Moderálás - zárt topic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2014.07.23. 22:55:29

Kiganéztam a barca-reál,és az igazolások topikot. Az előbbire figyeljetek oda egy kicsit,mert kezd
elfajulni a dolog.
Kép
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2013.06.14. 20:15:12

Vergődünk itt az új moderátorral,közben meg van egy csomó önkéntes..
Ennek örömére most kitakarítok pár topikot pld.Neymar,Rosell..stb.
Játszhatjuk így is.
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.06.14. 18:12:39

Asszem én ezt a Miksiné-t kirakom a francba.

Feszt trollkodik, meg valszeg direkt rájátszik, h az elmúlt két napban hibbákal tűzdelve ír, duplázgat, azon felül, h kizárólag hülyeségeket nyomat.

Plusz ugye felmerült a dupla reg esete is, így a mérték a kérdés. Bár sztem elég ha egy hetet írunk és elfelejtjük visszaengedni.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.02.11. 13:52:18

Az Iniesta topicba írt egy felhasználó Leo25 néven.
Elég egyértelműnek tűnik, h ismét Kingánk garzdálkodik, uh a sokadik alteregóját is kivágtam.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.01.24. 05:30:40

A nem kérünk játékos felköszöntést a továbbiakban részre már kaptam is egy szép gondolatot miután beírtam a kollegának:
BarcaRulez43 írta:Úgy látom a többiek gratulálhatnak neki,csak én nem.Mér Csak engem kell bas,.ztatni?Ti bu,.zi fa,.[auto_cenzúra]ó kö,csögládák!Elmehettek a jó ku,.rva any,.átokba!
Piqué topicból :D
Pedig asszem normálisan írtam oda neki és a jelek szerint nem tudta, h 23-tól lépett életbe :D

Kiraktam az IP-jével együtt.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.01.20. 12:49:22

ozsimiki írta:
Mahone kb 1000%-ra kifisto,aka los banditos,vagy ki. Ő vmi Krisztián az fb csoportból. szóval az az 1 hónap abszolút jogos.

ez a martinecz méltó utódja lehet,de nem ő az. már ha az fb csoportból indulok ki, ő is hamar megy a levesbe.

Most h mondod, igazad lehet. Már múltkor is szóba került ez a MAhone gyerek és valóban vmi Krisztián, uh ezt benéztem akkor. Csak hirtelen ahogy megláttam az új regest, azt hittem, h ő az, mert mondom tuti van már felhasználója itt és ugye ez a Mahone jógyerek meg ki lett vágva. De tényleg jogos, ami mondasz.

Mint ahogy az is, h célkeresztbe kellene állítani a MArtinecz gyereket is, mert igen érdekes gondolatai vannak, sztem sok sót nem fog megenni, ha aktív lesz.
Drigo írta:
Egyébként kumma ocsmány az új avatarod. De letiltottam ABP-vel, úgyhogy engem már nem zavar, csak először félre kattintottam, és a fórum hátteret tiltottam le, úgyh a szűrők közül ki kellett vennem, úgyhogy most még ideges is vagyok :D
:lol:

Neszójjábe, mert elszabadítom Djangot és akkor a legkisebb problémád lesz a szűrés :mrgreen:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.01.20. 11:59:20

miihii írta:Felhívom a figyelmeteket a legújabb regisztráltunkra, MartineczDaniel nevűre. Ha jól emlékszem a FB csoportból, akkor ő Alexander MAhone, aki most lett kirakva egy hónapra, uh erősen sanszos, h újraregelt.
Mahone kb 1000%-ra kifisto,aka los banditos,vagy ki. Ő vmi Krisztián az fb csoportból. szóval az az 1 hónap abszolút jogos.

ez a martinecz méltó utódja lehet,de nem ő az. már ha az fb csoportból indulok ki, ő is hamar megy a levesbe.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2013.01.20. 01:47:41

miihii írta:Felhívom a figyelmeteket a legújabb regisztráltunkra, MartineczDaniel nevűre. Ha jól emlékszem a FB csoportból, akkor ő Alexander MAhone, aki most lett kirakva egy hónapra, uh erősen sanszos, h újraregelt.

Majd ha lesz hsz-e össze lehetne hasonlítani a kettőt, bár megnéztem a Mahone nicket és vagy 50 féle IP-ről van post-ja, néhány darab mindegyikről...
Rendben.

Egyébként [auto_cenzúra] ocsmány az új avatarod. De letiltottam ABP-vel, úgyhogy engem már nem zavar, csak először félre kattintottam, és a fórum hátteret tiltottam le, úgyh a szűrők közül ki kellett vennem, úgyhogy most még ideges is vagyok :D
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.01.20. 01:37:27

Felhívom a figyelmeteket a legújabb regisztráltunkra, MartineczDaniel nevűre. Ha jól emlékszem a FB csoportból, akkor ő Alexander MAhone, aki most lett kirakva egy hónapra, uh erősen sanszos, h újraregelt.

Majd ha lesz hsz-e össze lehetne hasonlítani a kettőt, bár megnéztem a Mahone nicket és vagy 50 féle IP-ről van post-ja, néhány darab mindegyikről...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2013.01.19. 22:22:35

Tim írta:Egyébként ha jól emlékszem talán még az előző fordulóig ugyanannyi gólt kaptunk idáig mint a madrid,holott nálunk kitünő a védelem (ma is az volt),és Iker sokkal jobb kapus..
Ezt egyébként nehezen hoztuk fel, év elején nyeltük a gólokat (alig volt olyan meccsünk, ahol ne kaptunk volna gólt), amellett, hogy sokat is lőttünk, aztán az előző ~10 fordulóban már egészen jó volt a helyzet, de múlt héten is az a szabad gól, hét közben a kettő, most a három.

12 meccsen nem kaptunk gólt a szezonban, a 34-ből, ez a bajnokságban: 5 a 20 meccsből, az nagyon karcsú. Mondjuk a 23 gól majdnem harmadát (7) megkaptuk 2 meccsen (Depor+ma).
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2013.01.19. 20:58:01

Az öregeknek már kevesebb a türelme :lol:
Sokszor én is csak a fejemet fogom mekkora marhaságokat írnak Valdessel
kapcsolatban. Ha tényleg lelép,lesz meglepetés az új kapussal kapcsolatban
bárki is legyen az. Egyébként ha jól emlékszem talán még az előző fordulóig ugyanannyi gólt kaptunk idáig mint a madrid,holott nálunk kitünő a védelem (ma is az volt),és Iker sokkal jobb kapus..
Kép
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2013.01.19. 19:53:18

Alexander Mahone írta:
Charlie írta:
Alexander Mahone írta:Valdes ezt a statisztikát egyes-egyedül az előtte álló védelemnek, és Tourénak meg Busquetsnek köszönheti, ahogy mind az 5 Zamora-díját is.
Igen. Buta vagy mint a föld.
C.
Azért mert elfogult vagy Valdessel kapcsolatba te miskolci szerencsétlen? Tomikám, ezt a statot ilyen védelemmel a liga bármelyik kapusa lehozta volna. Szerinted a madridistán miért szomorkodnak, hogy nem hosszabbít?
Kitettem egy hétre. Charlienak meg ment a strigula, azt nem éreztem annyira súlyosnak, vagy?

Most látom, hogy már priuszos, úgyhogy megy a hónap.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.01.16. 08:34:42

ozsimiki írta:Memóriából leírnátok mi volt az a beszélgetés?

nem másoltad véletlenül ki vhova? :D
Ki nem másoltam, de nem annyira nagy kaland volt, csak inkább a böszmesége miatt lett ügy :)
Mezner2 írta:Ilyen korrekt,őszinte,és egyenes nyilatkozatot sem adnak minden nap a játékosok,mint most Piqué,jól kiosztotta a sajtót,ráadásul nem is feltétlen abból a szemszögből,amire az ember számítana egy katalán játékostól,le a kalappal előtte!
Erre írt annyit a margarin,h te meg minek gerjeszted a feszkót?

Minek katalánozol?



Aztán páran írtak rá, h miről beszél, hiszen Piqué katalán. Meg h ezzel mi a baj, normálisan leírta a véleményét.

Majd ezekre megint vmi olyasmit, h de minek ebbe belekeverni a nemzetiséget meg minek dumál a katalánokról mezner meg ilyenek.

Erre jött megint pár, h talán sok volt a pia, mi van veled? Meg egy kicsit benézted a témát talán.


Arra írt vmi olyasmit , h ő nem nézte be, egy nagy lószerszámot!

Tim meg mondta, h totál benézte az egészet és jó lenne, ha nem lószerszámozna.

Mire Timnek, h pedig ő is mondhatna egy pár lószerszámot erre.

Ekkor delete.


Nagyjából ennyi volt a téma.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.01.15. 22:08:40

Memóriából leírnátok mi volt az a beszélgetés?

nem másoltad véletlenül ki vhova? :D

viccet félretéve, az új,vagy megújult oldalnál rajtam kívül még ki szerint lenne rossz ötlet a 0-ról indulás?

szerintem semmi +t nem adna,és elvenne 5-6-7 évnyi múltat a tagoktól.

remélem Slitherék meg tudják oldani,hogy továbbvigye mindenki a saját kis profilját.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.01.15. 06:59:25

Tim írta:margarin nevű vajpótlék határozatlan időre kirakva a Barca vs Real topikban végzett tevékenységéért. Gondolom nem fog hiányozni senkinek.
Most olvastam az emelkedett beszélgetést, hát vannak bajok :lol:
Jól tetted, h kinyomtad, am sem vmi sokat tett hozzá az életünkhöz ;)
Legalább lesz ideje kijózanodni közben...

Ha nem bánod, törlöm azt a sok baromságot a topicból, ne csúfoskodjon ott.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2013.01.14. 22:38:12

margarin nevű vajpótlék határozatlan időre kirakva a Barca vs Real topikban végzett tevékenységéért. Gondolom nem fog hiányozni senkinek.
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.01.10. 22:44:16

Tim írta:
FtcSikiHun írta: - és egyáltalán miért nyalja mindenki a zsidók seggét?
Szívem szerint egyből kiraknám,de mivel túl szigorúak vagyunk,ezért megkérdem a többieket. Sima törlés+strigula,vagy banán?
Ha úgy gondolod hogy ezért már egyből bann jár akkor menjen. Asszem amúgy is visszaeső a srác, ilyenkor nem kell nagylelkűnek lenni.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.01.10. 22:10:26

Tim írta:
miihii írta:..végén még törölgetnünk kéne egymáséit :lol:
:shock: Remélem nem úgy gondolod,mert azt nem szeretném kipróbálni.
:lol: :lol: :lol:

Egymás könnyeire gondoltam :mrgreen:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2013.01.10. 22:02:06

miihii írta:..végén még törölgetnünk kéne egymáséit :lol:
:shock: Remélem nem úgy gondolod,mert azt nem szeretném kipróbálni.
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.01.10. 21:37:53

Tim írta:
FtcSikiHun írta: - és egyáltalán miért nyalja mindenki a zsidók seggét?

Szívem szerint egyből kiraknám,de mivel túl szigorúak vagyunk,ezért megkérdem a többieket. Sima törlés+strigula,vagy banán?
Lassan a kérdéseink, észrevételeink átmennek szimpla hsz-szaporító tevékenységbe, így, reakció nélkül, uh a végén még törölgetnünk kéne egymáséit :lol:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2013.01.09. 22:53:48

FtcSikiHun írta: - és egyáltalán miért nyalja mindenki a zsidók seggét?

Szívem szerint egyből kiraknám,de mivel túl szigorúak vagyunk,ezért megkérdem a többieket. Sima törlés+strigula,vagy banán?
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.11.08. 23:19:58

Srácok,

ez vmi új hiba lehet, h csak úgy kitiltódnak a júzerek a fórumról? Mert ugye Kralo jelezte, h ki lett rakva, ami azóta is rejtély, meg REMY írt a Kérdések topicba hasonlót. Mivel nemrég jött vissza a pihiről, így sztem nem lett meg az 5 neki, ráadásul már újra be tud lépni, így vissza is jöhetett már.

Szal valamelyikünk okozza ezeket vagy hiba van a mátrixban? :D
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.11.07. 20:51:25

Tim írta:
miihii írta:Szasztok!

Kralo nevű felhasználóról tud vki vmit? Mert írt rám, h ki lett tiltva, de nem tudja miért. Őszintén szólva én sem, mert mostanában nemigen láttam, h aktív lett volna és a Listán sem szerepel.
Szerintem a staffból csak te nem ismered őt :lol: Egy nagyon rendes fickó,és erről papírja is van. Ha bannolva lett, biztos vagyok benne hogy csak valami tévedés lehet a dologban.
Nem úgy értettem, h nem tudok róla semmit, mivel az egyik tali után még együtt is aludtam vele :mrgreen:

Uh tudom ki ő, ezért is volt fura, h vajon mit követhetett el, amiből kapásból tiltás lett. Ezért kérdeztem, h nem e vmi félreértés lehet, mert akkor visszaengedem.
Uh sztem ezt meg is teszem most.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2012.11.07. 20:18:26

miihii írta:Szasztok!

Kralo nevű felhasználóról tud vki vmit? Mert írt rám, h ki lett tiltva, de nem tudja miért. Őszintén szólva én sem, mert mostanában nemigen láttam, h aktív lett volna és a Listán sem szerepel.
Szerintem a staffból csak te nem ismered őt :lol: Egy nagyon rendes fickó,és erről papírja is van. Ha bannolva lett, biztos vagyok benne hogy csak valami tévedés lehet a dologban.
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.11.07. 18:00:34

Szasztok!

Kralo nevű felhasználóról tud vki vmit? Mert írt rám, h ki lett tiltva, de nem tudja miért. Őszintén szólva én sem, mert mostanában nemigen láttam, h aktív lett volna és a Listán sem szerepel.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Lezárt