Luis Enrique

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Kit választanál LE utódjának?

Sampaoli
53
56%
Unzue
5
5%
Koeman
10
11%
Blanc
0
0 szavazat
Allegri
9
9%
Tuchel
2
2%
Sarri
1
1%
Eusebio
0
0 szavazat
Óscar Garcia
1
1%
Más
14
15%
 
Szavazatok száma: 95
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2015.01.06. 23:48:21

Szerintem Messi már tudja, ki lesz az új edző. De lehet, hogy az új elnököt is ő nevezi majd meg, amennyiben marad Barcelonában.
Most, hogy Puyol szabad, én idény végéig odaadnám neki a csapatot.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.01.06. 23:31:42

Hát pedig 2012 őszén a Tito féle Barcával hazai pályán 4-1re vertük a Falcaoval felálló Atleticot 0-1ről.Majd 2013 tavaszán Messi lesérülése miatt emberhátrányban is nyertünk ellenük szintén 0-1ről 2-1re a Vincente Calderonban. :)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Stoichkov
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2004.10.09. 12:24:19

2015.01.06. 23:19:39

Leon írta:Én arra leszek kíváncsi,hogy akkor mi lesz vele ha mondjuk jól megcsapjuk az Atleticot? 3-4góllal...
Persze az utóbbi idők után könnyen fordítva is elsülhet a dolog,de ha nyerünk akkor mennyiben változik a helyzete L.E-nek? Mindenki boldog lesz de ha majd megint kikapunk akkor egy újabb 2 meccses ultimátumot fog kapni?Meddig fog ez így menni? :roll:
hát ha valamelyik csapat akkor az az atletico akinek nem igazán szoktunk jól odacsapni soha :)
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.01.06. 23:15:08

Én arra leszek kíváncsi,hogy akkor mi lesz vele ha mondjuk jól megcsapjuk az Atleticot? 3-4góllal...
Persze az utóbbi idők után könnyen fordítva is elsülhet a dolog,de ha nyerünk akkor mennyiben változik a helyzete L.E-nek? Mindenki boldog lesz de ha majd megint kikapunk akkor egy újabb 2 meccses ultimátumot fog kapni?Meddig fog ez így menni? :roll:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Pampalini
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2014.04.10. 12:36:22

2015.01.06. 21:25:40

palesz77 írta:
Pampalini írta:Ennyi erővel Pep sem volt egy nagy szaktekintély, amikor átvette a csapatot...
Igen, és olyan egy volt az ezerből.. Most is a Pep éra sikereit próbáltuk leutánozni Luchoval, láthatjuk mi lett belőle.. Túl kéne lépni ezen a korszakon, az egyszer nagyon bejött, de ha most 100-szor megint így akarunk megújulni, akkor legalább 99-szer bukni fogunk elég nagyot - de lehet 100-szor.
nem is mondtam, hogy kezdő edzőt hozzunk
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.06. 21:17:12

Pampalini írta:Ennyi erővel Pep sem volt egy nagy szaktekintély, amikor átvette a csapatot...
Igen, és olyan egy volt az ezerből.. Most is a Pep éra sikereit próbáltuk leutánozni Luchoval, láthatjuk mi lett belőle.. Túl kéne lépni ezen a korszakon, az egyszer nagyon bejött, de ha most 100-szor megint így akarunk megújulni, akkor legalább 99-szer bukni fogunk elég nagyot - de lehet 100-szor.
Pampalini
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2014.04.10. 12:36:22

2015.01.06. 21:05:43

kristop írta:
Feast4 írta:Na azért két valamit gyorsba szögezzünk le. Még sajna nem menesztették. És ha nézzük az utóbbi években felmerűlő neveket: Klopp,Valverde, Biesla is lényegesen jobb felkészültebb edzők mint ő. Miből szűrtem le ezt? Legalább folyamatosan képpesek úgyanazt a szintet hozni, amire ez a szerencsétlen kókler nem képpes.
a sociedad utáni meccs után a véletlenül se akarom védeni, de most komolyan kloppra írod, hogy azért lenne jó, mert folyamatosan képest ugyanazt hozni? mármint kiesni a német bajnokság egy dortmund szintű csapattal? vagy bielsát? akit én egyszerűen imádok és bálványozok, de ha valami, akkor a konzisztencia az nincs nála. plusz egy teljesen őrült, akivel baromi jó meccseink lennének, de egy biztos pont ő soha nem lenne, meg eredmény se szerintem. valverde meg egy jó spanyol középcsapat edzője, aki meg ennél többet nem bizonyított.

szép dolog ez felindultság, engem is még mindig kiakaszt, amit az előző meccsen művelt, de hogy az nem lenne jobb, ha hozunk hirtelen egy szintén nem megoldás arcot, az biztos.
Ennyi erővel Pep sem volt egy nagy szaktekintély, amikor átvette a csapatot...
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.01.06. 21:03:53

palesz77 írta:...

Úgyhogy remélem ez azért kamu hír..
igen, minden bizonnyal az volt.

sporton azt olvastam, hogy a kapitányok beszéltek már Luchoval (Xavi, Iniesta, Busquets) és lebeszélték arról, hogy megbüntesse hivatalos úton Messit az "edzésmulasztás" miatt.
a holnapi edzés előtt terveznek beszélni Leoval is, megpróbálják jobb belátásra bírni a feleket.
Kép
Pampalini
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2014.04.10. 12:36:22

2015.01.06. 21:01:30

Feast4 írta:Na azért két valamit gyorsba szögezzünk le. Még sajna nem menesztették. És ha nézzük az utóbbi években felmerűlő neveket: Klopp,Valverde, Biesla is lényegesen jobb felkészültebb edzők mint ő. Miből szűrtem le ezt? Legalább folyamatosan képpesek úgyanazt a szintet hozni, amire ez a szerencsétlen kókler nem képpes.

Igazából teljesen mindegy ki jön sokkal nagyobb kárt nem tud tenni. Csak igazából továbbra is azt mondom amit korábban. Széthulló vezetőség leszállóágban lévő klubb átigazolási tilalommal. Teszem azt ha te vagy Klopp és megkérnek és még csábító is lenne elvállalnád főleg annak a tudatában, hogy lehet az új vezetőség téged is kitesz? Oké Rosell volt de ki tudta kezdeni Pepet akkor laorta miért ne tudna egy edzőt kikezdeni ha olyanja van a tűzoltás kellős közepén?
Sajnos nagyon igazad van, ezzel egy ideig ki vagyunk radírozva, csak remélhetjük, hogy a befektetők, támogatók nem fordulnak el. Ugyanakkor egy olyan edző, aki nem ragaszkodik görcsösen a régihez, elkezdhet építeni valamit a fiatalok segítségével.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.01.06. 20:58:56

Feast4 írta:Na azért két valamit gyorsba szögezzünk le. Még sajna nem menesztették. És ha nézzük az utóbbi években felmerűlő neveket: Klopp,Valverde, Biesla is lényegesen jobb felkészültebb edzők mint ő. Miből szűrtem le ezt? Legalább folyamatosan képpesek úgyanazt a szintet hozni, amire ez a szerencsétlen kókler nem képpes.
a sociedad utáni meccs után a véletlenül se akarom védeni, de most komolyan kloppra írod, hogy azért lenne jó, mert folyamatosan képest ugyanazt hozni? mármint kiesni a német bajnokság egy dortmund szintű csapattal? vagy bielsát? akit én egyszerűen imádok és bálványozok, de ha valami, akkor a konzisztencia az nincs nála. plusz egy teljesen őrült, akivel baromi jó meccseink lennének, de egy biztos pont ő soha nem lenne, meg eredmény se szerintem. valverde meg egy jó spanyol középcsapat edzője, aki meg ennél többet nem bizonyított.

szép dolog ez felindultság, engem is még mindig kiakaszt, amit az előző meccsen művelt, de hogy az nem lenne jobb, ha hozunk hirtelen egy szintén nem megoldás arcot, az biztos.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.01.06. 20:39:13

Na azért két valamit gyorsba szögezzünk le. Még sajna nem menesztették. És ha nézzük az utóbbi években felmerűlő neveket: Klopp,Valverde, Biesla is lényegesen jobb felkészültebb edzők mint ő. Miből szűrtem le ezt? Legalább folyamatosan képpesek úgyanazt a szintet hozni, amire ez a szerencsétlen kókler nem képpes.

Igazából teljesen mindegy ki jön sokkal nagyobb kárt nem tud tenni. Csak igazából továbbra is azt mondom amit korábban. Széthulló vezetőség leszállóágban lévő klubb átigazolási tilalommal. Teszem azt ha te vagy Klopp és megkérnek és még csábító is lenne elvállalnád főleg annak a tudatában, hogy lehet az új vezetőség téged is kitesz? Oké Rosell volt de ki tudta kezdeni Pepet akkor laorta miért ne tudna egy edzőt kikezdeni ha olyanja van a tűzoltás kellős közepén?
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.06. 20:30:21

Erxy írta:Cadena Cope reporting, the board has reached Messi, to calm him down cause Lucho will be fired in the coming hours.
Na mondjuk remélem ez a része kamu, mert ez már tényleg nagyon durva lenne.. Nevezzék ki akkor legközelebb Messit játékos-menedzsernek, aztán nem lesznek bajai. És félre ne értsetek, nem azt mondom, hogy ragaszkodjunk Luchohoz, szerintem semmivel nem lennénk jobbak vele a jövőben sem mint most, szóval tőlem aztán mehet - bár utódot se fogunk rendeset találni most -, de azért ne azért rúgjuk már ki, hogy Messi megnyugodjon.. Persze tudom, hogy neki köszönhetünk jelenleg kb mindent, de azért arra emlékezni kéne, hogy Messi van a klubért, és nem fordítva.. :roll:

Úgyhogy remélem ez azért kamu hír..
Pampalini
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2014.04.10. 12:36:22

2015.01.06. 19:22:12

Alcantara írta:
Pampalini írta:Klopp? Aki a semmiből vitte a BL döntőbe ezt a noname gárdát? A 2 keretet pedig ne hasonlítsd össze, neki is szüksége van a váltásra, ami kapóra jöhet. Egyébként Heynckes is jöhetne, ha nem a 100. szülinapjára készülne :)
Pampa! Kicsit korosabb leszel, akkor majd tudni fogod, hogy nem mindegy, hogy egy Bundesliga középcsapatot viszek sikerre egy alkalommal, mindenféle eredménykényszer nélkül vagy leszerződök egy olyan csapathoz, ahol alapkövetelmény a bajnokság, BL négy közé jutás.
Itt nem tűri el a közönség és a vezetés, hogy most éppen rossz szériám van és a kieső helyért harcolok, de majd nemsokára jobb lesz. Szerinted 4-5 vereségnél, maradhatna a kispadon, mint Németországban.
A keretről meg annyit, hogy egyrészt ő maga alakította az idei évre (sérülés nincs kalkulálva, az oké) Immobile játékába beleszerelmesedett például.

Nem mondom, hogy nem jó edző, nem tehetséges, de lutri lenne ő nálunk.
Nekünk nincs itt idő kísérletezni, gatyába kell rázni azt amit itt hagyott Zubi a csodaigazolásaival.

Ide olyan edző kell, aki bizonyított nagy csapatnál, neve/tekintélye van, alkalmas arra, hogy motiválja ezt a társaságot.
Ilyen edzők Ancelotti, Jose például. Mielőtt rám írna ebben valaki, nem azt mondom, hogy személy szerint ők kellenek, de kvalitásban egy ilyen típusú és még az is meglehet, hogy kudarcot vallana szintén ezzel a jóllakott, primadonna csapattal.
Visca! Én próbáltam a realitás talaján mozogni, de meggyőztél. Mond meg nekem, hogy ki ez a most leszerződtethető edző!
Egyébként azt gondolom, hogy Klopp fiatal kora ellenére már igenis bizonyított (és bizony nem egy évben), nem úgy, mint például Lucho vagy Tata. Ettől függetlenül természetesen nem biztos, hogy beválna, de kiválóan motiválja a játékosait és a játék ritmusát is talán fel tudná pörgetni.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.01.06. 19:09:46

Úgy érzem, mostmár nekem is illene valamit írnom a helyzetéről, mint legnagyobb Luchoptimista.

Az az igazság, hogy túl nagy feladat még neki egy top 5-ös klub menedzselése és ez meg is látszik a csapat játékán. Sajnos nem adott túl nagy pluszt a kinevezése, viszont az ő Barcájának is megvannak a pozitívumai, csak úgy, mint Martinoénak.
Szerintem neki is az lenne a legjobb, ha kirúgnák/felmondana, nem való ez még neki. Az a gond, hogy már az öltözőben is problémák adódtak és ez kihat a játékra is.

Az lenne a legjobb, ha lelépne ő is és a vezetőség is - aztán tőlem vezethetné a csapatot Roura is.
Szóval sajnálom, hogy így lesz vége az edzői karrierjének nálunk - végülis egyenlőre - , de túl kell lépni rajta és most szezon közepén egy olyan edzőt hozni a helyére, aki rendet tud rakni a csapaton belül.

Viszlát Lucho, de remélem még látunk a Barca edzőjeként, persze majd ha már top menedzser leszel! :)
Kép
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2015.01.06. 19:02:16

Én szerintem is mostmár nagyon az lehet a levegőben hogy Zubi távozása után érik Luchó távozása is. :? Ami valószínűleg megváltás lehet mostmár a csapatnak. Egy biztos hogy sztem bartóék lucho helyére, az eddigi kudarc után amiket noname emberek értek el a klub élén, sztem olyasvalakit fognak nézni aki már nyert bajnokságot és sikeres tudott lenni egy csapat életében ez pedig a választások szempontjából is reális lehet bartóéknak. Ez lehet Klopp vagy más is akár, de én bízom abban hogy a német lehet a befutó a végén. Feltéve hogyha enriquet tényleg menesztik, erre pedig mostmár sztem azért valljuk meg hogy elég nagy sansz van. :roll:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Nervo 2015.01.06. 19:17:28-kor.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.01.06. 18:45:07

Cadena Cope reporting, the board has reached Messi, to calm him down cause Lucho will be fired in the coming hours.

ez azért elég meglepő lenne, nemrég még 2 meccses ultimátumról volt szó.. mindenesetre izgalmas napok vannak előttünk, úgy érzem.
Kép
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.01.06. 18:43:01

Capon írta:
bence-barca írta:Amúgy ti mit mondanátok, ha új edző jönne jöjjön mihamarabb és idény közben legyen a csere (nyilván ennyi idő alatt nem tudna ő se ütős csapatot csinálni illetve év közben nem lehet minden edzőt csak úgy elmozdítani) vagy LE maradjon nyárig és nyáron jöjjön valaki? Illetve kit/ kiket látnátok szívesen?
Én azt mondom , hogy év végéig még maradjon. Le kell ülnie a játékosokkal az öltözőben , tisztáznia kellene a helyzetet. Hol is tartunk most , mi is fog következni , mert ez így nem mehet tovább. Minden játékossal tisztázza a viszonyát. LE-nek változtatnia kéne magán , mert ez a "majd én megmutatom , hogy Messit le tudom ültetni a padra " hozzáállás semmire nem fog vezetni. Viszont ehhez az is kell , hogy Messi/ék is visszavegyenek , főleg Messi , mert ez most már kezd kicsit sok lenni amit megenged magának.

Ha ennyi sem volt elég ahhoz , hogy most be legyen fosva LE , és ugyanezt nyomja az elkövetkezendő 2 meccsen , amit elkezdett , akkor menjen is végleg. Szerintem ez az Ultimátum megállította benne még a sz**t is. Azért csak nincs annyi esze , hogy egy ilyen balhé közepette még mindig játsza a "majd én megmutatom " stílust.

Az Almeria meccs neki nem volt elég ? Eljátsza ugyanezt a Sociedad ellen is. Nem tanul a hibáiból , de akkor miért mondja azt , hogy tanultak a hibáikból ? Saját maga ellen beszél folyamatosan.
Ha most az Elche ellen Rakitic-et fogja játszani (ez szinte tuti) , és ha az Atletico ellen ismét Xavi kezd , akkor én részemről befejeztem a meccsnézést akármi is legyen az eredmény.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.01.06. 17:11:52

Alcantara írta: Ide olyan edző kell, aki bizonyított nagy csapatnál, neve/tekintélye van, alkalmas arra, hogy motiválja ezt a társaságot.
Ilyen edzők Ancelotti, Jose például. Mielőtt rám írna ebben valaki, nem azt mondom, hogy személy szerint ők kellenek, de kvalitásban egy ilyen típusú és még az is meglehet, hogy kudarcot vallana szintén ezzel a jóllakott, primadonna csapattal.
Értem én és egyet is értek, de ki?

Heynckes? Conte?Henk ten Cate? Guus Hiddink? Ki rávehető ki megszerezhető? Kinek volna értelme?
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.01.06. 16:47:02

Pampalini írta:Klopp? Aki a semmiből vitte a BL döntőbe ezt a noname gárdát? A 2 keretet pedig ne hasonlítsd össze, neki is szüksége van a váltásra, ami kapóra jöhet. Egyébként Heynckes is jöhetne, ha nem a 100. szülinapjára készülne :)
Pampa! Kicsit korosabb leszel, akkor majd tudni fogod, hogy nem mindegy, hogy egy Bundesliga középcsapatot viszek sikerre egy alkalommal, mindenféle eredménykényszer nélkül vagy leszerződök egy olyan csapathoz, ahol alapkövetelmény a bajnokság, BL négy közé jutás.
Itt nem tűri el a közönség és a vezetés, hogy most éppen rossz szériám van és a kieső helyért harcolok, de majd nemsokára jobb lesz. Szerinted 4-5 vereségnél, maradhatna a kispadon, mint Németországban.
A keretről meg annyit, hogy egyrészt ő maga alakította az idei évre (sérülés nincs kalkulálva, az oké) Immobile játékába beleszerelmesedett például.

Nem mondom, hogy nem jó edző, nem tehetséges, de lutri lenne ő nálunk.
Nekünk nincs itt idő kísérletezni, gatyába kell rázni azt amit itt hagyott Zubi a csodaigazolásaival.

Ide olyan edző kell, aki bizonyított nagy csapatnál, neve/tekintélye van, alkalmas arra, hogy motiválja ezt a társaságot.
Ilyen edzők Ancelotti, Jose például. Mielőtt rám írna ebben valaki, nem azt mondom, hogy személy szerint ők kellenek, de kvalitásban egy ilyen típusú és még az is meglehet, hogy kudarcot vallana szintén ezzel a jóllakott, primadonna csapattal.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.01.06. 15:24:30

bence-barca írta:Amúgy ti mit mondanátok, ha új edző jönne jöjjön mihamarabb és idény közben legyen a csere (nyilván ennyi idő alatt nem tudna ő se ütős csapatot csinálni illetve év közben nem lehet minden edzőt csak úgy elmozdítani) vagy LE maradjon nyárig és nyáron jöjjön valaki? Illetve kit/ kiket látnátok szívesen?
Elsőre azt mondanám, hogy tök mindegy igazából nem oszt nem szorozna egy edzőváltás, de ha LE kezdi fél év után elveszteni az öltözőt, akkor mégsem mindegy nagyon nem!
Igazából nem fogunk olyan szezont futni idén amire nagyon rá tudná nyomni a bélyegét egy edzőváltás, akkor meg akár most is lehetne.

LE-vel eddig azt értük el, hogy nézhetetlen, unalmas meccseket játszunk eredménytől függetlenül, elképzelés nélkül rohangálunk a pályán nulla taktikai elképzeléssel és felkészítéssel. Kb. ugyan annyira szórakoztató egy 5-0 győzelmünket nézni mint egy 1-0 vereségünket, nulla szórakozást kínálnak a meccseink.
Ebben a fél szezonban több meccsünket nem láttam mint az elmúlt 10 évben összesen és ezt túlzás nélkül állíthatom.

Ha feltesszük a kérdést, hogy mit vesztenénk LE leváltásával, akkor nem lenne valami hosszú lista belőle.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2015.01.06. 15:09:23

Én egyet értek a rotációval egy bizonyos szintig.. De olyan balgaságokat követ el, hogy az hihetetlen.. Nem akkor kell arcoskodni Messivel vagy Neymarral mikor egy létfontosságú nehéz meccsünk jön.. Miért nem lehet azt megtenni, hogy mikor vezetünk egy 3-0 ra akkor a 70. perc környékén lecseréli az egyiket.. Hiszen a lényeges kérdések addigra eldölnének.. Messi is pihenhet nem fogják az utolsó percben idegből lerúgni vagy hasonló. És akkor készülhet a hétközi meccsre vagy a jövőheti rangadóra.. És ha ne adj isten Neymarnak 4 sárgája lenne már akkor őt is lelehet hozni, ha az ember már úgy érzi kézben van a meccs.. Hogy ne a következő rangadót hagyja ki. Én legalább is így rotálnám a nagyokat.. Legyen meg a meccs tartsuk kézben és ha megvan akkor a nagyágyukat is lehet cserélgetni.. És ezt szerintem a játékosokkal is meglehet értetni és nem hiszem hogy Elce vagy hasonlókaliberű csapatnál ha lecserélnék nagyon hisztizne bárki is..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.01.06. 14:18:50

mondjuk tök evidens, h a kövi 2 meccset behuzzuk majd a jövőhéten eltaknyolunk a riazorban :lol:
Pampalini írta:Egyébként Heynckes is jöhetne, ha nem a 100. szülinapjára készülne :)
még csak 69, de 100 évesen is 10x jobb edző lesz mint LE valaha...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Pampalini
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2014.04.10. 12:36:22

2015.01.06. 14:15:12

Csak azt nem értem, hogy ha megszerezzük a 6 pontot, akkor minden happy?
Vagy ha hitvány játékkal hozzuk a 2 meccset, akkor is kirúgják?
Pampalini
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2014.04.10. 12:36:22

2015.01.06. 14:12:07

Alcantara írta:
visca el barca írta:értem én, de azért a világ legjobbjai csak képesek arra, hogy néhány hónap alatt betanuljanak valami új formációt....[/i]
Ebben teljesen igazat adok, vicces lenne, ha ez a keret, csak a tiki-taka alkalmazására lenne jó.

Ez a Klopp mánia megint miért került elő? Szegény éppen most birkózik a kieső helyen a Dortmundjával, pedig állítólag a világ egyik legjobb edzője. Éppen ő kellene most ide. :roll:
Klopp? Aki a semmiből vitte a BL döntőbe ezt a noname gárdát? A 2 keretet pedig ne hasonlítsd össze, neki is szüksége van a váltásra, ami kapóra jöhet. Egyébként Heynckes is jöhetne, ha nem a 100. szülinapjára készülne :)
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2015.01.06. 13:50:31

Érdekes ez az állítólagos ultimátum. Az, hogy 6 pontot akarnak a következő 2 meccsen, az ok. De az edző arrogáns viselkedése, és túlzott rotációja érdekes! Az arroganciához nem tudok hozzászólni, mivel nem tudom milyen a viselkedése a játékosokkal. Viszont az általam is szapult, értelmetlen mértékű rotáció iránti kritika LE edzői filozófiájának bírálata! Állandóan azt hangoztatja, hogy az egész keret egyenrangú, mindenkit használni akar. Én is hiányolom az állandó kezdőt, és felháborítanak az olyan cikkek, miszerint LE keresi a csapatát. Ha eddig nem találta, sose fogja! Szóval kérdés, hogy most hirtelen megtalálja-e a csapatát, és ezáltal feladja a filozófiáját?! Én személy szerint egyetértek a rotációval az ésszerűség határain belül, mivel kell mindenkinek a pihenő, elkerülhetőbbek a sérülések. Az is ok, hogy ha vki formán kívül kerül, és a posztján bevethető másik játékost előtérbe lehet helyezni, hátha jobban megy majd. Pl. Rakitic kezdeti lendülete elfogyott, logikus volt Xavi kezdetése, mivel jól is ment vele néhány meccsen. De most ő van nagyon formán kívül...hol a következetesség? Piqué jelentősen feljavult, gólokat fejelt, mégis sokat padozik. Bartra alig kap szerepet. Alves katasztrófa, mégsem orvosolja, pedig Adriano tuti hozná a szintjét...
Szóval jó lenne egy állandóbb kezdő, és formahanyatlás esetén lehet váltani. Nálam ez most igy nézne ki: Bravo - Adriano, Masc/Bartra, Piqué/Bartra, Alba - Rakitic, Busi/Masc, Iniesta- Neymar, Messi, Suarez. Ezt lehetne ésszerűen rotálni
Lezárt