BARCA - CHELSEA

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
ronaldinho
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2004.10.16. 18:14:48

2005.03.08. 16:26:32

huu már megint az a nagy idegesség!mondjuk két hete azér voltam ideges mer otthon kezdtünk és féltem nem tudunk nyerni!!DE amikor beállt MAXI akkor vmit éreztem és szerencsére nem csalt az érzésem remélem ma sikerül továbbjutnunk mer megérdemli a csapat és szerintem mi is megérdemeljük mer nem sok ilyen drukker van mint mi!! :) :) :) nem???

:!: kemény lesz de bizok a srácokba :!:
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2005.03.08. 16:17:11

Ide csak az kerül bele, aki rúg legalább egy gólt, vagy 15-öst kap egy 9-es skálán...? Szerintem eléggé harmatos ez a csapat... Még a Barca is oda-vissza verné ezeket a falábúakat.... Egyedül Henry és Thuram akik odaillenek.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
Chris
Capitá del Barça
Hozzászólások: 774
Csatlakozott: 2004.10.08. 16:07:34
Tartózkodási hely: Gyor

2005.03.08. 16:04:24

ronaldo írta:Ezt az europa válogatottját ki vagy milyen ujság állitotta ossze?
ns

olyan is.
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Avatar
ronaldo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2004.10.08. 14:25:34
Tartózkodási hely: Környe

2005.03.08. 16:03:06

Ezt az europa válogatottját ki vagy milyen ujság állitotta ossze?
Forza Barca!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2005.03.08. 15:17:55

Iniesta írta:Nem tudom, hogy ki olvasta a mai NS-t, de Ferguson azt találta mondani, hogy a Barca mentálisan nem olyan erős, mint az United v. a Milan :?:

Na ehhez mit szóltok :shock:
ha olyan *prostituált* erős lenne lelkileg ez a harmatos múúúúú akkor ötöt rugtak volna ennek a király-féle bohóc, nem preimer ligebe valo csapatnak. erről ennyit.
bocs, hogy offoltam mer' ez nem ebbe a topicba tartozik...
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2005.03.08. 15:17:04

A Chelsea kedden 2-1-es hátránnyal fogadja az FC Barcelonát, míg másnap a Real Madrid 1-0-ás elõnnyel kezdi a Juventus elleni találkozót
Ottmar Hitzfeld, a Bayern München labdarúgócsapatának korábbi sikerkovácsa úgy véli, hogy a Real Madrid és az FC Barcelona is kiharcolja a továbbjutást a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntõjében.

"Biztos vagyok abban, hogy a madridiak szerdán legalább egy gólt szereznek Torinóban a Juventus ellen, s ez elég lesz a továbbjutáshoz. Ugyanezt várom kedd este a katalánoktól is a Chelsea-vel szemben. Nem hinném, hogy az olasz vagy az angol együttes képes lenne három-három találatra" - fogalmazott a német szakember.

A Chelsea kedden 2-1-es hátránnyal fogadja az FC Barcelonát, míg másnap a Real Madrid 1-0-ás elõnnyel kezdi a Juventus elleni találkozót.

Hitzfeld, aki az elõzõ idény végén távozott a bajor csapattól, 1998 óta egy-egy Bajnokok Ligáját (2001) és Klub Világ Kupáját (2001), négy Bundesliga-elsõséget és két Német Kupát szerzett a Bayern Münchennel.


szoval mindenki velunk tart :D
Tiziano Crudeli fan :!:
taylor200
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2004.10.10. 14:04:25

2005.03.08. 15:16:52

Nektek is ilyen baromi lassan telik a mai nap? Mikor lesz már félkilenc?
Avatar
Iniesta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2005.02.10. 13:08:16
Tartózkodási hely: Gyor

2005.03.08. 15:16:04

Azért Ronaldo erős túlzással került bele
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2005.03.08. 15:14:43

A hétvége európai válogatottja

Kapus

KIRÁLY GÁBOR (MAGYAR, CRYSTAL PALACE)
A 28 éves kapusnak a Manchester United Ruud van Nistelrooy vezette támadógépezetét sikerült lenulláznia.

Védõk

LILIAN THURAM(FRANCIA, JUVENTUS)
Többek között a Gazzettától hetest kapó védõ érdeme, hogy a Roma csatársora megrekedt egy gólnál.

DANIEL VAN BUYTEN (BELGA, HAMBURG)
A 27 éves belga csapatkapitány fejesével nyerte meg a Leverkusen elleni rangadót a HSV.

IVÁN CÓRDOBA (KOLUMBIAI, INTER)
Az Inter a 28 éves hátvéd révén egyenlített a Lecce ellen, Córdoba 6.5-ös osztályzatával a milánói védelem legjobbja volt.

NEIL CLEMENT (ANGOL, WBA)
A West Brom a 26 éves bekk góljával szerzett vezetést a Birmingham elleni városi derbin.

Középpályások

JUSZUF HADZSI (MAROKKÓI, BASTIA)
A korzikaiak a 25 éves középpályás góljával kezdték meg a Lille elleni fordítási hadmûveletüket.

ANDREA PIRLO (OLASZ, MILAN)
A 25 éves középpályás gyõztes és az aranyérem szempontjából talán döntõ gólt jegyzett az Atalanta elleni hosszabbításban.

OLIVIER THOMERT (FRANCIA, LENS)
A remek formában lévõ, 24 éves középpályás már a 2. percben vezetéshez juttatta csapatát az Auxerre ellen.

Csatárok

THIERRY HENRY (FRANCIA, ARSENAL)
A Portsmouth ellen jegyzett mesterhármasával a 27 éves francia egyedül szállította a pontokat az Arsenal konyhájára.

RONALDO (BRAZIL, REAL MADRID)
A Valencia elleni rangadón megtörte többhetes gólcsendjét a 28 éves brazil fenomén.

ALEXANDER FREI (SVÁJCI, RENNES)
A 25 éves csatár két találatával keretbe foglalta a Sochaux elleni csatát, és a góllövõlista élére ugrott.


na ez se semmi...
Tiziano Crudeli fan :!:
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2005.03.08. 14:44:02

Fel tolunk ennyi...
Tiziano Crudeli fan :!:
Avatar
Iniesta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2005.02.10. 13:08:16
Tartózkodási hely: Gyor

2005.03.08. 14:38:23

Nem tudom, hogy ki olvasta a mai NS-t, de Ferguson azt találta mondani, hogy a Barca mentálisan nem olyan erős, mint az United v. a Milan :?:

Na ehhez mit szóltok :shock:
Avatar
nb.nb.nb
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2005.01.20. 10:51:30
Tartózkodási hely: Tata

2005.03.08. 14:05:57

Húúúú. Mit nem adnék 1 Ronaldinho gólért, ami még a meccs elején történik. onnantól kezdve sztem neki is megjönne a kedve a focihoz, (merne cselezni, stb.)...... :twisted:
Kép
Forca Barça!
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2005.03.08. 13:55:54

A mérkőzés kimeneteléről pár szó: szerintem egyértelmű, hogy a Chelsea egyetlen esélye, hogy ránkrontanak, és még az első félidőben begyűrnek legalább 1 gólt Valdes kapujába! Onnantól kezdve képzelhetitek mit fognak csinálni?!... Azt, mint a Nou Camp-ban! :?

Ezért őrült fontos, hogy ne kapjunk gólt a mérkőzés első felében, hogy nyugodtan, higgadtan, és magabiztosan hárítsuk a támadásaikat, és közben persze NE FELEDKEZZÜNK meg a mi támadásainkról, amit azért rendre vezetni kell Cech kapuja felé, mert én szinte biztos vagyok benne, hogy GÓLT KELL MA ESTE LŐNÜNK!!! A második félidőre lecsillapodhatnak a kedélyek, ha akkor vezetünk, vagy 0-0 lesz az állás, akkor már csak a hajrától kell tartanunk, épp ezért kellene egy megnyugtató Barca gól!!!!....
"Més Cuen un Club"
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2005.03.08. 13:51:32

Srácok! Nem kell ezzel valóban ennyit foglalkozni! Ne mások divat, vagy nem divat drukkerségével törődjetek, hanem azzal, hogy TI mennyire szeretitek ezt a csapatot, és mennyire mélyen van a szívetekben! Minden más le van sza...... :wink:

A sok divatdrukker meg (jól monja itt az egyik előttemszóló!) mondjon amit akar, és vegyék a sok cuccot az ajándék shop-ból, hogy ezzel is segítsék a MI hőn-szeretett gárdánkat!!! :D
"Més Cuen un Club"
Avatar
nb.nb.nb
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2005.01.20. 10:51:30
Tartózkodási hely: Tata

2005.03.08. 13:47:31

Mr. Master írta:Megfigyeltétek, hogy tavaly tavasz, de főként az idei szezón óta már annyi Barca-drukker van, hogy legyet lehet velük fogni...? Előtte bezzeg 'mit is' ? se érdeketlünk... :? :?
Én pl a tavalyi szezonban lettem "nagy" Barca drukker, amikor Ronaldinho idejött, s edzők jöttek mentek. Akkor nem igazán ment a Barcának, de jött Rejkard :P és beindult a gépezet. (De az nem jelenti azt h előtte nem kedveltem a csapatot, már kiskorom óta szeretem a Barcát. Csak akkor még nem ekkora szenvedéllyel szurkoltam nekik :P )
Kép
Forca Barça!
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2005.03.08. 13:47:21

No, én is összeszedem a gondolataimat, és leírok egy-két dolgot, bár nehéz - nekem is egyre jobban kezd felmenni az adrenalin szintem, már alig bírok magammal! Ez olyan meccs, amire az ember évekig vár, és MOST ELJÖTT!!! Az előrehozott döntő második felvonása! Chelsea-Barca 1:2, innen indul, és vajon hova érkezik meg?!....

...MA ESTE a Barcának KELL továbbjutnia! Hogy miért? Mert nem nyertünk semmit már évek óta, mert ez a gárda megérdemli, mert erős a keret, mert kiváló futballisták alkotják a csapatot, és MERT... :wink:

A Chelsea jó csapat, de ennyi! És nehogy már egy olyan csapat menjen tovább, akik 180 millió euróból bevásároltak 10 védőt!!!!!.... :twisted:
"Més Cuen un Club"
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2005.03.08. 12:43:23

Raul es sacchi szerint siman nyerunk :D 8)
Tiziano Crudeli fan :!:
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2005.03.08. 12:32:00

hehe,nekem anyam tavaly osszel mondta hogy valtsak klubbt me a barca csodot mond de en nem valtottam 8)
hehe es nem is fogok
Tiziano Crudeli fan :!:
gyiko
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2004.10.11. 10:58:15

2005.03.08. 12:30:03

Összességében én nagyon tartok az esti meccstől, mint ahogy korábban mondtam, "ezek" képesek és szöglet után találnak egy gólt és nagyon nagy bajban vagyunk. A középpályás védekezésre nagyon figyelni kell és leginkább Duff szaladgálásait kell megakadályozni, persze Lampardra is oda kell figyelni, de ha ezt sikerül abszolválni, akkor meglehet és egy egyszerű döntetlen is bőven elég lenne nekem, nem kell parádéznunk a Stamford Bridge-en. Persze ez nem a csapat erőssége, de ki kell brusztolni a továbbjutást, csúszni, mászni kell, meghalni a pályán és nem mellesleg rengeteg labdát szerezni, mert ha nálunk a bogyó, akkor nem kevesebb a sanszuk. Emellett nagyon szerertném, ha Dinho nem szórakozná el a labdákat és tutira megjátszaná azokat.
Kezd felmenni az adrenalin-szintem, de meg kell, hogy legyen, megérdemli a Chelsea, hogy kiessen még akkor is, ha a következő körben esetleg mi pottyanunk ki a sorozatból.
Barcelooooooooooooooooooooooooona
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2005.03.08. 12:25:31

En 7 eves korom ota szeretem a barcat,mikor 96 ba vooltunk barcelonaba akkor ragadott meg engem a csapat...
Tiziano Crudeli fan :!:
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.03.08. 12:25:20

a kettős lábcsonttörésből (?) éppenhogycsak felépült robbentől azért annyira nem tartanék, ha jáccik is egyáltalán. sztem kb olyan mozgása lehet, mint a menekülő rókának. egészségesen persze más lenne a helyzet.
biztos vagyok benne, h megverjük a cselzit megint és továbbjutunk. kettős győzelemmel.

azt meg nem értem, miért kell azon versenyezni, h ki a nagyobb barca-drukker, meg ki szereti a cselzit és ki nem. pár éve csak a legelvetemültebb angolfoci ismerők csípték a londoniakat meg a knézy. most ott figyel a mágnás miska, akinek az a szórakozása, h megpróbálja az összes 40-50 mill eunál drágább zsugást begyűjteni. ilyen hozzáállással csak kirakat-csapatot lehet csinálni, aki meg ezt szereti, hát szeresse. mellesleg a cselzi kb 10 éve már ezt műveli, csak régebben kevesebb lóvéból gazdálkodhattak. azért így is sokszor volt olyan, h csak a wise volt az egyedüli angol a kezdőben, aki a csk-juk volt.

egyébként a "divatdrukkerekre" visszatérve, pont az ilyen gyerekekre számítanak a csapatok, mert nagyrészt ők veszik meg a mezeket, a különböző cuccokat, amivel igen nagy bevételeket szereznek a kluboknak. szal sztem már ezért is rossz ez a duma, mert ezzel elég szép hasznot hoznak egy csapatnak. arról meg végképp nem beszélve, h itt kis hazánkban, 100000 km-re Barcelonától nem tudom, h mi különböztetné meg a "divat" barca drukkereket, a "valódiaktól." sztem akkor lehetne az ember joggal ideges, ha monnyuk Barcelonában élnénk, és azért nem tudnánk a meccsre menni, mert ilyen 3 napja barca-szurkoló gyerekekkel lenne tele a stadion, amikor nekünk már a nagyfaterunk is pártoló tag volt. 8)
PUYOL-XAVI-INIESTA
Tripy
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2004.10.11. 11:25:20
Tartózkodási hely: Nyírbátor

2005.03.08. 11:31:40

Hi!

én kb 95-96-óta istenitem ezt az isteni csapatot.
Láttam focizni a nou campban romariot és stoicskovot is.
az a hangulat ami ott volt magával ragadott és nem tudtam utánna más csapatra gondolni. Főleg azután amikor ma is kedvenc játékosom Patrick Stephen Kluivert is ide igazolt! Szóval mindent képes vagyok feladni ezért a csapatért és ugye ez alap hogyminden évben az első dolgom hogy megvegyem a legfrisseb mezgarniturát. Szóval csak így tovább srácok! Jó a Barca családhoz tartozni!!!
Visca el Barca!!!!
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2005.03.08. 11:22:08

Barca írta:tuti hogy nem jáccik Robben mivel a keretbe se lett nevezve.
Ez anap eddigi legjobb híre! Ennél jobb mr csak az lenne, ha a szóbelin minden kérdésre parádés választ adnék, hazajönnék és hintenénk a cselszkinek egy laza ötöst!!!
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Barca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2004.10.08. 15:55:01
Tartózkodási hely: Miskolc

2005.03.08. 11:19:13

tuti hogy nem jáccik Robben mivel a keretbe se lett nevezve.
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2005.03.08. 11:04:20

Remélem igazat mond Laporta és végre télleg rájött, hogy kell a csapatnak Rossell!!!
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Lezárt