Paco Alcácer

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szezonértékelő:

1
0
0 szavazat
2
3
27%
3
8
73%
4
0
0 szavazat
5
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 11
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.09.25. 22:07:32

Nero. írta:Csori mennyire nem szint... Egy komolyabb csapat ellen nettó-1et jelentene.
Nagyon orulok hogy Valverde látványosan nem számol vele. Szimpatikus gyerek, de nem tud futballozni. Telen mehet, egy tizest azért kérnék érte.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2017.09.23. 19:23:44

barca0417 írta:A ESPN szerint az Arsenal Mertenst nézte ki magának Alexis helyére. Nem is ez az érdekes hanem hogy szerintük 30 milla a kivásárlási ára. Ha Alcácer tényleg ennyire nem kell Valverdének ennyiért nekünk is nagy üzlet lenne a belga, ki a szélen és középen is bevethető, és elég gólerős mint kiderült. :roll:
Nem tudom elhinni ,hogy csak 30 millió lenne,meg ő nem hiszem ,hogy az a játékos aki eljönne ide padozni.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.09.23. 15:52:52

A ESPN szerint az Arsenal Mertenst nézte ki magának Alexis helyére. Nem is ez az érdekes hanem hogy szerintük 30 milla a kivásárlási ára. Ha Alcácer tényleg ennyire nem kell Valverdének ennyiért nekünk is nagy üzlet lenne a belga, ki a szélen és középen is bevethető, és elég gólerős mint kiderült. :roll:
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.09.22. 14:38:30

Samper írta:LE durva hibája volt a leigazolása, menjen, ha viszik.
bár Te csak write-only üzemmódban tolod, azért leírjuk 124. alkalommal is: LE-nek nem kellett paco. kb sokadik opcióként merült fel a neve, a nyakára hozták.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.09.22. 14:35:07

S.Agüero írta:MD | Paco Alcácer kiesett a pikszisből. A tavaly nyáron érkező csatárral nem számol Ernesto Valverde a folytatásban, így a tréner áldását adta arra, hogy télen távozhasson a támadó.


Nagyon alul van értékelve itt a fórumon szerintem, de kit hoznátok a helyére, ha tényleg nem kell EV-nek? Sokkal jobbat nem tudok nála, aki alkalmas lenne a pozícióra és elhozható emberi áron.
LE durva hibája volt a leigazolása, menjen, ha viszik. Helyére nem kell senki, mert a B-ből akad helyettese. Más kérdés, hogy ha Suarezt kell pótolni, akkor kivel. Szerintem nem a Grízemberrel, hanem csakis olyasvalakivel, aki majd szóba jöhet Messi-utódként is.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19553
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.09.22. 13:53:17

Sajnálom nagyon, mert tavaly is a nehezebb kezdés után kifejezetten hasznos volt, s most megint nulláról kellene felépítenie magát. Nagyon nehéz így formába jönni és segíteni, én még bízok benne, hogy tudjuk használni, ráadásul még fiatal is.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.09.22. 13:06:38

azért anak örülök, hogy a valverde pont azokról az emberekről látja h nem idevalóak akiket mi is hajtunk: ag, pufi, pákó. egyiküknek sincs itt semmi keresnivalója.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.09.22. 12:53:19

Griezmannt, Dybalát nem hoznám abba a pozícióba, egyiküknek sem feküdne annyira, plusz mindketten ballábasok, oda jobblábas kellene inkább.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3276
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2017.09.22. 12:46:34

S.Agüero írta:MD | Paco Alcácer kiesett a pikszisből. A tavaly nyáron érkező csatárral nem számol Ernesto Valverde a folytatásban, így a tréner áldását adta arra, hogy télen távozhasson a támadó.


Nagyon alul van értékelve itt a fórumon szerintem, de kit hoznátok a helyére, ha tényleg nem kell EV-nek? Sokkal jobbat nem tudok nála, aki alkalmas lenne a pozícióra és elhozható emberi áron.

Hát a télen senkit,ott van előre Messi,Dembelé,Deu,Denis,Suarez,Vidal és még akár Rafinha is,ha számol majd vele. Nyáron viszont akkor Griezmannt hoznám,szó volt róla hogy Valverdének kell,akkor meg szerintem adja is magát,hogy ő . Főleg,hogy azt a félig balszélső,félig 9-es posztot jobban le tudná hozni,mint Suarez. Csak a padra venni valakit télen szerintem butaság ,előre meg nem tudunk senkit hozni,aki kezdő lenne.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2017.09.22. 12:08:46

S.Agüero írta: Nagyon alul van értékelve itt a fórumon szerintem, de kit hoznátok a helyére, ha tényleg nem kell EV-nek? Sokkal jobbat nem tudok nála, aki alkalmas lenne a pozícióra és elhozható emberi áron.
en azert ertekelem igy, mert mindig is csak ennyi volt benne, szoval nem most nem megy neki, vagy hasonlok, hanem sose tudott ennel tobbet. korlatozottak a kepessegei.

de egyebkent en anno gabriel jesust szerettem volna helyette, pont azert, mert abban a gyerekben tobb van, megha az elejen suarez miatt keveset is jatszott volna, de aztan szepen lassan atvehette volna a helyet. pacoban viszont csak egy csereember van, mint digne mondjuk, soha nem lesz annyira jo, hogy elsoszamu legyen.

ezen a vonalon mozognek most is, ha cserelni kell majd, az ajaxos dolberg vagy valami hasonlo tehetseges jatekos, nemtom amugy. de ha arrol van szo nekimennek a suarez + messi kettossel, akkor viszont szelsot kellene hozni, es ott mar maris nagyobb a valasztek.

dybalat soha nem hoznam amig messi itt van, griezmann pedig jo jatekos, de egyreszt suarez mellett nem ferne meg, masreszt en nalunk nem is nagyon tudnam elkepzelni.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.09.22. 12:07:25

Grimaldo írta:
S.Agüero írta:MD | Paco Alcácer kiesett a pikszisből. A tavaly nyáron érkező csatárral nem számol Ernesto Valverde a folytatásban, így a tréner áldását adta arra, hogy télen távozhasson a támadó.


Nagyon alul van értékelve itt a fórumon szerintem, de kit hoznátok a helyére, ha tényleg nem kell EV-nek? Sokkal jobbat nem tudok nála, aki alkalmas lenne a pozícióra és elhozható emberi áron.
Nem rossz játékos ő,sőt ,de a mi játékrendszerünkben ennyit tud és soha nem lesz jobb ,mert nincsenek meg a képességei ehhez a játékhoz.
Télen senkit se hoznék ,nyáron meg eladnám Suarezzel együtt és Griezzmann vagy Dybala lenne a cél és ennyi.
Dybalat elhozni egyrészt már a lehetetlen kategóriát súrolja. A Juveben most ő lett a vezérbika, ráadásul brutálisan kezdte a bajnokságban a szezont. Arról nem beszélve, hogy pont Messi jelenlegi posztján az igazi.
Griezmann érdekes opció, de neki is terület kell, nem tudom Mesisvel mennyire tudnának egymásnak aládolgozni, de félő, hogy neki sem feküdne a játékrendszer. Ő a 4-4-2-ben az igazi egy másik csatárral. Másrészt horribilis fizetést kellene ajánlani, mert sok csapat vinné. A nyáron a MU vlaszeg meg is vette volna csak az ATMA helyzete miatt maradt. Ott pedig még a mi elszállt fizetéseinkhez képest is bőven többet kapna. Az, hogy relatíve olcsó nem jelent semmit. Főleg, hogy már nem csak a szűk elitbe tartozó tudnak ennyit kiköhögni.
Én inkább Rafinhat tartanám meg, a jobbszél fekszik neki, a balos pedig Dembelének és Deunak is kényelmesebb, attól függetlenül hogy mindkét szélen tudnak játszani. (főleg a francia. Ha pedig tényleg igazi csatár kell, ott van Suarez. Teljesen felesleges 2 centert tartani, ha egyre se nagyon van szükség.
Forca Barca!!!!
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2017.09.22. 11:42:36

S.Agüero írta:MD | Paco Alcácer kiesett a pikszisből. A tavaly nyáron érkező csatárral nem számol Ernesto Valverde a folytatásban, így a tréner áldását adta arra, hogy télen távozhasson a támadó.


Nagyon alul van értékelve itt a fórumon szerintem, de kit hoznátok a helyére, ha tényleg nem kell EV-nek? Sokkal jobbat nem tudok nála, aki alkalmas lenne a pozícióra és elhozható emberi áron.
Nem rossz játékos ő,sőt ,de a mi játékrendszerünkben ennyit tud és soha nem lesz jobb ,mert nincsenek meg a képességei ehhez a játékhoz.
Télen senkit se hoznék ,nyáron meg eladnám Suarezzel együtt és Griezzmann vagy Dybala lenne a cél és ennyi.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.09.22. 11:32:36

MD | Paco Alcácer kiesett a pikszisből. A tavaly nyáron érkező csatárral nem számol Ernesto Valverde a folytatásban, így a tréner áldását adta arra, hogy télen távozhasson a támadó.


Nagyon alul van értékelve itt a fórumon szerintem, de kit hoznátok a helyére, ha tényleg nem kell EV-nek? Sokkal jobbat nem tudok nála, aki alkalmas lenne a pozícióra és elhozható emberi áron.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.09.10. 09:57:37

Samper írta:Dembelé és Deulofeu játéka láttán nem látom a szerepét a Barcaban. Tömeges sérülés esetén is inkább nyúlnék a játékban lévő B-s csatárokhoz, mint a meccshiányos Pacohoz. Télen megszabadulnék tőle.
total agree. semmi szükség nincs rá. bár csak 4-en vannak a 3 posztra, de előbb játszatnám akár denist, akár iniestát fent mint őt. reméljük nem lesznek sérülések és akkor nem is fog játszani.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.09.10. 09:16:33

Dembelé és Deulofeu játéka láttán nem látom a szerepét a Barcaban. Tömeges sérülés esetén is inkább nyúlnék a játékban lévő B-s csatárokhoz, mint a meccshiányos Pacohoz. Télen megszabadulnék tőle.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.26. 22:14:29

Nero. írta:
visca el barca írta:csak az vigasztal, ha mindenki egészséges lesz elől, akkor marha keveset fog játszani. igazi technikai analfabéta, még suareznél is pancserabb. ez a pali a valenciában is csak akkor volt jó, ha folyamatosan az ötösön kolbászolt és rárúgták a labdát.
Ki törte fel az accját?
senki. én mindig is tartottam h lajos egy pancser, de amíg hozza a meccs/gólpont átlagot addig nem izgat.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.26. 22:04:54

Ez is Enrique hibája nyilván :D Foleg hogy bàr soha nem sírt a sajtóban, ezzel kapcsolatban azon a nyaron többször elmondta hogy neki Gameiro kell, nem más.

Kettejük között csak annyi a különbség hogy a francia focizni is tud.

Mathieu is :D Ezeket a hszeket nem lehet mar komolyan venni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.08.26. 21:55:13

Én is a fejemet fogtam, amikor sikerült kigolyózni Munirt miatta.. Egyike volt LE "nagy" húzásainak. Nagy ötlet volt már akkor is, idehozni egy full nem technikás, faék egyszerű befejező csatárt, pont a mi focinkba, az MSN rotálására... Zseniális meglátásai voltak az embernek, komolyan.
Egyébként így kicsit elkanyarodva, lehet szidni a vezetőséget, de hogy ennyire a középszerűség felé mentünk el, abban LE-nek is nagy szerepe volt. Az utolsó két évében amilyen igazolások jöttek a kérésére...Arda, Vidal, Paco... És akkor nem említem a nagy 20 millás Matyőt, akinek az árából már értelmes védőt is vehettünk volna ( 25-ért csak sikerült egy Umtitit venni ugye...).
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2017.08.26. 21:37:45

kristop írta:hat en mindig is utaltam, es eleg nagy vitat elinditottam itt azzal, amikor az igazolasa utan a kozepszeruseg tankonyvi definiciojanak neveztem (utana inkabb hagytam is ezt a topikot), de az tenyleg nagyon sokat elmond a helyzeterol, hogy valverde inkabb visszahozta a hamis kilences messit suarez serulese utan, minthogy a kezenfekvo megoldast az uru helyetteset jatszassa ott.

hajtani meg mindig hajt.
Én voltam az elsők között, aki beszólt érte, de igazad lett. Azt azért nem gondoltam volna, hogy ennyire béna a csávó, azt a megfejelt labda Messinek se volt tudatos szerintem, inkább csak belestukkolt egyet. Mi Alcácereket hozunk 30-ért, a Real meg Kroosokat, ezért tartunk ott, ahol.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.26. 21:10:27

visca el barca írta:csak az vigasztal, ha mindenki egészséges lesz elől, akkor marha keveset fog játszani. igazi technikai analfabéta, még suareznél is pancserabb. ez a pali a valenciában is csak akkor volt jó, ha folyamatosan az ötösön kolbászolt és rárúgták a labdát.
Ki törte fel az accját?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2017.08.26. 20:45:35

hat en mindig is utaltam, es eleg nagy vitat elinditottam itt azzal, amikor az igazolasa utan a kozepszeruseg tankonyvi definiciojanak neveztem (utana inkabb hagytam is ezt a topikot), de az tenyleg nagyon sokat elmond a helyzeterol, hogy valverde inkabb visszahozta a hamis kilences messit suarez serulese utan, minthogy a kezenfekvo megoldast az uru helyetteset jatszassa ott.

hajtani meg mindig hajt.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.26. 20:31:31

Kellett volna egy nyilatkozat 1 hónapja: Alcacer nem eladó! Már nem lenne itt...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.26. 20:18:50

csak az vigasztal, ha mindenki egészséges lesz elől, akkor marha keveset fog játszani. igazi technikai analfabéta, még suareznél is pancserabb. ez a pali a valenciában is csak akkor volt jó, ha folyamatosan az ötösön kolbászolt és rárúgták a labdát.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
efem27
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2017.02.19. 09:39:41

2017.08.26. 19:55:50

En messi 2 goljanak orulok mint egy falat kenyer kellett ez nekem. Megnyugtato:)
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.08.26. 19:47:13

Fáj nézni ezt az ürgét. Jó, adott egy gólpasszt, pacsi azért, amiért hajt, de ha az alavesi ürge egy NBIII-ban is szégyenletes megoldásnál egy hajszállal is jobbat választ, akkor megint ott tartunk, hogy egy 2 vs 2 szituáció ment el Paco balfékségén.
Nem ide való ez az ember. Értem, hogy Munír sem világklasszis, de ennél félálomban is többet tud.
Lezárt