BARCA - CHELSEA

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Xavi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2004.10.19. 14:08:12
Tartózkodási hely: Keszthely

2005.02.25. 09:55:16

A dulakodást a Chelsea is tagadja, hogy lett volna, de tényleg mennek sírni az UEFA-hoz, mert Frankieboy szóba mert állni a szünetben Friskkel... :roll:
Robinho7
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2005.02.16. 18:19:15
Kapcsolat:

2005.02.25. 09:41:22

Fantasztikus volt amit a Barca játszott!Legyözték a catenacciot játszó,erőltető "oroszok-at"!Drogba kiállítása teljesen jogos volt,érett neki.Amit most az angolok csinálnak nemcsak sportszerűtlen hanem undorító is egyben!!!Viszont ha Drog-ba belövi a helyzetét a 35-ik perc környékén akkor megnyugottak volna..
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2005.02.25. 09:30:44

Olvastátok a mai Sport-ot??? EZ EGYSZERŰEN NEVETSÉGES!!! Ez a Murinho kezd teljesen meghülyülni, és kezdem azt hinni, hogy ez tényleg azt hiszi magáról, hogy ő az Isten, és hogy ha valami nem úgy van, ahogy azt ő akarja, vagy mondta, akkor az tutti csalás!!!?....

EZ EGY ÁLLAT!!!!!!!! Egy undorító kis szemét, remélem a Barca lő nekik vagy 3-at odakint, aztán majd beszélhet csalásról........

Egyébként nem is kellene ezt senkinek komolyabban kommentálni a Rijkaardéktól, mert úgy is mindenki tudja a világon, hogy: EZ A VILÁG LEG SZÁNALMASABB DOLGA, amit most a Murinho csinál!!!
"Més Cuen un Club"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.02.25. 09:25:32

LG írta:Alítolag dulakodás volt a szunetbe...
A cselszki feljelentett minket :!:
1ébként rengetek verzio van. A legdurvább szerint: Rijkaard bement a játékvezetohoz, és kaibált vele, utánna Frisk a Barca oltozobe is bement, és Rijkaard megrugdosta murinnyot. :roll: :lol:
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2005.02.25. 09:16:55

Én csak a zuhanyhíradóból (nem a tv-műsorból) vettem, hogy a Maxi-t nem tartják nagy igazolásnak. De ezen a meccsen kiderült, hogy nem ijedős a srác. Hogy jó igazolás volt-e, azzal még várnék, de a bemutatkozása fergeteges. Akik értenek a focihoz, azok tudják, hogy a gól előtti testcsele nagy higgadtságra és játékintelligenciára utal. Kár, hogy a helyzetekből még legalább 1-et nem vágtunk be, de szerintem így is meg lesz, főleg, hogy Drogba nem játszhat a visszavágón. :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.02.25. 09:03:03

Alítolag dulakodás volt a szunetbe...
A cselszki feljelentett minket :!:
Avatar
Pilfer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 458
Csatlakozott: 2004.10.12. 08:01:18
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2005.02.25. 08:53:18

Most találtam :D

Barca-Chelsea? Tuti jó,
Lesz itt sok látnivaló.
Első pár perc? Nagyon izgi,
Gól is lesz, az egész biszti.
Bár a gól még kissé messzi,
Kérdés, hol maradt a Chelsea.
Aztán jön a José-banda,
Igaz, a gól kissé randa.
Mert bár Duff az zseniális,
A kihagyás kapitális.
Bár az öngól nem egy vétek,
Eggyel mennek már a kékek.
Ekkor jön a Didier
Harcba száll a labdáér’.
Csakhogy ez az Anders Frisk,
Kemény, mint egy floppy-disc.
Jön is a kiállítás,
Véleményes, nem vitás.
Hanem aztán raszta Frankie,
Mutatja, hogy jön be Maxi!
Kis argentin mit csinál?
Azonmód egalizál.
De még hol a végső sípszó?
Hip-hop villan csoda-Eto’o.
Kap egy passzt, és bevágja,
Aztán társait várja.
Gólöröm, de nincs több gól,
Fújtat is a sok angol.
Meccs után már jön a reváns,
José most sem túl elegáns.

Két hét múlva Chelsea-Barca,
Gigászoknak legszebb harca.
Nem lesz ott már, ami rossz,
Addig pedig adios!
Avatar
Rapika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2040
Csatlakozott: 2004.10.08. 15:10:25
Tartózkodási hely: Vác

2005.02.24. 21:27:12

:P Jó volt a meccs,az antifoci idegesített csak nagyon!
Roni nem voltformában,Deco meg...Úgy játszott,mint az eb-n :arrow: rosszul! :(
De Maxi! :D
Végre játéklehetőséget kapott,bizonyított is! 8)
Tovább fogunk jutni!!!!!!!
Kép
Kép
Avatar
nb.nb.nb
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2005.01.20. 10:51:30
Tartózkodási hely: Tata

2005.02.24. 20:01:15

LG írta:
nb.nb.nb írta:
Xavi írta:Részemről biztos vagyok benne, hogy szép esténk lesz 2 hét múlva...
Én is naon remélem h szép este lesz :!:
Te is lőhetnél 1et mert megérdemled :wink:
Csak oat ne mint Belleti.. :lol:
Ja, csak olyat ne :!:
Kép
Forca Barça!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.02.24. 19:59:14

nb.nb.nb írta:
Xavi írta:Részemről biztos vagyok benne, hogy szép esténk lesz 2 hét múlva...
Én is naon remélem h szép este lesz :!:
Te is lőhetnél 1et mert megérdemled :wink:
Csak oat ne mint Belleti.. :lol:
Avatar
nb.nb.nb
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2005.01.20. 10:51:30
Tartózkodási hely: Tata

2005.02.24. 19:57:57

Xavi írta:Részemről biztos vagyok benne, hogy szép esténk lesz 2 hét múlva...
Én is naon remélem h szép este lesz :!:
Te is lőhetnél 1et mert megérdemled :wink:
Kép
Forca Barça!
Xavi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2004.10.19. 14:08:12
Tartózkodási hely: Keszthely

2005.02.24. 19:50:32

A visszavágón nem szabad elkövetni azt a hibát, h beállunk "bunkerezni", és akkor nagyon szép esténk lesz 2 hét múlva (is).
Olyat mi nem tudnánk csinálni, ha akarnánk se, mi játszuk a futballt, nem pedig szétverjük, meg romboljuk...
Részemről biztos vagyok benne, hogy szép esténk lesz 2 hét múlva... :wink:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.02.24. 19:41:38

Drogbárol annyit, h nem azért 1 belépoért álították, mert elote má 89471561szet szabájtalankodott, és álandoan pofázott. :evil:
Avatar
Pilfer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 458
Csatlakozott: 2004.10.12. 08:01:18
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2005.02.24. 19:39:05

Jobbak voltunk, egyértelmű... 8)
Azt azért nem értem, h egy edző hogy mondhatja magát hú de nagynak, ha egy ilyen játékosállománnyal rendelkezik, és anti-focizni küldi ki a pályára a "fiait". :shock: :? :idea:
A győzelem szép, csak kár, h viszonylag későn jött az első gólunk, és kevés időnk maradt így a további gólokra, annak ellenére, h megvolt a lehetőség rá, h kiüssük az "orosz" csapatot. :)
A visszavágón nem szabad elkövetni azt a hibát, h beállunk "bunkerezni", és akkor nagyon szép esténk lesz 2 hét múlva (is). :P
Maxi játéka nagyon tetszett, jól játszott, megérdemelte a 4-es osztályzatot, és a gólja is szép volt. Jó lesz a srác... :twisted: 8)
Sokan vitatják Drogba kiállítását, amire én azt mondom, h jogos volt :arrow: 1. "Nem illik" így - nyújtott lábbal (szándékosan) - a kapusra menni... 2. Sokadik sárgagyanús megmozdulása volt, tehát volt előzménye az esetnek...

Tovább kell jutni!!! :P 8)
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2005.02.24. 19:32:16

LEGYŐZTÜK AZ UNDORÍTÓ ANTIFOCIT,NAGYON BOLDOG VAGYOK!:D
Persze a végső siker még messze van,de most talán 51-49% arányban mi vagyunk esélyesebbek.
Így tovább!!!!
Avatar
nb.nb.nb
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2005.01.20. 10:51:30
Tartózkodási hely: Tata

2005.02.24. 19:29:38

Akkor dobj össze 1 jobbat :wink:
Kép
Forca Barça!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.02.24. 19:22:34

Enrique írta:Ebben a versben minden benn van.. :roll:
De jó! :wink:
1 valami naon nem teccik benne, nem én írtam :x :evil: :evil: :lol:
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.02.24. 19:11:51

Ebben a versben minden benn van.. :roll:
De jó! :wink:
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2005.02.24. 18:46:10

Murinyó vagyok,digó vagyok,bajnokságot olcsón kapok!
Éjszakánként abramoviccsal lebujokban mulatok.
Úgy nézek ki mint egy csöves,mutogatok a partvonalon,
ha valaki hozzám szól ,bunkó módon leugatom!
Verem a mellem,arcoskodom ellenfélnek,sajtónak,
a csatlósaim jóvoltamból milliókkal rajtolnak!
Rájli bíró és társai jó üzletet faragtak,
néhány csalás, kimaradt tizi,és csekkeket arattak!
Bajnokok Ligáját is potom pénzből megúszom,
amit beléfektetek,kamatostul lehúzom!
Csalogatjuk a sztárokat, a szponzorokat hevesen,
megvesszük a nagyfejeket, ha nem könnyen,hát nehezen!
Gazdálkodunk,díjakat veszünk,vagyunk így is elegen,
néző,ellenfél,média nyalja fényesre a fenekem!
Követnek is a kisköcsögök,vesznek pólót,jegyeket,
háromnegyed az oroszé, enyém meg a negyede!
Még néhány helyre befektetek,pár csapatok találok,
nyugdíjasan Rioban majd luxusvillában hálok!

ezt nso fórumban olvastam, de nagyonnagy:))
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2005.02.24. 18:07:42

Mr MAster:
Eto'o nem emnt ki szélre. Egymással váltogatták a helyüket, visszaléptek, stb. de nem ment ki szélre.
Nem volt senki a jobb oldalon, és a bal oldalon sem általában. A két szélső hátvéd játszotta be a széleket főleg, mert Ronnie is beljebb lépett.
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2005.02.24. 17:36:21

KIRÁLY HOGY NYERTÜNK KÁR A KAPOTT GÓLÉRT,REMÉLEM AZÉRT TOVÁBBJUTUNK FORCA BARCA 8)
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2005.02.24. 16:57:02

Bocs, gojo, meg ell cáfoljalak:
Nem két ékkel játszottunk Maxi beállítása után. Gyakorlatilag alig változott a felállás, mert amikor Lopez bejött középre általában Eto'o ment ki szélre.
Amivel ég nem érek egyet az az, hogy szerintem semmi rossz nem volt abban, hogy mikor küldte a pályára Maxit. Annál az állásnál egy döntetlennel is akár hazajköttün volna és örültünk volna, mint majom a farkának. Ez a Maxi kapott majdnem 30 percet és simán rúghattunk volna azalatt 4-et, de nem rúgtunk: pechünk volt. Nagy pechünk.

Viszont a töbi dologban asszem egyetrtünk, valami hihetetlen ronda focit játszik a cselszkli, nem is tudom miért isteníti úgy őket mindenki, nem érdemlik meg, főleg aztuán, amit szerdán műveltek.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
gojo
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:35:31
Tartózkodási hely: Pécs

2005.02.24. 16:20:20

1
mourinho: szerintem senki ne mondja, hogy hiába nyilatkokzgatott, meg, hogy nem is jó edző! ezt felejtsétek el szerintem. bizonyítja ezt az is, hogy fényesen bejött a taktikája. és most ne írja nekem senki, hogy kikaptak, mert ez legkevésbé rajta múlott. nem ő volt aki hibázott hanem drogba. azt termélszetesen nem számíthatta bele a tréner, hogy van egy ilyen (szerencsére) hülye játékosa aki kiállíttatja magát...a játék képe utána változott meg. addig 'mit is' ? se nagyon tudtunk csinálni.

amit viszont nyilatkozatok terén ez az ember csinál az tényleg felháborító...angliában is ezt játsza. utálják is érte. utálom én is, hogy ilyeneket mond nyílván semmi alap nélkül...gratula! nagyon sportszerű. őt kéne megbüntetni.

az meg valóban igaz, hogy tele volt a gatyájuk. he nem így lett volna akkor nem csak védekeztek volna. nézzétek meg mit csinált a milán az mu ellen. védekeztek??? 'mit is' ?! régen nem láttam ilyen focit a milántól. na azok jó csapat. ez a cselzi be volt szarva tegnap rendesen...

2
reijkard: hát szerintem jól elszúrta. meg igazán nagy húzás volt maxi beállítása. ja de mikor??? a cselzi (bocs) már az elejétől kezdve csak védekezett! hogyan tudott volna guly mögéjük kerülni??? sehogy. nem is ment neki. sokkal hamarabb kellett volna a két csatáros játékot erőltetni. már az elejétől fogva. persze én nem vagyok olyan kvalitású ember mint rijkard. nem is merem kritizálni. csak felvetem mint érdekesség...

nem nagyon megy ez a 3 csatáros játék nekünk. ok vezettjük a bajnokságot. tudom. de a játék akkor sem szép. mondjuk az év elején is ebben a felállításban nyomtuk és akkor tényleg szépen ment szóval érdekes, hogy most mér nem megy ugyanúgy...

3
kiállítás: szerintem az volt. nyújtott lábbal ment oda. asszem tényleg nincs olyan, hogy az 5 ösön belül védik a kapust, de ez akkor is dúrva volt. drogba az egész meccsen dúrván játszott...megérdemelte.

4
roni: ő érte is kár volt ennyit fizetni ha csak ennyit csinál. az utóbbi időben hatalmas gólpasszokat adott. ami akkor is nagyon fontos ha kevesebb gólt is lő mint tavaly. aszittem kicsit feljön. nem úgy tűnik

5
albertini: valaki írta előttem, hogy volt néhány jó labdája de nem nyújtott sokat. khm...nem a jó labdáiért van ott. védekezik. csomó alkalommal szedte össze a labdát. tudom, mert direkt figyeltük a haverokkal akikkel néztük a mecset. ne csak az előrejátékot figyeljétek...

6
csapat: hát szerintem nem nyomtuk valami jól, de azért rssz se volt. én sokkal pesszimistább voltam a meccs előtt. aztám amikor elkezdtük akkor kicsit megnyugodtam. azt viszont nem lértem, hogyan sikerült benyelni egy indítás gólt amirok tudtuk, hgoy csak erre mennek. hihetelen. mindenki tudja mit akarnak csinálni mégsem embert fogunk hanem lesre akarunk állítani...szép volt

7
viszsavágó: sokkal nagyobb bizodalommal vagyok a visszavágót illetően mint korábban gondoltam. nem annyire jó ez a cselzi mint amilyennek látszik. nem jobbak mint mi. azt viszont ne írjátok, hogy nem kell semmit csinálni, mert nekik kell gólt rúgni, mert ők is pont ezt csinálták elleneünk és nem jött be. ha szídjuk őket, hogy nem támadtak akkor hogyan várhatjuk el a saját csapatunktól, hogy ugyanezt csinálja??? ha védekezünk kikapunk. érdekes lesz, mert most megmutathatják, hogy mit tudnak, mert most normális meccset kell majd játszaniuk. nem figyelhetnek csak a védekezésre...


ha hoszsú voltam bocs.
gio8
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2005.02.20. 10:11:31

2005.02.24. 15:48:10

Srácok most olvastam az indexen az egész sztorit és a belem fordul ki ettöl a hirtől!Ezek után élmény lesz kiejteni ezt az egész kocerájt a bl-ből!!Semmi mást nem kellene megnézni csak a mérkőzés statisztikáját és a Chelsea részéről gyorsan elfelejteni ezt az egészet!Londonba mégjobban megkapják!!!!!!!


FOREVER BARCA
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2005.02.24. 15:46:42

mourinho meg bizonyítja hogy mekkora tapló, nem képes elviselni a vereséget
Lezárt