Álmok színháza avagy Barça Igazolások 2006 Nyár

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2006.05.29. 23:32:46

Hm. Oleguert pont most elküldeni? szerintem a szezon második felében jó volt. Csak aztán jött a kisebb sérülése, de ha lett volna egy-két meccs visszanyeri formáját. Chelsea ellen jó volt, ami nem kis szó. Csereként mindenképp szükség van rá, és ne is álmodjon róla senki hogy elmegy hisz Rijkaard kijelentette hogy neki milyen védő kell és az nem az a poszt. Belletti és Oleguer remekül kiegészítik egymást. Most mindenki ájuldozik Daniel Alvestől, de majd elmúlik.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.29. 23:21:16

Sztojcskov írta:Gyerekek, húzzon már el Oleguer a csába. Egyszerűen nem férhet be ebbe a csapatba egy ilyen védő. Minden megmozdulása rizikófaktor volt az előző szezonban is-talán egyedül Londonban, a Chelsea ellen játszott elfoghatóan. De a BL-döntő és a Bilbao ellen..kritikán aluli!Ráadásul a szája is nagy a srácnak: "dísz-katalánkodik", ő a nacionalista keménycsávó, aki nem kér a spanyol válogatottból- közben meg amikor összetartó hétvégét szervezett Saez, egyből ott termett..Hogy is van ez? Szerintem a Barcanak nincs szüksége katalán "szent tehenekre"!( Ha mégis: ott van Xavi, Puyol, ők azért már letettek vmit az asztalra..) A sérthetetlen pucuka-szerepkört meg kéne hagyni a Realnak(Raúl)!


Nos Oleguernek nem megy vmi jól mostában, de sztem nem kell elküldeni. Cserének nálam bőven jó. Egyébként asszem a Milan elleni első mérkőzés előtti bajnokin minden védőnk sérült volt, vagy el volt tiltva, vagy pihizett:

Belletti-Oleguer-Rodri-Sylvinho/Motta volt a felállás és Oli szervezte a védelmet, és számomra meglepően jól.

Egyébként a Barcelona egy katalán klub. Csak gondoltam jobb tisztázni.
Ebből következik, hogy a szurkolótábor adja a csapatnak a legnagyobb erőt, és minden katalán socio felháborodna, ha elküldenék az egyik fő katalán csapattagot.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.29. 23:14:50

syaby írta:sziasztok!
az hogy vlki csak mostanság szerette meg a barcat az nem baj, csak az baj ha nemsokára már másnak szurkol! sztem oleguer elég gyenge...és forlánnak összevissz egy normális szezonja volt eddig életében, az előző. se előtte és se idén nem nyújtott semmit sem. gudjonsen szerintem gecc jó lenne, mert az televásárolt cselzíbe is befért még időnként, és télleg jól tolja...emlékezz izland magyar mecsekre...
gio elég későn kezdett sokat játszani úgyhogy ő még bírja a strapát sztem.

üdv...
u.i.: már 14éve barca drukker...igazi divatdrukker mert a 92es bl siker óta vagyok az ;):D
Természetesen az nem baj, hogy valaki beleszeret a Barcába. Nem is csodálom egyébként. 8)
Nekem is ilyen fogalmam van a divatdrukkerségről, egyszerűen csak azt hittem hogy mindenki másnak is. divatdrukker:Ha Jövőre a Chelsea lesz a menő, akkor majd nekik szurkolnak az ilyen emberek. és tényleg nem akartam sast megbántani, csak ahogy elolvastam a hozzászólást, kapásból az ugrott be, hogy DIVATDRUKKER. Persze, sanszos, hogy ez nem így van.

Én egyébként még csak az első Van Haal os időszak óta szurkolok nekik.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Sztojcskov
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005.11.28. 15:08:33
Tartózkodási hely: Tokaj

2006.05.29. 23:12:33

Gyerekek, húzzon már el Oleguer a csába. Egyszerűen nem férhet be ebbe a csapatba egy ilyen védő. Minden megmozdulása rizikófaktor volt az előző szezonban is-talán egyedül Londonban, a Chelsea ellen játszott elfoghatóan. De a BL-döntő és a Bilbao ellen..kritikán aluli!Ráadásul a szája is nagy a srácnak: "dísz-katalánkodik", ő a nacionalista keménycsávó, aki nem kér a spanyol válogatottból- közben meg amikor összetartó hétvégét szervezett Saez, egyből ott termett..Hogy is van ez? Szerintem a Barcanak nincs szüksége katalán "szent tehenekre"!( Ha mégis: ott van Xavi, Puyol, ők azért már letettek vmit az asztalra..) A sérthetetlen pucuka-szerepkört meg kéne hagyni a Realnak(Raúl)!
syaby
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2005.02.22. 14:37:53
Tartózkodási hely: Bp.

2006.05.29. 22:48:44

sziasztok!
az hogy vlki csak mostanság szerette meg a barcat az nem baj, csak az baj ha nemsokára már másnak szurkol! sztem oleguer elég gyenge...és forlánnak összevissz egy normális szezonja volt eddig életében, az előző. se előtte és se idén nem nyújtott semmit sem. gudjonsen szerintem gecc jó lenne, mert az televásárolt cselzíbe is befért még időnként, és télleg jól tolja...emlékezz izland magyar mecsekre...
gio elég későn kezdett sokat játszani úgyhogy ő még bírja a strapát sztem.

üdv...
u.i.: már 14éve barca drukker...igazi divatdrukker mert a 92es bl siker óta vagyok az ;):D
BARCA barca BARCA
Avatar
Max
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2006.05.28. 11:34:27
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.29. 21:37:05

Egy bizonyos dologban egyetértek sas21-gyel!Oleguer nekem sem a kedvenc játékosom,pedig én már kb.2 éve vagyok igazi Barca drukker,és amikor tehetem,mindig megnézem a Barca meccseket,és sokszor észrevettem,hogy Oleguer mellett néha úgy elhúznak,mint egy csiga mellett egy gepárd húz el :lol: !Meg nem is mondhatjuk valami hüdeübergyors focistának!Az Atletico Madrid ellen Petrov oldalán tudott nyerni a Madrid!Egy párszor otthagyta Oleguer-t!
Forza B.A.R.C.A.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.29. 21:36:05

Ordog írta:Barcelona, május 29., 16.10 A Barca elnöke szerint mások profitálnak a klub utánpótlásából.

Joan Laporta megelégelte, hogy a Barcelona legtehetségesebb fiataljaira lecsapjanak az angol élklubok. Korábban az Arsenal elvitte Cesc Fabregast, a Manchester United elcsábította Gerard Pique-t, most pedig Fran Merida, a katalán utánpótlás-nevelés újabb gyöngyszeme is a távozás szélén áll, akárcsak Assulin Gai, a fiatal izraeli támadó, akit a Chelsea és az Arsenal is szeretne megszerezni.
- A klub 7 millió eurót fektetett be az utánpótlási rendszerbe, de most már az a gond, hogy az angol klubok figyelik a tehetségeinket - mondta a katalán klub elnöke. - Korábban ezt csinálták a francia klubokkal, most mi következünk. Csillagászati összegeket ajánlanak 15-16 éves srácoknak, amit mi egyszerűen nem tartunk helyénvalónak, ezért nem versenyezhetünk velük. A dolog egyszerű: az angol kluboknak nincs saját utánpótlásuk, és azokra van szükségük, akik máshol játszanak.

forrás: nb1.hu

Télleg elég idegesítő ez a helyzet. Itt mindeféle képpen lépnie kéne a FIFA-nak vagy az UEFA-nak(vagy miazisten:D), mert ez így nem lesz jó. De az talán mégis pozitívum, hogy a legnagyobb tehetségeket sikerül megtartani: Messi, Dos Santos, KrKic stb.
éS MILYEN igaza van laportának!

az angol klubbok mehetnek a 3,14csába
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.29. 21:33:35

Cooltiszo írta:Vicces ez a 150 milla.
Röhej, azt hittem ennél azért még a madridnál is több az ész, méghogy messi ráadásul aprópénzért? :?: :!: :?: :roll: :lol: :lol: :lol:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.29. 21:31:46

sas21 írta:Szerintem már igy is elég jó a csapat! Nálam Oleguer lóg ki a sorból, sztem köze nincs a Barcához, messzeg alúlteljesít (pl. BL döntő, Bilbao meccs...)
Zambrotta télleg jól jönne, de azér nehéz lenne megszerezni, de ha ő nem jönne, akkor Chivu is jó lenne! Szeretem Gio-t, de már csak 1-2 éve van max., hiszen már 31 éves.... Csatárnak meg Gudjohnsen lenne jó megoldás, ugyanis ő egy univerzális játékos, bevethető akár még fedezetként is! De nem szabad megfeledkezni Ezquerroról sem, hisz ő is csatár! Forlán meg 1 nagykalap [auto_cenzúra]!!!
Hát érdekes egy vélemény. Egy pillanatra felmerült bennem, h egy kicsit divatdrukker vagy. Ha Oleguer hibái mellett csak a bl döntőt meg az utsó meccsek egyikét hozod fel, akkor nem sokat láthattál. Tényleg nem akarlak megsérteni, és lehet hogy nincs igazam, de ebből a hozzászólásból kicsit úgy tűnik. Egyenlőre Larsont helyettesítsük, és max egy univerz védő. Várjunk még pont 1-2 évet gio pótlásával.
Ezqu az, aki egy kalap [auto_cenzúra], Forlan pedig közel sem olyan rossz, pedig ha visszaolvasgattál egy kicsit, akkor tudod, h én sem örülök neki túlságosan. 8)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Kenny
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 477
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:39:16
Tartózkodási hely: bp

2006.05.29. 19:31:38

Messi a világ összes pénzéért sem eladó... :D :D
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2006.05.29. 18:59:25

Vicces ez a 150 milla.
Avatar
Max
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2006.05.28. 11:34:27
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.29. 18:54:11

Nahát a Real Madrid elmehet a csába :lol: !Ugyse kapják meg Messi-t! :D !Látszik,a buta Real nem tudja hova költeni a sok pénzét! :lol:
Forza B.A.R.C.A.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2006.05.29. 18:25:52

Télleg jó lenne ha lenne valami döntés az ügyben mert ez így nagyon nem jó hogy mi beleölünk rengeteg pénzt az utánpótlás nevelésbe az európai élklubbokű(főleg az angolok) pedig szemezgetnek a játékosok közül.Ez már-már olyan Ajax szindróma...
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.05.29. 18:24:12

azért itt valami bűzlik.
egy "csicska" 15-16 éves gyereknek mijjafrancé' nem elég az, hogy a jelenlegi legjobb klub utánpótlás csapatában játszik és ott a nagy ígéretek közt emlegetik?!
remélem értitek...
hol vannak a szüleik, az edzőik?
ha valóban tehetséges, akkor miért nem jó neki itt?! -gondolom itt sem létminimumon élnek, é, ha jók, akkor itt sokkal többet is kereshetnek, mint Angliában.
sőt később is elmehetnek, ha akarnak...
:evil:
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.05.29. 18:17:08

Barcelona, május 29., 16.10 A Barca elnöke szerint mások profitálnak a klub utánpótlásából.

Joan Laporta megelégelte, hogy a Barcelona legtehetségesebb fiataljaira lecsapjanak az angol élklubok. Korábban az Arsenal elvitte Cesc Fabregast, a Manchester United elcsábította Gerard Pique-t, most pedig Fran Merida, a katalán utánpótlás-nevelés újabb gyöngyszeme is a távozás szélén áll, akárcsak Assulin Gai, a fiatal izraeli támadó, akit a Chelsea és az Arsenal is szeretne megszerezni.
- A klub 7 millió eurót fektetett be az utánpótlási rendszerbe, de most már az a gond, hogy az angol klubok figyelik a tehetségeinket - mondta a katalán klub elnöke. - Korábban ezt csinálták a francia klubokkal, most mi következünk. Csillagászati összegeket ajánlanak 15-16 éves srácoknak, amit mi egyszerűen nem tartunk helyénvalónak, ezért nem versenyezhetünk velük. A dolog egyszerű: az angol kluboknak nincs saját utánpótlásuk, és azokra van szükségük, akik máshol játszanak.

forrás: nb1.hu

Télleg elég idegesítő ez a helyzet. Itt mindeféle képpen lépnie kéne a FIFA-nak vagy az UEFA-nak(vagy miazisten:D), mert ez így nem lesz jó. De az talán mégis pozitívum, hogy a legnagyobb tehetségeket sikerül megtartani: Messi, Dos Santos, KrKic stb.
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2006.05.29. 18:05:37

Jaaaa, a legújabb, ezt kapjátok ki:
A REAL 150 Milliót adna Messiért :shock: :shock: :shock: :shock:
www.fcbarca.com Rögtön a főoldalon
He-he a Real hiába igyekszik :lol: :lol:
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2006.05.29. 18:00:04

Álvésnek volt egy, hangsúly EGY jó éve, Carvalhoról még ez sem mondható el, teljesen felesleges egy összeszokott védelmet megbontani. Persze, egy védőre télleg szukség lenne. Ő pedig szerintem csakis Zambrotta legyen (és a klub vezetői is Őt favorizálják), hiszen ő bal oldali védőként is remek, mondjuk Gio helyett ( ha sérült) és jobb oldalon is bevethető. És támadó szellemű, tehát, ha például tömeges sérüléshullám lenne a középpályán jövőre, csakúgy mint idén, de tavaly méginkább, akkor még oda is jó Zambrotta. Sztem csak ő kell, és Ismerve Laportát, nem is fog sok embert venni, nem szereti szórni a pénzt. Ő nem Florentino P :wink: :lol:
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2006.05.29. 17:59:58

lionelmessi19 írta:
Charlie írta:Egyébként felesleges is ezeken a neveken gondolkozni, megmondta a vezetőség, hogy 1 csatár fog érkezni, meg 1 védő.

Lehet C.Ronaldo a csatárjelölt? :)
C.
Az lehet. Én örülnék neki, ha hajlandó lenne padozni. :wink:
Én miért nem vagyok nekik elég jó? Én ha kell, futok, és még padozni is hajlandó vagyok. Én lennék a legboldogabb, ha minden meccsen ott ülhetnék végig a padon és be se kéne szállnom. :lol: :lol:
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.05.29. 17:47:42

nem kéne azért azt eljátszani, mintha új csapatot kellene csinálni.
tényleg csak egy-két fazont hozzanak, azokat is inkább kiegészítő embernek.
jelenleg a világ legjobb csapata a barcelona.


viszont ezen a lampardos bugin jókat röhögtem.
van olyan hely spanyolországban, ahol angliából ilyen boamorte kalibereket kergetnek, velünk legalább a lampardot hozzák szóba :D :D
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.29. 17:46:37

Max írta:Ha már a védőknél járunk nem ártana egy kis frissítés!Gioban és Sylvinhoban már csak néhány év lapul,bal és jobb oldalra mindenképpen igazolnunk kéne:én jobb oldalra mindenképpen egy iszonyat jó játékost vennék,akinek már felmerült a neve a Barcában,ő Daniel Alves!Bal oldalra pedig megvenném Chivu-t!Ő is fiatal(asszem 26 éves)!Ne pazaroljunk szerintem annyi pénzt Zambrottára,aki már nem mai gyerek!Én középső védőt is igazolnék,mert Marquezen sajna néha könnyedén átmennek!Az én tippem nem is Carvalho lenne,hanem Anton Ferdinand(ha jól tudom,még csak 20 éves)olcsó,és botrány jó!Marquez pedig felmenne a középpályára!
Hát nem tudom, én inkább csak egy univerz védőt vennék.(hogy ismételjem önmagam)
Marquez jó ott, ahol van. 8)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Max
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2006.05.28. 11:34:27
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.29. 17:14:19

Ha már a védőknél járunk nem ártana egy kis frissítés!Gioban és Sylvinhoban már csak néhány év lapul,bal és jobb oldalra mindenképpen igazolnunk kéne:én jobb oldalra mindenképpen egy iszonyat jó játékost vennék,akinek már felmerült a neve a Barcában,ő Daniel Alves!Bal oldalra pedig megvenném Chivu-t!Ő is fiatal(asszem 26 éves)!Ne pazaroljunk szerintem annyi pénzt Zambrottára,aki már nem mai gyerek!Én középső védőt is igazolnék,mert Marquezen sajna néha könnyedén átmennek!Az én tippem nem is Carvalho lenne,hanem Anton Ferdinand(ha jól tudom,még csak 20 éves)olcsó,és botrány jó!Marquez pedig felmenne a középpályára!
Forza B.A.R.C.A.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.29. 16:59:29

Charlie írta:Egyébként felesleges is ezeken a neveken gondolkozni, megmondta a vezetőség, hogy 1 csatár fog érkezni, meg 1 védő.

Lehet C.Ronaldo a csatárjelölt? :)
C.
Az lehet. Én örülnék neki, ha hajlandó lenne padozni. :wink:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.29. 16:58:07

Max írta:Hát nem tudom mi a problémátok Lampard-dal!A világ egyik legjobb középpályása!Én így tudnám elképzelni a Barcát Lamparddal:

Eto'o


Ronaldinho Lampard Messi


Xavi Deco


Chivu Puyol Carvalho Daniel Alves


V.Valdés
Xavi és Deco lenne a védekező középpályásunk!Természetesen megvennénk még Alves-t,Carvalho-t,Chivu-tAzért ne mondjátok hogy sz*r csapat lenne! :lol: :lol: :lol:
Mindenki 3 új védőt akar? :evil: :?:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Lezárt