Frank Rijkaard

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Tincho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2005.12.26. 18:46:04
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.02.23. 16:18:31

Én csak dícsérni tudom Frankitót, amióta ő a csapatnál van, csak pozítivumok jöttek le munkájából, mutatja ezt a 2 címe is. Na nem azt mondom, hogy még soha nem hibázott, de hát ki nem hibáz? :roll:

Mindenesetre nagyon jó edzőnek tartom, ilyen fiatalon ekkora eredményeket elérni nem mindennapi dicsőség, és azt se felejtsük el, a holland válogatott élén is sok sikert ért el. Hajrá Frankito, Hajrá Barcelona!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.02.23. 13:17:14

egyébként is, a győztesnek általában igaza van, és nem szokták megkérdőjelezni a döntéseit.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.02.23. 12:59:35

én sem vagyok elájulva rijkaardtól.
DE!
azt mindenképpen a javára írom, h renom kezdett belletti helyett, mégha le is vert a víz, amikor először megláttam. sokkal fegyelmezettebb a védekezése, mint a brazilnak, a lassúsága ellenére is. azért is az edzőnél a pont, h végre elfelejtette gilit, bár egy ilyen messit hülyeség lenne kihagyni. jó volt a középpálya is, arra különösen odafigyelt.
VISZONT!
azt sem kell elfelejteni, h a tavalyi meccsen úgy ugrottak egymásnak a csapatok, mint az állat, sokkal inkább meg volt a ruszkik lehetősége arra, h adott esetben lekontrázzanak minket. ez meg is történt, egyéni hibák miatt. tavaly nem volt sem motta, sem edmilson, plusz tavaly óta érettebb lett a csapat, egy évvel többet játszottak együtt a zsugásaink, ez k. sokat számít. arról nem beszélve, mivel játszottunk már velük, ezért ismerhettük a cselzit, nem úgy, mint az előző kanyarban.
a cseréje (henke-motta) egyértelmű volt, amikor emberelőnyben vagyunk, az ellenfél pedig egy támadóját vitte le, viszont egy góllal égünk, egyértelmű, h csatárt fog behozni. ezt a megye 8ban is így csinálják sztem. hogy azt már végképp ne felejtsem, h olyan játékosállománnyal, ami rijkaard keze alatt van (tele olyan zsugással, akik maguktól is képesek meccseket eldönteni), aránylag könnyű nagyot alkotni egy edzőnek.
DE! nem akarom egy ilyen győzelem után fikázni az edzőt (baromság is lenne), ez a meccs mindenképpen az övé is volt! remélem, a visszavágó után még jobban fogunk örülni! 8)
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Attya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2005.01.20. 09:47:59
Tartózkodási hely: North Carolina

2006.02.23. 12:41:22

Még, hogy Motta nem csinált semmit?Szerintem Edmilson mellett (az öngólját leszámítva)a leghasznosabb volt a középpályán!!rengetegszer lefejelte az előre ívelt labdákat amit a Ruszkik íveltek fel!!!jól hatástalanította Lampard-ékat a középpályán!!! :!: :!: és kérdem a cselszi milyen ujdonsággal lepett meg téged?Szerintem Murinyó amit elképzelt az nem igazán jött be neki!! :!: :!: Egyszerüen nem tudtak a középpályán építkezni!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2006.02.23. 12:33:40

hát nemtom'.
sztem frankie a kritikus sziutaciokban rendre rosszul dönt.
az h motta kezdett jo otlet volt csak szerintem semmit nem csinalt az elso félidoben a pályán és ez persze nem frank hibája.
azt viszont lemerem fogadni, ha a cselzi nem rug golt akkor az eletbe nem hoz be egy masik csatart (középpályás v védo helyett...)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Attya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2005.01.20. 09:47:59
Tartózkodási hely: North Carolina

2006.02.23. 12:25:54

Méghogy Rijkard nem ért a taktikához?Akkor mit néztetek a kiállitásig?1 : betette Motta-t; 2: Motta és Edmilson szinte teljesen +ölte a Ruszkik középpályáját; 3:Deco is elég sokat jött vissza besegíteni a védekezésbe és ez nem ment annyira a támadások rovására(jó talán keveset mentünk előre de itt ezt kellett játszani)!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!: Én szerintem megverte Rijkard Murinyóót taktikában is!!! :!: :!: Semmi újat nem mutatott a cselszi a kiállitásig!!
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.02.23. 12:17:35

az enyémet olvassátok! az korrektebb! Kép Kép
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.02.23. 12:14:42

Höhö, én + most raktam fel a hivatalos oldalról, olvassátok, kinn a főoldalon. :D

A lényeg különben nincs is benn ebben.. 8)
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.02.23. 12:05:33

itt van Frenki nyilatkozata:
"Egy nagyon fontos lépést tettünk a továbbjutásért, de nem a végsőt. Azt majd Barcelonában kell megtennünk, hiszen nem szabad leírni a Chelsea-t, amely ma a világ egyik legjobb csapata. Aki azt hiszi, hogy nem kell maximálisan komolyan vennünk őket és a hazai visszavágót az egygólos előnyünk tudatában, az bizony nagyon téved.

El kell ismernem, nem a legjobb teljesítményét nyújtotta ma a csapatom. Ez véleményem szerint egyrészt a pálya állapotának volt köszönhetően, másrészt viszont annak, hogy a túloldalon mégiscsak a Chelsea játékosai álltak. Az eredménnyel ettől függetlenül maximálisan elégedett lehetek.

Egy furcsa góllal segítettük vezetéshez az akkor már tíz emberrel játszó hazaiakat, de szerencsére a játékosaim nem zuhantak össze. Sőt, éppen ellenkezőleg. Abszolút pozitívan reagálták le az ellenfél vezető gólját, a mentalitásuk alapjaiban változott meg.

A hátralévő perceket roppant motiváltan futballozták végig, ennek köszönhetően már végig komoly nyomás alatt tartottuk a Chelsea-t és végül sikerült is megfordítanunk az eredményt."
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.02.08. 12:00:56

visca el barca írta:
Boixos írta: még mielőtt ugranátok, nagyon bízom benne, h megverjük a gyökereket, de az azért lesz, mert a meghatározó játékosaink nagyobbat fognak játszani, mint az övéik. nem azért, mert akkora taktikát fog virítani a frenki.
Boixosnál a pont. Tökéletesen igazad van
(persze a 3 pontot ott hagyhattátok volna a Tardiniben :D )
Pont ezt írtam én is már többször is. A csapat jó játéka nem a taktikának, hanem a kulcsjátékosaink zsenialitásának köszönhető.
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.02.08. 11:57:50

visca el barca írta:
dzsossua írta:
antiimperialista írta:Boixost tudnám idézni: ilyen csapattal még a Mágus is tudna meccseket nyerni. A gáz az, hogy egy-két játékos hiányában rijkaard nem tud mit csinálni, sokszor rosszul nyúl bele a meccsekbe, valamint azt a kifejezést, hogy "taktikai repertoár", nem ismeri... Arról nem is beszélve, hogy csak azt játszatja, aki neki szimpatikus. Aki nem, az lehet bármilyen játékos, nem kap tőle elég lehetőséget.

kik nem játszanak amiatt mert Rijkaardnak nem szimpi
naggyon érdekelneee
anno Riq, Saviola most pedig Maxi és Ezquerro. tovább is van moooooooondjam még? :roll:
Pont ezt válaszoltam volna én is :)
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.02.06. 18:13:45

visca el barca írta:(persze a 3 pontot ott hagyhattátok volna a Tardiniben :D )
nem lehetett testvérem, le kell gyorsulni a lilákat :D
de biztos nem fog hiányozni ez a meccs az üdvösségetekhez. :wink:
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2006.02.06. 18:11:30

Boixos írta: még mielőtt ugranátok, nagyon bízom benne, h megverjük a gyökereket, de az azért lesz, mert a meghatározó játékosaink nagyobbat fognak játszani, mint az övéik. nem azért, mert akkora taktikát fog virítani a frenki.
Boixosnál a pont. Tökéletesen igazad van
(persze a 3 pontot ott hagyhattátok volna a Tardiniben :D )
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
igeorgy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: 2005.03.12. 17:56:58
Tartózkodási hely: Akvinkum

2006.02.06. 18:03:57

Az van, h mindenkinek igaza van, mert megverjük a cselszkijt, ha az ászok, jó napot fognak ki, valamint "frenkinek" nincs sok dolga a taktikával...ha mindenki egészséges, mert olyankor mindenki a helyén van, most sok a hiányzó->ez van, belenyulni macerás, mert a kispad viszont vékony, akiket beküld (eltalálva, vagy mellélőve) azoknak eddig 2-3 gólos fornál lehetet nyugodtan jáccani, de húzósabb meccseken, mint az eddigi pl mutatja, viszont nem tudják megváltani a világot...
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.02.06. 17:52:25

tévedés ne essék, nagyon jó "gyerek" a rijkaard-ten cate duó (mert nem csak a frenkinél van a tuti), de az tény, h néha-néha, amikor számunkra nem kedvezőek a körülmények, tök tanácstalanul állnak, mint a mittudomén micsoda, és egyáltalán nem tudnak hozzátenni a dolgokhoz. persze, ez nem nagy probléma, ha mondjuk egy olyan bajnoki sorozatban van így, ahol a rosszul sikerült meccs egy a sok közül, ráadásul olyan fórral megyünk, aminél egy-egy esetleges zakó nem probléma. de mi van olyankor, ha ez a balf.szság mondjuk az oroszok ellen jön ki? ne jöjjön, távol legyen ez, de akkor mi lenne? ráadásul ott egy olyan bugista ellen kell bizonyítani, aki egy állat a maga szakmájában, és már bebizonyította, h a középszarból is tud várat építeni, nemhogy a most rendelkezésére álló erőkből.
még mielőtt ugranátok, nagyon bízom benne, h megverjük a gyökereket, de az azért lesz, mert a meghatározó játékosaink nagyobbat fognak játszani, mint az övéik. nem azért, mert akkora taktikát fog virítani a frenki.
mivel nagy célok vannak a csapat előtt, érdekesek ezek a dolgok is. mindemellett egyértelmű, h hülyeség fejeket követelni, meg temetni a brigádot, annak azért a közelében sem tartunk.
PUYOL-XAVI-INIESTA
dzsossua
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2005.12.16. 22:51:41

2006.02.06. 17:52:15

nem az unszimpátia miatt nem játszottak hanem mert posztjukon szerencsére jobbak játszanak játszottak bár az általad említett focistákat nagyra tartom vannak a keretbe jobbak

szal mondhatod tovább de inkább gondolkodj





laporta ért a focihoz tudja hogy nem lehet egyből mindent
ha perez is adott volna időt az edzőknek a real se ott tartana ahol tart

a vereségeknek amúgy én örülök mert nem lehetett volna már sokkal tovább vinni
a cselzi előtt ki kellet durrani mer túl nagy lett volna a nyomás
így nyugodtan mehetünk nekik és hogy a sztemfordon kezdünk szerintem az is előny

tovább megyünk !!!


én nem tudom ti hogy vagytok de én kezdek szétesni se f1 se bl a bajnokik már nem elégítik ki a vágyakat kiba..... függgőő vagyok:))
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2006.02.06. 17:26:15

dzsossua írta:
antiimperialista írta:Boixost tudnám idézni: ilyen csapattal még a Mágus is tudna meccseket nyerni. A gáz az, hogy egy-két játékos hiányában rijkaard nem tud mit csinálni, sokszor rosszul nyúl bele a meccsekbe, valamint azt a kifejezést, hogy "taktikai repertoár", nem ismeri... Arról nem is beszélve, hogy csak azt játszatja, aki neki szimpatikus. Aki nem, az lehet bármilyen játékos, nem kap tőle elég lehetőséget.

kik nem játszanak amiatt mert Rijkaardnak nem szimpi
naggyon érdekelneee
anno Riq, Saviola most pedig Maxi és Ezquerro. tovább is van moooooooondjam még? :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
xatary
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2005.12.09. 12:33:59

2006.02.06. 17:07:35

Szerintem most derül ki majd milyen edző igazán. Kétszer megvertek minket kontrákkal (ha a cselzit is ideveszem háromszor) és most jönnek az igazán meleg meccsek (valencia, betis, depor, zaragoza, margit és persze a cselzi). Kérdés mit fog kitalálni? Két vereség nem a világ és 9 pont még az előny, de ha nem kezeli ezt a kérdést, akkor meleg lesz a vége!!!!

XAVI the King !!! (vagy sanyi ???)
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.02.06. 16:29:45

Tincho írta:mert egyedülálló az, hogy 1 rekordot megdöntött, egy másikat pedig épphogycsak.
2-őt! az első Barca edző, aki 2X verte a Margitot.
Avatar
Tincho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2005.12.26. 18:46:04
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.02.06. 16:20:36

Amikor Frankito a Barçához került, és nem jöttek azonnal az eredmények, még én is azt akartam, hogy amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan menjen, de azóta megtalálta a legjobb csapatot, amely bajnokságot és Szuperkupát nyert, épphogycsak nem nyert BL-t, és idén is nagyszerűen teljesít a csapat. Frankot ma már a Barça legjobb edzői közé lehetne sorolni, mert egyedülálló az, hogy 1 rekordot megdöntött, egy másikat pedig épphogycsak.

Szerintem tilos lenne elküldeni csak amiatt, mert 2 meccset elvesztett a csapat a szezonban.
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2006.02.06. 16:16:58

barcatom írta: de egy kemény olasz eddzö szerintem jó volna!!!
Olasz edző a Barcához?
Nem védekező focit akarok látni...

Rijkaard nagyon jól megoldja a feladatát.
Látványos támadófocit játszik a csapat, nagy a csapatszellem és az eredmények is jönnek nagyon szépen.
Kép
dzsossua
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2005.12.16. 22:51:41

2006.02.06. 16:07:49

antiimperialista írta:Boixost tudnám idézni: ilyen csapattal még a Mágus is tudna meccseket nyerni. A gáz az, hogy egy-két játékos hiányában rijkaard nem tud mit csinálni, sokszor rosszul nyúl bele a meccsekbe, valamint azt a kifejezést, hogy "taktikai repertoár", nem ismeri... Arról nem is beszélve, hogy csak azt játszatja, aki neki szimpatikus. Aki nem, az lehet bármilyen játékos, nem kap tőle elég lehetőséget.

kik nem játszanak amiatt mert Rijkaardnak nem szimpi
naggyon érdekelneee
dzsossua
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2005.12.16. 22:51:41

2006.02.06. 16:05:58

aki Rijkaard-ot oltja az asszem egy Picit hozzáértő szemében is kinevetteti magát
abszolúúúte Rijkaard powwa
stupidshark92
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006.02.06. 15:44:52

2006.02.06. 16:00:49

Ordog írta:barcatom hagyjad már a hülyeségeidet...

Hogy lenne már [auto_cenzúra] edzőnk??? Most nyomtunk nemrég huszon akárhány veretlen meccset erre most kikapunk egyszer és máris mindenki fikázza meg elküldené...

komolyan egyesek itt rosszabbak mint a tizenéves kis hülyék a madridistán. PFFFFFFFFFFF
Ez igaz. Arra már senki nem emlékszik hogy 3 hónapig egyfolytában nyertünk. Most hogy bejött egy vereség( hozzáteszem nem olyan nagy baj ), mindenki az edzőt és a játékosokat szidja
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.02.06. 15:55:37

Boixost tudnám idézni: ilyen csapattal még a Mágus is tudna meccseket nyerni. A gáz az, hogy egy-két játékos hiányában rijkaard nem tud mit csinálni, sokszor rosszul nyúl bele a meccsekbe, valamint azt a kifejezést, hogy "taktikai repertoár", nem ismeri... Arról nem is beszélve, hogy csak azt játszatja, aki neki szimpatikus. Aki nem, az lehet bármilyen játékos, nem kap tőle elég lehetőséget.
Lezárt