Luis Enrique

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Kit választanál LE utódjának?

Sampaoli
53
56%
Unzue
5
5%
Koeman
10
11%
Blanc
0
0 szavazat
Allegri
9
9%
Tuchel
2
2%
Sarri
1
1%
Eusebio
0
0 szavazat
Óscar Garcia
1
1%
Más
14
15%
 
Szavazatok száma: 95
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2014.10.26. 11:24:56

Nekem nagyon hiányoztak a letámadások, amivel labdát lehetett volna szerezni és gyorsan visszatámadni. Valamint a védekezés puha volt. Nem merték megtámadni az ellenfelet. Isco például néha 3 védő mellett is meg tudta játszani a labdákat, azért olyankor illett volna elnyomni.
Sebességben nagyon nagy különbség volt a két csapat közt.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.10.26. 11:21:33

Alcantara írta:de én inkább a szögletgól előtti helyezkedését emelném ki. Legmagasabb játékosként 3-4 méterre állt mindenkitől, legközelebb a kapusunkhoz állt, egész egyszerűen nem vett fel embert a rögzített szituációnál. Nem hiszem, hogy taktikai megbeszélésen az hangzott el, hogy holt térbe álljon, senkit ne kövessen.
ez jó volt.
nézd meg, hogy az összes többi szögletnél hol szokott állni Piqué (úgy kb 2 évre visszamenőleg) majd vesd össze a tegnapival. hasonlóságot fogsz észlelni, de nem akarom lelőni a poént.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.10.26. 11:20:37

Az tényleg kemény, hogy el kell küldeni. Az a baj vele, hogy nem változtat, de tegnap meg minek változtatott. :D Elég csapongások vannak itt.

Viszont azt tényleg meg kell jegyezni, hogy nem sikerült teljesíteni a feladatokat. Tanulni szintén nem sikerült, belementünk egy rohanásba, amiben még el is fáradtunk. Xavi játékát viszont panasz nem érheti, az egyik legjobbunk volt, cseréje után esett atomjaira a játékunk. Cserével egyébként nagyon egyetértek, már csak babona miatt sem cserélek szögletnél. Szóval összességében LE dolgai nem jöttek be, de ha már RM, akkor Ancelottit is mennyien megtalálták, hogy eltaktikázta még a tavalyi első ellenünk lévő meccsüket. Én is mérges vagyok a csapatra, mert baromi bután játszottunk, viszont összességében meg ha nézem az idényt, akkor vészharangokat kongatni nagyon erős kategória nálam 1 meccsből kiindulva. És nem azért mert nem kaptunk gólt idáig blablabla. Elől-hátul eddig működött a játék, tegnap ahogy írta is valaki egy hibrid csapat volt, aki rohanni akart meg labdát tartani, meg mit tudom én.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2014.10.26. 11:23:41-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2014.10.26. 11:12:47

Az azért elég kemény, hogy jön egy vereség a Madrid ellen, és azonnal kikiáltjátok, hogy LE megbukott és el kell küldeni. :mrgreen:
fz9999 írta:Én már első hónap után úgy éreztem hogy teljesen alkalmatlan, de nem akartam korán itélni.
Utólag könnyű, hogy TE előre megmondtad.... Eddig, amíg gólt sem kapott a csapat, azért nem festett az olyan rosszul senkinek sem... [-X
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.10.26. 11:11:41

Amúgy a Xavi-Rakitic cseréhez:

Ilyet én még nem láttam, hogy szögletrúgót cserél bárki is. Az eredménye meg is lett. Rakitic egy értékelhetetlen szöglettel indította a Realt, abból jött a gól.
Ilyenkor értem én, hogy már be van mondva a csere, de egy rutinosabb edző azért ilyenkor gondolom odaszólt volna, hogy még ne cseréljünk, vagy ha már cserél, akkor nem Rakitic-el végezteti a szögletet, vagy legalább kis szögletet, vagy én nem tudom.
De annyira bennem van, amikor fut oda, és mondom, hogy az igen, majd az kell, hogy első labdaérintéséből meghúzódjon. Az nem jött össze, de egy gól csak sikerült.

Amúgy egyetértek az alattam szólókkal. Innentől akkor fogom valamire tartani, ha Mascherano lesz a kezdő VKP, Pique meg csak lelátóról nézi a meccseket. (szép álom)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanama 2014.10.26. 11:13:16-kor.
fz9999
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.01.18. 20:28:25
Tartózkodási hely: Bp

2014.10.26. 10:37:34

LG írta:Egyre inkább leírja magát nálam.

Pep utolsó szezonjában egyértelműen látszott, hogy megújulás kell a csapatnak. Azóta ez a harmadik szezon, amit megkezdtünk, LE a harmadik edző, de a várt megújulás elmaradt. Még mindig Pep örökségéből akarunk megélni, kiégett, és alibi embereknek van bérelt helye a kezdőben. Hogy örültünk sokan nyáron, hogy milyen jó lesz a Rakitic-Mascherano-Iniesta kp, ehhez képest az őszi szezon legfontosabb meccsén felállunk a súlytalan Busquetsel, és nyugger Xavival.
Az a világ legnagyobb vicce, hogy Alves és Pique még mindig itt lehet, ebben a csapatban, és ha már itt is vannak, akkor kezdenek is. Végül is csak a PSG elleni, a celebnek meg a tegnapi vereségben volt nem kis szerepe.

Persze lehet mondani, hogy így is vezetjük a bajnokságot, csak bennem vannak az előző szezonok tapasztalatai: a jó őszt mindig gyatra tavasz követte, és ez aligha lesz másképp. Ha csak nem LE belátja a saját böszmeségeit, és elindul a megújulás útján, de sajna erre kicsi az esély.
Teljesen egyetértek minden szóval. És ezek a kritikák nem emiatt a vereség miatt jönnek, egy unagyúgy látszott szinte minden meccs után, csak a kiscsapatokat azért előbb-utóbb felőrőljük, de tisztán látszik: amint egy jobb képességű ellenfél jön, - nem túlzok !!! - esélye sincs ennek a Barcának!!! Minden ugyanaz mint 3 éve... ha már a taktikán nem képes vki változtatni, akkor lega az összeállításon próbáljunk meg, hiszen látszik ez a csapat már nem versenyképes.
@LG Pique és Alves mellé én még természetesen Pedrot, Xavit, és főleg Busquetset is odasorolnám.
Nem lehet már ilyen csapatok ellen ilyen lassú középpályával (Xavi, Busi, Ini) kiállni. Nézzétek meg a konkurenciát: Modric, Kroos, Schweinsteiger, Matuidi, Yaya.... hát mit futnak ezek a játékosok? Xavi, Sergio, de még Iniesta is mikor fut ennyit? Soha! Az a minimum hogy MAsche + Raktitcnek alapembernek kellene lennie, az az alap, különben bárki átrohan rajtunk.

Lehet itt most mondani hogy mivan ha Messi berugja, meg stb... a tendencia látszik! LE nem képes változtatni ezen csapaton, amit próbál esetleg az meg teljes csőd!
Én már első hónap után úgy éreztem hogy teljesen alkalmatlan, de nem akartam korán itélni. Ez mostmár egyértelmű: MÉG 1 ÉV szenvedés minimum...

És ami a legrosszabb: írhatunk mi itt bármit, láthatja 50000 ember amit a klub és LE nem, akkor sem lesz változás, pedig Enriquet már ősszel kéne zavarni....
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.10.26. 10:05:43

Egyre inkább leírja magát nálam.

Pep utolsó szezonjában egyértelműen látszott, hogy megújulás kell a csapatnak. Azóta ez a harmadik szezon, amit megkezdtünk, LE a harmadik edző, de a várt megújulás elmaradt. Még mindig Pep örökségéből akarunk megélni, kiégett, és alibi embereknek van bérelt helye a kezdőben. Hogy örültünk sokan nyáron, hogy milyen jó lesz a Rakitic-Mascherano-Iniesta kp, ehhez képest az őszi szezon legfontosabb meccsén felállunk a súlytalan Busquetsel, és nyugger Xavival.
Az a világ legnagyobb vicce, hogy Alves és Pique még mindig itt lehet, ebben a csapatban, és ha már itt is vannak, akkor kezdenek is. Végül is csak a PSG elleni, a celebnek meg a tegnapi vereségben volt nem kis szerepe.

Persze lehet mondani, hogy így is vezetjük a bajnokságot, csak bennem vannak az előző szezonok tapasztalatai: a jó őszt mindig gyatra tavasz követte, és ez aligha lesz másképp. Ha csak nem LE belátja a saját böszmeségeit, és elindul a megújulás útján, de sajna erre kicsi az esély.
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2014.10.26. 08:48:22

Sziasztok!
Én úgy gondolom, hogy LE egy személy esetében hibázott az összeállításnál. Ez a személy pedig nálam Xavi, aki helyett Alba kezdhetett volna, mégpedig úgy, hogy Masch előre lép Busi mellé, Mathieu középhátvédbe, Alba pedig balhátvédre. Erre szerintem azért lett volna szükség, mert Mathieu nagyon gyengén játszott BHV-et, Xavi pedig lassan és pontatlanul játszott a KP-n. Busqetsszel annyi a problémám, hogy KVK létére nagyon nyeglén játszik, nem ütközik, sokat vár a labdával, néha el is szórja. Masch pont azt a határozottságot, keménységet hozza, ami erre a posztra kell. Nem akar gólpasszokat adni, ha megvan a labda, csak leadja Ininek, vagy Leonak, akik szervezhetnek.
Az általatok sokat kritizált Alves-Piqué páros szerintem nem hozott rossz meccset, voltak náluk sokkal gyengébben játszó játékosok is. Messi sem nyújtott kiemelkedőt és Ini is kicsit nekem olyan kedvtelenül játszott. Suárez és Neymar játékával viszont én elégedett voltam.
Mindent összevetve, azért azt kijelenthetjük, hogy a Madrid jogosan nyerte meg a meccset.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.10.26. 07:11:57

Rajta ment el. Ha már játszik Mathieu, akkor, legalább védekezzen, mert támadásban jobb Alba. Xavi pedig már egy rossz vicc.
A Fifa egy szégyen
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2014.10.26. 07:05:48

Szerintem nagyon nem volt jó lassítani a játékot,legalábbis az előrefelét semmiképp, márpedig ez történt Xavi-val.

Matyit meg szörnyű volt látni az ellenfél térfelén, sírt a laszti azon a poszton nála.

Nem értem hogy védekezhettünk úgy,vagy lehettünk olyan felállásban amiben a meccs 85%ban Marcelo tök üresen, óriási területtel előtte várhatta a szélen a lasztikat, kész csoda,h csak egy beadásból kaptunk gólt, igaz az meg pont olyan volt amire elvileg készülhettünk is volna,hiszen szögletnek hívták :D

Suarez kezdetése pedig jó döntés volt, két gólpassz,amiből sajnos egyet kihagyott Messi, ill beletette a kapusba. Jó madridi szemüveggel mondhatnánk,h óriási védés volt,de ott 5%ban múlt Casillason,h egyáltalán bele érhetett.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.10.26. 06:01:56

visca el barca írta: ez is tipikus utólag könnyű okosnak lenni esete. ha meg nyerünk akkor juhé. ha sablon megy ki, ők is ugyanugy le lettek volna focizva. én egyedül a hátvédsort nem variáltam volna, kp-n viszont jó ötletnek tűnt xavi, LE is tudta h lassítani kell a játékot, csak nem jött össze.
Én is úgy látom, hogy a kulcsmomentum a hátvédsor felforgatása volt.
Matyi-Masch duó jó középen (jobb opció híján). LE gondolata, hogy magasítsuk a hátvédsort alapgondolatként jó, de egy ilyen fejben szétesett Piqué játékát láttuk, a tizi megér egy misét, de én inkább a szögletgól előtti helyezkedését emelném ki. Legmagasabb játékosként 3-4 méterre állt mindenkitől, legközelebb a kapusunkhoz állt, egész egyszerűen nem vett fel embert a rögzített szituációnál. Nem hiszem, hogy taktikai megbeszélésen az hangzott el, hogy holt térbe álljon, senkit ne kövessen. Egész egyszerűen, fegyelmezetlen, dekoncentrált volt az egész meccsen.
Nagyon nagy szerepe volt abban, hogy a meccs megfordult.

LE benézte az összeállítást alaposan, amellett, hogy taktikailag nagyon gyenge volt, egész egyszerűen nem tud meccs közben változtatni. Elhangzott itt a nincs kivel változtatni, nos a helyzet az, hogy az ő kérésére lett kialakítva a keret, tavaly viszont egy másik edző kész tényeket kapott. SR-nél ragaszkodott egy olyan játékoshoz, aki nem üti meg a Barcelona szintjét és soha nem is fogja. Az ő behozatala 3:1-nél szemlélteti a legjobban, hogy mennyire nincs elképzelés taktikailag.
Értem én, hogy katalán, mi kutyánk kölyke és egyéb hangzatos maszlagok, de eddig sem bizonyított sehol igazán, hát itt se lesz sokkal jobb, max. a sztárok kihúzzák, ha van kedvük a játékhoz.
KialakÍtott egy keretet, aminek a nyári kijelentés szerint a kulcsjátékosai többek között Busi, Piqué voltak. Láthatjuk őket hétről hétre, mennyire kellenek ide.

Tata tavaly sokkal jobban meccselt ősszel a Madrid ellen, teljesen ültek a meglátásai. a tavaszi győzelmünk kevésbé az ő érdeme, de az is megvolt.
Neki is voltak korlátai, amihez a játékosok egója sokat hozzátett.

Nagyjából olyan edzőnk van, mint a csapat:középszer.

Ez van, valószínű ehhez most hozzá kell szoknunk egy darabig.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1635
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2014.10.25. 21:55:13

Szerintem a múlt századi középpálya okozta a vesztét. Nem is tudom, hogy jutott ez eszébe? Ha jól emlékszem, egy meccsen sem volt ez a hármas nála a kezdőben.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.10.25. 21:27:35

visca el barca írta:
pep71 írta:J. Alba mellőzése, középpálya összetétele. Óriási edzői hiba volt a mind a kettő szvsz.
Cseréiről nem is beszélek...Eddig mindenki attól volt elájulva, hogy mennyire összerakta a védekezést.
ez is tipikus utólag könnyű okosnak lenni esete. ha meg nyerünk akkor juhé. ha sablon megy ki, ők is ugyanugy le lettek volna focizva. én egyedül a hátvédsort nem variáltam volna, kp-n viszont jó ötletnek tűnt xavi, LE is tudta h lassítani kell a játékot, csak nem jött össze.

az meg h csere... mégis ki a tökömet kellett volna behoznia? bartrát? nincs kispadunk ez tény. a realnak ugyanúgy nincs, nekik is van egy jó erős kezdőjük és annyi. csak most ők nem voltak rászorulva arra h felforgassák a csapatot.
az mindenesetre vitathatatlan tény, hogy eddig két komolyabb meccsünk volt és mindkettőn 3-3 gólt kapva elbuktunk.
Hát, azért most volt a padon egy Rakitic és J.Alba is, plusz Sandro is ott lehetett volna, Pedro-nál ő is többet ér.
Rakitic meg remélem nem jár úgy, mint Fabregas, hogy nagyon bekezd, aztán elkezdjük mégis Xavit erőltetni helyette...hányszor volt már, hogy na majd most már Xavi nem lesz a nagy meccseken kezdő, direktebb lesz a játék stb...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.25. 21:10:30

pep71 írta:J. Alba mellőzése, középpálya összetétele. Óriási edzői hiba volt a mind a kettő szvsz.
Cseréiről nem is beszélek...Eddig mindenki attól volt elájulva, hogy mennyire összerakta a védekezést.
ez is tipikus utólag könnyű okosnak lenni esete. ha meg nyerünk akkor juhé. ha sablon megy ki, ők is ugyanugy le lettek volna focizva. én egyedül a hátvédsort nem variáltam volna, kp-n viszont jó ötletnek tűnt xavi, LE is tudta h lassítani kell a játékot, csak nem jött össze.

az meg h csere... mégis ki a tökömet kellett volna behoznia? bartrát? nincs kispadunk ez tény. a realnak ugyanúgy nincs, nekik is van egy jó erős kezdőjük és annyi. csak most ők nem voltak rászorulva arra h felforgassák a csapatot.
az mindenesetre vitathatatlan tény, hogy eddig két komolyabb meccsünk volt és mindkettőn 3-3 gólt kapva elbuktunk.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.10.25. 21:01:50

J. Alba mellőzése, középpálya összetétele. Óriási edzői hiba volt a mind a kettő szvsz.
Cseréiről nem is beszélek...Eddig mindenki attól volt elájulva, hogy mennyire összerakta a védekezést. Kis csapatok ellen nem kaptunk gólt, sokszor óriási szerencse kellett hozzá, de a komolyabb ellenfelek ellen, láthattuk, hogy mennyit javult a védekezés...
A játék sem lett semmivel direktebb, ugyanúgy simán lekontrázzák a csapatot mint eddig.
Semmi változást, fejlődést nem lehet látni tavalyhoz képest.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.10.22. 15:03:05

Az AS a következő címlappal jelent meg a Messi-Luis Enrique valójában nem létező affér kapcsán: "Lucho swims in gum"
Enrique twitteren:
Kép
Kép
fz9999
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.01.18. 20:28:25
Tartózkodási hely: Bp

2014.10.18. 23:34:04

Ne legyenek illuziói senkinek. LE nem mer, v. nem tud hozzányúlni ehhez a csapathoz (Xavi mellőzését kivéve). Minimális változtatásokkal sztem minden uaz mint tavaly. Nézel egy meccset és nem mondod meg h új az edző. Amíg Busquets, Alves és Pedro stabil kezdő ebben a csapatban addig senki ne reménykedjen abban hogy egy nagy csapattal fel tudjuk venni a versenyt. A másik meg ez a kamikáze taktika (10 ember az ellenfél térfelén állandóan, aztán persze az is lekontráz aki nem akar), még mindig, és látjuk hogy már 2 éve nem működik. Hátrányban megértem esetleg, hogy ezt játszuk, de X-nél idegenben egy PSG ellen pl... Az eredmény látszik. Ha már ezt eröltetjük, akkor ehhez 3 olyan kp kell mint Rakitic, aki ennyit fut és ilyen gyorsan visszaér. Busquets-el, Iniestaval ez nem megy. Alvesről nem is beszélve, de ezt hagyjuk, az oldal szerkesztője már kifejtette egy cikkben nem olyan rég amit mindenki lát kivéve a klubot.
Szóval vszg. uaz lesz a kezdőnk, mint Párizsban akkor pedig nincsenek kétségeim az eredményt tekintve sajnos. Lega 2-3 fejesgólt biztosan kapunk, ha MAsche-Mathieu a két belső védő - innen indulunk.
Rég Masche-t kellene játszatni, v. lega megpróbálni vkp-ban, mint ma!!! Suarez ha beáll csereként (mert ugye Pedro kirobbanthatatlan!) talán vmit hozzátud majd tenni. Esetleg bízhatunk még abban hogy Messi és Neymar szédületes napot fog ki és akkor lehet esélyünk, de ha nem...
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.10.18. 22:52:19

Alves témát én sem értem... hogy lehet még mindig a csapatban az az ember. Vártam,hogy most a fórumon valaki felhozza a gólpasszát,végre minden Alves imádó csöndben maradt :D Mert hiába adott gólpasszt,mikor 980labdát eladott a semmiben,és most se arról volt szó,hogy bent aprók a társak,hanem egyszerüen nem tudja eltalálni a labdát megfelelően,hogy veszélyes legyen.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.18. 22:43:44

palesz77 írta:
hajnesz írta:de szerintem egy közlekedési kihágás nincs kihatással a teljesítményére(el kell fogadni,hogy minden focista egy kicsit "szédült" a maga módján(pl.Alves öltözködése),nem mindenki olyan kisiskolás(Zlatan után szabadon 8) ),mint Messi,Xavi,Ini).
Nem az volt a baj, hogy kihágása volt, hanem hogy bíróságra kell mennie a viselkedése miatt.. Az miatt mondom, hogy ez nem Barcahoz illő. De amúgy lehet azért reagálom túl, mert már rohadtul elegem van Pique hülyeségeiből, és idén is csak ezekről jönnek a hírek..

A jövő heti meccsre meg kíváncsi leszek, leginkább arra, hogy Alves az után is kezdő lesz-e.. Mert abba 99%-ig biztos vagyok, hogy lesz pár hajmeresztő megoldása jövő héten is, csak Madridék büntetni is fognak, nem mellégurítani üres kapura.. Ma is 2 gólt kaphattunk volna miatta 5 percen belül. Na mindegy, nem is idegesítem már magam ezen.

Plusz még arra is kíváncsi vagyok, hogy kitalál-e valami extrát a Madrid ellen Lucho, vagy "csak" ezt nyomjuk majd, mint amit eddig - érzésem szerint ez kevés lesz, aztán meglátjuk.
Ez igaz, ezért is lenne jó a 2 szűrős rendszer, legalább Rakiticen kívül (ha játszik) pl Masche kicsit kompenzálni tudná Dani Alves hibáit.
Amúgy azt vettem észre ezen a mai meccsen, hogy Messi lehet hogy sokat sétál, de ha például látja hogy a fél középpálya üres, akkor van amikor a hátvédekhez is visszarohan őrízni.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.18. 22:38:18

hajnesz írta:de szerintem egy közlekedési kihágás nincs kihatással a teljesítményére(el kell fogadni,hogy minden focista egy kicsit "szédült" a maga módján(pl.Alves öltözködése),nem mindenki olyan kisiskolás(Zlatan után szabadon 8) ),mint Messi,Xavi,Ini).
Nem az volt a baj, hogy kihágása volt, hanem hogy bíróságra kell mennie a viselkedése miatt.. Az miatt mondom, hogy ez nem Barcahoz illő. De amúgy lehet azért reagálom túl, mert már rohadtul elegem van Pique hülyeségeiből, és idén is csak ezekről jönnek a hírek..

A jövő heti meccsre meg kíváncsi leszek, leginkább arra, hogy Alves az után is kezdő lesz-e.. Mert abba 99%-ig biztos vagyok, hogy lesz pár hajmeresztő megoldása jövő héten is, csak Madridék büntetni is fognak, nem mellégurítani üres kapura.. Ma is 2 gólt kaphattunk volna miatta 5 percen belül. Na mindegy, nem is idegesítem már magam ezen.

Plusz még arra is kíváncsi vagyok, hogy kitalál-e valami extrát a Madrid ellen Lucho, vagy "csak" ezt nyomjuk majd, mint amit eddig - érzésem szerint ez kevés lesz, aztán meglátjuk.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.10.18. 22:37:26

Tudom,hogy ez nem szép,meg minden.Gondolkoztam is,hogy beleirjam-e,vagy sem.Látszott,hogy nincs komoly baja,én egyből azt gondoltam,hogy folytatni tudja,csak aztán VÉGRE JÖTT A CSERE. :D Amúgy meg nem kell velem egyetérteni,mindenki máshogy látja,de ennyi játéklehetőségből talán még én is többet tudtam volna kihozni,mint amennyit kapott idén. Remélem ezzel a meccsel vége a szezonjának,esetleg a Granada ellen bejöhet 90.percben időhúzó cserének. Kevés játékos van,akit nem türtem/türök meg a Barca kötelékében(Oleguer,Robi), de az ilyeneknek ki kell adni az útját,vagy pedig ne várjanak empátiát a szurkolóktól feléjük. Úgy gondolom,hogy még az első liga is sok neki,nem hogy a Barca
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2014.10.18. 22:27:47

hajnesz írta: Most volt először az életemben,hogy majdnem sírtam örömömben,mikor láttam,hogy Róbert Gida lesérült,s nem tudja folytatni. Ha nem sérült volna le,kb a 75.percben jöhetett volna Ini #-o :(
Nem szeretnék nagyon beléd kötni, de hogy lehet ilyet írni? Abból egy komoly sérülés is lehetett volna, még most sem lepődnék meg pl egy bordarepedésen. Én sem tartom SR-t Barca szintű játékosnak, de ne az ő hibája legyen már hogy játszik, meg azért talán nem kéne örömkönnyeket hullajtani mikor alig bírják felhúzni a földről.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1318
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2014.10.18. 22:24:17

palesz77 írta:meg leültetem az asszonyt a padra - aki erről tud valamit, az leírhatná, mert ez igen nagy wtf volt nekem, hogy a padhoz vitte ki a kölköt Pique.
Az természetesen még bőven a meccs előtt volt, amikor a játékosok bejárják a pályát. Nem tudom, miért olyan nagy dolog ez. Korábban Messi párja és gyerkőce is feltűnt már ott.

És Piquét se küldje lelátóra egy ilyenért, max a teljesítménye miatt, vagy ha edzésről késik, stb..

Alves, vagy még inkább Montoya helyzete valóban érdekes, úgy látszik egyáltalán nem bízik benne Lucho. Egyre inkább elképzelhetőnek tartom én is, h azért játszatja ennyit Alvest, mert meg akarja győzni a maradásról. Egyébként a hatékonyságtól eltekintve az kétségtelen, h Alves továbbra is igen domináns szerepet tölt be a támadásainknál, amire Montoya nem képes. Lehet ez az ok.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.18. 22:18:23

palesz77 írta:Megmondom őszintén, most kicsit csalódtam Luchoban. A nyilatkozataiból az jött le, hogy itt kőkemény fegyelem lesz, meg ő lesz az alfahím a klubon belül, erre Pique celebasszonya még a padra is leülhet azok után, hogy Gerard barátunkat beidézik a bíróságra, mert úgy viselkedett ahogy az a klubhoz nem méltó.. A lelátóra küldtem volna a srácot 1 hónapra kb ezután - mivel ez már a sokadik ökörsége volt -, nem hogy a kezdőbe rakom, meg leültetem az asszonyt a padra - aki erről tud valamit, az leírhatná, mert ez igen nagy wtf volt nekem, hogy a padhoz vitte ki a kölköt Pique.

Alves helyzete szintén csalódást keltő dolog számomra, volt itt ez a csak a teljesítmény számít szöveg. Ja.. Úgy tűnik csak Deuval volt annyira kemény, hogy kitegye a csapatból. :roll:

Na mindegy, ennek ellenére még mindig komálom Luchot, de egyáltalán nem tartom akkora kemény legénynek, mint amilyennek beállította magát. Ő se mer - vagy nem hajlandó - bizonyos embereket kitenni a kezdőből, ez már most tisztán látszik. És tartok tőle, hogy ez hosszútávon megbosszulhatja magát, de ne legyen igazam.

Ezt a meccs előtt megfogalmaztam már magamban,. ha 5-0-ra nyerünk végül, ezeket akkor is így gondolom.

Szerintem nem olyan vészes a helyzet, azért meglépte Lucho hogy pár meccsig padra tette, ilyen előtte nem nagyon volt.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.10.18. 22:13:56

palesz77 írta:Megmondom őszintén, most kicsit csalódtam Luchoban. A nyilatkozataiból az jött le, hogy itt kőkemény fegyelem lesz, meg ő lesz az alfahím a klubon belül, erre Pique celebasszonya még a padra is leülhet azok után, hogy Gerard barátunkat beidézik a bíróságra, mert úgy viselkedett ahogy az a klubhoz nem méltó.. A lelátóra küldtem volna a srácot 1 hónapra kb ezután - mivel ez már a sokadik ökörsége volt -, nem hogy a kezdőbe rakom, meg leültetem az asszonyt a padra - aki erről tud valamit, az leírhatná, mert ez igen nagy wtf volt nekem, hogy a padhoz vitte ki a kölköt Pique.

Alves helyzete szintén csalódást keltő dolog számomra, volt itt ez a csak a teljesítmény számít szöveg. Ja.. Úgy tűnik csak Deuval volt annyira kemény, hogy kitegye a csapatból. :roll:

Na mindegy, ennek ellenére még mindig komálom Luchot, de egyáltalán nem tartom akkora kemény legénynek, mint amilyennek beállította magát. Ő se mer - vagy nem hajlandó - bizonyos embereket kitenni a kezdőből, ez már most tisztán látszik. És tartok tőle, hogy ez hosszútávon megbosszulhatja magát, de ne legyen igazam.

Ezt a meccs előtt megfogalmaztam már magamban,. ha 5-0-ra nyerünk végül, ezeket akkor is így gondolom.
Elvileg ami a "stadionon kivül" történik,abba nem szól annyira bele,mint azt Guardiola tette. Jó,ha mondjuk szétvert volna két kopasz csávót részegen,hajnali 5kor,akkor egyetértenék veled,de szerintem egy közlekedési kihágás nincs kihatással a teljesítményére(el kell fogadni,hogy minden focista egy kicsit "szédült" a maga módján(pl.Alves öltözködése),nem mindenki olyan kisiskolás(Zlatan után szabadon 8) ),mint Messi,Xavi,Ini). A többivel nagyjából egyetértek.
Most volt először az életemben,hogy majdnem sírtam örömömben,mikor láttam,hogy Róbert Gida lesérült,s nem tudja folytatni. Ha nem sérült volna le,kb a 75.percben jöhetett volna Ini #-o :(
Lezárt