FC Barcelona 18/19

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Mit tippelsz szezon végére?

Nem nyerünk 1 kupát se a 3-ból
24
18%
Megnyerjük a Bajnokságot
21
16%
Megnyerjük a BL-t
3
2%
Megnyerjük a Kupát
15
11%
Megnyerjük a Bajnokságot és a Kupát
28
21%
Megnyerjük a Bajnokságot és a BL-t
11
8%
Megnyerjük a BL-t és a Kupát
1
1%
Triplázunk
32
24%
 
Szavazatok száma: 135
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2019.03.12. 13:50:51

A jól öltözött urak

A napsütés zavarta kicsit őket. Páran jó pofát vágnak :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.02.28. 13:58:18

LG írta:A spanyol dupla így idén is meglesz, de a BL-hez szerintem most is kevesek leszünk, ott már nem elég az adjuk oda Messinek, majd ő megoldja taktika. Így Valverde marad, és tovább amortizálja a csapat, jövőre meg ha összekapja magát a Real, már Spanyolban is kevesek leszünk.
Ezt sosem lehet tudni. Amikor minden klappolt és favoritok voltunk nem jött össze. Az Inter, Chelsae stb. úgy húzta ezeket be, hogy sokkal gyengébbek voltak vagy távol volt az esélyesektől és ennek a Realnak is többször sikerült. Most csak az utóbbi 10 évet nézzük. De a döntőbe is olyan csapatok kerültek, mint a Dortmund vagy Liverpool, de az Atletico is kétszer egy hangyányira volt a győzelemtől. Nem rossz csapatok, de egyik sem top 3-as.
Szóval ez a "BL-ben kevés lesz" szlogen sztem nem mérvadó. A Cityt is például hány éve már a döntőbe várják, aztán már az elején hullik vagy Psg. Amikor magasan a legesélyesebbek voltunk még a döntőbe sem kerültünk be.
Tavaly is egy rossz meccs aztán lecsó.
Hiába mostuk fel kis túlzással a Lyonnal a padlót gól nélkül jöttünk el, ami ki tudja mennyit fog érni. Lehet, hogy közhely, de a BL tényleg lutri, megjósolhatatlan. A Pool tavaly 4. lett a bajnokságban és BL döntőt játszott, most vezetik a PL-t de a csoportkörből is csak átvergődtek, a 8 közé is necces lesz a belépő.

A kupa/bajnoki meccsekből nehéz kiindulni. A Sevilla ellen parádéztünk Messivel az élen, tegnap botrányosak voltunk. Jelenleg elég jók és a riválisokat nézve kiegyensúlyozottak vagyunk a BL-ben. Egy nem könnyű csoportot minden különösebb megerőltetés nélkül vettünk, ráadásul a felén Messi sem játszott. A Lyon ellen se játszottunk rosszul, kis szerencsével a visszavágón már pihentetni lehetne.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.02.27. 18:17:02

Most úgy érzem, hogy a két Klasszikust meg fogjuk oldani, tehát ma olyan eredmény születik a kupában, hogy tovább megyünk, és a bajnokin is meg lesz az x legalább. A spanyol dupla így idén is meglesz, de a BL-hez szerintem most is kevesek leszünk, ott már nem elég az adjuk oda Messinek, majd ő megoldja taktika. Így Valverde marad, és tovább amortizálja a csapat, jövőre meg ha összekapja magát a Real, már Spanyolban is kevesek leszünk. Ne legyen így, de én most így látom. Tavaly sem játszottunk jól, de legalább tényleg megvolt a stabilitás, idén már az eltűnt, sokszor csak az ellenfél támadóinak bénázáson múlik, hogy nem tömnek ki minket, de a BL-ben jönni fog az az ellenfél, aki már nem teszi meg ezt a szívességet, ahogy jön már évek óta. Pl. a PSG-től én nem vagyok elájulva, de elnézve az idei védekezésünket, nagy bajok lennének ellenük, Neymáréknál jóval gyengébb támadókkal sem nagyon bírunk.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.02.12. 17:55:13

Ha gyengén játszunk akkor nem nyerünk, ez ilyen egyszerű.
Itt válaszolok, mert az igazolások topicban már eléggé off lett: ezzel nem értek egyet, az idei és a tavalyi szezonban is jó néhány meccset hoztunk rettenetes játékkal, de főleg tavaly voltak az eredmények lényegesen jobbak, mint a hozzá mutatott játék. Az a helyzet, hogy idénre a játék nem javult, de már az eredmények is gyengébbek. Vezetjük a bajnokságot, de csak 6 pontra van az a Real, amelynek fél szezon kellett kihevernie Zidane és Ronaldo elvesztését. Persze a lényeg ezután dől el, ha a szezon döntő fázisára feljavul a csapat, megbocsátom a mostani gyengélkedést. Csak tavaly is azzal nyugtattuk ilyenkor magunkat, hogy majd tavaszra összeáll a játék, addigra beilleszkedik Dembelé és Coutinho és de jó lesz, hát nem lett, cserébe elvesztettük a BL-t és a bajnoki veretlenséget, tehát még vissza is estünk. :roll: Abban tudok bízni, hogy néhány játékosunk annyira gyenge formában van, hogy ennél már csak jobbak lehetnek.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2019.02.11. 01:33:05

Zsolti írta:Ezt az idei kupat legkesobb a sevilla elleni idegenbeli zakoval el kellett volna engedni. Senkit se erdekel a csicska kiraly kupa egyreszt, masreszt meg most gyakorlatilag ramehet az egesz szezon. 1 bajnoki, 1 kupa visszavago a fehereknel, ha nem leszunk eszen nagy siras lesz marcius elejen.. Bizok benne, hogy osszekapjak magukat a sracok.
Nem hiszem, hogy a kupára megy rá az egész szezon. Az elmúlt időszakban egyedül a Sevilla ellen játszottunk szerintem úgy, ahogy illik. Ha azt a meccset elengedjük, mi a garancia, hogy a többin szárnyaltunk volna? Vagy miért van az, hogy egy adag meccsből csak egyen sikerült jól játszani és a Valencia/Bilbao stb ellen nem voltunk képesek hozni ugyanazt? Nehogy már 1 meccs így kivegye belőlük a szuflát.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2019.02.10. 23:17:45

Ezt az idei kupat legkesobb a sevilla elleni idegenbeli zakoval el kellett volna engedni. Senkit se erdekel a csicska kiraly kupa egyreszt, masreszt meg most gyakorlatilag ramehet az egesz szezon. 1 bajnoki, 1 kupa visszavago a fehereknel, ha nem leszunk eszen nagy siras lesz marcius elejen.. Bizok benne, hogy osszekapjak magukat a sracok.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.01.24. 09:28:19

Csoportkörből teljesen felesleges kiindulni, egyrészt könyebb csapatok vannak, másrészt nincs tét, lehet javítani, harmadrészt, ha a hazai 3 meccset húzód, akkor szinte tutira továbbjutsz, így idegenben majdnem mindegy, h mit játszol, lehet kockáztatni. Ha ebből indulatok ki, akkor csalódni fogtok.

Utóbbi 3 évben rendre lefociztak minket idegenben a kieséses szakaszban, Atma, Roma, Juve sima volt, kaptunk egy négyest Párizsban, és ordas mákunk volt a Chelsea ellen is idegenben. Gyönyörű bizonyítvány, ennyit a biztonsági játékról :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.01.24. 08:41:59

csababarca írta:
recrea írta:Csaba nyilván az idegenbeli odavágókra gondolt, nem az összesre, csak ez kimaradt a mondandóból.

Általában azért nem döntünk el mindent az odavágón, mert ellenfél is van a pályán :D esetleg értik is a focit, gyakran pedig jobban is fociznak nálunk, szóval ez még mindig nem úgy működik, h most ezen meg ezen a meccsen eldöntjük, h nagyot focizunk és akkor a visszavágón nem folyik majd taknyunk-nyálunk egybe.

Inkább azzal van a baj, h megelégszük sokszor egy bizonyos eredménnyel, amikor láthatólag több van bennünk, mert azt hisszük, h elég lesz, pl az Atmara vagy a Romára is rá lehetett volna lőni még egy gólt, de nem tettük...nem is lett elég.

.
idegenbelire gondoltam igen.
és a hozzáállás miatti blamákra.

amit az utolsó bekezdésben írsz, ezekre gondoltam én is.
plusz az érthetetlen csapatösszeállításokkal (lásd Matyi a juve ellen, stb).

Igen, volt nem egy megnyert odavágónk, de most mellé tudnék sorolni nem egy, de nem is kettő nagy pofont. Amiknél közrejátszott, hogy elmentünk az X-ért. Így nem lehet hozzáállni.

mindegy, ez úgysem változik, mert ilyen az esetek nagy többségében.
hozzáállás zavar, nem az amikor pechünk van (Chelsea 2012).
Nagyon remélem hogy a tavalyi égésből tanultak a BL-re, annál nagyobb égést nem is lehetett volna összehozni, ha abból nem tanulnak akkor semmiből se!

Az nagyon bicskanyitogató, amikor ráállunk az eredményre, mint valami kiscsapat, miközben rúghatnánk még gólt/gólokat, ehelyett visszaállunk, bekapjuk a gólt, elcsesszük a párharcot és futhatunk az eredmények után úgy, hogy előtte lesimázhattuk volna a meccset.

Ha viszont úgy mennek ki egyenes kieséses szakaszra hogy "csak ússzuk meg, majd a Camp Nouban nyerünk", akkor szerintem engem a mentő visz el :lol:
De szerencsére a csoportkör arra utalt, hogy komolyabban veszik BL-ben az idegenbeli mérkőzéseket is, így bízzunk a legjobbakban.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.01.24. 07:47:13

recrea írta:Csaba nyilván az idegenbeli odavágókra gondolt, nem az összesre, csak ez kimaradt a mondandóból.

Általában azért nem döntünk el mindent az odavágón, mert ellenfél is van a pályán :D esetleg értik is a focit, gyakran pedig jobban is fociznak nálunk, szóval ez még mindig nem úgy működik, h most ezen meg ezen a meccsen eldöntjük, h nagyot focizunk és akkor a visszavágón nem folyik majd taknyunk-nyálunk egybe.

Inkább azzal van a baj, h megelégszük sokszor egy bizonyos eredménnyel, amikor láthatólag több van bennünk, mert azt hisszük, h elég lesz, pl az Atmara vagy a Romára is rá lehetett volna lőni még egy gólt, de nem tettük...nem is lett elég.

.
idegenbelire gondoltam igen.
és a hozzáállás miatti blamákra.

amit az utolsó bekezdésben írsz, ezekre gondoltam én is.
plusz az érthetetlen csapatösszeállításokkal (lásd Matyi a juve ellen, stb).

Igen, volt nem egy megnyert odavágónk, de most mellé tudnék sorolni nem egy, de nem is kettő nagy pofont. Amiknél közrejátszott, hogy elmentünk az X-ért. Így nem lehet hozzáállni.

mindegy, ez úgysem változik, mert ilyen az esetek nagy többségében.
hozzáállás zavar, nem az amikor pechünk van (Chelsea 2012).
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.01.24. 06:49:27

Én is a búcsú hangjait véltem kihallani EV nyilatkozatából. A véletlenszerűen összehozott csapatnak túl nagy falat volt a Sevilla. Meg lennék elégedve a bajnoki címmel és utána új lapot kéne nyitni.
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2019.01.24. 01:14:38

Kevesebb kupa -> nagyobb esély EV lécelésére.
Én ezért nem is bánkódom a mai miatt. Egyébként így 0-2 után, nulla veszteni valóval, két év stabilitással a hátunk mögött, kíváncsi vagyok meglep-e minket Valverde egy nettó támadófocival, vagy kimegyünk őrizni a jelenlegi állást.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.01.24. 00:29:14

optimus írta:
csababarca írta: sose értem miért nem eleht megrázni kicsit magunkat az odavágón, elérni egy kényelmes eredményt, és nem meghalni, megfeszülni a visszavágón.
érthetetlen.
mint tavaly a roma ellen. odavágón egy kényelmes eredmény után lazán nem feszültünk meg a visszavágón. móka volt, még mindig erre alszok el ha szépet akarok álmodni

jah és LE első évében szájbavertünk mindenkit már az odavágón
City ellen 1-2 idegenben, PSG ellen 1-3 idegenben, Bayern ellen 3-0 otthon...

Mennyire szép is volt amikor úgy mentek ki a srácok, hogy minél hamarabb elintézzék a továbbjutást, nem pedig csak megúszni akarták a párharc 180 percének a 90%-át.

Talán BL-ben végre harapósak idén, remélem hogy ez majd a kieséses szakaszban is megmutatkozik, és nem az lesz hogy a párharcok felét le sem akarják játszani, mert abból megint orbitális bukás lesz.

Ezután a 2-0 után nem nagyon erőltetném már a kupát, essenek ki, és kapjanak most észbe, hogy egy párharcban nem elég lazsálni, és ha nem akarják hogy ez várjon rájuk BL-ben is, akkor szedjék szépen össze magukat még most.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.01.24. 00:24:09

Csaba nyilván az idegenbeli odavágókra gondolt, nem az összesre, csak ez kimaradt a mondandóból.

Általában azért nem döntünk el mindent az odavágón, mert ellenfél is van a pályán :D esetleg értik is a focit, gyakran pedig jobban is fociznak nálunk, szóval ez még mindig nem úgy működik, h most ezen meg ezen a meccsen eldöntjük, h nagyot focizunk és akkor a visszavágón nem folyik majd taknyunk-nyálunk egybe.

Inkább azzal van a baj, h megelégszük sokszor egy bizonyos eredménnyel, amikor láthatólag több van bennünk, mert azt hisszük, h elég lesz, pl az Atmara vagy a Romára is rá lehetett volna lőni még egy gólt, de nem tettük...nem is lett elég.

Én pár meccset lejátszottam életemben, jó focisták ellen, szerdán x pályán agyonvertünk valakit szép focival, vasárnap meg tökön rúgtuk magunkat, és fogalmuk sem volt, h miért, teljesen érthetetlen volt.
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2019.01.24. 00:47:22-kor.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.23. 23:57:36

optimus írta:jah és LE első évében szájbavertünk mindenkit már az odavágón
És B csapattal, sajátnevelésekkel!
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2019.01.23. 23:53:37

csababarca írta: sose értem miért nem eleht megrázni kicsit magunkat az odavágón, elérni egy kényelmes eredményt, és nem meghalni, megfeszülni a visszavágón.
érthetetlen.
mint tavaly a roma ellen. odavágón egy kényelmes eredmény után lazán nem feszültünk meg a visszavágón. móka volt, még mindig erre alszok el ha szépet akarok álmodni

jah és LE első évében szájbavertünk mindenkit már az odavágón
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.01.23. 23:33:31

Jogos, de inkább úgy mondanám, hogy idegenben vagyunk vakon. Mondjuk a csoportkörben ezzel nem volt most baj, hátha átmentik ezt a kieséses szakaszra is.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.01.23. 23:17:41

Döbbenetes mennyire nem tudunk odavágózni bármilyen sorozatban, egyenes kieséses rendszerben.

Élcsapatok között tuti nekünk van a legrosszabb statunk ebben, 10 éves lebontásban.

Pep, LE, EV, egymást múlják alul odvágók meccselésében, kezelésében.

nem sok jót jelent ez a bl-re. ha ott is ilyen nem törődöm, csak ússzuk meg hozzáállás lesz (kezdőtől független ez), akkor kipottyanunk hamar ismét.

sose értem miért nem eleht megrázni kicsit magunkat az odavágón, elérni egy kényelmes eredményt, és nem meghalni, megfeszülni a visszavágón.
érthetetlen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.12.18. 18:05:35

Február 19: Lyon, BL-odavágó, idegenben
Február 24: Sevilla, Liga, idegenben
Március 3: El Clásico, Liga, idegenben

Nem rossz sorozat. :D

Három döntetlen sem lenne katasztrófa.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2018.12.04. 18:50:14

Kép
"And my heart will leave you never."
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2018.11.25. 02:10:14

Áthozom ide, talán itt jobb helyen van. Ha nem, akkor légyszi, valamit csináljatok vele (töröljétek, tegyétek más topikba), S. Agüero, Palesz, vagy valaki, aki tudja, mit kell, vagy hová kéne ilyeneket írni.
ALEXDP a Bajnoki Mérkőzések 18-19 topikban írta:Pont azt mondom, hogy külön kell választani, azt , hogy a köz megítélése a döntő, vagy más ...
Nekem is nagyon bejött amikor nyolc tíz sajátnevelés alázta a világot, a válogatottban is...
Mindenki ide akart igazolni, és a többi..
Ez esetben ugyanaz igaz, amit már írtam is, aki erre vár, annak türelemből sok kell...
Aktualizálva a dolgot, jelenleg ki játszik jó focit? Senki..

Másik ..
Miért azonosítjá(tok)k sokan a klub filozófiát meg a Barca focit a Pep érával?
Akkor kiteljesedett sokminden, de nem ezt jelenti valójában a Barca mentalitást.. az egy kiteljesedett, kimaxolt helyzet volt.
Egy szóval nem mondtam, hogy azt várom, hogy 10 sajátnevelés alázza a világot...
Én arra utaltam csak az utánpótlás szétcseszésével, hogy olyan posztokra is igazoltak full fölösleges embereket, ahova lett volna tehetség az utánpótlásból. Nem Messi-szintű, nem Puyol-szintű, nem Iniesta-szintű, de simán kezdőben, vagy stabil csereként, megbízható kispadosként, harmadikszámú védőként lehetett volna találni embereket. Ehelyett jött Mathieu, a mindig sérült Vermaelen, Turan, Gomes, most Malcom, mer' #ennyipénzértigenjóüzletvolt. Nem mintha Malcommal bajom lenne, szerencsétlen csóri gyerek 100 percet nem kapott még...
És erre most mi van pluszban? Már a Barca B-be is brazíliából igazolják a 18-20 éves csodacsávókat. Én kérek elnézést, ha szeretnék látni olyan gyerekeket futkozni Barca-mezben, akik tudják is, mit jelent Barca-mezben focizni, és bár nem olyan tehetségesek, mint a legnagyobb ászok, a legdrágább játékosok, de nem alibiznek, nem lötyögnek, hanem szántják a pályát, mint Puyol, például... Szerintem Puyol sem volt, illetve nem lett volna akkora nagy játékos, ha nincs meg benne a "Barca-szív". Félre értés ne essék, tehetséges volt, meg amúgy is jó védő lett volna, de szerintem más csapatban nem lett volna ennyire jó. A klub iránti szeretete, fanatizmusa hozta ki belőle azt a jó értelemben vett állatot, amitől addig spanolta magát, hogy a világ egyik legjobb védője lett. Mentalitásból, akaratból. Persze tehetség is kellett hozzá, de remélem nagyjából érthető, hogy miért hiányolok fiatal tehetségeket az akadémiáról.

Szerintem rajtad kívül senki még csak érintőlegesen sem említette Pep nevét, vagy a Pep-érát. Szóval nem értem ezt a kérdésedet.

Ellenben az komolyan érdekel engem, hogy Te miben érzed, hogy "más" ez a klub, mint a többi? Jelen pillanatban mitől több ez a klub, mint bármely más klub a világon? Számodra mit jelent ez?
Mert itt játszik Messi? A klub mai filozófiája szerint Messit valószínűleg hagyták volna a fenébe Bartóék, túl nagy pénzügyi kockázat lett volna...
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.08.31. 09:51:16

https://twitter.com/XaviTempo_/status/1 ... 40576?s=19" target="_blank

Itt van a menetrend, kemeny 2 honap lesz.
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 927
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.31. 09:49:23

MatyiG írta:4 hét alatt: Bilbao, Spurs, Vale, Sevilla, Inter, Real, közte egy válogatott szünettel. :|
Milyen Haza-Vendég leosztásban?
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.08.31. 09:47:49

MatyiG írta:4 hét alatt: Bilbao, Spurs, Vale, Sevilla, Inter, Real, közte egy válogatott szünettel. :|
Te akartál kemény csoportot... :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.08.31. 09:37:18

4 hét alatt: Bilbao, Spurs, Vale, Sevilla, Inter, Real, közte egy válogatott szünettel. :|
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.08.20. 12:45:58

MatyiG írta:A hivatalos oldal forgalmazza ezt a pólót?
Most megnéztem, nem ők. Akkor semmi. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Lezárt
cron