidalt,és megtanítani védekezni :lol:

SZERK: Talán Ini helyett hoznék valakit, vagyis mellé, mert látszik, hogy már nem bír 2*90 percet, sőt, talán 1*90-et sem magas intenzitáson. Aranyemberünk lenne, ha tudna eleget pihenni...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hajnesz 2016.04.18. 11:42:44-kor.
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2016.04.18. 11:27:49

Tényleg, ilyenkor mi a francot lehetne nyilatkozni?

Ha azt nyilatkozza: "Ki van a Tö...m Messi nem hajlandó futni, nem védekezik, Ney... olyan mint egy gyermek, Suarez...gurul a gyógyszer, akkor mindhárom belesz....na és még ennyi sem lenne mint most...
Egyszerűen nem mondhatja el az "igazat, amit érez-gondol" mert mindenképpen Ő húzná a rövidebbet.

Viccnek tartom: lecserélne egy embert, de nem teheti meg mert azonnal sajtóháborút indítanak és a végén biztos hogy Ő lesz a hibás...

Szerintem nagyon nehéz helyzetben van, nem irigylem, ember legyen a talpán aki meg tudja mondani mi a jó ebben az állapotban, talán Kroyf, ha még lenne ,elküldene a náthába néhány arcot

Persze itt nem csak ez a 3-om emberke a gond, tegnap Ini-re nem ismertem rá :)

Az lehet a legrosszabb , LE. egy magalkuvás nélküli futballista volt, most meg azt látja, sétálgatnak a pályán és nem igazán tehet semmit ...
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2016.04.18. 11:24:14

Yokozuna írta:LE: "Ötből öt meccset kell megnyernünk, ha van olyan csapat, mely képes erre, az a Barcelona."
Én már egy gól nélküli döntetlent is tudnék értékelni a jelenlegi helyzetben, három vereség után.
Az sajnos most már kevés lenne. Az simán jó lett volna legutóbb a Real ellen. Ha akkor "okosba" megoldják a srácok és nem gálázni akartak volna Cruyff emlékére, most kényelmes előnyünk lenne és szvsz a BL-ben is állnánk még. Ehelyett a fejetlen rohangálásban szépen beleszaladtunk a késbe, amit azóta is forgatnak bennünk.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2016.04.18. 11:20:34

LE: "Ötből öt meccset kell megnyernünk, ha van olyan csapat, mely képes erre, az a Barcelona."
Én már egy gól nélküli döntetlent is tudnék értékelni a jelenlegi helyzetben, három vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.18. 11:16:07

kanty írta:Gyorsan elvégezte a Coelho-Oravecz-Samper mesterhármas kurzusát, és nyilatkozott egy ilyent:
Ha mind az öt bajnokit megnyerjük, akkor bajnokok leszünk.
hm érdekes, de nekem egyből az jött le ebből, hogy tisztában van vele, hogy itt bármilyen pontvesztés és megyünk a levesbe. én inkább így értettem a nyilatkozatot..
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.04.18. 11:07:03

Gyorsan elvégezte a Coelho-Oravecz-Samper mesterhármas kurzusát, és nyilatkozott egy ilyent:
Ha mind az öt bajnokit megnyerjük, akkor bajnokok leszünk.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.18. 09:46:09

etooka9 írta:
hajnesz írta:Az a legnagyobb bajom jelenleg, hogy én nem tudom elképzelni, hogy mondjuk jövőre majd odamegy Neymarhoz, hogy cimbora, ma nincsenek flikk flakkok, 20méterről rá kell durrantani minden labdát, vagy xy kezd.
Tegyétek a szivetekre a kezeteket, és mondjátok azt, hogy na, majd jövőre lesz mersze leszedni Messit, vagy Neymart :D
Egy edzőt mondj, aki így tenne. Mindenképpen adnék neki még 1 évet, nyáron lehet majd erősíteni, nem úgy mint most.
Van Gaal. Neki örülnél Hajnesz? :mrgreen:
Az a baj, az olyan sztárokkal, mint Neymar, de főleg Messi, nem nagyon lehet keménykedni. Gondolj bele, kineveznének téged a Barca edzőjének, úgy mennél oda, hogy te majd megneveled őket. Ha nem menne szép szóval, padoztatnád, szivatnád edzéseken őket. Aztán Messi bejelentené, hogy neki ebből elege van, távozik a klubtól. Ezzel máris te húztad a rövidebbet, mert a szurkolók megköveznének, és lehet nemcsak képletesen.

Az ilyen kaliberű játékosokkal muszáj kompromisszimut találni vmilyen szinten. Első szezonban sikerült is Enrique-nek, most nem annyira, de még esélyt minimum érdemel!

Egyébként meg oszton azok véleményét, akik megvédik akkor i LE-t és a csapatot, ha nem nyerünk semmit szezon végén. A szezon előtt én nem is hittem benne, hogy akár BL-ben, akár a Bajnokságban cimet védhetünk, annyi körülmény játszott ellenük (ezeket ne kelljen felsorolnom, már Bobék megtették). Inkább az a bravúr, hogy igy is itt vagyunk a tűz közelében.
Tegye fel a kezét, aki szezon előtt nem irta volna alá, hogy április 18-án 1 ponttal vezetjük a ligát! Tudom, tudom... le adtunk egy tetemes előnyt. De azt az előnyt előtte fel is kellett épiteni, nem a hagyánk hordták össze, erre is gondoljatok!

Én amúgy nagy bajt nem látok sem Luis Enrique-vel, sem a csapattal. Sok minden hátráltatott minket, és rosszul osztottuk be az erőinket, tavaly is volt hullámvölgy, csak korábban, most meg a legrosszabkor, kb. mint tavaly a Realnál.
De a következő szezonban igazolhatunk, nem kell Klub VB-re menni, tanulhatunk az idei hibákból, szóval minden adott lehet a sikerhez.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2180
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.04.18. 08:24:41

Megnyerni ötből ötöt? Na az érdekes lesz a reál rúgott kb 10 gólt az utolsó három meccsén míg mi kettőt!

Bár tényleg nem tudom mit lehetne mondani.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.04.18. 04:41:42

hajnesz írta:Az a legnagyobb bajom jelenleg, hogy én nem tudom elképzelni, hogy mondjuk jövőre majd odamegy Neymarhoz, hogy cimbora, ma nincsenek flikk flakkok, 20méterről rá kell durrantani minden labdát, vagy xy kezd.
Tegyétek a szivetekre a kezeteket, és mondjátok azt, hogy na, majd jövőre lesz mersze leszedni Messit, vagy Neymart :D
A vezetőségnek kéne eladni Neymart,mert bérfeszültséget teremt, mert sokba kerül és ezt csak ritkán szolgálja meg. Az ő árából lenne pénz komoly átalakításra . Ami meg LE tegnapi szerepét illeti. Mindkét gólunkat SR oldalán kaptuk, az igazi jobbhátvédek a padon ültek. LE az istennek se cserélt, holott a pályán lévőkből sem tudott más játékot kicsikarni.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.04.17. 23:54:23

TripleH írta:Ne felejtsük el, most lesz a Ban óta az első nyári igazolási ablak, és azért teljesen más a költségvetés a nyári igazolásokra mint télen.
Főleg mezszponzor hiányában és embertelen sztárgázsik mellett. Nem lesznek nagy igazolások, nem is kell, hanem pihentetni kéne az MSNt normálisan.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2016.04.17. 23:52:50

hajnesz írta:Az a legnagyobb bajom jelenleg, hogy én nem tudom elképzelni, hogy mondjuk jövőre majd odamegy Neymarhoz, hogy cimbora, ma nincsenek flikk flakkok, 20méterről rá kell durrantani minden labdát, vagy xy kezd.
Tegyétek a szivetekre a kezeteket, és mondjátok azt, hogy na, majd jövőre lesz mersze leszedni Messit, vagy Neymart :D
Egy edzőt mondj, aki így tenne. Mindenképpen adnék neki még 1 évet, nyáron lehet majd erősíteni, nem úgy mint most.
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.04.17. 23:36:04

Ne felejtsük el, most lesz a Ban óta az első nyári igazolási ablak, és azért teljesen más a költségvetés a nyári igazolásokra mint télen.
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2016.04.17. 23:35:17

Könnyű megoldás lenne az ellenkezőjét mondani, de LE-nek semmi köze ahhoz, ami most történik.

Ő csak levezényli, arcát adja ahhoz az apátiához, amit a csapat egy része hozott el mindannyiunk számára.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2016.04.17. 23:34:14

Az a legnagyobb bajom jelenleg, hogy én nem tudom elképzelni, hogy mondjuk jövőre majd odamegy Neymarhoz, hogy cimbora, ma nincsenek flikk flakkok, 20méterről rá kell durrantani minden labdát, vagy xy kezd.
Tegyétek a szivetekre a kezeteket, és mondjátok azt, hogy na, majd jövőre lesz mersze leszedni Messit, vagy Neymart :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.17. 23:13:07

Túlzásnak tartom a kirúgását pedzegetni, mert többek között ez volt az utóbbi sikerek egyik kulcsa, hogy volt egy koncepció egy irányvonal és a sikerek, kudarcok nem befolyásolták a vezetőket, hogy azonnali döntést hozzanak, hogy egy projekt működőképes vagy sem.

Nem szabad elfelejteni, hogy itt két meghatározó ember elment, s most érezzük igazán mikor ránézünk a padra és nincs támadó szellemű ember, vagy legalábbis olyan, akivel lehetne variálni a középpályát vagy a támadókat. Amitől legjobban féltünk a szezon előtt is, hogy sűrű program, sok meccs, Klub VB, transferban az mostanra tetőzött be. Én LE hibájának azt tudom be, hogy elaltatta a siker legfőképpen szerintem őt és nem a játékosokat, mert rajtuk a győzni akarás a teperés az látszódik, de ennyit tudunk jelenleg. Viszont meglehetett volna ezt előzni, de LE nem gondolkozott előre és nyertük a meccseket, nagy sorozat ésatöbbi és egyszer csak bumm, elment a paszulygáz most meg már rohadt nehéz belenyúlni. Hideg emberek a padon, nincs támadó szellemű, sérültek is lettek így már az is megtörténik, hogy cserélni se cserél. És valahol megértem, mert kell a gól MSN-ről még mindig könnyebben beesik a labda mint másokról,d e ezt magunknak is köszönhetjük, hogy így alakult, mert mi csináltunk ilyen helyzetet. Ebben hibás, de ez olyan dolog, amit ki lehet küszöbölni és talán "rutintalanság" ? Én inkább úgy mondanám elvitte a hév és azt hittük a bab is hús és megy minden mint a karikacsapás ahogy tavaly ilyenkor, hát nagyon nem. Veszve azt mondom továbbra sincs semmi, de innentől ő érdemben a csapaton már nem nagyon fog tudni változtatni, adva van a kezdő plusz esetleg Robi-Rafinha-Arda de ennyi. Le kell hozni és fejben megpróbálni összerakni a fiúkat és lelket önteni beléjük.
De a jövőt feltétlenül neki adnám még, mert a csapatot összetudta rakni, az embereket is helyére tette, de hogy igazi hadvezér legyen átfogóan kell a dolgot kezelje, s ez idén nem jött össze. De tanulni fog szerintem ebből, játékosként is ilyen volt, s most is szerintem duzzog ő is legbelül és csakazértis megmutatom mentalitása átlendíti ezen a nehéz időszakon majd.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.04.17. 23:05:42

Luis Enrique: "No subs? Because I thought it'd be unfair to sub one of the players, they all played great."

Mondjuk ha ezt tényleg komolyan gondolja, akkor van baj.. Remélem csak a sajtónak szólt.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.04.17. 15:54:05

Szeretem a nyilatkozatait, látszik hogy tűzbe menne a fiaiért és mindig próbál pozitív lenni, de ezt a "sokkal frissebbek vagyunk mint tavaly ilyenkor" dumát idén kb. negyedjére süti el, holott még a vak is látja hogy megvan halva a brigád teljesen és ebben ő is felelős.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2016.04.15. 21:11:01

Kiestünk a Bl-ből, nem nagy kunszt, eddig még senki sem védett címet...
Viszont, ha ekkora nyert helyzetből bukjuk a ligát, valamint a kupát se húzzuk be, akkor szerintem nincs maradása. Nem azért,mert mi vagyunk az Fc Barcelona, sokkal kisebb csapatoknál is elküldik az edzőt, ha 3ból 0 teljesítményt hoz le,ilyen év után. Egyetlen ellenpéldát tudok, de azok akkora lúzerek, hogy rajtuk röhög az egész világ (Arsenal).
Más lenne a helyzet, ha a bajnokságban is bukdácsoltunk volna egész évben, az megesik. Ha a kupában is épp csak továbbjutunk mindig,és elbukjuk a döntőt. Az is megesik. Viszont azt, hogy április elejéig mindhárom sorozatban topfavoritnak éreztem magunkat, és mindhármat a végén rontsuk el, azt nem bocsájtanám meg neki, mert ő az edző, neki kell kitalálnia valamit, és nem a pályán lévő játékosoknak.
Akkor vele van a baj, hogy nem tudott megújulni, temérdek intő jel után sem.
Ha behúzzuk a ligát, én már elégedett leszek, a kupa a ráadás. Remélem behúzzuk mindkettőt!

mennyi is volt? 8 pont?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.04.15. 17:24:47

:lol: :lol: :lol:
Istenem, ezeket nem lehet megunni. =D> :mrgreen:

Kíváncsi leszek, mennyire szedik szét LE-t, ha nem nyerjük meg a maradék kettőből már csak az egyiket.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.15. 16:57:08

Samper írta:Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen. Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
én inkább ezt mondanám ha bajnokok leszünk: ez igen!, ha nem, akkor meg: a macska rúgja meg!

bár az is lehet, hogy azt mondom majd: szép volt fiúk! ha meg semmit nem nyerünk: lesz ez még jobb is!

majd az idő eldönti melyik mellett döntök, nem szeretnék meggondolatlanul döntetni!
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Lezárt