Luis Enrique

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Kit választanál LE utódjának?

Sampaoli
53
56%
Unzue
5
5%
Koeman
10
11%
Blanc
0
0 szavazat
Allegri
9
9%
Tuchel
2
2%
Sarri
1
1%
Eusebio
0
0 szavazat
Óscar Garcia
1
1%
Más
14
15%
 
Szavazatok száma: 95
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.03.02. 16:40:26

"nem szívessen látnék még egy Tata típusú embert aki ugyan ígéretes de a játékosok nem tudják komolyan venni."

ezt írtad. honnan tudod, hogy unzué nem ilyen, koeman meg igen? semmi valóságalapja, beültettél egy teóriát a fejedbe, de semmi konkrétummal nem tudod alátámasztani.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.03.02. 16:31:57

Most nem bántva szegény Tito emlékét, de szegények alig ment végig az éve, jött a betegsége. Jó dolgok kezdődtek el az ő idejében, de nem tudhatjuk, hova lyukadtunk volna ki. Lehet nagyon jó, lehet nem. Sajnos a sors elvette a lehetőséget tőle, hogy végigvigye amit akart így szerintem őt nem igazán tudjuk megítélni. Ezért ez a Pep/Tito LE./Unzue párhuzam sem biztos, hogy igazán pontos vagy nem is ez a jó szó életszerű lenne.

Most ha Koemant vesszük, sikerek stb. nézzük meg mit csinált LE. mielőtt idejött? ?Megfőtt egy Rómával, meg elindult egy Celta ameddig ott volt, de azt se teljesen lehet neki tulajdonítani, mert már amikor igazán tényezővé váltak a ligában eljött. LE. is nálunk teljesedett ki. Koeman 20 éve edző sikeresebb, kevésbé sikeres korszakokkal. Most is úgy néz ki a jelenlegi csapatát összekapta. Ha ezt nézzük talán meg tudja úgyanezt tenni ő is. Ez élesbe derülne ki.

Sampaoli mellett szól, a látványos támadójáték, a válogatottal elért eredményei, de nincs egy éve Európában, ha már itt lenne két-három éve biztosabban mondhatnánk azt, hogy ő kell ide. Lehet ő lesz Tata 2 lehet ő lesz az aki az átmeneti megakadásunkon átlendít.

Na akkor még vegyük a másik három favorit nevet. Klopp. Nyílván tudjuk, hogy jó edző, a támadójáték nagyon látványos nála, de nem beszél spanyolul. De ő is lassan építkezik ls sokszor megakad. Én pártolnám de egyszer pont Palesz meg én beszéltük, hogy jó szakértelem stb. de mire megértetné azt amit látni akar alkalmazkodik a közeghez a spanyol ligához, addigra lehet elzavarnánk.

Jardim két év alatt csodát csinált Monacoban de ezen felül én speciel annyit tudok volt a Baraga meg a Sporting edzője jó játékot játszat újvonalas és nyilván nagyon ért ahhioz amit csinál. De ezen felül a pali egy totál kérdőjel. Mennyire illene ide, hogy tudná megszokni a közeget stb. (Tulajdonképp mindenkinél ez a nagy talány.)

Tuchel akinek a neve még be lett dobva a cikkekben. Szerintem a gond úgyanaz mint Kloppnál, lassan építkezik, nem ismeri a közeget, néha megakad vagy melé nyúl, ha kellene neki egy szezon mire képbe kerül nálunk nem kap még egy évet.

Összeségében ha megnézük, Sampaoli, Koeman, Klopp, Jardim és Tuchel esetében láthatjuk, egyik sem egy loser balek új vonalas, szigorú, támadó focit játszató, a mi felfogásunkhoz elég közel álló stilusú ember. Unzue a pályaedzőnk aki nyílván LE. utjain menne tovább, de mondjuk ha LE. nem tud mihez kezdeni a letámadással és neki van ötlete, nem tudom miért nem megy oda hogy mester figyimár ezt és ezt miért nem próbáljuk ki, másrészt nem tudom mennyire lenne új impulzus vagy mennyire venné bárki komolyan. De az ő esetében ez csak az én meglátásom.

Egy dologban biztos vagyok ebből a 6 névből fog kikerülni az új edzőnk.
Kép
Tromort77

2017.03.02. 16:28:18

visca el barca írta: unzuét akkor ezek szerint majd komolyan veszik. amivel most jöttél ez megint olyan """""komolytalan""""" dolog. én meg azt mondom, hogy koeman van akkora kaliber, hogy komolyabban vegyék mint egy pályaedzőt. vitatkozhatunk itt napokig, egyelőre csak "szerinted" meg "szerintem" van, semmivel nem tudjuk alátámasztani az érveinket. Látod, amit Te felhozol unzué mellett azt én fel tudom hozni koeman mellett is.
Mondjuk ezt nem értem, hogyan tudnád felhozni Koeman mellett. Köze nincs a klubbhoz már évek óta. Unzué játékosokkal való tapasztalatát meg igenis többre teszem mint egy random edzőét aki a saját szintjein sem tudott igazán kiemelkedni. Mondom ezt úgy, hogy Southampton-ból kifejezetten jó csapatot csinált egy angol szinten.
nem, nem kell megváltani a világot, de ha csak a kp-val van a gond és unzué akkora agytröszt, akkor már most is belenyúlhatna a dolgokba. ha LE ennyire bízik benne, akkor biztos meghallgatná ha lenne valami zseniális ötlete, de nincs.

egyébként szerintem a vezetőség rágja a dolgokat, és ha unzué mellett döntenek azt még a idény közben be fogják jelenteni. Legalábbis ez lenne a normális, nem bizonytalanságban tartani a közvéleményt, de főleg a játékosokat.
Tito jó példa erre. Teljesen más irányba indult el amint ő lett kinevezve első számúnak. Apró dolgokat változtatott, de azt sikeresen.

Más:

Itt van egy baromi jó cikk Graham Hunter-től:

http://www.espnfc.com/club/barcelona/83 ... right-time

Congratulations, "Lucho." It's been quite a ride. =D>
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.03.02. 16:20:24

Subinho írta:Szal ha vissza akarunk kerülni a 2000-es évek elejére, amikor a BL indulásért küzdöttünk, akkor Koeman a választás. Engem egyáltalán nem győzött meg! Ha már exBarcás, akkor inkább Frank De Boer, az Ajax-al elég jól tolta.
Én se vagyok Koeman párti, de ezt viszont nem értem. Mindketten jók voltak az Ajaxnál, Koeman egy picit még jobb is volt ömlesztve, de ahogy látom ennek ellenére kevesebb bajnokságot nyert - gondolom akkor keményebb volt a konkurencia. De ezen kívül Koemannak voltak sikeres szezonjai is máshol, Valencia óta biztos, hogy fejlődött is valamennyit, míg De Boer az Ajaxon kívül egyedül az Internél volt, ahol ahogy olvastam nem csak azért bukott meg, mert a keret olyan volt, ő is ragaszkodott a hülyeségeihez - ismétlem, ebbe csak 70%-ig vagyok biztos. Szóval azt nem értem, hogy ha az egyik igen, a másik miért nem, mikor De Boernek még annyira sincs jó ajánlólevele, mint Koemannak.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.03.02. 16:16:17

Tromort77 írta:nem szívessen látnék még egy Tata típusú embert aki ugyan ígéretes de a játékosok nem tudják komolyan venni.
unzuét akkor ezek szerint majd komolyan veszik. amivel most jöttél ez megint olyan """""komolytalan""""" dolog. én meg azt mondom, hogy koeman van akkora kaliber, hogy komolyabban vegyék mint egy pályaedzőt. vitatkozhatunk itt napokig, egyelőre csak "szerinted" meg "szerintem" van, semmivel nem tudjuk alátámasztani az érveinket. Látod, amit Te felhozol unzué mellett azt én fel tudom hozni koeman mellett is.
Tromort77 írta:De miért akar mindig mindenki világ megváltást? Amíg van MSN csak egy combos kp kell mögé és meg is van a csapat. Nem kell 3 évente megváltani a világot egy újraszerveződéssel.
nem, nem kell megváltani a világot, de ha csak a kp-val van a gond és unzué akkora agytröszt, akkor már most is belenyúlhatna a dolgokba. ha LE ennyire bízik benne, akkor biztos meghallgatná ha lenne valami zseniális ötlete, de nincs.

egyébként szerintem a vezetőség rágja a dolgokat, és ha unzué mellett döntenek azt még a idény közben be fogják jelenteni. Legalábbis ez lenne a normális, nem bizonytalanságban tartani a közvéleményt, de főleg a játékosokat.

amúgy meg úgyis az lesz az edző akit messi akar :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Tromort77

2017.03.02. 15:47:24

pep71 írta:
Unzue miért tudna combos kp-t csinálni, ha LE-vel sem tudott ebben az évben??
megjegyzem én sem Koeman párti vagyok :D
Megfelelő embereket kell igazolni. Van egy két hiányposzt amit be kell tömni. Mint például a jobb hátvéd poszt. De ezen felül nem kellenek drasztikus változtatások, nem kellene új formáció, új hadrend, tengernyi új játékos.

Semmi nem garantálja, hogy erre Unzué alkalmas. De egy Koeman-ban is legalább akkora a rizikó faktor, hiába befutott edző. Mindenek felett itt a játékosok kezelése a legfontosabb és nem szívessen látnék még egy Tata típusú embert aki ugyan ígéretes de a játékosok nem tudják komolyan venni. Szerintem aki a klubhoz kötött azt sokkal könyebben tudják elfogadni. Mióta Koeman itt járt azóta meg eltelt már egy kis idő.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4508
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2017.03.02. 15:42:32

Ez a nap is eljött. Emlékszem amikor kinevezték, egyik ismerősöm közölte velem: léket kapott a Barca hajó, ott a vége, LE??? Nem Barca szint. Ehhez képest első éveit nagyon meghúzta, bár nekem a személyisége nem fogott meg, nem olvastam a nyilatkozatait mert időpocsékolásnak tartottam, de szépen elvégezte a feladatát. Furcsa számomra, hogy amennyire ígéretes volt a karrierje kezdete nálunk, annyira semmilyen lett a vége. Persze nyerhetünk még kupákat, de a játék képe, a psg elleni hatalmas zakó, kezeit széttárta csak, hát én rúgjam be?? Minta ezt sugallta volna. Na sebaj. Ez a mókuskerék ilyen, bedarálja az embert, szép munkát végzett, egy nagy korszak - generáció utolsó nagy kapitánya volt, jól kormányzott. Kíváncsian várom a jövőt, pár edzőváltást már megéltem, de ez a mostani kicsit más, most már ténylegesen egy másik korszak fog kezdődni.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.03.02. 15:34:16

De miért akar mindig mindenki világ megváltást? Amíg van MSN csak egy combos kp kell mögé és meg is van a csapat. Nem kell 3 évente megváltani a világot egy újraszerveződéssel.

Hát egy kiesőjelölt csapatot a 9. helyre vinni szerintem elég jó teljesítmény. Pont, hogy előtte nem voltak még középcsapat sem.[/quote]

Unzue miért tudna combos kp-t csinálni, ha LE-vel sem tudott ebben az évben??
megjegyzem én sem Koeman párti vagyok :D
Tromort77

2017.03.02. 15:31:11

visca el barca írta:
arra jó lehet, hogy kimaxolja ezt a keretet még 1-2 évig, de azért egy új csapatot, új szemlélet megvalósítását nem bíznám rá, mert nulla tapasztalata van.

amúgy LE mielőtt idejött ő milyen identitást adott a csapatainak? semmilyet. mindenki áradozott itt a vigorol, egy középcsapat volt semmi több, a roma dettó.

én nem akarom koemant, pontosabban nem vágok eret magamon ha nem jön, de azért ne hasonlítsuk már egy pályaedzőhöz :D
De miért akar mindig mindenki világ megváltást? Amíg van MSN csak egy combos kp kell mögé és meg is van a csapat. Nem kell 3 évente megváltani a világot egy újraszerveződéssel.

Hát egy kiesőjelölt csapatot a 9. helyre vinni szerintem elég jó teljesítmény. Pont, hogy előtte nem voltak még középcsapat sem.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.03.02. 15:17:52

Tromort77 írta:Unzué vihetné tovább a meglévő sikeres vonalat.
arra jó lehet, hogy kimaxolja ezt a keretet még 1-2 évig, de azért egy új csapatot, új szemlélet megvalósítását nem bíznám rá, mert nulla tapasztalata van.

amúgy LE mielőtt idejött ő milyen identitást adott a csapatainak? semmilyet. mindenki áradozott itt a vigorol, egy középcsapat volt semmi több, a roma dettó.

én nem akarom koemant, pontosabban nem vágok eret magamon ha nem jön, de azért ne hasonlítsuk már egy pályaedzőhöz :D

mundo, kb 20.000 szavazat után:

valverde 9%
koeman 2%
sampaoli 54%
allegri 1%
blanc 3%
klopp 20%
más 6%
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.02. 14:46:30

visca el barca írta:palesz,
nem tudom, de utána néztem, nem volt ilyen. általában június elején jött az új edző, kivéve tatát, ő vmikor júli legvégén.
Subinho írta:Koeman... hét ez komoly??? Aki őt választaná, nem látta, amikor a Valenciát (nem a mostanit!) majdnem kieső sorba taszította!!! Őt soha nem látnám itt szívesen!..... Nekem a Monacos Jardim (asszem így kell írni) szimpatikus lenne, de nem tudom mennyire illene ide
- jó akkor nem is kell edző, mert azok közül aki nem két éve van a szakmában, mindenkinél fordult már elő gyengébb periódus. kit érdekel hogy mi volt 10 (!!!) éve valenciábban? senkit.

- akkor ennyi erővel jardim se jöjjön mert a sportinggal olyan meccseket játszottak, hogy sírtak a nézők
Jardim nem tudom mit művelt előtte, gyakorlatilag nem ismertem a Monaco előtt, de most elég jó... de nem tudom, mennyire illene hozzánk...
Koeman meg... lehet, hogy az 10 éve volt, de azóta sem váltotta meg a világot... Szal ha vissza akarunk kerülni a 2000-es évek elejére, amikor a BL indulásért küzdöttünk, akkor Koeman a választás. Engem egyáltalán nem győzött meg! Ha már exBarcás, akkor inkább Frank De Boer, az Ajax-al elég jól tolta.
Sampaoli meg remek edző, de nem biztos, hogy illene hozzánk, nem a filozófiája miatt, hanem, hogy a játékosokkal megtalálná-e a hangot... Ezért mondom, hogy tartok tőle, hogy ő lenne a következő Tata Martino... Ennek ellenére talán ő lenne a legjobb megoldás.
Ha nem akarunk a Milan mélységébe zuhanni, akkor ilyen Wenger, Ranieri, Mancini, Pellegrini nevek meg szóba se kerüljenek egy Bárcánál!!!!
Azt mondom, ha jön Sampaoli, úgysem húz ki ő sem 3-4 évnél többet, addigra meg ott lesz nekünk (remélhetőleg) Xavi. :)
Egyébként annak idején én nagyon örültem Luchonak! Már Tata helyett is őt láttam volna szívesen, de akkor ugye elvitte a Celta. Első 2 évében nagyon sokat adott nekünk!!! Köszönjük!!! =D>
Egyébként van egy Madridista kollégám, sokszor megkérdezte, mikor áll már le ez a Barca, hihetetlen, amit művelnek!
Nos, idén... sajnos...
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.03.02. 14:37:22

csababarca írta:Unzue szerintem ki sem telelne nálunk.
De nem baj, akarjátok csak őt, ez kb olyan mint hogy akik a spanyol bajnokságban játszanak azok tuti beválnak. nem. 50-50 hogy beválnak e ezen játékosok, és nem attól függ honnan jönnek.

Ez olyan mint hogy Stegen németül beszél=nem jó kapus. De nyomassátok.
Mint másodedző támogatnám hogy maradjon, de mint vezetőedző, szerintem se lenne jó. Én friss impulzust várnék, valami olyasmit ami épp Lucho volt mikor idekerült. Az Enrique-Unzué páros nem tudott szintet lépni, ahogy a többség is írja, páratlan volt a munkájuk az első két szezonban, de idén nagyon látványosan megrekedtek. Hogy ez minek az oka ( taktika, ellentét a játékosokkal, stb) az majdnem mellékes, mert így vagy úgy, de Unzué maradásával nem oldódnának meg érzésem szerint.

Az én favoritom most Sampaoli, van karaktere, taktikailag talán új szint lenne Pep óta az edzőink körében, bárhol is van jól működő rendszert csinál viszonylag hamar ( nem évek alatt ), amire nekünk most a legnagyobb szükségünk lenne szvsz.

De úgyse tudjuk megjósolni, hogy mi lesz, meg ki lesz sikeres vagy ki nem. Benne van az óriási bukta bármelyik szóban forgó név esetén, mert kivétel nélkül szárnyakat bontogató edzők a felsoroltak is, nem dörzsölt vén rókák mint egy Ancelotti vagy Mourinho pl. Allegri talán, de az ő karaktere nem illene ide szerintem.

Amit meg még szintén csababarca ír, a középpálya irányvonala, amit szerintem sem erre kellene továbbvinni.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.03.02. 14:37:07

LEnél nem annyira mondtam ezt neki volt felnőtt tapasztalata, még ha felemás is.
Tito meg szegény, én arra a szezonra nagyon közömbösen nézek, szerintem akkor nem volt semmi karaktere a csapatnak. Momentumokat sem tudok felidézni onnan, és nem igazán van még egy ilyen szezonunk 2000óta.

És pont azért nem támogatom Unzuét mert a kp ami a csodabarca kulcs volt, mára szétesett, és Itt kell valamit kezdeni. Nem bíznám egy olyanra a csapatot aki ezt a vonalat próbálná erőltetni.

Ha mégis ő lesz, természetesen drukkolni fogok neki a csapat miatt, de nem tartom jo ötletnek.
Szerintem neki is jót tenne ha kipróbálná magát máshol először.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2017.03.02. 14:41:56-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.03.02. 14:28:46

Titonál és LE-nél is ezt mondtátok, de egyikőjük sem bizonyult olyan rossznak.
De én is Sampaolira nyomtam, viszont Unzué le van, illetve le lenne nézve szerintem. :)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.03.02. 14:23:48

Unzue szerintem ki sem telelne nálunk.
De nem baj, akarjátok csak őt, ez kb olyan mint hogy akik a spanyol bajnokságban játszanak azok tuti beválnak. nem. 50-50 hogy beválnak e ezen játékosok, és nem attól függ honnan jönnek.

Ez olyan mint hogy Stegen németül beszél=nem jó kapus. De nyomassátok.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Tromort77

2017.03.02. 14:16:00

visca el barca írta:
lehet lassú a felfogásom, de magyarázd már el nekem, hogy egy pályaedző unzué mivel jobb mint koeman aki 20 éve van a pályán. basszus, a világ egyik legnagyobb és legjobb klubjáról beszélünk, ne lássunk már bele minden másod+utánpótlás edzőbe guardiolókat...
Mert Koeman mit ért el? Mint játékos nagyon tisztelem és sokra tartom, de mint edző semmilyen identitást nem ad a csapatainak.

Nem tudjuk Unzué milyen edző, de ha Lucho valóban őt jelölte meg utódjának akkor arra hallgatni kell. A klubnál úgyis látják, hogy alkamas-e vagy sem. A legfontosabb tényező az mellette, hogy a kisujjában van a klub. Már Rijkaard óta a csapattal van kisebb nagyobb megszakításokkal. Ismeri a játékosokat, tudja, hogy kell velük bánni. Ide lehet hívni bármilyen taktikai zsenit, de ha nem beszél a játékosok nyelvén akkor cseszhetjük.

Unzué vihetné tovább a meglévő sikeres vonalat.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.03.02. 13:58:17

Tromort77 írta:...
lehet lassú a felfogásom, de magyarázd már el nekem, hogy egy pályaedző unzué mivel jobb mint koeman aki 20 éve van a pályán. basszus, a világ egyik legnagyobb és legjobb klubjáról beszélünk, ne lássunk már bele minden másod+utánpótlás edzőbe guardiolókat...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2017.03.02. 13:50:56

etooka9 írta:Én Sampaolit favorizálom, egyébként akik a másra nyomtak, ők kire gondoltak? :D
En itt mart tobbszor is kinyilatkoztam, nekem Unai Emery mar regota a vagyam, de szinte lehetetlennek tartom, meg meg pletykaszinten se lett felhozva.
Tromort77

2017.03.02. 13:49:28

Kezdeném azzal, hogy baromira sajnálom, hogy nem marad. Én titkon bíztam benne, hogy új lendületet vesz a csapattal. Ebben a három évben a tökéletes Barca edző volt. Hihetetlenül alá van becsülve. Nem egy forradalmár, mint Pep, de baromi jó szeme van a focihoz. Remélem az idő megszépíti a teljesítményét. Mert számomra érthetetlenek az itteni hangok. Szerencsére főként ez csak a hazai mentalitás része. Sokan elbagatelizálják de számomra az egyik legnagyobb érdeme, hogy megtanította a csapatot küzdeni. A post Xavi korszakban igenis letudott menni a csapat az alapokhoz és brusztolni ha az kellett igazán. Ami korábban a fő gondja volt a csapatnak azt ő megoldotta. Illetve összerakta az MSN-t és egy olyan csapatot rakott fel amely maximálisan engedte kibontakozni azt. Nem félt elrúgaszkodni a Barca iskolától ami kellett a sikerekhez.

Ugyanakkor sosem nyomta rá magát a csapatra. Tökéletesen érte el, hogy a háttérben maradjon mindvégig. Hiába a sikerek és minden, mindig baromi jó érzékkel terelgette el a médiát más irányba. Nála jobban szerintem ember nem kezelte jobban a spanyol médiát.

Az utód kérdésben nálam két opció van. Unzue vagy Sampaoli. Kérdés milyen irányba akar elmenni a csapat. Ha forradalmi változásokat szeretne a vezetőség akkor Sampaoli jó lehet, de én szívem szerint maradnék az állandóságnál és Unzue-ra bíznám.

Remélem a Koeman, Blanc, Tuchel pakk az csak valami madridi újságíró elvetemült agyszüleménye.

Én eddig is nagyon bíztam a bajnoki címben, úgy látom elkattantak a játékosok a mélypont után. Ezek után meg nagyon bízom benne, hogy ez még inkább segíteni fogja a csapatot.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.03.02. 13:16:47

palesz,
nem tudom, de utána néztem, nem volt ilyen. általában június elején jött az új edző, kivéve tatát, ő vmikor júli legvégén.
Subinho írta:Koeman... hét ez komoly??? Aki őt választaná, nem látta, amikor a Valenciát (nem a mostanit!) majdnem kieső sorba taszította!!! Őt soha nem látnám itt szívesen!..... Nekem a Monacos Jardim (asszem így kell írni) szimpatikus lenne, de nem tudom mennyire illene ide
- jó akkor nem is kell edző, mert azok közül aki nem két éve van a szakmában, mindenkinél fordult már elő gyengébb periódus. kit érdekel hogy mi volt 10 (!!!) éve valenciábban? senkit.

- akkor ennyi erővel jardim se jöjjön mert a sportinggal olyan meccseket játszottak, hogy sírtak a nézők
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.03.02. 13:12:36

nem tudnék újat mondani LE.-ről, az érdemei mellett -az én szememben- a tragikus igazolásai okán mennie kellett. az hogy így jelentették be nekem olyasmit sugall, hogy Unzue-t akarja-akarják "bevezetni" de persze ez csak megérzés.....
barlacy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.03.08. 06:26:33
Tartózkodási hely: kecskemét

2017.03.02. 12:43:53

A várható bekövetkezett:LE távozik.Utód?
Utód? Itt kis hazánkban sok a találgatás, néhányan reménykednek valaki jöttében.
Szerény véleményem szerint Valverde a Bilbaó trénere lenne a legjobb választás!
Indokolni azt hiszem nem szükséges, valamennyien látjuk ismerjük munkáját .Játszott a Barcában ismeri a játékosokat ismeri a "barca stílust", s képes volna élessé tenni a csapatot ismét!Volt már jelölt akkor LE lett a befutó.

Sampaoli egy ideges típus,- nem tudom hogyan kezelné a csapatot...A többi jelölt?Szerintem nem lesznek nyerők.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.02. 12:16:40

Egyfelől várható volt, másfelől sajnálom, mert az első 2 éve nagyon szépre sikeredett! Az első évében nekem jobban tetszett a Barca játéka, mint a Pep korszakban. Ha meg tudták volna azt a játékot tartani... de nem tudták... láthatóan belefáradt, fásult lett a csapat ezáltal. Minden jót neki és köszönünk neki mindent, mert azért az nem mindegy, hogy első 2 évében 1 BL, 2 Liga, 2 Kupa. Azért ez nem semmi!!! Ezért jár a taps! =D>
Az idei év nagyon gyenge és sajnos törvényszerű a váltás...
Érdekes kérdés, hogy kit? Nekem a Monacos Jardim (asszem így kell írni) szimpatikus lenne, de nem tudom mennyire illene ide. Sampaoli talán jobban illene... de félek ő lenne a következő Tata Martino.
Koeman... hét ez komoly??? Aki őt választaná, nem látta, amikor a Valenciát (nem a mostanit!) majdnem kieső sorba taszította!!! Őt soha nem látnám itt szívesen!
Klop... ő is egy talány. A Liverpoolnál is elég szép mélyrepülésben van tavasszal... vele nem lennénk előrébb!
Wenger meg... ha kell egy edző, akivel a 4. BL indulásért küzdünk, akkor persze, jöjjön csak...
Ranieri, Mancini, Conte, Pellegrini... ez meg ugye csak vicc? Mert komoly nem lehet! :lol:
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1643
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2017.03.02. 11:57:55

etooka9 írta:Én Sampaolit favorizálom, egyébként akik a másra nyomtak, ők kire gondoltak? :D
Ranieri, Wenger, Mancini, Conte, Pellegrini
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.03.02. 11:38:01

etooka9 írta:Én Sampaolit favorizálom, egyébként akik a másra nyomtak, ők kire gondoltak? :D
Koeman
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Lezárt