FC Barcelona 18/19

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Mit tippelsz szezon végére?

Nem nyerünk 1 kupát se a 3-ból
24
18%
Megnyerjük a Bajnokságot
21
16%
Megnyerjük a BL-t
3
2%
Megnyerjük a Kupát
15
11%
Megnyerjük a Bajnokságot és a Kupát
28
21%
Megnyerjük a Bajnokságot és a BL-t
11
8%
Megnyerjük a BL-t és a Kupát
1
1%
Triplázunk
32
24%
 
Szavazatok száma: 135
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.15. 23:34:45

TripleH írta:
Bob_Marley írta:Nem haragszom, en bloc nézd mikor Kaka, James másoknak helyük van, volt.
Ez am nem csak a madridnál van így, az aktuális sztárigazolásnak mindenhol játszani kell, csak ugye eddig szinte minden évben a madrid vette az év "befutottját" de megnézed azért nálunk is fellelhető ugyanez.
Szerintem sokkal racionálisabb igazolásaink voltak az elmúlt években. Rakitic, Mathieu, Umtiti, Bravo és így tovább. Suarezék nem, de legfőképpen építőkockákat igazolunk, nem sztárokat.
Kép
Kép
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.08.15. 23:20:48

Bob_Marley írta:Nem haragszom, en bloc nézd mikor Kaka, James másoknak helyük van, volt.
Ez am nem csak a madridnál van így, az aktuális sztárigazolásnak mindenhol játszani kell, csak ugye eddig szinte minden évben a madrid vette az év "befutottját" de megnézed azért nálunk is fellelhető ugyanez.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.15. 23:07:23

Nem haragszom, en bloc nézd mikor Kaka, James másoknak helyük van, volt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.08.15. 22:54:35

Bob_Marley írta: Ronaldo, Rivaldo bárki elvesztését fel lehetne hozni, nem roppant össze a klub, sikeresebb mint valaha és az egyik oka pont a folyamat racionális döntések. Szisztematikus munka ez az egyik legnagyobb fegyverünk. És lsd van eredménye, ellenpólusnak Madrid szerintem jó példa ott az játszik, akit "bekovetelnek".
Neharagudj de ez hülyeség, náluk is csak a BBC érinthetetlen épp mint nálunk az MSN nincs itt már semmiféle ellenporus ilyen téren, ugyan így van itt is akinek játszani kell épp mint ott.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.15. 22:46:34

Normandia írta:
Bob_Marley írta: Én nagyon nem szoktam valamire azt írni hogy egyetértek, mert felesleges ha nem tud az illető érdemben hozzászólni és vitázni vele, de ez most adja magát, mert valóban kicsit puskaporos a hangulat, pedig még csak el sem kezdődött a bajnokság. :D. Veb szokta ugyanezeket megfogalmazni, csak ő más stílusban, szerintem erős stílusban is, de a lényeg tényleg csak az hogy nyerjünk. Én is most valamelyest védem Mathieut, de nem őt igazából, mert nem érdekel se ő se más de a miértekre keresi az ember a választ és a miértek valóban ebben rejlenek, hogy a stáb azért helyezi xy-t a másik elég mert készebb, jobb formában lévő, jobb játékos. Onnantól kezdve meg tök mindegy mi van. Valami hasonlót próbáltam tegnap írni a meccs előtt, hogy totál mindegy ki kezd, csak nyerjünk.

Ironikusan megfogalmazva itt majd ha elmegy Messi vagy más, páran eret fognak magukon vágni....Pedig nonszensz kategória, a klub nem akkor boldog ha Messi boldog hanem a klub saját magáért tesz, hogy boldog legyen és a "katonák" személye lényegtelen. Siker és pénz ez számít.
Azért ez nem ilyen egyszerű, pontosabban neked az, de mások másmilyenek. Nem lehet mindig mindet a racionalitás alapján nézni. Számít a hogyan és a kikkel. A foci szerencsénkre nem mindig arról szól, hogy az erősebb nyer, meg a nagyobb tudásu, mert ha így lenne, akkor a kutya se nézné, hiszen borítékolva lenne az eredmény. Nyilván számít az eredmény, de nem mindent ír felül, legalábbis nálam nem. Bizony nekem számít, hogy kik játszanak a csapatba és igen, vannak kedvenceim, akiket szívesebben látok a kezdőben, mint a kispadon. Én töredelmesen bevallom, Hriszto Sztojcskov miatt kezdtem érdeklődni a barca iránt és lettem a szúrkolója, és nem azért mert úgy gondoltam, hogy mindig nyerni fognak. Már hogy a fenébe ne számítana, hogy kivel érünk a csúcsra. Nekem számít, hogy kik alkotják a csapatot, nem tudom csak mezszámoknak tekinteni őket. Szerintem Tromort nem is erre célzott, hanem arra, hogy nem kell fikázni csak azért egy játékost, mert a kedvencem helyén játszik. Ezzel maximálisan egyet tudok érteni, de azzal nem, hogy mind1 kijátszik, csak nyerjünk.
Szurkoló olyan, hogy mindent jobban tud, mint az edző, vagy a szövetségi kapitány. Ez egy szúrkolói portál el kell viselnünk, ha másnak más a fontos, vagy más a véleménye, akár játékosról, vagy edzőről, netalán a csapatról. Ezek vagyunk Mi szúrkolók.
És hogy értsd, nekem semmi bajom azzal, hogy neked ez a véleményed, mert elfogadom hogy ilyen vagy.

Ja és, ha Messi tényleg elmegy majd, ha eret nem is vágok magamon, de bizony valszeg megsiratom őt is ahogyan Xavit.
Máshogy látjuk, szentimentalizmusból nem lehet megélni.

Ronaldo, Rivaldo bárki elvesztését fel lehetne hozni, nem roppant össze a klub, sikeresebb mint valaha és az egyik oka pont a folyamat racionális döntések. Szisztematikus munka ez az egyik legnagyobb fegyverünk. És lsd van eredménye, ellenpólusnak Madrid szerintem jó példa ott az játszik, akit "bekovetelnek".
Kép
Kép
Kép
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2016.08.15. 22:17:03

Chinoval értek egyet. Sajnálom, hogy a La Masia fiataljai közül már szinte nem is hozunk fel senkit, de az még nagyobb baj lenne, ha az újakat sem építenénk be. Matyi, Masch, Piqué, Iniesta, és pár év múlva Messi is befejezi. Játszania kell az újaknak, különben lesz egy olyan kezdő 11-ünk, akikből 6 vagy teljesen új, vagy már 3 éve Barca játékos, de van összesen 1000 perce. Elképesztő a jelenünk, de szeretném, ha a jövőnk is szép lenne.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.08.15. 22:09:37

hajnesz írta:Pedig nálam is csak a rendszer a lényeg, a játékosok benne mondhatni teljesen másodlagosak. Digne játszik, vagy Alba? Tök másodlagos, ha megnyerjük a bajnokságot. Nekem jelen pillanatban valószinüleg a Kisfőnök a kedvencem, viszont nem fogom Umtitit szidni minden héten, ha egy állat lesz a pályán, és "biztos csak azért játszik, mert drága volt, és biztos az edző kedvence, 100%".

Van egy kezdő, ahova összesen 11-en férnek be, tőlem állhat 11 16 éves ultra tehetséges tiniből is a kezdő, de akkor érezzem azt, hogy azért játszanak, mert jobbak a 30 éves "vonuljon vissza" "öregektől". Az nekem nem elég, hogy majd jó lesz, és belejön (ezért félek a német kapustól, bakijai után jönnek majd a kommentek, hogy "de még milyen fiatal,bőven fog még fejlődni"), az eredmény most kell, nem jövőre, és nem 5 év múlva.
Pedig egyikből következik a másik. Pont ezen mennek olykor a viták, mivel egyesek szerint XY jobb, mint a másik, ezért kéne neki játszania. Ezért is megy a vita olykor 1-1 játékosról.

Viszont nem állhat egy csapat folyamatosan a legjobbakból, mert a jelen kihat a jövőre. Ha mondjuk folyamatosan Ini játszik, mert jobb, mint Denis vagy Rafinha, ha visszavonul, ott leszünk 0 km-es játékosokkal. Vagy játsszon végig Mascherano, mert jelenleg jobb teljesítményt nyújt, mint Umtiti, aztán később elmegy/kiöregszik mi meg ott leszünk egy "szűz" fiatal védővel.
Akkor meg foghatjuk a fejünket, hogy miért nem kezdtük el beépíteni őket, hogy fejlődjenek, integrálódhassanak a csapatba (ha nem is feltétlenül a kezdőbe). Bizony mindig gondolni kell előre is.

Másrészt akkor meg totál feleslegesen van utánpótlásunk is.
Forca Barca!!!!
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.08.15. 22:01:04

Kovbal88 írta:
Én a Ronaldinhos Barcelonát szerettem nagyon nézni, pedig az annyira nem volt jó csapat. De játszott nagy meccseket. Valdes hibái Oleger lehetne sorolni. Izgalmasabb volt, és akkor még ott volt Puyol.

Játékban a leglátványosabb a Pep féle játék volt. Mégis ugy néz ki a mostani az eredményesebb, pedig már kevésbé tetszik, hogy 1 gól után beállunk védekezni, vagy lehozzuk a meccset.
Én is Ronaldinhoékat szerettem a legjobban amit ő és Deco művelt az zseniális volt minden téren, Eto'o pedig korszakos befejező volt akkor, dehát kinek mi. :)
hajnesz írta:Pedig nálam is csak a rendszer a lényeg, a játékosok benne mondhatni teljesen másodlagosak. Digne játszik, vagy Alba? Tök másodlagos, ha megnyerjük a bajnokságot. Nekem jelen pillanatban valószinüleg a Kisfőnök a kedvencem, viszont nem fogom Umtitit szidni minden héten, ha egy állat lesz a pályán, és "biztos csak azért játszik, mert drága volt, és biztos az edző kedvence, 100%".
Van egy kezdő, ahova összesen 11-en férnek be, tőlem állhat 11 16 éves ultra tehetséges tiniből is a kezdő, de akkor érezzem azt, hogy azért játszanak, mert jobbak a 30 éves "vonuljon vissza" "öregektől". Az nekem nem elég, hogy majd jó lesz, és belejön (ezért félek a német kapustól, bakijai után jönnek majd a kommentek, hogy "de még milyen fiatal,bőven fog még fejlődni"), az eredmény most kell, nem jövőre, és nem 5 év múlva.
A mezeladás meg teljesen nevetséges dolog, mert a fránya média miatt tart ott az egész foci, ahol. Mikor egy Moratanak nagyobb az értéke, mint pl. Ramosnak, meg ahol Bale előrébb végez az UEFA szavazáson, mint Pepe. Vannak a sztárok, akik után pisálni kell az utcán, meg vannak a játékosok, akik csendben teszik a dolgukat, és ugyanúgy (vagy jobban) küzdenek, mint csatár társaik, az elismerésük mégis tizedakkora, mert nincs bezselézve a haj, nincs minden héten új hajviselet, nem világit a stoplis.
Azt aláírom, h van akinek jobban működik a PR-ja mint másoknak, lásd ott van a Madridban Modric aki az egész játékuk agya és Toni, ha ők nem lennének, valószínűleg vakarózhatnak Bale és Cé is, nálunk is ugyan ez lett volna, ha nincs Xavi és Iniesta Messi sosem lett volna ekkora játékos, most pedig ő huzza fel Neymart és Suarezt is, de igenis kell az ember akibe a szurkoló "beleszeret" ha csak az eredmény érdekelne meccs végén Livescoreon megnézném az eredményt és ennyi, az embereknek arra van igényük, hogy kedvenc játékosaikat lássák hétről hétre és ha ezek mellőzve vannak, akkor megy a parasztlázadás, de ez része a sportnak, mindig megvoltak ezek az alakjai a labdarúgásnak aki után sóvárogtak és voltak a csendesen háttérben dolgukat tevő játékosok, a 2 egymás nélkül mondhatni nem is lenne.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára TripleH 2016.08.15. 22:22:07-kor.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.08.15. 21:41:47

TripleH írta:Azért ez, hogy mindegy kijátszik egy oriási túlzás, az emberek állítom 90%-a nem a klub entitása miatt, hanem igenis adott játékosok miatt, ha a legtöbb embernek mind1 ki játszik, akkor nem lenne bizonyos mezekből több eladás mint másikakból.
Én a Ronaldinhos Barcelonát szerettem nagyon nézni, pedig az annyira nem volt jó csapat. De játszott nagy meccseket. Valdes hibái Oleger lehetne sorolni. Izgalmasabb volt, és akkor még ott volt Puyol.

Játékban a leglátványosabb a Pep féle játék volt. Mégis ugy néz ki a mostani az eredményesebb, pedig már kevésbé tetszik, hogy 1 gól után beállunk védekezni, vagy lehozzuk a meccset.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2016.08.15. 21:34:32

Pedig nálam is csak a rendszer a lényeg, a játékosok benne mondhatni teljesen másodlagosak. Digne játszik, vagy Alba? Tök másodlagos, ha megnyerjük a bajnokságot. Nekem jelen pillanatban valószinüleg a Kisfőnök a kedvencem, viszont nem fogom Umtitit szidni minden héten, ha egy állat lesz a pályán, és "biztos csak azért játszik, mert drága volt, és biztos az edző kedvence, 100%".
Van egy kezdő, ahova összesen 11-en férnek be, tőlem állhat 11 16 éves ultra tehetséges tiniből is a kezdő, de akkor érezzem azt, hogy azért játszanak, mert jobbak a 30 éves "vonuljon vissza" "öregektől". Az nekem nem elég, hogy majd jó lesz, és belejön (ezért félek a német kapustól, bakijai után jönnek majd a kommentek, hogy "de még milyen fiatal,bőven fog még fejlődni"), az eredmény most kell, nem jövőre, és nem 5 év múlva.
A mezeladás meg teljesen nevetséges dolog, mert a fránya média miatt tart ott az egész foci, ahol. Mikor egy Moratanak nagyobb az értéke, mint pl. Ramosnak, meg ahol Bale előrébb végez az UEFA szavazáson, mint Pepe. Vannak a sztárok, akik után pisálni kell az utcán, meg vannak a játékosok, akik csendben teszik a dolgukat, és ugyanúgy (vagy jobban) küzdenek, mint csatár társaik, az elismerésük mégis tizedakkora, mert nincs bezselézve a haj, nincs minden héten új hajviselet, nem világit a stoplis.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.08.15. 21:08:54

Azért ez, hogy mindegy kijátszik egy oriási túlzás, az emberek állítom 90%-a nem a klub entitása miatt, hanem igenis adott játékosok miatt, ha a legtöbb embernek mind1 ki játszik, akkor nem lenne bizonyos mezekből több eladás mint másikakból.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.08.15. 20:39:59

Bob_Marley írta: Én nagyon nem szoktam valamire azt írni hogy egyetértek, mert felesleges ha nem tud az illető érdemben hozzászólni és vitázni vele, de ez most adja magát, mert valóban kicsit puskaporos a hangulat, pedig még csak el sem kezdődött a bajnokság. :D. Veb szokta ugyanezeket megfogalmazni, csak ő más stílusban, szerintem erős stílusban is, de a lényeg tényleg csak az hogy nyerjünk. Én is most valamelyest védem Mathieut, de nem őt igazából, mert nem érdekel se ő se más de a miértekre keresi az ember a választ és a miértek valóban ebben rejlenek, hogy a stáb azért helyezi xy-t a másik elég mert készebb, jobb formában lévő, jobb játékos. Onnantól kezdve meg tök mindegy mi van. Valami hasonlót próbáltam tegnap írni a meccs előtt, hogy totál mindegy ki kezd, csak nyerjünk.

Ironikusan megfogalmazva itt majd ha elmegy Messi vagy más, páran eret fognak magukon vágni....Pedig nonszensz kategória, a klub nem akkor boldog ha Messi boldog hanem a klub saját magáért tesz, hogy boldog legyen és a "katonák" személye lényegtelen. Siker és pénz ez számít.
Azért ez nem ilyen egyszerű, pontosabban neked az, de mások másmilyenek. Nem lehet mindig mindet a racionalitás alapján nézni. Számít a hogyan és a kikkel. A foci szerencsénkre nem mindig arról szól, hogy az erősebb nyer, meg a nagyobb tudásu, mert ha így lenne, akkor a kutya se nézné, hiszen borítékolva lenne az eredmény. Nyilván számít az eredmény, de nem mindent ír felül, legalábbis nálam nem. Bizony nekem számít, hogy kik játszanak a csapatba és igen, vannak kedvenceim, akiket szívesebben látok a kezdőben, mint a kispadon. Én töredelmesen bevallom, Hriszto Sztojcskov miatt kezdtem érdeklődni a barca iránt és lettem a szúrkolója, és nem azért mert úgy gondoltam, hogy mindig nyerni fognak. Már hogy a fenébe ne számítana, hogy kivel érünk a csúcsra. Nekem számít, hogy kik alkotják a csapatot, nem tudom csak mezszámoknak tekinteni őket. Szerintem Tromort nem is erre célzott, hanem arra, hogy nem kell fikázni csak azért egy játékost, mert a kedvencem helyén játszik. Ezzel maximálisan egyet tudok érteni, de azzal nem, hogy mind1 kijátszik, csak nyerjünk.
Szurkoló olyan, hogy mindent jobban tud, mint az edző, vagy a szövetségi kapitány. Ez egy szúrkolói portál el kell viselnünk, ha másnak más a fontos, vagy más a véleménye, akár játékosról, vagy edzőről, netalán a csapatról. Ezek vagyunk Mi szúrkolók.
És hogy értsd, nekem semmi bajom azzal, hogy neked ez a véleményed, mert elfogadom hogy ilyen vagy.

Ja és, ha Messi tényleg elmegy majd, ha eret nem is vágok magamon, de bizony valszeg megsiratom őt is ahogyan Xavit.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2016.08.15. 16:39:23

Ha menni akar akkor hadd menjen. Bár szerintem nem fogjuk eladni és marad ez a felállás ami volt.
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2016.08.15. 16:37:46

Csak vicc volt...(Samper után szabadon)

Amúgy én teljesen biztos vagyok benne, ha őszintén kéne választania ter Stegen menne, csak szerintem Guardiola nem is érdeklődik utána, más "nagy csapat" pedig nincs kapus nélkül, ilyen egyszerű a történet. Pedig tök egyértelmű kit kéne megtartani...
Forca Barca
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.08.15. 16:32:00

Maxi írta:a világ barmai vagyunk ha eladjuk Bravot...
ezek után szóban és írásban is el kell számoltatni LE-t :D

Én úgy tudom, hogy pont LE az aki megakarja tartani mindkét kapust :lol:

Amúgy én attól félek hogy eladjuk..Legalábbis a most feltöltött fotója eléggé sokatmondó lehet.
https://www.instagram.com/p/BJINmd9jdPb ... avo1&hl=en


(Bár nem tudom, szokott fekete-fehérben képeket feltölteni, csak na...)
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2016.08.15. 16:29:39

a világ barmai vagyunk ha eladjuk Bravot...
ezek után szóban és írásban is el kell számoltatni LE-t :D
Forca Barca
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.15. 16:24:31

Tromort77 írta:Olvasgatom itt a hozzászólásokat Mathieuről, Digneről, Umtitiről Ter Stegenről, Samperről stb, és nem értem ezt a hiszti áradatot. A csapatnak kellene szurkolni nem az adott embereket majmolni. Sikeres a csapat, jól működnek a dolgok. Higgyünk már a szakmai stábban. Ha xy játszik akkor az azért van mert szakmai alapokon őket választották. Undorító számomra, hogy milyen véleményeket fogalmaztok meg a saját játékosainkról, csak azért, hogy a kedvenceiteket nyomjátok. Kicsit jobban kellene értékelni a meglévő játékosainkat. Ez nem FM, hogy csak bedobunk valakit és jó lesz.
Én nagyon nem szoktam valamire azt írni hogy egyetértek, mert felesleges ha nem tud az illető érdemben hozzászólni és vitázni vele, de ez most adja magát, mert valóban kicsit puskaporos a hangulat, pedig még csak el sem kezdődött a bajnokság. :D. Veb szokta ugyanezeket megfogalmazni, csak ő más stílusban, szerintem erős stílusban is, de a lényeg tényleg csak az hogy nyerjünk. Én is most valamelyest védem Mathieut, de nem őt igazából, mert nem érdekel se ő se más de a miértekre keresi az ember a választ és a miértek valóban ebben rejlenek, hogy a stáb azért helyezi xy-t a másik elég mert készebb, jobb formában lévő, jobb játékos. Onnantól kezdve meg tök mindegy mi van. Valami hasonlót próbáltam tegnap írni a meccs előtt, hogy totál mindegy ki kezd, csak nyerjünk.

Ironikusan megfogalmazva itt majd ha elmegy Messi vagy más, páran eret fognak magukon vágni....Pedig nonszensz kategória, a klub nem akkor boldog ha Messi boldog hanem a klub saját magáért tesz, hogy boldog legyen és a "katonák" személye lényegtelen. Siker és pénz ez számít.
Kép
Kép
Kép
Tromort77

2016.08.15. 16:17:26

Olvasgatom itt a hozzászólásokat Mathieuről, Digneről, Umtitiről Ter Stegenről, Samperről stb, és nem értem ezt a hiszti áradatot. A csapatnak kellene szurkolni nem az adott embereket majmolni. Sikeres a csapat, jól működnek a dolgok. Higgyünk már a szakmai stábban. Ha xy játszik akkor az azért van mert szakmai alapokon őket választották. Undorító számomra, hogy milyen véleményeket fogalmaztok meg a saját játékosainkról, csak azért, hogy a kedvenceiteket nyomjátok. Kicsit jobban kellene értékelni a meglévő játékosainkat. Ez nem FM, hogy csak bedobunk valakit és jó lesz.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2016.08.10. 08:48:27

palesz77 írta:Ez így igaz, lehet még Munir is megy kölcsönbe konkrétan.. Jönni fog jó eséllyel még egy támadó is, neki is helyet kell csinálni a keretben, úgyhogy ez még alakulhat bőven. Én nem is lepődnék meg, ha az előszezon után lenne még meglepetés - akár jhv is, akár Ardával valami. Aztán persze lehet, hogy tényleg már csak ennyi lesz, hogy Samperék sorsa eldől, meg kiderül, hogy ki lesz a támadó, aki padozik az MSN mögött.
Egy Arda/csatár cserét én is elfogadnék! Jobb hátvédnek meg nem Bellerinen kell gondolkodni € csilliárdokért, hanem Cancelo, akiről volt is szó, sokkal olcsóbban és akkor tényleg verseny lenne, hogy Vidal vagy Cancelo. Bellerin biztos kezdőbe jönne és akkor ott lenne megint a Vidal hiszti...
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2016.08.10. 01:39:46

"And my heart will leave you never."
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2016.08.09. 13:42:37

palesz77 írta:Ez meg csak erdekesseg, a Sport azt irja, hogy Gomes szenvedett az elso edzesen a Rondo kozben - a korbeadogatos cicazas. El is hiszem amugy, gondolom nem ilyen intenzitashoz szokott..
Fájt neki a lába?
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.08.09. 13:26:31

Ez meg csak erdekesseg, a Sport azt irja, hogy Gomes szenvedett az elso edzesen a Rondo kozben - a korbeadogatos cicazas.
Ezt eddig sehol sem tapasztalhatta, még a portugálok edzésén sem, mert ott meg Ronaldo dekázgatását csodálják állva a többiek és tapsolhatnak neki :twisted:
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.09. 13:22:13

Lucho azt nyilatkozta, hogy mindegyik kapus 30 percet fog jatszani a Gamperen. Ahol mar a hirek szerint Qatar feliratos mezben jatszunk, ennyi volt a szep csupasz felso.. :cry: :D

Ez meg csak erdekesseg, a Sport azt irja, hogy Gomes szenvedett az elso edzesen a Rondo kozben - a korbeadogatos cicazas. El is hiszem amugy, gondolom nem ilyen intenzitashoz szokott..
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.08.08. 21:25:41

MessiCesc írta:Csak én gondolom rosszul, de ha ez megvan akkor már nem lesz nagy variálás a keretben nem? Azaz Arda, Döglégy és Samper marad...
Minthogy a 15-ös mez nem szerepel, egy plusz csatár még épp befér a keretbe. Szerintem a szezonkezdetig akkor lesz változás, ha valaki bejelenti, hogy menni akar és milyen ajánlat van hozzá. Kivéve a 2-est, aki ingyen is mehetne.
adaml182
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2016.08.08. 20:34:45

2016.08.08. 20:45:13

Ha én alakíthatnám a keretet, Arda helyére egy komolyabb erőcsatárt hoznék, illetve egy jobbhátvédet. Egyszerre oldódna meg 3 probléma: a cserecsatár, illetve a jhv hiánya, és a kp túltelítettsége.
De semmi esélyt sem látok erre, Arda meg fogja kapni az időt (a keretben legalábbis, aztán hogy a pályán is, az majd kiderül), elérhető, normális cserecsatárt (aki Ardával ekvivalens ~25-30millió euróért lenne) nem tudok a piacon, JHV-nek meg Bellerín jut csak eszembe, az meg esélytelen.
Lezárt