Luis Enrique

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Kit választanál LE utódjának?

Sampaoli
53
56%
Unzue
5
5%
Koeman
10
11%
Blanc
0
0 szavazat
Allegri
9
9%
Tuchel
2
2%
Sarri
1
1%
Eusebio
0
0 szavazat
Óscar Garcia
1
1%
Más
14
15%
 
Szavazatok száma: 95
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2017.04.24. 15:10:54

visca el barca írta:aki tegnap stresszmentesen tudta nézni a meccs kapcsán a taktikai dolgokat, az árulja már el, hogy milyen ráció volt abban, hogy 1-1-nél, a 70. percben, mikor menni kellett volna mint a hülye a győzelemért csatár helyett középpályást hozott be? (most tekintsünk el attól, hogy AG jól szállt be a meccsbe)
Nagyon messze voltam a stresszmentestől, de szerintem a pad minősége az indok. Alcácer elfáradt, látszott már a mozgásán, illetve védekezésben abszolút súlytalan volt végig, helyette max. Arda jöhetett volna posztra, de ő meg "hideg" volt még, szerintem nem merte bedobni. Innentől beküldhette volna Denist, aki mind védekezésben, mind támadásban nagyon gyenge az elmúlt időszakban vagy AG-t, aki legalább hátrafelé nem fogalmatlan. Nagyjából annyi volt a szerepe, hogy a rápasszolt labdákat megjátssza, cseleznie nem kellett, szerintem a stabilitást akarta meghozni az ő pályára küldésével, illetve a felfutó Carvajal dolgát megnehezíteni.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.04.24. 15:01:29

visca el barca írta:aki tegnap stresszmentesen tudta nézni a meccs kapcsán a taktikai dolgokat, az árulja már el, hogy milyen ráció volt abban, hogy 1-1-nél, a 70. percben, mikor menni kellett volna mint a hülye a győzelemért csatár helyett középpályást hozott be? (most tekintsünk el attól, hogy AG jól szállt be a meccsbe)
Nem nagyon volt minőségi támadó alternatíva, esetleg Arda, de ugye sérülésből jött, nincs benne a pixisben.

A Gólók a maradék két támadónkban Suárezben és Messiben meg voltak, viszont labda nélkül ők sem tudnak gólt rúgni, a játék pedig nagyon kicsapongó volt, nem volt stabil a KP.

A fejjátéka is számottevőbb mint bárki másé.

Illetve közönségkedvenc... :mrgreen:

Denissel mi a franc van azt nem tudom, egy ideje nem játszik?

Talán Digne álhatott volna be, és Alba följebb, de ez még nyakatekertebb megoldás lett volna.

Szerintem nem volt más... (Tömören)
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.24. 14:51:25

Mondjuk nagyjából ugyanabba a pozícióba jött be Gomes. Szerintem nem volt elégedett Paco védekezésével. Illetve Rakitic így talán picit fentebb mehetett, más ötletem nincs. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MatyiG 2017.04.24. 15:03:56-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.24. 14:46:02

aki tegnap stresszmentesen tudta nézni a meccs kapcsán a taktikai dolgokat, az árulja már el, hogy milyen ráció volt abban, hogy 1-1-nél, a 70. percben, mikor menni kellett volna mint a hülye a győzelemért csatár helyett középpályást hozott be? (most tekintsünk el attól, hogy AG jól szállt be a meccsbe)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2180
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.04.24. 10:00:59

Nem rossz edző ő, sőt mondhatjuk, hogy nagyon jó. De nem klasszis. Lehet, ha folytatja a pályáját még tud fejlődni, bár egy Barcelona szintű csapat után, nehéz lesz.

A játékosok szeretik, ezt láthattuk a PSG elleni visszavágon, ott ölelgették egymást a pályán. De ide egy klasszis edzőre van szűkség és nem Unzoéra. Amikor egy klubban ilyen nagyszerű játékosok vannak, hatalmas szurkolótábor, akkor a legtöbbet kell kihozni. Amennyiben valahogy, megnyernénk a bajnokságot és a kupát, azt lehet mondani fantasztikus barcelonai időszaka volt.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.04.21. 21:18:00

Samper írta:Azt bőven el tudom képzelni, hogy az újabb vereség után a vezetőség valahogy elhatárolódik LE-től, de azt nehezen, hogy fel is állítják
Biztos hogy nem fogják. Rijkaard szénája ezerszer rosszabbul állt de tole is úriember módjára búcsúztak.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.04.21. 16:37:03

Nagyon remélem hogy nem Unzué lesz az utód. Nagyon egyértelmű hogy változás kell nem is kevés, és ehhez új ember, emberek kellenek.
A másik dolog hogy azért szezon végéig teljesen felesleges lenne már elküldeni Luchot, amellett hogy nem is azt érdemelné. Minden hibája ellenére. És közönség sincs ellene ahogy észrevettem, ami még indokolhatná a korábbi távozást. Szépen csinálja végig a szezont, nyerje meg a kupát, izzassza meg még egyszer a Reált a classicon, aztán szépen búcsúzzon.
Valverdét el tudom képzelni, úgy is hogy esetleg Xavi lenne a másodedzője, ha nem is jövőre de a 2. évben mondjuk.
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.04.21. 16:26:07

Azt bőven el tudom képzelni, hogy az újabb vereség után a vezetőség valahogy elhatárolódik LE-től, de azt nehezen, hogy fel is állítják
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.04.21. 15:59:28

visca el barca írta:én ezt a hírt nem találom, belinkelnéd? egy LE cikkbe futottam bele, ahol jardimról írnak mint lehetséges utód.
http://www.sport.es/es/noticias/barca/n ... co-5986008" target="_blank
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.21. 15:09:23

én ezt a hírt nem találom, belinkelnéd? egy LE cikkbe futottam bele, ahol jardimról írnak mint lehetséges utód.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2017.04.21. 14:42:19

BarcafanTomee írta:Nem tudom mennyire jó a fordítás, de a Sport szerint, ha bukjuk a Classicót, akár már hétfőn távozhat LE. A jelöltek: Unzué, Valverde, Sampaoli és Koeman. A kupa döntő miatt nem szeretnék húzni tovább az időt.

Kicsit furának tartom azért, mert mondjuk ha valahogy bemakkoljuk a meccset akkor mivel vagyunk előrébb, hogy maradhat LE? :D
Semmivel nem lesz már jobb ez a csapat idén.

Tegyük fel, hogy igazak ezek az állítások. Akkor szerintem nagy esély van, hogy Lucho utolsó meccsét láthatjuk vasárnap.
Ezt nehezen hinnem hogy igaz volna. A vezetosegnel annyira nem kultura igy szerzon kozbe kirugdosni edzoket, utoljara Van Gaal jart igy, ha jol tudom. Foleg hogy most a szezon ezen szakaszaban mar nem tudom mit valtoztatna jo iranyba egy hirtelen bedobott uj arc, a bajnoksagra mar ugyis minimalisnal is kisebb esely van. Kozbe meg ott van a copa del rey donto, azt legalabb illene meghagyni Luchonak hogy becsulettel, egy kupaval tavozzon.
Egy Alaves ellen mar csak nem bukjuk azt el, Mathieu ide, Gomes oda.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2017.04.21. 14:39:23

BarcafanTomee írta:Nem tudom mennyire jó a fordítás, de a Sport szerint, ha bukjuk a Classicót, akár már hétfőn távozhat LE. A jelöltek: Unzué, Valverde, Sampaoli és Koeman. A kupa döntő miatt nem szeretnék húzni tovább az időt.

Kicsit furának tartom azért, mert mondjuk ha valahogy bemakkoljuk a meccset akkor mivel vagyunk előrébb, hogy maradhat LE? :D
Semmivel nem lesz már jobb ez a csapat idén.

Tegyük fel, hogy igazak ezek az állítások. Akkor szerintem nagy esély van, hogy Lucho utolsó meccsét láthatjuk vasárnap.
Biztos, hogy egy spanyol kupa miatt nem állítanám fel szezon közben, és nagyon remélem, hogy a vezetőség sem így gondolkodik. Sokat csorbult a renoméja az utóbbi időben, de én még mindig nagyon hálás vagyok neki a '15-ös tripláért, meg azért a játékért, amit akkoriban nyomtunk.

Menjen csak szépen szezon végén, amúgy sem hiszem, hogy ne húznánk be a döntőt az Aláves ellen, bárki is az edzőnk. Őt meg el kell szépen búcsúztatni utána, ahogy illik.

(Amúgy is gyanúsan hangulatkeltésről van szó a média részéről...)
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.04.21. 14:03:57

Nem tudom mennyire jó a fordítás, de a Sport szerint, ha bukjuk a Classicót, akár már hétfőn távozhat LE. A jelöltek: Unzué, Valverde, Sampaoli és Koeman. A kupa döntő miatt nem szeretnék húzni tovább az időt.

Kicsit furának tartom azért, mert mondjuk ha valahogy bemakkoljuk a meccset akkor mivel vagyunk előrébb, hogy maradhat LE? :D
Semmivel nem lesz már jobb ez a csapat idén.

Tegyük fel, hogy igazak ezek az állítások. Akkor szerintem nagy esély van, hogy Lucho utolsó meccsét láthatjuk vasárnap.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.04.20. 09:24:28

Záborszky Iván most nagyon jól összefoglalta a meccset. És ebből világos, hogy mi a hiba lényege.
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2017.04.20. 08:39:12

MessiNeymarSuarez jól összefoglaltad!
Jövőre jobb lesz!
LE pedig biztosan lesz még sikeres más csapattal is.
Hajrá Barca!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.04.20. 02:10:39

Nero. írta:
BarcafanTomee írta:Lucho alatt ez volt az első bl meccs a Camp Nou-ban amit nem nyert meg a csapat. 15 győzelem mellett ez volt az első x. Ironikus, hogy pont az utolsón szakadt meg a széria.
Bárki bármit, nagyon jó volt az Enrique-team :(

Szerintem nagyon is szerethető csapat (volt?), olykor hihetetlenül jó játékkal. Komolyan ahogy leigázták a világot 2015 tavasza és 2016 tavasza között, az valami elképesztő volt.
Mind egyénileg, mind csapatilag remekül működött a szekér, nem akármilyen játékosokkal.
Öröm volt leülni a TV elé, és nézni a csapatot, ahogy gálázik, kb minden második meccs után azzal volt tele a sajtó, hogy a Barca oktat.

Mindent elmond a teljesítményről, hogy tavaly kicsit csalódottak voltunk hogy" csak" egy Spanyol Duplát tudtunk elérni(amit még mindig ritkán érnek el csapatok)


Talán ennyi kupa után kicsit törvényszerű is a visszaesés, nem ritka az ilyen szezon hogy utána újult erővel, újból motivációtól duzzadva rohanjanak a kupákért.
Szinte ismétli magát a helyzet, újból enervált, fásult a csapat és lelassultunk.

Ilyenkor kell jellemzően egy új edző, új elképzelésekkel, friss elmével, olyan aki újból képes felpörgetni a játékosokat.
Az uj edző remélem ráfekszik a gyengeségeinkre és fejlesztünk rajtuk(pontrugások, beivelések, vésekezés stb)

Emellé kell legalább 1-2 új játékos, aki a kezdő szintre képes, és elkötelezett arra hogy mindent megnyerjen a Barcával.(Ilyen Gomes-féléket meg mégha nem is adjuk el, de legalább ne kezdők legyenek felforgatott KP-val)

Lucho a gárdájával rengeteget adott a csapatnak, és nekünk szurkolóknak is.

A sikerhez néha kell is az, hogy leírják a Barcát, és azt kiáltsák hogy "vége az aranykorszaknak, középcsapat lett belőlük". hogy utána rá cáfoljanak a srácok!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.04.20. 00:52:21

BarcafanTomee írta:Lucho alatt ez volt az első bl meccs a Camp Nou-ban amit nem nyert meg a csapat. 15 győzelem mellett ez volt az első x. Ironikus, hogy pont az utolsón szakadt meg a széria.
Bárki bármit, nagyon jó volt az Enrique-team :(
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.04.20. 00:29:35

Lucho alatt ez volt az első bl meccs a Camp Nou-ban amit nem nyert meg a csapat. 15 győzelem mellett ez volt az első x. Ironikus, hogy pont az utolsón szakadt meg a széria.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.16. 10:07:57

Samper írta:Amit régen is sejteni lehetett: nem ura LE az öltözőnek. Ő ideges volt, Unzuen meg látszott, hogy feladta.
tegnap a második soci gól után megint ültek a padon, összenéztek és lehetett rajtuk látni, hogy fogalmuk sincs milyen rendezvényen vannak.

Kép
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.04.16. 09:14:53

Amit régen is sejteni lehetett: nem ura LE az öltözőnek. Ő ideges volt, Unzuen meg látszott, hogy feladta.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.04.15. 22:57:31

Baromi idegesnek tűnt egesz meccs alatt, szerintem a fiúk megint nem értették meg hogy mit akar de az is lehet hogy már nem is akarják...
Azért az szép volt a publikumtól hogy a végén skandálták a nevét. Azt hittem ma balhét rendeznek kint.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.04.15. 14:17:34

Áthozom inkább ide, mert a Barca vs Real topikban off lenne.
MessiNeymarSuarez írta:Ez a szezon már sajnos 99% hogy kuka (a Kupán kívül), szerdán mindent bele kell adni aztán lesz ami lesz.
Ha nem sikerül én a vezetőség helyében kirúgnám/szerepet cseréltetnék Lucho és Unzué között, legalábbis ha tényleg fontolgatják hogy Unzué folytassa jövőre a csapattal, aztán meglátjuk hogy abba a cirka 1.5 hónapba alkot-e valamit és milyen meglátásai lesznek, szerdától már a következő szezonra kell koncentrálni.
Most nem azért, de abban a másfél hónapban még is mit alkothatna, egy szétesett kedvét szegett társasággal? Semmi motivációjuk nem lesz már, egy meccsen fogják magukat úgy ahogy felpörgetni az pedig a Kupa-döntő lesz. Habár szerintem az is nagy szenvedés lesz. Abban igazad van, hogy ezt a szezont gyorsan el kell felejteni és a következőre koncentrálni. Jó lenne minél előbb bejelenteni az új edzőt, meg Messi szerződését is megoldani. Az sem ártana ha véget érnének már Messi és Neymar, illetve a Klub adóügyei. És teljesen a csapatépítésre kellene koncentrálni, végigtolni egy jó alapozást és egy jó átigazolási szezont. Lesz munkája bőven mindenkinek a Klubnál.
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.04.14. 19:59:48

MessiNeymarSuarez írta:Don Balon szerint Messi nagyon mérges volt az eredmény miatt, és kb 20 percig beszélt Messi az öltözőben.
Off: Ne higgyetek el semmit nekik, legnagyobb kamu es szenzaciohajhasz oldal.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.04.14. 19:51:32

Don Balon szerint Messi nagyon mérges volt az eredmény miatt, és kb 20 percig beszélt Messi az öltözőben.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.04.14. 19:47:46

visca el barca írta:a mundon olvasom, hogy LE nagy balhét csapott a juve meccs után és főleg piquét, mascheranot, meg neymart osztotta nagyon durván, mondván h egyik se azt csinálta amit kért tőlük
Na ez az, amit nem tudok elhinni. Még Ney-ről el tudom képzelni, hogy tojik LE-re, de Pique és Masch nem hiszem, hogy ilyen mennyiségü meccsel a háta mögött nem tart be taktikát. Már ha volt egyáltalán.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Lezárt