Edmilson

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Buitre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2005.05.10. 13:26:05
Tartózkodási hely: Großwardein

2007.11.22. 20:41:42

Bakero
Balinho, komolyan kösz, h eszembe juttattad! Az mekkora playa vót :shock:
Bevallom, mindig naon irigyelltem a Barcaból :oops: , a spanyol válogatottban is krvára bírtam...
bocs az offért...
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2007.11.22. 20:25:21

Bátor Edmílson, ugyanakkor helyesnek tartom hogy elmondja mit gondol és mik történnek. Szinte mindenben egyetértek vele, bár a vezetőség nem biztos, hogy pozitívan fogja értékelni az interjúját. Nem mintha eddig olyan hűdesok szerepet kapott volna, de amíg elmegy már nem is fog sokat. :(
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2007.11.22. 20:22:59

Van benne valami(Edmilson nyilatkozatában) és még jól is elsülhet.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.11.22. 20:07:47

Nekem ez az Edmilka egyre szimpibb...Ezzel a második nyilatkozatával is teljesen egyet tudok érteni, minden gondolata helyes, és mostmár azt sem lehet mondani, hogy ezek találgatások, hiszem ő elsőkézből "értesül". Csak alá tudom támasztani a mondandóját, de ezt nem teszem meg, mert lerágott csont már. Ez a mentalitás hiányzik, amit Ő elmondott, és ez nem lesz meg, amíg az edzőnket Frank Rijkkardnak hívják. (kivéve, ha Edmilsonnak maga ez a 2 nyilatkozata elég volt a bagázs észhez téréséhez)
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2007.11.22. 20:04:12

Illetve még annyit: Rijkaardot szeretik a játékosai: Nos igen ki ne szeretné azt az edzőt aki nem büntet meg késésért, esti mulatozásért, rosszabb meccsen sem hív le, vigasztal-tutujgat!

Magyar példa! Kispesten a valaha volt egyik legnépszerűbb edző Szurgent Lajos bácsi (játékos/szurkoló/szertáros körében egyaránt). Mai napig félistenként tiszteljük a Bozsikban. Ugyanakkor a játékosok semmibe vették, nem volt respektje előttük, így nem is tudta őket motiválni. Emlékszem az egyik meccsen azt üvöltötte be a pályára: "Könyörgöm gyerekek fussatok már egy kicsit, mert engem kirúgnak" - mindezt ténylegesen könyörgő hangnemben. Ki is esett a Honvéd abban az évben (való igaz 5 edző fordult meg ott abban az évben)

Ha Rijkaard mellett egy tutyimutyi, megalszik a tej a szájában Neeskens ül, ki fog ott motiválni? Jegyzem meg halkan rengeteg igazi forróvérű ex-klasszisunk állna készen erre a feladatra: Luis Enrique, Bakero és ne is említsem a Rafa Benítez-sikerek egyik legnagyobb kovácsának tartott Pako Ayestarant, aki Rafa szekundánsaként ugyanazt a feladatot töltötte be mint itt Henk. Jelenleg épp nem dolgozik el lehetne csábítani, akár őt is.

Ugyanakkor ülni, várni és semmit nem cselekedni, jelen esetben a legrosszabb megoldás, nem tudom mit ronthatna a jelenlegi helyzeten egy személyi csere (edző/másodedző/mindkettő...)? Na mind1 úgy tűnik nálunk végtelen a türelem
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2007.11.22. 19:54:03

MichaaBee írta:Otthon kiválóak vagyunk! Ezt nem lehet vitatni! Idegenben nem tudunk jól játszani! Nem bizto, hogy Rijkaard, vagy valamelyik játékos a hibás! Nem tudom, hogy észrevettétek-e, hogy a Camp Nou-ban 90.000 ember szurkol nekik, idegenben meg kb. 40-50 ezer gúnyolja, fújolja és fütyüli ki őket! Egyáltalán nem mindegy motiváció szempontjából!

Nem látom a különbséget ezen a téren a BL +2 PD győztes csapat között... Akkor nem gúnyolták őket? És egyébként nagy probléma lehet akkor a játékosok fejében ha betojnak az ellenfél szurkolóinak kiabálásaitól - ez pedig az edző hibája. Ill. még egy eset. Ezentúl minden meccsen ijedten fogunk játszani és 20%os pontszerzési arányunk lesz, idegenben de azért Rijkaard jó edző???

Egyébként meg nem kell egyből fölkapni amit a sajtó mondd, mert az újságok is csak úgy vannak vele, hogy "nem mindegy már, hogy mit írunk? vegyék meg az újságot és kész" Vegyünk csak egy példát: Kaká a sok olasz botrány miatt azt mondta, "ha ez így megy tovább, a jó játékosok el fognak menni Olaszországból". Nem pedig azt, hogy elmenne a madridba! Pedig a Marca ezt írta.

Nem értem mennyiben releváns mindez... mit hogy ferdítenek az újságírók az más kérdés, de ez mennyiben függ össze Frankkel?


Ha valami nem megy jól, ne keressünk egyből kifogásokat, hanem gondoljuk végig, hogy mi történhetett.

Kíváncsian várnám mire jutottál, végiggondolva a tavalyi tavaszt és az idei őszt. (nem gúnyból mondom!!!). Én végiggondolva azt látom, hogy egy megnyert bajnokságot adtunk le gyenge játékkal, utolsó utáni percben esett gólokkal (míg a Madrid az utolsó pillanatig küzdve lett bajnok), ami óriási mentális problémákat feltételez, majd az akkor megkérdőjelezhetően újraszavazott bizalommal visszaélő csapat (és főként edző) a tavalyi szezont is alulmúlja, már ami a mutatott játékot illeti


Ezzel most nem akarok megsérteni senkit, egyszerűen arra célzok, hogy nem kell egyből Rijkaard-ot vagy Ronaldinho-t kritizálni, mert éppen most rájuk szállt a sajtó!

Én viszont azt gondolom a türelemnek is el kell egyszer fogynia! és nem lehet mindig homokba dugni a fejünket és azt szajkózni, hogy úgyis minden megoldódik, békegalamb és szivárvány...
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2007.11.22. 19:37:03

Miért kell midnig Rijkaard-ot kifogásolni? Úgy gondoljátok, hogy más csapatnál nincs ilyen, hogy valaki mondd vmit és akkor beszédtéma? De van! Abszolút nem biztos, hogy Frankie a hibás! Nem megy a csapatnak idegenben és kész! Otthon megy! Akkor még sem biztos, hogy az edző hibája! Otthon kiválóak vagyunk! Ezt nem lehet vitatni! Idegenben nem tudunk jól játszani! Nem bizto, hogy Rijkaard, vagy valamelyik játékos a hibás!
Nem tudom, hogy észrevettétek-e, hogy a Camp Nou-ban 90.000 ember szurkol nekik, idegenben meg kb. 40-50 ezer gúnyolja, fújolja és fütyüli ki őket! Egyáltalán nem mindegy motiváció szempontjából!

Egyébként meg nem kell egyből fölkapni amit a sajtó mondd, mert az újságok is csak úgy vannak vele, hogy "nem mindegy már, hogy mit írunk? vegyék meg az újságot és kész" Vegyünk csak egy példát: Kaká a sok olasz botrány miatt azt mondta, "ha ez így megy tovább, a jó játékosok el fognak menni Olaszországból". Nem pedig azt, hogy elmenne a madridba! Pedig a Marca ezt írta.

Ha valami nem megy jól, ne keressünk egyből kifogásokat, hanem gondoljuk végig, hogy mi történhetett. Persze én is megértem, hogy nem minden megy rendben az öltözőben. Biztos, hogy nem minden olyan 'legnagyobbrendbenvanésmajdmáskorsikerül' biztos van valami oka, de nem hinném, hogy Rijkaard a hibás! mourinho csak lerontaná klub hírnevét a szép kis beszólásaival. Nem emlékszik már senki arra, amikor 2006-ban lefikázta Messit? Rijkaard legalább rendesen is el tudja mondani a véleményét.

Ezzel most nem akarok megsérteni senkit, egyszerűen arra célzok, hogy nem kell egyből Rijkaard-ot vagy Ronaldinho-t kritizálni, mert éppen most rájuk szállt a sajtó!
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2007.11.22. 18:48:23

Hello. Rég irtam. De Edmilson nyilatkozata kényszerített. Őt most biztos sokan mnem szeretik, de nekem nagyon tetszett, h bevállalta ezt is!!! MEgkedveltem, és mindenben igaza van ... REKLÁM a fő baj... sztem ( látsd Ronaldinho )
Kép
Saint Germain
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2005.09.05. 16:05:32
Tartózkodási hely: Bogyiszló

2007.11.22. 18:20:12

Buitre írta:... Bennem is soxor felment már a pumpa az xx-edik hótfos teljesítmény utáni, "mindenrendbenvantovábbkelldolgoznunk" nyilatkozat miatt. Ki a rákot akarnak hülyíteni így? Aki benne van az úgyis tudja, nem az újságból fogja elolvasni. A szurkolókat? Ők érdemlik meg a legkevésbé, h hülyének nézzék őket. Hát akkor? Szerintem 1etlen válasz van, a lé. Az imidzzsel együtt csökken a mezeladások száma, stb. Talán még a Barca esetében is így van. Persze javítsatok ki, ha másról van szó szerintetek
Az életben nem gondoltam volna, hogy bármiben is egyet tudok érteni egy madrisistával, de ebben az esetben egyezik az álláspontunk.
Másrészt igenis jó, hogy napvilágot látott az ominózus nyilatkozat, mert így legalább a mezei szurkoló is elsőkézből lehet tanúja az öltözőben uralkodó helyzetnek. Nem az unalomig ismert, "mézes-mázos, minden rendben, dolgozni kell tovább, elégedettek vagyunk a munkával", a lényeget, a probléma gyökerét eltakaró nyilatozatokat olvashatunk! Ideje lenne szembenézni a gondokkal!!!
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.11.22. 18:00:34

senzu írta:ezután a nyilatkozat után nyugodt szívvel választottam a 'Sok a fogadkozás... De lesz változás a teljesítményben?' szavazásnál a NEM gombot!
én örülök neki hogy Edmilson kiteregette a szennyest, mostmár azért tudjuk hogy NEMCSAK elsősorban Rijkaard hibája. vagy mégis? kiváncsi vagyok hogy egy keménykezű edző alatt megmernék-e ezt csinálni.
de ha egyes játékosok inkább szeretnének bulizni mint játszani, akkor sztem takarodjanak a barcából, tök mind1 kiről van szó :roll:
Az utolsó mondattal eggyet értek sőt Edmilson nyilatkozatával is!Amugy egy keménykezü edző alatt nemhogy nem mernék nem tehetnék meg!!!
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.11.22. 17:58:42

Ha ez így van, márpedig miért ne lenne így, akkor én nagyon szomorú vagyok. És megint csak ugyanoda lyukadok ki: EDZŐ, EDZŐ, EDZŐ! Hol az edző? Nincs, nulla, dilettáns. HA látja a hibákat, akkor azért, HA nem látja, akkor azért kell seggbe rúgni. Ilyen nincs, és nem eshet meg. Nem ellene kell beszélni, hanem ha így van, akkor az ingviselőknek magukba kellene nézniük, és levonni a konzekvenciát: beállni a sorba vagy odébbállni. Itt a gondok még mélyebbek, mint amilenyre gondoltam. Remélem, a válasz a csakazért is lesz a csapattól, ha nem, Frankie mehet.
Edmilsont azok közé a játékosok közé sorolom, akikről nem tudom elképzelni, hogy lódítanának, tehát a szavait elfogadom.
RIJKAARD TAKARODJ!
Kép
Avatar
Buitre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2005.05.10. 13:26:05
Tartózkodási hely: Großwardein

2007.11.22. 17:53:45

Érdekes helyzet... :roll: Néhány gondolat megint megfogalmazódott bennem, függetlenül attól, hogy a bili most épp nálatok borult ki, de ez a "hülyítünkmindenkitanagymosollyal" stílus a legtöbb csapatnál megjelenik, ha baj van, legyen az a Barca, a Real vagy akármelyik más. Bennem is soxor felment már a pumpa az xx-edik hótfos teljesítmény utáni, "mindenrendbenvantovábbkelldolgoznunk" nyilatkozat miatt. Ki a rákot akarnak hülyíteni így? Aki benne van az úgyis tudja, nem az újságból fogja elolvasni. A szurkolókat? Ők érdemlik meg a legkevésbé, h hülyének nézzék őket. Hát akkor? Szerintem 1etlen válasz van, a lé. Az imidzzsel együtt csökken a mezeladások száma, stb. Talán még a Barca esetében is így van. Persze javítsatok ki, ha másról van szó szerintetek
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2007.11.22. 17:19:18

ezután a nyilatkozat után nyugodt szívvel választottam a 'Sok a fogadkozás... De lesz változás a teljesítményben?' szavazásnál a NEM gombot!
én örülök neki hogy Edmilson kiteregette a szennyest, mostmár azért tudjuk hogy NEMCSAK elsősorban Rijkaard hibája. vagy mégis? kiváncsi vagyok hogy egy keménykezű edző alatt megmernék-e ezt csinálni.
de ha egyes játékosok inkább szeretnének bulizni mint játszani, akkor sztem takarodjanak a barcából, tök mind1 kiről van szó :roll:
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.11.22. 17:15:15

edmilson nem szerencsétlen, és sztem nem is elkeseredett. egyszerűen csak tele lett a töke a képmutató semmitmondó, majdmegmutatjuk dumákkal. kint van a nagy máz a felszínen, mindenki mosolyog, minden okés, aztán ahogy kivigyorogták magukat a kameráknak és az újságíróknak, már húznak is az egyéb, a mostani teljesítményük alapján a futballnál sokkal fontosabb dolgaik intézésére. utána persze ők is mennek a borítékért, amiben sztem edmilsonénál nagyságrendekkel nagyobb lóvék vannak.
na ha valamit, akkor ezt tartom mocskosul ordenáré dolognak, nem pedig azt, h ha vki ezt nyilvánosságra hozza.
innentől legalább tiszta a bugi, lehet dolgozni a szitu kijavításán!
PUYOL-XAVI-INIESTA
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.11.22. 17:06:25

Igaza van Edmilsonnak. Nyilván Ronaldinhora gondolt elsősorban, de azért nem kellene ilyeneket nyilatkozgatnia a nyilvánosság elött. Szerencsétlen már elkeseredettségben már nem tudja, hogy viselkedjen. :roll: Mondjuk érthető...
in to exile
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.11.22. 17:05:39

Titinho írta: Ok. Eredmény. De akkor kérdem én, ezt így kell megoldani, hogy "felperzselem" az öltözőt és lesz ami lesz??? Hát mondhatom gyönyörű egy megoldás! Igazán illik a Barca stílusához! Tényleg. Nehogy már most Edmílson legyen a mártír, hogy: most ő megmondta, most ő a vagány! Hát nem...amiért ilyen ocsmány módon, gerinctelenül járatta le a csapatot és a saját csapattársait! Én aláírom, hogy igaza van abban amit mondott, de ha gondja van odamegy Puyolhoz, Xavihoz vagy Rijkaardhoz vagy éppen a szóban forgó játékoshoz és megmondja, hogy nekem ezzel meg ezzel problémám van, mert ezt meg azt csinálja vagy éppen nem csinálja! Lehet, hogy csak én gondolkodok így, hogy ez a normális, de ez biztos nem fog hasznára válni a csapatnak! Örüljünk, hogyha nem lesz belőle nagyobb baj!
Nekem meg már abból van elegem, hogy nálunk nem lehet semmit csinálni, nem lehet keménykezdő, élesebb nyelvű edzőt idehozni, mert 'jajj, Unicef meg szellemiség' meg tököm tudja, és mostmár szépen el kell tűrni azt is, hogy egyesek már nem csak a pályán, hanem edzésen is lazsálnak. Hagyd már ezt az öltözőt! Nem vetted észre fél év alatt, hogy semmit nem ér, ha ezzel a szent szellemiségünkkel kitöröljük a seggünket minden héten? Senkit sem járatott le, nem vagánykodott, csak az igaszágot mondta el a nagyvilágnak, pont azért, hogy kinyíljon a csipája az olyan embernek is, aki még mindíg Rijkkardot véd meg bizakodik. Az járatja le magát, aki meg meri tenni, amit jelen esetben nagyon sokan meg mernek a csapatonon belül. Elegem van Rijkaardból, és nem lehet nem észrevenni, hogy Laporta is egy beszari alak mostanság, nem mer meghúzni semmi radikálisat, inkább lenyilatkozik olyat, hogy nagyon meg van elégedve Rijkaarddal. Atyaúristen!

Én ezzel be is fejeztem. Lehet Edmilsont fikázni, lehet a szellemiséggel villogni, meg az öltözőben dumcsizgatni, DE ÉN MOSTMÁR EREDMÉNYEKET AKAROK!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.11.22. 16:59:22

Ez a szitu ha jól emlékszem tavaly volt, Deco fel is nyomta rendesen az agyamat, ez lett volna a fő ok, amiért el akartam küldeni. Viszont nyáron látta, hogy nincs 100%-os helye, fogta magát, beállt a sorba, és jobbnál-jobb teljesítménnyel rukkolt elő. :)

Ezt szeretném látni mindenkitől, bár nem értem igazából miért hozta most fel. Idegenben én Iniestától, vagy akár Xavitól, ... , sem láttam olyan hűde nagy teljesítményt. R10 is többet csinál mint eddig... Én mostmár inkább az edzőben látom a probléma okát. :roll:
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.11.22. 16:41:53

teljes mértékben elhiszem azt, amit edmilson mond, de ha nem hinném el, a tények és a mutatott játék maximálisan alátámasztják a mondanivalóját. egyszer, pár hónapja már beszólt egy ilyet, akkor azt nehezményezte, h néhányan jobban teljesítenek az éjszakában, mint a pályán, vissza is ugattak neki, decoval az élen.
ha a lazulós gyerekek is úgy állnának hozzá a melóhoz, mint ő (amikor nem sérült éppen), lehet, h előrébb tartanánk.

egyébként ezek után megint csak oda lyukadunk ki, h mekkora pö.cs az a szakmai vezetés (vagy akár a Klubvezetés), akik az ilyen szitukat engedik...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Aprieto

2007.11.22. 16:14:06

Egy biztos: nem Oleguert árulta be, mert ő aztán tényleg nem egy reklámarc :D

Akikről szólt, azok pedig nagyon jól tudják hogy róluk beszélt. Legjobb lenne ha ezek az egyének távoznának... nem lesz egység és CSAPAT, ha néhányan széthúzzák a csapatot.

Sajna mikor azt említette, hogy "gyorsan fogok edzeni, mert el kell utaznom egy reklámforgatás miatt" akkor mindenkinek 1 név jut eszébe. Sajna most már el is hiszem róla :roll:

Egyébként meg Edmilson jó lenne ha továbbállna, mert csak a fizetését veszi fel, nála jobb játékosok vannak a posztján. Idén sem játszana max. a kupában :roll:
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.11.22. 15:58:51

Írták itt,hogy ez nem illik a Barca stílusához.
Ebben van valami,de az illik a Barca stílusához,amit egy-két játékos művel?
Hogy nem edzenek rendesen,nem teszik ki a lelküket a pályára?
A világ legerősebb keretével kikapunk a Gefatetől egy olyan meccsen,ahol momentumunk sincs.Mindenki nyilatkozgatja a szépeket,1 éve ezt hallgatjuk,én már marhára unom.
Puyolnak,Xavinak és Iniestanak is,hiába nyilatkozzák ezt,tuti nem ez a véleményük.Puyolnak az az igazi véleménye,amit a meccs után mondott.
Sztem őket bántja a legjobban az az egész,őket,akik tényleg a csapatért harcolnak.Semmi intenzitás nincs a játékunkban,ez pedig csak a hozzáálláson múlik.
Nem véletlenül került be a videóajánlóba a BL-menetelés.Érdemes visszanézni a csoportmeccseket,az egész pályás letámadást és a küzdőszellemet.Ez már sajnos a múlté.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2007.11.22. 15:40:59

Én nagyon örülök, hogy leadta ezt a nyilatkozatot Edmilson!

És teljesen egyet értek vele. Nem megoldás Dinho minden olyan meccse után ahol csinál két szép, ámde haszontalan cselt, vagy berúg egy szabadrúgást, emiatt egyből újfent isteníteni!

Igenis meg ki kell mondani, hogy amig a qrvák meg a buli fontosabb, addig ezt a teljesítményt nyújtja! És ne jöjjön senki azzal, hogy mostanában javul... A 0 helyett 5%on van... (Barcelonában is köztudomásúlag az éjszaka császára: egy katalán barátom, az egyik kedvenc klubjában pultos...)

Hogy a saját nevelésűek nem értik miért nyilatkozik ilyet még megértem, egyikükre sem vonatkozik a kritika... Érdekes, hogy a honfitárs Dinho nem szólal meg az ügyben... Az is idegesít, hogy állandóan a minden rendben van, Ronnie keményebben dolgozik, mint valaha, újra a régi lesz dumával kell mindenki lelkét ápolgatni. Ki kell mondani igenis, hogy ami most van az egy posvány, amiben sok ember csak teng-leng és a legkisebb erőfeszítést sem teszi meg a csapatért.

És az, hogy Edmílson részéről csak akkor lehetne jogos a kritika, ha jétszana, ez egyrészt az irányába nagyon övön aluli, annyi és olyan sérülés után csoda, hogy még bízik a pályára lépésben (emlékszem az ominózus Bajzát-belépő után Medgyesi a saját búgyúmeccsén a kezdőrúgést sem bírta elvégezni... De meg lehet nézni Lisztest is, hogy mikor fog még azon a szinten játszani, mint korábban (soha)), másrészt ha a pályán lehetne biztos, hogy hajtana!

Elegem van abból hogy kiskirályok lelkét kell ápolgatni, magunkat is elalatatva közben, és azt szajkózni, hogy minden rendben van! A gyógyulás felé vezető úton az első lépcső a beismerés! Edmilson meg jó, hogy felkavarta az állóvizet, mert bár mindenki látja, hogy a csapattal súlyos gondok vannak (mind játékban, mind morálisan) a csapattagok/vezetők önmagukat áltatják/altatják és ez roppant idegesítő...
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2007.11.22. 15:38:02

Lionel85 írta:Érdekes hogy ezt pont az a játékos nyilatkozza, akinek fontos a címek megnyerése és korábban csak ezért akarta elhagyni a Barçát, nagy bánatára azonban megsérült és nem tudta Txiki senkinek sem eladni. Nekem sose volt szimpi Edmílson, ezután sem lesz az. Xaviék pedig okosak, hogy nem válaszolnak neki a sajtón keresztül, hanem majd az öltözőben lerendezik. 8)
Én viszont egyetértek Edmilsonnal, de nem Xavi vagy Iniesta kárára, ez oylan dolog hogy akinek nem inge ne vegye magára akinek az öltözködjön fel.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2007.11.22. 15:30:07

Érdekes hogy ezt pont az a játékos nyilatkozza, akinek fontos a címek megnyerése és korábban csak ezért akarta elhagyni a Barçát, nagy bánatára azonban megsérült és nem tudta Txiki senkinek sem eladni. Nekem sose volt szimpi Edmílson, ezután sem lesz az. Xaviék pedig okosak, hogy nem válaszolnak neki a sajtón keresztül, hanem majd az öltözőben lerendezik. 8)
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6153
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2007.11.22. 15:20:14

Ha másképp nem megy,akkor ez is egy megoldás,ami akár még jól is elsülhet......rosszabb sokkal már nem lehetne úgyseem..hátha magába néz végre Laporta és bandája....
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2007.11.22. 15:16:55

LG írta:Sztem meg már nem birta nézni szegény Edmilson, h mi folyik ott, és kifakadt. Nem őt kell szidni, hanem azok balfaxokat akikről bexélt, és szétkqurják a csapatot. Laporta meg Rijkaard mi a faxt csinál, ha nem tudnak rendet rakni, akkor aggyák át a helyet olyanoknak, akik képesek rá. Elég már a minden rendben van dumával, elég már a nagy fogadkozásokbol, most már ideje lenne látni EREDMÉNYT is.
Ok. Eredmény. De akkor kérdem én, ezt így kell megoldani, hogy "felperzselem" az öltözőt és lesz ami lesz??? Hát mondhatom gyönyörű egy megoldás! Igazán illik a Barca stílusához! Tényleg. Nehogy már most Edmílson legyen a mártír, hogy: most ő megmondta, most ő a vagány! Hát nem...amiért ilyen ocsmány módon, gerinctelenül járatta le a csapatot és a saját csapattársait! Én aláírom, hogy igaza van abban amit mondott, de ha gondja van odamegy Puyolhoz, Xavihoz vagy Rijkaardhoz vagy éppen a szóban forgó játékoshoz és megmondja, hogy nekem ezzel meg ezzel problémám van, mert ezt meg azt csinálja vagy éppen nem csinálja! Lehet, hogy csak én gondolkodok így, hogy ez a normális, de ez biztos nem fog hasznára válni a csapatnak! Örüljünk, hogyha nem lesz belőle nagyobb baj!
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Lezárt