Joan Laporta

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Kire szavaznál a jelenlegi elnökjelöltek közül?

Laporta
68
66%
Bartomeu
17
17%
Majó
3
3%
Benedito
8
8%
Farré
6
6%
Freixa
1
1%
 
Szavazatok száma: 103
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.07.07. 20:19:37

Varga Tamás írta:Boixos!
Az adatokban igazad van. Én is elfogadom a döntést, remélem, a legjobbakat, és az eredmények jövetelét. A többit leírtam, nem nyújtom.
részemről a szavazás-téma lezárva. Koncentráljunk a jövőre, az új igazolásokra, az új csapat összerakására, és az eredményes szezonra. Ez mindannyiunk érdeke, ezt remélem én is. És ha ez eljön, kiba....ttul bódog' leszek.
abban mindenképpen egyetérthetünk, h az a lényeg, h a Klub jól jöjjön ki ebből a szituból. reméljük laportáék érezni fogják a "törődést", ami a jelenlegi szavazatok arányaiból lejön számukra.
aztán két év múlva jöhet az érzékeny búcsú.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.07. 20:16:18

Boixos!
Az adatokban igazad van. Én is elfogadom a döntést, remélem, a legjobbakat, és az eredmények jövetelét. A többit leírtam, nem nyújtom.
részemről a szavazás-téma lezárva. Koncentráljunk a jövőre, az új igazolásokra, az új csapat összerakására, és az eredményes szezonra. Ez mindannyiunk érdeke, ezt remélem én is. És ha ez eljön, kiba....ttul bódog' leszek.
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.07.07. 20:09:41

Boixos írta:
egyébként csak azért bátorkodtam megjegyezni ezeket a számokat, h érzékeld, majdnem 95000 olyan embert, akinek valóban számít a szava(zata) ebben a dologban, nem csak a fórumon izmozik, mint mi, szal 94658 embert nem annyira csapott meg a radikális (sztem ész nélküli) változtatás szele. én meg ehhez a többséghez tartozom.
Ennyi a lényeg, egyetértek Veled,és úgyanígy vélekedem. Mindenesetre amivel mindenki egyetért,hogy szép számmal vannak elégetlenkedők (van benne jogosság is),úgyhogy Laportáék mindenképp tudják,hogy javulni kell,és nem szabad több hibát véteni,persze ha szépen szeretnének 2 év múlva búcsúzni a BARCA éléről. Márpedig ha leesik akár 1 bajnokság még,vagy akár BL,akkor nem hiszem,hogy a szép búcsú ne következne be.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2008.07.07. 20:07:38

Örülök hogy maradt Laporta, mert ahogy Cruyff is mondta, egy elnököt 4 évre választanak, ki kell töltenie az idejét és utána elgondolkodni, hogy eredményes volt-e ez a 8 év amit a Barça elnökeként töltött vagy sem. Hiba lett volna most leváltani, mert akkor azt csak a klub sínylette volna meg anyagilag, Guardiolának meg olyan játékosai maradnak, akikkel nem képzeli el a jövőt. Bár így, hogy maradt Laporta, így sem állítom bizton hogy vagy Ronaldinho vagy Eto'o maradni fog, mert túl sokat kérnek értük szerintem. Egyszóval most összekaphatja magát Laporta és kielemezni hogy mit rontottak el az elmúlt két évben és talán egy kicsit most csillapodnak az ellenzők hangjai.
Kép
Kép
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.07.07. 20:05:59

Varga Tamás írta:
Boixos írta:......
Ez lényegtelen. Ezt már tegnap kiveséztük. Mindenki előtt nyitva állt egy fél napon keresztül a szavazófülke ajtaja. Aki akart, elment szavazni. Tehát: én a többséghez tartozom.

valóban. a 40000 szavazónál a többséghez tartozol, bár sokkal nem lettél ettől beljebb sem te, sem pedig azok a kintiek, akikkel egyetértesz.

egyébként csak azért bátorkodtam megjegyezni ezeket a számokat, h érzékeld, majdnem 95000 olyan embert, akinek valóban számít a szava(zata) ebben a dologban, nem csak a fórumon izmozik, mint mi, szal 94658 embert nem annyira csapott meg a radikális (sztem ész nélküli) változtatás szele. én meg ehhez a többséghez tartozom.

amúgy meg nem volt kedvem visszaolvasni a tegnapi vesézést, ezért én kérek elnézést.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Mosquito

2008.07.07. 20:00:44

Varga Tamás írta:Egy dolognak örülök: én a többséghez tartozom, ergo: hasonlóan látom a dolgokat, mint a katalán pártolók. Azaz: mégsem vagyok annyira hüle', és konyítok valamit a Barcelona csapatához. Mi a lényege a szavazásnak? Az, hogy Senor Laporta de iure President, de facto viszont megbukott.
Nem hüle vagy hanem elfogult és ahogy a katalánok többsége az érzelmeid vezérelnek. Nem vagy objektív csak úgy, mint a kintiek akiket olyan dolgok is befolyásolnak amiknek semmi köze ahhoz mennyire jó vagy rossz elnök Laporta. Az egyszerű, számszerű tényeket nem vagytok képesek elfogadni.
Laportáék előtt, ha megkérdezték volna a katalánokat vagy a többi Barca szurkolót megfelelne e a következő 5 évre 2 primera 2. hely, 2 primera elsőség, 1 bl győzelem, 2 spanyol szuperkupa elsőség, akkor asszem mindenki nemhogy aláírta volna, de a földön csúszva könyörgött volna érte. Én legalábbis biztos, de meg is tettem. Nem egyszer "imádkoztam" ilyen sikerekért, pedig messze távolról sem vagyok hívő ember.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.07. 19:55:06

Lenne egy kérdésem, aki bírja katalán nyelvet, vagy legalábbis tisztában van a nevek kiejtésével.
Laporta teljes neve: Joan Laporta i Estruch. Hogyan kell ejteni az "Estruch" végi 'ch'-t?
Köszike. :wink:
Kép
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2008.07.07. 19:43:48

persze én is ezt mondom. mert én naon szeretem eto'o-t és ronnie-t is sőt még gudy-t is bírom de mivel ki lettek mondva szavak h nem kellenek, távozhatnak, nem számolnak velük így lehet h csak a balhét csapnák az öltözőben a többiek között. na meg hát ronnie-tól idén már láttunk furcsa dolgokat... sztem kcist megbontotta a rendet a Barca-nál és nem méltóan viselkedett többször is. elveszítette a motiváciot és ezzel teljesen kedvetelenül tette mind azt amit tett idén. hát sajnálom de vagy megváltozik v továbbáll.....
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.07. 19:42:56

Azért egy kicsit meglepődtem, hogy Josep Luis Nunez is az 'igenek' pártján volt. Mert elnöksége idején Ő is átélt egy-két kellemetlen pillanatot, úgyhogy átérezhette a helyzet súlyosságát. Az viszont félelmetes volt, mennyire szeretik még mindig, és Őt tartják "Az Elnök"-nek.
Kép
Monti
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2008.06.15. 17:56:12
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.07. 19:40:02

Most minden marad a régiben,igazolhatnak is.
És szerintem kitöltik a mandátumukat,bár ezt lehet csak én gondolom így.

Ha belegondolsz a mostani keret (főleg Eto'o maradása miatt) nem olyan gyenge,viszont tuti feszültséget keltett volna mindenkivel,főleg Peppel ,hogy akikkel nem számolt azok maradnak (Eto'o,Ronnie,Guddy).

Szerintem így jó ,hogy nyugiban be tudják fejezni az igazolást,nem kell kapkodni, és remélem ismét sikeres szezonunk lesz.
Barca,Barca,Baaarca!

Ibra-Messi-Henry-Xavi-Ini jujujuuuu!!!
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2008.07.07. 19:34:32

én cáfolnám azt h a legrosszabb eredmény született mert sztem nem. de ki így ki ugy gondolja; de abban biztos vagyok - vki javítson ki ha tévedek mert ebben nem vagyok biztos, szal a szabályzat szerint most ugye dolgozhatnak tovább attól függetlenül h veszítettek? ----> mert ez eléggé fontos abbol a szempontból h befejezzék az átigazolásokat és a keret átalakítását. de azt hiszem h ez csak akkor lett volna "szünet" ha 66% fölött lett volna az 'igen'-ek száma. na mind1 csak nem vagyok biztos mer több helyen is olvastam ezt azt és msot nem tudom h meik is az igaz... na de biztos vagyok abban h ez nem a legrosszabb ami bekövetkezhetett volna mert mégiscsak ha győz az 'igen' akkor mért lett volna nekünk az jó h egy fél kész kerettel és egy össze nem szedett, kesze-kusza, munkáját még nem naon tudó vezetőséggel kezdjünk???
hallgatom azt aki szerint ez jó lett volna de sztem akkor az illetző nem veszi azt figyelembe h a Klbub-nak mi lett volna a jó! mert ugyanis most ez számított nem pedig az h meik spanyol a president... sztem
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.07. 19:34:06

Boixos írta:118.528 socióból, 39.389 ment el szavazni és közülük 23.870 szavazott laporta ellenében. ennyit a többségről.

mindenesetre laportáéknak fell kell kötni a gatyájukat és abba kell hagyniuk a tökölődést, mert lehet, h egy következő megmérettetésen mindenki visz magával még egy embert és azt már nem biztos, h így kibekkelik.
Ez lényegtelen. Ezt már tegnap kiveséztük. Mindenki előtt nyitva állt egy fél napon keresztül a szavazófülke ajtaja. Aki akart, elment szavazni. Tehát: én a többséghez tartozom.
az amerikai elnökválasztások alkalmával sem foglalkozik azzal az 51-53%-nyi otthonmaradóval. Attól még a választás érvényes.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varga Tamás 2008.07.07. 19:37:17-kor.
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.07.07. 19:31:58

118.528 socióból, 39.389 ment el szavazni és közülük 23.870 szavazott laporta ellenében. ennyit a többségről.

mindenesetre laportáéknak fell kell kötni a gatyájukat és abba kell hagyniuk a tökölődést, mert lehet, h egy következő megmérettetésen mindenki visz magával még egy embert és azt már nem biztos, h így kibekkelik.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.07. 18:50:05

Egy dolognak örülök: én a többséghez tartozom, ergo: hasonlóan látom a dolgokat, mint a katalán pártolók. Azaz: mégsem vagyok annyira hüle', és konyítok valamit a Barcelona csapatához. Mi a lényege a szavazásnak? Az, hogy Senor Laporta de iure President, de facto viszont megbukott. A jövő szempontjából a legrosszabb eredmény született. Bármelyik oldalról is nézzük. Ha folytatódik az eredménytelenség, akkor Laportára ráborítják a Nou Campot. Úgyhogy, sikeres évnek kell következnie. Már csak azért is, ha Sorianót akarja látni utódjaként. Ehhez minimum egy bajnoki arany szükségeltetik.
Bízom a szebb jövőben, és a csapat eredményességében. Laporta szedd össze magad, és mutasd meg nekem/nekünk, hogy tévedtünk!
FORCA BARCA!
CATALUNYA, TRIOMFANT!
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21160
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.07.07. 12:50:24

Az a 60 százalék paraszt :!: Rendes embre elm1 szavazni, és kész. A South Parkban is megmondták, miért fontos szavazni :D
Most már mind1, mi lett volna ha....igy alakult, Laporta marad, nem mond le. 1et tehetünk: szorkuljunk, h valóban jól végezze a munkáját, és az utolsó két évében vezesse ujra sikerre a csapatot. Legyen az, ami a Barcának a legjobb :!:
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2008.07.07. 12:25:52

antiimperialista írta:Lehet akármilyen lélektelen egy (vagy több) játékos, élhet(nek) akármilyen sportszerűtlenül, az mindig elsősorban az edző, és végül az elnök felelőssége. Nekik kell kordában tartaniuk a játékosokat. Itt a gyenge szakmai munka mellett ez sem valósult meg, pont ez az egyik fő oka annak, hogy laporta távozását óhajtom. Ez persze nem fog még egy ideig megvalósulni.
Az elnök és az edzői stáb felelőssége a szankció, de mikor a lelkes játékosokból egy kezdő tizenegyet nem tudsz kiállítani, mert nincs annyi, akkor mit csinálj? Ha azt mondod, hogy az eredménytelenség a vezetőségen és az edzői stábon múlik, abban egyet tudok érteni. De a Barca kikaphatott volna mondjuk a rossz taktikája miatt, de attól még lehet lekesen játszani, küzdve, harcolva foggal-körömmel, lekesednie a játékosoknak kell.
Amúgy ez a szavazás sz.rt sem ért. Túl sokan maradtak otthon, az pedig számomra evidensnek tűnik, hogy az megy el tutira szavazni, aki Laporta ellenes, ergo szerintem, ha mindenegyes socio elment volna szavazni, akkor az igenek aránya kisebb lenne. Hogy mennyivel az rejtély, de ha ilyen sokan nem akartak beleszólni, akkor az lehet, hogy azért volt, mert nekik mindegy, Laportával nincs sok és nagy bajuk. Mást nem tudok elképzelni.
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.07.07. 12:00:25

Hülyeség ez a 66%-os dolog. Hagyni kellett volna az 50-50-eset. Mindegy, legalább a szavazás megmutatta hogy a többség szerint Laportának nincs helye az elnöki székben. Akár ő maga is lemondhatna. :roll:
in to exile
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21160
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.07.07. 10:56:27

Most, h Laporta "bizalmat kapott", remélem él is vele, és valóban az utolsó két évében sikeres lesz. Ahogy irtam a szavazás előtt, én mind2 lehetőséggel elégedett lettem volna, de ha igy alakult, akkor szurkolok Laportáéknak, h olyan döntéseket hozzanak, melyek a klubbnak a legjobbak. Nem mondott le, bár ebben a helyzetben talán ezt vártam volna tőle, de ha a Barca megint sikeres lesz, akkor meg lesz neki bocsátva.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2008.07.07. 10:47:07

Én személy szerint azt szerettem volna ha mennek Laportáék. Az más kérdés, hogy ezt így és most én sem támogattam volna. Abban meg Asys komának teljesen igaza van, hogy aki Laporta leváltását akarta az biztos hogy elment szavazni, míg akik bíztak a régi elnökségben, vagy egyszerűen türelmesebbek azok inkább gondolhatták úgy hogy nekik csak 34%ot kell elérni amit meg úgyis könnyű.

Viszont azt csak remélni tudom, hogy ezek után kicsit összeszedettebben végzik a dolgukat Laportáék (azt például nem bánnám ha Txiki-fiút elküldenék most azonnal mert a munkája az átigazolások terén eleddig minősíthetetlenül csapnivaló...).

Visca el Barca
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2008.07.07. 09:33:57

Kétélű dolog ez a bizalmatlansági indítvány utáni szavazás... :roll:

Mert ugye bár ott van még vagy 80 000 pártoloó tag akinek a véleményéről semmit se tudhatunk.

Lehet itt beszélni arról, hogy aza kb 40 ezeré aki szavazott, kifejezi az egészét, de ha belegondolunk kiedürül, hogy egy fenét fejezik ki!!!

Rossel/Giralt páros tábora ugye bár elégedetlen és fanatikusabb is valószínűleg, hogy nem képes türelemmel várni, hogy 2 év siker után 2 év kudarc után újjá építsék a csapatot, elképzelhető, hogy őket jobban megfogta az ,hogy na gyerünk váltsuk le csak azért is Laportáékat... Előre szavazni!

Míg az elnökség pártolói abban bízhattak, hogy ááá ugyse fognak annyian elmenni és az elnök ellen szavazni, max csak a lökött Girol meg társai...

Nem tudom, ha minden pártoló tag szavazott volna akkor nem e Laportáék győztek volna e akár ugyan ilyen arányban is!?
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.07.07. 09:33:15

Énmeg remélem ez jelzésértékű volt és nem ülhetnek a babérjaikon még 2 évig. Cselekedniük kell.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2008.07.07. 08:52:35

a lehető legroszabb eredmény született.

vagy leszavazták volna, vagy úgy nyert volna, hogy mondjuk legalabb 50% van neki... na de így?

előre látom, h 2 évig ez fog most menni, hogy állandóan az elnökséget fogják szekálni...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2008.07.07. 08:40:54

Hát,ez eléggé húzós volt!Ez nem csak egy figyelmeztetés és nem csak egy büntetés,hanem ultimátum!Ultimátum,méghozzá szerintem olyan,hogyha a következő két évben ez a sikertelenség a sportbeli téren folytatódik,akkor 2010-ben Laporta nagyon nem közkedvelten fog távozni,és az ő "baráti körének" az elnöki jelöltjének majd nem sok esélye lesz!Szóval most úgy kell dolgozniuk,mint a kisangyal,látástól vakulásig és befejezni a csapat építését!
.
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.07.07. 08:25:45

jelwaz írta:...És akárhogy is mondjuk, hogy vezetőség így, vezetőség úgy, az ami a pályán történik nagyobb részben függ a játékosoktól. Attól még, hogy Laporta nem menesztette Rijkaardot időben, én mint focista meghalhatok a pályán, de ez hiányzott a játékosok nagy részénél...
Jól érvelsz, tetszik, és van is benne igazság, de akkor is tartom a véleményem.
Amivel egyáltalán nem értek egyet, az a kiemelt rész. Lehet akármilyen lélektelen egy (vagy több) játékos, élhet(nek) akármilyen sportszerűtlenül, az mindig elsősorban az edző, és végül az elnök felelőssége. Nekik kell kordában tartaniuk a játékosokat. Itt a gyenge szakmai munka mellett ez sem valósult meg, pont ez az egyik fő oka annak, hogy laporta távozását óhajtom. Ez persze nem fog még egy ideig megvalósulni.
Azon viszont nem lepődtem meg, hogy máris bejelentette, hogy nem fog lemondani. Ingla nyilatkozata is ugyanúgy hazugság, kampányfogás volt, lehetett tudni, hogy amíg a szabályok nem kötelezik, laporta nem fogja kiadni kezéből a hatalmat.
(Ez a maffiózós dolog érdekel, kifejtenéd nekem, akár pü-ben is?)
19
Lezárt