Joan Laporta

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Kire szavaznál a jelenlegi elnökjelöltek közül?

Laporta
68
66%
Bartomeu
17
17%
Majó
3
3%
Benedito
8
8%
Farré
6
6%
Freixa
1
1%
 
Szavazatok száma: 103
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2008.07.05. 13:31:13

currahee írta:tényésvaló h laporta volt az aki kihúzta a Club-ot a szarból és megteremtett egy jó csapatot és anyagilag is nyereségessé tette a klubot, valamint nagyon sok jó döntés, szerződés, tett van a neve mellett; csakhogy ez amit most az utóbbi időben csinál az nem teljesen jó... az h oan módon küldi el a közelmult sikercsapatának játékosait, hát h is mondjam nem méltó hozzájuk...
Szerintem ezt a döntést meg kellett hozni!Ennek a csapatnak az ideje lejárt!Nem tudtak már egymásért úgy kűzdeni,ahogy kellett volna!Ebben az évben ez volt eddig a legjobb döntés szerintem!Mert ha korszakváltást akarunk,akkor a magot kell kicserélni,nem a "vázat"!Itt most mindkettőt kicserélik nagyjából!Én szurkolok Laportának!

Ui.:És nemmel szavazok! :lol:
.
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2008.07.05. 12:59:30

tényésvaló h laporta volt az aki kihúzta a Club-ot a szarból és megteremtett egy jó csapatot és anyagilag is nyereségessé tette a klubot, valamint nagyon sok jó döntés, szerződés, tett van a neve mellett; csakhogy ez amit most az utóbbi időben csinál az nem teljesen jó... az h oan módon küldi el a közelmult sikercsapatának játékosait, hát h is mondjam nem méltó hozzájuk... de ez a Barça-nál mindig így volt h a nagy játékosok a hátsóajtón távoznak... meg mostanában sok oan dolga volt laportának ami nem helyes meg nem kéne szétverni a csapatot, de ugyanakkor ő volt az aki meghozta a sikert. vannak hibái, de nem gondolom h idő előtt kéne távoznia. így semmiképp. ugy vagyok vele h ha már meg lett választva akkor az illető legyen az bárki töltse ki az elnöki idejét, periódusát. persze naon nagy balfék esetzében lehet h ez másképp lenne... de laporta annyit nem hibázott, még... és reméljük h tanul a hibáiból most már. az ellenzék kicsit unszimpatikus és furcsa dolgaik vannak és nem hiszem h ők kellenének most még. a másik meg h naon rosszkor jön ez a szavazás, az átigazolási időszak kellős közepén, és hát nem szeretném h az legyen h a Barcelona egy félig átalakított kerettel kezdje az új idényt. ez nagyon fontos lenne h rendesen be tudják fejezni az átigazolásokat. mert ha győz az ellenzék akkor ebből komoly probléma lehet és akkor az őket pártolók is lehet h kicsit meg fognak bánni dolgokat... be kell fejezni az átigazolásokatkell egy komoly csatár (ha megy eto'o; sajnos ugy néz ki menni fog...) egy középpályás és egy balszélső. vmint ronaldinho-t el kell adni még most amíg lehet érte vmit kapni is mert még egy [auto_cenzúra] idény és ára sem lesz... ugyanakkor biztos vagyok benne h ő ujra fel fog ülni a futball trónjára mint a világ legjobbja de ezt már nem itt fogja megtenni. mennie kell Barcelona-ból mert ez a viselkedés amit ő csinált ebben az évben nem méltó se hozzá se a klubhoz. uj kihívás kell neki.
na de mindenesetre kíváncsi vok mi lesz holnap... remélem h a 'nem' nyer és laporta-ék maradnak, bár sokszor már én is kívántam volna h menjenek de nem hiszem h ez msot alkalmas pillanat lenne erre...


Força Barça!!
"més que un club"
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.07.05. 12:00:09

Am a választások eredményeit mikor tudjuk meg?Még aznap?
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.07.05. 11:48:26

Mindenféleképp hagyni kell Joanékat dolgozni.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.07.05. 11:45:39

Engem ez a Laporta interjú mikor elérzékenyült maggyőzött, látszott rajta h őt nem csak az elnöki lehetősége izgatja hanem maga a BARCA.Remélem ők nyernek.
Mosquito

2008.07.05. 03:12:07

MichaaBee írta:Remélem, hogy Laportáék fognak nyerni, nekem nagyon nem szimpatikus ez a Rosell. Tavaly és tavalyelőtt ott nyafogott, hogy el kell adni Ronaldinhót. (Nem azt mondom, hogy nem volt igaza). Most meg azzal kampányol, hogy meg kell tartani Ronnie-t. A pofátlanság tetőfoka! :x
Rosell megijedt. Látja, hogy Laportáék újra rátaláltak a helyes útra(elküldték Franket, motivált játékosokkal megújítják a keretet, stb) és lépnie kellett. Tudja jól ha a csapat ismét sikereket ér el, akkor sokkal kevesebb esélye lesz a következő választásokon. Ebből is látszik mennyivel fontosabb neki a hatalom vagy a revans Laportával szemben, mint az FC Barcelona.

2 lehetőséget látok, ha Joanék távoznak a nyáron:
1. a nem befejezett csapatépítés és a bizonytalanság miatt elúszik a szezon,
2. hiába is váltják le a vezetőséget, a dolgok már mennek a maguk útján(új edző már van, változott a keret is) és ha sikeres lenne a következő szezon azt még mindig Laportáéknak köszönhetjük(és persze a csapatnak), mert Sandroék már semmit nem tudnának befolyásolni.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.07.05. 01:53:50

Amugy valóban nem könnyű a döntés. Én abba a táborba tartozom, akinek tele van a töke Laportával, és örülne, ha menne, és szivesen látná Rosselt. Csak nem most, mert ez most valóban nem tenne jót a csapatnak. Nemtudom, ha szavazhatnék, mit választanék, talán tartózkodnék. De az is lehet, h nemmel szavaznék, ugy még mindig nagyobb az esély a sikeres szezonra. Bár az is kérdés, h ha Laportáék mennének lehetne-e igazolni, stb...Szóval innen annyira nem látni a dolgokba. A kintiek viszont valószinűleg jobban belelátnak, és ezért is mondom azt, jó, h az ő kezünkben a döntés.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2008.07.04. 21:50:37

Remélem, hogy Laportáék fognak nyerni, nekem nagyon nem szimpatikus ez a Rosell. Tavaly és tavalyelőtt ott nyafogott, hogy el kell adni Ronaldinhót. (Nem azt mondom, hogy nem volt igaza). Most meg azzal kampányol, hogy meg kell tartani Ronnie-t. A pofátlanság tetőfoka! :x
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.07.04. 21:15:46

Olvasva a mostani cikket az ATV meg a Hírtv jut eszembe :oops: Gusztustalan hatalmi harc, ez most nagyon hiányzik.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.07.04. 21:03:07

Ennek ellenére mégsem néz ki túl szerencsésen, hogy linkkel bizonyított, hogy ilyet nem mondott. Tehát innentől kezve felesleges erre hivatkozni, mert 99,99% hogy hülyeség és ő nem beszél össze-vissza.

Mellesleg nekem sem tetszik, ahogy a háttérből beleszól a dolgokba, de szvsz merész feltevés, hogy ő irányít, és ca. 10 ember bólogat hozzá. Biztos megkérdezik, biztos javasol, és az is biztos, hogy a szava kétszer többet ér ott, mint bárki másnak. De a mostani szavazásról is elmondta Cruyff véleményet (szavazat nemmel), viszont azt is mondta, hogy mindegy hogy mire szavaznak a sociók, csak szavazzanak.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.04. 20:48:40

Drigo írta:Én viszont utánanéztem a dolognak, mert épp elenkezőleg emlékeztem rá. És EZ az interjúja, megerősítette a az én emlékezetemet. Annyit mondott, hogy a képességei megvannak hozzá, hogy jó edző váljék belőle ugyanakkor a Barçánál mindenki a nulláról kezdi.
Én nem itteni nyilatkozatáról beszéltem, ezt egy szóval sem mondtam. Már nem emlékszem, hol, és ne is kérdezd meg, mert rég volt, és sok minden történt azóta.

Ja, és gekkodan!
Egyet kell értsek Veled - már megint.
Johan I nagy játékos, és nagy edző volt a klubnál. Viszont undorító, ahogy a háttérből irányít. Csak a vak nem látja, hogy mindenkor az történik, amit az öreg úr akar. Laporta meg Bólogató János módjára viselkedik.
Kép
mrlevy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2006.05.14. 13:12:39

2008.07.04. 20:28:27

Ezt az ökörséget :shock: :shock:

CRUYFF-éra??NEVETSÉGES :lol: :lol: Még ha igaz is hogy beleszólása volt, van a dolgokban,ez miért baj??Ő A BARCA 1IK GIGÁSZI IKONJA :!: :!: Az emberek szeretik,elismerik, és nem véletlenül hallgatják szájtátva ha mond vmit :!: :!: Rengeteget tett mind játékosként, mind edzőként a BARCÁÉRT :!: :!: Nem hiszem hogy a BARCA ellen beszélne,vagy ne azt akarná hogy nyerjen a csapat :!: :!: Remélem beválik PEP is,mert hát állítólag nagymértékben az ő "érdeme"hogy ő lett az edzőnk :wink: :wink:

Amúgy ÉN 1ÉRTELMŰ NEMRE VOKSOLOK :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2008.07.04. 20:28:13

Varga Tamás, Antiimperialista!

Legyen véleményeket, érveljetek, oké,ti még a normális hozzászólók között vagytok (bár VT neheztel rám, meg nem csípjük egymást-ez az ő hülyesége-, de attól még így van), és még meg is értelek titeket, de azért már nagyon ott járunk, ahol a part szakad. Egyrészről: Cruyff sokkal jobban ért hozzá, s az ő szava többet ér, mint itt az összes fórumozóé együttvéve, beleértve titeket is. Másrészt Cruyff hozzátette, hogy mindenki saját józan látásmódja és véleménye alapján döntsön. Továbbá Rijkaard fő kritikusai vagytik, és egyet is értek veletek, ilyen puhapöcsűen nem lehet vezetni egy Barcát, de ne vitassuk el tőle, ami az övé. Az eredmények őt igazolták az első 3 évben.
Én nem hiszem, hogy ennyire komolyan kéne venni ezt az ügyet, nincs válság, és abban biztos vagyok, hogy attól nem menne jobban a következő idényben, ha új vezetőség lenne. Először legyen rend a színpadon, s majd a színfalak mögött ráér azután, hogy a nézők azt látják, ami jár nekik...
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.07.04. 20:25:47

Cruyff teljesen kiborít!

Nagyon tisztelem és sokat tett a csapatért, de felfoghatná, hogy már nem ő itt a király, a kormányokat is 4 évre választják, de a jól működő politikai rendszerekben mindig megvan a bukás lehetősége. Bizalmatlansági indítványok, lemondás, feloszlatás, sorolhatnám. A sóciók úgy döntöttek, hogy jöhet a szavazás, Cruyff bácsinak innen üzenem, hogy volt egy bizonyos kritérium, mégpedig az, hogy megfelelő mennyiségű aláírással lehet szavazást kezdeményezni. Ez megtörtént. Innentől ne süketeljen nekem arról, hogy 4 évre választanak elnököt, mert nem gyűlt volna össze a megfelelő mennyiségű aláírás, ha mindenki rendben találná a dolgokat. Cruyff foglalkozzon a focival, menjen el edzősködni valahova, vagy egy TV-hez szakérteni, de a Barcához jelenleg jogilag semmi köze nincs, még akkor sem ha Laporta tanácsosa, de még akkor sincs több joga, ha tagja a klubnak, mert ezzel elég sokan vannak így hálistennek. Ennyi erővel minden sócionak adjunk médiafelületet, mert jelenleg egyiknél sincs több joga.

Baromira elegem van az okoskodásából. Laporta meg úgy viselkedik mint egy éretlen kamasz, nem engedném meg egy pártolómnak sem, hogy ilyen ostoba nyilatkozatokat tegyen. 4 évre szól a mandátum, de elkergethetik, ha a többség így akarja, ezáltal az ilyen érvek nem relevánsak. Még akkor sem, ha a nagy király Johan mondja. Inkább menjen edzőnek, ha már ennyire minden lében kanálkodik. Ez nem klubszeretet, ez fontoskodás és okoskodás.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.07.04. 20:15:22

Én viszont utánanéztem a dolognak, mert épp elenkezőleg emlékeztem rá. És EZ az interjúja, megerősítette a az én emlékezetemet. Annyit mondott, hogy a képességei megvannak hozzá, hogy jó edző váljék belőle ugyanakkor a Barçánál mindenki a nulláról kezdi.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.04. 19:44:27

antiimperialista írta:
Varga Tamás írta:Egyébként Ati szavaival és mondataival a legteljesebb mértékig azonosulni tudok.
Cruyff-ból pedig már nagyon elegem van. Az egyik indoka, hogy az elnökséget négy évre választották. Pfff, mekkora egy ökörség.
Ezzel pedig én értek egyet! Minden tiszteletem az öregé, de nem bánnám, ha többet nem szólna bele a csapat ügyeibe. Én már évek óta haragszom rá, mégpedig azért, mert van gaal másodszori bukása után is ragaszkodott ahhoz, hogy holland edző legyen, ezért került rijkaard a klubhoz, pedig már akkor lehetett volna egy igazán jó edzőt szerződtetni. Ez szerintem Cruyff sara...
ez így van. És tudod, mi a legszebb? Valószinű, hogy kevesen emlékeznek rá, de én igen. Valamikor április vége-május eleje táján, mikor először felröppent Pep neve, mint lehetséges edzőé, határozottan ellene foglalt állást. Valami olyasmit nyilatkozott, hogy nagy kaliberű zseniális játékos volt, de edzői tapasztalatai miatt nem felkészült még a kispadra. Mára meg ő lett az istencsászárkirály veryhappy beautiful edző. Hogy van ez? Én nem értem. Valaki megmagyarázhatná.
Kép
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.07.04. 19:40:33

Varga Tamás írta:Egyébként Ati szavaival és mondataival a legteljesebb mértékig azonosulni tudok.
Cruyff-ból pedig már nagyon elegem van. Az egyik indoka, hogy az elnökséget négy évre választották. Pfff, mekkora egy ökörség.
Ezzel pedig én értek egyet! Minden tiszteletem az öregé, de nem bánnám, ha többet nem szólna bele a csapat ügyeibe. Én már évek óta haragszom rá, mégpedig azért, mert van gaal másodszori bukása után is ragaszkodott ahhoz, hogy holland edző legyen, ezért került rijkaard a klubhoz, pedig már akkor lehetett volna egy igazán jó edzőt szerződtetni. Ez szerintem Cruyff sara...
19
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.04. 19:33:44

LG írta:Én mind2 lehetőséggel elégedett leszek. Ha a pártolók ugy látják, elég Laportából, akkor bizony mennyen. Ha biznak továbbra is benne, akkor maradjon. Sztem a döntést majd ne kérdőjelezze meg senki itt a forumon, a pártolók döntését el kell fogadni :!:
Ezt én magam is így gondolom.
Egyébként Ati szavaival és mondataival a legteljesebb mértékig azonosulni tudok.
Cruyff-ból pedig már nagyon elegem van. Az egyik indoka, hogy az elnökséget négy évre választották. Pfff, mekkora egy ökörség. Anno Gaspartot is négy évre választották. Akkor Laportának nem volt joga kezdeményezni a leváltását. Dehogynem, és jól is tette. Gaspartnak mennie kellett.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.07.04. 19:27:00

Én mind2 lehetőséggel elégedett leszek. Ha a pártolók ugy látják, elég Laportából, akkor bizony mennyen. Ha biznak továbbra is benne, akkor maradjon. Sztem a döntést majd ne kérdőjelezze meg senki itt a forumon, a pártolók döntését el kell fogadni :!:
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.07.04. 18:59:57

rosell alapjában véve nem rossz gyerek, ő volt az egyik fő "oka" a barca feltámadásának. az egyik, de nem az egyetlen, a sikerek egy csapat munkájának voltak köszönhetők.
ezzel együtt sztem elszaladt vele a ló, nagyon rápöröghetett a hatalomra.
amikor lekoccolt, akkor sem mondott semmi konkrétumot az okokról, annyit fűzött hozzá a szituhoz, h nem ért egyet laporta állítólagosan diktatórikus vezetési stílusával, de ezt nem részletezte bővebben.
de hol van a diktatúra? miben van lehetősége laportának diktatórikusan dönteni? nem ismerem pontosan a Klub működési szabályzatát, de sztem laporta nem egyszemélyben dönt a dolgokról, hanem egy team teszi ezt, bár nyilván neki, mint elnöknek vmivel tuti, h nagyobb szava lehet a többieknél.
meg ez a "tönkreteszi a Klubot" is eléggé sántít... miért tette tönkre?
jó, nekem is "bántja" a csőrömet a két legutóbbi bukta a bajnokságban, pláne az elsőnek a módja, de azért még így is a dobogón végeztünk. nekem, mint szurkolónak persze, h nem jön be, h nem lett bajnok a csapat, mert egy barcelonának mindig a bajnoki címért kell harcolnia, de azért mégse keverjük össze a mostani bugit a gaspart-érával vagy inkább annak a végével, amikor az uefás helyekért is keményen meg kellett kűzdenie a brigádnak.
az egyértelmű, h laportáék nagyon sok dolgot elbsztak, nagyon nagy saruk van abban, h hagyták kicsúszni a kezükből az irányítást, h a meghatározó játékosaink közül többen is azt gondolhatták, h nekik már mindent szabad és a kisujjukat sem kell megmozdítani a Klubért, h í vezetőség ezeket a felmerülő problémákat nevetségesen puhap.csű módon probálta meg kezelni, aminek meg is lett az "eredménye", mert még szarabbak lettünk, de mindezek ellenére nem zavarnám el őket MOST, mert mondhat bárki, bármit, de olyan nincs, h egy ilyen cirkusz és az utána esetlegesen bekövetkező váltás nem lenne kihatással csapatra, ráadásul rosell(ék)ben egyszerűen nem látok annyit, amitől ők annyival jobban csinálnák a dolgokat, h azért érdemes legyen egy ilyet borítani.
nekem úgy tűnik, h rosellék és laportáék között nincs olyan egyértelműen szembetűnő különbség, mint ami megvolt gasparték és laportáék között anno. persze ez szigorúan magánvélemény, és igaza van az Atinak abban, h lehet, h kint másképp látszik a szitu, mint innen mao-ról.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Ypsilon
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2008.06.24. 13:15:24
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.04. 17:52:15

Teljesen értelmetlen ez az egész a Barca(mint csapat) szempontjából! Ez semmi más, mint hatalmi harc! Amíg az egyik hatalmon van, addig a ő fog lopni, csalni, hazudni és a másik ezt szajkózza. Amint a másik hatalomra kerül, ő fog lopni, csalni, hazudni és az egyik fogja ezt szajkózni. Ez ugyanaz mint a kib*szott politika. Itt pénzről van szó, rengeteg pénzről! A futball üzlet. Mi másért akarna elnök lenni bárki is, ha nem a stex miatt! A Madrid átélte ugyanezt nemrég. Nem ezen múl ez a 2bajnoki cím, hidjétek el! Az, hogy a hatalom kinek a kezében van, csak addig terjed ki a játékosokra és az eredményekre, amíg bizonytalanság és feszültség van! Persze elnök és elnök között van különbség! De olyan kluboknál, mint a Real vagy a Barca, anyagi szempontból nem jelentős! Akkor van elbas*va a dolog, ha egy elnök elhiszi magáról, hogy ért a focihoz, de ha netalántán így is van, akkor se szóljon bele! Akkor menjen edzőnek! Lásd nálunk Perez! Apropó! Perez-Laporta! Észrevettétek a párhuzamot köztük? Mindketten helyrerakták anyagilag a klubot, mindketten minőségi focit és játékosokat valósítottak meg, mégis köpködtek/köpködnek/ rájuk! Én amondó vagyok, hogy maradjon legalább a mandátum végéig Laporta! Egyrészt megérdemli, hogy kitölthesse, másrészt most megmutathatja, hogy igenis a Barcáért él, dolgozik és ő a jó elnök! Akármi is lesz, én annak szurkolok, hogy ez az egész ne viselje meg a csapat felkészülését!
Kép

Hala Madrid!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2008.07.04. 16:08:49

Nem semmi növekedés. De az a 190 milcsis adósság még mindig nagyon csúnya sajnos. De remélem még egy jó ideig megmarad ez a stabil növekedés és szép lassan csökkeni fog az adósság. De jó is hogy erről cikk készült mert úgy vetem észre nagyon sokaknak fogalmuk nincsen a klub anyagi helyzetét illetöen. Ami persze nem baj, nem lehet minderől tudni. Csak nem egyszer láttam, hogy nem számit semmi, hitelt kell felevenni, meg miért sajnálják a 40 milliókat játékosokra.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
robbyt
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2008.03.05. 09:51:02
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou!

2008.07.04. 15:37:39

Valszeg ezért is hozták még a szavazás előtt nyilvánosságra az adatokat!Szerintem Laporta maradni fog,én reménykedek benne!
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2008.07.04. 15:30:32

Húúh ezek a számok télleg durvák!! Úgy h nem nyertünk semmit és igazoltunk és még így is növekszik télleg elég jó! A buták földterületet vesznek és nem az üllői úti 6+2 hektárosat :D Jah és ez a Rosselnek nem a nikehoz volt vmi köze?
DaveN
Jugador del Barça
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2007.12.24. 11:57:47
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.04. 15:06:30

norbert55 írta:A mostani megjelent cikkben is látszik h Laportáék mijen jó anyagi helyzetbe juttaták a Barcát.Én remélem h maradnak.Nemcsak az igazolások miatt.Am ha Laporta maradna,és a köv.szezonban ismét jó csapat lennénk fogadjunk elkezdenének nyalni megint Laportának.
laporta azért nem csak elrontani tudja a dolgokat... most mindenki arról beszél h laporta miatt van minden rossz, nem tudom, lehet h van neki is felelőssége benne, de azért nélküle nem lenne most itt ahol van a BARCA.
Lezárt