Bajnokok Ligája & Európa Liga

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.08.27. 13:38:54

mrlevy írta:
kanty írta:
Barca_10 írta:.Arról nem is beszélve hogy az elmúlt 5 évben mindig az a játékos nyerte aki a győztes csapat tagja volt(ha jól tudom).
Rosszul tudod. 2006 :arrow: Cannavaro.
:wink:
mer Cannavaro nem olasz? :P
Mert Cannavaro nem nyert Bl-t. :wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
mrlevy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2006.05.14. 13:12:39

2010.08.27. 13:37:51

kanty írta:
Barca_10 írta:.Arról nem is beszélve hogy az elmúlt 5 évben mindig az a játékos nyerte aki a győztes csapat tagja volt(ha jól tudom).
Rosszul tudod. 2006 :arrow: Cannavaro.
:wink:
mer Cannavaro nem olasz? :P
nagyi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2009.06.14. 22:21:33
Tartózkodási hely: Tököl City

2010.08.27. 13:37:37

Üdv. Nem tudja valaki, hogy a Debrecen EL meccseit hol fogják rendezni? Debrecenben, Nyíregyházán, esetleg a Puskásban? :roll: Jó lenne a BL után EL meccset is élőben megtekinteni. :oops:
"Bσтι, вσтι, мα∂яι∂ιѕтα qυι ησ вσтι!"
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.08.27. 13:34:23

Barca_10 írta:.Arról nem is beszélve hogy az elmúlt 5 évben mindig az a játékos nyerte aki a győztes csapat tagja volt(ha jól tudom).
Rosszul tudod. 2006 :arrow: Cannavaro.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.08.27. 13:29:52

Ez még nem az Aranylabda.Ráadásul megérdemelte Milito.Majd ha 2011 januárjában ő kapja az Aranylabdát és nem Xavi,Sneijder esetleg Messi vagy Robben akkor talán joggal lehet mindenki felháborodva,mert a VB sokat nyom a latban,ő pedig nem játszott sokat(Messi pedig nem játszott magához képest jól,de 47 gól azért 47 gól).Arról nem is beszélve hogy az elmúlt 5 évben mindig az a játékos nyerte aki a győztes csapat tagja volt(ha jól tudom).
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2010.08.27. 13:24:23

Dehát ha egyszer Milito futószalagon szállította a fontosabbnál fontosabb gólokat azzal a tökéletes magabiztossággal és higgadtsággal ami megvolt neki, lényegében mondhatjuk hogy megnyerte az Internek a BL-t, akkor nincs min csodálkozni hogy ő kapta Messi előtt.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.08.27. 13:23:23

Szerintem meg nagyon is helyes, hogy a győztes csapat játékosának adják oda a díjak nagy részét, mert ez is növeli a csapategységet, még jobban győzni akarnak. Nem ez a fő motiváció, de ez is valami. Am meg senkit sem érdekel egy ilyen díj, Messi nem lesz kisebb játékos ettől, ráadásul a foci csapatsport, az egyéni teljesítmények a legkevésbé fontosak. Aki azt mondja, hogy ez nem igaz, annak valszeg baj van az egojával :D Azért nem érdemes focizni, hogy minél több egyéni díjat bezsebelj, ráadásul nem elég, hogy az egész világ tudja, hogy Messi jobb? Bőven. De Milito a csapatban mutatott alázata és a sikerei miatt megérdemli.
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2010.08.27. 13:22:33

Ordog írta:
víscaelbarca!forever írta:
am az Inter-Barca meccsen mármint az odavágón allítólag a Figo nem a szokásos helyéről a lelátóról hanem a kisparól nézte a meccset és amikor nekünk fúlyt a bíró sorozatosan ment oda reklamálni és mondta a bírónak mit csináljon.Álltólag erről videó is van :x és Milito jobb mint Messi ??? röhögnöm kell :lol:
És akkor mivan ha Figo ezt csinálta??? Utáljuk mint a "csúnyát próbáltam írni" de most ezzel mit akarsz bizonyítani?? Az meg h Milito nyerte Messi előtt a legjobb játékos címet, az teljesen érthető. Milito --> Bl győztes lett, Messi nem. Ilyen egyszerű ez.
igen de akkor ha ezen alapulna minden akkor úgy kéne átadni a díjat h a győztes csapat legjobbjai. mert képzeld el a vb aranylabdát is Forlán kapta pedig nem Urugvay lett vb győztes
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2010.08.27. 13:17:47

víscaelbarca!forever írta:
am az Inter-Barca meccsen mármint az odavágón allítólag a Figo nem a szokásos helyéről a lelátóról hanem a kisparól nézte a meccset és amikor nekünk fúlyt a bíró sorozatosan ment oda reklamálni és mondta a bírónak mit csináljon.Álltólag erről videó is van :x és Milito jobb mint Messi ??? röhögnöm kell :lol:
És akkor mivan ha Figo ezt csinálta??? Utáljuk mint a "csúnyát próbáltam írni" de most ezzel mit akarsz bizonyítani?? Az meg h Milito nyerte Messi előtt a legjobb játékos címet, az teljesen érthető. Milito --> Bl győztes lett, Messi nem. Ilyen egyszerű ez.
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2010.08.27. 13:14:38

kanty írta:
víscaelbarca!forever írta: Milito jobb mint Messi ??? röhögnöm kell :lol:
Pedig a tavalyi BL szezonban jobb volt. Aki gólt lő az elődöntőben és egy duplával eldönti a finálét az szerintem megérdemelten nyeri el a dijat.

Mindig mindent nem nyerhet Barcelona játékos és nem lesz senki sem kevesebb ha elismeri más játékos/ csapat teljesitményét.
:wink:
nem azt mondtam h rossz de azért Messi csatár teljesítménye enyhén szólva jobb és Messi cselezni is jobban tud de mind1 ezen kár vitakozni
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.08.27. 13:10:10

víscaelbarca!forever írta: Milito jobb mint Messi ??? röhögnöm kell :lol:
Pedig a tavalyi BL szezonban jobb volt. Aki gólt lő az elődöntőben és egy duplával eldönti a finálét az szerintem megérdemelten nyeri el a dijat.

Mindig mindent nem nyerhet Barcelona játékos és nem lesz senki sem kevesebb ha elismeri más játékos/ csapat teljesitményét.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2010.08.27. 13:03:33

noname írta:
Barca_10 írta:
MessiFan írta:Csak én érzem "bundának" azt hogy 4 poszton 4 interes kapta a legjobb játékos címet? Vagy csak én vagyok a hülye és csak szerintem volt jobb Messi Diego Militonál és Xavi Virsli Sznájdernél?

Én annyira nem érzem bundának és nem is vagy hülye,de érdekes:tavaly amikor a Barca sokkal jobban, focizott akkor csak 3 díjat nyertek.Idén az összeset az Inter vitte.Érdekes mindenesetre. :roll:
Nem csak te érzed bundának. Az elődöntő ellenük elég(nagyon) látványosan meg volt bundázva. Itt se lepne meg a dolog. Cannavaro Aranylabdája is röhejes volt. Hiába volt jó a VBn, utána fél évig hülyét csinált magából, mégis megkapta. Az is gyanús h az Inter megúszta a bundabotrányt, miközben több hír szerint ők voltka a legásrosabbak. Sokat megadnék azért, hogy valaki felvilágosítson az Inter valódi üzelmeiről! :roll:
am az Inter-Barca meccsen mármint az odavágón allítólag a Figo nem a szokásos helyéről a lelátóról hanem a kisparól nézte a meccset és amikor nekünk fúlyt a bíró sorozatosan ment oda reklamálni és mondta a bírónak mit csináljon.Álltólag erről videó is van :x és Milito jobb mint Messi ??? röhögnöm kell :lol:
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.08.27. 12:49:51

Barca_10 írta:
MessiFan írta:Csak én érzem "bundának" azt hogy 4 poszton 4 interes kapta a legjobb játékos címet? Vagy csak én vagyok a hülye és csak szerintem volt jobb Messi Diego Militonál és Xavi Virsli Sznájdernél?

Én annyira nem érzem bundának és nem is vagy hülye,de érdekes:tavaly amikor a Barca sokkal jobban, focizott akkor csak 3 díjat nyertek.Idén az összeset az Inter vitte.Érdekes mindenesetre. :roll:
Nem csak te érzed bundának. Az elődöntő ellenük elég(nagyon) látványosan meg volt bundázva. Itt se lepne meg a dolog. Cannavaro Aranylabdája is röhejes volt. Hiába volt jó a VBn, utána fél évig hülyét csinált magából, mégis megkapta. Az is gyanús h az Inter megúszta a bundabotrányt, miközben több hír szerint ők voltka a legásrosabbak. Sokat megadnék azért, hogy valaki felvilágosítson az Inter valódi üzelmeiről! :roll:
A Fifa egy szégyen
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2010.08.27. 12:35:12

Azért itt is vannak kemény ellenfelek.

Most, megmondom, hogy az 1. kalapból a PSV lesz. Remélem a Stuttgart, AZ, CSZKA, Zenit 4-est elkerüli a Debrecen.

Ha nagy neveket akarunk, akkor: Sevilla, Man. City, Dortmund, DVSC
Ha továbbakarunk jutni, akkor a legjobb ez lenne: AZ/Stuttgart, Bruges/Steaua, Odense, DVSC
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.27. 11:25:54

Sajnos tegnap lemaradtam teljes egészében a Loki meccsről! :roll: De az eredmény kárpótolt. Ismét megvan az nemzetközi kupaszereplés. Ma lesz a sorsolás ha jól tudom! Jó lenne egy olyan csoportot kifogni ahol azért nem leszünk teljesen súlytalanok. Idén már elvárnám a bravúrokat! :) Szép volt fiúk! =D> Kár hogy a Győrnek nem sikerült végül a csoda.

http://www.nemzetisport.hu/europa_liga/ ... c-2042608/

Számomra az ideális csoport ez lenne: PSV,Bruges,Levszki,DVSC Inne lenne esély a bravúrra. Igazából nem kell hogy Poolt vagy Juvét kapjuk szerintem így sem lenne gond az érdeklődéssel. És nálam most elsősorban az a szempont hogy egy jó csoportkört produkáljunk. Ez a csoport pedig jó lenne!
A legrosszabb: 'Pool,City,Napoli,DVSC! :D
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2010.08.27. 01:01:56

Nameg egy olyan eredményhírdetés,foci legjobbjai között,ahol posztonként nem szerepel 1 sem közülük,úgy mint
Csatár:
Villa,Torres,Ibra,Eto
Kp:
Ini,Xavi,Messi,CR
Védő:
Ramos,Alves,Pique(Bár itt szerintem is Maicon odaQrt mostanában)

-
Mennyire hiteles?
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2010.08.27. 00:38:37

Az Inter tarolt az egyéni címeknél. Mondjuk azt hittem, hogy legalább az egyik díjat Messi nyeri...

Kép
Fecooo írta:A Csoport: Internationale, Werder Bremen, Tottenham, FC Twente
B Csoport: Lyon, Benfica, Schalke 04, Hapoel Tel-Aviv
C Csoport: Manchester United, Valencia, Rangers, Bursaspor
D Csoport: Barcelona, Panatinaikosz, FC Köbenhavn, Rubin Kazany
E Csoport: Bayern München, Roma, FC Basel, Kolozsvár
F Csoport: Chelsea, Marseille, Szpartak Moszkva, Zsolna
G Csoport: AC Milan, Real Madrid, Ajax, Auxerre
H Csoport: Arsenal, Sahtar Donyeck, Sporting Braga, Partizan Belgrád
A, B, G csoport kiegyenlített. A mi csoportunk szerintem a legkönnyebb.

Dőlt betűvel a (szerintem) továbbjutó csapatok.

Braga stadionjában meg élvezet lesz játszani:
http://www.virginmedia.com/images/braga.jpg
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.08.26. 23:13:30

Aston Villa (angol)–Rapid (osztrák) 2–3
Továbbjutott: a Rapid 4–3-mal...

O'Neill elment, a Villa összeomlott... de ennyire???? mondjuk hétvégén is kaptak egy 6 gombócosat, szóval ott káosz van.... "a legerősebb bajnokság" :roll:

Frenkiék is kiestek... no comment

Karpati (ukrán)–Galatasaray (török) 1–1
Továbbjutott: a Karpati 3–3-mal, idegenben szerzett több góllal
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.08.26. 22:58:19

Tipp:
A csoport:
Inter, Tottenham
B csoport:
Lyon, Benfica
C csoport:
MU, Valencia
D csoport:
Barca, Pana
E csoport:
Roma, BM
F csoport:
Chelesa, Marseille
G csoport:
Real, Milan
H csoport:
Arsenal, Braga
:wink: :D
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.08.26. 22:11:14

looka írta:
MichaaBee írta:Egyértelmű, hogy a győztes csapat tarol. Csatároknál nem kérdés, hogy a gólkirály és a döntőben duplázó nyer
Úgy hívják, Lionel Messi. :wink: De nincs jelentősége...
Jogos, sorry. :oops: De a döntőt Milito nyerte meg.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2010.08.26. 22:09:16

MichaaBee írta:Egyértelmű, hogy a győztes csapat tarol. Csatároknál nem kérdés, hogy a gólkirály és a döntőben duplázó nyer
Úgy hívják, Lionel Messi. :wink: De nincs jelentősége...
Lionel85 írta:Nem baj, mindjárt kezdődik a suli és nem lesz idejük fórumozgatni. Én már csak ezt várom és akkor nem esik tovább a színvonal.
Ebben van némi igazság, de szerintem nem kellene ilyen lekezelő stílusban kinyilvánítani a nemtetszésed... Te is voltál annyi idős, mint ők.
forlán10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.07.14. 17:43:04
Tartózkodási hely: Kiskunlacháza

2010.08.26. 22:07:31

Ide kellet engednem a tesóm, de így utólag is gratulálok a Lokinak a továbbjutáshoz. Hátha jön Magyarországra egy City v a Sevilla
"Két csapatnak szurkolok. A Barcának és a Real eheti ellenfelének" a három tenor egyik tagja. Javi Martínezt a Barcába!!!Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.08.26. 22:05:00

Szerintem abszolút jogosak a díjak. Egyértelmű, hogy a győztes csapat tarol. Csatároknál nem kérdés, hogy a gólkirály és a döntőben duplázó nyer, középpályásoknál meg kb Sneijder jelentette a támadójátékot a BL-győztesnél. Julio Cesar és Valdés kb egy szintűek voltak, így a győztes nyert itt is értelemszerűen. Egyedül Piqué előzhette volna be Maicon, de Maicon ugyebár megnyerte a sorozatot is és oroszlán részt vállalt az Inter támadójátékából és védekezéséből egyaránt.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.08.26. 22:02:39

ferninho írta:istenem, úgy beszéltek ezekről a hülye díjakról mintha valami aranylabda lenne.... :roll:
ez egy hülye BL legjobbja cuccos, semmi értelme sincs....
Nem baj, mindjárt kezdődik a suli és nem lesz idejük fórumozgatni. :) Én már csak ezt várom és akkor nem esik tovább a színvonal.
Kép
Kép
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.08.26. 21:48:11

istenem, úgy beszéltek ezekről a hülye díjakról mintha valami aranylabda lenne.... :roll:
ez egy hülye BL legjobbja cuccos, semmi értelme sincs....
madridista
Lezárt