Barça - Real, Real - Barça!

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Eszter21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 964
Csatlakozott: 2004.10.24. 19:30:08
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

2004.11.23. 19:37:07

Az egyik évfolyamtársamnak a Berça a kedvenc csapata, barças sapkája van erre meg azzal jön, h Figo a kedvenc játékosa. Ez, h jön össze? :roll: Undorító.
Szerintem se töröljük ezt a topicot jól működik.
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2004.11.23. 19:31:00

rhynn írta:Nos, hétvégén a meccs környékén lezárom ezt a topicot!
Van egy olyan topic, hogy javaslatok a szerkesztőknek, oda írhattok!
Nemááá! Ne zárd le léééécci! Ez 1 örök téma!!! És erről lehet állandóan beszélni!
Szal légyszíves ne zárd le...
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2004.11.23. 14:15:21

Nos, hétvégén a meccs környékén lezárom ezt a topicot!
Van egy olyan topic, hogy javaslatok a szerkesztőknek, oda írhattok!

Ahogy tudom, sok a gond, de igyekszünk! Lassan elindulnak a dolgok, szerintem karácsony körül legkésőbb. Addig is élvezzétek a cikkeket! Szerintem azok fontosabbak! Főleg azoknak, akik nem tudnak mondjuk angolul.

Mert én még megértem az angol-német-spanyol (ezt talán kevésbbé) cikkeket, tehát nem igazán gond.
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2004.11.23. 07:18:17

Akkor gyűjtsük össze ebbe a fórumba, hogy mik a gondok szerintünk és a szerkesztők talán figyelembe veszik és mondjuk karácsonyi ajándékként orvosolják a hibákat. Nekem a színekkel van gondom és hogy pár dolog nem működik az oldalon.
Avatar
jokedvu
Jugador del Barça
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: 2004.10.09. 00:42:58
Tartózkodási hely: Szolnok

2004.11.23. 00:45:19

igen, sztem is jó lenne ha egy IGAZI Barcás fan-oldalt kapnánk, bízom benne minél hamarabb, igényesen és teljesen!

de ez már más téma.

NYERTÜK AZ El Classicót, és EZ A LÉNYEG 8)
Kép
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2004.11.22. 21:46:05

redlions írta:
Zsolti írta:Ma számtek órán reálos oszt.társam mellett ültem,természetesen a madridistát nézte,émmeg az eurobarcát és a madridos oldalnak télleg jó a design-ja.De akkor sem fogok oda fölmenni.Ez sokkal jobb!!!!sokkal szebb!!!sokkal BARCÁSABB!!! :twisted: :twisted:
De kevesebb az igazi Barcás dolog... Sajnos.
Az a baj, h a forumon és a rendszeres híreken kívül: Semmi... :roll:
Talán egyszer...
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2004.11.22. 19:59:28

Zsolti írta:Ma számtek órán reálos oszt.társam mellett ültem,természetesen a madridistát nézte,émmeg az eurobarcát és a madridos oldalnak télleg jó a design-ja.De akkor sem fogok oda fölmenni.Ez sokkal jobb!!!!sokkal szebb!!!sokkal BARCÁSABB!!! :twisted: :twisted:
De kevesebb az igazi Barcás dolog... Sajnos.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2004.11.22. 19:51:23

Ma számtek órán reálos oszt.társam mellett ültem,természetesen a madridistát nézte,émmeg az eurobarcát és a madridos oldalnak télleg jó a design-ja.De akkor sem fogok oda fölmenni.Ez sokkal jobb!!!!sokkal szebb!!!sokkal BARCÁSABB!!! :twisted: :twisted:
redlions írta:
Enrique írta:Én eleve be nem teszem az egerem oda... :wink: És ha nem kényszerítenek, akkor soha nem is fogom.
Én benéztem! Szerintem az oldal design-ja klassz! Sok az anyag, a kép! Itt miért nincs? A fórum gyenge.
Van egy rakás kép a rangadóról!
Szégyen vagy nem? Nálunk se Barca himnusz, se képek, se fejlődés. Legalább a Himnusz fenn lehetne az ezen az oldalon, illetve a klub történet és a jelenlegi játékosokról képek, infók.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2004.11.22. 19:43:43

Enrique írta:Én eleve be nem teszem az egerem oda... :wink: És ha nem kényszerítenek, akkor soha nem is fogom.
Én benéztem! Szerintem az oldal design-ja klassz! Sok az anyag, a kép! Itt miért nincs? A fórum gyenge.
Van egy rakás kép a rangadóról!
Szégyen vagy nem? Nálunk se Barca himnusz, se képek, se fejlődés. Legalább a Himnusz fenn lehetne az ezen az oldalon, illetve a klub történet és a jelenlegi játékosokról képek, infók.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2004.11.22. 17:31:03

eszter21 írta:
Silvanus írta:Nem állom meg, hogy egy pillanatra ne térjek ki a témára (látom eddig mindenki visszafogta magát e-téren!): szóval HOL VAN ILYENKOR FIGO10??? És a többi REAL SZURKOLÓ??? Hol??? JA!!! Ilyenkor mély kussolás van, mi?!... Hát maradjon is az nekik!!!...

Ha jókat akartok röhögni, akkor szíves figyelmébe ajánlom mindenkinek a www.madridista.hu webcímet, amelyre én is csak puszta kíváncsiságból mentem fel, mondhatom jót szórakoztam, miközben a fórumukat olvasgattam!!! Szánalmas, nevetséges, borzalmas..... és akkor még enyhén fejeztem ki magamat!!! :wink:

(zárójelben jegyzem meg a kárörvendés nem az én asztalom, de mint azt mondottam: nem bírtam ki, mert kaptunk itt is, és máshol is hideget-meleget a meccs előtt a madridistáktól..... hát tessék!!!)

moderátor: rhynn
Igen, hát ez egy realos fórum...
Ott a Barçat szidják és Figot imádják, hánynom kellett tőle. :?
Én eleve be nem teszem az egerem oda... :wink: És ha nem kényszerítenek, akkor soha nem is fogom.
Eszter21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 964
Csatlakozott: 2004.10.24. 19:30:08
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

2004.11.22. 15:08:38

Silvanus írta:Nem állom meg, hogy egy pillanatra ne térjek ki a témára (látom eddig mindenki visszafogta magát e-téren!): szóval HOL VAN ILYENKOR FIGO10??? És a többi REAL SZURKOLÓ??? Hol??? JA!!! Ilyenkor mély kussolás van, mi?!... Hát maradjon is az nekik!!!...

Ha jókat akartok röhögni, akkor szíves figyelmébe ajánlom mindenkinek a www.madridista.hu webcímet, amelyre én is csak puszta kíváncsiságból mentem fel, mondhatom jót szórakoztam, miközben a fórumukat olvasgattam!!! Szánalmas, nevetséges, borzalmas..... és akkor még enyhén fejeztem ki magamat!!! :wink:

(zárójelben jegyzem meg a kárörvendés nem az én asztalom, de mint azt mondottam: nem bírtam ki, mert kaptunk itt is, és máshol is hideget-meleget a meccs előtt a madridistáktól..... hát tessék!!!)

moderátor: rhynn
Igen, hát ez egy realos fórum...
Ott a Barçat szidják és Figot imádják, hánynom kellett tőle. :?
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2004.11.22. 14:57:48

Bercy írta: Azt a véleményt találta ki valamelyik IQ bajnok, hogy a real azért játszott, igy mert készült a holnapi Leverkusen elleni meccsre. :shock: Azért nem köpte ki a lelkét a csapatuk. :?:
Tartalékolták az erejüket és a lelküket! :roll: Tudod, most jön az újabb sok! Bayer! 8) Lelkileg felkészültek egy újabb zakóra! :twisted:
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2004.11.22. 14:24:50

Most jövök a madridistáról. :twisted:
Azt a véleményt találta ki valamelyik IQ bajnok, hogy a real azért játszott, igy mert készült a holnapi Leverkusen elleni meccsre. :shock: Azért nem köpte ki a lelkét a csapatuk. :?:
Ja meg nem ez volt az év legfontosabb meccse.
Lehet, hogy nem az volt, hanem az lesz az mikor a bernabeuban fogjuk úgyanezt a béna realt a fűbe döngölni.
Hát komolyan az önáltatásnak is vannak határai.

Amúgy király volt a csapat, kár, hogy nem esett több gól.
Mert minnél több gól annál jobban fáj a madridistának. :lol:
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2004.11.22. 13:59:10

Tudom mit érzel Maradona!
Háromszor voltam három évenként a NouCampban és a Múzeumban. Mindanyiszor csodálatos élmény volt a csodálatos stadion és a rengeteg ereklye. :P
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Maradona
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2004.11.22. 13:34:03
Tartózkodási hely: Keszthely

2004.11.22. 13:47:46

Bocs az előbb lemaradt. Aki már volt a Nou Campban az egy életre nem felejti azt a pillanatot amikor belépett. Nekem még sokszor most is hideg futkos a hátamon ha arra a pillanatra gondolok.
Maradona
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2004.11.22. 13:34:03
Tartózkodási hely: Keszthely

2004.11.22. 13:43:50

Jó érzés volt úgy nézni a mérkőzést ( baráti körben évek óta ez már hagyomány ) hogy azt láttad a kedvenc csapatod a BARCELONA játkosai milyen magabiztosan és önbizalommal telve, élvezik a mérkőzás minden percét. Lehangoló ( számunkra ) ZTE-FTC meccs után igazi öröm volt hogy A Madrid szurkoló barátaim egyöntetűen gratuláltak és elismerték hogy jobb volt a Barca. AZ IDÉN MÁR MÁSODSZOR GYŐZTÜK LE ŐKET !!!! Csak így tovább !!!!
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2004.11.22. 11:02:28

Pilfer írta:Silvanus!
Figo 10 itt volt az El classico után, és sportszerűen gratulált, ill. elismerte, hogy jobbak voltunk :wink: 8)
Ez természetesen elkerülte a figyelmemet, ezért ÉN KÉREK ELNÉZÉST!!! Ettől függetlenül azonban egy sort sem bántam meg abból, amit leírtam, mert a madridisták igenis megérdemlik ezeket a szavakat! Én személy szerint sok megjegyzést kaptam a környezetemben a madridistáktól, és örömmel tölt el, hogy a képükbe vághatom: Barca-Real 3:0!!! Ennyi...

Figo10 is egyszer elismer, másszor 'anyázik'! Ne csináljunk belőle mártírt, jó?!....
"Més Cuen un Club"
Avatar
Pilfer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 458
Csatlakozott: 2004.10.12. 08:01:18
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2004.11.22. 10:27:47

Eszembe jutott, h Ronaldo azt mondta a meccs előtt, h azt álmodta, h 1-2 lesz a végeredmény... :lol:
És láttam hogy játszott: sztem nem ébredt fel... :shock: :D
Avatar
Pilfer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 458
Csatlakozott: 2004.10.12. 08:01:18
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2004.11.22. 10:26:19

Silvanus!
Figo 10 itt volt az El classico után, és sportszerűen gratulált, ill. elismerte, hogy jobbak voltunk :wink: 8)
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2004.11.22. 10:11:40

Nem állom meg, hogy egy pillanatra ne térjek ki a témára (látom eddig mindenki visszafogta magát e-téren!): szóval HOL VAN ILYENKOR FIGO10??? És a többi REAL SZURKOLÓ??? Hol??? JA!!! Ilyenkor mély kussolás van, mi?!... Hát maradjon is az nekik!!!...

Ha jókat akartok röhögni, akkor szíves figyelmébe ajánlom mindenkinek a www.madridista.hu webcímet, amelyre én is csak puszta kíváncsiságból mentem fel, mondhatom jót szórakoztam, miközben a fórumukat olvasgattam!!! Szánalmas, nevetséges, borzalmas..... és akkor még enyhén fejeztem ki magamat!!! :wink:

(zárójelben jegyzem meg a kárörvendés nem az én asztalom, de mint azt mondottam: nem bírtam ki, mert kaptunk itt is, és máshol is hideget-meleget a meccs előtt a madridistáktól..... hát tessék!!!)

moderátor: rhynn
"Més Cuen un Club"
gyiko
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2004.10.11. 10:58:15

2004.11.22. 09:39:47

Nagyon szép játék, ez kell a népnek, bár mostanában ezt a Madridot megverni már nem fog dicsőségnek számítani, egyszerűen szörnyű csapat. Azért rangadó volt és minden elemében sokkal, sokkal jobbak voltunk. Xavi-Gio-Dinho-Deco-Gio ez hihetetlen volt a második gól előtt és Dinho milyen lezserül tette be a labdát, mintha nem is akarna semmit sem csinálni. Csodálatos, csak így tovább!
Barcelooooooooooooooooooooooooona
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2004.11.22. 08:54:01

3:0

Mit kell még ehhez hozzáfűzni??? No Comment...!!! :twisted:

Ők nem is focisták, nem is emberek, ŐK ISTENEK ! ! !
"Més Cuen un Club"
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2004.11.21. 22:19:05

Meccs előtt a Realos ismerőseim basztatak, hogy Real lever bennünket. (Elözmény: gólzáporos Real győzelem, Barca vereség) Mondtam, majd meglátjuk! Fantasztikus, hogy milyen csattanos választ adtak! 8)
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2004.11.21. 17:29:16

UTOLJÁRA KB 10 ÉVE ÉREZTEM HASONLÓAN MAGAM, AMIKOR EGY ÖTÖST RÚGTUNK A MARGITNAK.
FANTASZTIKUS VOLT A CSAPAT, LE A KALAPPAL ELŐTTÜK!
HENKÉNEK MEG MIELŐBBI FELÉPÜLÉST!!


NAGYSZERŰ ELNÖK, ÓRIÁSI EDZŐ, FANTASZTIKUS CSAPAT=FCBARCELONA!!!!
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
ronaldinho
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2004.10.16. 18:14:48

2004.11.21. 17:14:02

3:0

majd ha vkinek megvannak a gólok v összefoglaló légyszi tegyétek elérhetőve

előre is kössz


csak a barca :roll:
Lezárt