BARCA - CHELSEA

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2005.02.24. 15:45:22

redlions írta:
Enrique írta:Pro: "Hozzáértem? Hozzáértem? Nem!" - dühöngött Drogba az öltözőbe menet, a londoniak pedig a meccs után közölték, jelenteni fogják az UEFA-nak, ami a szünetben történt.

Kontra: A találkozó utóéletéhez tartozik az is, hogy a házigazdák kapusát, Victor Valdest megfigyelésre kórházba szállították, miután enyhe agyrázkódás szenvedett akkor, amikor ütközött Drogbával. Az elefántcsontparti támadó éppen emiatt kapta meg második sárga lapját és jutott a kiállítás sorsára.

:roll: :? Biztos csakúgy hülyeségből szállították kórházba, hiszen hozzá sem ért a Drogba.. :evil:
Tök mindegy... Nyújtott láb (ráadásul talp!) a 5ösön belül, szemben a kapussal... 100%os kiállítás.
Ma már lehet támadni a kapust az 5-ösön belül, viszont a nyújtott láb jogos, de a felvételek alapján én nem láttam hogy hozzáért volna, legfeljebb ráesett, de majd visszanézem.
KépKépKép

A Barcelona múltbeli magyar csillagai.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2005.02.24. 15:17:11

Enrique írta:Pro: "Hozzáértem? Hozzáértem? Nem!" - dühöngött Drogba az öltözőbe menet, a londoniak pedig a meccs után közölték, jelenteni fogják az UEFA-nak, ami a szünetben történt.

Kontra: A találkozó utóéletéhez tartozik az is, hogy a házigazdák kapusát, Victor Valdest megfigyelésre kórházba szállították, miután enyhe agyrázkódás szenvedett akkor, amikor ütközött Drogbával. Az elefántcsontparti támadó éppen emiatt kapta meg második sárga lapját és jutott a kiállítás sorsára.

:roll: :? Biztos csakúgy hülyeségből szállították kórházba, hiszen hozzá sem ért a Drogba.. :evil:
Tök mindegy... Nyújtott láb (ráadásul talp!) a 5ösön belül, szemben a kapussal... 100%os kiállítás.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.02.24. 14:49:26

Pro: "Hozzáértem? Hozzáértem? Nem!" - dühöngött Drogba az öltözőbe menet, a londoniak pedig a meccs után közölték, jelenteni fogják az UEFA-nak, ami a szünetben történt.

Kontra: A találkozó utóéletéhez tartozik az is, hogy a házigazdák kapusát, Victor Valdest megfigyelésre kórházba szállították, miután enyhe agyrázkódás szenvedett akkor, amikor ütközött Drogbával. Az elefántcsontparti támadó éppen emiatt kapta meg második sárga lapját és jutott a kiállítás sorsára.

:roll: :? Biztos csakúgy hülyeségből szállították kórházba, hiszen hozzá sem ért a Drogba.. :evil:
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2005.02.24. 14:45:59

Nekem tetszik a meccsről készült cikk. Remélem Ronnie Angliában bemutatja mit tud, mert ez borzasztóan kevés volt.... Legalább akart volna, de nem...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2005.02.24. 13:36:55

A meccs útózöngéi:

A szerdai párosítás legnagyobb rangadója a spanyol és az angol éllovas, azaz a Barcelona és a Chelsea összecsapása volt, és a mérkőzés igazolta az előzetes várakozásokat, minden olyan elemet felvonultatott, amitől egy futballmeccs látványos lehet.

A 2-1-es Barcelona-győzelemmel végződő találkozó után Jose Mourinho nem jelent meg a sajtótájékoztatón, így a portugál tréner büntetésre számíthat. Mourinho azon húzta fel magát, hogy Frank Rijkaard, a hazaiak mestere a félidőben állitólag Andres Frisk játékvezetővel társalgott, illetve letámadta a svéd bírót a Chelsea gólja miatt (Duff az indítás pillanatában lesgyanús pozícióból indult).

Rijkaard szerint kissé eltúlzott az angolok reakciója, és nevetségesnek tartja, hogy azt híresztelik, hogy bement a bírói öltözőbe, mert csak a mérkőzéssel kapcsolatban jegyzett meg valamit Frisknek. Hogy tovább bonyolódjon a helyzet, egyes információk szerint a félidőben dulakodás tört ki a játékoskijáróban, aminek eredményeként Henk Ten Cate, a Barca másodedzője fenékbe billentette Mourinhót. :lol:

Valami történhetett a szünetben, ezt jól mutatja, hogy Simon Greenberg, a Chelsea szóvívője elmondta, hogy félidei incidens miatt panasszal fordultak az UEFA-hoz. Ezek után érdemes meghallgatni William Gaillardot, aki az európai szövetség részéről állt a mikrofonok elé: "Egyelőre nem kaptunk semmilyen hivatalos értesítést, de több emberünk volt az öltözőknél az ominózus időpontban, egyikük sem észlelt semmi rendkívülit, és senkit nem láttak bemenni a játékvezető öltözőjébe."

Rijkaard a sajtótájékoztatón azért kicsit odapiszkált Mourinhónak, aki a meccs előtt magabiztosan nyilatkozgatott: "Az edzőnek kötelessége, hogy a média rendelkezésére álljon. Érdekes, hogy olyan történetről beszélnek az angolok, aminek semmi alapja. Ami a mérkőzést illeti, büszke vagyok a játékosaimra, megérdmelten győztek egy remek gárda ellen, amely megmutatta, hogy miért kapott olyan kevés gólt hazája bajnokságában.



A találkozó utóéletéhez tartozik az is, hogy a házigazdák kapusát, Victor Valdest megfigyelésre kórházba szállították, miután enyhe agyrázkódás szenvedett akkor, amikor ütközött Drogbával. Az elefántcsontparti támadó éppen emiatt kapta meg második sárga lapját és jutott a kiállítás sorsára


Forrás: origo.hu
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2005.02.24. 13:12:37

Tegnap is írtam. legyünk elégedettek ennyivel. A lényeg az, hogy nálunk van az előny. Persze fontos lesz Londonban legalább 1 gólt rúgni, de hát ha ezt a játékot megközelítjük (2. félidő), akkor nem hiszem, hogy ne találnánk be. Meg a 3-1 az 1. meccsen biztos hogy olyan jó eredmény? :wink: A legutóbbi összecsapáson a Chelsea nyert ugyan ennyire és mi lett a vége?
KépKépKép

A Barcelona múltbeli magyar csillagai.
Avatar
ronaldo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2004.10.08. 14:25:34
Tartózkodási hely: Környe

2005.02.24. 13:05:56

taylor200 írta:Én azon imádkozok ha helyzetbe kerül vki akkor az ne Iniesta legyen, mert elképesztő ziccereket tud mellé, fölé rúgni. Nagyon jó játékos, ha beáll mindig megélénkül a játék, de vhogy nem megy neki a góllövés sajnos.
Még fiatal me kell tanulnia kezelni az ilyen helyzeteket, de nagyon jo játékos lesz
Forza Barca!!!
taylor200
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2004.10.10. 14:04:25

2005.02.24. 12:54:57

Én azon imádkozok ha helyzetbe kerül vki akkor az ne Iniesta legyen, mert elképesztő ziccereket tud mellé, fölé rúgni. Nagyon jó játékos, ha beáll mindig megélénkül a játék, de vhogy nem megy neki a góllövés sajnos.
Xavi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2004.10.19. 14:08:12
Tartózkodási hely: Keszthely

2005.02.24. 12:35:58

Az előny nálunk van! Biztos vagyok benne, hogy Londonban is lövünk gólt, mert a Chelseanek jönnie kell és lesz területünk a támadásokra....A mourinho meg mondjon, amit akar...Ezzel saját magát minősíti és járatja le...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2005.02.24. 12:33:50

Először is szeretnék gratulalni a csapatnak a tegnapi teljesitményért. Azt a többiekhez hasonlóan én is nagyon sajnalom, hogy kismillio helyzetünk közül csak kettőt tudtunk értékesíteni, de sebaj még mindig jobb mintha 0-1 maradt volna az eredmény. Amennyiben ugyanilyen felfogásban játszunk a 2 hét mulva esedékes visszavágón akkor kétség sem férhet tovabbjutasunkhoz. Azt feltételezni se merem, hogy a chelsea 2 golnal többet rugjon nekunk, mi viszont uis szerzunk legalabb 1 golt. Sajnos ilyen ellenfél ellen elég nehéz játszani...
Ez a 300 millios főcim télleg jó :wink: . Ha nem tudtam volna ki az ellenfél és mi a tét, max. azt feltételeztem volna, hogy spanyol kupa 32 közt játszunk vmi 3. ligas csapattal.
Na mindegy elkseredésnek nincs helye, mindenki láthatta, hogy SOKKAL jobbak voltunk, vagyunk és leszünk az "orosz" csapatnál.
VISCA EL BARCA
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.02.24. 12:32:07

ronaldo írta:Na ez az új cikk a föoldalon nagyon jo és teljes mértékben igaz, a Chelsea kb ugy játszott mint a numancia
Undoríto az anti-futball. Sajnos ellenunk 1re tobben probálkoznak vele.(kapásbol írnám a numanciát, valenciát, celticet, milánt, cselszkit).Pfujjjjjj.
radiradar
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2004.10.31. 14:26:58

2005.02.24. 12:30:41

Udvariassági körökről szó sem volt viszont a Barcelona-Chelsea mérkőzés után. José Mourinho, a londoniak edzője ugyanis nem volt hajlandó nyilatkozni a találkozót követően, és játékosainak is megtiltotta, hogy szóba álljanak az újságírókkal. A portugál szakvezető azt követően sértődött meg, hogy a szünetben másodedzője kisebb veszekedésbe keveredett Henk ten Catéval, a katalánok asszisztensével, miután a Barcelona vezetőedzője, Frank Rijkaard állítólag túlontúl sokat és hevesen tárgyalt az öltözőfolyosón Anders Friskkel, a találkozó játékvezetőjével. A svéd bíró ezután - mit tesz isten - a második félidőben vitatható okból kiállította a londoniak Victor Valdezzel, a Barca kapusával ütköző támadóját, Didier Drogbát, emberhátrányban pedig a londoniak nem tudták megőrizni egygólos előnyüket.

"Hozzáértem? Hozzáértem? Nem!" - dühöngött Drogba az öltözőbe menet, a londoniak pedig a meccs után közölték, jelenteni fogják az UEFA-nak, ami a szünetben történt.

Rijkaard persze másként látta a dolgokat: "Nem is értem a viselkedésüket, szerintem nem helyes, amit csinálnak. Csak köszöntem a bírónak, és barátságosan váltottam vele egy-két szót a meccsről. Egyáltalán nem voltam agresszív, úgyhogy a Chelsea részéről kissé túlzás ez a reakció. Egyébként is, minden edző azzal és annyit beszél, akivel és amennyit akar. Fura, hogy kikapnak, és a meccs után kitalálnak valamit, ami meg sem történt."

A katalánok szerint a Chelsea gólja az első játékrészben igencsak lesgyanús körülmények között esett, és a hazaiak nem is rejtették véka alá a véleményüket ebben a kérdésben. Mourinho pedig nem arról híres, hogy beletörődne az ilyesmibe: januárban a Manchester United elleni Ligakupa-meccs után tette szóvá, hogy Sir Alex Ferguson, a vörösök edzője mennyit cseverészett a játékvezetővel a szünetben.

Rijkaard azért a mérkőzésről is ejtett pár szót: "Mourinho kiváló edző, sok mindent elért már, de ma este kikapott. Két remek csapat játszott, és örülök, hogy mi nyertünk, büszke vagyok a játékosaimra. Az azonban kicsit zavar, hogy sok helyzetet kihagytunk, és azt is el kell ismerni, hogy a Chelsea emberhátránya nagyon megkönnyítette a dolgunkat. Remekül szervezett csapat az övék, még ha nem is lőnek sok gólt. Ma azonban a miénk volt a kezdeményezés, de nem hoztunk ki mindent a meccsből."

Az edzők mellett a londoniak szurkolói is nehezen viselték a vereséget: két brit drukkert egy taxisofőr megtámadása és kirablása miatt állított elő a spanyol rendőrség, négy másik szigetországbeli fiatal pedig a Nou Camp közelében lévő Barcelonai Egyetem területén keveredett verekedésbe, majd csapott össze a kiérkező járőrökkel is. További két angol egy éjszakai bárban inzultálta a vendégeket, egy nagyobb csoport pedig elállta az egyik barcelonai sugárutat, és a rendőröknek kellett feloszlatniuk a tömeget.

A legkevésbé okos, viszont a leginkább részeg Chelsea-drukker azonban kétségkívül az a 30 éves férfi volt, aki egymaga állt ki az út közepére szidalmazni az arra járó Barca-drukkereket, akik válaszul mindenféle a kezük ügyébe kerülő tárgyat hozzávágtak a bátor angolhoz.


háááát elég gerinctelen nem elviselni a vereséget
R.PÉTER
Avatar
ronaldo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2004.10.08. 14:25:34
Tartózkodási hely: Környe

2005.02.24. 12:23:38

Na ez az új cikk a föoldalon nagyon jo és teljes mértékben igaz, a Chelsea kb ugy játszott mint a numancia
Forza Barca!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.02.24. 12:16:00

Mourinho meg télleg kiválo edzo, nagy taktikus, DE 1XUEN NEM TUDJA A VERESEGET ELVISELNI. Meg nem bírom a flegmasága miatt se... :x
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.02.24. 12:13:18

Azért drogbárol lehet tudni, h agresszív, ez néha jo...de ha elveti a sujkot akkor... :roll:
Nem tom, szerintem nem tul szerencsés 2 lapot az elenfél térfelén kapni. :o
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.02.24. 12:09:14

Engem még mindig az húz fel nagyon, hogy 30akárhányszor lőttünk a kapura és csak 2(!!!) gól ment be... :roll: :(
Mert még 1 góllal 1000x nyugodtabban lehetne kéxülni a visszavágóra, így nagyon nehéz lesz.

A másik dolog meg, hogy ez milyen cselszki volt??? Ez lenne a NAGY CHELSEA??? Ennyire defenzív játékot évek óta nem láttam a TVben. Meg sehol sem. :roll:

És mondhatunk 1 hatalmas köszönetet Drogbának, mert ha nem állítják, ki az biztos hogy nem ennyi lett volna az eredmény.
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2005.02.24. 12:08:47

Én mondtam, hogy Guily játsszon Maxi helyett.Hál' Isten
tévedtem :oops: .Nekem Rijkaard tegnap nagyon meggyőző volt!Nagyon jól látta,hogy meg kell próbálni a 2 éket.Sztem ez még a kiállítás előtt is ütőképesebb lett volna.Drogba kiállítása inkább lélektani előnyt jelentett,
utána csak 1 csapat volt a pályán.A Chelsea védelme hihetetlen volt.A vissyavágón gól(oka)t kell lőni!!!
Avatar
ronaldo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2004.10.08. 14:25:34
Tartózkodási hely: Környe

2005.02.24. 12:08:10

LG írta:áááááááááááááááááhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!
Undoríto murinnyo a bírora fogja....és szerinte Rijkaard a szunetben a kiálítsát beszélte meg, és jelenteni fognak az Uefának.
Jo lenne má ha ez a paraxt leálítaná magát. :evil:
Micsoda? Azt állitja hogy Rijkaard megbeszélte a biroval Drogba kiállitását? ha ezt mondja hulyeség . max o tenne ilyet, de Rijkaard nem az tuti. Kiváncsi lettem volna mit szolna o haz Arsenal feljelentette volna es pontot vontak volna le tölük a Cole ügy miatt. Csak míg Az Arsenal elismeri hogy jobb a Chelsea és nem akarnak igy nyerni addig Mourinho vádaskodik :evil: :evil:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ronaldo 2005.02.24. 12:09:19-kor.
Forza Barca!!!
Avatar
ronaldo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2004.10.08. 14:25:34
Tartózkodási hely: Környe

2005.02.24. 12:02:11

Iniesta írta:Na látjátok ezért igazolták le MAXit!!!
Hátha továbbjutunk a Bl-ben a Chelsea ellen akkor ezért az egy meccsért is éredemes volt megvenni mert ha o nincs nem biztos hogy forditunk
Forza Barca!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.02.24. 12:00:48

áááááááááááááááááhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!
Undoríto murinnyo a bírora fogja....és szerinte Rijkaard a szunetben a kiálítsát beszélte meg, és jelenteni fognak az Uefának.
Jo lenne má ha leálítaná magát. :evil:
Avatar
Iniesta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2005.02.10. 13:08:16
Tartózkodási hely: Gyor

2005.02.24. 11:48:26

Na látjátok ezért igazolták le MAXit!!!


Visca el Barca :!:
Avatar
Barcelinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:52:41

2005.02.24. 11:00:55

Maxi Lopez fantasztikus játékos!!!!!! :shock: :shock: :shock:
Visca el Barca!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.02.24. 10:42:12

Charlie írta:reál már más tészta,mert beújítottak,már letámadással játszanak,és nem bunkereznek!De kitudja ellenünk mit nyomnának?Majd kiderül.
C.
Hát a cselszki se így szokott játszani. :roll: Foleg én az emberhátrányra gondoltam.
A lényeg, h a Valenciát mi még hátrányba is lefociztuk...ezért vagyunk mi jobbak mindenkinél. 8)
Avatar
ronaldo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2004.10.08. 14:25:34
Tartózkodási hely: Környe

2005.02.24. 10:42:11

LG írta:Bizony elég kizárt, h 0-0 lex...tehát ugy nem rugott gol nélkul tuti nem jutunk tovább.
A bajnokságba kik is jonnek :?: Remélem valami gyenge csapatok, és akor akár ugy is játszhasuk, mint 1 felkészulési meccset. :twisted:
Numancia meg az Espanol jon. Elobbit lehet de utobbit nem nagyon felkészulési meccsnek használni. De az tény hogy Rijkaardnak ezen a két mecsen meg kéne találni a nyerö tacticot Eto'oval Maxival meg Ronnieval. Még ha ez Giuly kárára megy akkor is.
Forza Barca!!!
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2005.02.24. 10:39:56

reál már más tészta,mert beújítottak,már letámadással játszanak,és nem bunkereznek!De kitudja ellenünk mit nyomnának?Majd kiderül.
C.
Lezárt
cron