A szerencsés 11!

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.04.02. 20:51:02

Na jó, ebből azthiszem elég lesz.

Attól, hogy valakinek nem nyerte el tetszését a tréfa, még nem HÜLYE(erre van autócenzúra?majd kiderül), mégha egyedül, vagy kisebbségben is van.

Szóval mielőtt elszabadulnának az indulatok lezárom a topicot, elvégre elmúlt már április egy.

A múlt felemlegetése valóban nem volt bölcs dolog a részemről. De a "tréfát" nem bántam meg.

Marci, jövőre is lesz április!
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2008.04.02. 20:49:44

Varga Tamás írta:Az nem vicc volt, hanem egy kísérlet.
Mint ahogy ez is.
Mindkettő valótlan volt.
Csak a reakciók eltérőek.
Pont.
PS: nem csalódtam, a késztetésnek nem Tudtál ellenállni. :wink:
Kísérlet?Neked hogy van jogod CSAK ÚGY kísérletezni egy állattal?
Peeeeeeeeeeeersze,mert úgy tartotta a kedved/tek...na meg persze SZERENCSÉTLEN nem tud visszalőni.....pedig jó lenne ha ők is megtorolnák az efféle atrocitásokat.
Szóval ilyen alapon CSAK ÚGY kísérleteztek az itt lévő fórumozókkal,mert ez sem gázabb semmivel sem annál,amit te meg a hozzád hasonlók csinálnak/tak....
Kíváncsiak voltak, hogy reagálnak az emberek,attól hogy nem érted a viccet nem jelenti azt hogy nem volt vicces....SŐT!
Az értékrended,fenntartásaid....nálam a begyepesedéssel egyenlők, mind1ik kivétel nélkül :shock:
Mert érdekes, hogy ha valaki leírja a VÉLEMÉNYÉT , sok esetben támadásnak veszed...és egyből jössz az "igazad van DE nekem még inkább igazam van" című fejezettel....

Ja,a SŐT az akart lenni PICIVEL FELJEBB ,hogy képzeld: én kapásból azt mondtam: kamu a Nou Camp-os dolog :shock:
KÉPZELD,ILYEN FELFOGÁS IS VAN......na mit szólsz?
Az életet vedd komolyan,ne az ilyen és ehhez hasonló "hírmorzsákat"...
Ha egy ilyentől egy világ omlik össze benned,gondolkodj el, de lehet az igazság odaát van
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.04.02. 20:49:34

Chris0527 írta:

szerk.: Riva! Micsoda hasonlat =D> :lol:
OFF: ez lesz az aláírásom. :roll:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Oleguer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2007.10.07. 21:09:44
Tartózkodási hely: DebreceN
Kapcsolat:

2008.04.02. 20:49:16

Jókis átverés volt ez. :wink: Aki bevette, szerintem megérdemelte, ha valaki jobban belegondol, ilyen nemlétezik. Sőt, többen leírták, hogy kamu. :lol:
Visca el BARCA!Visca el BARCA!Visca el BARCA!
---------------Katt ide----------------
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.04.02. 20:49:15

Akkor még egyszer, utoljára, a gyengébbek kedvéért. Akinek nem inge, ne vegye magára.
Van a vicc, a hülyéskedés, a tréfa. Ez, nem az volt - szerintem.
Az én esetem és ez ugyanaz a kávéház, csak annyi a különbség, hogy más volt az eszköz, és az nem április elsején íródott.
Itt sokan beleélték magukat a dologba, én is. Minden vágyam látni Barcelonát, a stadiont, a múzeumot. Magamba szívni a katalán nagyváros levegőjét, járni ott, ahol szeretett klubom futballistái járnak, leülni a Sagrada Familia egyik padjára és imádkozni Istenhez, ahol lehet, hogy pár nappal korábban Deco vagy Márquez tette ugyanezt. Elhittem, beleéltem magamat, és most mérhetetlenül csalódott vagyok.
Ezen fenn lehet akadni, ki lehet osztani, le lehet hülyézni - megszoktam már. De, nincs igazatok. MOST, NINCS!
És, Bálint!
Az utolsó megjegyzésed pedig igaztalan és fájó. Nem vártam volna ezt Tőled! Mástól igen, de Tőled nem. Na mindegy, sokat lenyeltem már, ezt is le fogom. Mert szeretlek Benneteket, mert szeretem a honlapot olvasgatni, a véleményeket böngészgetni, és az éteren keresztül érdekes-értékes emberekkel megismerkedni.
Barátsággal: Varga Tamás, a meg nem értett. :cry:
Kép
Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2008.04.02. 20:47:24

grecki írta:Soha nem hittem volna, hogy ilyet fogok mondani, de HANGYÁNYIT egyetértek Fántomasszal.
Az alapelvel énis mert nem volt szép dolog de azért nevetséges vmilyen szempontbólha én találtam volna ki biztos nagyon röhögnék most azon akik benylaták velem együt Nekem az nem tetszett ill azért irtam mert Tamás leírja a véleményét amit nyugott szivvel megtehet de elvárja sőt felszólít hogy ne reagáljon rá senki...Nekem ez elég ellentétes :roll:

szerk.: Riva! Micsoda hasonlat =D> :lol:
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2008.04.02. 20:45:17

Varga Tamás írta:Nos, lehet, hogy én vagyok az egyedüli, aki fennakadt ezen. Na, éééés! Talán, gondot okoz? Vagy nem szabad?
Sokszor leírtam már, csak ismételni tudom magamat. Nekem nem mindig egyezik a véleményem a nagy többség véleményével, de fenntartom azokat.
Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2008.04.02. 20:41:24

Soha nem hittem volna, hogy ilyet fogok mondani, de HANGYÁNYIT egyetértek Fántomasszal.

Remek átverés volt, az egyszer fix. Viszont nekem speciel reményt adtatok, beleéltem magam, valahol elhittem, el akartam hinni, hogy életem egyik legnagyobb élményében lehet részem. Sz@r volt a felismerés, fájt, még most is beleborzongok, ha rágondolok, de néhány nap elteltével már csak röhögni fogok rajta.

UI: Dani, ezt egyszer még visszakapod. :wink: :D
Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2008.04.02. 20:39:05

Varga Tamás írta:meggyőzni úgysem tudtok. :wink:
Már nem azért de a te hszeidet türjük itt és felszolitasz hogy kiméljünk meg a magyarázkodástól utána meg ilyet irsz hogy nem tudunk meggyőzni. Én télleg úgy gondolom hogy nem a többséggel van a baj... :roll:
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2008.04.02. 20:35:31

Varga Tamás írta:csak az eszköz volt különböző.
Meg az időpont, de ez tökmind1 igazából. De nem érdekel. Neked aztán mondhat akárki akármit...
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.04.02. 20:32:53

Sharky írta:Sokkal inkább érzem ízléstelennek azt, ha vki -jelen esetben Te- azzal viccel/kísérletezik/, hogy egy macskát lődözött, mint ezt az átverést/tréfát. Főleg ha végig gondolja az ember, azér érezheti, h nincs túl sok valóságalapja.
Ezek szerint én hülye vagyok, mert nem tudtam értelmesen végiggondolni.
Az elv ugyanaz, csak az eszköz volt különböző. Ennyi. Aztán magyarázkodhattok, ameddig akartok, meggyőzni úgysem tudtok. :wink:
Kép
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2008.04.02. 20:30:03

Sokkal inkább érzem ízléstelennek azt, ha vki -jelen esetben Te- azzal viccel/kísérletezik/, hogy egy macskát lődözött, mint ezt az átverést/tréfát. Főleg ha végig gondolja az ember, azér érezheti, h nincs túl sok valóságalapja.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2008.04.02. 20:29:26

Ne akadjatokk már fent ennyire VT vélményén, mostanára már megszokhatáttok volna már az ilyeneket. :roll:

Én sem találom annyira viccesnek ezt az átverést, de nagyon ötletes, és jól kivitelezett volt.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.04.02. 20:23:21

Perrero írta:Egy kérdés, légyszi válaszolj Tamás

Az poén, ha viccelsz azzal, hogy lelősz 1 kismacskát :?:
Ez, ami itt volt meg nem vicces :?:

Érdekes...
Az nem vicc volt, hanem egy kísérlet.
Mint ahogy ez is.
Mindkettő valótlan volt.
Csak a reakciók eltérőek.
Pont.
Erről a terelésről meg leszokhatnál már, nem áll jól, és idegesít. Idegesít, mert alaptalan, övön aluli és bántó. Kikérem magamnak!
PS: nem csalódtam, a késztetésnek nem Tudtál ellenállni. :wink:
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2008.04.02. 20:19:53

Először benyaltam én is, ahogy mindenki más és csak akkor jöttem rá, hogy április 1-jei tréfa, amikor feljöttem a hír elolvasása után a fórumra, hogy írjak ezügyben a Rijkaard topikban. :oops: :lol:
Kép
Kép
Kép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.04.02. 20:19:34

Nos, lehet, hogy én vagyok az egyedüli, aki fennakadt ezen. Na, éééés! Talán, gondot okoz? Vagy nem szabad?
Sokszor leírtam már, csak ismételni tudom magamat. Nekem nem mindig egyezik a véleményem a nagy többség véleményével, de fenntartom azokat. Tudom, sokan gewrinctelennek gondolnak - akinek inge, az vegye magára -, de bármennyire próbálják ezt magyarázni, nincs igazuk. Úgy gondolom, hogy mindennek megvan a határa, a hülyeségnek, a viccnek is. Ez - szerintem - nem volt vicces. Kövezzetek meg érte, de így gondolom.
Én nem haragszok emiatt senkire, megsértődve sem vagyok, csak nagyon nem tetszett. Az egyik kereskedelmi csatornán szoktak menni ilyen átveréses gag-ek. Na, azok sem tetszenének, ha velem történne. Valószínűleg jól nyakon törölném, aki elköveti azt. A vicc, a hülyéskedés egy doolog, az átverés egy másik.
De nem akarok vitatkozni, nem is teszem. Csupán ezt gondolom. Remélem, nem bántottam meg senkit, én sem érzem megbántottnak magam. De, a korábbiakban leírtakat fenntartom.
Kéretik nem öltözködni! :wink: :lol: :lol: :lol:
Kép
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2008.04.02. 20:08:03

"Az iraki tréfához hasonlóan morbidra sikeredett a román Opinia napilap próbálkozása is, akik 2000-ben több száz emberrel hitették el, hogy egy börtön összes fogvatartottját szabadlábra helyezik, mivel lebontják az épületet. Április elsején délben már több mint 60 fős tömeg álldogált a börtön kapujában az újságból kivágott cikket lobogtatva az őröknek, akiknek egyenként kellett mindenkit hazaküldeniük, elmagyarázván nekik, hogy csupán egy rossz tréfa áldozatává váltak. Hasonlóan ízléstelen tréfát természetesen az amerikaiknál is találhatunk, néhány éve ugyanis Paul Goobie úgy viccelte meg halláskárosult munkatársát, hogy egy döglött csivavát kötött kocsija hátuljára. A mit sem sejtő kolléga több mérföldet vezetett hazafele egy háziállat tetemét húzva maga után. Később a rendőrség pénzbírsággal sújtotta Goobie-t „állattetem jogtalan felhasználása” címen. Legalább tudjuk, hogy ilyen is létezik." forrás: counter-strike.hu

ezekhez képest ez egy ártatlan kis tréfa :twisted:
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2008.04.02. 20:07:24

Az április elsejei poén az arról szól, hogy megszivatod a másikat. Nyilván ha szivatnak az sosem esik jól senkinek olyan nagyon. Viszont utána meg ugyis csak nevetni lehet rajta, mert csak vicc volt az egész, nem kéne ez t ennyire felfujni Tamás. Jól megszivatták a népet és ennyi. Rosszabb senkinek nem lett a helyzete. Aki nem érzi át a poént, vagy nagyon rosszul esett neki, akkor az egyszerüen áldozata lett ennek. Nem azért szivatunk április elsején, mert jót akarunk a másiknak. Arra ott van a karácsony. Azért szivatunk, mert kárörömködni akarunk, ennyi.

G.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2008.04.02. 20:04:50

najó, azért ne essünk túlzásokba egyik irányba se!

VT: szerintem pont neked nem kéne kiosztani ezért senkit, hiszen Te voltál az első, aki leírta, hogy őt nem érinti a dolog, ergo nem vetted magadra. Többiekkel meg ne törődj, amint látod nem igazán érintett rosszul szinte senkit.

Többiek: ti meg ne játszátok már el, hogy önfeledten tudtok szórakozni ezen. Szerintem azok közül, akik jelentkeztek, kb mindenkinek az egyik, ha nem a legnagyobb álma vált volna ezzel valóra. Biztos, hogy ott van bennetek a csalódottság is.

Pont ezért volt hatalmas és kegyetlen átverés, ami visszagondolva tényleg nagy poén lesz, de szvsz ehhez kell egy pár nap
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2008.04.02. 19:50:04

Dani :!:

Hogy mertél kitalálni ilyesmit ápr. 1.-jére :?: Szégyellheted magad :evil:

Nevetséges :lol: :lol:
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.04.02. 19:31:28

Akkor minden amit április 1-jén teszünk, mondunk, azt nem szabad komolyan venni? Azonkívül pedig mindent el kell hinni. Érdekes gondolkodásmód. De, biztos bennem van a hiba.
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.04.02. 19:27:16

Szerintem is vicces volt, utólag is. Bár Enrique levele majdnem teljesen meggyőzött... :D

Április elseje az átverésről szól. Nos, ez sikerült. A Rijkaard - Schuster cikket azért elég sokan kiszúrták, viszont ez igazi átverés volt, amit nagyon sokan megettek. Én csak gratulálni tudok hozzá, ilyen egy igazi átverés. :) Sztem érezni kell benne a poént. Max. azok nem értik, akik teljesen bevették. :)

Tamás, a hasonlatod nem egészen jó, mert ez a tréfa április elsején volt, a Tied meg a közelében sem. :wink:
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.04.02. 19:26:46

Dani!
rhynn barátunk után szabadon: Ne kezdj el öltözködni!
Egy szóval sem írtam, hogy Te kioktattál! Értelmezd az általam leírtakat, légyszi!
Pax. :lol:
Kép
Lezárt