Ronaldinho Gaúcho

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
ronaldo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2004.10.08. 14:25:34
Tartózkodási hely: Környe

2005.03.05. 14:34:27

aky01 írta:http://iaro.srv.hu/kep/ronaldinho%20mesefigura.gif


nézzétek meg tök jól néz ki amit feltöltöttem ...
nagyon jo. meg az aláirás is
Forza Barca!!!
Avatar
aky01
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:10:47
Tartózkodási hely: Pápa

2005.03.04. 18:18:45

http://iaro.srv.hu/kep/ronaldinho%20mesefigura.gif


nézzétek meg tök jól néz ki amit feltöltöttem ...
EuroBarça Tour 2009
Proxima estáció: Sagrera
Visça el Pinchos muronos!
Kép
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2005.03.04. 12:24:10

Ha jól vágom, amit az edzőm magyaráz, akkor ezt az olyan passzokra szkás érteni, amiket az ellenfél majdnem lefülel (gy.k. nagyon veszélyes körömpassz)
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2005.03.04. 11:57:57

Charlie írta: Hallottam olyat is hogy csínbe kapta a labdát!Nekem még mindig zavaros ez...
C.
Inkább ezt (amit írtál) szokták használni.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2005.03.04. 08:30:23

redlions írta:
Charlie írta:Mi az hogy csínbe?Nem vagyok tisztában ennek a szónak a jelentésével,pedig egy ideje űzöm a futballt,sztem ilyen szó nincsen!
C.
Úgy látszik ez csak felénk létezik.... Oda visszi a labdát, ahova nem kellene (tömegbe), elveszítheti, veszélyes "terület" kb.
Hallottam olyat is hogy csínbe kapta a labdát!Nekem még mindig zavaros ez...
C.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2005.03.04. 07:49:52

Háát elég nehéz eldönteni, h mire szavazok a fenti szavazásban.... :oops: :roll: :shock:
Kép
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2005.03.03. 23:46:28

Charlie írta:Mi az hogy csínbe?Nem vagyok tisztában ennek a szónak a jelentésével,pedig egy ideje űzöm a futballt,sztem ilyen szó nincsen!
C.
Úgy látszik ez csak felénk létezik.... Oda visszi a labdát, ahova nem kellene (tömegbe), elveszítheti, veszélyes "terület" kb.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2005.03.03. 17:52:49

Mi az hogy csínbe?Nem vagyok tisztában ennek a szónak a jelentésével,pedig egy ideje űzöm a futballt,sztem ilyen szó nincsen!
C.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2005.03.03. 17:18:15

Silvanus írta: de legyen a mentségére mondva, hogy egy zseninek nehezebb sokkal, mert akármekkora sztár is ő, régen 1, max 2 ember között kellett elmennie, és brillírozott is, míg most 3-4, néha 5 ember között kell átmennie, és nem csoda, hogy a 3-4-ikben elakad!
Érdekes, de nem veszem észre... Pedi mennyivel könnyebb lenne akkor a többieknek.... Pláne, ha lepasszolná és nem csínbe vinné...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2005.03.03. 16:19:33

Ronaldinho-val, illetve a játékával ugyan az a baj, ami az egész Barcelonával! Ezt fejtettem ki épp ma az F.C. Barcelona topikban: Ronaldinho egy kiváló játékos, egy zseni, egy varázsló! Ezt mindenki tudja róla, és épp ezért már eleve úgy állnak rá ketten, néha hárman is, hogy véletlenül se tudjon fickándozni! Ezek után én azt mondom: lehet őt ezért-azért hibáztatni, mert valóban sokkal rosszabb a teljesítménye, mint az év elején, vagy mint tavaly, de legyen a mentségére mondva, hogy egy zseninek nehezebb sokkal, mert akármekkora sztár is ő, régen 1, max 2 ember között kellett elmennie, és brillírozott is, míg most 3-4, néha 5 ember között kell átmennie, és nem csoda, hogy a 3-4-ikben elakad!

No azért a rossz passzaira, és a rossz szabadrúgásaira azért nincs mentség!!!

Én 60%-ban hibáztatom őt magát rossz, gyenge teljesítménye miatt, és 40%-ban felmentem, mert nehéz neki, sokkal nehezebb, mint valaha!!! Ő RONALDINHO, Ő "A" BARCELONA!!!
"Més Cuen un Club"
Avatar
nb.nb.nb
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2005.01.20. 10:51:30
Tartózkodási hely: Tata

2005.03.03. 15:22:58

LG írta:Itt a szavazás. Amikor én szavaztam, a 3.kat választottam. Ha most szavaznák, megint azt választanám.
Én a 2.-ra nyomtam, de most én is a 3.ranyomnék. pedig gondolkoztam akkor is h melyiket válasszam, hát a 3.at kellett volna. sajnos :cry:
Kép
Forca Barça!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.03.03. 15:18:16

Itt a szavazás. Amikor én szavaztam, a 3.kat választottam. Ha most szavaznák, megint azt választanám.
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2005.03.03. 12:38:19

antiimperialista írta:
boggabor írta:Egy bisztos nem a szellen kellene jatszania es folleg nem ugy, hogy jobb labas, de kozepen sem mert Deco, Xavi nagyon jol jatszanak es megtiltani, hogy szabadrugast rugjon ossze lehetoseget elcseszi meg a kaput sem talalja el es megint nem kuzd az a szerencseje Reikaard beszari alak es nem meri lerakni a cserepadra amit csinalt az Espanyol ellen nem sok Sylvinho is lassan jobb lesz nalla sajnos
Az nem baj, hogy jobblábasként a balszélen játszik, mert ha befelé cselez, onnan sokkal könnyebben lőhet, mint egy ballábas. Tavaly ugyanezen a poszton zseniálisat alkotott, és tartom a véleményem, hogy mostanában sem olyan katasztrofális a játéka, ahogy ti megélitek. Minden meccsen vannak olyan megmozdulásai, melyekből helyzetek/gólhelyzetek lesznek. Szerintem ő jobb Rivaldónál, csak most nincs csúcsformában már jó ideje.
Ez még nagyon messze van a csúcsformától...
Elképzelhető, hogy annál jobban, mint amit tavaly tavasszal csinált, már soha nem lesz...
Mert mostmár mindenki látta, hogy valójában milyen is tud lenni. Mostmár mindenki Őt akarja kikapcsolni és ez néha sikerül is...
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2005.03.03. 12:24:32

boggabor írta:Egy bisztos nem a szellen kellene jatszania es folleg nem ugy, hogy jobb labas, de kozepen sem mert Deco, Xavi nagyon jol jatszanak es megtiltani, hogy szabadrugast rugjon ossze lehetoseget elcseszi meg a kaput sem talalja el es megint nem kuzd az a szerencseje Reikaard beszari alak es nem meri lerakni a cserepadra amit csinalt az Espanyol ellen nem sok Sylvinho is lassan jobb lesz nalla sajnos
Az nem baj, hogy jobblábasként a balszélen játszik, mert ha befelé cselez, onnan sokkal könnyebben lőhet, mint egy ballábas. Tavaly ugyanezen a poszton zseniálisat alkotott, és tartom a véleményem, hogy mostanában sem olyan katasztrofális a játéka, ahogy ti megélitek. Minden meccsen vannak olyan megmozdulásai, melyekből helyzetek/gólhelyzetek lesznek. Szerintem ő jobb Rivaldónál, csak most nincs csúcsformában már jó ideje.
boggabor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2004.10.13. 13:12:00
Tartózkodási hely: Rev-Komarom

2005.03.03. 10:24:57

Egy bisztos nem a szellen kellene jatszania es folleg nem ugy, hogy jobb labas, de kozepen sem mert Deco, Xavi nagyon jol jatszanak es megtiltani, hogy szabadrugast rugjon ossze lehetoseget elcseszi meg a kaput sem talalja el es megint nem kuzd az a szerencseje Reikaard beszari alak es nem meri lerakni a cserepadra amit csinalt az Espanyol ellen nem sok Sylvinho is lassan jobb lesz nalla sajnos
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2005.03.03. 02:33:07

Cooltiszo írta:TAvaly hol játszott Ronaldinho?????????????????????
Téltől kezdve a BAL SZÉLEN! Ez a nyilasi hülyesége hogy a bal szél miatt nem megy neki, ez iszonyatosan nagy hülyeség felejtsük is el. Tavaly itt úgy játszott hogy szinte fél szezonért a világ legjobbjának választották.
Egyetértek. A vonal meg az ő hülyesége.... Tavaly nem volt vonaljátékos, pedig ugyanott játszott....
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.03.02. 21:07:47

Cooltiszo írta:TAvaly hol játszott Ronaldinho?????????????????????
Téltől kezdve a BAL SZÉLEN! Ez a nyilasi [auto_cenzúra] hogy a bal szél miatt nem megy neki, ez iszonyatosan nagy hülyeség felejtsük is el. Tavalyy itt úgy játszott hogy szinte fél szezonért a világ legjobbjának választották. És nem láttam az ucssó meccset, de azon kívül javuló tendenciát mutatott, és sokszor érzem azt hogyha nem a meccs legjobbja akkor máris utólsó [auto_cenzúra] a játéka. Tőle sokkal több kell, de azértmég ne hasonlítsuk RIvaldohoz, és ne is várjuk tőle azt, mert még egyenlőre, sztem fejben , messze van tőle.
(GIuly meg nagyszerű szélső, csak amióta sérült volt nem találja a ritmust, év elején foghatatlan volt).
Most a szezonban 2. hullámvölgyünket éljük át, nem lehet egy 3. is mert az már sok lehet, viszont ebből az Osasuna ellen ki kell lábalni, hétvégen 6ot lőttek nekik, vhogy meg kell verni őket, mert több pontot nagyon nem veszíthetünk. A nehéz meccsek csak most jönnek. A real meg nem sokára túl lesz a nehéz meccsein.
Jah..és szerinted IDEN HANYSZOR VOLT A MECCS LEGJOBBJA :?: :roll:
A Barca-Milán ellen 1értelmu...de tobbet nem tudnák említeni....
A bajnokságba 2 golt lott akciobol, ami lássuk be 1 kozéppályástol édes kevés, ezért kapaja a fizetést :?: :roll:
2 golt má Gio is rugott, aki ugye balhátvéd. :roll: Meg Iniesta is, aki általában csak csere...
De lehet csak én vártam tole tul sokat...pedig o is csak 1 sima ember, sima játékos...nem tobb... Hiába a szép cselek...a focit golra játszák, és mostanában minden 2. labdát elad...
Lényegében tavaly is csak 1 jo féléve volt...DE idén má csak max 1 jo negyed éve lehet, amiért lássuk be tulzás lenne az Aranylabda.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2005.03.02. 20:18:31

balboa7 írta:Nem akaromvédeni Ronnie-t, nem is az én védelmemre szorul, de láttam egy összefoglalót a tegnapi meccsről és mutatták amikor a félpályánál 3 embert kicselezett, és elindult a kapu felé és közben még két embert licselezett és olyan 20ról elvállalta de megpattant a lövés és mellé ment. Sztem már ezért fölfogom venni a sport1ről éjszaka a meccset!
Francba én + nem láttam. :cry:
Kép
Avatar
balboa7
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1091
Csatlakozott: 2004.10.08. 16:32:03
Tartózkodási hely: BP

2005.03.02. 20:02:19

Nem akaromvédeni Ronnie-t, nem is az én védelmemre szorul, de láttam egy összefoglalót a tegnapi meccsről és mutatták amikor a félpályánál 3 embert kicselezett, és elindult a kapu felé és közben még két embert licselezett és olyan 20ról elvállalta de megpattant a lövés és mellé ment. Sztem már ezért fölfogom venni a sport1ről éjszaka a meccset!
Visca el BARCA!Visca el BARCA!Visca el BARCA!
Kép
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6153
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2005.03.02. 19:10:48

Cooltiszo írta:Ebben egyetértünk. Tavaly sem játszott gyorósabban sztem, csak akkor átvitte vagy 4 emberen és akkor máris más volt a dolog....
A gondolkodására értettem a lassúságot.elkezd húzogatni 4ember között,aztán nagynehezen lepasszolja tök pontatlanul....
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2005.03.02. 19:08:19

Ebben egyetértünk. Tavaly sem játszott gyorósabban sztem, csak akkor átvitte vagy 4 emberen és akkor máris más volt a dolog....
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6153
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2005.03.02. 19:04:50

Menjen be középre,vagy maradjon a vonal mellett..nem érdekel,csak szedje össze magát.És a adjon végre jó labdákat,meg játsszon gyorsabban.Sok támadás lendülete törik meg nálla sajnos.
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2005.03.02. 19:01:26

Ugyanitt játszott. Csak most nem vállal annyit, ezért nem mozog annyit a vonaltól, de pl. az utóbbi meccseken már többet ment középre stb.
Tavaly egyszerűen rengeteget futott, és mindenhol ott volt, de az alp felállásban ugyanitt játszott, és biztos hogy nem Rijkard kötötte meg hogy csak a vonalnál legyen.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6153
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2005.03.02. 18:57:53

Tavaj sokkal beljebb játszott a vonaltól!!!!!!!!!most meg vonal mellett.Meg ő nemt tud rohangálni föl-le,meg labdát szerezni,meg ilyenek.Nem fog megélni a vonal mellett.
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2005.03.02. 18:54:56

TAvaly hol játszott Ronaldinho?????????????????????
Téltől kezdve a BAL SZÉLEN! Ez a nyilasi hülyesége hogy a bal szél miatt nem megy neki, ez iszonyatosan nagy hülyeség felejtsük is el. Tavaly itt úgy játszott hogy szinte fél szezonért a világ legjobbjának választották. És nem láttam az ucssó meccset, de azon kívül javuló tendenciát mutatott, és sokszor érzem azt hogyha nem a meccs legjobbja akkor máris utólsó [auto_cenzúra] a játéka. Tőle sokkal több kell, de azértmég ne hasonlítsuk RIvaldohoz, és ne is várjuk tőle azt, mert még egyenlőre, sztem fejben , messze van tőle.
(GIuly meg nagyszerű szélső, csak amióta sérült volt nem találja a ritmust, év elején foghatatlan volt).
Most a szezonban 2. hullámvölgyünket éljük át, nem lehet egy 3. is mert az már sok lehet, viszont ebből az Osasuna ellen ki kell lábalni, hétvégen 6ot lőttek nekik, vhogy meg kell verni őket, mert több pontot nagyon nem veszíthetünk. A nehéz meccsek csak most jönnek. A real meg nem sokára túl lesz a nehéz meccsein.
Lezárt