Joan Laporta

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Kire szavaznál a jelenlegi elnökjelöltek közül?

Laporta
68
66%
Bartomeu
17
17%
Majó
3
3%
Benedito
8
8%
Farré
6
6%
Freixa
1
1%
 
Szavazatok száma: 103
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2008.07.08. 15:34:25

Varga Tamás írta:Arról meg ne is beszéljünk, hogy az elmúlt bajnokságnak - papíron - a legerősebb kerettel futottunk neki, és a 3. helyen végeztünk úgy, hogy a szerényebb költségvetésű Villarrealtól is 10 ponttal lemaradtunk. Valójában egyetlen pillanatig sem voltunk versenyben a bajnoki címért.
Tehát ez Laporta hibája?
Pontosan erről beszélek: minden adva volt, hogy végigverjünk mindenkit és ezeket az adottságokat a vezetőségnek köszönhetjük.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.08. 15:29:09

Fernando írta:Nagyon remélem, hogy maradni fog Laporta. Ahogy nézem elég sokan akarják a távozását. Kérdem én. Miben lenne jobb ez az Albert Vicens? szerintem maximum annyiban, hogy Laporta mint név mellett sok volt már a strigula, uj név mellett még üres. Ennyi értelmét látom. Ráadásul szerintem Laportát elég kevesen tudják megközelíteni mint vezetőt. Rosell? Vicens? Nemhinném. Laporta húzta ki a csapatot a ganajból. 2 évig sorba nyertünk mindent. 2 éve pedig sorba lemaradtunk mindenről. Nemhiszem, hogy ez Laporta hibája lenne. Talán annyiban hibáztatnám, hogy nem télen hanem nyáron köszönte meg a munkáját Franknak.
Azt írod: "Laporta húzta ki a csapatot a ganajból." Ebből a mondatból hiányzik egy szó: IS. Meg Sandro Rosell, meg Ferran Soriano, meg Marc Ingla, meg Ronaldinho Gaucho, meg Frank Rijkaard, meg Deco, meg Samuel Eto'o, meg Puyol, meg Xavi, meg VV és sokan mások. Meg a 156 ezer soció együttesen. Mást nem hagytál ki. :wink:
Kép
Avatar
Messi-#19
Capitá del Barça
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2007.12.17. 09:42:15
Tartózkodási hely: Barcelona

2008.07.08. 15:28:33

Fernando írta:Nagyon remélem, hogy maradni fog Laporta. Ahogy nézem elég sokan akarják a távozását. Kérdem én. Miben lenne jobb ez az Albert Vicens? szerintem maximum annyiban, hogy Laporta mint név mellett sok volt már a strigula, uj név mellett még üres. Ennyi értelmét látom. Ráadásul szerintem Laportát elég kevesen tudják megközelíteni mint vezetőt. Rosell? Vicens? Nemhinném. Laporta húzta ki a csapatot a ganajból. 2 évig sorba nyertünk mindent. 2 éve pedig sorba lemaradtunk mindenről. Nemhiszem, hogy ez Laporta hibája lenne. Talán annyiban hibáztatnám, hogy nem télen hanem nyáron köszönte meg a munkáját Franknak.
teljesen egyetértek én is pont ezt az egy hibáját látom Laportának :roll:
Kép
Més que un club
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.08. 15:26:47

Andris!
Nem vagyok értetlen, a felfogásom sem nehéz.
Azt írod, hogy Laportáék az évtized sikerelnöksége. Részben igaz. Laportával simán egy lapon lehet említeni a MU vezetőségét, a Bayern elnökségét, Ramón Calderón elnökségét, Florentino Pérez elnökségét, a Milan vezetőségét. Sportszakmai szempontból feltétlenül. Erről ennyit. És igen, Pérez is sikeres volt: 2 PD- és két BL-győzelem, nem olyan rossz.
Laporta lemondásával semmilyen kár nem érné a Klubot, semmilyen poszt nem maradna üresen, az igazolásokat folytatni lehetne, Soriano pedig ottmaradna második emberként. Minden menne tovább, csak Laporta nélkül. Pótolhatatlan ember nincs, még Laporta sem az.
Az elmúlt két év pedig tényleg "csak" sportszakmailag volt teljes csőd. De, szerintem, ez a legfontosabb, ez a legszembetűnőbb. Szépek a gazdasági mutatók, csak azért nem adnak sem PD-elsőséget, sem más címeket. Arról meg ne is beszéljünk, hogy az elmúlt bajnokságnak - papíron - a legerősebb kerettel futottunk neki, és a 3. helyen végeztünk úgy, hogy a szerényebb költségvetésű Villarrealtól is 10 ponttal lemaradtunk. Valójában egyetlen pillanatig sem voltunk versenyben a bajnoki címért.
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.07.08. 15:21:26

Nagyon remélem, hogy maradni fog Laporta. Ahogy nézem elég sokan akarják a távozását. Kérdem én. Miben lenne jobb ez az Albert Vicens? szerintem maximum annyiban, hogy Laporta mint név mellett sok volt már a strigula, uj név mellett még üres. Ennyi értelmét látom. Ráadásul szerintem Laportát elég kevesen tudják megközelíteni mint vezetőt. Rosell? Vicens? Nemhinném. Laporta húzta ki a csapatot a ganajból. 2 évig sorba nyertünk mindent. 2 éve pedig sorba lemaradtunk mindenről. Nemhiszem, hogy ez Laporta hibája lenne. Talán annyiban hibáztatnám, hogy nem télen hanem nyáron köszönte meg a munkáját Franknak.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2008.07.08. 15:20:43

lionelmessi19 írta: Egész őszintén mondom hogy értetlenül állok az egész előtt. Magasan a világ legeredményesebb elnökségéről beszélünk, mégis ilyen komolyra fordult ez a nevetséges dolog.
Szivemből szóltál.
Magam sem értem, hogyan jutott a dolog idáig.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.08. 15:17:49

Laportáék, ha nem is a legjobban sportszakmai szempontból, de remekül vezetik a klubot. És Rosell nem hiszem hogy csak megközelítené a jelenlegi elnökség hatásfokát.

Laportáék az évtized sikerelnöksége, mindenképpen. Egy hatalmas méretű gazdasági válságból oda juttatták a csapatot néhány év alatt, hogy Európa rácsodálkozott.

Most volt két év nagyobb sport(!)siker nélkül, és a fejüket követelitek.
Pedig az igazoláspolitikánk semmiképp sem megkérőjelezhető szerintem, arról már nem is beszélve, hogy a világ legjobbjai vagyunk jóformán minden egyéb fontos szempontból, mint pl. gazdaság. Arról nem is beszélve, hogy pl. az Unicefel milyen kapcsolatba kerültek, hogy megismertették a világgal a BARCÁt!!!

Tamás és a többiek: nemtudom, lehet hogy nemtetszik amit láttok, lehet hogy nemszeretitek Laportát, de egyszerűen nem értem meg, hogy mért ilyen nehéz a felfogásotok. Nagyon rossz az időpont, akár az egész szezonja rámehet a csapatna, csak mert most követeltek bármiféle változtatást.

Nem hiszem el egyszerűen, hogy ennyire értetlenek vagytok. Bármi is történik majd, vagy történt volna(új választások), abból mindenképpen rosszabbul jött volna és még jöhet is ki a klub, hiszen könnyen a nyár, de akár még a szezon eleje is rámehet a változások okozta káoszra, de legalábbis rendetlenségre.

És Laportának nyilván eszébe nem jutna lemondani, ha nem szorítanák sarokba azok a barmok. Túl sok poszt maradna üresen, ezért kell lemondania. Akkor bezzeg maradna a seggén az a sok majom. :roll:


Egész őszintén mondom hogy értetlenül állok az egész előtt. Magasan a világ legeredményesebb elnökségéről beszélünk, mégis ilyen komolyra fordult ez a nevetséges dolog.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2008.07.08. 15:08:31

Varga Tamás írta: Visszakérdeznék: Laporta mit akar?
Bocsi, de ilyen badarsággal jönni...
Laportának BL-győzelem és 2bajnoki cim után már mi a fészkes fenéért ne lenne joga kitölteni a mandátumát?

Ráadásul a vezetés lépéseivel legtöbbször egyetértettem:
pl tavaly is nagyon jó igazoltunk, a feltételek mindig adottak voltak, az anyagi helyzet kiváló...

De mikor Rosell azzal jön, hogy tartsuk meg Deco-t (meg R10-t is), hagyjunk mindent igy, sőt ha jól emlékszem C. Ronaldo-val is dobálózott...egész egyszerüen nevetséges.
Dani Alvés leigazolásáról ugye mit is mondott?

Talán egyedül Arsavin leigazolásával kapcsolatban alkotott véleményével értettem egyet.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.08. 14:59:57

Replay írta:
Varga Tamás írta:Rosell és Giralt nem csúszó-mászók, hanem nem értenek egyet Laporta elmúlt kétéves munkájával, és változást szeretnének. Ezt az igazgatótanács egy jelentős része megértette.
Izgatottan várom a fejleményeket.
Rosell egész egyszerüen hatalmat akar.
Ha kicsit is szeretné imádott klubját, nem zavarna be, ha nem tisztán megvárná a következő választást.
BL-győzelem, 2bajnoki cim után simán megérdemli a jelenlegi a vezetés a javitás lehetőségét.
Visszakérdeznék: Laporta mit akar?
Bocsi, de ilyen badarsággal jönni...
Kép
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2008.07.08. 14:58:22

Varga Tamás írta:Rosell és Giralt nem csúszó-mászók, hanem nem értenek egyet Laporta elmúlt kétéves munkájával, és változást szeretnének. Ezt az igazgatótanács egy jelentős része megértette.
Izgatottan várom a fejleményeket.
Rosell egész egyszerüen hatalmat akar.
Ha kicsit is szeretné imádott klubját, nem zavarna be, ha nem tisztán megvárná a következő választást.
BL-győzelem, 2bajnoki cim után simán megérdemli a jelenlegi a vezetés a javitás lehetőségét.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.08. 14:54:14

ozsimiki írta:pfff.

Nem értem,h igazolásokat miért nem lehetne megvárni. Keverik rendesen mindenhol a szhart,de h ebből csak vesztesen jön ki a csapat az tuti...
Tudod Miki, szerintem, nincs teljesen igazad. Az igazgatótanácsban is sokan úgy érzik: elfogyott körülöttük a levegő. Ilyen körülmények között pedig rendkívül nehéz dolgozni. Vagy az üdvözítő lenne, ha mondjuk a bajnoki meccseken a szurkolás égisze alatt a szurkolók Laporta ellen tüntetnének?
Másrészt, úgy látom, vannak még páran, akik értik a lényegét ennek a szavazási végeredménynek. Senor Laporta jogilag elnök maradt, gyakorlatilag viszont megbukott. Red mondatai teljesen helytállóak. Én is ezt papoltam két napon keresztül, de a többség lehurrogott - torrestoni, Miki te is, Boixos is ellenvéleményt fogalmazott meg, Zoli stb. -, hogy nincsen igazam. Pedig, szerintem, az én gondolatmenetem életszerűbb, mint azoké, akik a maradását akarják.
Rosell és Giralt nem csúszó-mászók, hanem nem értenek egyet Laporta elmúlt kétéves munkájával, és változást szeretnének. Ezt az igazgatótanács egy jelentős része megértette. Azok nem értették meg, akik Laportától függenek, akiket Laporta emelt pajzsra. Naná, hogy ők kitartanak mellette, hiszen ha bukik, ők is buknak.
Ferran Soriano pedig hiába marad alelnök, az ő sorsa oly mértékben összekapcsolódott Laportáéval, hogy 2010-ben az esélytelenek nyugalmával indulhat harcba.
Izgatottan várom a fejleményeket.
Kép
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.07.08. 14:33:14

Laporta már csak akkor tudna nőni a szememben egy nagyot, ha most csütörtökön tényleg lemond, megmentve ezzel a személye körüli levegőt, lenyugodnának a kedélyek, egyben maradna az elnökség, befejeződhetnének az igazolások és nem utolsó sorban beismerné, hogy a sóciók többségének akaratával nem mehet szembe.

Becsülném, ha ezt tenné, remélem képes kultúráltan veszíteni.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2008.07.08. 14:27:11

Replay írta: Hát mégis sikeres lesz a csúszó-mászó Giralt+Rosell páros ügyeskedése?
Ezzel a teljes következő szezont tönkrevághatják.
De gratulálok annak a 60-70ezer úgynevezett "soció"-nak, aki 'mit is' ? az egész szavazásra...

:evil: :evil: :evil:
Rosell meghatározó játékosokat hozott ide, mielőtt "kitették"....
Egyébként sem biztos, hogy Laporta 50% felett kapott volna, ha azok elmennek, akik távolmaradtak a szavazástól...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2008.07.08. 13:57:16

Én sem gondoltam volna. Eléggé nagy a zűrzavar a vezetőségen belül is, ezek szerint sajnos :(
Remélem ezen felülkerekednek, mert most nagyon nagy szükség van az egységes kiállásra.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.07.08. 13:56:19

pfff.

Nem értem,h igazolásokat miért nem lehetne megvárni. Keverik rendesen mindenhol a szhart,de h ebből csak vesztesen jön ki a csapat az tuti...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2008.07.08. 13:53:13

No comment.

Reggel már olvastam olyasmit, hogy az igazgatóságon belül is követelik egyesek a lemondását.
De erre azért nem gondoltam volna.

Hát mégis sikeres lesz a csúszó-mászó Giralt+Rosell páros ügyeskedése?
Ezzel a teljes következő szezont tönkrevághatják.
De gratulálok annak a 60-70ezer úgynevezett "soció"-nak, aki 'mit is' ? az egész szavazásra...

:evil: :evil: :evil:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Replay 2008.07.08. 13:57:05-kor.
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2008.07.08. 13:52:11

Állítólag az igazgatótanács egyes tagjainak nyomására csütörtökön lemond Laporta. Helyét az eddigi alelnök Albert Vicens veszi át.
Íme a link a Sport weboldaláról:

http://www.sport.es/default.asp?idpubli ... cio_PK=803
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2008.07.08. 10:26:04

Gajus írta:Én pedig azt gondolom, hogy aki le akarta váltani Laportát az mind elment szavazni igennel, aki pedig nem akarta, az vagy nem-el szavazott, vagy nem ment el szavazni!
Ez a demagógia! Ezt csak Magyarországon veszik be az emberek... Aki nem szavaz, az nem mondott véleményt! Ergo, nem döntöt.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Gajus
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:25:53
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.08. 10:20:34

Én pedig azt gondolom, hogy aki le akarta váltani Laportát az mind elment szavazni igennel, aki pedig nem akarta, az vagy nem-el szavazott, vagy nem ment el szavazni!
Barca,Barca,Baaaarca!
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2008.07.08. 10:04:58

Boixos írta:118.528 socióból, 39.389 ment el szavazni és közülük 23.870 szavazott laporta ellenében. ennyit a többségről.

mindenesetre laportáéknak fell kell kötni a gatyájukat és abba kell hagyniuk a tökölődést, mert lehet, h egy következő megmérettetésen mindenki visz magával még egy embert és azt már nem biztos, h így kibekkelik.
Ezzel egy csak egy baj van! Aki nem megy el szavazni, annak a szavazata nem számít! Aki nem él a demokratikus jogaival, az vállalja, hogy mások döntöttek helyette.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2008.07.08. 10:01:58

Laportának nincs önkritikája... 60% az 60%! A nyári igazolásokat még levezényelhette volna, de utána fel kellett volna állnia...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
kapitány
Jugador del Barça
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2008.01.06. 11:38:29

2008.07.07. 21:12:02

engem nem érdekel, hogy ki az elnök és, hogy ki mennyit lop, csal, hazudik csak a trófeák jöjjejenek a vitrinbe!!! és ne feledjük laporta eddig 3-nál jár... azért nem olyan rossz az sztem!
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2008.07.07. 21:11:48

Mostantól bárki eltér a témától, azonnal eltiltás kap!
Nem értem, miért nem lehet megérteni a figyelmeztetéseket?!
S.
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2008.07.07. 21:05:11

Szépen elkanyarodtatok a topic témájától... :twisted: Én azt mondom, ilyenkor elég adni neki link(ek)et, amivel rámutathatsz, hogy mit, miért állít tévesen..., ezért kár volt oldalakon keresztül vitatkoznotok.
Nah, Laporta maradt, s most beindul, mint Torgyán Józsi, s szétlopja a kulbot :twisted: :twisted: :twisted: Természetesen ez hülyeség, folytatódjon a munka, nincs lemondás, s tessék bizonyítani. Eto'o-t pedig megtartani.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.07. 21:01:48

Elég már ebből!

Joan Laporta topicja!!!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Lezárt