EB - 2016

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Összességében elégedett vagy az EB-vel?

Igen
12
29%
Nem
30
71%
 
Szavazatok száma: 42
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.01. 00:02:37

Tromort77 írta:Na Palesz, Rashford csak beekerült.
Helyes helyes, majd azért kicsit játszik is remélem.. :D
Bob_Marley írta: És Matudi egy rohadt jó játékos, sértés iparosnak nevezni. Olyan gólpasszai, góljai vannak hogy sokan megirigyelhetnék. Tegnap is félfordulattal beküldte, ha xy rúgja akkor meg hú meg ha....Hát a francokat, Matuidi a modern kori középpályás prototípusa, hatalmas munkabírás, tökéletes technikai tudás, magas szintű lövőtudás.
Szerintem valahol a kettő között van az igazság, nem egy szimpla iparos, de nem is akkora király, mint amilyennek írod. Egy adott szerepre nagyon jó, de a PSG se miatta játszik és hoz ki labdákat úgy ahogy. És ezt úgy mondom, hogy nézem őket egész sokat.. :D Vezér ettől még nyilván lehet, mert fontos pillanatokban villanhat mind elől, mind hátul, de kell mellé egy olyan játékos is, aki képes valami játékfélét szervezni, mert az neki nem megy, anélkül meg küzdhet bármennyit, nem fognak nyerni..
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.05.31. 23:57:45

Bob_Marley írta:PSG-ben és a válogatottban sem véletlenül kap(ott) csk szalagot. :wink: Szerintem abszolút vezéralkat. És Matudi egy rohadt jó játékos, sértés iparosnak nevezni. Olyan gólpasszai, góljai vannak hogy sokan megirigyelhetnék. Tegnap is félfordulattal beküldte, ha xy rúgja akkor meg hú meg ha....Hát a francokat, Matuidi a modern kori középpályás prototípusa, hatalmas munkabírás, tökéletes technikai tudás, magas szintű lövőtudás.
Én is többnek érzem egy iparosnál, kicsit talán Rakitichez tudnám hasonlítani. Mondjuk a horvát is gyakran tűnik munkásnak a sok labdazsonglőr mellett, de a válogatottban, meg korábban Sevillában, Schalkeban, meg itt-ott azért nálunk is megmutatta, hogy jóval több annál.

Ha már a spanyolokat felhoztam, a 2008-as sikerben Sennának hatalmas érdemei voltak, nekem pl. ott nem volt annyira egyértelmű, hogy Xavi vagy ő e a csapat vezére.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.31. 21:59:04

PSG-ben és a válogatottban sem véletlenül kap(ott) csk szalagot. :wink: Szerintem abszolút vezéralkat. És Matudi egy rohadt jó játékos, sértés iparosnak nevezni. Olyan gólpasszai, góljai vannak hogy sokan megirigyelhetnék. Tegnap is félfordulattal beküldte, ha xy rúgja akkor meg hú meg ha....Hát a francokat, Matuidi a modern kori középpályás prototípusa, hatalmas munkabírás, tökéletes technikai tudás, magas szintű lövőtudás.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.05.31. 21:38:55

Hát Matuidi minden csak nem vezér. Ő egy rendes iparos. A játékának nem is kéne másnak lennie, de a személyisége egyszerűen kevés, ahhoz, hogy vezér legyen.
Payet-re kíváncsi vagyok még, tegnap is hatalmas szabadrúgást vágott. És Coman is érdekes lehet, ha lehetőséget kap, akkor az egyik nagy nyertese lehet a tornának szerintem.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.05.31. 21:23:53

LG írta: Egyébként mit csinált idén a srác, amitől akkora király lett? Azért kérdezem, mert idén kevesebbb Arsenal meccset láttam, de tavaly semmi különöset nem láttam benne. Meg amúgy sem esem hasra az Arsenalos csodagyerekektől, párat leigazoltunk belőlük, elég is volt. =;
Balenel is gyorsabb, volt 5 jo meccse, kb ennyi. Vedekezni nagyon nem tud, ifista cseleket megeszik otbol negyszer.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.31. 21:16:40

Értem mire gondolsz és adós is néha a gólokkal, de nálam a vezér nem feltétlenül a góllelelős lsd, Puyol vagy a legjobb példa Mascherano. :D Vannak támadók a francia csapatban meg lehet variálni, valakiről befognak a labdák pattanni, de nehéz helyzetben ki tud előre lépni és akár egy sorsdöntő kapu előtti mentés, vagy távoli gól vagy taktikai falt és erre szerintem Matudi a legalkalmasabb. Én imádom a csávót így elfogult is vagyok, de a rutint és a csapat "külsejét" is nagyban befolyásolja, mert nagyon sok támadás megy át rajta és bizony a gólokban is nagy szerepet játszik. Nem egy olyan név, ezt aláírom, de a vezérek nem feltétlenül a nagy nevek. Pogba bohóckodásait (amiből szerencsére kevesebb van) ő fogja kijavítani, s lehet Pogba körül nagyobb lesz a hype, de úgy érzem az igazi identitást és erőt Matudi képviseli jelenleg a csapatból.

Vagy pl a spanyoloknál anno Villáék rugdosták a gólokat és mégsem őket éreztem vezérnek, Griezmanntól persze hogy kellenek majd a gólok, de ha nem jön akkor jöhet Coman. Ha nem megy Giroudnak akkor jön Martial. Jollynak ott van Payet, a gólok jönni fognak, itt az lesz a döntő, hogy mentálisan ki hogy kezeli a nyomást, s erre Matudi nálam a legalkalmasabb, de Pogbától is sokat várok egyébként, meg úgy az egész francia csapattól. :D
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2016.05.31. 21:25:29-kor.
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.05.31. 20:53:15

Bob_Marley írta:Vezér szerepben sokkal elfeledkeznek Matudiról. Ő pont ideális a szememben. Nagyon sokat melózik, itt többet van kapu előtt és fontos gólokat szerez. Szerintem nem feltétlen Pogba vagy Griezmann lesz a vezér, utóbbinak szerintem nem is ilyen a személyisége. Annál sokkal visszahúzódóbb, előbbit meg még nem, szerintem. :D De nálam Matudi karizmája, tudása, tüdeje mind predesztinálja arra, hogy húzza a többieket és vezér lehessen.
Meglátjuk. Matuidivel az a bajom, hogy relatíve kis név. Griezmann esetében mondjuk nem a karizmatikusságára gondoltam, neki a góljaival, gólpasszokkal kéne húznia a csapatot. Nagyon nem mindegy, hogy egy rangadón melyik arcát mutatja, azt, amit a szezon nagy részében, vagy azt, amit a BL döntőn.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.31. 20:45:15

Vezér szerepben sokkal elfeledkeznek Matudiról. Ő pont ideális a szememben. Nagyon sokat melózik, itt többet van kapu előtt és fontos gólokat szerez. Szerintem nem feltétlen Pogba vagy Griezmann lesz a vezér, utóbbinak szerintem nem is ilyen a személyisége. Annál sokkal visszahúzódóbb, előbbit meg még nem, szerintem. :D De nálam Matudi karizmája, tudása, tüdeje mind predesztinálja arra, hogy húzza a többieket és vezér lehessen.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2016.05.31. 20:38:49

Na azért ez a keret se olyan rossz.Viszont Kompany nagyon hiányozni fog onnan hátulról.
Ellenben egy De-Bruyne-Hazard-Carrasco-Lukaku támadósor(4-2-3-1 es felállásban) mögöttük 2 rombolóval,nem nézne ki rosszul :D

BELGIUM (23)
Kapusok: Thibaut Courtois (Chelsea), Jean-Francois Gillet (Mechelen), Simon Mignolet (Liverpool)
Védők: Toby Alderweireld (Tottenham), Laurent Ciman (Montreal Impact), Jason Denayer (Galatasaray), Christian Kabasele (Genk), Jordan Lukaku (Oostende), Thomas Meunier (FC Bruges), Thomas Vermaelen (Barcelona), Jan Vertonghen (Tottenham)
Középpályások: Mousa Dembélé (Tottenham), Marouane Fellaini (Manchester United), Radja Nainggolan (Roma), Axel Witsel (Zenit)
Támadók: Michy Batshuayi (Marseille), Christian Benteke (Liverpool), Yannick Carrasco (Atlético Madrid), Kevin De Bruyne (Manchester City), Eden Hazard (Chelsea), Romelu Lukaku (Everton), Dries Mertens (Napoli), Divock Origi (Liverpool)
Abi & Tito
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.05.31. 20:30:08

kanty írta:Szegény Reus, ha a németek behúzzák ezt is, akkor tényleg nincs nála pechesebb.
Franciák azért sérülésekkel, kihagyott nevekkel is baromi jók. Nekem már csak az a kérdés, hogy ki tudod előlépni vezérnek. Ha ez Pogbának, Griezmannak sikerül, akkor nálam ők a favoritok. Plusz a németek. Spanyolok tényleg a múltban élnek kicsit, és olyan neveket hagytak ki, akik simán jók lehetnének.
A franciák helyzetét én is hasonlóan látom, szükségük lenne egy igazi vezérre. Ez a szerep Zidane óta betöltetlen. Abban is egyet értek, hogy a két legesélyesebb ember erre a szerepre Pogba és Griezmann. Nálam egyébként mindkettő adós még az igazán nagy dobással. Griezmannak már-már majdnem megvolt, a BL-ben komoly szerepet játszott az Atletico döntőbe jutásában, de ott becsődölt.
Mekkora fogalmatlan az öreg, hogy Iscot és Saúlt kihagyta... omg.

De legalább Bellerín ott van.
Én is úgy látom, hogy VbB-vel már komoly gondok vannak az utóbbi években, de most ezt nem érzem annyira gáznak. Egy ilyen tornán többet érhetnek a rutinosabb emberek, még ha az aktuális szezonjuk nem is sikerült túl jól.

Bellerinnek meg kellett Carvajal sérülése, de így is csere lesz valószinűleg. Egyébként mit csinált idén a srác, amitől akkora király lett? Azért kérdezem, mert idén kevesebbb Arsenal meccset láttam, de tavaly semmi különöset nem láttam benne. Meg amúgy sem esem hasra az Arsenalos csodagyerekektől, párat leigazoltunk belőlük, elég is volt. =;
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2016.05.31. 20:19:40

Mekkora fogalmatlan az öreg, hogy Iscot és Saúlt kihagyta... omg.

De legalább Bellerín ott van.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2016.05.31. 20:13:44

S.Agüero írta:Támadósort nem érzem olyan erősnek, de egyébként nem rossz.

DDG - Juanfran ; Piqué ; Ramos ; Alba - Busi ; Ini ; Koke ; Thiago - Nolito ; Morata

Én ezt nyomatnám. :)
Kíváncsi leszek de VDB-nél sanszos ,hogy Casillas fog védeni. Vagy lemaradtam volna valamiről?

Nagyon remélem,hogy nem lesz tele a csapat irányító kp-kkal,hanem azért lesz sebesség is a kezdő 11-ben.
(bár én Torrest most akkor is hiányolom...)
Abi & Tito
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.05.31. 20:04:51

Támadósort nem érzem olyan erősnek, de egyébként nem rossz.

DDG - Juanfran ; Piqué ; Ramos ; Alba - Busi ; Ini ; Koke ; Thiago - Nolito ; Morata

Én ezt nyomatnám. :)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.31. 19:49:44

Isco kimaradása nekem meglepő, sőt még örülök is, legalább nem fogja elcseszni a játékot. :D Saul viszont beférhetett volna, de amúgy is elég alap középpályájuk lesz így "tárgytalan" ki játszik egy esetleges tét nélküli harmadik csoportmeccsen. Én egyáltalán nem aggódok a spanyolok miatt. Összeszokottság, stabil játék és mellé bármikor új energiákat hozó Nolito, Pedro, Lucas. Jó lesz ez.

Tegnap néztem a franciákat, értük se aggódok, bár ennél azért többet vártam, de játékban voltak biztató dolgok. Előre meg Giroud ezért kell, mert a többiek odarakják ő róla meg bepattan. Nálam a spanyol-francia-német egyben van és ha addig nem kerülnek össze, akkor bérelt is 3/4 az elődöntőben, onnantól meg ki tudja...VB-n is egy Hummels fejesen múlott a német-francia....Ennyiken fog most is múlni, egy jó csere, hazai pálya vagy tizenegyes párbaj, kapufa stb.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.05.31. 19:47:30

Initom írta:Isco és Saul is kimaradt... :lol: De Bruno Soriano megy :D
Isco meg is erdemli egy ilyen szezon utan. Saul boven elfert volna Fabregas/Silva helyen, Soriano meg alapbol sem rossz jatekos, de olyat tud adni a palyan, amit mas a keretbol senki.
Kép
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2016.05.31. 19:26:42

Isco és Saul is kimaradt... :lol: De Bruno Soriano megy :D

SPANYOLORSZÁG (23)
Kapusok: Iker Casillas (Porto), David de Gea (Manchester United), Sergio Rico (Sevilla)
Védők: Sergio Ramos (Real Madrid), Gerard Piqué (Barcelona), Jordi Alba (Barcelona), Juanfran (Atlético Madrid), César Azpilicueta (Chelsea), Marc Bartra (Barcelona), Mikel San José (Athletic Bilbao), Héctor Bellerín (Arsenal)
Középpályások: Sergio Busquets (Barcelona), Andrés Iniesta (Barcelona), Cesc Fabregas (Chelsea), David Silva (Manchester City), Koke (Atlético Madrid), Thiago (Bayern München), Bruno Soriano (Villarreal)
Támadók: Pedro (Chelsea), Lucas Vázquez (Real Madrid), Álvaro Morata (Juventus), Nolito (Celta Vigo), Aritz Aduriz (Athletic Bilbao)
Szövetségi kapitány: Vicente del Bosque
Abi & Tito
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.05.31. 19:24:56

Szegény Reus, ha a németek behúzzák ezt is, akkor tényleg nincs nála pechesebb.
Franciák azért sérülésekkel, kihagyott nevekkel is baromi jók. Nekem már csak az a kérdés, hogy ki tudod előlépni vezérnek. Ha ez Pogbának, Griezmannak sikerül, akkor nálam ők a favoritok. Plusz a németek. Spanyolok tényleg a múltban élnek kicsit, és olyan neveket hagytak ki, akik simán jók lehetnének.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.05.31. 17:54:42

A világ legszerencsétlenebb focistáját mától hivatalosan is Marco Reusnak hívják. Megint lemarad egy nagy tornáról sérülés miatt. A legdurvább már csak az lenne, hogy ha a németek megnyernék az EB-t.
Gündogannal karöltve. Ráadásul Reusnak most nem volt olyan jó szezonja, ő inkább a VB-t sajnálhatja, ott tuti kezdő, sőt húzóember lehetett volna, idén viszont Gündinek volt kiváló szezonja, ő sajnálhatja inkább. :?
Van egy elég korrekt védelem, Carvajal helyett Juanfran is bőven jó, középen Busquets Iniesta megint csak minőség és onnantól vége a válogatottnak kb.
Fel kéne dobni nekik egy fiatal, viszont pörgős kezdőt, akik ilyen támogatással hátulról sokra lehetnének képesek, erre megint az lesz, hogy kb közêpső középpályásokból állni az egész válogatott, sebesség nuku lesz, majd passzolgatnak és megint le fognak szerepelni.
Kíváncsi leszek a Pique-Ramos védőpárosra, mert a VB-n botrányosak voltak.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2016.05.31. 17:12:40

A franciák már elcseszték az EBjüket a kerethirdetéssel, plusz a sérülések, fullos válogatottal lett volna esélyük, de így már kétlem.


A spanyolok meg... nem tudom... el kellene engedni a régi válogatottat és nyomatni ezerrel a fiatalokat, erre tuti vmi Fabregas Silva meg a többit fogja nyomatni, akik jó jâtékosok, de túl egysíkú a vàlogatott, ha csak ilyen játékosokból áll egy csapat.

Van egy elég korrekt védelem, Carvajal helyett Juanfran is bőven jó, középen Busquets Iniesta megint csak minőség és onnantól vége a válogatottnak kb.
Fel kéne dobni nekik egy fiatal, viszont pörgős kezdőt, akik ilyen támogatással hátulról sokra lehetnének képesek, erre megint az lesz, hogy kb közêpső középpályásokból állni az egész válogatott, sebesség nuku lesz, majd passzolgatnak és megint le fognak szerepelni.

Egy Thiago-Isco- Nolito- Morata vagy akár Lucas Vázquez is sokkal jobban megfelel annak a focinak, amerre kicsit jobban elkéne mozdulni a válogatottnak, mert annak semmi értelme nem lesz, amit eddig nyomattak és kétlem sajna, hogy VdB változtatna akármit is.
madridista
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2016.05.31. 16:27:58

Na akkor Forza Azzurri!!!Nem egy eszeveszett erős keret, de Conte talán összebírja kaparni őket annyira, hogy odaérjenek a döntőbe.Én nagyon bízok benne!!!
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.05.31. 16:01:11

Bob, az gif :lol:

Az egy dolog, hogy a VB győzelemről is lemaradt szegény, de amióta a Dortmundba került a szuperkupán kívül nem nyert semmit. Remélem a Real leigazolja :mrgreen: ( daffy nagy örömére :D).
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Tromort77

2016.05.31. 15:55:20

Löw: "Marco Reus is only able to run straight at the moment. The doctors are sceptical."

Szegény ember.

Angol keret:
Goalkeepers: Joe Hart, Fraser Forster, Tom Heaton,
Defence: Kyle Walker, Danny Rose, Gary Cahill, Chris Smalling, Nathaniel Clyne, John Stones, Ryan Bertrand
Midfield: James Milner, Raheem Sterling, Adam Lallana, Jordan Henderson, Eric Dier, Jack Wilshere, Ross Barkley, Dele Alli
Forwards: Harry Kane, Wayne Rooney, Jamie Vardy, Daniel Sturridge, Marcus Rashford

Na Palesz, Rashford csak beekerült.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tromort77 2016.05.31. 16:02:41-kor.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.31. 15:48:17

Jah látom ide linkelted a keretünket.
Egyébként Reus a szülinapján maradt ki. :D Löw rendesen kibabrált vele.

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.05.31. 14:45:48

A világ legszerencsétlenebb focistáját mától hivatalosan is Marco Reusnak hívják. Megint lemarad egy nagy tornáról sérülés miatt. A legdurvább már csak az lenne, hogy ha a németek megnyernék az EB-t. NÉMETORSZÁG 23 TAGÚ EB-KERETE
Kapusok: Manuel Neuer (Bayern München), Marc-André ter Stegen (Barcelona), Bernd Leno (Bayer Leverkusen)
Védők: Jérome Boateng (Bayern München), Emre Can (Liverpool), Jonas Hector (1. FC Köln), Benedikt Höwedes (Schalke 04), Mats Hummels (Borussia Dortmund), Shkodran Mustafi (Valencia), Antonio Rüdiger (Roma)
Középpályások: Leroy Sané (Schalke 04), Joshua Kimmich (Bayern München), Julian Draxler (Wolfsburg), Mario Götze (Bayern München), Sami Khedira (Juventus), Toni Kroos (Real Madrid), Mesut Özil (Arsenal), Bastian Schweinsteiger (Manchester United), Julian Weigl (Borussia Dortmund)
Támadók: Mario Gomez (Besiktas), Thomas Müller (Bayern München), Lukas Podolski (Galatasaray), André Schürrle (Wolfsburg)
Szövetségi kapitány: Joachim Löw

A kimaradók: Marco Reus, Julian Brandt, Karim Bellarabi és Sebastian Rudy

SZERK
MAGYAR VÁLOGATOTT 23 FŐS KERETE
KAPUSOK: Király Gábor (Haladás), Dibusz Dénes (Ferencváros), Gulácsi Péter (RB Leipzig)
VÉDŐK: Bese Barnabás (MTK), Fiola Attila (Puskás Akadémia), Guzmics Richárd (Wisla Kraków), Juhász Roland (Videoton), Kádár Tamás (Lech Poznan), Korhut Mihály (DVSC-Teva),
Lang Ádám (Videoton)
KÖZÉPPÁLYÁSOK: Elek Ákos (DVTK), Gera Zoltán (Ferencváros), Kleinheisler László (Werder Bremen), Lovrencsics Gergő (Lech Poznan), Nagy Ádám (Ferencváros), Pintér Ádám (Ferencváros), Stieber Zoltán (Nürnberg)
TÁMADÓK: Böde Dániel (Ferencváros), Dzsudzsák Balázs (Bursaspor), Németh Krisztián (al-Garafa), Nikolics Nemanja (Legia Warszawa), Priskin Tamás (Slovan Bratislava), Szalai Ádám (Hannover)
Szövetségi kapitány: Bernd Storck
A KIMARADÓK: Megyeri Balázs (Getafe), Gyurcsó Ádám (Pogon Szczecin), Kocsis Gergő (Puskás Akadémia), Korcsmár Zsolt (Vasas), Sallai Roland (Puskás Akadémia), Vida Máté (Vasas)
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
rhuni
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2016.01.13. 12:25:20
Tartózkodási hely: Air Day

2016.05.29. 23:14:11

gg dösamp jó lesz az.
nincs az az isten hogy ennyi nevetséges döntés után ezek eb-t nyerjenek.
Lezárt