Denis Suárez

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szezonértékelő:

1
1
7%
2
5
33%
3
7
47%
4
2
13%
5
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 15
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.09.25. 00:06:50

Ma tényleg jól szállt be, pedig már kezdtem aggódni miatta, de ez elég biztató volt. Jól tartotta meg a labdát, pontosan tette tovább, nem bújt el, játékban volt.. A jó alap mellé meg kifejezetten szép dolgai is voltak, Arda góljánál is szépen fordult le, mielőtt SR-nek leadta, adott Neymarnak egy Croqueta passzt - bár az lehet félig véletlen volt -, a gólpassza meg valami egészen zseniális volt. =D>

Meglepő nekem a gyerek amúgy, mert ennél több megindulásra és 1v1-re számítottam tőle, de kevesebb kiugratásra. Nem mondom, hogy annyira zavarna ez a felállás, mert Inin kívül legalább van még olyan játékos, akitől meccsenként legalább 1 kulcspassz "elvárható", ez nagy hiány volt eddig. De még mindig kicsit több kéne tőle - az 1v1-ek főleg -, és menne is neki szerintem. Majd idővel remélem, van még neki bőven igazából, és ha így száll be csereként a jövőben is, akkor lehetősége is lesz.

VEB meg nyilván ezt aludta végig... :mrgreen: Amúgy ha érdekel, a mai főbb megmozdulásai.
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2016.09.24. 22:14:32

Na vegre vmit mutatott, azert ha nincsen osszesz@rva latszik h nem ugyetlen egyenlore ugy tunik kozepen "csak" Gomessel Rakiticcsel es Inivel kell megverekednie Ardaval es Rafinhaval inkabb szelen szamol LE
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.09.11. 20:56:09

Neztem a San Marino elleni meccsuket a Spanyol U21-eseknek, hat mit mondjak, kb semmit nem mutatott.. Baromira meglepodtem, ugyanugy a kozeppalyan volt, de meg annyit se csinalt, mint nalunk egy atlagos meccsen. Azert ennel tobbre szamitottam tole olyan szintu ellenfel ellen, Oli Torres konkretan egymaga szetalazta a kozeppalyat, o meg csak nezte kb. Na mindegy, a Barcanak ehhez sok koze nincs, de azert le akartam irni.. :D

Tegnap se volt jo amugy, meg ifihez kepest se, remeljuk ennel csak jobb lesz. Amugy nekem az a legnagyobb gondom vele, hogy nagyon nem vallalja azt, amit a Villarrealban hozott. Megindulasok, 1v1-ek, ezek kb kihaltak a jatekabol. Ertem en, hogy a Barcaban van, es itt nem veszithet labdat, de ennel tobb kell tole, mert azert ennel sokkal magasabb szinten is kepes teljesiteni - mi is lathattuk mar.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.09.11. 11:03:40

Samper írta:Lelombozó.
az. én szerencsére mindig találok valakit, akit lehet köpködni, idén ő lesz az. remélem iniesta nem lesz többet sérült, andré gomes meg villant valamit és ők fogják egymást cserélgetni, mert ha ezt a nulla gyereket kell nézem akár csak minden 5. meccsen, biztos, hogy eret vágok magamon. nála még rafinha is 10x jobb játékos, pedig ő is teljesen alkalmatlan kezdő játékosnak... de sajnos úgy látszik mascherano után meg lett a 2. nagy szerelme LE-nek.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.09.11. 08:32:19

Lelombozó.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.08.29. 10:37:32

palesz77 írta:
LG írta:Én sem, de szerintem a klubnál sem úgy számolnak velünk, mint Iniesta utódjaként. Ebben a szezonban meglátjuk, mit tudnak, és nagyon meglepődnék, ha a nyáron, (legalább) az egyikük nem távozna.
En azon mondjuk meglepodnek, ha valaki tavozna Rafinhan kivul. Gomest mondjuk meg sokat nem lattuk, ki tudja miert, de Denis egy hasznos kerettagnak szerintem boven jo lehet. En akar a kezdot is elhinnem, ha fejlodik meg folyamatosan par evet, mert az alapjai nagyon jok. De ha az nem is jon ossze, beugrosnak tokeletes lehet. Hajtos, gyors, sok poszton bevetheto jatekos, Lucho szereti az ilyeneket. Annyi lenne a dolga erre a szezonra szerintem, hogy sikeruljon a Villarrealos szintjet hozni a sok sztar kozott is, akkor boven lenne helye nalunk is. Kerdes ugye, hogy ez mennyire sikerul majd neki.
Nem voltam egyértelmű, az előző hsz-be Gomest nem értettem bele, csak a Rafinha-DS kettőst, közülük gondolom úgy, hogy csak egy maradhat. A portugált láttam a legkevesebbet játszani, tehát róla nem tudok véleményt mondani.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.29. 10:30:59

LG írta:Én sem, de szerintem a klubnál sem úgy számolnak velünk, mint Iniesta utódjaként. Ebben a szezonban meglátjuk, mit tudnak, és nagyon meglepődnék, ha a nyáron, (legalább) az egyikük nem távozna.
En azon mondjuk meglepodnek, ha valaki tavozna Rafinhan kivul. Gomest mondjuk meg sokat nem lattuk, ki tudja miert, de Denis egy hasznos kerettagnak szerintem boven jo lehet. En akar a kezdot is elhinnem, ha fejlodik meg folyamatosan par evet, mert az alapjai nagyon jok. De ha az nem is jon ossze, beugrosnak tokeletes lehet. Hajtos, gyors, sok poszton bevetheto jatekos, Lucho szereti az ilyeneket. Annyi lenne a dolga erre a szezonra szerintem, hogy sikeruljon a Villarrealos szintjet hozni a sok sztar kozott is, akkor boven lenne helye nalunk is. Kerdes ugye, hogy ez mennyire sikerul majd neki.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.08.29. 10:26:19

LG írta:
Cseri írta:Sem Őt,sem Rafinha-t nem látom alkalmasnak arra,hogy Ini-t megfelelően pótolja,Gomes-t még nem nagyon láttam játszani. Természetesen nem leszek szomorú,ha mindegyik rám cáfol :lol:
Én sem, de szerintem a klubnál sem úgy számolnak velünk, mint Iniesta utódjaként. Ebben a szezonban meglátjuk, mit tudnak, és nagyon meglepődnék, ha a nyáron, (legalább) az egyikük nem távozna.
Már azon meglepődtem, h a brazil nem távozott most, nem lesz helye sztem LE-nél, alapból jobb focistának tartom DS-t.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.08.29. 10:15:42

Cseri írta:Sem Őt,sem Rafinha-t nem látom alkalmasnak arra,hogy Ini-t megfelelően pótolja,Gomes-t még nem nagyon láttam játszani. Természetesen nem leszek szomorú,ha mindegyik rám cáfol :lol:
Én sem, de szerintem a klubnál sem úgy számolnak velünk, mint Iniesta utódjaként. Ebben a szezonban meglátjuk, mit tudnak, és nagyon meglepődnék, ha a nyáron, (legalább) az egyikük nem távozna.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2016.08.29. 09:56:38

Sem Őt,sem Rafinha-t nem látom alkalmasnak arra,hogy Ini-t megfelelően pótolja,Gomes-t még nem nagyon láttam játszani. Természetesen nem leszek szomorú,ha mindegyik rám cáfol :lol:
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2016.08.29. 09:38:07

Samper írta: Gomes leelőzheti és akkor nehezen fog Ini helyett a csapatba kerülni.
Ha ezt a tegnapi alapján szűröd le, akkor nagyon nem értelek. Gomes volt az egyik leggyengébb játékosunk tegnap. A whoscored (még ha nem is mindig hihető) oldaltól kapott pontszáma is sokat elmond: 5,9 (holott az alap pontszám, ahol kezdenek meccsenként a játékosok: 6). 70 százalékosan passzolt Gomes, Denis pedig 91 százalékosan, egy olyan meccsen, amelybe rengeteg hiba csúszott. Nem tudom mennyi volt ebből előre passz, de azért azt semmiképpen nem jelenti, hogy Gomes nagyobb bizalomra szolgált rá, esetleg az ára miatt. Én bízom Denisben. :wink:
més que un club
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.08.29. 06:52:36

Samper írta: Gomes leelőzheti és akkor nehezen fog Ini helyett a csapatba kerülni.
Gomes semmit nem tett a játékunkhoz ma. Igaz nem sokat játszott. Suarez pedig, ha nem is felejthetetlent, de egy alapot hozott. Nem lógott ki lefelé.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.08.29. 05:39:00

Messa írta:Betis ellen nálam ő volt az egyik legjobb, ma egy kicsit bátortalannak éreztem, de hát ebben a stadionban, ezen a pályán végül is nem csoda ez. Nagyon tehetséges, technikás játékos, még kell neki idő, megkockáztatom egy félszezon biztos rá fog menni, amíg teljesen belerázódik, és az ilyen nehéz meccseken is "meri hozni" amit tud. Ma én hiányoltam Iniestát, de mondom még egyszer, a San Mamés nehéz terep.
Gomes leelőzheti és akkor nehezen fog Ini helyett a csapatba kerülni.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2016.08.29. 01:28:06

Betis ellen nálam ő volt az egyik legjobb, ma egy kicsit bátortalannak éreztem, de hát ebben a stadionban, ezen a pályán végül is nem csoda ez. Nagyon tehetséges, technikás játékos, még kell neki idő, megkockáztatom egy félszezon biztos rá fog menni, amíg teljesen belerázódik, és az ilyen nehéz meccseken is "meri hozni" amit tud. Ma én hiányoltam Iniestát, de mondom még egyszer, a San Mamés nehéz terep.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.29. 01:10:41

A gólnál fontos volt a beindulása, de leginkább a védő elcsúszása jelentett ütemelőnyt. Nagyon jól váltottak és adta át az embert a belső védőnek. Kicsit megcsúszott ha az nincs még inkább lassíthatta volna Ardat és Williams is visszaér. Jó beindulás volt ez vitathatatlan, de ez Turan szemfülességén és gyors felismerésén, valamint azon múlt, hogy Balenziaga bealudt és nem ért vissza Rakiticcsal.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.29. 00:06:30

VEB-bel ellentétben - :mrgreen: -, én teljesen elégedett vagyok vele eddig. Nem hittem volna, hogy így beleszokik majd a posztba, de mintha nem is szélsőt játszott volna eddig. Totál érzi, hogy hol kell lennie, labda nélkül is folyamatosan jól mozog, teret nyit a többieknek, próbálja magát is helyzetbe hozni. Nézzétek csak őt a mai gól előtt, kulcsmomentum volt, hogy Arda elől elvitte a védőt, így az csak késve tudott kilépni rá. A passzjátéka szintén jó, volt egy hatalmas lasztija ma is, csak befújták lesnek - nekem nem tűnt annak -, de ezeket is nagyon érzi. Nyilván nem olyan bátor még, és egy szimpla tehetségnél nem mutat többet, de az eddig látottak alapján szerintem sok lehet még benne nálunk, én nagyon bizakodó vagyok vele kapcsolatban.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.22. 22:58:46

Denis nagyon nem egy Xavi féle mélységi, biztonsági játékos. Még tényleg bátortalan, de a kiugratásai mellett - amiből volt már nem egy jó - a megindulás a másik, ami a fő erőssége. Ő is szeret cselezni, és egész jól tud is, köszönhető a jó sebességének is. Ha muszáj beskatulyázni egy régi Barcás szerepébe, akkor sokkal inkább Iniesta a srác. Tényleg sokat kéri a labdát, de leginkább a 16-os körül mozog otthonosan, nem egy mélységi ember. Gomesből előbb próbálunk meg ilyen játékost faragni szerintem mint belőle, nála próbálkozott már Lucho a vkp szerepkörrel is - nem tudom mennyire fog beválni, de ám legyen. Mélységi osztogató szerepkörre a fiatalok közül amúgy van a keretben egy Masiás emberünk, 16-osban játszik, és lehet megy kölcsönbe. A mostani kezdőben meg Busi játssza el nagyjából ezt a szerepet, Gomes vkp-ba való váltogatásaival meg még többet is mehet előre idén jó eséllyel - remélem Rakiticcsel is eljátssza majd ezt néha, nagyon jó kis fegyver lehet.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.08.22. 22:25:25

Figyeltem neki is sokat a játékát. Érdekes eset. Elvileg ő tud osztogatót és szélsőt is játszani.
Meglepően bátortalan benyomást kelt eddig. Kíváncsi vagyok, hogy ez edzői utasítás vagy sem.Amikor volt lehetőség ugye összehozott már egy nagyon szép passzt. Amennyire meg tudtam állapítani amolyan Xavi-féle szerepköre van. Mindig lehet vele kombinálni, mindig remekül helyezkedik, de elsősorban a biztonságra, a középpálya uralmára játszik. Kíváncsi leszek rá, hiszen az ő esetében végképp egyértelmű h még keresik a posztját. Ardaról kiderült h elől sokkal jobb, mint a kp-n, így valszeg Arda marad az elsőszámú csere előre, ami teljesen ok. DS valszeg marad osztogató kp. Meg káéne próbálni belőle egy Xavit nevelni. Látszik a játékán, hogy intelligens (remek helyezkedés) és az is egyértelmű h nem fog sokat hibázni. Azt pedig tudjuk, hogy amikorvan lehetőség, képes a gyilkos labdákra. Úgy gondolom ezt a vonalat kéne erőltetni. Volt szó ugye már arról, hogy mit ad egy Xavi típus a csapatnak (Gündogan nem véletlen került sokszor szóba). Van jópár játékosunk középre, de egyik se a Xavi fajta. Rakitic és SR is szeretnek cselezni, néha veszítenek labdákat. Iniestát direkt nem említem, hiszen hosszú távra már nem számolok vele.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2016.08.15. 12:58:21

egy zseni ez a gyerek már most. remekül játszott tegnap. az a passz Ardanak a gól előtt gyönyörű volt.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2016.08.15. 07:10:56

Nagyon jól szállt be. Végig magabiztosnak tűnt és pár combos lasztit is kiosztott. Ez így elsőre bőven jó volt. Grat.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2016.08.14. 19:21:44

Eszembe jutott, hogy az új igazolásokat még nem is köszöntöttem! :D Szóval akkor az első új embert - már amennyire Denis újnak számít - köszönteném először.

Bár a középpálya eléggé telített, bízom benne, hogy megmutatja, nem hiába hoztuk vissza. A jövő Barcájának is tagja lehet, ha alázatosan dolgozik. Mindenesetre a tehetség megvan benne.
Sok sikert neki!
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.06. 19:11:14

Pedig ez a leggyengébb meccse eddig. :D Szerintem is jó lesz, mert amikor fel meri vállalni a dolgokat, akkor azt nagyon jól teszi, és érződik, hogy passzol ebbe a stílusba, de tényleg nem vállal sokat. Ma meg főleg.. Viszont remélem nem szorul ki a középpályáról majd Gomes érkezése után, szerintem érezhető, hogy ott lenne jövője, nem előrébb.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.08.06. 19:02:17

Ez az első meccs, amin figyelem a játékát. Úgy érzem idővel remekül beleilleszkedik a csapatba, csak még félénk. Nem ártana pár meccsig előbb játszatni, jöjjön meg a bátorsága.
A Fifa egy szégyen
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.07.07. 15:24:54

Őszintén szólva egyre jobban örülök neki, pedig az elején nem nagyon értettem minek meg egy kp-s, de ilyen alázatos játékosokra szukseg van, belőlük szokott a csapat vezére válni. :)
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2016.07.07. 13:05:37

Nagyon alázatos a srác, érződik is. Jók az előérzeteim vele kapcsolatban.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Lezárt