Joan Laporta

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Kire szavaznál a jelenlegi elnökjelöltek közül?

Laporta
68
66%
Bartomeu
17
17%
Majó
3
3%
Benedito
8
8%
Farré
6
6%
Freixa
1
1%
 
Szavazatok száma: 103
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.07.04. 15:01:10

A mostani megjelent cikkben is látszik h Laportáék mijen jó anyagi helyzetbe juttaták a Barcát.Én remélem h maradnak.Nemcsak az igazolások miatt.Am ha Laporta maradna,és a köv.szezonban ismét jó csapat lennénk fogadjunk elkezdenének nyalni megint Laportának.
DaveN
Jugador del Barça
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2007.12.24. 11:57:47
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.04. 14:58:40

norbert55 írta:Sztem úgy nyerhetnénk nagyot ha Laportáék egy hajszál híján de nyernek és befejezzük az igazolásokat.Aztán lemondanak.Sztem így lesz mert a felmérések alapján az igen 50 fölött lesz.De remélem nem éri le a 66-ot.
én is nagyon remélem h nem éri el. laportáról nem akarok véleményt mondani, de ha az átigazolási szezonunk most lezárulna azzal rengeteget vesztenénk. pl ha ronnie marad: pep nem számol vele, nagyjából egész évben a lelátón üldögélne, és felvenne annyi fizetést amiből már 1 játékost le lehet igazolni. de ugyanez van eto'o-val és gudjohnsennel. szal szerintem maradjanak, fejezzékbe az átigazolásokat, aztán h utána maradnak-e vagy lemondanak az már az ő dolguk, de ha most leváltanák őket azzal mindenki csak vesztene.
Avatar
matyi02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2008.05.20. 17:14:23
Tartózkodási hely: Nagytétény

2008.07.04. 14:56:52

Ez a Rossel nem is szinpatikus ... nekem nektek ???:D
Kép
atho
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2007.11.23. 16:43:27

2008.07.04. 14:53:58

Üdv. Mindenkinek!
Mennyivel lesz különb Rosell mint Laporta? Ne feledjük volt két rossz évünk, előtte pedig két jó. Arról nem Laporta tehet, hogy Ronaldinho és Deco trógerkodott. Pl. Deco "hosszú sérülés" után az EB-re meggyógyult és jó formában játszott. Ronaldinhonak meg súg az idióta bátyja őket csak a pénz érdekli. Maradjon Laporta, tegye rendbe azt amit az elmúlt két évben eltolt, s nem mellesleg amióta Ő van, a klub pénzügyi helyzete is sokat javult. Eto'o az utóbbi két szezon elejét sérüléssel kezdte, de szerintem még mindig ott van a csúcson. Kár lenne érte. Rosell jó fej gyerek lehet, előbukkan a semmiből, hogy majd Ő megmutatja, hogyis kellene csinálni. A bajban nem egymás torkának kéne ugrani, hanem összefogni, főleg akkor, ha közösek az érdekeink. Sz.rból nem egyszerű várat építeni, ahhoz idő kell és összetartás! Majd, ha netalántán jövő májusban még mindig Laporta a góré, és a Barca játékosok emelnék magasba a BL serleget, akkor mit csinálna Sandro Rosell? Szerintem semmit, nem is hallanánk róla. Remélem marad a mostani elnökség, rendbe teszik a játékoskeretet, és dicsőséggel fejezzük be a következő szezont!
Atho
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.07.04. 14:53:34

antiimperialista írta:
Én azok közé tartozom, akik nem bánnák, ha laporta és bandája most azonnal elhúzna. Többen kérdeztétek, hogy miért? A válasz fent olvasható, de azért leírom a lényeget még egyszer: az utóbbi két évben a vezetőség óriási hülyeségeket csinált, és nem látom, hogy tudnának változtatni. Azért az elég szégyenteljes, hogy a világ legjobb keretével egyetlen jelentős trófeát sem tudott nyerni a csapat.
Ráadásul a korábbi sok, hasonló sérülés arra enged következtetni, hogy a szakmai munka sem megfelelő (beleértve az orvosi stábot is).

Miki! A fentiek tükrében megkérdezném: miért írsz ilyet az aláírásodba?

Várom a reakciókat.
Tehát mivel az utóbbi két évben nem úgy teljesítettek ahogy kellett volna,ezért adjunk rá garanciát most nyáron,h jövőre se legyenek sikerek, /vagy legalábbis egy újboli megújjulás kezdete/ mivel ha MOST váltják le őket,akkor nagy sansz van az összes várható igazolás (és akár még most nem várható) lenullázására,és jelenlegi kerettel sok jóban nem reménykedek,van pár olyan játékos,aki már legszívesebben továbbállt volna,sokra nem megyünk ha mégis maradnak.

Aláírásomat meg vegye úgy mindenki ahogy akarja,nem csak erre a dologra vonatkozik,és főleg bizonyos ocsmány kritikák után írtam így,ahogy. Közhely: akinek nem inge.....
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Sergi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2007.06.25. 14:41:53
Tartózkodási hely: Hotel California

2008.07.04. 14:49:09

Szakacs írta:
mindorokke_barca írta:rossel 2005ben lepett le... utana nyertunk ket bajnoksagot, ket spanyol szuperkupat 1 blt... lenyegeben mindent azutan h rossel lelepett... bar teny h 2004 tavaszatol kezdett viragzani a barca...
Rossel az elso bajnoki cim utan lepett le...es hiddel nagyon ugyes az az ember...nem csak egy kocsog...aki hatalom utan vagyik...
És Rosell hozta ide anno a sztárokat is...Az Ő kapcsolatai révén jutott el a Barca a dicsőség első lépcsőfokára...
Avatar
Sergi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2007.06.25. 14:41:53
Tartózkodási hely: Hotel California

2008.07.04. 14:47:35

Iván cikkéből nekem az maradt meg, de nagyon, h "Cruyffizmus"...Nem "Enrique-féle autokorrektor: a muszáJ pontos J :)" mennie Laportáéknak, de akkoris...Ne Cruyff szava legyen már a döntő mindenben... :roll:
Avatar
matyi02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2008.05.20. 17:14:23
Tartózkodási hely: Nagytétény

2008.07.04. 14:36:47

stefanl10 írta:nagyon szurkolok majd laportának h maradni tudjon
Én is nagyon fogok szoritani :P :D
Kép
Avatar
stefanl10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2008.03.25. 13:50:52
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2008.07.04. 14:25:24

nagyon szurkolok majd laportának h maradni tudjon
Justice for Hungary!!!!!!!!!!!!!
Kárpátia!!!!!!!!!!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.07.04. 14:20:12

Ennek ellenére még mindig nem értem, hogy miért lenne jó, ha félbe maradna a keret átalakítása. :roll: Bár kétes a dolog, Iván cikke mégis arról szól, hogy inkább lehetetlen az igazolás, mint lehetséges (term. 66% után).

Igazad van Ati abban is, hogy elment két év - viszont a harmadiknak se vágjunk neki tiszta lappal, mert itt maradnak olyan emberek, akivel nem számol az edző, és ne jöjjenek olyanok, akik tervben vannak/voltak? Szvsz sokkal nagyobb az esély a sikerre, ha teljesen új fejezetet nyithatunk jövőre.

És ismét mondom, Roselltől sem vagyok elájulva, jobban mondva kicsit kiábrándultam belőle. Amióta elment, én nem látok tőle egy ésszerű nyilatkozatot, mindig azt mondja, amit perpill a csalódott tömeg hallani akar, mégha néha ellent is mond magának. :arrow: nem a Barca érdekli az elsősorban, hanem a presidente állás.
Avatar
lmessi96
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2008.07.02. 21:40:35

2008.07.04. 13:51:48

Van benne valami
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.07.04. 12:42:19

antiimperialista írta:.....
Ebben sztem benne volt a lényeg, h miért akarják sokan Laportáék távozását. Nem tudok ehhez semmit hozzáfűzni, minden gondolatoddal egyet értek. Sztem Laporta napjai meg vannak számlálva, ha nem most, akkor megbukik jövőre, de arra fogadni mernék, h nem tölti ki a 4 évet.
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.07.04. 11:19:33

antiimperialista írta:Na, akkor, hogy kicsit oszlassam a ködöt, és tisztázzak egy-két dolgot, hozzászólok én is.
Először is: az, hogy a katalán közönségnek nem tetszik, amit a vezetőség az utóbbi két évben művel, és nem akarnak beletörődni, hogy "laportáék tönkreteszik a világ legjobb csapatát", szerintem teljesen érthető. Nyilván mi sem bírnánk ki, ha azt látnánk, hogy legnagyobb büszkeségünk hanyatlik. (Azzal senki ne jöjjön, hogy neki márpedig a Barca a legnagyobb büszkesége, mert innen, Magyarországról nem hiszem, hogy bárki át tudná élni, mit is jelent a katalánoknak a klub.)
Igen, rendberakták a klubot, igen, nyertek trófeákat, de lejárt az idejük, és nem tudják kezelni a felmerülő problémákat, pedig volt elég idejük, hogy bizonyítsák az ellenkezőjét. Az utóbbi két év óriási baklövések sorozatát hozta, ráadásul, az idei igazolásokat elnézve, nem is lesz változás. Alvest nem veszem a hülye igazolások közé, ő jó vétel volt, Piqué megszerzésével is elégedett vagyok, jó lesz tartalék védőnek. A többit viszont nem értem, ahogy azt sem, miért akarnak óriási pénzt adni Adebayorért, mert ő (ha nem is rossz játékos) nyilvánvalóan nem Eto'o kaliberű csatár.

Én azok közé tartozom, akik nem bánnák, ha laporta és bandája most azonnal elhúzna. Többen kérdeztétek, hogy miért? A válasz fent olvasható, de azért leírom a lényeget még egyszer: az utóbbi két évben a vezetőség óriási hülyeségeket csinált, és nem látom, hogy tudnának változtatni. Azért az elég szégyenteljes, hogy a világ legjobb keretével egyetlen jelentős trófeát sem tudott nyerni a csapat.
Ráadásul a korábbi sok, hasonló sérülés arra enged következtetni, hogy a szakmai munka sem megfelelő (beleértve az orvosi stábot is).

Miki! A fentiek tükrében megkérdezném: miért írsz ilyet az aláírásodba?


Várom a reakciókat.
De ha belegondolsz ezek az igazolások nagyrészt Pep-től származnak.Am én úgy vok vele h volt nekünk tavaly+az előtt is világklasszis játékosokból felálló játékosok mégsem nyertünk semmit.Ha ezekkel a játékosokkal bajnok+BL győztest csinál akk tőlem lehet.Sőt.Egy csapatban inkább kellenek a vízhordók mint a sztárok.Lásd:Chelsea,BARCA,Real.
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.07.04. 11:07:57

Na, akkor, hogy kicsit oszlassam a ködöt, és tisztázzak egy-két dolgot, hozzászólok én is.
Először is: az, hogy a katalán közönségnek nem tetszik, amit a vezetőség az utóbbi két évben művel, és nem akarnak beletörődni, hogy "laportáék tönkreteszik a világ legjobb csapatát", szerintem teljesen érthető. Nyilván mi sem bírnánk ki, ha azt látnánk, hogy legnagyobb büszkeségünk hanyatlik. (Azzal senki ne jöjjön, hogy neki márpedig a Barca a legnagyobb büszkesége, mert innen, Magyarországról nem hiszem, hogy bárki át tudná élni, mit is jelent a katalánoknak a klub.)
Igen, rendberakták a klubot, igen, nyertek trófeákat, de lejárt az idejük, és nem tudják kezelni a felmerülő problémákat, pedig volt elég idejük, hogy bizonyítsák az ellenkezőjét. Az utóbbi két év óriási baklövések sorozatát hozta, ráadásul, az idei igazolásokat elnézve, nem is lesz változás. Alvest nem veszem a hülye igazolások közé, ő jó vétel volt, Piqué megszerzésével is elégedett vagyok, jó lesz tartalék védőnek. A többit viszont nem értem, ahogy azt sem, miért akarnak óriási pénzt adni Adebayorért, mert ő (ha nem is rossz játékos) nyilvánvalóan nem Eto'o kaliberű csatár.

Én azok közé tartozom, akik nem bánnák, ha laporta és bandája most azonnal elhúzna. Többen kérdeztétek, hogy miért? A válasz fent olvasható, de azért leírom a lényeget még egyszer: az utóbbi két évben a vezetőség óriási hülyeségeket csinált, és nem látom, hogy tudnának változtatni. Azért az elég szégyenteljes, hogy a világ legjobb keretével egyetlen jelentős trófeát sem tudott nyerni a csapat.
Ráadásul a korábbi sok, hasonló sérülés arra enged következtetni, hogy a szakmai munka sem megfelelő (beleértve az orvosi stábot is).

Miki! A fentiek tükrében megkérdezném: miért írsz ilyet az aláírásodba?

Várom a reakciókat.
19
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.07.04. 11:05:41

Fernando írta:
norbert55 írta:Sztem úgy nyerhetnénk nagyot ha Laportáék egy hajszál híján de nyernek és befejezzük az igazolásokat.Aztán lemondanak.Sztem így lesz mert a felmérések alapján az igen 50 fölött lesz.De remélem nem éri le a 66-ot.
Egy okot mondj, hogy miért mondjon le?
Ingla nyilatkozta h ha 50-66 között lesz az igen akkor maradhatnak de lehet h önként lelépnek az igazolások után.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.07.04. 11:03:57

norbert55 írta:Sztem úgy nyerhetnénk nagyot ha Laportáék egy hajszál híján de nyernek és befejezzük az igazolásokat.Aztán lemondanak.Sztem így lesz mert a felmérések alapján az igen 50 fölött lesz.De remélem nem éri le a 66-ot.
Egy okot mondj, hogy miért mondjon le?
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2008.07.04. 10:53:59

mindorokke_barca írta:rossel 2005ben lepett le... utana nyertunk ket bajnoksagot, ket spanyol szuperkupat 1 blt... lenyegeben mindent azutan h rossel lelepett... bar teny h 2004 tavaszatol kezdett viragzani a barca...
Rossel az elso bajnoki cim utan lepett le...es hiddel nagyon ugyes az az ember...nem csak egy kocsog...aki hatalom utan vagyik...
Tiziano Crudeli fan :!:
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.07.04. 10:53:16

Sztem úgy nyerhetnénk nagyot ha Laportáék egy hajszál híján de nyernek és befejezzük az igazolásokat.Aztán lemondanak.Sztem így lesz mert a felmérések alapján az igen 50 fölött lesz.De remélem nem éri le a 66-ot.
Avatar
lmessi96
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2008.07.02. 21:40:35

2008.07.04. 10:49:09

Ha't ja
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2008.07.04. 10:14:33

rossel 2005ben lepett le... utana nyertunk ket bajnoksagot, ket spanyol szuperkupat 1 blt... lenyegeben mindent azutan h rossel lelepett... bar teny h 2004 tavaszatol kezdett viragzani a barca...
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2008.07.04. 09:41:02

Messi-#19 írta:ezek tudják mondani hogy milyen rosszat tettek a klubba laportáék. csak azt a Elton rózel elfelejtette hogy milyen anyagi válságból és sikertelenségi szériából hozták ki a klubbol laportáék, miket nyertek, milyen jó igazolásAik voltak stb. lehetne szerintem sorolni. és szerintem azt az egy marhaságot csinálta laporta és a tanács h Rijkardot nem 1 évvel hamarabb váltotta le.
és h mekkora egy szűk látókörű fa$zkalap ez a girontó vagy a g.ci tudja hogy hívják aki a bizalmatlansági indítványt benyújtotta, az ilyen emberre csak ezt lehet mondani- egy hibáért összedőltene 4 év kemény munkáját csak mer nem tetszik neki laporta pofája
Szerintem Rosselék meg vannak róla győződve, hogy Laportáék semmit se csináltak, csak az ő érdemük, hogy a klub kikerült a bajból (amiben valljuk be, van is valami), és mióta leléptek, azóta megy lfelé a klub szekere...

Én szeretném, hogyha Rossel lenne az elnök, csak nem ilyen keretek közt, hanem rendesen a négy év leteltével kéne őt székbe ültetni. Mert ez a huzavona se nyáron, se szezon közben nem tesz jót a csapatnak.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
Messi-#19
Capitá del Barça
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2007.12.17. 09:42:15
Tartózkodási hely: Barcelona

2008.07.04. 09:21:27

ezek tudják mondani hogy milyen rosszat tettek a klubba laportáék. csak azt a Elton rózel elfelejtette hogy milyen anyagi válságból és sikertelenségi szériából hozták ki a klubbol laportáék, miket nyertek, milyen jó igazolásAik voltak stb. lehetne szerintem sorolni. és szerintem azt az egy marhaságot csinálta laporta és a tanács h Rijkardot nem 1 évvel hamarabb váltotta le.
és h mekkora egy szűk látókörű fa$zkalap ez a girontó vagy a g.ci tudja hogy hívják aki a bizalmatlansági indítványt benyújtotta, az ilyen emberre csak ezt lehet mondani- egy hibáért összedőltene 4 év kemény munkáját csak mer nem tetszik neki laporta pofája
Kép
Més que un club
Avatar
lmessi96
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2008.07.02. 21:40:35

2008.07.04. 08:57:19

Ha't nem tom mi lenne neki a jo
Avatar
Zehii
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008.03.16. 14:34:20

2008.07.04. 08:21:09

Schuster vajon mire szavaz? :D Ő is pártoló tag ha jól tom ˙(bocs ha nem)
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2008.07.04. 06:48:29

erdekes... par honapja meg annyira akartatok h a toketlen laportat levaltsak... most meg itt folyatjatok a nyalatok h jajaj mi lesz a csapattal...sirankozni azt nagyon tudtok... ami sztem roppant elgondolkodtato.. h vmiert ez a ket ember osszeveszett, vmiert mas a nezopontjuk, mas az elkepzelesuk....nehezen tudom atlatni azth ...ez a ket nezopont egymasnak oly nagy mertekben ellenmond egymasnak de a klubnak megiscsak jot tenne.... nekem startbol nem volt szimpatikus ez a rossel mar pofara sem.... rohadtul sunyi, alattomos búrája van.... kb mind calderonnak.. felek ha rossel kezebe kerul az iranyitas... akkor a 2003-as elotti idoszakhoz hasonlo sikertelenseg fogja kezdetet venni...
Lezárt