André Gomes

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szezonértékelő:

1
22
76%
2
5
17%
3
2
7%
4
0
0 szavazat
5
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 29
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.26. 15:06:17

Barca are worried about Andre Gomes' history of muscle problems. He'll undergo thorough medical checkups twice, today and tomorrow.

az lesz még a szép történet ha úgy igazoltuk le, hogy előtte nem volt orvosin és kiderül h valami komoly baja van :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2016.07.25. 21:54:11

palesz77 írta:
noname írta:Ez eléggé a semmiből jött. Kaphatok egy elemzést olyantól, aki látta játszani rendszeresen. Nem érdekel h a youtubeon/fifába/transfermarkton milyen. Ami érdekel: miben jó, milyen posztokon játszik, szted hova hoztuk?
Max 10 meccsen láttam, szóval nem tudok sokat én se. De az alapján egy termetes, erős középpályás, aki elég jó arányban állítja meg a támadást, vagy nyeri meg a párharcot, ha sor kerül rá - és jó sokszor szabálytalankodik is. Cselezni nem cselez rosszul, elég technikás is, de azért nem is egy Ini, szerintem ebbe Denisszel egy szinten van. Elég labdabiztos, de kérdéses, hogy a mi gyors játékunkban mennyire lesz az. Lőni jól tud, közelről és távolról is veszélyes, +1 gólerős játékos a középpályán. Viszont elég hullámzó, néha olyan gyengén játszik, hogy nem is hiszed el, hogy ő volt előtte olyan jó.

Én tartok tőle kicsit, Denisék miatt nem is teljesen értem, főleg ha nem megy senki semerre, de Luchonak gondolom kész terve van vele, úgyhogy kíváncsi leszek. Én Rakitic helyén játszatnám a legtöbbet, a horváttal ketten jól ellennének amolyan támogató-romboló szerepkörben. A játékunkat nem fogja megszabni szerintem soha, de hasznos tagja lehetnek a középpályának.
Egy nagyon fontos pillérét kihagytad a játékának, hogy rendíthetetlenül indul be az üres területbe labdával, ha az felkínálkozik, és sokszor egyedül bontja meg a védelmeket a középpályáról. Ez az, ami jelenleg igazán egyik középpályásunkról sem mondható el. Énszerintem ez volt az egyik legfőbb ok, amiért Enrique hozni akarta Gomest, mert ha beindul, mint kés a vajon...
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.25. 21:23:22

MQuCsabi írta:Ez nagyon durva, én ilyet még nem láttam szerződésben. TÉnyleg ilyen jó játékos? Sajnos nem követtem és a portugáloknál sem figyeltem. Ez a 100millás kivásárlási ár egyből meg szintén óriási.
renato sanscheznek is van ilyen a szerződésébe, de ezek lényegtelen záradékok, mert egyik sem lesz soha aranylabdás (nem még 3x)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.07.25. 21:03:40

Ez nagyon durva, én ilyet még nem láttam szerződésben. TÉnyleg ilyen jó játékos? Sajnos nem követtem és a portugáloknál sem figyeltem. Ez a 100millás kivásárlási ár egyből meg szintén óriási.
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.07.25. 11:18:21

Plusz, ha nagyon akarta volna a Real, már ott lenne, hiszen Perez odamegy, leteszi a pénzt, Gomes meg rohan.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2016.07.25. 11:03:48

Feast4 írta:Ha a pletykák igazak akkor érzek benne egy ilyen elvettük a Real elől dolgot is.Nem tudom igazából mennyire van ra szükség vagy egyáltalán mi lesz a jatekrendszer.
Azért nehéz elképzelni hogy csak azért adunk ki a kezünkből 50 milliót meg akár játékosokatm hogy alárúgjunk a Realnak. :mrgreen:

Ennél azért profibb klubról van szó.

Én abszolút azon az oldalon állok aki örül a leigazolásának. Láttam játszani jó párszor. Denissel egy idős, és sokkal meghatározóbb alakja volt a Valenciának. Nyilván az ára is borsosabb, de nekem egyértelmű hogy első számú beugrónak vásárolták. Szerintem egyezették Enriquével hogy megfelelőbb e mint Turan, és bólintott. Szinte biztos vagyok hogy Turan távozik, és én nagyon örülök hogy alternatíva után néztek. Hosszútávon bármi lehet ebből a srácból.

Plusz talán taktikai cserének is használhatják, ha védekezni kell én el tudom képzelni rakitic melett Busival, mert akkor lenne két srác aki csúszik mászik ha védekezésről van szó.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.07.23. 12:35:07

palesz77 írta:
noname írta:Ez eléggé a semmiből jött. Kaphatok egy elemzést olyantól, aki látta játszani rendszeresen. Nem érdekel h a youtubeon/fifába/transfermarkton milyen. Ami érdekel: miben jó, milyen posztokon játszik, szted hova hoztuk?
Max 10 meccsen láttam, szóval nem tudok sokat én se. De az alapján egy termetes, erős középpályás, aki elég jó arányban állítja meg a támadást, vagy nyeri meg a párharcot, ha sor kerül rá - és jó sokszor szabálytalankodik is. Cselezni nem cselez rosszul, elég technikás is, de azért nem is egy Ini, szerintem ebbe Denisszel egy szinten van. Elég labdabiztos, de kérdéses, hogy a mi gyors játékunkban mennyire lesz az. Lőni jól tud, közelről és távolról is veszélyes, +1 gólerős játékos a középpályán. Viszont elég hullámzó, néha olyan gyengén játszik, hogy nem is hiszed el, hogy ő volt előtte olyan jó.

Én tartok tőle kicsit, Denisék miatt nem is teljesen értem, főleg ha nem megy senki semerre, de Luchonak gondolom kész terve van vele, úgyhogy kíváncsi leszek. Én Rakitic helyén játszatnám a legtöbbet, a horváttal ketten jól ellennének amolyan támogató-romboló szerepkörben. A játékunkat nem fogja megszabni szerintem soha, de hasznos tagja lehetnek a középpályának.
Ha a pletykák igazak akkor érzek benne egy ilyen elvettük a Real elől dolgot is.Nem tudom igazából mennyire van ra szükség vagy egyáltalán mi lesz a jatekrendszer.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.23. 11:20:36

noname írta:Ez eléggé a semmiből jött. Kaphatok egy elemzést olyantól, aki látta játszani rendszeresen. Nem érdekel h a youtubeon/fifába/transfermarkton milyen. Ami érdekel: miben jó, milyen posztokon játszik, szted hova hoztuk?
Max 10 meccsen láttam, szóval nem tudok sokat én se. De az alapján egy termetes, erős középpályás, aki elég jó arányban állítja meg a támadást, vagy nyeri meg a párharcot, ha sor kerül rá - és jó sokszor szabálytalankodik is. Cselezni nem cselez rosszul, elég technikás is, de azért nem is egy Ini, szerintem ebbe Denisszel egy szinten van. Elég labdabiztos, de kérdéses, hogy a mi gyors játékunkban mennyire lesz az. Lőni jól tud, közelről és távolról is veszélyes, +1 gólerős játékos a középpályán. Viszont elég hullámzó, néha olyan gyengén játszik, hogy nem is hiszed el, hogy ő volt előtte olyan jó.

Én tartok tőle kicsit, Denisék miatt nem is teljesen értem, főleg ha nem megy senki semerre, de Luchonak gondolom kész terve van vele, úgyhogy kíváncsi leszek. Én Rakitic helyén játszatnám a legtöbbet, a horváttal ketten jól ellennének amolyan támogató-romboló szerepkörben. A játékunkat nem fogja megszabni szerintem soha, de hasznos tagja lehetnek a középpályának.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.07.22. 22:28:36

Mivel van olyan,hogy ár-érték arány
Erre alapozva mivel Gomes értékesebb Ardánál,a posztjuk hasonló.Arda eddig is csak csere volt,igy számomra teljesen feleslegessé vált!
Avatar
nemespatro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009.08.19. 22:59:25

2016.07.22. 22:08:49

tatesz1990 írta:Arra nem gondoltatok, hogy Sergi Robertora alapvetően a jobbhátvéd posztján számít LE, Denisre a támadósor szélén, Arda is inkább a szélről játszott az Atlétiben (Messihez hasonlóan akár jobbról befelé osztogatva a hátvédnek teretengedve)? Rafinha szintén használható a támadóharmadban. Így a belső középpályán marad Iniesta, Rakitic, Gomes, Busquets és Samper!
Mivel Luis Enrique is kijelentette, hogy alapvetően centert szeretnének szerződtetni, így a támadósor szélein valószínűleg a "középpályások" játszanak majd..
André Gomes egyébként simán tud játszani Busquets helyén, mivel a Barcában nem klasszikusan ütköző középpályást játszanak ezen a poszton.

Szerintem is ezt fogja választani L.E. nem véletlenül nyilatkozta azt, hogy egy igazi gólvágó centert kell igazolni. Bár egyenlőre én se tudom hova tenni ezt az igazolást de mivel fiatal és talán tehetséges is örülök neki :)
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.07.22. 21:41:57

Teljesem más, ha Arda elhúz, mint ha nem. De mindez későn fog kiderülni, annál is inkább, mert Gomes hosszan szabin van az EB miatt.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.07.22. 19:32:16

Ez eléggé a semmiből jött. Kaphatok egy elemzést olyantól, aki látta játszani rendszeresen. Nem érdekel h a youtubeon/fifába/transfermarkton milyen. Ami érdekel: miben jó, milyen posztokon játszik, szted hova hoztuk?
A Fifa egy szégyen
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.07.22. 15:26:28

MessiNeymarSuarez írta:Csak pls, ne öljük ki belőle a távolról lövést [-o< [-o< [-o<
Senkiből nincs kiölve a távolról lövés, egyszerűen nem olyan a játékunk, h lehetőség legyen rá. Iniesta vagy Rakitic is szúrja, amikor van lövőhelyzet, kb ennyi fér bele.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.07.22. 15:14:56

Csak pls, ne öljük ki belőle a távolról lövést [-o< [-o< [-o<
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.07.22. 14:53:33

tatesz1990 írta:Arra nem gondoltatok, hogy Sergi Robertora alapvetően a jobbhátvéd posztján számít LE, Denisre a támadósor szélén, Arda is inkább a szélről játszott az Atlétiben (Messihez hasonlóan akár jobbról befelé osztogatva a hátvédnek teretengedve)? Rafinha szintén használható a támadóharmadban. Így a belső középpályán marad Iniesta, Rakitic, Gomes, Busquets és Samper!
Mivel Luis Enrique is kijelentette, hogy alapvetően centert szeretnének szerződtetni, így a támadósor szélein valószínűleg a "középpályások" játszanak majd..
André Gomes egyébként simán tud játszani Busquets helyén, mivel a Barcában nem klasszikusan ütköző középpályást játszanak ezen a poszton.
Ez így szép és jó csak ha Rafinhara és Ardara elől számít Lucho az egyenlő azzal, hogy szinte semmit se fognak játszani. Lucho ugyanúgy nem fog hozzányúlni az MSN-hez mint ahogy az egész tavalyi szezonban. Ha pedig jön egy támadó akkor Munir mellett már csak egy hely van, de aki azt betölti az a kupa első pár fordulóin kívül nem nagyon fog játszani. Bárhogy rakosgatjuk az embereket valaki vagy valakik nagyon megfogják szívni ezt a Gomes transzfert.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2016.07.22. 14:44:53

Arra nem gondoltatok, hogy Sergi Robertora alapvetően a jobbhátvéd posztján számít LE, Denisre a támadósor szélén, Arda is inkább a szélről játszott az Atlétiben (Messihez hasonlóan akár jobbról befelé osztogatva a hátvédnek teretengedve)? Rafinha szintén használható a támadóharmadban. Így a belső középpályán marad Iniesta, Rakitic, Gomes, Busquets és Samper!
Mivel Luis Enrique is kijelentette, hogy alapvetően centert szeretnének szerződtetni, így a támadósor szélein valószínűleg a "középpályások" játszanak majd..
André Gomes egyébként simán tud játszani Busquets helyén, mivel a Barcában nem klasszikusan ütköző középpályást játszanak ezen a poszton.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.07.22. 14:20:03

Voltak az utóbbi években olyan igazolásaink, amit nem értettem, de ez túltesz mindegyiken. #-o

Nem látom benne a potenciált, hogy valaha is kezdő szintet üssön meg nálunk, kiegészítő ember meg már volt a kp-ra elég.

Nyilván amig nyerjük a címeket, senki nem fog siránkozni a felesleges igazolásokra kidobott pénzekért, de akkor sem értem, nem bírom fölfogni. ](*,)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.22. 13:59:43

csináltam egy kis összehasonlítást inivel és rakétával

http://goo.gl/2zACf6" target="_blank
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.07.22. 13:08:38

Na ez egy olyan igazolás volt amire szerintem senki nem számított sőt én azt hittem az érdeklődés vegig kacsa vele kapcsolatban.

De Denis Suarez és az ő érkezésével valamit azzal hogy nem nagyon pótoljuk a jelek szerint Alvest valamit can egy plusz belső védő szerintem 100% hogy felállást váltunk.Kiváncsi leszek.

Szerintem Arda menni fog.De meg így is Iniesta Denis Rakitic Busquets Masch Rafhina SR és most Andre Gomes.Szerintem keretet kell szűkíteni vagy nem tudom mi a terve igazából.
Kép
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2016.07.22. 12:58:14

Én örülök az érkezésének, fiatal, tehetséges, GYORS középpályás, ami igazán hiányzott eddig szvsz a Barcából a középpályán, az 1 gyors, lendületes kp. Arda-t engedném el én, mert tényleg sok játékos van már erre a 3 posztra és érte talán még kapnánk pénzt is...:D
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.07.22. 12:48:13

kristop írta:egesz nyaron ment, hogy erdeklodunk iranta, de nem vettem komolyan, vagyis inkabb nem hittem el

+1 azokhoz, akik szerint jo, tehetseges jatekos, de minek, es hova az istenbe fer el ennyi kozeppalyas :D
Ha 4 középpályással játszanánk, akkor is a határon lennénk a keret alapján, de így. Kár volt szerintem ide hozni, mert így valakinek mennie kell :?
94:39 6 - 1
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2016.07.22. 12:33:10

egesz nyaron ment, hogy erdeklodunk iranta, de nem vettem komolyan, vagyis inkabb nem hittem el

+1 azokhoz, akik szerint jo, tehetseges jatekos, de minek, es hova az istenbe fer el ennyi kozeppalyas :D
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.22. 12:11:13

BarcafanTomee írta:Derült égből villámcsapásként érkezett. Igazából mindent elmondtatok már. Még sok ilyet:

https://www.youtube.com/watch?v=v6M1Sj8wW4c

Üdv itt!
ilyet umtititől meg dignetől is láttunk, lehet jövőre ez lesz a titkos fegyverünk hogy hátulról tüzelünk mint gép :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.07.22. 12:03:36

Nem a mi dolgunk aggódni a játékosok pályán töltött perceiért, minél több lehetőség van variálni, pihentetni, annál jobb, kardomba max akkor dőlök, ha az MSN megint végigjátsza a szezont.

35+20-ért nem lehet rossz, ezis amolyan a "semmiből" jött igazolásnak számít? Mert én sehol sem olvastam erről a fickóról.
Üdv a klubnál! :D
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2016.07.22. 11:59:37

Derült égből villámcsapásként érkezett. Igazából mindent elmondtatok már. Még sok ilyet:

https://www.youtube.com/watch?v=v6M1Sj8wW4c

Üdv itt!
Lezárt