Álmok színháza avagy Barça Igazolások 2006 Nyár

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2006.05.28. 19:57:31

Szia G-Jay,

Szted Henke nem kapott lehetőséget? Mert DC kapna itt annyit mint ő, az meg már több lenne, mint a Pool-nál és amikor az Auxerre-ben játszott pályáztunk is rá. De sztem se ő lenne a megoldás, csak a lehető legrosszabb-nál jobb lenne :)
Aki sztem a legjobb lenne, arra tudtommal nem is nagyon pályázunk (Crespo) sajnos.
Avatar
cocu8
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2005.01.28. 19:57:51
Tartózkodási hely: Pécs

2006.05.28. 19:55:58

Most olvasom a sport.es oldalon hogy érdeklődünk cristiano ronaldo iránt, szerintem jó ötlet, a jobb oldal erősítésre szorul, guilynek 1-2 éve van ha marad is, amúgy nekem nem jön be a játéka, jó player, de nem illik ebbe a BARCÁBA!
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2006.05.28. 18:54:55

Cissé el akar jönni a Pool-ból. Annyira jónak legalább tartom, mint Forlán-t...
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.28. 17:40:16

Megint nem értek egyet: NEM hagyták ki... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
VISCA EL BARCA!
Avatar
Max
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2006.05.28. 11:34:27
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.28. 17:37:35

noname írta:
Gauchomester írta:Ha már itt sok jó játékos nevét megemlítettük, akkor inkább gondolkozzunk azon is, hogy-mint egy előző eurobarca-cikkből is kiderült-a Barca utánpótlásközpontja nagyon jó, és sok tehetséges fiatal nevelkedik ott. Pl Ludovic, Rodri. És azt se feledjük, hogy a most már alapembernek számító Váldés, vagy Messi is saját nevelés, nem is beszélve a Barcát egyszemélyben megtestesítő Puyolról, és Xaviról. Ráadásul sok Barca-nevelés igazán csak másik csapatban lett igazán sztár. Gondolok itt pl Fabregasra, vagy Reinára. Theát szerintem a fiatalok közé kéne nézni, s a pénz is megmarad, és újabb sztárok tűnhetnek fel. :wink:
Kihagytad Iniestát, Damiát, Olit, Mottát... :wink:
És kihagytátok az egyik legnagyobb csillagunkat......Messit! :lol: :lol: :lol:
Forza B.A.R.C.A.
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.28. 17:36:23

Max írta:
cruyff írta:Bocs Max, de nem értek egyet
Nem baj,nem is kell egyetérteni velem :wink: !Mindenkinek megvan a saját véleménye!Azért is van ez a fórum,hogy megbeszéljük a dolgokat!Abban egyetértek,hogy tavaly iszonyat király volt a Van Bommel a PSV-ben!Nem véletlenül választották meg az év játékosának Hollandiában!Viszont majd figyeld meg,hogy sokszor nekilendül a támadásban,és 25-30 méterről elbombázza!Nekem csak ez a bajom vele!Meg korábban,valamikor tavasszal Gundi is megjegyezte,hogy olyan semleges Bommi játéka!Szerintem sem csillogó,elmegy!Azt azonban meg kell jegyeznünk,hogy szerintem jövőre még kevesebb játéklehetőséget fog kapni,ugyanis Xavi szerencsére felépült,így egy Edmilson Xavi kp-jával fog felállni a Barca!Deco-val viszont egyetértek!Mostanában iszonyatosan lassú felfogással játszott,de azt se felejtsük el,hogy az egész évet végigjátszotta,és alig-alig pihent valamelyest!
Azért a Gundiból ne nagyon indulj ki, neki kb. annyi köze van a sporthoz, hogy bátran beférne az rtl klub "szakmai stábjába"! Csak a legritkább esetben mondja azt, ami a pályán történik... :wink: Viszont kapásból lebénáz bármilyen profi élsportolót... :roll: A másik ilyen szuperzseni neve most nem ugrik be, de ő meg angol bajnokikat szokott közvetíteni... azt is (szerintem) megbuktatták testnevelésből... :wink:
VISCA EL BARCA!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2006.05.28. 17:26:33

Gauchomester írta:Ha már itt sok jó játékos nevét megemlítettük, akkor inkább gondolkozzunk azon is, hogy-mint egy előző eurobarca-cikkből is kiderült-a Barca utánpótlásközpontja nagyon jó, és sok tehetséges fiatal nevelkedik ott. Pl Ludovic, Rodri. És azt se feledjük, hogy a most már alapembernek számító Váldés, vagy Messi is saját nevelés, nem is beszélve a Barcát egyszemélyben megtestesítő Puyolról, és Xaviról. Ráadásul sok Barca-nevelés igazán csak másik csapatban lett igazán sztár. Gondolok itt pl Fabregasra, vagy Reinára. Theát szerintem a fiatalok közé kéne nézni, s a pénz is megmarad, és újabb sztárok tűnhetnek fel. :wink:
Kihagytad Iniestát, Damiát, Olit, Mottát... :wink:
A Fifa egy szégyen
Avatar
GeRyNhO
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2006.05.27. 18:40:00

2006.05.28. 17:26:20

én azért elfogadnám veirát
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése.Mindig nagyon elszomorít, ha ilyen véleményt hallok.Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb." - Bill Shankly.

Visca el Barça i visca Catalunya!VIVA F.C. BARCELONA!!
CAMPIONS 2005/06!
Uefa Champions League 2005/06 Winner: FC Barcelona.
Forteleaza Brasil!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2006.05.28. 17:02:15

cruyff írta:Bocs Max, de nem értek egyet! Van Bommel nem önző, sőt éppen ő az, aki első szándékból passzol! Szerintem ősszel fantasztikusan játszott, megtartotta a labdát a középpályán, belépett a támadásokba és kapura is veszélyes volt! Annak ellenére, hogy csak nyomokban kapott lehetőséget Rijkaardtól, a leggólerősebb középpályásunk volt! Aztán jött a sérülése, ami után 3 hónapot kihagyott és utána nem igazán találta a formáját! Tavaly Hollandiában az év játékosának választották, azért ne írjuk le! Akinek a játéka nem tetszik (ha már itt tartunk), az Deco! Mostanában lassan gondolkozik, lelopják a lábáról a labdát, elcselezi magát, sokszor önző, sokat színészkedik... Volt olyan bajnoki, ahol (komolyan összeszámoltam) egy félidő alatt volt 46 labdaérintése és ebből 2-őt, összesen 2-őt játszott meg! A többit elcselezte, elvesztette...stb... A 90-es évek Dream Team-jének éppen az volt az erőssége, hogy első szándékból passzoltak, sokszor egy érintésből! Én a jelenlegi csapatunkból (érdemeik elismerése mellett persze) leginkább ezt hiányolom.
Az lehet h néha tól sokat cseleznek, de például ott van a támadótriónk:Roni-Etoo-Messi. Ők pont arról is híresek, h kiválóan cseleznek. Ilyen Deco is, de még mondhatnám Iniestát is. Ennek a csapatnak az az erőssége h sikerült megtalálni az egyensúlyt a cselezés és a passzolás között.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2006.05.28. 17:01:30

Ha már itt sok jó játékos nevét megemlítettük, akkor inkább gondolkozzunk azon is, hogy-mint egy előző eurobarca-cikkből is kiderült-a Barca utánpótlásközpontja nagyon jó, és sok tehetséges fiatal nevelkedik ott. Pl Ludovic, Rodri. És azt se feledjük, hogy a most már alapembernek számító Váldés, vagy Messi is saját nevelés, nem is beszélve a Barcát egyszemélyben megtestesítő Puyolról, és Xaviról. Ráadásul sok Barca-nevelés igazán csak másik csapatban lett igazán sztár. Gondolok itt pl Fabregasra, vagy Reinára. Theát szerintem a fiatalok közé kéne nézni, s a pénz is megmarad, és újabb sztárok tűnhetnek fel. :wink:
Avatar
Max
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2006.05.28. 11:34:27
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.28. 17:01:25

cruyff írta:Bocs Max, de nem értek egyet
Nem baj,nem is kell egyetérteni velem :wink: !Mindenkinek megvan a saját véleménye!Azért is van ez a fórum,hogy megbeszéljük a dolgokat!Abban egyetértek,hogy tavaly iszonyat király volt a Van Bommel a PSV-ben!Nem véletlenül választották meg az év játékosának Hollandiában!Viszont majd figyeld meg,hogy sokszor nekilendül a támadásban,és 25-30 méterről elbombázza!Nekem csak ez a bajom vele!Meg korábban,valamikor tavasszal Gundi is megjegyezte,hogy olyan semleges Bommi játéka!Szerintem sem csillogó,elmegy!Azt azonban meg kell jegyeznünk,hogy szerintem jövőre még kevesebb játéklehetőséget fog kapni,ugyanis Xavi szerencsére felépült,így egy Edmilson Xavi kp-jával fog felállni a Barca!Deco-val viszont egyetértek!Mostanában iszonyatosan lassú felfogással játszott,de azt se felejtsük el,hogy az egész évet végigjátszotta,és alig-alig pihent valamelyest!
Forza B.A.R.C.A.
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.28. 16:52:48

Bocs Max, de nem értek egyet! Van Bommel nem önző, sőt éppen ő az, aki első szándékból passzol! Szerintem ősszel fantasztikusan játszott, megtartotta a labdát a középpályán, belépett a támadásokba és kapura is veszélyes volt! Annak ellenére, hogy csak nyomokban kapott lehetőséget Rijkaardtól, a leggólerősebb középpályásunk volt! Aztán jött a sérülése, ami után 3 hónapot kihagyott és utána nem igazán találta a formáját! Tavaly Hollandiában az év játékosának választották, azért ne írjuk le! Akinek a játéka nem tetszik (ha már itt tartunk), az Deco! Mostanában lassan gondolkozik, lelopják a lábáról a labdát, elcselezi magát, sokszor önző, sokat színészkedik... Volt olyan bajnoki, ahol (komolyan összeszámoltam) egy félidő alatt volt 46 labdaérintése és ebből 2-őt, összesen 2-őt játszott meg! A többit elcselezte, elvesztette...stb... A 90-es évek Dream Team-jének éppen az volt az erőssége, hogy első szándékból passzoltak, sokszor egy érintésből! Én a jelenlegi csapatunkból (érdemeik elismerése mellett persze) leginkább ezt hiányolom.
VISCA EL BARCA!
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2006.05.28. 16:48:33

Henry tényleg nagyon jó, de akkor meg az lett volna a baj, hogy ki marad ki a kezdőből. Mert ugyebár úgy azért mégis felelőtlen felállni, hogy Ronaldinho-Eto'o-Messi-Henry. Négy csatár (ha Ronaldinho nem is igazán az) nem lehet egyszerre a pályán. Ráadásul ha visszamegyünk a középpályára, ott is pl Deco támadó szellemben játszik. Tehát Henry-bár ezt így fura kimondani- talán jobb hogy nem jött :roll: Ja, és ott van még Giuly is, akiről sjanos mindenki elfeledkezett, pedig az egyik legértékesebb játékosunk :cry:
Avatar
Max
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2006.05.28. 11:34:27
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.28. 16:42:37

Jó,megértem,de ha lehet jobb is a csapat,akkor miért ne lehetne?A Chelsea-t meg ne is említsük mert elkap a hányinger :oops: !És azt is vegyük figyelembe hogy a riválisaink már mind igazoltak,és nem is rosszul!Vegyük példának okáért az undorító chelsea-t :x !Leigazolták már Michael Ballackot,Shevcsenko-t,és talán megszerzik a Feyenoord iszonyatosan jó játékosát,Kalou-t!A Villarreal leigazolta Nihat-ot,Pires-t és a "spanyol' Zidane-t,Cani-t,aki hihetetlen játékos!És én annyira nem értem!A Cheslea bárkit meg tud venni,szinte bárkit!Mi meg meg akarjuk szerezni Henry-t,ő meg nem jön! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: !!!Annyira sajnálom,hihetetlen focista!Szerintem a világ legjobb csatára!!!
Forza B.A.R.C.A.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2006.05.28. 16:35:43

Max írta:Edmilson pedig szerintem is jó védekező középpályán,de azért azt ne firtassuk,ki a jobb:Vieira vagy Edmilson!Én az előbbire tippelnék!És szerintem annyira nem lesz drága ha a Juve kiesik :lol: :lol: :lol: !
Nem kell mindenkit lecserélni, mert van jobb.
Ha erre menne a csapat vezetősége, akkor jövőre ilyen csapatunk lenne:
Buffon---Puyol-Terry-Nesta-Zambrotta(Cole)---Vieira---Kaka-Lampard---Roni-Seva-Henry
Ez a csapat fele olyan sikeres se lenne szerintem mint a mostani. :P
A Fifa egy szégyen
Avatar
Max
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2006.05.28. 11:34:27
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.28. 16:30:52

cruyff írta:Ami Carvalhot illeti abban egyetértek, Viera szerintem felesleges, hiszen ott van Edmilson, Motta, van Bommel, Deco
Hát...Nem tudom hogy vagytok vele,de én Van Bommel játékával nem vagyok megelégedve!Sokszor iszonyatosan önző!30-ról ellövi!Meg olyan semleges a játéka!Nagy név,és egy üzletbe belevihetnénk!Motta-t szeretem,de ő sajna nagyon sérülékeny!Edmilson pedig szerintem is jó védekező középpályás,de azért azt ne firtassuk,ki a jobb:Vieira vagy Edmilson!Én az előbbire tippelnék!És szerintem annyira nem lesz drága ha a Juve kiesik :lol: :lol: :lol: !
Forza B.A.R.C.A.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2006.05.28. 16:30:08

Gauchomester írta:Jöjjön Zambrotta, mert univerzális, és kell egy ilyen játékos a csapatba..
Az univerz-védő alatt azt értettem h középül legalább olyan jó mint szélen, Zambrotta pedig szélen igazán jó.
De mindamellett ha ő jönne, akkor se sírnék. :wink:
A Fifa egy szégyen
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2006.05.28. 16:29:55

Vieira nem kell a Barcába, mert durva játéka nem hozna újabb Barca-szimpatizánsokat. A középpályán a legjobb a helyzet, csak egy védők kell igazolnunk Oleguer helyett.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2006.05.28. 16:27:47

[quote="Max"]Szerintem Ricardo Carvalho jobb védő mint Marquez!/quote]
Szte egy szint. :wink:
A Fifa egy szégyen
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.28. 16:23:04

Max írta:Hát nem tudom!Én Márquezt eléggé sebezhegtőnek találom!Nem egyszer mentek már el mellette kényes szituációban,amikor védőt játszott!A középpályán pedig szerintem megbízhatóbban játszott!Több labdát szerzett,jól helyezkedett stb...!Szerintem Ricardo Carvalho jobb védő mint Marquez!És két kitűnő védő(Puyol Carvalho)egy pillanat alatt összekovácsolódna :wink: !Jaj,gyerekek!Van egy nagyon nagy ötletem!Ha kiesik a Juve a Serie A-ból(amit nagyon remélek)elnézést a Juve fanoktól akkor nincs kedvünk elhozni Viera-t?Szerintem nagyon beleillene a Barca középpályájába!
Ami Carvalhot illeti abban egyetértek, Viera szerintem felesleges, hiszen ott van Edmilson, Motta, van Bommel, Deco.... ha már a Juve, akkor nekem Trezeguet kellene.
VISCA EL BARCA!
Avatar
Max
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2006.05.28. 11:34:27
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.28. 16:19:15

Hát nem tudom!Én Márquezt eléggé sebezhegtőnek találom!Nem egyszer mentek már el mellette kényes szituációban,amikor védőt játszott!A középpályán pedig szerintem megbízhatóbban játszott!Több labdát szerzett,jól helyezkedett stb...!Szerintem Ricardo Carvalho jobb védő mint Marquez!És két kitűnő védő(Puyol Carvalho)egy pillanat alatt összekovácsolódna :wink: !Jaj,gyerekek!Van egy nagyon nagy ötletem!Ha kiesik a Juve a Serie A-ból(amit nagyon remélek)elnézést a Juve fanoktól akkor nincs kedvünk elhozni Viera-t?Szerintem nagyon beleillene a Barca középpályájába!
Forza B.A.R.C.A.
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2006.05.28. 16:15:59

Jöjjön Zambrotta, mert univerzális, és kell egy ilyen játékos a csapatba..
Ja, és szavazzatok az igazolásokról a semprebarca.gportal.hu-n 8) :lol: :lol: :roll:
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2006.05.28. 16:14:28

totelcamp írta:Ha már azok közül kéne választani akiket szeretnénk (igazgatóság) akkor csátárnak és középpályásnak legjobb Eidur lenne R.Olivierával azért nem értek egyet persze mondjuk én naon birom a srácot de a sérülése után biztos h nem ülne le a padra akármennyire is a legjobb csapat vagyunk :!: :!: :!:Védőnek pl:Anton Ferdinand,Daniel alvés,Paulo Ferreira :wink:
Oliveirának az lenne a legrosszabb h most olyan csapathoz kerüljön, ahol csak a kispadon kap helyet. Eidur nagyon univerzális játékos, a lehetséges jelöltek közül ő lenne a legjobb. :wink: Alves jöhet, Anton se lenne rossz, de egy univerzális védő kéne inkább (Chivu), mert a Gio-Silva duó már nem bírja sokáig. :(
A Fifa egy szégyen
Lezárt
cron