Joan Laporta

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Kire szavaznál a jelenlegi elnökjelöltek közül?

Laporta
68
66%
Bartomeu
17
17%
Majó
3
3%
Benedito
8
8%
Farré
6
6%
Freixa
1
1%
 
Szavazatok száma: 103
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.06.28. 14:22:55

mess2009 írta: csak azért mert fociról most úgysem tudunk "társalogni":én megfogadom amit tanácsolsz, cserébe én is bátorkodom neked tanácsolni: nem ártana (jobban) megismerni a fogalmakat amit használsz.( szellemiség, értékrend) talán még az is kiderülne , hogy egy sportklubon (még ha több is...) nemigen lehet szellemiséget számon kérni legfeljebb azon, azokon akik képviselik, akik a tagjai, a hívei (hívői?!)...stb.
ha pedig ezekkel a fogalmakkal lenne összefüggésben a szponzorációs ügy nos amennyire én tudom az Uniceffel összefüggő lényegi tevékenységet ma is folytat a klub az hogy új pénzforrásokat vettek igénybe (nekem sem bánatot sem örömet nem okoz) inkább kényszer szülte - a korral való haladás- és nem egy kőbe vésődött vétek.
Nem igazán érzem, hogy ne ismerném a fogalmakat, amiket használok, de azért köszi.

És a tagok, hívek nem a klub szerves részei? Akkor mik? X, y amikor az FC Barcelona játékosa, vezetője, stb. lesz, akkor tisztában van a klub által vallott értékrenddel, (amit ugyanúgy emberek találtak ki, valósítottak meg, csak korábban) és ennek jó esetben próbál megfelelni, érvényesülni, végezni a dolgát.
A "mezszponzor" pedig - az anyagi juttatások mellett - egy szimbolikus gesztus volt. Hogy az adott pénz mellett nem egy márka szerepel a mezen, hanem az Unicef. Ebből lett az, hogy a - számomra - eléggé kétes megítélésű Katar egyik légitársasága vette át a mezszponzor szerepét. Neked ez nem okoz se örömet, se bánatot, megértem, nem foglalkoztat különösebben. Engem viszont zavar, és úgy érzem, hogy ez hiba volt. Pont.
A kényszer szülte haladásos dologgal sem értek egyet, mert nem látom, hogy az onnan kapott pénz döntően befolyásolta volna a klub életét. Az én szememben a hagyomány felrúgása egy ilyen klubnál nem éri meg azt az x millió eurót.
Ahogy még például az Abidallal történő bánásmód sem tetszett, mert abban az esetben is úgy éreztem, hogy a klub által fontosnak tartott értékeket az akkori vezetőség arcon köpi.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.06.28. 13:22:17

kanty írta:
mess2009 írta:[
okíts már ki egy kissé erről a csodás "szellemiségről" mégis mi lenne ez?
én Barca szurkoló vagyok, évek óta szórakoztat a csapat játéka, vonzza a figyelmem minden ami a csapat körül történik és (igaz némi aggodalommal) figyelem azt is ami magáról a klubról szól, hiszen ez ki hat a csapatra is.
a szlogen, ...több mint egy klub...bizony nekem csak egy szlogen marad, abból semmit nem tudok átérezni, legfeljebb kissé irígylem ha valóban van aki átérezheti...( ahhoz szerintem minimum katalánnak kellene lenni)
egyszer volt lehetőségem élőben igazán érezni is a Camp Nou hangulatát de az sem volt több mint egy meccs élőben egy csodás stadionban, közel százezred magammal... a szellemiségbe éppenséggel bele randított egy kissé ,hogy olyan ember helyén űltem aki piacra dobta a jegyét egy (nem is olyan) kis felárért...
vagy az lenne a szellelmiség, hogy Roselléket ha jól tudom!? egy socio jelentette fel először...?
vagy az lenne , hogy x időszak sikereit Laporta érte el, de y időszak sikereihez az elnöknek a világon semmi köze?! csak a fiúknak a pályán?....
sorolhatnék még tucatnyi dolgot ami viszont kisértetiesen ugyanúgy működik itt is, mint a világ nagy klubjainál és az is természetes , hogy ezek is igyekeznek megkülönböztetni magukat ilyen, olyan szlogenekkel...
Nem kell kiokítsalak, a leírtak alapján neked minden megfelel - egyszerűen más értékrendet tartunk fontosnak.
A szellemiséget meg szerintem nem csak a katalánok érezhetik át, ehhez viszont nem árt ismerni a klub történelmét.
csak azért mert fociról most úgysem tudunk "társalogni":én megfogadom amit tanácsolsz, cserébe én is bátorkodom neked tanácsolni: nem ártana (jobban) megismerni a fogalmakat amit használsz.( szellemiség, értékrend) talán még az is kiderülne , hogy egy sportklubon (még ha több is...) nemigen lehet szellemiséget számon kérni legfeljebb azon, azokon akik képviselik, akik a tagjai, a hívei (hívői?!)...stb.
ha pedig ezekkel a fogalmakkal lenne összefüggésben a szponzorációs ügy nos amennyire én tudom az Uniceffel összefüggő lényegi tevékenységet ma is folytat a klub az hogy új pénzforrásokat vettek igénybe (nekem sem bánatot sem örömet nem okoz) inkább kényszer szülte - a korral való haladás- és nem egy kőbe vésődött vétek.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.28. 10:34:59

A következő elnöktől én nem hatalmas igazolásokat, jogi kiskapuk megtalálását, gazdasági növekedést vagy stadionfelújítást várok. (persze ezek is a legfontosabbak között vannak) Azon fáradozzon, hogy állítsa vissza a klub renoméját, amit Rossell-ék sikeresen leromboltak.
Bartomeut erre a legkevésbé alkalmas.
Amit még el lehetne várni, hogy hagyja a sportszakmai stábot dolgozni. LE egy ilyen szezon után valószínűleg szabadabb kezet kap, kíváncsi vagyok tud-e élni vele, habár a transferban meg fogja nehezíteni a dolgát. Laporta szerintem hagyná dolgozni, ő inkább a sportszakmai szemmel tekintett a klubra mint az utóbbi két vezetőnk.
Aztán lehet, hogy mégis csalódás lesz, nem tudhatjuk, de Bartomeu-t nagyrészt Lucho "mentheti meg", illetve Suarez leigazolása.
Mondjuk nem tudom, hogyan lehetne megválasztani egy olyan elnököt, aki (Rossellel párban) lejáratta a klubot az egész világ előtt és fél lábbal a sitten van/volt.
Forca Barca!!!!
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.06.27. 19:02:07

Erxy írta: szerinted a socik maganbeszelgeteseket folytatnak az elnokjeloltekkel? :) mind a 106 ezren? :)
ok is ugyanonnan tajekozodnak, mint mi.
Pontosan ìgy van, ezért tartom feleslegesnek. Ez olyan mint a politika, azt meg inkább hagyjuk. De hogy félre ne érts, nincsen nekem bajom az itt folyó vitával. Én leìrtam nekem mi a lényeg, nyilván másoknak lehet más és én ezt tiszteletbe tartom, azt viszont nem tudom elfogadni, hogy valaki azért "hülyéz", mert én más szempontok alapján választanék. Semmi bajom az elnökjelöltekkel, egyikkel sem, de szerintem nincs ok változtatni.
Érveim:
Triplázott a csapat.
A nagy igazolások beváltak.
A transverbant példastatuálásnak tartom, ilyen alapon bármelyik egyesület súlytható lenne.
Neymar ügy úgyszintén nem egyedi, hozzátéve, hogy az egész egy socio feljelentése alapján "derült" ki, vagy került az adóhatóság látókörébe. Nekem ez is inkább politikának tűnik.
A pénzügyhöz nem tudok hozzászólni, ahhoz a mérleget kellene látnom.
Nekem az első kettő érv többet nyom a latba, mint hogy Barto fog e a vádlottak padján ülni vagy sem és mert azokat saját magam is meg tudom itélni, befolyásoltság nélkül.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.06.27. 17:47:56

mess2009 írta:[
okíts már ki egy kissé erről a csodás "szellemiségről" mégis mi lenne ez?
én Barca szurkoló vagyok, évek óta szórakoztat a csapat játéka, vonzza a figyelmem minden ami a csapat körül történik és (igaz némi aggodalommal) figyelem azt is ami magáról a klubról szól, hiszen ez ki hat a csapatra is.
a szlogen, ...több mint egy klub...bizony nekem csak egy szlogen marad, abból semmit nem tudok átérezni, legfeljebb kissé irígylem ha valóban van aki átérezheti...( ahhoz szerintem minimum katalánnak kellene lenni)
egyszer volt lehetőségem élőben igazán érezni is a Camp Nou hangulatát de az sem volt több mint egy meccs élőben egy csodás stadionban, közel százezred magammal... a szellemiségbe éppenséggel bele randított egy kissé ,hogy olyan ember helyén űltem aki piacra dobta a jegyét egy (nem is olyan) kis felárért...
vagy az lenne a szellelmiség, hogy Roselléket ha jól tudom!? egy socio jelentette fel először...?
vagy az lenne , hogy x időszak sikereit Laporta érte el, de y időszak sikereihez az elnöknek a világon semmi köze?! csak a fiúknak a pályán?....
sorolhatnék még tucatnyi dolgot ami viszont kisértetiesen ugyanúgy működik itt is, mint a világ nagy klubjainál és az is természetes , hogy ezek is igyekeznek megkülönböztetni magukat ilyen, olyan szlogenekkel...
Nem kell kiokítsalak, a leírtak alapján neked minden megfelel - egyszerűen más értékrendet tartunk fontosnak.
A szellemiséget meg szerintem nem csak a katalánok érezhetik át, ehhez viszont nem árt ismerni a klub történelmét.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.06.27. 17:34:13

Normandia írta:mert itt senki sincsen megfelelő információ birtokában. Azt tudjuk pro vagy kontra, amit a médiákból olvasunk, az meg eléggé kevés számomra.
szerinted a socik maganbeszelgeteseket folytatnak az elnokjeloltekkel? :) mind a 106 ezren? :)
ok is ugyanonnan tajekozodnak, mint mi.
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.06.27. 17:32:59

kanty írta:
Fecooo írta:
Egy valódi szurkolónak mi kellene egy fontos legyen SZERINTEM?
A csapat szerethető legyen, sikeres és a szellemiségével lehessen azonosulni... Nah hát a 3 pontból csak kettőt tett tönkre a rózsa sanyi horda...

Azért támogatom Laportát, mert lehet, hogy voltak pénzügyi és egyéb hibák a vezetése alatt, de a Barca-szeretete annyira érződött a klubon, hogy a hozott döntések egyértelműen a Barca, mint szimbólum érdekében történtek és nem azért, hogy a bankszámla mindig fel legyen töltve...
Kb. leírtad a lényeget. A szellemiség az elmúlt években elég rendesen háttérbe szorult. Persze lehet mondani, hogy több ezer kilométerről úgysem lehet átérezni a "Több mint egy klub" érzést, de számomra ez mindig is fontos volt, és az is lesz. Remélhetőleg Laporta ilyen téren képes javítani a helyzeten, az egyik első lépés pedig a katari mezszponzor eltüntetése lenne.
okíts már ki egy kissé erről a csodás "szellemiségről" mégis mi lenne ez?
én Barca szurkoló vagyok, évek óta szórakoztat a csapat játéka, vonzza a figyelmem minden ami a csapat körül történik és (igaz némi aggodalommal) figyelem azt is ami magáról a klubról szól, hiszen ez ki hat a csapatra is.
a szlogen, ...több mint egy klub...bizony nekem csak egy szlogen marad, abból semmit nem tudok átérezni, legfeljebb kissé irígylem ha valóban van aki átérezheti...( ahhoz szerintem minimum katalánnak kellene lenni)
egyszer volt lehetőségem élőben igazán érezni is a Camp Nou hangulatát de az sem volt több mint egy meccs élőben egy csodás stadionban, közel százezred magammal... a szellemiségbe éppenséggel bele randított egy kissé ,hogy olyan ember helyén űltem aki piacra dobta a jegyét egy (nem is olyan) kis felárért...
vagy az lenne a szellelmiség, hogy Roselléket ha jól tudom!? egy socio jelentette fel először...?
vagy az lenne , hogy x időszak sikereit Laporta érte el, de y időszak sikereihez az elnöknek a világon semmi köze?! csak a fiúknak a pályán?....
sorolhatnék még tucatnyi dolgot ami viszont kisértetiesen ugyanúgy működik itt is, mint a világ nagy klubjainál és az is természetes , hogy ezek is igyekeznek megkülönböztetni magukat ilyen, olyan szlogenekkel...
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.06.27. 17:25:09

Fecooo írta: Amúgy te szoktad olvasni a válaszokat?

Palesz összegyűjtött korábbi hsz-ekből érveket, ám eszerint túlzottan nem hozott lázba... :roll:
Tényleg nem hoz lázba és nem palesz miatt, hanem azért, mert itt senki sincsen megfelelő információ birtokában. Azt tudjuk pro vagy kontra, amit a médiákból olvasunk, az meg eléggé kevés számomra. Szìdjuk az egyiket a másik rovására szinpátia alapján. Engem egy érdekel, hogy a csapatom jó legyen, élvezzem hetente a meccaeiket, ezt meg Barto alatt megkaptam.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.06.27. 16:55:29

Szerintem pl az hogy szerethetőség nem is tényező. Siker és eladhatóság ez a két szempont van. Egy elnöknek, egy vezetőnek a gazdasági dolgokat kell előtérbe helyeznie,Laporta meg soha nem ilyen volt. Valaki ezt preferálja, valaki nem. Én amondó vagyok egy elnök nem szurkoló hanem egy hidegvérű "gyilkos" kell legyen. Nincs pardon, s nincs szív, csak racionális döntések.

Kicsit hülye példa, de ott van az Apple, lőtéri kutyát nem érdekli, hogy szerethető vagy sem, botrányaik is vannak és a világ egyik legsikeresebb cége és a termékeit veszik mint a cukrot.
Barca szellemisége az fontos, de nem is hiszem hogy csorbult volna a dolog, mert a fiatalok továbbra is fontos tényező a klub profiljában és mellé fejleszteni akarják az akadémiát stb.
Neymar ügy és a transferban, ami olyan, hogy valóban gáz, de a sikereket nem befolyásolta és ez a legfontosabb. Transferbanban Laporta keze is benne van, míg az első az egy felelőtlen döntés következménye. Bedőltünk egy olyan csapdába, ami kezd a mai foci világában eluralkodni, miszerint a játékosok tulajdonjoga nemcsak a kluboknál van. Ez egy hatalmas üzlet és ebből magáncégek, magánemberek iszonyatosan megtudnak gazdagodni, hogy 1-1 játékos több céghez is tartozik. A kluboknak is érdeke, mert legális pénzmosás működhet, a játékosoknak is, mert pluszban csurran-cseppen . Nem menti fel Rosselléket ez, megkentek jó pár embert és valaki meg "köpött".
Kép
Kép
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2015.06.27. 16:44:10

Normandia írta:Annyit mondtam és ezt tartom, hogy nincsen miért váltani. Ettől még lehet, hogy váltanak, vagy nem.
Amúgy te szoktad olvasni a válaszokat?

Palesz összegyűjtött korábbi hsz-ekből érveket, ám eszerint túlzottan nem hozott lázba... :roll:
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.06.27. 16:31:48

Mihu írta: Laportát már tisztázták. :wink:
Bartoék ellen még csak gyűlnek a perek.
plusz azt is tegyük hozzá, hogy Laportát Rosellék perelték be, őket viszont a hatóságok... Azok meg csak pusztán jó kedvükből nem szoktak perelgetni embereket... Ha egy magánember perel be egy másik magánembert, pláne ha személyes ellentét is van köztük, akkor annak ritkán van valódi alapja. Viszont a hatóság nem szokott csak úgy indok nélkül perbe fogni valakit.[/quote]

Az ártatlanság vélelme mindenkit megillet. Na meg egyébként nem magánember fogta perbe Laportát sem. Nekem mind1, hogy ki nyer, a csapatnak szurkolok és nem az elnököknek. Annyit mondtam és ezt tartom, hogy nincsen miért váltani. Ettől még lehet, hogy váltanak, vagy nem.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.06.27. 11:46:04

Fecooo írta:
Egy valódi szurkolónak mi kellene egy fontos legyen SZERINTEM?
A csapat szerethető legyen, sikeres és a szellemiségével lehessen azonosulni... Nah hát a 3 pontból csak kettőt tett tönkre a rózsa sanyi horda...

Azért támogatom Laportát, mert lehet, hogy voltak pénzügyi és egyéb hibák a vezetése alatt, de a Barca-szeretete annyira érződött a klubon, hogy a hozott döntések egyértelműen a Barca, mint szimbólum érdekében történtek és nem azért, hogy a bankszámla mindig fel legyen töltve...
Kb. leírtad a lényeget. A szellemiség az elmúlt években elég rendesen háttérbe szorult. Persze lehet mondani, hogy több ezer kilométerről úgysem lehet átérezni a "Több mint egy klub" érzést, de számomra ez mindig is fontos volt, és az is lesz. Remélhetőleg Laporta ilyen téren képes javítani a helyzeten, az egyik első lépés pedig a katari mezszponzor eltüntetése lenne.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2015.06.27. 11:36:11

A hátországos topikba logikusabb lett volna tenni ezt a szavazást...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.27. 11:16:26

Mathieu18 írta:Hallom Laporta Úr megint ezzel a rajola nevű bűnözővel akar üzletelni. Csak az a baj kedves ügyvéd úr, hogy kultúrember nemhogy nem üzletel egy ilyen maffiózóval, de még egy légtérben sem tartózkodik vele. Az Ibra-transzfer is hatalmas üzlet volt, rajolának, a svédnek, na meg a bukott politikusnak....
Igazából konkrétan mindegyik nagyobb elnökjelölt le akarja igazolni Pogbát, a mostani vezetés is gőzerővel azon volt, hogy a mandátumuk lejárta előtt hivatalos legyen már, szóval ezt címezhetted volna mindenkinek.. :D
Normandia írta: Én azt mondom, hogy nincsen miért váltani.
:arrow:
noname írta:A bírósági ügyeken kívül: Pénzügyileg a csapat nem fejlődött semmit évek óta. A Qatar Foundationből Airways lett. Gyakorlatilag hazudtak a socióknak, amikor meg lett szavazva a mezszponzor. Az Espai Barca túl drágának tűnik mindenki szerint, kivéve Rosseléket. Most ugyan bejöttek az igazolások, de előtte kb 3 évig nem sikerült középhátvédet venni, továbbá Martinot kinevezni is ostobaság volt.
Erxy írta:Fifa ban, Neymar-ügy, La Masia, a számtalan per a klub és annak vezetői ellen (adócsalás, korrupció)
Mik azok az ügyek akkor, amik miatt már felállítanád őket? Vagy a tripla miatt marasztalnád a mostani vezetőséget? :-k
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2015.06.27. 11:03:08

Mathieu18 írta:Hallom Laporta Úr megint ezzel a rajola nevű bűnözővel akar üzletelni. Csak az a baj kedves ügyvéd úr, hogy kultúrember nemhogy nem üzletel egy ilyen maffiózóval, de még egy légtérben sem tartózkodik vele. Az Ibra-transzfer is hatalmas üzlet volt, rajolának, a svédnek, na meg a bukott politikusnak....
Kedves "idegen"!

Kultúrember képes arra, hogy észrevegye, hogy a világ nem fekete-fehér, képes objektíven nyilatkozni és az észérvek általában eljutnak az agyáig, szóval ha egy kultúrember téved, akkor azt beismeri... Persze erre nem mindenki képes...

legyen ON is:

Egyértelműen Laporta stílusát támogatom, de ez nem jelenti azt, hogy tökéletesnek látom a munkásságát. "Mindössze" arról van szó, hogy vagyok olyan idióta (meg persze még sokan szerencsére :) ), hogy egy elnök tevékenységét globálisan ítélem meg és nem csak egy szeletét annak...

Egy valódi szurkolónak mi kellene, hogy fontos legyen SZERINTEM?
A csapat szerethető legyen, sikeres és a szellemiségével lehessen azonosulni... Nah hát a 3 pontból csak kettőt tett tönkre a rózsa sanyi horda...

Azért támogatom Laportát, mert lehet, hogy voltak pénzügyi és egyéb hibák a vezetése alatt, de a Barca-szeretete annyira érződött a klubon, hogy a hozott döntések egyértelműen a Barca, mint szimbólum érdekében történtek és nem azért, hogy a bankszámla mindig fel legyen töltve...

Nem kell velem egyetérteni, ezt sose vártam el senkitől, de én így gondolom és ennyi...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2015.06.27. 12:12:13-kor.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.06.27. 10:39:03

noname írta:
Normandia írta: Laporta ia ült a vádlottak padján aztán most meg visszasìrjátok. Egyik kutya másik eb. Én azt mondom, hogy nincsen miért váltani.
Laportát már tisztázták. :wink:
Bartoék ellen még csak gyűlnek a perek.
plusz azt is tegyük hozzá, hogy Laportát Rosellék perelték be, őket viszont a hatóságok... Azok meg csak pusztán jó kedvükből nem szoktak perelgetni embereket... Ha egy magánember perel be egy másik magánembert, pláne ha személyes ellentét is van köztük, akkor annak ritkán van valódi alapja. Viszont a hatóság nem szokott csak úgy indok nélkül perbe fogni valakit.
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.06.27. 09:12:08

Normandia írta:
Erxy írta:Akkor gondolom tevedesbol vagy poenbol fog Bartomeu mellette ulni a vadlottak padjan :lol:
Laporta ia ült a vádlottak padján aztán most meg visszasìrjátok. Egyik kutya másik eb. Én azt mondom, hogy nincsen miért váltani.
Laportát már tisztázták. :wink:
Bartoék ellen még csak gyűlnek a perek.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.06.27. 08:26:21

Erxy írta:Akkor gondolom tevedesbol vagy poenbol fog Bartomeu mellette ulni a vadlottak padjan :lol:
Laporta ia ült a vádlottak padján aztán most meg visszasìrjátok. Egyik kutya másik eb. Én azt mondom, hogy nincsen miért váltani.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Mathieu18
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2015.01.10. 20:34:23

2015.06.26. 20:30:02

Hallom Laporta Úr megint ezzel a rajola nevű bűnözővel akar üzletelni. Csak az a baj kedves ügyvéd úr, hogy kultúrember nemhogy nem üzletel egy ilyen maffiózóval, de még egy légtérben sem tartózkodik vele. Az Ibra-transzfer is hatalmas üzlet volt, rajolának, a svédnek, na meg a bukott politikusnak....
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.06.25. 21:06:32

Akkor gondolom tevedesbol vagy poenbol fog Bartomeu mellette ulni a vadlottak padjan :lol:
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.06.25. 21:03:55

Erxy írta:
Normandia írta:Miért kellene változtatni?
Fifa ban, Neymar-ügy, La Masia, a számtalan per a klub és annak vezetői ellen (adócsalás, korrupció)
Ezeket Rossel viszi, vitte el.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.06.25. 20:44:06

Normandia írta:Bár a kutyát nem érdekli és valszeg a szavazatokat leadó tagok sem olvassák ezt a fórumot, én Bartomeu mellett szavaznék. Igazán nincsen ok a váltásra. Megnyert a csapat mindent, az igazolások bejöttek majdnem mind, pénzügyileg stabil, már amennyire tudható, a klub. Miért kellene változtatni?
A bírósági ügyeken kívül: Pénzügyileg a csapat nem fejlődött semmit évek óta. A Quatar Foundationből Airways lett. Gyakorlatilag hazudtak a socióknak, amikor meg lett szavazva a mezszponzor. Az Espai Barca túl drágának tűnik mindenki szerint, kivéve Rosseléket. Most ugyan bejöttek az igazolások, de előtte kb 3 évig nem sikerült középhátvédet venni, továbbá Martinot kinevezni is ostobaság volt.

Van ezek között pár dolog, ami nem feltétlen nagy hiba: az Espai Barcának ugye még változik a költségvetése, de Laporta 8 év alatt nem csinált annyi hülyeséget, mint az utódai 4 alatt.
A Fifa egy szégyen
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.06.25. 20:32:51

Normandia írta:Miért kellene változtatni?
Fifa ban, Neymar-ügy, La Masia, a számtalan per a klub és annak vezetői ellen (adócsalás, korrupció)
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.06.25. 19:58:43

Bár a kutyát nem érdekli és valszeg a szavazatokat leadó tagok sem olvassák ezt a fórumot, én Bartomeu mellett szavaznék. Igazán nincsen ok a váltásra. Megnyert a csapat mindent, az igazolások bejöttek majdnem mind, pénzügyileg stabil, már amennyire tudható, a klub. Miért kellene változtatni?
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.06.25. 14:07:24

ozsimiki írta:Bob, te még hány oldalon keresztül szeretnéd ugyanazokat a dolgokat leírni minden egyes új fórumer pozitív hangvételű megnyilvánulására Laportával szemben? :)

Már egyszer leírtad, hogy Te nem épp neki drukkolsz, a miérteket is, felesleges 100szor.

Kicsit ellentmondjak direkte, jövök én másodjára: Laportának mérhetetlenül fogok örülni, az a tag egy egyéniség, és teljesen egyetértek a gondolataival,és a fontossági sorrenddel is.
22-én írtam a Masiíáról, előtte 17-én írtam ebbe a topikba és legutóbb 23-án, mikor a megbuktatás volt a téma. Gondolom most sem szabad írni, miután Pogbás hír mennyi, kétnapos? Napról-napra jönnek ki a hírek, s pechedre pont Laporta személyével kapcsolatban ellentmondások, sunyulások.

Az ismétlésre meg annyit, hogy 2010 óta kell ugyanazokat hallgatni, még a háttérből is szépen nyomta a propagandát és említve ugyanazokat. Ő emelte ki a klubbot, hatkupa stb. Más dolgok meg szépen nem kerültek említésre, ami inkább egy elnök feladata, mert a kupákat megegyezhetünk szerintem, hogy nem ő nyeri.
Kép
Kép
Kép
Lezárt