Év Szavazása 2015 - Kibeszélő Topic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.01.06. 15:39:25

Az Év Szavazása 2015 :


Globális szavazás:

I. A év kapusa:
1. Bravo 134 pont
2. Buffon 71 pont
3. De Gea 46 pont

II. Az év védője:
1. Piqué 97 pont
2. Alaba 63 pont
3. Chiellini 45 pont

III. Az év középpályása:
1. Busquets 115 pont
2. Rakitic 54 pont
3. Iniesta 42 pont
(Verratti 32 pont)

IV: Az év támadója:
1. Messi 155 pont
2. Suarez 94 pont
3. Neymar 85 pont

V. Az év játékosa:
1. Messi 170 pont
2. Neymar 88 pont
3. Suárez 55 pont

VI. Az év tehetsége:
1. Sergi Roberto 66 pont
2. Dybala 56 pont
3. Halilovic 44 pont

VII. Az év igazolása:
1. Douglas Costa 158 pont
2. Di Maria 32 pont
3. Cech 20 pont

VIII. Az év legrosszabb igazolása:
1. Danilo 94 pont
2. Depay 72 pont
3. Cheryshev 32 pont

IX. Az év edzője:
1. Luis Enrique 188 pont
2. Dárdai 87 pont
3. Allegri 38 pont

X. Az év csapata:
1. Barcelona 178 pont
2. Magyar Válogatott 44 pont
3. Leicester City 33 pont

XI. Az év legjobb mérkőzése:
1. Real Madrid - Barcelona 0-4 122 pont
2. München elleni elődöntők 65 pont
3. Bl döntő 64 pont

XII. Az év legrosszabb meccse:
1. Bilbao - Barcelona 4-0 68 pont
2. Celta Vigo - Barcelona 4-1 66 pont
3. Magyarország - Románia 0-0 40 pont

XIII. Az év kelleme meglepetése a futballvilágban:
1. Magyarország EB kijutása 141 pont
2. Dárdai és a Hertha remeklése 84 pont
3. A Leicester City őszi teljesítménye 64 pont

XIV. Az év csalódása a futballvilágban:
1. FIFA botrány 79 pont
2. Xavi és Pirlo visszavonulása 59 pont
3. Holland válogatott teljesítménye 51 pont

XV. Az év gólja:
1. Messi vs Bilbao 76 pont
2. Messi vs München 30 pont
3. Neymar vs Villarreal 19 pont

XVI. Az év legszebb jelenete a futballpályán:
1. Xavi búcsúztatója 58 pont
2. Xavi és Pirlo a Bl döntő után 43 pont
3. Suárez sombrero vs München 15 pont


Csapaton belüli szavazás:

I. Az év játékosa a Barcában:
1. Messi 147 pont
2. Neymar 82 pont
3. Suárez 60 pont

II. Az év Barca tehetsége:
1. Sergi Roberto 135 pont
2. Samper 61 pont
3. Rafinha 39 pont

III. Az év kellemes meglepetése a Barcában:
1. 5 kupás év 116 pont
2. SR feltámadása 76 pont
3. Ini őszi formája 33 pont

IV. Az év csalódása a Barcában:
1. A Spanyol Szuperkupa elvesztése 109 pont
2. Rafinha sérülése 48 pont
3. A B csapat kiesése 40 pont


Egyéb szavazások:

I. Az év EuroBarçás fórumozója:
1. palesz77 87 pont
2. visca el barca 51 pont
3. Bob_Marley 39 pont
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.01.06. 12:18:22

Bob_Marley írta:Saját vélemény, de ez nálam alapelv, hogy semmiféle közösséghez nem akarok tartozni ami virtuális. Közvetlenül akarva akaratlanul így alakul, de nem több. Aztán felőlem azt gondolhatja rólam bárki, amit akar (túlsúlyos, 10 éves, szemüveges), számomra ez fontos, mert számorma itt mindenki egy név egy adatlap egy semmi és ez így is van rendjén és én sem akarok több lenni. Nem rosszindulatból semmi mielőtt valaki félreértené, hanem akkor úgy fogalmazva egy Anonymus. Ez lehet valakinek furcsa, valakinek nem. Én Interneten nem ismerkedek, nem haverkodok, mindennemű ilyen dolgot, vagy bármihez való kapcsolatot elkerülök. És számomra a kapcsolatba beletartozik a felvetett dolog is.
Én ezt eddig is értettem, meg egyébként is a Te dolgod. Nekem csak az a fúrcsa, hogy az elveidnek mond ellen a napi "munkásságod" ezen az oldalon és most nehogy az legyen, hogy nem ìrsz ide, mert nem ìgy értem.
A félelmedet is megértem és az okokat is, csak az elved nem zárja ki feltétlenül az ismerkedést, vagy a közösséghez tartozást, akár virtuálisan is.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2016.01.06. 11:04:27

Bob_Marley írta:Saját vélemény, de ez nálam alapelv, hogy semmiféle közösséghez nem akarok tartozni ami virtuális. Közvetlenül akarva akaratlanul így alakul, de nem több. Aztán felőlem azt gondolhatja rólam bárki, amit akar (túlsúlyos, 10 éves, szemüveges), számomra ez fontos, mert számorma itt mindenki egy név egy adatlap egy semmi és ez így is van rendjén és én sem akarok több lenni. Nem rosszindulatból semmi mielőtt valaki félreértené, hanem akkor úgy fogalmazva egy Anonymus. Ez lehet valakinek furcsa, valakinek nem. Én Interneten nem ismerkedek, nem haverkodok, mindennemű ilyen dolgot, vagy bármihez való kapcsolatot elkerülök. És számomra a kapcsolatba beletartozik a felvetett dolog is.
Viszont szavazáskor nem a "hús-vér" Bob-ra szavazunk, hanem csak egy adatlapra. Lehet, hogy Palesz a való életben egy sorozatgyilkos, sose tudjuk meg, itt meg év fórumozója lesz, második éve :mrgreen:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.06. 10:40:19

Saját vélemény, de ez nálam alapelv, hogy semmiféle közösséghez nem akarok tartozni ami virtuális. Közvetlenül akarva akaratlanul így alakul, de nem több. Aztán felőlem azt gondolhatja rólam bárki, amit akar (túlsúlyos, 10 éves, szemüveges), számomra ez fontos, mert számorma itt mindenki egy név egy adatlap egy semmi és ez így is van rendjén és én sem akarok több lenni. Nem rosszindulatból semmi mielőtt valaki félreértené, hanem akkor úgy fogalmazva egy Anonymus. Ez lehet valakinek furcsa, valakinek nem. Én Interneten nem ismerkedek, nem haverkodok, mindennemű ilyen dolgot, vagy bármihez való kapcsolatot elkerülök. És számomra a kapcsolatba beletartozik a felvetett dolog is.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.01.06. 10:21:27

Bob_Marley írta: Annyiszor leírtam már. :D A fórumot nem bratyizásnak meg jófejkedésnek gondolom. És minden ilyet próbálok is kizárni, a fórum a vita helye és nem a haverság helye. Ókori Róma óta így van. Ilyen egyszerű, nekem ezek alapelveim.
Bob_Marley írta: Mert önmagában a szavazásnak se látom értelmét. :D Mintha szavaznánk arról ki a kedvenc minisztered (nem jó példa, de remélem szemléltető). Mindenfajta "kötődést" , "felelősséget" bárhogyan hívhatjuk dolgot próbálok mindig kizárni. Így már remélem érthető. Én nekem mindenki szám és karakter, s nem akarok kapcsolatba lépni se a fórummal se senkivel. Ha rám szavaz valaki akkor viszont valamilyen szinten kapcsolatba hozható a nevem az oldallal és ezt kerülöm mindig is. Ezt is írtam már régen is. :D
Bocs, hogy belepofátlankodom, de mi a gond azzal, ha a neved kapcsolatba hozható az oldallal? Gondolom saját véleményeddel vagy itt, amit megosztasz velünk és ez alapján szavaztak(tunk) rád sokan. Én úgy gondolom a munkahelyeden, vagy barátok között sem más a véleményed, mint amit itt képviselsz, legalább is nem tudom elképzelni rólad. Nincs mit szégyelned szerintem és nincs miért kizárnod az itt lévőket. Ha ezt tennéd, akkor az egész értelmét veszti, mert ki a franc az aki magának írogat.
Akkor, amikor az első bejegyzésed megtetted, kapcsolatba léptél egy közösséggel, ennek az oldalnak a közösségével és akaratlanul is "ismerőssé" váltál, ha tetszik, ha nem. Hidd el sok minden lejön egy emberről a hsz-i alapján. Tehát bármennyire szeretnéd is kívülállónak látni vagy láttatni magad, arról már lekéstél és visszavonhatatlanul ennek a közösségnek a tagja vagy, ha nem is a materiális világban, de a virtuálisban bizonyosan.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2016.01.05. 00:49:18

Na, akkor jó :) Kíváncsian várom az eredményeket. (és a cikket is :D )
"And my heart will leave you never."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.01.05. 00:43:17

Na, a szavazás lezárult hivatalosan is. Köszönjük mindenkinek aki voksolt, eredményekkel igyekszünk még a héten jönni.. :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.01.04. 01:38:33

Na, aki akarja, az még ma tegye meg a voksait, aki meg már megtette, az szerkesztheti ma még a válaszát, de holnap lezárom a szavazást, és Matyival igyekszünk a hétvégéig megszámolni őket.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.01.03. 14:08:05

Az év fórumozója "versenyen" én azokra szavaztam, akik az adott évben a véleményükkel személyes véleményem szerint a legjobban megdobják a fórum színvonalát és a hsz-ek mennyiségét (és persze minőségét), ezenfelül képesek is alátámasztani azt. Szerintem a többieknek is ezt jelenti ez a "díj".

Így viszont máris szembe lehet állítani a felhasználókat.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.01.03. 13:33:45

Bob_Marley írta:
csababarca írta: Miután betermeltél ide 12ezernél is több kommentet, már rég kapcsolatba hozzák a neved az oldallal.
Attól,hogy kevesebbet írsz ezentúl, ezen már nem tudsz változtatni.
Kutya nem nézi ezt, van egy csomó más ember, akinek sok hsz-e van. Mindegy is hány hsz-d van, amire utalni akartam az az volt, hogy bármiféle "fórum kapcsolatot "nagy ívben kerülök.

Együgyű példám next episode.:D Tudod ki (ismered) a Bige László az egyik leggazdagabb magyar? (legtöbb hsz) Nem. Tudod ki a miniszterelnök vagy köztársasági vagy főpolgármester stb? Igen.
Hát de nem is hszek mennyiségére kaptad a szavazatot!:)
Azt csak írtam,hogy aki ennyit beír ide, azt már megjegyzik, pozitívan vagy negatívan,vagy épp semlegesen, de nyoma marad.

Persze nyomot lehet hagyni 10 hsz-el is,voltak ilyen versenyzőink is az évek során :mrgreen:

Jó a példa amúgy, viszont a miniszterelnököt vedd ki, Apánk ott van a versenyben azért a címért is, még ha nem is közvetlenül...de ez off.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.03. 13:17:38

csababarca írta:
Bob_Marley írta: Én nekem mindenki szám és karakter, s nem akarok kapcsolatba lépni se a fórummal se senkivel. Ha rám szavaz valaki akkor viszont valamilyen szinten kapcsolatba hozható a nevem az oldallal és ezt kerülöm mindig is. Ezt is írtam már régen is. :D
Miután betermeltél ide 12ezernél is több kommentet, már rég kapcsolatba hozzák a neved az oldallal.
Attól,hogy kevesebbet írsz ezentúl, ezen már nem tudsz változtatni.
Kutya nem nézi ezt, van egy csomó más ember, akinek sok hsz-e van. Mindegy is hány hsz-d van, amire utalni akartam az az volt, hogy bármiféle "fórum kapcsolatot "nagy ívben kerülök.

Együgyű példám next episode.:D Tudod ki (ismered) a Bige László az egyik leggazdagabb magyar? (legtöbb hsz) Nem. Tudod ki a miniszterelnök vagy köztársasági vagy főpolgármester stb? Igen.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.01.03. 13:08:43

Bob_Marley írta: Én nekem mindenki szám és karakter, s nem akarok kapcsolatba lépni se a fórummal se senkivel. Ha rám szavaz valaki akkor viszont valamilyen szinten kapcsolatba hozható a nevem az oldallal és ezt kerülöm mindig is. Ezt is írtam már régen is. :D
Miután betermeltél ide 12ezernél is több kommentet, már rég kapcsolatba hozzák a neved az oldallal.
Attól,hogy kevesebbet írsz ezentúl, ezen már nem tudsz változtatni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.03. 13:00:58

Petr írta:
Bob_Marley írta: Annyiszor leírtam már. :D A fórumot nem bratyizásnak meg jófejkedésnek gondolom. És minden ilyet próbálok is kizárni, a fórum a vita helye és nem a haverság helye. Ókori Róma óta így van. Ilyen egyszerű, nekem ezek alapelveim.
Ez megvan, de ez hogyan fugg ossze azzal, hogy nem vagy valo azok koze, akikre szavaztunk?
Mert önmagában a szavazásnak se látom értelmét. :D Mintha szavaznánk arról ki a kedvenc minisztered (nem jó példa, de remélem szemléltető). Mindenfajta "kötődést" , "felelősséget" bárhogyan hívhatjuk dolgot próbálok mindig kizárni. Így már remélem érthető. Én nekem mindenki szám és karakter, s nem akarok kapcsolatba lépni se a fórummal se senkivel. Ha rám szavaz valaki akkor viszont valamilyen szinten kapcsolatba hozható a nevem az oldallal és ezt kerülöm mindig is. Ezt is írtam már régen is. :D
Kép
Kép
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.01.03. 12:38:25

Bob_Marley írta: Annyiszor leírtam már. :D A fórumot nem bratyizásnak meg jófejkedésnek gondolom. És minden ilyet próbálok is kizárni, a fórum a vita helye és nem a haverság helye. Ókori Róma óta így van. Ilyen egyszerű, nekem ezek alapelveim.
Ez megvan, de ez hogyan fugg ossze azzal, hogy nem vagy valo azok koze, akikre szavaztunk?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.03. 11:38:26

Petr írta: Kifejtenéd akár egy másik topicban? Érdekelne.
Annyiszor leírtam már. :D A fórumot nem bratyizásnak meg jófejkedésnek gondolom. És minden ilyet próbálok is kizárni, a fórum a vita helye és nem a haverság helye. Ókori Róma óta így van. Ilyen egyszerű, nekem ezek alapelveim.
Kép
Kép
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.01.03. 11:12:17

Bob_Marley írta:
palesz77 írta:Mert? Sok topicban aktiv vagy, van egy megalapozott velemenyed javareszt mindenrol, azt igyekszel nem szemelyeskedoen megfogalmazni, es normalisan kifejted. En se szoktam veled surun egyeterteni, de attol meg normalisan lehet veled vitatkozni - meg ha meggyozni nem is surun sikerul egymast..:D
Erre nem válaszolok bőven, mert teljesen máshogy látjuk valószínűleg egy fórum "értelmét" és "működését".
Kifejtenéd akár egy másik topicban? Érdekelne.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.03. 11:07:12

palesz77 írta:
Aki meg nem szavazott az adja le a voksait lassan - khm Bob :mrgreen: -, hetvege utan szerintem lezarjuk a szavazast.
Kép
palesz77 írta:
Bob_Marley írta:Én azon lepődtem meg, hogy valaki rám szavazott.
Mert? Sok topicban aktiv vagy, van egy megalapozott velemenyed javareszt mindenrol, azt igyekszel nem szemelyeskedoen megfogalmazni, es normalisan kifejted. En se szoktam veled surun egyeterteni, de attol meg normalisan lehet veled vitatkozni - meg ha meggyozni nem is surun sikerul egymast..:D
Erre nem válaszolok bőven, mert teljesen máshogy látjuk valószínűleg egy fórum "értelmét" és "működését".
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.01.01. 21:38:34

visca el barca írta:mondjuk neki könnyű, simán átszerkeszti más hsz-t és magát írja az első helyre :(
Remeltem, hogy senki nem jon ra a modszeremre, de latom lebuktam..:? :D

Aki meg nem szavazott az adja le a voksait lassan - khm Bob :mrgreen: -, hetvege utan szerintem lezarjuk a szavazast.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.12.31. 13:32:02

palesz megint elviszi az év fórumozója díjat :(

mondjuk neki könnyű, simán átszerkeszti más hsz-t és magát írja az első helyre :(

mongyá' le 44!!!4!!4!! :(
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2015.12.31. 12:54:56

Most nézem, ki a fene írta be CR-t az év játékosához... Mert ha a 2015 ös évet tekintem, az emberük egy raklap... a legfinomabban kifejezve, konkrétan január óta egy értelmes meccse nem volt középcsapatnál magasabban jegyzett csapatok ellen, de még csak középcsapat ellen sem. Szóval szerintem több helye lenne, egy "év legjobban leépült játékosa" topikban.

Boldog újévet előre is.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.12.30. 19:18:53

Bob_Marley írta:Át kell értékelnem a dolgokat, mostantól tényleg csak akkor fogok hozzászólni ha valamivel nagyon de nagyon nem értek egyet.
Ha csak ezen múlik a harmadik helyről átraklak az elsőre :twisted:.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.12.30. 19:17:17

visca el barca írta:az is milyen durva, hogy rajtam kívül mindenki messire szavazott mint az év játékosa, nálam meg csak a 3. helyre fért be :D
oda is csak azért raktad be, mert elragadott a túlértékelt Messi hype. Ismerlek! 8)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.12.30. 19:05:14

visca el barca írta:az is milyen durva, hogy rajtam kívül mindenki messire szavazott mint az év játékosa, nálam meg csak a 3. helyre fért be :D
Mondjuk ez nem tudom, kit minősít!? :roll: :mrgreen:
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.12.30. 18:42:47

Bob_Marley írta: Át kell értékelnem a dolgokat, mostantól tényleg csak akkor fogok hozzászólni ha valamivel nagyon de nagyon nem értek egyet.
Ez irónia?
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.12.30. 18:39:29

Bob_Marley írta:Én azon lepődtem meg, hogy valaki rám szavazott.
Mert? Sok topicban aktiv vagy, van egy megalapozott velemenyed javareszt mindenrol, azt igyekszel nem szemelyeskedoen megfogalmazni, es normalisan kifejted. En se szoktam veled surun egyeterteni, de attol meg normalisan lehet veled vitatkozni - meg ha meggyozni nem is surun sikerul egymast..:D
Lezárt